نقاط حساس بدن مرد و زن | جدید 96

عکس بازیگران زن,سکس,س ک س,شب زفاف,ترک خودارضایی,خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر زیبا,گالری

اخبار جام جهانی

آخرین مطالب ارسال شده

توجه

باکس ویژه
خرید بک لینک

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم
بازدید : 44,117 views

نقاط حساس بدن مرد و زن

index

اِذْ اَرادَ اَحَدُکُمْ اَنْ یَأتیَ زَوجَتَهُ فَلا یُعَجِّلْها فَأنَّ لِلْنِساءِ حَوائج
حضرت امیر (ع) فرمود: وقتی کسی خواست با همسرش همبستر شود با عجله رفتار نکند که زنها نیز حاجتی دارند. (۴) (مرد نباید فقط بفکر اطفاء شهوت خویش باشد بلکه باید زن و مرد همدیگر را اشباع کنند تا تفاهم کامل میان آنها برقرار باشد).

 

امیرالمؤمنین (ع) در میان اصحاب خود نشسته بود که زن زیبائی عبور کرد، آن گروه با چشمان خود به آن زن خیره شدند حضرت فرمود: چشمهای این شترهای نر خیره است و همین علت نشاط (جنسی) آنهاست، چون کسی به زنی نگاه کند و خوشش آید با همسرش آمیزش کند، چرا که او هم زنی است مانند زن دیگر یکی از خوارج (منافقین مسلح) صدا زد خدا بکشد این کافر را چقدر داناست، اصحاب برجستند تا او را بکشند حضرت فرمود: صبر کنید همانا (جزای او) ناسزاگویی در مقابل ناسزاگوئی یا بخشش در مقابل گناه است، (۵) یعنی ناسزای او جوابش یا یک ناسزای متقابل است یا عفو از او نه اینکه او را بکشید. البته مخفی نماند که از نظر روایات اسلامی و حکم شرعی کسی که به امیرالمؤمنین یا یکی از ائمه علیه‌السلام ناسزا گوید حکمش قتل است ولی حضرت امیر ‌(ع) این کار را در آن موقعیت صلاح ندانست شاید بخاطر اینکه این کار بعدها مستمسکی برای بهانه جویان در کشتن مخالفین ایجاد نکند.
و در حدیث دیگری حضرت فرمود: چون یکی از شما به زنی نگاه کند و متعجب شود نزد همسر خود رود که نزد او همانند آنچه دیده است هست، پس برای شیطان بر قلب خود راه باز نکند، چشم خود را از آن زن برگیرد و اگر همسر ندارد دو رکعت نماز بخواند و خدا را بسیار حمد گوید و بر پیامبر صلوات فرستد و سپس از فضل خداوند سؤال کند، و خداوند بر اثر این اعمال از رأفت خود به او عطا می‌کند (نیروئی) که او را (از وسوسه شیطان) در امان می‌دارد. (۶)

 

امام صادق (ع) فرمود: زنی نزد پیامبر بخاطر کاری آمد حضرت فرمود شاید تو از آن زنان معطل کن هستی؟ پرسید اینها کیانند یا رسول الله؟ حضرت فرمود: زنی است که شوهرش با او کاری دارد (تمایل جنسی دارد) ولی او آنقدر معطّل می‌کند تا شوهر بخواب می‌رود، این زن همواره مورد لعنت ملائکه است تا شوهرش بیدار شود. (۷)
و در حدیث دیگری پیامبر اکرم به بانوان فرمود: نماز خود را طول ندهید تا شوهران خود را ممنوع کنید (یعنی شوهر را اگر تمایل جنسی دارد معطل نکنید و لو به طولانی‌ کردن نماز) (۸)

 

در روایت است که زنی نزد پیامبر اکرم (ص) آمد و از حقوق شوهر که بر عهده زن است پرسید: حضرت ضمن بیاناتی که در فصل حقوق زن و شوهر خواهد آمد از جمله فرمود:
زن نباید شوهر را (از بهره وری جنسی) از خود منع کند، گر چه بر پشت مرکب سوار باشد. (۹)

 

خَیْرُ نِسائِکُمْ الَّتی اِذا خَلَتْ مَعْ زَوْجِها خَلَعَتْ لَهُ دِرْعَ الْحَیاءِ وَ اِذا لَبِسَتْ مَعَهُ دِرْعَ الْحَیاءِ
امام صادق (ع) فرمود: بهترین زنان بانوئی است که چون با شوهر خلوت کند لباس حیا را از خود دور کند و چون لباس بپوشد لباس حیاء را هم بپوشد (۱۰) (از شوهر در مسئله جنسی مضایقه نکند ولی با دیگران با حیا باشد).

 

پیامبر اکرم (ص) فرمود: برای هیچ زنی روا نیست که بخوابد مگر اینکه خویشتن را به شوهر عرضه کند، به اینکه لباسهایش را در آورد، میان بستر شوهر رود و پوست بدن خویش را به بدن شوهر بچسباند، اگر این کار را بکند خود را عرضه کرده است. (۱۱)

 

از امام رضا علیه السلام روایت است که فرمود: آمیزش مکن مگر اینکه با زن بازی کنی و زیاد هم بازی کنی و دو پستان او را بفشاری چون چنین کنی، شهوت او را غلبه می‌کند و منّی او جمع می‌شود، زیرا منی زن میان دو پستان اوست، و شهوت از صورت و چشمان او نمایان می‌شود و از تو همان می‌طلبد که تو از او می‌خواهی (یعنی تفاهم و هماهنگی میان شما حاصل می‌شود و هر دو از نظر جنسی ارضاء می‌شوید).
با زنها آمیزش مکن مگر در وقتی که پاکیزه (از حیض) باشند، پس از آمیزش هم بلند مشو، و ننشین بلکه اول به طرف راست بچرخ و سپس سریع برای ادرار ولو اندک برو که اگر چنین کنی از سنگ مثانه به اذن خداوند متعال در امان میمانی و سپس غسل کن (۱۲)

 

از امام رضا علیه السلام روایت است که فرمود: با زنها در اول شب چه در زمستان یا تابستان آمیزش نکنید، زیرا معده و رگها پر است، و برای آمیزش مناسب نیست، و موجب بیماریهای سختی مثل قولنج و نقرس و سنگ مثانه و چکیدن ادار و ضعف و رقیق شدن چشم می‌شود، هر گاه خواستی آمیزش کنی در آخر شب انجام ده که برای بدن مناسبتر و برای فرزند دار شدن امیدوارتر، و اگر خداوند فرزندی برای شما مقدر کند عقل وی را پاکیزه‌تر می‌سازد! (۱۳)

 

از امام صادق علیه السّلام روایت است که فرمود: آمیزش بدون ریختن منی در پی آن، (یعنی خودداری کردن از بیرون آمدن منی با وجود هیجان شهوت) موجب سنگ مثانه می‌شود. (۱۴)

سه چیز مکروه کُشنده
 

ثَلاثَهٌ یَهْدِ مْنَ الْبَدَنَ وَ رُبَّما قَتَلْنَ، دُخُولُ الْحَمّامِ عَلَی الْبِطْنَهِ و الْغِشْیانُ عَلَی الْاِمْتِلاءِ وَ نِکاحُ الْعَجائِزِ.
امام صادق (ع) فرمود: سه کار بدن را خراب می‌کند و چه بسا موجب مرگ انسان شود، با شکم سیر به حمام رفتن، با شکم سیر همبستر شدن، آمیزش با زنان سالخورده. (۱۵)

 

اِذا جامَعَ اَحَدُکُمْ فَلْیَقُلْ بِسم اللهِ وَ بِاللهِ اَلّلهُمَّ جَنِّبْنی الشَّیْطانَ وَ جَنِّبْ الشَّیْطانَ ما رَزَقَتَنی قالَ فَأِنْ قَضَی اللهُ بَیْنَهُما وَلَداً لایَضُرُّهُ الشَّیْطانُُ بِشَیءٍ اَبَداً.
حضرت امیر (ع) فرمود: هنگام آمیزش بگوئید بنام خدا و استعانت او، خدایا مرا و آنچه بمن روزی می‌کنی (فرزند) از شیطان دور بدار، فرمود اگر خداوند فرزندی به آن دو دهد شیطان هرگز بدو ضرر نرساند (در روایات متعددی ذکر شده است که هنگام آمیزش جنسی شیطان می‌تواند بر روی نطفه اثر بگذارد و اگر نام خدا برده شود این اثر خنثی خواهد شد)! (۱۶)

 

در روایت است که به امام صادق (ع) عرض شد آیا آمیزش هم در ساعتی از ساعات مکروه می‌شود؟ حضرت فرمود: بله در شبی که ماه خسوف کند و روزی که خورشید کسوف کند و همچنین ما بین غروب خورشید تا ناپدید شدن شفق (ناپدید شدن سرخی در آسمان) همچنین ما بین طلوع فجر ( اذان صبح) تا طلوع خورشید و هنگام بادهای سیاه و زرد و سرخ و هنگام زلزله، سپس حضرت فرمود: بخدا سوگند کسی که در این ساعات آمیزش کند و این حدیث را هم شنیده باشد، اگر فرزندی به او داده شود، از او آنچه دوست دارد نمی‌بیند.
پیامبر اکرم (ص) فرمود: مکروه است که مرد با همسر خود با حال جنابت آمیزش کند، تا اینکه از جنابت خودش غسل کند، اگر (در حال جنابت) آمیزش کند و بچه دیوانه متولد شود جز خود را ملامت نکند. (۱۷)

 

پیامبر اکرم (ص) (ضمن سفارشهائی که راجع به مسائل جنسی به علی (ع) فرموده است) فرمود با همسر خود در اول ماه (ماه قمری نه شمسی) و وسط ماه و آخر ماه همبستر مشو که زمینه دیوانگی و جذام و کم عقلی در همسر تو و فرزندش زیاد خواهد بود (۱۸)

رو قبله نه
 

امام صادق (ع) زشت می‌دانست (شاید بخاطر احترام این مکان) رو به قبله آمیزش جنسی نمودن را (۱۹)

 

امام هفتم (ع) فرمود: در شش مورد مانعی ندارد که مرد منی را خارج از رحم بریزد، از زنی که یقین دارد نازاست، از زن سالخورده، از زن زبان دراز، از زن بد زبان بیهوده‌گو، از زنی که بچه خود را شیر نمی‌دهد و از کنیز. (۲۰)

 

پیامبر اکرم (ص) فرمود: سه صفت را از کلاغ یاد گیرید، مخفی شدن وی هنگام آمیزش جنسی، صبح زود بدنیال روزی رفتن و پرهیز وی از خطر. (۲۱)

 

اِذا تَرَکَها اَرْبَعَهَ اَشْهُرٍ کانَ آثِماً بَعْدَ ذلِکَ
امام رضا (ع) در جواب مردی که زن جوانی داشته و پرسید بخاطر مصیبتی که دیده است آمیزش جنسی با همسر خود را چند ماه یا یکسال ترک کند فرمود: اگر بیش از چهار ماه آمیزش جنسی را ترک کند گنهکار است. (۲۲)
این کار خوب نیست
یا عَلیُّ لا تُجامِعْ اِمْرَأتَکَ بِشَهْوَهِ امْرَأهِ غَیْرِکَ.
پیامبر اکرم (ص) فرمود: یا علی شهوت زن دیگر را خرج زن خود مکن (هنگام آمیزش به فکر زن دیگر مباش زیرا تصّورات و روحیّات دو طرف بسیاری از اوقات در ژنهای فرزند اثر بد می‌گذارد). (۲۳)
زیاده‌روی در آمیزش شما را سبک می‌کند
حضرت امیر علیه‌السلام در سفارشات خود به فرزندش امام حسن علیه‌السّلام فرمود: برای خودت مقداری باقی گذار (تمام شهوت خود را بکار نبر) چرا که اگر از زنها امساک کنی بگونه‌ای که در تو توان ببینند، بهتر است از اینکه تو را ناتوان ببینند. (۲۴)

 

مَنْ اَرادَ الْبَقاءَ وَ لا بَقاءَ فَلْیُباکِرِ الْغَداءَ، وَ لْیُخَفِّفِ الرِّداءَ وَ لْیُقِلَّ غِشْیانَ النَّساءِ
امام صادق (ع) فرمود: هر که می‌خواهد در دنیا بماند – گر چه دنیا جای ماندن نیست- صبحانه را زود بخورد – قرض را کم کند، و با زنان کمتر همبستر شود (۲۵) (این کارها عمر را زیاد می‌کند).

 

امام صادق علیه السلام فرمود: مرد وقتی نزد خانواده‌اش (برای آمیزش) می‌رود و میترسد که شیطان سهیم شود، بگوید: بسم الله و از شیطان به خدا پناه برد. (۲۶)

 

پیامبر اکرم (ص) فرمود: مبادا کسی با زنش آمیزش جنسی کند در حالی که در گهواره بچه‌ای به آن دو نگاه می‌کند. (۲۷)
امام صادق علیه السلام نیز فرمود که: اگر در اتاقی بچه‌ای هست، مرد با همسرش آمیزش نکند که موجب زنا خواهد بود (۲۸)
پیامبر اکرم (ص) در حدیث دیگری فرمود: سوگند به آنکه جانم بدست اوست اگر مردی با زنش در حالی که طفل بیداری در اتاق است که آندو را می‌بیند، نفس و صدای آنها را می‌شنود، آمیزش کند، آن بچه هرگز رستگار نشود و زنا کار گردد (۲۹)

 

لَهْوُ الْمُؤمِنِ ثَلاثَهُ اَشْیاءٍ اَلتَّمَتُّعُ بِالنِّساءِ وَ مُفاکَهَهُ الْأِخوانِ وَ الصَّلاهُ بِالَّیلِ.
پیامبر اکرم (ص) فرمود: سرگرمی مؤمن سه چیز است، لذت بردن از زنها، گفت و شنود شیرین با برادران و نماز شب (یعنی علاوه بر تشویق به این امور، مؤمن باید چنان با خدا انس بگیرد که از نماز شب و مناجات با خدا نیز لذّت برد). (۳۰)

نقاط حساس بدن مرد

 افرادی که فکر می کنند تنها نقطه شهوانی بدن مرد اندام جنسی اوست هرگز زحمت جستجو برای یافتن مناطق حساس دیگر را به خود نداده اند. اگر شما به بدن مرد بیشتر توجه کنید قسمتهایی را کشف خواهید نمود که به کمک آنها خیلی سریع و راحت میتوانید مرد را تحریک کنید…

  ۱٫ سر: بیشتر مردها از نوازش سر و موهایشان بخصوص عبور انگشت از بین موها لذت میبرند؛ علتش هم اینه که وقتی خانوما موهای سر آقایون رو مورد نوازش قرار میدن، این کار باعث آزاد شدن و ترشح یه سری هورمونها توی خون میشه که مرد رو مورد تحریک قرار میده.

۲٫ لاله گوش: بوسیدن، زبان زدن، مکیدن و خوردن لاله گوش برای مرد لذت بخش است.

 ۳٫ لبها: فقط به بوسیدن لبها اکتفا نکنید، بلکه آنها را مکیده و بخورید! خیس کنین و اجازه بدین که گرمی لبتون توسط لبای آقایون حس بشه. تمام قسمتهای لب رو در معرض این کار قرار بدین. حتی میتونین با مکیدن زبون طرف مقابلتون احساس خوبی رو در اون ایجاد کنین.

۴٫ گردن: ناحیه زیر فک تا پایین گردن را در دو طرف با دست نوازش بدین، ببوسید و بلیسین.

 ۵٫ پشت: شانه پشت و کمر او را ماساژ دهید. بعد مهره های کمر او را از بالا تا پایین ببوسید.

 ۶٫ سینه ها: خیلی از مردها بوسیله نوازش، نیشگون گرفتن، زبان زدن یا آهسته گاز گرفتن سینه شان تحریک میشوند. از این ناحیه از بدن مردها غافل نشین. این کار میتونه عقل رو از سر آقایون بپرونه.

۷٫ اندام جنسی: بیضه، بیخ آلت در بالای بیضه، سرالت  از مناطق بسیار حساس اندام جنسی هستند که تحریک آنها با دست زبان و بوسیدنشان خیلی موثر است. قابل از لیسیدن این قسمت و همچنین در حین انجام سایر مراحل سکس از نوازش این قسمت از بدن مردها غافل نشین.

 

نقاط حساس بدن زن

زنها در مقایسه با مردها اطلاعات بیشتری در مورد نقاط شهوت انگیز بدنشان برای س ک س دارند. شاید علت این امر علاقه آنها به بازی و معاشقه قبل از انجام نزدیکی باشد که باعث کشف سایر مناطق لذت آور بدنشان میشود 
۱٫ سر: زنها هم از نوازش و حتی شانه کردن موهای سر لذت میبرند.

۲٫ گوش: باز هم زنها از بوسیدن و زبان زدن لاله گوش و خارج آن لذت میبرند.

۳٫ لبها: بوسیدن و مکیدن لبها در زن و مرد اثر یکسانی دارد؛ اما به نظر من این کار برای خانوما لذت بیشتری داره و همون چیزایی که در مورد لبهای آقایون گفته شد.

۴٫ زیر بغل، بازو و مچ دست: این نواحی را به نرمی و با نوک انگشت نوازش کنید. از بوسیدن و لیسیدن این قسمت از بدن خانوما هیچ وقت قافل نشید مخصوصا زیر بغل که واقعا برای خانوما لذت بخشه.

۵٫ سینه: فکر کنین که یه بچه اید و میخواین از این سینه ها شیر بخورین و باهاش بازی هم کنین. بهتر است خود را فقط به نوک سینه محدود نکنید! هر دو سینه را کاملا در دست گرفته و مانند خمیر آنها را بمالید. نوک سینه ها را ببوسید، بمکید و آنها را بخورید. از گاز گرفتن نوک سینه ها هم غافل نشین. فضای بین دو سینه هم که جای خودش رو داره.

۶٫ شکم و ناف: زنها از نوازش و غلغلک این دو قسمت خیلی لذت میبرند. با نوک انگشتتان روی شکم و اطراف ناف دایره بکشید. دست خود را بالای شکم و زیر دنده ها گذاشته و آهسته به سمت لگن بیاورید. هرگز از بوسیدن و لیسیدن شکم غافل نشوید. بوسیدن، مکیدن و لیسیدن ناف برای خانوما خیلی لذت بخشه.

۷٫ پشت: بیشتر زن ها کشته ماساژ پشت هستند. انگشت خود را روی مهره ها بالا و پایین ببرید و کمر او را بمالید .میتوتنید این کار را حتی هنگام سکس هم انجام بدهید.

۸٫ باسن:  این نقطه مهم است

۹٫ قسمت داخلی ران پشت زانو و ساق پا: رانها را ماساژ داده به سمت اندام جنسی بروید. پشت زانو را به آرامی با نوک انگشت تحریک کنید. ساق و قسمت بالای مچ پا نیز فوق العاده حساس است. شیار بینپا و اندام جنسی خانوما برای بوسیدن و لیسیدن لذتی داره که فقط در حین انجام اون میتونن بهش دست پیدا کنین.

۱۰٫ پاها: ماساژ پا و مکیدن انگشت میتواند بسیار تحریک کننده باشد. 

 ۱۱٫ اندام جنسی: آخرین جایی است که باید به سراغ آن بروید. لب خارجی واژن را با نوازش دست، بوسیدن و مکیدن تحریک کنید. سپس سراغ کلیتوریس رفته و با تحریک آن بوسیله انگشت و نوک زبانتان او را به اوج لذت جنسی برسانید.

دوست عزیز از مطالب جذاب زیر نیز دیدن فرمایید


توجه باکس ویژه

دیدگاه شما در مورد این مطلب

 1. توسط : رهابانو در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۶

  سلام.خخخخخ

  لطفا نظربدین

 2. توسط : رهابانو در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

  خخخخخخخ خیلی باحال بود خوشم اومد حیف که مجردمخخخ

 3. توسط : رها در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلااام خوبین ؟من مجردم ولی خب الان که فکرشو میکنم میبینم واقعااون عزیزانی که گفتن خجالت میکشیم حق داشتن ادم نمیتونه این کارارو انجام بده واقعا شرمش میشه .من خودم به شخصه نمیتونم دراینده این کاراروبکنم .لطفا پیشنهادبدین

 4. توسط : مهدی در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۵

  من که هرشب دارم برای خود ارضایی یک فنجان گلاب میخورم و ترک کردم خیلی هم عالیه

 5. توسط : عرفان در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۴

  عالی بود بسیار مفید ممنون از مطالبتون

 6. توسط : ابوالفضل در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۴

  سلام واقعا عالی بود خدا خیرتون بده لطفا هم مطالب بالارو و هم مطالب دیپه ای اگه هست واسم ایمیل کنید البته اگه امکانش واستون هست
  ممنون یاعلی

 7. توسط : Zahra در تاریخ ۲۷ دی ۱۳۹۴

  عالی بود. من و همسرم سعی میکنیم همیشه بهترین باشه،
  خجالتی هم ندارم البته اوایل اینطور نبودم ولی تاثیرش تو زندگی مشترک رو میشه حس کرد

 8. توسط : f.m در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۴

  سلام عالیه مرسی بابت این نقاط اگه میشه بیشتر از این مطلب برام ایمیل کنید.بازم متشکرم

 9. توسط : .... در تاریخ ۸ دی ۱۳۹۴

  خیلی ممنون عالی بود

 10. توسط : سمانه در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۴

  معذرت میخواهم من انجایم از معمول بزرگتر است وشوهرم لذت نمیبرد راهنمایی بکنید جه کنم

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ آذر ۱۳۹۴

   با سلام
   به متخضض زنان مراجعه کنید برای مشاوره

 11. توسط : مریم در تاریخ ۲۱ مهر ۱۳۹۴

  با سلام خواستم سوال کنم برای تحریک جنسی اول باید مرد تحریک شود،یا اول زن باید توسط مرد تحریک شود? ومدت این کار چقدر باید طول بکشد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۱ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   قبل از دخول حد اقل ۲۰ دقیقه باید معاشقه صورت گیرد این معاشقه میتواند دو طرفه باشد ولی بیشتر باید از طرف مرد باشد
   ولی شروع ان بهتر با جلوه گری زن برای مرد اغاز شود البته تفاوتی نمیکند در کل

 12. توسط : Mina در تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۴

  خخخخخخ

 13. توسط : بهانه در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۴

  من اگر یکسال هم با شوهرم بازی نکنم و تحریکش نکتم و ب حالت نعوض نرسونمش اون قرار نیس شروع کننده باشه و هر وقتم نزدبکی میکنیم سریع ارضا میشه و من اصن نمیدونم ارضا یعنی چی واقعا از این موضوع رنج میبرم خداروشکر ظاهر خوبی هم دارم همینجور تیپ و اندامم اما

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   به پزشک مشاوره بروید
   بهترین راه یادگیری مهارت توسط مرد است
   اگر تمایل داشتید بفرمایید لینک مقالات رو در پاسخ قرار دهم

 14. توسط : Hoseeeiiiiiiin در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

  سلام ممنون خیلیییییییییییییییی خوب بید

 15. توسط : حسین در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

  سلام ممنون خیلی عالی بود،

 16. توسط : camelia در تاریخ ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

  باسلام
  مطالب عالی
  اما همسر من همه ی اینکارا‌رو میکنه ولی من تا به حال در این ۳سال زندگیم به ارگاسم نرسیدم اصن نمیدونم چی هس.

  • توسط : admin در تاریخ ۳ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   بهترین راه به ارگاسم رسیدن زنان دخول است
   ولی قبل از ان باید ۱۰ الی ۳۰ دقیقه معاشقه صورت بگیرد به طوری که زن درخواست دخول کند
   دخول نیز باید انقدر ادامه یابد تا زن ارضا شود ، مرد تا زمانی که زن اعلام ارضا شدن نکرده نباید خود را ارضا کند

 17. توسط : گلاره در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۴

  خیلی عالی بود ممنون از سایت خوبتان

 18. توسط : لیلا در تاریخ ۱۲ تیر ۱۳۹۴

  خوب بود مرسی ازسایت خوبتون.میشه برامنم ایمیل کنین.تازه نامزد کردم حتما مفیدمیشه

 19. توسط : احمد در تاریخ ۶ تیر ۱۳۹۴

  سلام من الت بزرگی دارم باهمسرم سراین موضوع مشکل دارم خواهشا منو راهنمایی کنید ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۶ تیر ۱۳۹۴

   با سلام
   توجه بفرمایید طول واژن زن در حالت شهوت نهایت ۱۱ ثانتی متر است و بیش از این دخول باعث درد وحشت ناکی برای زن میگردد
   سعی کنید بیش از این دخول نداشته باشید و قبل از دخول حد اقل ۳۰دقیقه عشق بازی کنید و همچنین از ژل لوبریکانت برای دخول استفاده کنید
   از داروخانه ها میتوانید تهییه کنید

 20. توسط : سارا در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۴

  من همه ی این کارا رو با شوهرم میکنم قبلا ها یکم خجالتی بودم ولی الان خجالتم ریخته مطالبتون خیلی اموزنده بود مرسسسییی

 21. توسط : رکیده در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۹۴

  بسار عالی بود من هم همیشه سعی میکنم بهترین خاطرات و توواین رابطه برا شوهرم بجا بزارم

 22. توسط : م در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۴

  خیلی زشت بود………….

 23. توسط : رها در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۳

  من خیلی خجالتی ام و این همسرمو اذیت میکنه میشه چندتا راه کار واسم پیشنهاد کنین خیلی ممنون عالی بود

  • توسط : admin در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۳

   با سلام
   احتمال زیاد تازه عقد کرده باشید
   بهترین راه برای از بین رفتن خجالت شما
   اینه که همسرتون با زبان شما رو از این پرده خجالت بکشد بیرون

   با زبان با زبان و حرف های خیلی خیلی جذاب و دوستداشتنی

   مرحله به مرحله با شما بیاید جلو

 24. توسط : بهناز در تاریخ ۹ اسفند ۱۳۹۳

  وااااای خیلی خجالت داره من موفق نمیشم چون خیلی خجالتی ام اخرم یارو رو فراری میدم

 25. توسط : هانیه در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۳

  سلام مطالب خیلی عالی بود

 26. توسط : رها در تاریخ ۲۳ دی ۱۳۹۳

  عالی بودممنون

 27. توسط : مهناز در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۳

  سلام لطفا برای من هم ایمیل کنید مطالبتون بسیار آموزنده بود

 28. توسط : رضا خوشدست در تاریخ ۱۳ مهر ۱۳۹۳

  سلام.ممنون خیلی خالی بود

 29. توسط : مهیار در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۳

  خیلی خوب و اموزنده بود واقعا استفاده کردم از مطلبت

 30. توسط : دانیال در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

  من همه این کارارو با همسرم داریم به جز زیر بقل

 31. توسط : محیا در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  تو این مطلب نکات خوبی اشاره شده. ممنون

 32. توسط : سیما در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۲

  با سلام
  از به اشتراک گذاری اطلاعاتون ممنون
  ولی شما خودتون قضاوت کنید، با ذکر همه ی قسمت های بدن ، حالا کدوم قسمت میمونه که تحریک برانگیز نیست!!! :hypnotized:

 33. توسط : مینا در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۲

  سلام کامله.ولی ساق پاو مچ دست در خانمهامعمولامحرک نیست

 34. توسط : سما در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۲

  اینا واسه فیلماست! تو واقعیت همه ی این کارا حال به هم زنن

 35. توسط : علی علاقبند در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۲

  لطفا ارسال بفرمایید

 36. توسط : luna در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۳۹۲

  سلام علی آقا.ممنون از مطالب مفیدتون :rose:
  لطفآ نظرهارو بازبینی کنید بعد بذارید تا کسایی مثلmehrdadبیخودی صفحه رو اشغال نکنن و وقت شمارو هم نگیرن

  • توسط : admin در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۳۹۲

   سلام خدمت شما
   خوشحالم مفید بوده
   بله حتما نظرات رو با دقت بشتری چک می کنم

 37. توسط : هستی در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

  وااااا
  خاک بر سرم 😮

 38. توسط : اسماعیل در تاریخ ۸ بهمن ۱۳۹۲

  به نظر شما خوب بود من نمیدونم؟ :struggle:

 39. توسط : بهاره در تاریخ ۲۶ دی ۱۳۹۲

  عالی بود عالی.. :male:

 40. توسط : mamee در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۲

  مرسی علی جان ممنون نکته خوبی بود امید وارم موفق باشی

  • توسط : admin در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۲

   مرسی
   خوشحالم مفید بوده

 41. توسط : تازه وارد در تاریخ ۲۱ آذر ۱۳۹۲

  عااااااااااااااااااااالی

 42. توسط : بری در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۲

  خوب بودممنون :rose:

  • توسط : admin در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۲

   خوشحالم مفید بوده بری جان
   بازم به سایت رهافان سر بزن

 43. توسط : MEHRDAD در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۲

  :computer: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :poop: :poop: :pill: :pill: :pill: :camera: :camera: :mail: :announce: :island: :car: :musicnote: :rainbow: :male: :heart: :brokenheart: :rose: :deadrose: :deadrose: :deadrose: :rain: :rain: :rain: :thunder: :thunder: :thunder: :thunder: :knife: :knife: :knife: :knife:

 44. توسط : MEHRDAD در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۲

  خیلییییییییییییییییی بی………………

 45. توسط : MEHRDAD در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۲

  :wilt: :smirk: :heh: :snicker: :giggle: :drool: :inlove: :kissed: :blush: :cute: :cute: :cute: :lashes: :beauty: :rotfl: :drool: :drool: :drool: :drool:

 46. توسط : آرتان در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۲

  خیلی خوب بود من همیشه موقع انجام سکس دنبال قسمت حساس خانمم میگشتم حالا فهمیدم ممنون از تون :quiet:

 47. توسط : سارا در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۲

  مرسی

  • توسط : admin در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۲

   :rose:

 48. توسط : سارا در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۲

  :struggle: مرسی بد نبودی

  • توسط : admin در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۲

   خواهش می کنم سارا خانم
   امیدوارم این مطلب مفید بوده باشه.

 49. توسط : سعیده در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۲

  سلام.ممنونم. خیلی مفید بود برای من که به زودی ازدواج میکنم.ممنونم

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۲

   سلام
   سعیده خانم.
   خوشحالم مفید بوده براتون.
   مبارک باشه.Xمطالب داغ روز

عکس زیباترین زنان جهان در سال 2018

عکس بهاره رهنما بعد از کاهش وزن ۴۰ کیلویی