آموزش شب زفاف و شب عروسی و زدن بکارت | جدید 96

عکس بازیگران زن,سکس,س ک س,شب زفاف,ترک خودارضایی,خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر زیبا,گالری

اخبار جام جهانی

آخرین مطالب ارسال شده

توجه

باکس ویژه

توجه

باکس ویژه
خرید بک لینک

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

باکس ویژه
بازدید : 146,003 views

همه چیز درباره شب زفاف و شب عروسی

 

همه چیز درباره شب عروسی

شـب عروسـی بـه نظر بسیاری از افراد موضوعی است که صحبت کردن در مورد آن ممنوع می باشد؛ به ویژه برای ما آسیاییها، اما به هـر حـال مسئـله ای اسـت که بسیاری از زوج هـای تـازه ازدواج کرده، دیر یا زود با آن بـرخـورد کـرده و لذتش را خواهند بـرد. به جـای اینـکه ایـن مـوضوع را پنهان نگه داریم، بهتر است مطلب را باز کرده و در مـورد آن بـحث کنیم…

مـانند تعداد بسیار زیادی از عروس و دامادهای دیگر ممکن است شما هم در این فـکر بـاشیـد که چـگونه باید به شب عروسی خود نزدیک شوید؛ در این شرایـط هـزاران پرسش بی پاسخ به ذهن شما خطور می کند: آیا همه ی زوج ها شب عروسی با هم ارتباط جنسی برقرار می کنند؟ کسانیکه برای نخستین بار است که یک چنین تجربه ای را کسب می کنند، چگونه می توانند با هیجان وارده روبرو شده و آنرا به درستی کنترل نمایند؟ و هزاران پرسش دیگر. همچنین ممکن است برخی از افراد تصور کنند که آیا باید حتماً رابطه جنسی همان شب انجام پذیرد؟ آیا پس از اتمام کار طرفین احساس شرمندگی و دست پاچگی خواهند کرد؟ اینها سوال های رایجی هستند که در ذهن بسیاری از افراد ایجاد می شود و اگر شما هم در ذهنتان یک چنین سوالاتی را دارید، مطمئن باشید که تنها نیستید. 

 

 

چگونگی این امر که شما و نامزدتان چگونه مقدمات شب عروسی را فراهم می آورید

تا حدود زیادی بستگی به این امر دارد که آیا پیش از ازدواج از نظر جنسی فعال بوده اید یا خیر (ازدواجهای پیشین). به هر حال با توجه به خستگی ها و استرس هایی که شب عروسی بر روی هر دو طرف وارد می شود، این امکان وجود دارد که زن و شوهر در بهترین شرایط جسمانی نباشند و نتواند بهترین رابطه جنسی خود را تجربه کنند؛ شما زمانیکه برای شب عروسی خود برنامه ریزی می کنید باید حتماً این امر در ذهن داشته باشید. 

از سوی دیگر اگر شما و نامزدتان تا قبل از ازدواج هیچ گونه رابطه جنسی نداشته باشید و یکی یا هر دو طرف باکره باشید، احتمال دارد احساس استرس، اضطراب، و ترس به شما دست دهد. البته همه این احساسات کاملاً قابل درک هستند، اما هیچ دلیلی برای بروز یک چنین احساساتی وجود ندارد. نکاتی که در این مقاله به آنها اشاره می کنیم را دنبال کنید و مطمئن باشید که با قدری تفاهم و درک متقابل شب فراموش نشدنی عروسی خواهید داشت، حتی اگر به رابطه جنسی هم ختم نشود. 

 

 

در شب زفاف انتظارات غیر واقعی نداشته باشید 

زمانیکه زندگی مشترک خود را شروع می کنید، باید همچنیان توجه داشته باشید که شب عروسی شما نمی تواند رمانتیک ترین لحظه ای باشد که در تمام طول عمر خود تجربه کرده اید. حقیقت اینجاست که شب های عروسی رمانتیک، فقط متعلق به پرده های سینما هستند. واقعیت اینجاست که هم عروس و هم داماد به دلیل فشار کاری و استرس موجود خسته تر از شب های قبل هستند، و این امر آنها را در بهترین شرایط برای معاشقه قرار نمی دهد. 

تجربه شخصی شما هر چه که باشد، هیچ گاه نباید استراتژیتان این باشد که انتظار زیادی از شب عروسی داشته باشید. فشار بیخودی روی خودتان وارد نکنید چراکه این امر شما را مضطرب و عصبی می کند و سبب می شود که اجازه ندهد شما آن لذتی را که لازم است از شب عروسی خود ببرید. هیچ گونه باید و نبایدی در مورد اتفاقاتی که ممکن است در آن شب روی دهد، وجود ندارد. فقط آرام و ریلکس باشید، با هم حرف بزنید، صمیمی شوید و انتظارات خود را پایین بیاورید. 

اگر بتوانید یکدیگر را آرام کنید و با هم صمیمی باشید، یک تجربه جنسی عالی را یا همان شب یا در شب های آتی تجربه خواهید کرد. از سوی دیگر حتی اگر شب اول س ک س برقرار شد اما لذتی را که در نظر داشتید نبردید، بقیه عمر وقت دارید که تکنیک هایتان را عوض کنید. در حال حاضر فقط باید روی این مطلب تمرکز کنید که از بودن با هم لذت ببرید. 

 

آموزش های شب زفاف را ببینید :

بسیاری از زوج ها هستند که مدت های طولانی می نشینند و در مورد جزئی ترین مسائل عروسی با هم صحبت کرده و تک تک امور را برنامه ریزی می کنند، اما هیچ گونه حرفی در مورد شب عروسی با هم نمی زنند. باید قدری از توجه خود را که با وسواس تمام نثار امور نه چندان باارزش میکنید، صرف آماده شدن برای شب عروسی کنید. هر چقدر بیشتر زمان داشته باشید، کمتر ناشیانه عمل میکنید و لذت بیشتری می برید. 

بهترین کار این است که زمانی را بگذارید و با هم در مورد این مطلب صحبت کنید، انتظاراتتان را با هم در میان بگذارید و به هم بگویید که از چه چیزی لذت بیشتری خواهید برد. سعی کنید همدیگر را بیشتر بشناسید، به تمایلات یکدیگر احترام بگذارید، و مرز و محدوده را نیز رعایت کنید. حتی می توانید از همسر خود دعوت کنید تا با هم این مقاله را بخوانید تا راه گفتگوهای بیشتر در این زمنیه برای شما باز شود. اگر پیش از اینکه در مرحله انجام قرار بگیرید، در مورد آن مسائل با هم صحبت کنید، هر دو نفر احساس آرامش بیشتری پیدا خواهید کرد. 

سعی کنید که پیش از آغاز زندگی مشترک به باشگاه ورزشی بروید، برنامه های تناسب اندام را از سر بگیرید، و اندام خود در یک وضعیت مناسب قرار دهید. اگر زیبا به نظر برسید، نه تنها همسرتان هم متعاقباً پاسخ مناسبی به شما خواهد داد، خودتان هم احساس بهتری پیدا خواهید کرد. 

همچنین باید توجه داشته باشید که شب های دیگر با هر لباسی که می خوابید شب عروسی نباید این کار را بکنید و نه باید با شلوار جین بخوابید نه پیجامه. یک دست لباس خواب مخصوص برای این شب تهیه کنید، به طوری که به شما بیاید، و چهره تان از هر زمان دیگر زیباتر کند. البته ما نمی گوییم چیزی بپوشید که در آن راحت نباشید بلکه باید چیزی را انتخاب کنید که در آن راحت بوده و در عین حال به شما بیاید و جذابتان کند. 

پیش از اینکه خرج و مخارج عروسی سر به فلک بزند، بنشینید و این مورد را هم در لیست خرید های خود بگنجانید که از همه چیز مهمتر هستند.

از جمله وسایلی که باید در چمدان خود بگنجانید به شرح زیر می باشند: 

۱- لباس زیر زیبا و جذاب 

۲- آهنگ های عاشقانه که به شما آرامش می دهند 

۳- تهیه آب نبات های طعم دار و شمع های خوشبو که فضا را عاشقانه تر کنند 

۴- وان آب گرم. (هتل ها از ارائه این خدمات به شما خیلی خوشحال خواهند شد) 

۵- عطرهای خوشبو و کرم های ماساژ 

۶- قرص های کنترل بارداردی (مگر اینکه بخواهید از همان شب اول خانواده خود را گسترش دهید) 

 

 

ریلکس باشید و فشار را از خود دور کنید 

در ابتدا باید فشار را از روی خود دور کنید. هر دوی شما روز سختی را پشت سر گذاشته اید و باید از این به بعد عادت کنید که شب ها هم در کنار هستید و میخواهید از این پس در کنار یکدیگر زندگی کنید. 

لباس های عروسی را از تن خود در بیاورید و لباسی بپوشید که در آن راحت هستید. می توانید پلاکارت لطفاً مزاحم نشوید را نیز بر روی درب اتاق خود نصب کنید تا کسی مزاحمتان نشود. درب اتاق را قفل کنید و بنشینید در کمال آرامش در مورد روزی که گذشت با هم صحبت کنید. نکات جالبی که اتفاق افتاده را با هم در میان بگذارید و بگویید که چه چیزی بیش از پیش در ذهنتان باقی خواهد ماند. همچنین می توانید یک هدیه کوچک شب عروسی تهیه کنید و به یکدیگر بدهید. اگر هم قرار است که صبح به پرواز برسید به یکی از بستگانتان بسپارید تا صبح شما را بیدار کند. 

زمانی که فشار و استرس روزانه از شما دور شد، می توانید صحنه را قدری صمیمانه تر و نزدیک تر کنید. می توانید از جکوزی یا وان استفاده کنید. این کار آرامش بیشتری به هردوی شما می دهد. بعد هم یکدیگر را ماساژ دهید تا هم آرامش بیشتری پیدا کنید و هم ارتباط بهتری با هم برقرا کنید و هم تحریک شوید. 

 

 

حرف و حرف و حرف بزنید 

با هم حرف بزنید. موسیقی، لباس زیر جذاب، و شمع می توانند خیلی کمک کنند، اما هیچ چیز نمی تواند به اندازه صحبت کردن شما دو نفر را تحریک کند. حتی بوسیدن هم پس از حرف زدن به وقوع می پیوندد. افرادی که فوراً وارد تخت خواب می شوند و اینگونه به گرمای لحظه پاسخ می دهند کمتر به آن صمیمیتی می رسند که پس از حرف زدن و مطلع کردن یکدیگر از تمایلاتشان پدید می آید. 

زمانیکه نوبت به صحبت کردن در مورد صمیمیت جنسی می رسد، ناشی گری یکی از بزرگترین شکاف هایی است که زوجین را از یکدیگر جدا می کند؛ اگر شما دو نفر تا کنون ننشسته اید و حرف بزنید الآن موقع انجام این کار است. هیچ کس نمی تواند به شما یاد بدهد که چگونه باید با هم رابطه جنسی برقرار کنید و یا چگونه با هم صمیمی تر شوید چرا که این امر مانند اثر انگشت در مورد هر فردی متفاوت است. یک گفتگوی کوتاه در این مورد می تواند خیلی از موانع و مشکلات را از سر راه بردارد. 

در مورد تمایلات و خواست های خود با یکدیگر صحبت کنید. این امر که شما در مورد رساندن یکدیگر به اوج لذت احساس مسئولیت می کنید، می تواند باز هم شما دو نفر را بیش از پیش به یکدیگر نزدیک کند، و اگر بتوانید در مورد “چگونه” و “کدام قسمت” هم با هم حرف بزنید، این امر می تواند لذت جنسی شما دو نفر را بیشتر کند. 

بسیاری از آقایونی که تجربه بیشتری نسبت به همسرانشان دارند اظهار می دارند که خانم به این دلیل که خیلی خجالتی و مضطرب، است شب زفاف را خراب می کند. چون شما همسر او هستید، پس این وظیفه شماست که او را درک کرده و با ملاحظه و محتاطانه رفتار کنید. اینگونه به قضیه نگاه کنید: این آسان ترین کار در دنیا نیست که لباس هایتان را در بیاورید و با مردی که خوب شاید کمی غریبه باشد یک رابطه جنسی آتشین داشته باشید. او فقط در حال شناختن بهتر شماست. ادراک های ابتدایی او را به منزله نوعی عدم پذیرش نگذارید. مربوط به شما نیست، مربوط به اوست و شما باید کاملاً این مطلب را درک کنید و با او در مورد این مطلب حرف بزنید و کاری کنید که او احساس راحتی و آرامش پیدا کند. 

این امر در مورد خانم ها هم صدق می کند. اگر می خواهید همسرتان کاری انجام دهد و یا از انجام کاری دست بردارد به او بگویید. انتظار نداشته باشید که او از روی حالت صورتتان بفهمد که چه چیزی در ذهن دارید. اگر شما یاد نگیرید که در تخت خواب به جای خودتان صحبت کنید، همسرتان تصور می کند که همه چیز خوب و روبه راه است. شاید اینطور نباشد! به همین دلیل باید او را بدون اینکه توهینی متوجهش باشد، آموزش دهید. صمیمیت و سکس در سایه ی رضایت و لذت معنا پیدا می کنند. هر چقدر بیشتر با هم صحبت کنید، رویهم رفته لذت بیشتری هم خواهید برد. 

 

 

همه چیز به رابطه جنسی ختم نمی شود 

بسیاری از زوج ها اظهار می دارند که شب اول با هم رابطه جنسی نداشته اند. خوب به هر حال این مورد اصلاً بد نیست. خودتان را در نظر بگیرید که ماهها برای این روز برنامه ریزی کرده اید و ترتیب کارهای مختلف را داده اید، و خودتان را برای بزرگترین روز زندگیتان آماده کرده اید. سنت های بیشمار، صورتحساب های بیشماری را برای پرداخت کردن به شما تحمیل می کنند. به هر حال بسیری از افراد احساس خستگی شدیدی می کنند و فقط می خواهند آرام بوده و در کنار هم باشند. 

می توانید از سایر انواع نزدیکی ها، مانند:حرف زدن، لمس کردن، در آغوش گرفتن، بوسیدن، ماساژ دادن و در آغوش گرفتن استفاده کرده و لذت ببرید. به خاطر داشته باشید که لذات جنسی را می توان از راههای دیگر نیز نشان داد. 

به خصوص برای خانم ها، معاشقه فقط به رابطه جنسی ختم نمی شود. اگر احساس می کنید که آمادگی انجام رابطه جنسی را ندارید، در آغوش گرفتن، بوسیدن و نوازش کردن هم می توانند جایگزین های مناسبی برای آن باشند. بنابراین چه در شب عروسی با هم رابطه جنسی برقرار کردید چه کار به این مرحله ختم نشد، فقط باید مطمئن شوید که همدیگر را محکم در آغوش گرفته و احساساتتان را به یکدیگر انتقال می دهید. چند کار کوچک است که می توانید انجام دهید؛ 

به چشم های هم نگاه کنید و بگویید: “دوستت دارم” بهترین زمان برای اعتراف به این موضوع که شریکتان را دوست می دارید، زمانی است که در صمیمیت کامل به سر میبرید و یا در حین برقراری رابطه جنسی هستید. اگر در این لحظه بتوانید با هم ارتباط برقرار کنید، هر زمان دیگری هم می توانید! ارتباط چشمی صمیمت را تشدید می کند چراکه حاوی این پیام است که شما دو نفر برای هم اهمیت قائل هستید. 

 

 

هیچ گزینه صحیح و یا غلطی وجود ندارد 

سکس چیزی نیست که در شما استرس ایجاد کند. شاید کتاب های بیشماری در این زمنیه نوشته شده باشند که چگونه می توانید این کار را انجام دهید، اما همه چیز به میزان صمیمیت دو طرف بستگی دارد. نگران نباشید که آنرا حتماً به شیوه صحیح انجام دهید، برای شروع فقط اجازه دهید که همه چیز خیلی طبیعی آغاز گردد و حتم داشته باشید که از صمیمت ایجاد شده لذت خواهید برد. اگر بیشتر پیش رفتید که چه بهتر! 

اصلاً نگران نباشید که چرا همه چیز آنطور که باید پیش نرفت. شما برای تمرین کردن هزاران شب دیگر را نیز در اختیار دارید. شاید اکثر زوج ها شب اول ناشیانه نسبت به هم برخورد کنند چراکه گامی به سوی برداشتن کلیه مرزهاست. به خودتان وقت بیشتری بدهید تا باز هم یکدیگر را بهتر درک کنید و متوجه شوید که دفعه آینده چگونه می توایند آنرا بهتر انجام دهید.

 

 

 


توجه باکس ویژه
loading...
loading...

دیدگاه شما در مورد این مطلب

 1. توسط : Farzaneh در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۶

  خیلی خوب بود من ک احساس میکنم برای رابطه وزندگی با همسرم اماده تر شدم.لطفا از این مطالبتون بازمـ بزارید تو سایت ممنون

 2. توسط : سامی در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۶

  سه ماه دیگه عروسیمه من زفاف رو تجریه کردم با دوست دخترام ولی خیلی سوال راجب زنها تو زهنمه و میترسم که چیزهایی که قراره بیافته رخ نده چیکار کنم استرس دارم و خیلی عجله دارم زودتر رابطه برقرار کنم تحمل ندارم صبر کنم چیکار کنم ؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۶

   با سلام
   آیا معنی شب زفاف را میدانید ؟
   رابطه ای که منجر به از بین رفتن بکارت همسر شود را شب زفاف مینامند !
   ضمنا دوست عزیز برای شب زفاف اصلا نباید عجله کنید و باید همسرتون را کامل کامل برای این موضوع آماده کنید
   چون اگر در این مورد اذیت بشوند هیچ وقت از ذهنشون پاک نمیشه

 3. توسط : fa در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۹۶

  خوب بود

 4. توسط : mahshid در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۶

  Alibod

 5. توسط : تنها در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۶

  از اینکه به همه سوالات با دقت پاسخ دادید ممنونم.
  خیلی عالی هستین

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۶

   سلام خواهش میکنم وظیفه انسانی بنده است

 6. توسط : الهام در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۶

  سلام اگه شب زناف خون نیادچی؟؟؟؟؟

  • توسط : saeid در تاریخ ۲۶ شهریور ۱۳۹۶

   با سلام
   این مورد طبیعی است و ممکن است اصلا خونی نیاید , بهترین راه گرفتن برگه بکارت قبل از شروع رابطه جنسی با همسر است

 7. توسط : Sh در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۳۹۶

  میشه همون شب عروسی این کارو انجام نداد ?

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۳ مرداد ۱۳۹۶

   با سلام
   طبق نظر روانشناسان بهتر این است که زدن بکارت شب عروسی نباشد و در روز های بعد و با رضایت عروس و ارامش کامل انجام شود

 8. توسط : kimia در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۵

  من دوس ندارم شب زفاف لخت شم آخه هم ترسو هم خجالتیم چه کنم ؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۵

   با سلام و عرض ادب
   سعی کنید قبل از هر اقدامی روابط عاشقانه با همسرتون بسیار شدید کنید مابقی موارد خود به خود حل میشود

 9. توسط : مهدی در تاریخ ۱۷ شهریور ۱۳۹۵

  من در شب زفاف به بهونه گرم بودن هوالخت میشم

 10. توسط : ed در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۳۹۵

  با سلام.کسی که توانایی ازدواج از نظر جنسی نداره چیکار کنه؟ خدایی در این مورد هست؟ خواهشاً کمکم کنید.ممنون.

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۳۹۵

   با سلام برای بررسی دقیق باید به متخصص مراجعه نماید
   اگر زن هستید به ماما و اگر مرد هستید به ارولوژیست

 11. توسط : طاها در تاریخ ۹ اسفند ۱۳۹۴

  س. من چند وقت دیگه عروسیمه دوران عقد نامزدم ازم خواست که پرده بکارتشو باز کنم…!!! اما اینجا رسمه که یکی شب عروسی پشت در وایسه تا دستمال خونی را ازم بگیره!!! شما رو ب خداااا کمکم نمیدونم چطور

  • توسط : admin در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز و گرامی این که به رسومات و عقیده های ابا اجدادمون پایبند باشیم بسیار عالی ! ولی برخی موارد هنجار و باعث تخریب روحیه نو عروس میشود !
   زفاف مسئله ای نیست که یک نفر پشت در بیاستد و شما و نو عروستون با استرس تمام عمل زفاف رو انجام دهید تا یک رسم بسیار غیر منطقی انجام شود
   برای اثبات دوشیزگی راه بهتری هم وجود دارد و ان برگه سلامت است ، برادرانه به شما پیشنهاد میکنم با مراجعه به یک پزشک ماما خانمتون برگه سلامت
   و یا همان دوشیزگی را دریافت کند و سپس هر زمان مایل بودید عمل زفاف رو انجام دهید ، چه بسا حتی این عمل بعد عروسی باشد ولی ازتون خواشمندم
   شما این رسم رو انجام ندهید چون باعث تخریب روحیه همسرتون شاید برای همیشه شود !!! شک نکنید علت درخواست ایشان هم این استرس است نه چیز دیگر
   پس عاقلانه رفتار کنید و به ایشان اطمینان دهید که این رسم رو انجام نمیدهید البته برای این که مشکلی در این خصوص به وجود نیاید میتوانید در شب عروسی به
   کسی که پشت در میباشد برگه سلامت خانم رو بدهید ….

 12. توسط : عرفان در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۴

  خوب بود

 13. توسط : سینگل در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

  منم موخوام خوووو

 14. توسط : تنها در تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۴

  اگر لدت بخش ترین نعمت خدا روی زمینه پس چرا بعضیا از این نعمت محروم میشن

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۴

   علت های بسیار زیادی دارد !
   البته لذت بخش ترین نعمت مادی میباشد نه معنوی زیرا لذت بخش ترین لذت رضای خدا و دوستی با خداست که همه بندگان میتوانند از ان به اندازه کافی داشته باشند
   لذت رابطه جنسی حتی اگر کسی در دنیا از ان بی بهره باشد شک نکنید در بهشت خدا برای وی جبران خواهد کرد و این مایه امتحان وی بوده است

 15. توسط : Mobina در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۴

  با سلام من اگه شده به خاطر ترس از اون شب ازدواج نمیکنم و ترشیده موندنو ترجیح میدم

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۴

   شما به خاطر ترس افراطی از چیزی فرار میکنید
   که لذت بخش ترین نعمت خدا در روی زمین و بهشت است !!!
   تفکراتتون رو بروز و طبق روایات و معصومین کنید

 16. توسط : عاشق در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۴

  خوب بود

 17. توسط : هادی در تاریخ ۹ مرداد ۱۳۹۴

  خوب بود

 18. توسط : زیبا در تاریخ ۲ مرداد ۱۳۹۴

  سلام . من یه ده روز دیگه عروسیم میترسم از شب عروسی اضطراب دارم کمکم کنید . همسرم خیلی کمکم میکنه حرفای ارامش کننده میزنه اما میترسم همسرم میگه چون سنت کمه بخاطر اینه من ۱۷سالمه یعنی بخاطر سنمه

  • توسط : admin در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   توکل بر خدا کنید
   رابطه جنسی لذت بخش ترین نعمت خداست

 19. توسط : مهسا در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۳۹۴

  خوب بود واقعا

 20. توسط : نرگس در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۳

  راستش من يك سال است كه نامزدم !
  اما از شب عروسي بسيار ميترسم
  وميدانم شايد بخاطريكه سن من خورد است يا أين واقعته
  لطفن به من بگويد كه چطور أين ترسم را از بين ببرم

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام
   این یک نعمت الهی است
   توکل بر خدا کنید و به هیچ وجه نگران نباشید

 21. توسط : اMARYAM در تاریخ ۳ بهمن ۱۳۹۳

  خيلی خوب بود مرسی لطفا از چيزای ديگه هم بگيد مثلا از پاره شدن پرده بکارت ممنون

 22. توسط : محمد در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۳

  مرسي جالب بود

 23. توسط : hasti00113 در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۳

  ممنون

 24. توسط : سناوجاسم در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۲

  سلام مطالبی ک اینجانوشتید خیلی برام جالب بودوفورااونوبرای نامزدم یادداشت کردم ماتاچندماه دیگه ازدواج خواهیم کرد واین مطالب نکات بسیارخوب وب دردبخوری بودندممنون ازشماوامیدوارم بازازاین مطالب درسایتتون بزارید.):snicker)

  • توسط : admin در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۲

   خوشحالم مفید بوده
   بازم به سایت رهافان سر بزن خوشحال میشمXمطالب داغ روز

عکس زیباترین زنان جهان در سال 2018

عکس بهاره رهنما بعد از کاهش وزن ۴۰ کیلویی