عکس بازیگران زن,سکس,س ک س,شب زفاف,ترک خودارضایی,خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر زیبا,گالری

فال حافظ

آخرین مطالب ارسال شده

توجه

مطالب پیشنهادی سایت

بازدید : 955 views

زن جوان زنده زنده در پراید سوخت

زن جوان زنده زنده در پراید سوخت/www.rahafun.com

در پی كشف جسد سوخته یك زن در خودروی رها شده ای در جاده منتهی به فردوسیه شهریار در غرب استان تهران، شوهر وی به اتهام قتل دستگیر شد.

در پی كشف جسد سوخته یك زن در خودروی رها شده ای در جاده منتهی به فردوسیه شهریار در غرب استان تهران، شوهر وی به اتهام قتل دستگیر شد.
این متهم در بازجویی پلیسی ادعا كرد، روز حادثه هنگام تعلیم رانندگی به همسرش بوده كه خودرو دچار نقص فنی شده و آتش گرفته و وی قصد داشته با گالن آب، آتش خودرو را خاموش كند، اما به اشتباه گالن بنزین را برداشته و با ریختن روی خودرو، باعث مرگ همسرش شده است.
به گزارش جام جم، روزهای پایانی آبان امسال مردی هنگام بازگشت به خانه اش در فردوسیه شهریار در غرب استان تهران متوجه خودروی پرایدی شد كه در حاشیه جاده آتش گرفته است. مرد رهگذر برای نجات راننده آن به خودرو نزدیك شد و مشاهده كرد زن جوانی در میان شعله های آتش بشدت سوخته است و بسختی نفس می كشد.
جسد سوخته زن جوان در خودرو
مرد رهگذر بلافاصله با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی و مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ نیز تماس گرفت و حادثه را گزارش داد.
دقایقی بعد آتش نشان ها و ماموران انتظامی با حضور در محل حادثه به اطفای حریق پرداختند، اما موفق به نجات زن جوان نشدند و او بر اثر سوختگی شدید فوت كرد.
در پی این حادثه و گزارش موضوع به بازپرس كشیك ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب شهریار در غرب استان تهران، جسد زن جوان برای مشخص شدن هویت وی به پزشكی قانونی منتقل شد.
در این مرحله كارآگاهان جنایی پلیس آگاهی شهریار با توجه به خودروی پراید كه به طور كامل سوخته و فقط بخشی از پلاك آن قابل مشاهده بود، به بررسی پلاك خودرو و استعلام از سامانه پلیس راهنمایی و رانندگی پرداختند و متوجه شدند مالك خودرو مردی است كه در یكی از محله های شهریار زندگی می كند.
كارآگاهان جنایی با به دست آمدن این اطلاعات متوجه شدند، زن جوان راننده خودرو نبوده و احتمال این كه قربانی یك جنایت شده باشد، وجود دارد.
در ادامه، مالك اصلی خودرو به عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقیب قرار گرفت تا این كه ماموران متوجه شدند او و همسرش چندی پیش خانه شان را ترك كرده و به مكان دیگری رفته اند و كسی از آنها خبری ندارد.
غیبت مرموز زن متهم
تحقیقات برای یافتن این زوج ادامه داشت تا این كه چند روز پیش كارآگاهان جنایی، خانه آنها را در یكی از محله های جنوبی شهریار پیدا كردند و با ورود به خانه فقط مردی را كه مظنون پرونده بود، شناسایی كردند و از همسر وی خبری نبود. این مرد برای تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد و ادعا كرد همسرش چند روزی است با خودرو از خانه خارج شده و بازنگشته و جستجویش برای پیدا كردن وی بی نتیجه مانده است.
زن سوخته همان فرد گمشده بود
در پی این اظهارات، ماموران، تصاویر زن كشته شده را به وی نشان دادند و همان موقع مرد جوان تائید كرد كه جسد متعلق به همسرش است. در این مرحله با مشخص شدن هویت جسد سوخته، شوهر وی دوباره بازجویی شد و این بار اعتراف كرد كه ناخواسته مرگ همسرش را رقم زده است.
رانندگی دردسرساز
متهم با اشاره به نحوه وقوع حادثه به پلیس گفت: روز حادثه همسرم را برای تعلیم رانندگی به حومه شهر برده بودم. هنگام تمرین خودرو خراب شد و كنار جاده توقف كردیم.
به بررسی خودرو پرداختم و با توجه به نقص فنی آن به همسرم گفتم هر وقت درخواست كردم خودرو را روشن كند. هنگام تعمیر سیم ها بودم كه ناگهان سیم ها جرقه زدند و خودرو آتش گرفت. خواستم از صندوق عقب بطری آب را بردارم تا سیم ها را خاموش كنم. وی اضافه كرد: به اشتباه بطری بنزین را برداشتم و روی آتش ریختم كه ناگهان شعله ور شد و خودرو آتش گرفت. همسرم در خودرو جا مانده بود و هرچه تقلا می كرد، نمی توانست خارج شود. سعی كردم او را نجات دهم كه موفق نشدم. همان موقع از ترس با جا گذاشتن همسرم در خودروی در حال سوختن فرار كردم و دیگر به محل بازنگشتم. هنگام دستگیری متوجه مرگ همسرم شدم.
بنابراین گزارش، در پی اظهارات متناقض متهم، برای وی از سوی بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب شهریار قرار بازداشت موقت صادر شد. تحقیقات پلیس آگاهی از متهم برای مشخص شدن رازگشایی از این حادثه آغاز شده است. همچنین كارشناسان آتش نشانی بررسی و تحقیق در این زمینه را آغاز كرده اند تا مشخص شود آیا خودروی متهم روز حادثه دچار نقص فنی شده است یا خیر؟

www.rahafun.com

برخورد مرگبار پراید با سمند

حوادث اخیر/www.rahafun.com

معاون عملیات پلیس راه کشور از کشته شدن دو تن بر اثر برخورد خودروی سواری پراید با سمند در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

_____________________________________

معاون عملیات پلیس راه کشور از کشته شدن دو تن بر اثر برخورد خودروی سواری پراید با سمند در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
سرهنگ صمد اسفندیاری در تشریح مهم ترین تصادفات شبانه روز گذشته در جاده های کشور به برخورد خونین یک دستگاه خودروی سواری پراید و سمند در کیلومتر ۸ جاده چابهار در استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت: در این حادثه دو تن کشته و دو تن مجروح شدند.
وی افزود: بررسی کارشناسان تصادفات نشان داد که انحراف به چپ از جانب راننده پراید، علت بروز این حادثه بود.
معاون عملیات پلیس راه کشور همچنین از برخورد یک دستگاه پژو ۴۰۵ و تریلر ماک در کیلومتر ۱۳ محور سنندج در استان همدان اشاره کرد و گفت: در این حادثه نیز که به علت عدم توجه به جلو از جانب راننده پژو رخ داد، دو تن در صحنه حادثه جان خود را از دست داده و سه تن نیز مجروح شدند.
اسفندیاری همچنین با بیان اینکه ۳۶ درصد از تصادفات شبانه روز گذشته در جاده های کشور از نوع واژگونی بود، گفت: عدم توجه به جلو با ۳۱ درصد در صدر مهم ترین علل وقوع تصادفات در جاده های کشور قرار دارد.
وی همچنین از کاهش ۳۹ درصدی تصادفات فوتی نسبت به مدت مشابه سال قبل خبرداد و گفت: بر اساس آمار موجود، شاهد کاهش ۴۶ درصدی کشته تصادفات هستیم.

www.rahafun.com

سارق میلیونی امامزاده ها دستگیر شد

حوادث اخیر/www.rahafun.com

فرمانده انتظامی شهرستان محلات از دستگیری یک سارق اماکن متبرکه در این شهرستان خبرداد.
سرگرد فرامرز گودرزی در این باره گفت: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت از امامزاد ه های «فضل»، «یحیی» و یک مسجد در شهرستان توسط سارق یا سارقان به شیوه تخریب ضریح و صندوق کمک های مردمی، ماموران کلانتری مرکز به محل اعزام شدند.
وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات در میدان نماز شهرستان محلات شخصی را به عنوان مظنون دستگیر و در بازرسی از وسایل همراه وی یک قیچی بزرگ آهنی و مبالغی پول کشف و وی را تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی انتقال دادند.
به گفته گودرزی، متهم پس از انتقال به مقر انتظامی در بازجویی ها به سرقت یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال وجه نقد از دو امامزاده و ۳۶۰ هزارریال از صندوق کمک های مردمی از مسجد اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان محلات ادامه داد: با تحقیقات از متهم، وی علاوه بر این سرقت ها به ۱۸ فقره سرقت موتورسیکلت در شهرستان های محلات و نیمور در طول سه سال گذشته، سه فقره سرقت کابل های هوایی اداره برق محلات، دو فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره و یک فقره سرقت طیور اعتراف کرد.
گودرزی اضافه کرد: متهم در اظهارات خود به همدستی فرد دیگری اهل و ساکن محلات اعتراف کرد که اقدامات پلیس برای دستگیری وی ادامه دارد.

www.rahafun.com

حمله مرگبار مرد مسلح به استاد

حوادث اخیر/www.rahafun.com

پلیس آمریکا اعلام کرد مرد مسلح با وسیله ای نوک تیز پس از ارتکاب به دو قتل خود را در مقابل چشمان دانشجویان یکی از دانشگاه های این کشور کشت.
بنابر اعلام پلیس محلی ایالت «وایومینگ» این مرد پس از کشتن یک تن اقدام به کشتن یک استاد در کلاس درس کرد، سپس خودکشی کرد.
پلیس محلی ایالت «وایومینگ» پس از حضور در محل حادثه اعلام کرد: اجساد استاد و متهم داخل ساختمان دانشگاه کشف و جسد سوم در خیابان اطراف پیدا شد.
بنابر گفته سخنگوی محلی ایالت «وایومینگ»، این جنایت داخل یکی از کلاس ها و در مقابل چشمان دانشجویان اتفاق افتاد اما انگیزه متهم مشخص نشده و تحت بررسی است.
به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، همچنین یکی از نیروهای پلیس این ایالت گفت: بررسی های اولیه نشان می دهد متهم از دانشجویان این دانشگاه نبوده اما با قربانیان آشنایی داشته است.

www.rahafun.com 

دوست عزیز از مطالب جذاب زیر نیز دیدن فرمایید

حادثه ای وحشتناک برای مدل 21 ساله ! +عکس... مدل سابق استرالیایی که در یک سانحه وحشتناک دچار سوختگی شدیدی شده بود 300 هزار پوند غرامت از دولت دریافت کرد. او اکنون چهره اش را پشت یک ماسک مخفی...
ازدواج ستاره سینمای ایران با یک تاجر ایرانی مقیم لندن... ازدواج ترانه علی دوستی با یک تاجر ایرانی مقیم لندن ازدواج ستاره سینمای ایران با یک تاجر ایرانی مقیم لندن مجله پردیس نوشت:ترانه سینمای ایران این رو...
هدیه ۴۰ میلیون دلاری وزارت نیرو به لبنان... وزیر آب و برق لبنان در مراسم امضای این توافقنامه افزود: هزینه ساخت این سد ، نه یک قرض بلکه هبه (هدیه) است... ایران با کمک بلاعوض 40 میلیون ...
ترانه علیدوستی در کنار هواداران سینمای دیجیتالی... ترانه علیدوستی در کنار هواداران سینمای دیجیتالی در دومین فستیوال فیلم هانوی در ویتنام ترانه علیدوستی و دیگر سینماگران دنیا بحث‌های جدی را درباره دی...
دختر ۱۸ ساله ایتالیایی، عاشق ازدواج با احمدی نژاد... "سیلویا والریو" دختر ۱۸ ساله ایتالیایی و مولف کتاب "یک روزی یک رییس جمهوری بود"،"محمود احمدی نژاد" رییس جمهوری ایران را تنها مرد واقعی در عرصه جها...
امیر حسین مقصودلو (امیر تتلو ) ممنوع الخروج شد... امیر حسین مقصودلو (امیر تتلو ) ممنوع الخروج شد امیر تتلو خواننده زیر زمینی مشهور، در یادداشتی که در اینستاگرامش منتشر کرده از ممنوع الخروجی اش از...
دزدیدن زن جوان مقابل شوهرش دزدیدن زن جوان مقابل شوهرش روزنامه شهروند: پسر جوانی که دختر مورد علاقه خود را کشت و توانست از خانواده اولیای دم رضایت بگیرد، این‌با...
دو دقیقه ابتذال = ۲۵۰۰ تومان! + عکس آخرین سکانس سریال «ساخت ایران» که مدت زمان آن بیشتر از دو دقیقه نیست در قالب یک دی.وی.دی مجزا به بازار عرضه شده تا به این طریق هم مخاطبان برای تماشا...
عکسی که جهان را می لرزاند! رژیم صهیونیستی در جنایتی وحشیانه ۱۴ نفر از اعضای یک خانواده را در حمله ای موشکی به خاک و خون کشید که سه نفر از آنان زن و پنج نفر کودک بودند. یا ا...
پشت پرده جنایت 17ساله‌ها در پارک ملت+عکس...  ابراهیمی :جنایت 17ساله‌ها در پارک طرشت تهران پشت پرده‌ای از بی‌بندوباری داشت. این دعوا بر سر علاقه 2 پسر به یک خواهر صورت گرفت و جنایتی آفرید. ...
اوباما اماده سفر به ایران شده است رئیس جمهوری آمریکا اماده سفر به ایران شده است روزنامه کویتی الرای در گزارشی به قلم “حسین عبدالحسین” خبرنگار خود در واشنگتن آورده است: باراک اوبام...
معمای کوری چهره توسط یک ایرانی حل شد... معمای کوری چهره توسط یک ایرانی حل شد با پرده برداشتن از راز ناتوانی افراد در تشخیص چهره،دانشمند ایرانی، معمای «کوری چهره» را حل کرد... پژو...

توجه

مطالب پیشنهادی سایت

دیدگاه شما در مورد این مطلب× بستن تبليغات
Xبستن تبليغات


عکس نرگس محمدی و همسرش علی اوجی در آغوش هم

عکس خوشگل ترين دختر خارجي در سال 2017