همه چیز درباره همجنس بازی - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

 

خانه / آموزش مسائل زناشویی / مقالات عمومی / همه چیز درباره همجنس بازی
همه چیز درباره همجنس بازی
http://www.rahafun.com/?p=7299

همه چیز درباره همجنس بازی

در نگارش این مطلب حداکثر سعی خود را نموده ام تا به صورت روشن مسئله همجنس گرایی را مورد بحث و بررسی قرار دهم و فقط هشداری است برای آنانی که می خواهند اشتباه قوم لوط را دوباره تکرار کنند و از خدا میخواهم این نوشته بتواند بیشترین تاثیر را در خواننده داشته باشد . انشاالله در مطالب بعدی بیشتر به این مورد خواهم پرداخت …

 

متاسفانه بنا به دلایلی افراد زیادی در جامعه مشاهده می شوند که حاضرند با همجنس خود سکس کنند و یا به عمل زنا دست بزنند اما س ک س مشروع و سالم در سایه ی ازدواج نداشته باشند .

 

من فکر میکنم با پاک نمودن صورت مسئله و انکار وجود همجنس گرایان در جامعه نمی توان قدمی در جهت راهنمایی و هدایت اینگونه افراد برداشت . همجنس گرایان هم مانند معتادان و یا بیماران دیگر گرفتار حسی مبهم و ناشناخته می شوند که علاوه بر گناه و قباحت این عمل زشت ، موجب گرفتار شدن در مشکلات و بیماری های روحی و جسمی فراوانی می شوند .

 

با توجه به اینکه تا به امروز اطلاع رسانی کامل و جامعی در این مورد در اختیار نوجوانان و جوانان کشور عزیزمان قرار نگرفته است . امیدوارم این مطلب کمک شایانی برای این قشر باشد . از خداوند متعال سعادت دنیا و آخرت را برای تمام مردم جهان خواستارم .

 

گرایش به جنس موافق دلایلی دارد . شاید این حس گرایش به همجنس ، به صورت ذاتی در وجود فرد باشد ولی دلیل موجه ای نیست که به این کار تن در بدهند و باید این حس گرایش سرکوب گردد و این کار فقط توسط خود فرد باید صورت بپذیرد .

 

من آنچه شرط بلاغ است با تو گویم    تو خواه از سخنم پند گیر خواه ملال

 

 

یکی دیگر از دلایل گرایش به همجنس را میتوان بالا رفتن سن ازدواج ، شرایط سخت خانواده ها برای ازدواج ، مهریه های بالا ، مشکل مسکن ، کار و …  در جامعه دانست که متاسفانه تحریم های جهانی و عدم بازرسی صحیح و کامل قیمت های بازار از سوی مجریان قانون موجب شده مسئله ازدواج برای جوانان به یک کابوس یا آرزوی دست نیافتنی تبدیل گردد . با این وجود سازمان های خیریه نقش پر رنگی را در فراهم نمودن امکانات ازدواج برای جوانان بازی می کنند.

 

همان طور که می دانید غریزه جنسی یک نعمت خدادادی است که اگر این غریزه در مسیر درست خویش تخلیه نشود مشکل ساز خواهد شد . امیدواریم با همت خداوند و در صورت صلاح دید مسئولین برای جوانانی که نمی توانند میل جنسی خود را تخلیه نمایند امکاناتی فراهم گردد . شاید تاسیس خانه عفاف کمکی شایانی باشد .


خانه عفاف چه بود ؟ (برگرفته از دانش نامه ویکی پدیا)

” خانه عفاف طرحی بود که از سوی یکی از اصناف در سال ۱۳۸۱ مطرح شد تا امکان قانونی شدن استفاده از خدمات جنسی زنان تحت لوای صیغه فراهم آید.

این طرح برای اولین بار توسط «جامعه اسلامی ناصحین قم» در سال ۱۳۷۳ تهیه شد و برای سازمانهای مختلف فرستاده شد. اما با انتشار جزئیات آن و بالارفتن احتمال اجرای آن در سال ۱۳۸۱ به جنجالی بزرگ مبدل شد خصوصا که در همان زمان یکی از مقامات بلندپایه روحانی قوه قضائیه در کرج متهم به سوءاستفاده جنسی از زنان شد. رییس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی (احتمالا برای کاستن از انتقادات مردم) از بازداشت طراح آن خبر داد.

این طرح با مخالفت محمد خاتمی و نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس ششم مواجه شد.

این طرح موجب تحت الشعاع قرار گرفتن و در نهایت کنار گذاشته شدن «طرح سلامت جنسی» شد که از سوی وزارت کشور در حال تهیه بود.

به گفته سازمان ملی جوانان بحران روابط جنسی در صدر مشکلات جوانان ایرانی است. “

 

مقوله همجنس گرایی با توجه به گرایشات ما انسان ها (” میوه حرام همیشه شیرین تر است! “) توانسته برای خود شهرت بسیار زیادی در جهان بر هم زند. طرفداران این گروه معتقدند که چون در عصر کنونی دیگر خبری از برده داری نیست و زنان نیز به آزادی و دموکراسی دست پیدا کرده اند پس دیگر وقت آن فرا رسیده است که همجنس گرایان نیز به حقوق مقتضی خود برسند.

به نظر می رسد که جو حاکم بر جوامع نیز به سوی پذیرش یک چنین نظریات پوچ و بی اساسی پیش می رود. این روزها جمع کثیری از همجنس گرایان را مشاهده می کنیم که در ملاء عام در انظار عمومی ظاهر شده و بدوم هیچ ابایی همجنس بودن خود را به صورت آشکارا اظهار می دارند. در بخش های وسیعی از کشورهای غربی، زوج های همجنس مانند زوج های غیر همجنس به رسمیت شناخته می شوند و از امنیت و رفاه اجتماعی کامل نیز برخوردار هستند. برخی از رهبران کلیساها همجنس گرایان را مورد تایید خود قرار می دهند و برای اعظای همجنس گرای کلیسا دعا کرده و از خداوند برایشان خواستار موهبت و برکت می شوند.

 

همجنس گرایان رنگین کمان را برای خود نماد قرار داده اند و معمولاً دستنبد های رنگی دارند . البته از این نمیتوان برداشت کرد که هر کسی که دستبند رنگی به دست دارد همجنس گرا است .
 
 

عقیده اکثر همجنس گرایان بر این اصول استوار است که…

 1. آنها اینگونه متولد شده اند.
 2. نه در داخل رابطه کسی آسیب می بیند و نه در خارج از رابطه به کسی صدمه زده می شود.
 3. هنگامیکه دو طرف درگیر در رابطه، احساس خوبی نسبت به یکدیگر دارند؛ دیگران حق دخالت در امور آنها را ندارند.
 4. همجنس گرایی و غیر همجنس خواهی به یک اندازه معتبر بوده و باید با دید یکسان به آنها نگاه کرد.
 

همجنس گرایان اینگونه متولد شده اند؟

از روزی که بشر برای نخستین بار پا بر روی این کره خاکی نهاده است، تا بدین لحظه همواره شاهد تبعیض های بسیار زیادی در میان توده های مختلف اجتماعی از جمله زنان، سیاه پوستان و معلولین بوده ایم. همجنس گرایان نیز از این مطلب به نفع خود بهرداری کرده اند و خواست اولیه خود را بر این اصل استوار نموده اند که چون گروه های مورد تبعیض قرار گرفته، نهایتا به حقوق خود دست پیدا کرده اند، اینک نوبت به خودشان رسیده که از امتیازات یکسان اجتماعی برخوردار گردند. اما اگر بخواهیم بر اساس آموزش های مذهبی تصمیم گیری نماییم بی شک چیزی بر خلاف این مطلب استنباط خواهد شد…

 

“جنسیت، نژاد و ناتوانی جسمی در این مورد هستند که یک انسان چگونه است؛ اما در مقابل همجنس گرایی مربوط می شود به اینکه یک انسان تصمیم می گیرد چه کاری انجام می دهد.”

 

از سوی دیگر همجنس گرایان مدعی هستند که پژوهش های علمی ثابت می کنند که چنین گرایش هایی دارای خواستگاه بیولوژیکی در بدن انسان می باشند.

 

۳ تحقیق مختلف از سوی فعالان “حقوق همجنس گرایان” برای حمایت از نظریه مطرح شده در بالا انجام گرفته است که به شرح زیر می باشند: بررسی کروموزوم X ، تحقیق بر روی عملکرد هیپوتالاموس، تحقیق بر روی دوقلوهای همسان همجنس باز.

 

در تمام کاوش های به عمل آمده نتیجه مشابه بوده؛ البته نباید فراموش کرد که در هر سه مطالعه، محققان به شخصه همجنس گرا بودند. از این گذشته باید توجه داشت که مطالعات آنها توسط محققان دیگر موشکافی و تجزیه و تحلیل نشده است. همچنین رسانه های گروهی هیچ اشاره ای به متدهای به کار رفته در این پژوهش ها نکرده اند و گمان می رود که نتیجه بررسی ها چیزی بیش از یک تصور ساده اندیشانه نباشد. هیچ مدرک موثقی وجود ندارد که اثبات کند همجنس گرایی به دلیل وجود ژن های معینی در بدن انسان بروز می کند.

 

ارائه آموزش های بنیادین در مورد ازدواج، زندگی مشترک و مسائل جنسی و سکس از قدیم الایام رواج داشته به طوریکه حتی می توان نمونه های آنرا در کتب آسمانی نیز پیدا کرد. در بخش هایی می خوانیم که خداوند مرد و زن را آفرید تا این دو جنس در زندگی مکمل یکدیگر باشند؛ به همین دلیل هم هست که خداوند ابتدا آدم و سپس حوا را خلق نمود نه “آدم و نقی” یا “نرگس و حوا”.

 

برای یک ازدواج سالم و معقول طرفین باید از دو جنس مختلف باشند. در اثبات این نظریه دلایل بسیار زیادی وجود دارند که ما در این قسمت به پاره ای از آنها اشاره مختصری خواهیم داشت.

 1. ساختار آناتومی بدن انسان برای برقراری ارتباط جنسی میان یک زن و یک مرد طراحی شده و علم زیست شناسی ارتباط میان زن و مرد را تایید می کند. هیچ عامل بیولوژیکی ارتباط همجنس گرایانه را تایید و حمایت نمی کند. 
 2. آمیزش جنس مذکر و مونث (حتی در حیوانات) آنها را قادر می سازد که تولید مثل کرده و زاد و ولد نمایند. در کتاب های آسمانی نیز می خوانیم که “بارور شوید، تولید مثل کنید و در تمام زمین پراکنده شوید.” این پیامی است که قرن ها پیش زمانی که نوح و قومش توانستند از آن طوفان سهمگن جان سالم به در برند بر آنها نازل شد. اما زاد و ولد و تولید مثل تنها دلیلی نیست که خداوند انسان را از دو جنس مذکر و مونث آفریده . گزارش های (BUWA) از این قرار است که صمیمیتی که از طریق گرایش های جنسی میان زن و شوهر به وجود می آید دارای فواید بیشماری برای هر دو طرف می باشد و از سوی خداوند برای ایجاد پیوند های محکم تر، لذت و خوشی، و نهایتا تولید مثل در وجود آنها قرار گرفته است.
 3. همچنین خدواند به زن و مرد وظایفی را محول نموده که هر یک بتواند مکمل دیگری بوده و زندگی همزیستی مناسبی را در کنار یکدیگر داشته باشند. خانم ها در مواردی که آقایون ناتوان هستند به آنها کمک می کنند و بالعکس مردها نیز در مسائلی که خانم ها قادر به انجام آن نیستند، آنها را کمک می کنند و وظایف هیچ یک نسبت به دیگری برتری ندارد و هر دو در یک سطح قرار دارند. با به کار گیری این روش همواره روح امید و تجلی در زندگی آنها زنده نگه داشته خواهد شد.
 

کسی آسیب نمی بیند؟

یک کارشناس با صراحت کامل معتقد است که “برقراری ارتباط جنسی با فرد همجنس به طور آشکارا بیماری های عدیده ای را به همراه دارد.” البته همه ما می دانیم که برقراری روابط جنسی حتی با جنس مخالف اگر روند بی بند و باری به خود گیرد، ممکن است موجبات ابتلا به برخی از انواع بیماری های آمیزشی را فراهم آورد، اما همجنس گرایی روند سرایت بیماری هایی نظیر تبخال مقعد، هپاتیت B ، انگل، تومور روده و ایدز را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد. در تحقیقی که بر روی طول عمر مردان همجنس باز در دهه ۹۰ در کانادا انجام شد پژوهشگران به این نتیجه دست یافتند که مردان همجنس باز در حدود ۱۲ تا ۸ سال کمتر از همنوعان غیر همجنس باز خود عمر می کنند.

 

تاثیر آن بر روی اطرافیان

روانشناسان اجتماعی اطمینان خاطر دارند که کودکانی که در خانواده های “گی (مردان همجنس باز) و لزبین(زنان همجنس باز) “  زندگی می کنند اگر چه از لحاظ خصوصیاتی نظیر هوش، پیشرفت، توانایی داوری در امور اخلاقی، صلاحیت و شایستگی اجتماعی و هویت جنسی کمی از بچه هایی که در خانواده های غیر همجنس باز بزرگ شده اند ندارند اما متاسفانه یک عامل منفی بر روی آنها تاثیر پایدار دارد:

 

“زمانیکه فرد از دوران کودکی چیزی را آموزش ببیند در زمان بزرگسالی به هیچ وجه نمی تواند آنرا فراموش کند و خود را از آن جدا سازد.”

 

شما هیچ گاه قادر نیستید ارزش های اخلاقی و نصایح الهی را به فرزندتان آموزش دهید در حالیکه خودتان پا بر روی آنها می گذارید و نقضشان می کنید. شاید همه ما مرتکب گناهان زیادی در طول روز شویم اما زندگی کردن در یک خانواده هم جنس باز اخلاقی را به صورت عادت در ذهن کودک شکل می دهد که فقط یک رفتار اشتباه نیست بلکه یک گناه نابخشودنی است.

 

به کس دیگری مربوط نمی شود !

فعالان و طرفداران حقوق همجنس گرایانه بر این باورند که همجنس گرایی دو نفر به هیچ کس ارتباط ندارد و فقط به دو نفری که درگیر س ک س هستند ارتباط پیدا می کند. اما این ادعا با حقیقت فاصله بسیار زیادی دارد. خداوند که خالق و آفریننده همه موجودات است بر تمام امور زندگی انسان ها آکاهی دارد و با قدرت بی حد و اندازه خود برایشان قانون گذاری و برنامه ریزی کرده و آنها را به طور اخص از همجنس گرایی منع نموده.

 

“شما نباید همچنانکه که با غیر همجنس خود به بستر می روید با همجنس خود نیز این کار را انجام دهید. این امر غیر اخلاقی بسیار ناخوشایند و انزجار آور است.”

 

سرپیچی و نافرمانی از یک چنین فرمان قاطع و صریحی نشان دهنده بی اعتنایی به قدرت خداوند است.

 

برخی از افراد معتقدند که در بعضی از ادیان در ابتدا این گونه فرمان هایی وجود داشته که بعد ها به دلیل نیاز جوامع بشری از میان رفته. برای توجیه این قضیه می توانیم بنا را بر روی تحریفاتی که در چنین کتبی شاهد آن هستیم بگذاریم. همانطور که میدانید قوانین خداوند از ازل تا ابد یکسان است و هیچ تغییری در آنها راه ندارد. در عهد جدید و قران کریم هم اشارهاتی مستقیم به همجنس گرایی و عواقب جبران ناپذیر آن شده است.

 

از اعتبار همسان برخوردار است؟

برخی افراد معتقدند که کتاب های آسمانی به این دلیل همجنس گرایی را منع و محکوم می کنند تا با بت پرستی و شرک ارتباط پیدا نکند. این عمل نکوهیده نه تنها نهایتا فرد را به سمت شرک و بت پرستی روانه می سازد بلکه خارج از بت پرستی نیز عملی ناخوشایند و نکوهیده تلقی می شود. این مطلب را می توان از دست نوشته های قدیمی مذهبی نیز دریافت کرد. از همان دوران اولیه همجنس گرایی به عنوان کاری غیر طبیعی شناخته می شده و صرفا یک انحراف غیر اخلاقی معصیت بار به حساب می آمده.

 

در کتب آسمانی می خوانیم:

“و زنان معصیت کار راه طبیعی لذت را با یک چیز غیر طبیعی معاوضه می کنند و مردان نیز مانند آنها استفاده طبیعی از زنان را رها کرده و به دنبال همجنسان خود می روند؛ آگاه باشید که هر دو گروه در حال سوختن در آتش شهوات نفسانی شان هستند.”

 

در زبان اصلی این متن از لغت یونانی “آرسن اکوایتا” استفاده شده که اگر بخواهیم معنای تحت الفظی آنرا بیان کنیم معادل “مردانی که با مردها هم بستر می شوند” است. در متون مذهبی تعابیر دیگری برای این کلمه ارائه شده که از جمله آن می توان به این موارد اشاره کرد: “آسیب زدن به ارزش های غیر همجنس ها” ، ” آزار دهندگان نفس” ، ” لطمه وارد آوردن به سایر انسان ها ” و …

 

هم جنس بازی که در پسر با پسر با عنوان لواط  شناخته می شود و در دختر با دختر با عنوان مساحقه ، در اسلام به شدت نهی شده است.

برای جلوگیری از پیش آمدن چنین عمل شنیعی چند چیز را که مقدمات آن است تحریم فرمود:

 

۱- نگاه شهوتی به پسر حرام است :

نگاه کردن از روی شهوت به پسر جوان (پسری که هنوز موی صورتش در نیامده) حرام است و سوء اثر و شدت عقوبت نظر حرام می باشد.

از حضرت رسول اکرم (ص) روایت است که فتنه پسر جوان زیبا از فتنه دختر باکره بیشتر است .

پس بر هر مسلمانی واجب است از چشمان خود نهایت مواظبت را بکند که به چنین گناه بزرگی مبتلا نشود.

 

۲-لجام آتشین برای بوسه شهوت :

بوسیدن پسر جوانی از روی شهوت حرام است چنانکه از حضرت صادق (علیه السلام ) روایت است که پیغمبر فرموده کسی که پسر جوانی را از روی شهوت ببوسد خداوند او را در قیامت به لجامی از آتش لجام می فرماید.

و از حضرت رضا (علیه السلام) روایت است که : هرگاه مرد جوانی را از روی شهوت ببوسد ملائکه های آسمان و ملائکه زمین و ملائکه رحمت و ملائکه غضب او را لعنت می کنند و جهنم برایش آماده می شود و مکان بدی جایگاهش می باشد.  

و نیز از پیغمبر(ص) روایت است : کسی که پسر جوانی را از روی شهوت ببوسد خداوند او را در آتش جهنم هزار سال معذب می فرماید. و اگر مسلم شد که کسی پسر جوانی را از روی شهوت ببوسد باید حد بخورد و حدش از سی تا نود تازیانه است هر قدر که حاکم شرع صلاح بداند او را باید تازیانه بزند.

 

۳-خوابیدن دو مرد یا دو زن کنار هم :

خوابیدن دو مرد در یک بستر وزیر یک لحاف در صورتی که هر دو عریان باشند حرام است و همچنین در مورد دو زن نیز حرام  میباشد و فرقی نمیکند که محرم باشد یا بیگانه . و در چند روایت است که باید آنها را حد زد و برایش حد زنا معین شود یعنی آنها  را یکصد تازیانه بزنند

و از رسول اکرم (ص) روایت است که بستر فرزندان خود را از سن ده سالگی جدا سازید یعنی دو برادر یا دو خواهر یا برادر و خواهر زیر یک لحاف از همان کوچکی نخوابند.

 

امام صادق (ع) می فرماید: آن وقت که مردان به مردان و زنان به زنان اکتفا می کنند آخر الزمان است.

پیامبر اکرم‏ صلی الله وعلیه و آله : هر کس با نوجوانی آمیزش جنسی کند، روز قیامت ناپاک وارد محشر میشود، آن چنان که تمام آب‏ های جهان او را پاک نخواهند کرد و خداوند او را غضب می کند و از رحمت خویش دور می دارد و دوزخ را برای او آماده ساخته و چه بد جایگاهی است.

 

پاسخ به یک سوال : فرق لواط و همجنس بازی چیست؟ آیا می تواند با برادر کسی که با او این کار را کرده ازدواج کند؟ آیا اصلا می تواند ازدواج کند آن هم ازدواج سالم؟ آیا چنین کسی با قوم لوط محشور می شود؟ لطفا صریح پاسخ دهید.

لواط انجام عمل جنسى بین دو جنس مذکر است به گونه ای که دخول در دُبر محقق بشود واسم دیگرش هم جنس بازی است
همجنس گرایی در اسلام و همه ادیان الهی حرام است . لواط از گناهان بزرگ است. شخصى که مرتکب این عمل شنیع مى‏شود، از نظر خدا و رسول او و ملائکه مورد لعنت واقع مى‏شود و اگر در حال بلوغ و یا اختیار، اراده و عقل مرتکب این عمل شده باشد و بدون توبه واقعى مرده باشد، عذاب او شدید خواهد بود.

پیامبر اکرم (ص) مى‏ فرماید: «وقتى که لواط ‏کننده در قبر نهاده شد بیشتر از سه روز باقى نمى‏ ماند و خداوند او را میان قوم هلاک شده لوط پرتاب مى‏کند و روز قیامت هم با آن قوم ستمکار محشور مى‏شود» (میزان‏ الحکمه، ج ۱۱، ص ۵۳۶۹ ).

حال اگر هر دو یا یکى بالغ بوده و عمل لواط در نزد حاکم شرع یا با اقرار و یا شهادت شهود، ثابت شود، باید حد شرعى بر او جارى گردد و حد آن به یکى از چند صورت است:

 الف) کشتن با شمشیر و امثال آن،

 ب ) سوزاندن،

 ج ) دست و پاى او را بسته و از کوه پرتاب کنند،

 البته هر کدام را حاکم صلاح بداند، اجرا مى‏کند و این در صورتى است که دخول محقق شده باشد. اما اگر دخول نکرده باشد، حد آن صد ضربه شلاق است. حال اگر قبل از شهادتِ شهود توبه کند، حد ساقط مى‏شود؛ ولى اگر لواط کننده و مفعول یا یکى از آنها بالغ نبوده‏اند حد جارى نمى‏شود؛ بلکه اگر نزد حاکم ثابت شود تأدیب مى‏شوند و چون بالغ نبوده ‏اند، گناهى در نامه عمل آنها نوشته نمى‏شود ، (تحریرالوسیله، ج ۴، ص ۱۹۸ و ۱۹۹). کسى که خداى ناخواسته با پسرى عمل لواط انجام داده، اگر یقین دارد که هنگام عمل حتی قسمت کمی از آلت داخل در دبر شده است، خواهر و دختر و مادر لواط دهنده بر لواط کننده حرام است، ولى دختر و مادر فاعل بر مفعول حرام نیست. بله، اگر عمل لواط به صورت متقابل انجام شده باشد؛ یعنى، هر یک هم فاعل بوده و هم مفعول، ازدواج با افراد مذکور براى هر دو حرام است. اما اگر لواط به حدّ دخول نرسیده و فقط در حد تفخیذ انجام گرفته و یا اگر الان شک دارد که آیا لواط همراه با دخول بوده یا به صورت تفخیذ انجام شده، افراد مذکور حرام نمى‏شوند و ازدواج با آنها مانعى ندارد.

 

مجازات

در کتاب های آسمانی نه تنها این امر نفرت انگیز و انزجار آور تفسیر شده است بلکه انسان ها را به عواقب و مجازات های سنگینی که به دنبال دارند، هشدار داده است. درست مانند قوم لوت که در آخر به هلاکت رسیدند.

 

همانطور که خداوند در گذشته اقوام همجنس گرا را مجازات کرده در آینده نیز چنین جزایی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.

 

” نه زناکاران، نه بت پرستان و نه مشروب خوارن و فحاشان و غاصبین و همجنسگرایان و کسانی که با کودکان سکس برقرار می کنند هیچ یک وارد بهشت نخواهند شد.” ( ۱۰-۹: ۶ CORINTHIANS 1 )

 

جای امیدواری وجود دارد؟

با توجه به تمام این صحبت ها باز برای همجنس گرایان جای امیدواری وجود دارد. خداوند بخشنده است و توبه کسانی را که از گناهان خود پشیمان هستند می پذیرد و از گناهانشان چشم پوشی می کند. آنها باید به در گاه خداوند توبه کند و تصمیم بگیرند که از این پس بر طبق فرامین الهی زندگی خود را ادامه دهند تا پروردگار را از خود راضی و خشنود نگه دارند. اگر ندامت و پشیمانی و تصمیم به اصلاح و تجدید نظر خالص و حقیقی باشند از شما پذیرفته خواهد شد؛ تمام افراد معتقد نیز روزی گناهی مرتکب شده اند و اکنون توبه کرده و جزء نیکوکاران قلمداد می شوند.

 
 

نتیچه

با نظر به کلیه مسائل اخلاقی و اعتقادی ما در مورد خاستگاه اولیه بشر روشن است که گرایشات و رفتار و برخورد ما باید حد و مرز عقلانی و اخلاقی را همواره حفظ نماید. اگر ما معتقد باشیم که از ماده ای چسبناک و مشمئز کننده با آمیزه ای از اتفاقات تصادفی و تلاش و تقلا برای بقا به وجود آمده ایم ؛ بنابراین کاملا قابل قبول است که بگوییم هیچ قدرت برتری وجود ندارد و ما خودمان می توانیم برای ادامه زندگی قوانین پیشنهادی خودمان را به کار گیریم. اما اگر بنا را بر این بگذاریم که یک خدای مهربان و بخشنده وجود دارد که به دنیا آمدن ما را برنامه ریزی کرده و برای ادامه راه برایمان دستوراتی را مهیا ساخته پس ما هم باید از فرمان های او پیروی کنیم. خداوند در قرآن معیارهای متعارف و الگوهای خود را به بشر منتقل نموده و شالوده های بنیادین سعادت را آموزش داده تا انسانها با پیروی از آنها به سلامت و کامیابی دست یابند.

 

 

دلایل ، منابع و داستان ها :

 لواط کننده گان سه روز پس از مرگ به قوم لوط ملحق می شوند :

در زمان عمر غلامی که مولای خودش را کشته بود پس از اقرار عمر امر به کشتن نمود .حضرت امیرالمومنین علی (ع) از غلام پرسید چرا مولای خودت را کشتی؟

عرض کرد به زور با من لواط کرد پس او را کشتم آن حضرت از اولیای مقتول پرسید آیا او را دفن کرده اید؟ گفتنند: آری هم اکنون از دفنش می آئیم پس به عمر فرمود غلام را تا سه روز نگهدار و پس از سه روز اولیای مقتول حاضر شوند.

پس از گذشتن سه روز آن حضرت به اتفاق عمر و اولیای مقتول بر سر قبرش آمدند از اولیایش پرسیدند این قبر صاحب شماست؟ گفتند آری سپس فرمودند قبر را بشکافید تا به لحد برسید چون به لحد رسیدند و آنرا برداشتند جنازه را ندیدند پس آن حضرت تکبیر گفت و فرمود به خدا قسم دروغ نگفتم شنیدم از رسول خدا (ص) فرمود هر کس از امت من عمل قوم لوط را مرتکب شود و بدون توبه از دنیا برود پس در قبرش بیش از سه روز نمی ماند تا این که زمین او را فرو می برد و بجائی که قوم لوط هستند و هلاک گردیده اند ملحق می نماید پس در زمره ایشان محشور میشود.

 

توبه واقعی :

در فروغ کافی کتاب الحدود از حضرت امام جعفر صادق (ع) روایت می کند که روزی حضرت امیرالمومنین (ع) در میان جماعت اصحاب بودند مردی آمد و گفت یا امیرالمومنین با پسری لواط نمودم پاکم کن ( یعنی بر من اجراء حد فرما )حضرت فرمود برو به خانه ات شاید سودائی در طبعت حرکت کرده باشد ( چون اقرارت از روی کمال و شعور نیست ) روز دیگر آمد و همان اقرار را کرد و خواهش اجرای حد را تکرار نمود.

 

حضرت ثانیا فرمود به منزلت برو شاید سودائی در طبعت حرکت کرده و چنین اقراری می کنی تا آنکه سه مرتبه باز گشته و همان طور اقرار و سپس خواهشش را تکرار کرد.در مرتبه چهارم حضرت فرمود که پیغمبر (ص) در این واقعه سه حکم فرموده هر یک را میخواهی اختیار کن. یکی اینکه دست و پایت را ببندند و از کوه پرتابت کنند یا این که با شمشیر ترا بکشند یا با آتش ترا بسوزانند؟

 

عرض کرد یا علی کدام یک از اینها دشوارتر است فرمود سوزاندن با آتش گفت آنرا اختیار کردم.

حضرت فرمود :تهیه کار خودت را بکن گفت چنین خواهم کرد پس برخاست و دو رکعت نماز خواند سپس گفت خدایا گناهی از من سرزده که تو به آن دانایی و من از گناه خود ترسیدم و به نزد وصی رسول تو آمدم و از او خواهش کردم مرا از گناه پاک کند او مرا بین سه عقوبت مختار فرمود خداوندا من آن را که سخت تر بود انتخاب کردم از تو می خواهم که این عقوبت را کفاره گناهان من گردانی و مرا در آخرت با آتش خود در جهنم نسوزانی پس گریان برخاست و در گودال پر از آتش که برایش آماده شده بود نشست آتش از اطرافش شعله می کشید.

حضرت امیرالمومنین علی (علیه السلام ) بر حالتش رقت فرمود و گریان شد و اصحاب  همه به گریه درآمدند پس از آن حضرت فرمود بر خیز ای مرد که ملائکه آسمان و زمین را به گریه درآوردی به درستی که خداوند توبه ات را پذیرفت. برخیز و به آن گناهی که کردی نباید برگردی. (توبه واقعی در صورتی قابل قبول است که فرد هیچگاه به طرف آن برنگردد)

 

نکته : مشهور بین فقها آن است که اگر گنه کار پس از اقرار و حاضر شدن برای اجرای حد توبه نماید امام مخیر است که حد را اجراء کند یا نکند. چنانکه در حدیث مزبور امام (ع) از اجراء حد صرفنظر کرد و این اختیار اجرای حد مخصوص موردی است که گناه با اقرار گنهکار ثابت شود نه با شهادت شهود که در این صورت توبه گنهکار در اجراء نمودن حد تاثیری نداشته و حتما باید حد اجرا شود.

دسته بندی :
 • ۸۱ دیدگاه
 • سعید
 • ۰۳ فروردین ۱۳۹۲
 • 50,110 بازدید
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
 1. آرمین گفت:

  سلام مرسی از مطلب جالبتون. نمیخوام بگم حرفاتون درسته یا غلط. نظر شخصیمو هم نمیگم چون من خودم جز خانواده ال جی بی تی هستم و صد در صد نظراتمون متفاوته. فقط برای اطلاعات شخصیتون میگم. همجنسباز کسیه که گرایش اصلیش به جنس مخالفه و فقط برای هوس با همجنس ارتباط جنسی برقرار میکنه اما همجنسگرا به همجنس خودش گرایش جنسی و همچنین عاطفی داره. بهرحال ممنونم و موفق باشید.

 2. Sarinazed گفت:

  خوب بود

 3. قاسمی گفت:

  با تشکر از مقالاتی که واقعا مفیذ بود نظر من هم این است که همجنس گرایی یک انحراف جنسی محسوب می شود چون غیر طبیعی است سکس از راه مجاری مدفوع که سر شار از باکتری و میکرب است جه لذتی داره

 4. سمیرا گفت:

  مقاله بسیار عالی لو باحن متین و روان و استدلالهای محکم و متفن نگاشته شده بود و ابعاد مختلف این معضل از نگاه باریک نگارنده دور نمانده بود.
  احسنت

 5. Kamelia گفت:

  همجنسگرایی یه عمل و حس عادیه فقط تو ایران اینطوری دارن گندش میکنن ، درسته که شیطان پرستا همجنسگران ولی دلیلی نداره کسی که همجنسگرا شیطان پرست باشه و بویی ع خدا نبرده باشه مث این میمونه که من موسیقی متال گوش میدم چون خوانندش شیطان پرسته منم باشم . اینا همش یه طرز زندگیه و هر کسی که حالا به هر دلایلی گرایشش به همجنس خودشه حق اینو داره که اینطوری زندگی کنه . آمار کسایی که تو ایران خودکشی میکنن اکثرا همجنسگران چون هنوز توی این فرهنگ جا نیوفتاده و کسی نمیخواد به صورت روشنفکرانه بهش فکر کنه و با دید مثبت بهش نگاه کنه . باور کنین ماها هم انسانیم و حق زندگی داریم فقط حقمونو میخوایم . همه ماهایی که همجنسبازیم به طور کامل به جنس مخالف حس نداریم فقط و فقط یه نفره که میتونه اون حس قشنگو بهت بده هم ع لحاظ عاطفی در بعضیام ع لحاظ جنسی و شاید جفتش . تو کشور های خارجی همجنسگرا ها دارن بهترین زندگیو میکننو حتی کسی هم یه جوری بهشون نگاه نمیکنه بعد میگید چرا جامعه ما اینطوریه؟ چرا جهان سومیم؟ چرا فرهنگا پایینه؟ باور کنین اگه انقد بشینید و بگید چرا بجاش خودتونو درست کنین الا جامعه اینطوری نمیشه و همه به حقاشون میرسن . همجنسگرا ها وقتی فرد مورد نظرشونو پیدا میکنن قطعا به اینم فکر کردن که ممکنه از خانواده طرد بشن یا دیگه نتونن با جنس مخالف ازدواج کنن اینا از کلی چیز محروم میشن که فقط به خواسته و حقشون برسن دیگه خیلی سخته که حتی از جامعه هم طرد بشن . امیدوارم به حق هم احترام بزاریم و نزاریم همین طوری جهان سومی بمونیم و دیدمونو نسبت بهم درست کنیم .

  • سعید گفت:

   با سلام
   ما در یک کشور اسلامی زندگی میکنیم و باید مطابق قوانین اسلام رفتار کنیم
   همجسگرایی نوعی اختلال که باید با مراجعه به روانپزشک و روانشناس درمان شود .
   اگر ما به اخرت فکر میکنیم باید فراتر از یک لذت زودگذر دنیایی فکر کنیم نه اینکه فرهنگ کشور هایی رو الگو کنیم که نه ارزشی برای روح انسان قائل هستند و نه اعتقادی به اخرت دارند

 6. armin گفت:

  پسوند باز رو به هر کلمه ای اضافه کنی زشت میشه
  مثل:قمار باز ،کفتر باز،خانم باز،بچه باز
  اما بیشتر از همه اینها همجنسباز از بازی میاد بازی بین بچه ها همون بچه هایی که خانواده هاشون بخاطر مذهب ،ترس از شیطان و عرف از همدیگه جداشون کردن دخترا جدا پسرا جدا .این بازی دخترا و پسرایی هست که از سر محدودیت برای شناختن طبیعت جسمشون آغاز کردن و امروزه خیلی ها از سر استیصال به بهش دچارند تو پادگان ها زندان ها تو بعضی از زندگی های ناموفق زناشویی .
  اما همجنسگرا از سر استیصال با همجنس خودش رابطه نداره ،همجنسگرا گرایش طبیعی از نظر عاطفی و جنسی به همجنس خودش داره .

 7. گناهکار گفت:

  هـــــــــــــــــــعـــــــــــی .. چ بگم والا
  منم همجنس بازم چ میتونم بکنم خودمم دلم میخاد توبه کنم ولی بازم نمیتونم دوبازه میرم طرفش هووووووف

 8. پارسا گفت:

  سلام من همجنس باز هستم و هیچ حسی به دختر ها ندارم

 9. بب گفت:

  همجنس بازی ایا ادز می اید

 10. فرزاد گفت:

  سلام من یک راه بهتری برای درمان دارم به یک روانشناس حرفه ای هیپنوتیزم مراجعه کنید و از طریق هیپنوتیزم درمانی مشکل شما حل می شود………………………………….

 11. !!!؟؟؟ گفت:

  یک سوال میشه یک بار این کار را تجربه کرد وسپس توبه کرد؟؟؟

  • سعید گفت:

   با سلام
   خیر دوست عزیز سوالتون مثل این میماند که بگوییم ایا میشود خودکشی کرد و بعد زنده شد ! خوب چند درصد احتمال داره بعد خودکشی زنده بمانید ؟
   وقتی با گناه کبیره دست به کشتن روحتون زدید چند درصد احتمال داره توفیق توبه و بخشش خداوند و عدم تکرار گناه پیدا کنید ؟
   این ها تماما وسوسه هایی است از طرف شیطان برای توجیه گناه به این بزرگی , شک نکنید در صورت قبول وسوسه های شیطانی چه بسا عمرتون حتی اجازه توبه ندهد و با اعمالی سیاه از دنیا بروید و …

 12. مجیر گفت:

  ⁉️ مے آیـــے ⁉️

  حر بن یزید ریاحی نیامده بود که شهید بشود؛
  اما ناگهان همه چیز در ورطه ای که افتاده بود تغییر کرد.

  شاید دلش ریخت؛
  شاید از آسمان حرفی به قلبش نشست؛
  شاید این نام را با خودش زمزمه کرده بود: ⚡️فاطمه⚡️ (سلام الله علیها)

  دیگر خودش نبود.
  ساعات آخر انتخاب رسیده بود؛

  می گویند: کفشهایش را با بندهایش به گردن انداخت و رفت به خیمه گاه سیدالشهدا (علیه السلام)

  شاید چیزی نگفت؛
  شاید فقط با چشمانش به امام گفت:
  دستم خالی است و جرمم سنگین.

  شاید همینطور که می گفت: “یاحسین”، می گریست…

  امام پذیرفتند! به همین راحتی و بخشیدند! به همین راحتی!
  و خدا هم بخشید و آنقدر حر را بخشید که شهادت در کربلا را نصیبش کرد؛
  ⚡️ آنهم در واپسین لحظات⚡️

  ❈ بیا در این واپسین لحظات کفشهایمان را به گردن آویزیم…

  به امام زمان (علیه السلام) بگوییم که ماه میهمانی خدا تمام شد و جرممان هنوز باقی است و دستمان خالی تر!‌!!

  بیایید بگوییم: “ببخش آقا”
  و بعد قسمش بدهیم؛ ⚡️بفاطمه⚡️…

  ✅ اگر ببخشد همه چیز تمام است؛ خدا هم خواهد بخشید. به همین راحتی

  بیایید آخرین لحظات امشب را به یاد مولای غریبمان قدر بدانیم…

  ☜ شاید دعای شما ما را هم احیاکند …

  التماس دعا

  ⚜ @MOJEERKASHMAR ⚜
  عضویت در کانال مجیر:
  https://telegram.me/joinchat/Bp2AdjvMx_Pjad4Snhm7aQ

 13. :-@ گفت:

  اگه در حد سکس و زنا نباشه حکم شرعیش چیه؟؟؟

 14. احسان گفت:

  خدا خیرت بده داداش واقعا قشنگ توضیح دادی خیلی عالی شفاف سازی کردی واقعا مدیونتم

 15. جمشید گفت:

  لواط کنندگان به قوم لوط میپیوندند.اونوقت چی به تو میرسه.حتما تو که یه چیزی زدی اون دنیا به قرصیا میپیوندی.آره.جمع کن این مذخرفات رو.منافق بدتر از کافر

 16. محمد علی گفت:

  سلام سوالی اگه هست در این مورد میتونید بگید

 17. محمد علی گفت:

  سلام زنا یعنی این که یک مرد و یک زن بدون عقد به هم نزدیکی کرده اند یا به عبارتی نزدیکی دو جنس مخالف و نامحرم بهدون ازدواج

 18. کامران گفت:

  باسلام و تشکر
  ممنون متن بسیار زیبایی بود
  اجرتون با خدا

 19. دریا گفت:

  برو بابا واقعا متاسفم واست که اینطوری فکر میکنی

 20. مهدی گفت:

  سلام برشما یاعلی

 21. ذاکرالحسین ( ع ) شایان طاهری گفت:

  سلام علیکم خدمت شما، ببخشید یک سوالی داشتم، یه بنده خدایی از آشناهامون از روی شهوت با پسری 10 ساله نزدیکی و عمل جنسی انجام داده که خودش روش نشده نظرش رو بگه، خواستم بدونم این عمل همجنس بازی هست یا چیز دیگری؟ حکم خداوند متعال در مورد این بنده خدا چیه؟ خواهش میکن جواب بنده حقیر رو بدید منتظر جوابه، خیلی نگران و پشیمونه، یا علی التماس دعا

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   گناه ایشون لواط و تنها راه برای رهایی از گناه ان توبه واقعی و جبران است
   همین که گناه رو برای کسی تعریف کنند گناه رو چند برابر میکنند
   خداوند بسیار مهربان است پس توبه واقعی کنند و جبران کنند
   از ان پسر هم باید حلالیت بگیرید و هر چه زود تر ازدواج کنند

 22. محمد حسین گفت:

  آفرین به شما آگاه کردن مردم نعمتیِ که خدا نصیب هر کسی نمیکنه
  خوشا به سعادتتو.

 23. سید علی گفت:

  گناه خیلی بزرگیه خدا کمکشون کنه…
  قابل توجه همجنس بازا سوره لوط رو بخونید بعد ببینید آیا کارتون درسته …

 24. نورا گفت:

  همسر من همجنس باز است ومن این رو به وضوح در گوشیش خوندم…..اوقسم میخوره فقط مسج
  ……من واقعاااا احساس بیچارگی میکنم….ایا ممکنه فقط در فضای مجازی باشه وراست بگه ؟؟؟؟یا واقعا هم جنس بازه من باید طلاق بگیرم؟

 25. م الف گفت:

  اینو میدونم که انسان باید و میتونه از کاری که رضایت خدا در اون نیست دوری کنه .ما انسانهآ این قدرتو داریم فقط باید بخوایم وراهشو پیدا کنیم.خود من لغزش زیاد داشتم و متاسفانه. احساسات ناجور وشدیدی دارم و امکان ازدواجم ندارم اما سالهاست دارم تلاشم رو میکنم وبه لطف خدا امیدوارم که حتی اگه این دنیا رو در این محرومیت زجر آور تحمل میکنم یا بلاخره همینجا نتیجشو ببینم یا حداقل اون دنیا سربلند بشم ومیدونم خدا برای کسانی که مطیع امرش باشن جبران میکنه.عزیزان این حس بعضی اوقات مثل بیماریه مثل اعتیاد.تسلیم بیماریتون نشید از آدمای معتقد ومتخض کمک بگیرید دنبال درمان باشید حتما خدا کمکتون میکنهخدا عاشقترینه به ما .اونو راضی کنیم به همه چی رسیدیم .
  یاحق

 26. admin گفت:

  1: دنیا مکان امتحان پس دادن است دوست گرامی ، با شهوت رانی فقط به سوی جهنم میشه شتافت نه جای دیگری
  2: بلی خداوند دانای حکیم است و شما اختیار دارید بر تغییر سرنوشتی که خودت در عالم زر انرا پذیرفته ای و با خدا عهد بسته ای بر این امتحان
  3: قوانین بر اساس قوانین اسلام است ولا غیر

 27. racer گفت:

  خدا خیرت بده هردوتا چشمام پر اشک شد چند سال پیش یه دوست این فرمی داشتم که منو تو منجلابش فرو کرد . منو عادت داده بود به این گناه . الان که دارم اینو مینویسم چشمام گریونه و بالشتم خیس از خداو زمین و زمان میخوام که منو ببخشن تو این چند من این احکامو نمیدونستم . نمیدونستم چقققققققدددددرررر سنگینه این کار شوم دارم میترکم سینم پر درده . خدا ببخشتم خدا تو دنیاو آخرت هرچی میخوای بهت بده بهشتی باشی انشاالله . من یکی رو که اوردی سر توبه . اشکام نمیذاره بنویسم . فقط دعات میکنم . این چند روزه هم میرم پیش رهبر اگه بذارن که مجازات بشم . برام دعا کن که ابروم حفظ بشه . خدا هم منو ببخشه مخلوقاتش منو ببخشن . ابرومند و پاک برم از دنیا . خیلی ازت ممنونم تو سایه ی خدا باشی همیشه . به حق این دل شکستم خدا دنیا و عقبتتو بخیر کنه . کل نسل ادمو . خدا حافظت

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز توبه کنید و خداوند مهربان و توبه پذیر است
   نیاز نیست گناه خود را فاش کنید

 28. الناز گفت:

  ممنون مطالبتون عالى‌ بود اما چرا توضيح نداديد كه زنا چيه ؟

 29. ایوب گفت:

  به نظر من کار بسیار زشت و ناپسند

 30. گمنام گفت:

  با عرض سلام…
  تمام این مشکلات از زمانی برای بشر درست شد که عزت و کرامت نفس رنگ و بوی کمتری نسبت به دیگر نیرئ های درونی انسان گرفت…
  احساسات جای عقل را گرفت…
  رنگ خدا از دل رفت…
  یاد خدا از ذهن رفت…
  قرار نیست از ترس عقوبت؛از گناهان دست بکشیم.همین که رضایت خدا در کاری نباشد خودش برهان و دلیلی منطقی برای اجتناب از ان عمل است…
  انشالله خداوند توفیق اطاعت هر جه بیشتر را به همه مومنین عطا بفرماید
  موفق و پیروز باشید
  یاحق

 31. عرفان گفت:

  خدا خیرتون بده، ان شاء الله همه ترک کنند، ولی نمی دانم آدم غافل چه جوری بیاد این مطالبو بخونه؟ بخدا تو همین دنیا هلاک میشن، سخن قرآن که دروغ نیست که. ممنون از مطالب خوبتون

 32. یوسف گفت:

  ..انسان میل به خیلی چیزها داره ولی این قدرتو داره که نفس خودشو کنترول کنه.دوستای خوبم زندگی خودتونو به چی باختید.واقعا قیمت ما انسانها اینه…

 33. رضا.طالبی زاده گفت:

  امیدوارم روزی برسه که همه با هم زندگی خوب و شیرینی رو کنار هم داشته باشیم..دوستای گلم ما مرد هستیم نه نامرد.میدونم خیلی لذت داره همجنسبازی ولی خواهش میکنم ازتون که دیگه اینکارو نکنین(reza.kar20@gmail.com)

 34. رضا.ط گفت:

  خیلی خوب و تکان دهنده بود..ممنون از همه چیز…..

 35. milad گفت:

  من شیعه هستم ولی اعتقاد دارم باید ازادی باشه نه این که کسی رو به خاطر عقایدش اعدام کرد در ضمن هرکسو تو قبر خودش میزارن به ماچه؟ اگه همجنس بازارو خفه کرد ناهنجاری های بسیاری بوجود می اید و انها دست به گانون گریزی میزنند به نقل از محققان امریکایی.

 36. شادي گفت:

  خوب بود؛ :idk: مرسي

 37. قابل توجه همه همجنس گراهايي كه با وقاحت تمام نظر گذاشته اند!
  در شما عادتيه كه به اين عمل زشت كرديد!
  شما دقيقا معتاد شديد!
  ترك اعتياد هم خيلي سخته ولي ممكنه!
  بايد توبه كنيد و از خدا عاجزانه بخواهيد كمكتون كنه!
  يا حق

 38. سيد حبيب الله گفت:

  همجنس گرائي به دليل قوي روابط اجتماعي ،زناشوئي ،وانساني رابرهم مي زند .

 39. سيد حبيب الله گفت:

  من دين اسلام رادرتمام ابعادبهترين دين يكتاپرستان مي بينم هرمطلب كه درقران كريم ،احاديث نبوي واخبارائمه معصومين واردشده به نفع بشريت است بايدسايت هاي تبلبغي زيادشودتاهمه به مزاياي ان مستفيد شوند.

 40. نیما گفت:

  من همجنس گرا هستم و هیچ حسی به دختر ها ندارم و از زمانی که یادم میاد اینطورری بودم
  شما همجنس گرا هارو به چیزی که مرتکب نشدن متهم میکنید ….

 41. مسعود گفت:

  سلام تشکر از مطالبت من خودم یک همجنسگرا هستم کاش بعد از این همه حدیث نظر چند همجنسگرا هم می پرسیدی. واقعیت اینه که یک همجنسگرا شاید فقطنمی خواد با جنس مخالف سکس کنه و مزاحمتی برای کسی نداره :brokenheart:

 42. نسرین گفت:

  ممنون خیلی قشنگ بود الهی که امام زمانمون زودتر ظهور کنن اوضاع خیلی خرابه وای به حاله بچه هامون :struggle:

 43. سینا گفت:

  مر30 خیلی اموزنده و جالب بود…خدا خیرت بده…

 44. negar گفت:

  vebe shoma khooobe ama nazaram ine. :struggle: :struggle:

 45. negar گفت:

  salam be nazare man asheq boodan chize khoobie ama ezdevaj kardan na ta akhar omr baham bashin ama ezdevaj nakoniddddddddddddd…….. :heart:

 46. دربدر گفت:

  سلام جناب آقای حمیدی اونایی که پسرن و حس زنونه دارند تکلیفشون چیه هزینه های عمل که ماشالله سر به فلک میکشه واسه تغییر جنسیت ، به نظرت این ها چکار کنند ، نه میتونند زن بگیرند و نه شوهر کنند دولت هم اگر راست میگه یه وام بلاعوض به این ها اختصاص بده ، به جای این همه بودجه که خدا می دونه کجا خرج میشه ، همش میگین اسلام اسلام ، به جای اینکه اعدامشون کنید بعدش بگین این ها سیاسی بودند مسئله رو از ریشه حل کنید من کاری با همجنسبازها ندارم ولی همنجسگراها گناهی ندارند ، استغفرالله آیا میشه یقه خدا رو گرفت ببخشید اگه باعث ناراحتی و رنجش دوستان شدم

 47. آرسین گفت:

  درود به ایرانی وایران زمین با عرض احترام و خسته نباشید به شما جناب آقای شهابی که محبت کردن و لطفشون شامل حال دگرباشان شده
  خدمت کلیه دوستان و حضار محترم می رسانم که با توجه به مشکلات و پیامد های اینگونه روابط که در کشور عزیزمان ایران که قدمت والایی دارد هاتف هستم
  چند نکته ای را میخواستم عرض کنم
  1. همجنسگرایی به نوعی با همجنسبازی که از ساختار لغوی و معنوی با هم فرق می کند داشتن گرایش نوعی رابطه عاطفی توام با احساسات و دوست داشتن حاصل میشود ولی در همجنسبازی که مشخصه کافی در ذهن مخاطب را دارد نوعی اختلال روانی و ناهنجار است که فرد از روی هوس و شهوت و تنوع در نوع آمیزش جنسی خاصل می شود
  2. همجنسگرایی نوعی ارتباط روحی و معنویست که فرد با مخاطب خاص خودش رابطه حاصل می کند و از آنجایی که همجنسگرایی یک رابطه تک واحدی است که دو فرد از روی عشق و دوست داشتن و تعهد نیاز جنسی هم را برطرف می کنند
  3. یه فرد همجنسگرا ممکن است گرایشش به همجنسش باشد ولی از جنس مخالفش بدش نمیاید و نیز او را همچون خواهر خود میداند زیرا از لحاظ جنسی در یک سطح نیستند
  4. در دگرجنسگراها نیز بیماری جنسی بسیار رایج می باشد
  5. مشکلات زیادی برای یک همجنسگرا می تواند باشد که در چند سطر و خلاصه در ذیل به این مطلب می پردازیم
  عدم اعتماد ، سست بودن اراده ، خود ارضایی های پی در پی در نوجوانی و عدم آمیزش ، ترد شدن در جوامع ، ترس و اضطراب ، حسرت داشتن دوست همجنس ، اختلال در حواس ، افسردگی ، روی آوردن به مواد مخدر ، فرار از خود جامعه و خانواده ، و خیلی از مشکلات دیگر
  6. به جایی اینکه ما و جامعه اینگونه گرایشات رو نوعی بیماری روانی تلقی کنیم دست در دست هم بدهیم تا راهی بهتر برای اینگونه افراد راه جویی نماییم
  جناب آقای علیرضا حمیدی از شما و همکاران محترمتان و نیز اداره مبارزه با مفاسد اخلاقی و اجماعی که زحمات زیادی را حاصل میشوند نهایت تشکر دارم و مطلبی رو از شما خواستارم و این است که شما یه فرد همجنسگرا را از یک فرد همجنسباز تمیز بدارید تا جامعه از اشخاص همجنسباز پاک شود

  در پایان عارضم که خواهان جمع آوری همجنسبازان و نیز مخالف با همجنسبازی هستم و دوست دارم جامعه ای پاک و بدون آلایشی داشته باشیم به امید روزی بهتر از قبل و با قلب پاک همچون خورشید :male: :heart: :rainbow:

 48. رامین گفت:

  با سلام . واقعا دوست دارم گریه کنم وقتی میبینم هموطنانم درباه ی موضوعی که شناختی علمی نسبت به آن ندارند اینگونه غیر منصفانه قضاوت میکنند.همجنسگرایی بیماری و انحراف نیست بلکه نوعی از خلقت و جزئی از طبیعت است .این قضیه رو علم ثابت کرده است در بیش از ده ها گونه ی گیاهی و جانوری نیز این مطلب وجود دارد.پس این قضیه را به انحراف و شیطان پرستی و غیره ربط ندهید.اگر شما معتقدید که طبیعت یا خداوند ممکن نیست چنین افرادی را اینگونه خلق کرده باشد و همه چیز کاملا دقیق خلق شده است پس چه توجیهی برای خلقت دوجنسه ها می توانید داشته باشید.

 49. mahdi گفت:

  shomaha.hichvaght nakhahed fahmed ma che dardi mikeshim.hichvaaaaaaaakht.man ege ravani shodam.heshkas

 50. نسترن گفت:

  سلام ممنون از پرداختنتون به مسائل روزومن شدیدا با این گناه بزرگ مخالفم اما میشه بگین همجنس بازا باید چکارکنن؟؟؟؟؟؟؟/
  اخه اونا هم گناه دارن حتما بعضی هاشون واقعا از جنس مخالف بدشون میاد وگرنه دیوونه ک نیستن خوشی رو از خودشون بگیرن.ممنون میشم اکه مطالب بیشتری بزارین

  • admin گفت:

   سلام نسترن خانم
   این موضوع که همجنس بازها تمایلی به ارتباط با جنس مخالف ندارن یا دارن یه موضوع گستره و تقریبا روانشناسی هست.سعی می کنم مقاله ای خوب در این زمنیه پیدا کنم و قرار بدم.

 51. بی نام گفت:

  با سلام خدمت همگی.نظر همه شما محترمه ولی من به عنوان کسی که قبلا مفعولی زیر دست داشته عرض میکنم: بیشتر همجنسبازان کشور معمولا از مذهبی مسلکها هستند. اگر در مملکت ما فرهنگ صیغه کردن رواج پیدا کنه این مشکل حل میشه و این فقط در خصوص بعد از سن بلوغه.قبل از سن بلوغ مفعولند و این مربوط به مراقبت پدر مادر

 52. علیرضاحمیدی گفت:

  سلام.درست جناب شهابی متئاسفانه جوانان ماکه به فکرگناهش نیستند.مجازات همجنس بازی اول ضربات شلاق که تعدادان بستگی به نظرقاضی داردوحکم دوم بی بروبرگرد اعدام است ازهمه بدترچیزی که ماانراکوچک میشماریم گناه ان است.خداهمه راهدایت کند.موفق باشیدجناب شهابی

 53. محمد حمزه بهار گفت:

  شما بیشتر راجعبه لواط صحبت کردید تا مساحقه!میشه لطفأ این مسئله هم بیشترتوضیح بدید!
  واینکه هیچ درمان علمی وجودنداره؟؟چون گمان میکنم شخص فاعل هیچ اراده ای نداشته باشه و واقعأبه جنس مخالفش هیچ گرایشی ندره!

  • admin گفت:

   سلام محمد جان
   در همجنس بازی معمولی شخص فاعل و مفعول هر دو راضی به این کار هستند.
   چشم سعی می کنم مقالات بیشتری قرار بدم

 54. علیرضاحمیدی گفت:

  سلام جناب اقای شهابی من یک افسرمبارزمفاسداجتماعی هستم متئاسفانه موضوع همجنس بازی بیشترین امارجزدستگیر شده های ماهستندازدانش اموزنخبه گرفته تامردان سن بالادیگه نمیدونم چکارکنم وپیام من به همجنس بازهااین که مجازات خیلی سختی دارکه بیشترش اعدام هست.خداهمه روهدایت کنه

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما
   خب به نظر شما چه راهکاری برای جلوگیری از همجنس بازی مفید هست؟
   به نظر من اطلاع رسانی ، مخصوصا از مجازات های آن.

 55. علیرضاحمیدی گفت:

  سلام خسته نباشیددررابطه باهجنس بازی امروزه مشکل اکثرنوجوانان ماهست متائسفانه پرورنده های زیادی دراین رابط زیردست من است که دیگه خسته شدم ازپیگیری های ان ها.چندبارتصمیم گرفتم ازشغلم استعفا دهم.لطفا ازعواقب همجنس بازی بیشترتوضیح دهید.خدااین جوانان روبه راه راست هدایت کنه.ممنون خدانگهدارتون باشه

  • admin گفت:

   سلام علیرضا جان
   بله واقعا همچنس بازی داره به یک مسئله خطرناک تو جامعه تبدیل میشه
   اگر شما هم مقاله ای درباره مجازات های همجنس بازی داشتید خوشحال میشم داخل سایت قرار بدم.

 56. سارا گفت:

  سلام ممنون خواهش میکنم داستان های بیشتری از ایمه و عواقب این کارنقل کنید باتشکر سارا :cute:

 57. امیر گفت:

  سلام.ممنون ازمطالب زیباتون.اطلاعاتم بیشترشد.مرسی

 58. محمد گفت:

  اگه میشه ب جای اینکه انقد وارد بحث های دینی بشید بیماری هایی ک ممکنه از این رایطه مبتتلا بشیم رو بگید چون اینطوری خیلی بهتره….ملسی

 59. Ariel گفت:

  با سلام و خسته نباشید درباره متنی که درباره همجنسگرایی گذاشتید.
  بحثی که وجود داره درباره همجنس گرایی موضوع دیگری است. هرچند از نظر طبیعی و بیولوژیک انسان سالم قطعا کشش به جنس مخالف داره.اما ادعایی که درباره همجنس گرایان وجود داره این است که همجنس گرایی یک اختلال است که دربیشتر موارد غیر قابل درمان است.یعنی یا اختلال ژنتیکی ،بیولوژیک یا موارد دیگر.قضیه اینه که شخص همجنسگرا عاقبت برای داشتن زندگی سالم و ارضای نیاز های جسمی و روانی و غیره ناچار به پذیرفتن این ویژگی غیر قابل تغییر است.در رابطه با دین هم بله این از نظر دین تقبیح شده انسان نباید سمتش برود. ولی این مشخصه که اگر کسی میتونه با جنس مخالف خودش به ارضای روانی و جنسی برسه اگر برخلاف طبیعتش عمل کنه مورد مذمت است فراموش نکنیم خداوند عاقبت بخاطر چیزی که خودش در آدمی قرار داره غذاب نمیکنه.
  یا علی