آموزش مسائل زناشویی|سکس|خوردن ولیسیدن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر زیبا,گالری

فال حافظ

آخرین مطالب ارسال شده

تبلیغات

Ads

تبلیغات

Ads

1

تبلیغات

Ads

بازدید : 25,360 بازدید

سوالات احکام رابطه جنسی و زناشویی

سوالات احکام رابطه جنسی و زناشویی

سوال۱ : نزدیکی با همسر از پشت چنانچه خود او راضی باشد ایا از نظر شرعی اشکال دارد؟ مرجع:آیت الله خامنه ای(مدظله)
پاسخ: نزدیکی به همسر از پشت کراهت دارد.
انهار: نزدیکی با همسر از پشت عملی غیر طبیعی است و از نظر علمی و پزشکی نیز ثابت شده که این عمل پرخطر و موجب آسیبهای جسمانی برای زن است. در قوانین مجازاتهای اسلامی آمده: اگر مردی همسرش را مجبور به این عمل کند! زن می تواند از شوهر خود شکایت کند.
پزشکان گفته اند: دستگاه گوارشی دارای دو نوع اسفنکترsphincter می باشد:…

۱- اسفنکتر داخلی و غیر ارادی؛ که دریچه ورودی غذا به معده و خروج آن می باشد.

۲- اسفنکتر خارجی؛ که ارادی است و وقتی که غذا بلعیده می شود از طریق مری پایین آمده و به سمت معده می رود.

زمانی که شخصی احساس کند که نیاز به خروج مدفوع از دریچه مقعد را دارد این همان زمانی است که اسفنکتر داخلی ۱ باز شده و همانطور که گفته شد غیر ارادی است. اما عمل باز کردن دریچه مقعد ( اسفنکتر خارجی) و در کل دفع مدفوع؛ ارادی است و دست خود شخص می باشد و زمانی که شخص احساس نیاز به اجابت مزاج کرد و خود را نگه میدارد تا به محل مناسب برسد و سپس به اراده خود باعث خارج شدن مدفوعش می شود این نگه داشتن و این عمل خارج کردن مدفوع؛ توسط اسفنکتر خارجی که ارادی است انجام می شود. و رابطه جنسی از پشت باعث آسیب دیدگی اسفنکتر خارجی میشود و باعث می شود که دریچه خروجی مقعد(Anal) به درستی کارش را انجام ندهد یعنی از قدرت ارادی خارج می شود. و به مرور زمان امکان ارادی خروج مدفوع یا نگه داشتن خود را از دست می دهد. در این صورت نا خواسته و غیر ارادی مدفوع از دریچه مقعد خارج میشود در این صورت همیشه لکه هایی از مدفوع در لباس زیر مشاهده می گردد.

البته نزدیکی از پشت موجب بیماریهای عفونی و ویروسی همانند هپاتیت، ایدز، سفلیس و بیماریهای مقاربتی میگردد زیرا در درون مقعد باکتریهای زیادی می باشد، که موجب انتقال ویروسهایی نظیر ایدز و … میشود.

*****
سؤال: پنج ماه است که عقد کرده ایم گاهی در هنگام معاشقه من یا همسرم بدون دخول ارضاء میشویم . چه حکمی دارد؟ مرجع: مکارم شیرازی (مدظله)
پاسخ: اگر در ملاعبه و بازی با همسر، حتّی بدون دخول هرکدام از شما زن و شوهر ارضا شوید جنب شده اید و غسل واجب می شود.
*****
سؤال: اگر زن و شوهر در خیابان دست یکدیگر را بگیرند از نظر شرعی مشکل دارد؟ یا مثلاً در جایی مثل تهران که عرف است؟
پاسخ: حتّی اگر این عمل حرام هم نباشد، ولی از نظر عرف متشرعه کاری نا شایست و دور از اخلاق و ادب معنوی است خصوصا اینکه چنین صحنه هایی موجب دلگیری و دلسوختگی کسانی قرار میگیرد که مجرّد هستند یا اختلافات خانوادگی دارند و آنان در حسرت چنین روابط صمیمانه ای میباشند.
البتّه عزیزم؛ عرف تهرانی ها ملاک شرعی نیست و حتماً در عرف متشرعه مردم تهران چنین اخلاقی وجود ندارد و عرف غیرمتشرّعه و کسانی که نسبت به مسائل معنوی و دینی بی تفاوتند نیز ارزش الگوپذیری ندارد.
*****
سؤال:۱) حکم شرعی رابطه جنسی با همسر از پشت چیست؟ آیا مثل لواط حرام است یا چون بین زن و شوهر است اشکالی ندارد؟ مرجع: آیت الله بهجت (قدس سره)
۲) حکم خوردن یا لیسیدن الت همسر چیست؟
پاسخ: ۱) احتیاط در اجتناب از این کار است البته در صورت جواز؛ این عمل همچون لواط نیست که گناه کبیره باشد.
۲) اگر شرعاً هم بی اشکال باشد اما ترک این کار بهتر است و البتّه تداوم این کار (درصورتی آلودگی) موجب بیماری می شود.
*****
سؤال: همسر من ناراحتی زنانگی دارد که قابل درمان نیست و امکان نزدیکی وجود ندارد ولی من میل جنسی زیاد دارم لطفا من را راهنمائی کنید.
پاسخ: موضوع خود را با دادگاه خانواده (مدنی خاص) در میان بگذارید در صورت اثبات و احراز ادعای حضرتعالی مجاز به ازدواج مجدد می شوید. و در این صورت رضایت همسر لازم نخواهد بود.
*****
سؤال: آیا معاشقه با همسر خود در دوره پریود اشکالی دارد؟
پاسخ: معاشقه اشکال ندارد ولی آمیزش حرام است.
*****
سؤال:آیا زن ومرد باید بعد از هر نزدیکی غسل جنابت کنن؟ اگه اینطور باشه که دیگه اونلذت همیشگیشو نداره!! مرجع: آیت الله خامنه ای(مدظله)
پاسخ:غسل جنابت برای انجام عبادات و کارهایی که طهارت لازم دارد واجب می شود ولی اگر منظور شما این است که بلافاصله بعد از آمیزش غسل شود چنین نیست مگر در جایی که وقت نماز تنگ باشد و لازم باشد فورا غسل کرد و نماز خواند در غیر این صورت غسل واجب فوری نیست. از طرفی غسل مزایای بهداشتی و بدنی زیادی دارد که در کل به نفع سلامت جسم و جان و روح انسان است. می توانید به کتب علمی مفصلی که در این زمینه نوشته شده مراجعه کنید و از خواص علمی و بهداشتی غسل آگاهی پیدا کنید.
*****
سؤال: اگه زن وشوهری از هم دور باشن و شوهر از طریق تلفن به خواسته جنسی اش برسد حرامه؟
پاسخ: خیر حرام نیست. در صحبت با همسر و معاشقه و گفتگوی شیرین و عاشقانه با او گناهی ثبت نمی شود بلکه موجب اجر و ثواب است. موفق باشید
*****
سؤال:با سلام حکم لیسیدن وزبان کشیدن آلت مرد توسط زن و برعکس ازلحاظ شرعی وبهداشتی با توجه به ترشحات چیست؟ مرجع: آیت الله بهجت(قدس سره)
پاسخ: از نظر شرعی ظاهراً اشکال ندارد ولی در صورتی که ترشحاتی باشد یقینا آن ترشحات آلوده است و حتما مضر خواهد بود. و از نظر شرعی خوردن و فرو بردن هر چیزی که طبع انسان از آن متنفر است جایز نیست و حرام است
*****
سوال: مایع بیرنگ وچسبنده ای که با شهوت از مرد خارج میشود چه حکمی دارد؟
جواب: اگر با شهوت و جستن بیرون آمده و بدن سست شود آن مایع حکم منی دارد وجنابت حاصل شده وباید غسل جنابت کرد
*****
سوال: دختری هستم ۲۵ ساله و چند ماهی است که عقد کردم سوالم اینست که اگرفرد(خانم) برای رسیدن به حالت ارگاسم هنگام ملاعبه با همسر ، خودش به روش های مختلف به خود کمک کند تا به این حالت برسد آیا حکم استمنا دارد؟
جواب: اگر به صورت بازی با خود باشد به آن استمناء (خود ارضایی) گفته می شود و قطعاً گناه دارد ولی اگر با بازی با همسر به حالت «ارگاسم» برسد اشکال ندارد.
*****
سؤال:بعد ازهر دفعه دستشویی رفتن ویا بعد ادرار و یا قبل از ادرار،ازمن منی خارج می شود چه کار کنم؟ آیا جنب بودن شخص در استخاره تأثیر میگذارد یا نه؟
جواب: موردی که ذکر کرده اید دلیل بر جنابت نیست؛ خارج شدن رطوبت با غلظت و رنگ و بوی خاص دلیل بر منی بودن رطوبت نیست، منی آن است که در اثر ملاعبه و بازی با خود یا همسر رطوبتی با سه شرایط خارج شود:
۱) بدن سست شود؛ ۲) با جستن خارج شود ۳) با شهوت باشد(یعنی آن رطوبت در اوج لذت جنسی از انسان خارج شود)؛
بنابراین شما جنب نیستید و احکام جنابت بر شما نیست. برای استخاره بهتر است شخص با طهارت باشد ولی طهارت واجب نیست بنابراین می تواند شخصی بدون طهارت باشد و استخاره نماید.
*****
سؤال: در موردترشحات وغسل در دوران نامزدی ،آیا برای ترشحاتی که بعد یا حینبوس،لمس،بازی یا حرف باطرف مقابل از خانم خارج میشود غسل واجب میشود یانه؟
پاسخ: هر ترشحی که در این مواقع خارج شود پاک است و منی نیست و غسل ندارد مگر ترشحاتی که با شهوت (یعنی اوج لذت جنسی) خارج شود که منی است و نجس خواهد بود و غسل واجب می شود
*****
سؤال:من حدود ۵ ماه عقد کردم.می خواستم بدونم من بعد از معاشقه به همسرم لازم است که غسل کنم.البته باید بگم که من باکره هستم ولی لذت میبرم از رابطمون. به صورت دخول نیست.
پاسخ: هر ترشحی که در حین معاشقه خارج شود پاک است و منی نیست و غسل ندارد مگر ترشحاتی که با شهوت (یعنی اوج لذت جنسی) خارج شود که منی است و نجس خواهد بود و غسل واجب می شود. و برای رسیدن به اوج لذت جنسی لازم نیست حتما دخول صورت گیرد.خود فرد می تواند تشخیص دهد که چه زمانی به اوج لذت می رسد و بالاتر از آن، لذتی حس نمی کند.
*****
سؤال: ۱- اگر زن و شوهری با هم همبستر بشوند و مرد از کاندوم استفاده کند و زن هیچ تغییر حالتی پیدا نکند و از طرفی حتی قطره ای منی به بدن زن نخورد آیا غسل به زن واجب می شود و آیا زن نمی تواند روزه بگیرد و نماز بخواند
۲– اگر مرد اصرار کند که از طریق معقد دخول کند و باز هم از کاندوم استفاده کند آیا سئوال های بالا شامل زن می شود
۳- حکم ساک زدن ( آلت مرد را زن دهان گرفتن ) چیست؟
پاسخ:یکی از جاهائی که شخص جنب می شود آمیزش و دخول است خواه با کاندوم باشد یا نباشد، و خواه ارضا باشد یا نباشد، و خواه از جلو باشد یا از عقب.در همه این موارد غسل به زن و مرد هردو واجب می شود. ساک زدن منعی ندارد ولی اگر محل نجس باشد و فرو رود حرام است و اگر آلوده باشد این کار شایسته نیست .
*****
سؤال: هنگام اعمال زناشویی نگاه کردن در فرج زن چه حکمی دارد و اگر هنگام امدن اب منی ان را در خارج رحم زن ریخته شود ایا زن باید خود را غسل دهد
پاسخ:نگاه کردن اشکال ندارد. اما درحدیث آمده: که نگاه کردن دروقت جماع موجب می شود فرزند کور و نابینا شود(حلیه المتقین، فصل۴،در بیان آداب مجامعت) ۲- اگر منی در خارج رحم ریخته شود و دخولی صورت نگرفته باشدغسل به زن واجب نمی شود.
*****
سؤال: در ماه رمضان به علت ترک نزدیکی باهمسر ذهنم در طول روز مشغول او است و گاهی تحریک می شوم و مایع سفید رنگی مانند اب بینی ازمن خارج میشود حکم روزه و لباس من چیست؟این مایع همراه شهوت است وگاهی احساس میکنم بدنم در ناحیه کمر تاحدی سست شده ولی هرگز به مرحله انزال یا جستن نمی رسد
پاسخ:چنین رطوبتی حکم منی را ندارد و نجس نیست و غسل لازم نمی شود.
*****
سؤال : با سلام آبی که قبل از نزدیکی با زن از مرد خارج می شود(منظورم منی نیست) و بی رنگ است چه حکمی دارد آیا نجس است؟ وضو را باطل می کند؟ با آن می توان نماز خواند؟نیاز به غسل دارد
پاسخ:فقط منی نجس است و این رطوبتها هیچ کدام نجس نیست و غسل ندارد و روزه را باطل نمی کند
*****
سؤال: ۱) آیا مرد می تواند فقط در زمان مقاربت با زن خود،البسه زنانه بپوشد؟ ۲) آیا مقاربت با همسر در حالتی که ملبس بوده و عریان نباشد، معصیت است؟
پاسخ: اگر کسی لباس جنس مخالف را بپوشد معصیت کرده است و شایسته نیست شما چنین کاری انجام بدهید زیرا موجب می شود شئونات و زیّ مردانگیتان کاهش یابد، و مقاربت با همسر در هر دو حالت ملبس بودن یا عریان بودن مانعی ندارد و معصیت نیست.
*****
سؤال: آمیزش با همسراز دُبُر(عقب) جایز است؟ مرجع: آیت الله مکارم شیرازی(مدظله)
پاسخ: بنابر أقوی کراهت شدید دارد و در غیر موقع پریود بودن همسر کراهت شدیدتری دارد. (عروه الوثقی)
*****
سؤال: به فرض مردی در شهری دور از همسرش هست. اگر به تصاویر همسرش بحالت شهوت نگاه کند یا به همسرش و معاشقه با او فکر کند و یا تلفنی (یا از طریق صدای ضبط شده) صحبتهای عاشقانه همسرش را بشنود اشکالی دارد؟ اگر احیانا تحریک بحدی شود که (بدون هیچ فعل دیگری) بحالت انزال رسید آیا اشکال دارد؟ (فتوای امام ، و آیت الله سیستانی)

پاسخ: پسرم با پوزش از تأخیر در پاسخ شما هیچکدام از مواردی که نوشته اید اشکال ندارد و اگر در اثر این اعمال انزالی صورت گرفت غسل واجب می شود.
*****

سؤال: آبی اندکی که در هنگام بلند شدن از خواب در هنگام صبح از مردها بیرون میاید،حکم جنابت دارد، یا خیر؟

پاسخ: رطوبتی که می فرمایید حکم جنابت را ندارد مگر رطوبتی باشد که در اثر احتلام خارج شده باشد.

*****

سؤال: آبی که در اثر ملاعبه از انسان خارج میشود، چه فرقی با بقیه آب هادارد، منظورم این است که چگونه فرق آنرا با آبی که در اثر شهوت بیرون میاید را می توان فهمید؟ ۴-آبی که در اثر شهوت از انسان خارج می شود چه فرقی دارد؟

پاسخ: هر رطوبتی که از کسی در اثر ملاعبه خارج شود مادامی که با شهوت نباشد یعنی آن رطوبت در اوج لذت خارج نشده باشد حکم منی را ندارد ونجس نیست و غسل هم ندارد. اوج شهوت = آن وقتی است که زن یا مرد کاملا ارضاء شده و اشباع گردند و پس از آن تمایل جنسی دیگر ندارند.

پست های مشابه این مطلب :


تبلیغات

Ads

دیدگاه شما در مورد این مطلب

 1. توسط : نیما در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام.خسته نباشید
  خواستم بپرسم که در خواب آب منی روی لباسم ریخته میشود با شستن میتوانم بپوشم ونماز بخونم

  • توسط : admin در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام در صورت احتلام حتما باید غسل جنابت کرد
   در این حالت نماز باطل است

 2. توسط : سعید در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۴

  سلام ببخشید آیا فرو کردن انگشت یا شی خارجی توسط مرد به مقعد خودش اشکال شرعی دارد یا نه؟؟منم ابن سوال رو داشتم

  • توسط : admin در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۴

   با سلام
   گناه است

 3. توسط : سعید در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۴

  سلام حکم فرد لواط کننده و خورنده الت دیگری چیست؟
  اگر فرد بشدت پشیمان شود حکم نماز برای او چیست؟
  لطفا سریع تر پاسخ دهید

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۴

   با سلام
   توبه واقعی شود و دیگر گناه نکند
   خداوند بخشنده و مهربان است
   به هیچ وجه جایی باز گو نکند

 4. توسط : جلال در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۴

  یاسلام.
  اگرمرددرهنگام نزدیکی ازکاندوم استفاده کندغسل برزن واجب میشود؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۴

   با سلام
   تفاوتی نمیکند

 5. توسط : امیرحسین در تاریخ ۸ بهمن ۱۳۹۳

  باسلام.درزمان عقد موقت بنا به درو بودن دوطرف اگر مرد با نگاه کردن به تصاویر همسرش و با عشقبازی و زدن حرف های جنسی از طریق تلفن یا پیام و لمس کردن آلت تناسلی خود ارضاء شود چه حکمی دارد؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید.ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام
   حرف های عاشقانه زدن با همسر مشکلی ندارد ! ولی اگر با دست خود را ارضا کنید این خود ارضایی محسوب میشود

 6. توسط : محمد در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۳

  سلام یک ماهه که عقد کردم ایا با همسرم نزدیکی کنم چه حکمی دارد حتما باید تا زمان ازدواج صبر کنم یا خیر.

  • توسط : admin در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام و عرض ادب
   این مورد بر میگردد به شرایط و رسم و رسومات
   یک رسم به صورت همه گیر است این است که تا قبل از شبکه عروسی دخول به هیچ وجه نباید صورت بگیرد و پرده بکارت باید حفظ شود
   در مورد رابطه عادی بهتر با مادر مشورت نمایید

  • توسط : admin در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام و عرض ادب
   این مورد بر میگردد به شرایط و رسم و رسومات
   یک رسم به صورت همه گیر است این است که تا قبل از شبکه عروسی دخول به هیچ وجه نباید صورت بگیرد و پرده بکارت باید حفظ شود
   در مورد رابطه عادی بهتر با مادر مشورت نمایید

 7. توسط : احمد در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۳

  اگر کسی با نامزدش با اجازه پدر دختر عقد موفت کرده باشد و در مورد روابط جنسی هیج حدودی مشخص نشده باشد تا چه حدی می توانند روابط جنسی داشته باشند ؟

  • توسط : admin در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۳

   با سلام و عرض ادب
   این مسئله کاملا یک تصمیم شخصی و مهم است که باید با خانواده ها در میان بگذارید …
   ولی در ایران رسم و عرف حکم میکنه قبل از عروسی ! نه حتی عقد دائم ! به هیچ وجه دخولی صورت نگیرد
   در مورد شما هم باید حتما ببینید شرایطتتون چیه ؟ برای چی عقد موقت شدید ؟! ایا فقط برای اشنایی بیشتر ؟ یا مقدمه صد درصد برای عقد دائمی
   که در هر صورت به هیچ وجه دخول انجام ندهید تا عقد صد درصد شود و یا بنا به عرف تا عروسی

 8. توسط : احمد در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۳

  به فرض مردی در شهری دور از همسرش هست. اگر به تصاویر همسرش بحالت شهوت نگاه کند یا به همسرش و معاشقه با او فکر کند و یا تلفنی (یا از طریق صدای ضبط شده) صحبتهای عاشقانه تحریک کننده همسرش را بشنود و جنب شوداشکالی دارد؟ اگر خود مرد در همین حین عمدا خود را تحریک کند که منی خارج شود چطور ؟

  • توسط : admin در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۳

   با سلام
   این مورد به این شکل که فرمودید حکم خودارضایی را دارد
   ولی صحبت کردن با همسر هیچ اشکالی ندارد حتی با نیت لذت .

 9. توسط : رضا محمدی در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۳

  سلام خسته نباشید.بی اختیار و غیر ارادی منی خارج میشه در روز ممکنه سه یا چهار بار اتفاق بیوفته البته خیلی کم در حد قطره ایی که احساس میکنم و وقتی نگاه میکنم متوجه میشوم منی هست برای هر بار جنب شدن باید به حمام بروم و غسل جنابت انجام بدهم؟دکتر هم مراجعه کردم گفان چون اسپرم درون کیسه بیضه زیاد هست اینجور پیش میاد لفطا بگید که من برا هر بار جنب شدن باید حمام برم یا اینکه یکبار کفایت میکند یا اینکه اگه باز هم جنب شدم تیمم بدل از غسل کنم.
  این رو باز هم بگم اصلا دست من نیست بی اختیار اینجور میشم هیچ حسی هم ندارم فقط موقع خروج قطره ایی منی متوجه میشوم.

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ دی ۱۳۹۳

   با سلام
   از مرجع بپرسید دوست عزیز

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ دی ۱۳۹۳

   با سلام
   از مرجع بپرسید دوست عزیز

 10. توسط : محمد در تاریخ ۹ دی ۱۳۹۳

  .اگر۲پسربدن یکدیگر را لمس کنند وخودشان راببوسند چه حکمی دارد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۳

   حکم لواط دارد و گناه بسیار شنیع است و حکم شدیدی دارد
   بایست سریعا توبه شود و دیگر تکرار نشود

 11. توسط : مینا در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۳

  باسلام
  آیا منظور از نزدیکی حتماً دخول میباشد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۳

   با سلام
   بلی

 12. توسط : امیر در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۳

  رابطه با همجنس مذکر چه حکمی دارد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۳

   رابطه جنسی با هم جنس و یا هر نوع ارتباط با قصد لذت جنسی حرام است.
   اگر خدای نکرده دو پسر مرتکب لواط شود مرتکب گناه بزرگ می شوند و لواط از گناهان بزرگی است و قبح گناه لواط و هم جنس گرائی به اندازه ای است که اگر نزد حاکم شرع ثابت شود، با رعایت شرایط، برای حکم اعدام آنها، شدید ترین نوع آن را صادر می کند.(۱)
   امام صادق علیه السلام فرمود: حرمت لواط از زنا بیشتر است، به درستی که خداوند قومی را برای عمل لواط هلاک فرمود ولی کسی را برای زنا هلاک نفرمود. (۲)

 13. توسط : دختر در تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۳

  سلام. من یک ماه است که عقد کردم و با همسرم معاشقه می کنیم. در حال معاشقه احساس مرطوب شدن می کنم که این رطوبت پاک است.می خواستم بدانم اگر در معاشقه به اوج لذت برسم و در آن حال احساس خروج مایع یا مرطوب شدن نکنم اما بعد از معاینه خود ببینم که دهانه رحم مرطوب است آیا باید غسل کنم یا این ٬ رطوبت قبل از به اوج رسیدن است؟

 14. توسط : محمود در تاریخ ۲۷ تیر ۱۳۹۳

  اگر در ماه رمضان و در حال روزه آب منی خارج شود روزه باطل است؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۷ تیر ۱۳۹۳

   اگر به قصد کاری کنید که منی خارج شود روزه باطل میشود و باید غذا شود
   ولی حق خوردن ندارید در صورت خوردن باید ۶۰ تا کفاره روزه بگیرید

 15. توسط : امید در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۲

  در دوران نامزدی دختر و پسری که عقد کرده هستند نزدیکی کردن و آمیزش چه حکمی دارد؟Xبستن تبليغات

عکس مهناز افشار در استخر حياط منزلش


تجاوز جنسی به دختران و پیامد های آن


رابطه نا مشروع يک دختر 15 ساله با دو پير مرد!!