آیا امواج وای فای باعث سقط جنین می شود ؟ - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

سریال دستت را به من بدهسریال دستت را به من بده
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
loading...

loading...

تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

خانه / سلامت / بارداری و زایمان / آیا امواج وای فای باعث سقط جنین می شود ؟

وای فای برای جنین چه خطراتی دارد ؟

 

 

مضرات و خطرات امواج وای فای بارها در این سایت و در مطالب مختلف ذکر شده اند می خواهیم بیشتر در این زمینه بحث کنیم.
یک متخصص پزشکی اجتماعی گفت: امواج موبایل و wifi موجود در محیط باعث ایجاد اختلال در خواب می‌شوند بهتر است در هنگام خواب موبایل در بالای سر قرار نگیرد.
دکتر محسن صابری درباره ترومای -آسیب‌های- موبایل اظهار داشت: ترومای موبایل شامل دو بخش مستقیم و غیرمستقیم است.
منظور از ترومای مستقیم موبایل تأثیر زیانبار امواج الکترومغناطیس بر روی سلامتی انسان‌ها است.وی تصریح کرد: در سایر کشورها مطالعاتی در زمینه ترومای امواج موبایل انجام شده است و در این تحقیقات دریافتند که بعضی سرطان‌ها در ناحیه صورت به دلیل نزدیکی موبایل به این ناحیه رخ می‌دهد و کسانی که ساعات بیشتری از موبایل استفاده می‌کنند بیشتر در معرض خطر هستند.
این متخصص پزشکی اجتماعی گفت: امواج موبایل و wifi موجود در محیط باعث ایجاد اختلال در خواب می‌شوند بهتر است در هنگام خواب موبایل در بالای سر قرار نگیرد.صابری افزود: این امواج بیشتر سلامتی کودکان و خانم‌های باردار را به خطر می‌اندازند همچنین در آینده ممکن است تاثیرات سوء بر روی جنین بگذارد.وی توصیه کرد: بهتر است در دوران بارداری از وسایلی که امواج الکترومغناطیسی دارند مانند موبایل کمتر استفاده شود.

رئیس مرکز مطالعات و توسعه آموزشی(EDC) دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) افزود: این امواج الکترومغناطیس بر روی ارگان‌های عصبی جنین بیشترین تأثیر زیانبار را دارند، چون سلول‌هایی هستند که در دوران جنینی بیشترین رشد را دارند.

صابری با اشاره به این‌که هنوز به تفکیک سلول‌ها و ارگان‌های جنینی تأثیرپذیر از امواج موبایل بررسی نشده‌اند، تصریح کرد: برای رسیدن به نتایج مطلوب لازم است که همکاران جنین‌‌شناس با مهندسینی که در زمینه بررسی امواج الکترومغناطیس و فیزیک‌پزشکی تحقیق می‌کنند همکاری داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به ترومای غیرمستقیم موبایل گفت: تصادفات در این بخش از تروما قرار می‌گیرند کسی که در حین رانندگی با موبایل صحبت می‌کند یا مشغول به پیامک دادن است بخشی از تمرکز خود را در حین رانندگی از دست می‌دهد و احتمال وقوع تصادف بسیار بالا می‌رود که ضایعات حاصل از آن می‌تواند جانی باشد.

  • بدون دیدگاه
  • سعید
  • ۱۱ اسفند ۱۳۹۶
  • 394 بازدید
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
loading...

دیدگاه ها

تمامی حقوق این سایت برای رها فان محفوظ است و هرگونه کپی برداری از مطالب و قالب پیگرد قانونی دارد . طراحی و کدنویسی : شیکنا