اهانت ملک عبدالله به خاتمی: تو غلط می کنی؛ باید بیایی! | جدید 96

عکس بازیگران زن,سکس,س ک س,شب زفاف,ترک خودارضایی,خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر زیبا,گالری

اخبار جام جهانی

آخرین مطالب ارسال شده

توجه

باکس ویژه
خرید بک لینک

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم
بازدید : 815 views

ملک عبدالله به خاتمی: تو غلط می کنی؛ باید بیایی!|www.rahafun.com

شبکه وابسته «روزآنلاین» که پوشش شبکه فارسی زبان بی بی سی به شمار می رود، به همراه برخی رسانه های داخلی، در یک بازخوانی تاریخی، به اهانت ملک عبدالله خطاب به خاتمی اشاره کرد.

در این گزارش مطالبی به گفته های سردار نقدی در همایش امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه تهران در روز یکشنبه، منتسب شده و به نقل از رئیس بسیج مستضعفین جریان اهانت ملک عبدالله به خاتمی بازخوانی شده است.

جالب اینکه تمامی مطالبی که از دیروز در نقد این سخنان سردار نقدی نوشته شده، به چگونگی اطلاع یافتن سردار، از این نقل قول مستقیم خاتمی پرداخته و این رسانه ها به نفس اهانت و کرنش خاتمی در مقابل شاه عرب اشاره ای نکرده اند!
«رئیس سازمان بسیج مستضعفین همچنین با انتقاد از مواضع یکی از چهره های شاخص سیاسی ادامه داد: آقایی [خاتمی] در سال ۸۸ به عربستان سفر کرد و در مجمع برای دوستان خود تعریف کرد پادشاه عربستان به من گفت آیا در انتخابات شرکت می کنید؟ که من در پاسخ گفتم من در انتخابات نمی آیم موسوی می آید. پادشاه عربستان نیز گفت غلط می کنی تو باید بیایی. من نمی دانم این آقا خجالت نمی کشد که در یک مجمع این مباحث را نقل می کرد. این مواضع نیاز به امر به معروف و نهی از منکر دارد.»

دوست عزیز از مطالب جذاب زیر نیز دیدن فرمایید


توجه باکس ویژه

دیدگاه شما در مورد این مطلب

  1. توسط : مجید در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۲

    هر چند من یه ایرانیم و خشتکش رو جر میدم کسی بخواد به ایران چپ نگاه کنه..اما………
    این حرف پادشاه پیزوری عربا رو باهاش موافقم.هم خاتمی و گروه سبز و هم عربا با هم غلط کردند….. :bomb: :bomb: :bomb:Xمطالب داغ روز

عکس زیباترین زنان جهان در سال 2018

عکس بهاره رهنما بعد از کاهش وزن ۴۰ کیلویی