سکس|خودارضایی|خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر باحجاب زیباست,گالری

فال حافظ

آخرین مطالب ارسال شده

تبليغات

سايت

تبليغات

سايت

تبليغات

سايت

تبليغات

سايت

تبليغات

سايت

تبليغات

سايت

تبليغات

سايت

تبليغات

سايت

تبليغات

سايت

بازدید : 47,756 بازدید

سوالات احکام رابطه جنسی و زناشویی

سوالات احکام رابطه جنسی و زناشویی

سوال1 : نزدیکی با همسر از پشت چنانچه خود او راضی باشد ایا از نظر شرعی اشکال دارد؟ مرجع:آیت الله خامنه ای(مدظله)
پاسخ: نزدیکی به همسر از پشت کراهت دارد.
انهار: نزدیکی با همسر از پشت عملي غير طبيعي است و از نظر علمی و پزشکي نيز ثابت شده که اين عمل پرخطر و موجب آسيبهاي جسماني برای زن است. در قوانين مجازاتهاي اسلامي آمده: اگر مردي همسرش را مجبور به این عمل کند! زن مي تواند از شوهر خود شکايت کند.
پزشکان گفته اند: دستگاه گوارشي داراي دو نوع اسفنکترsphincter می باشد:…

1- اسفنکتر داخلي و غير ارادي؛ که دريچه ورودي غذا به معده و خروج آن مي باشد.

2- اسفنکتر خارجي؛ که ارادي است و وقتي که غذا بلعيده مي شود از طريق مري پايين آمده و به سمت معده مي رود.

زماني که شخصی احساس کند که نياز به خروج مدفوع از دريچه مقعد را دارد اين همان زماني است که اسفنکتر داخلي 1 باز شده و همانطور که گفته شد غير ارادي است. اما عمل باز کردن دريچه مقعد ( اسفنکتر خارجي) و در کل دفع مدفوع؛ ارادي است و دست خود شخص مي باشد و زماني که شخص احساس نياز به اجابت مزاج کرد و خود را نگه میدارد تا به محل مناسب برسد و سپس به اراده خود باعث خارج شدن مدفوعش مي شود اين نگه داشتن و اين عمل خارج کردن مدفوع؛ توسط اسفنکتر خارجي که ارادي است انجام مي شود. و رابطه جنسي از پشت باعث آسيب ديدگي اسفنکتر خارجي میشود و باعث مي شود که دريچه خروجي مقعد(Anal) به درستي کارش را انجام ندهد يعني از قدرت ارادي خارج مي شود. و به مرور زمان امکان ارادي خروج مدفوع يا نگه داشتن خود را از دست مي دهد. در اين صورت نا خواسته و غير ارادي مدفوع از دريچه مقعد خارج ميشود در اين صورت هميشه لکه هايي از مدفوع در لباس زير مشاهده مي گردد.

البته نزدیکی از پشت موجب بيماریهاي عفوني و ويروسي همانند هپاتيت، ايدز، سفليس و بيماريهاي مقاربتي میگردد زیرا در درون مقعد باکتريهاي زيادي مي باشد، که موجب انتقال ويروسهايي نظير ايدز و … میشود.

*****
سؤال: پنج ماه است که عقد کرده ایم گاهی در هنگام معاشقه من یا همسرم بدون دخول ارضاء میشویم . چه حکمی دارد؟ مرجع: مکارم شیرازی (مدظله)
پاسخ: اگر در ملاعبه و بازی با همسر، حتّی بدون دخول هرکدام از شما زن و شوهر ارضا شوید جنب شده اید و غسل واجب می شود.
*****
سؤال: اگر زن و شوهر در خیابان دست یکدیگر را بگیرند از نظر شرعی مشکل دارد؟ یا مثلاً در جایی مثل تهران که عرف است؟
پاسخ: حتّی اگر این عمل حرام هم نباشد، ولی از نظر عرف متشرعه کاری نا شایست و دور از اخلاق و ادب معنوی است خصوصا اینکه چنین صحنه هایی موجب دلگیری و دلسوختگی کسانی قرار میگیرد که مجرّد هستند یا اختلافات خانوادگی دارند و آنان در حسرت چنین روابط صمیمانه ای میباشند.
البتّه عزیزم؛ عرف تهرانی ها ملاک شرعی نیست و حتماً در عرف متشرعه مردم تهران چنین اخلاقی وجود ندارد و عرف غیرمتشرّعه و کسانی که نسبت به مسائل معنوی و دینی بی تفاوتند نیز ارزش الگوپذیری ندارد.
*****
سؤال:1) حکم شرعی رابطه جنسی با همسر از پشت چیست؟ آیا مثل لواط حرام است یا چون بین زن و شوهر است اشکالی ندارد؟ مرجع: آیت الله بهجت (قدس سره)
2) حکم خوردن یا لیسیدن الت همسر چیست؟
پاسخ: 1) احتیاط در اجتناب از این کار است البته در صورت جواز؛ این عمل همچون لواط نیست که گناه کبیره باشد.
2) اگر شرعاً هم بی اشکال باشد اما ترک این کار بهتر است و البتّه تداوم این کار (درصورتی آلودگی) موجب بیماری می شود.
*****
سؤال: همسر من ناراحتی زنانگی دارد که قابل درمان نیست و امکان نزدیکی وجود ندارد ولی من میل جنسی زیاد دارم لطفا من را راهنمائی کنید.
پاسخ: موضوع خود را با دادگاه خانواده (مدنی خاص) در میان بگذارید در صورت اثبات و احراز ادعای حضرتعالی مجاز به ازدواج مجدد می شوید. و در این صورت رضایت همسر لازم نخواهد بود.
*****
سؤال: آیا معاشقه با همسر خود در دوره پریود اشکالی دارد؟
پاسخ: معاشقه اشکال ندارد ولی آمیزش حرام است.
*****
سؤال:آیا زن ومرد باید بعد از هر نزدیکی غسل جنابت کنن؟ اگه اینطور باشه که دیگه اونلذت همیشگیشو نداره!! مرجع: آیت الله خامنه ای(مدظله)
پاسخ:غسل جنابت برای انجام عبادات و کارهایی که طهارت لازم دارد واجب می شود ولی اگر منظور شما این است که بلافاصله بعد از آمیزش غسل شود چنین نیست مگر در جایی که وقت نماز تنگ باشد و لازم باشد فورا غسل کرد و نماز خواند در غیر این صورت غسل واجب فوری نیست. از طرفی غسل مزایای بهداشتی و بدنی زیادی دارد که در کل به نفع سلامت جسم و جان و روح انسان است. می توانید به کتب علمی مفصلی که در این زمینه نوشته شده مراجعه کنید و از خواص علمی و بهداشتی غسل آگاهی پیدا کنید.
*****
سؤال: اگه زن وشوهری از هم دور باشن و شوهر از طریق تلفن به خواسته جنسی اش برسد حرامه؟
پاسخ: خیر حرام نیست. در صحبت با همسر و معاشقه و گفتگوی شیرین و عاشقانه با او گناهی ثبت نمی شود بلکه موجب اجر و ثواب است. موفق باشید
*****
سؤال:با سلام حکم لیسیدن وزبان کشیدن آلت مرد توسط زن و برعکس ازلحاظ شرعی وبهداشتی با توجه به ترشحات چیست؟ مرجع: آیت الله بهجت(قدس سره)
پاسخ: از نظر شرعی ظاهراً اشکال ندارد ولی در صورتی که ترشحاتی باشد یقینا آن ترشحات آلوده است و حتما مضر خواهد بود. و از نظر شرعی خوردن و فرو بردن هر چیزی که طبع انسان از آن متنفر است جایز نیست و حرام است
*****
سوال: مایع بیرنگ وچسبنده ای که با شهوت از مرد خارج میشود چه حکمی دارد؟
جواب: اگر با شهوت و جستن بیرون آمده و بدن سست شود آن مایع حکم منی دارد وجنابت حاصل شده وباید غسل جنابت کرد
*****
سوال: دختری هستم 25 ساله و چند ماهی است که عقد کردم سوالم اینست که اگرفرد(خانم) برای رسیدن به حالت ارگاسم هنگام ملاعبه با همسر ، خودش به روش های مختلف به خود کمک کند تا به این حالت برسد آیا حکم استمنا دارد؟
جواب: اگر به صورت بازی با خود باشد به آن استمناء (خود ارضایی) گفته می شود و قطعاً گناه دارد ولی اگر با بازی با همسر به حالت «ارگاسم» برسد اشکال ندارد.
*****
سؤال:بعد ازهر دفعه دستشویی رفتن ویا بعد ادرار و یا قبل از ادرار،ازمن منی خارج می شود چه کار کنم؟ آیا جنب بودن شخص در استخاره تأثیر میگذارد یا نه؟
جواب: موردی که ذکر کرده اید دلیل بر جنابت نیست؛ خارج شدن رطوبت با غلظت و رنگ و بوی خاص دلیل بر منی بودن رطوبت نیست، منی آن است که در اثر ملاعبه و بازی با خود یا همسر رطوبتی با سه شرایط خارج شود:
1) بدن سست شود؛ 2) با جستن خارج شود 3) با شهوت باشد(یعنی آن رطوبت در اوج لذت جنسی از انسان خارج شود)؛
بنابراین شما جنب نیستید و احکام جنابت بر شما نیست. برای استخاره بهتر است شخص با طهارت باشد ولی طهارت واجب نیست بنابراین می تواند شخصی بدون طهارت باشد و استخاره نماید.
*****
سؤال: در موردترشحات وغسل در دوران نامزدی ،آیا برای ترشحاتی که بعد یا حینبوس،لمس،بازی یا حرف باطرف مقابل از خانم خارج میشود غسل واجب میشود یانه؟
پاسخ: هر ترشحی که در این مواقع خارج شود پاک است و منی نیست و غسل ندارد مگر ترشحاتی که با شهوت (یعنی اوج لذت جنسی) خارج شود که منی است و نجس خواهد بود و غسل واجب می شود
*****
سؤال:من حدود 5 ماه عقد کردم.می خواستم بدونم من بعد از معاشقه به همسرم لازم است که غسل کنم.البته باید بگم که من باکره هستم ولی لذت میبرم از رابطمون. به صورت دخول نیست.
پاسخ: هر ترشحی که در حین معاشقه خارج شود پاک است و منی نیست و غسل ندارد مگر ترشحاتی که با شهوت (یعنی اوج لذت جنسی) خارج شود که منی است و نجس خواهد بود و غسل واجب می شود. و برای رسیدن به اوج لذت جنسی لازم نیست حتما دخول صورت گیرد.خود فرد می تواند تشخیص دهد که چه زمانی به اوج لذت می رسد و بالاتر از آن، لذتی حس نمی کند.
*****
سؤال: 1- اگر زن و شوهری با هم همبستر بشوند و مرد از کاندوم استفاده کند و زن هیچ تغییر حالتی پیدا نکند و از طرفی حتی قطره ای منی به بدن زن نخورد آیا غسل به زن واجب می شود و آیا زن نمی تواند روزه بگیرد و نماز بخواند
2– اگر مرد اصرار کند که از طریق معقد دخول کند و باز هم از کاندوم استفاده کند آیا سئوال های بالا شامل زن می شود
3- حکم ساک زدن ( آلت مرد را زن دهان گرفتن ) چیست؟
پاسخ:یکی از جاهائی که شخص جنب می شود آمیزش و دخول است خواه با کاندوم باشد یا نباشد، و خواه ارضا باشد یا نباشد، و خواه از جلو باشد یا از عقب.در همه این موارد غسل به زن و مرد هردو واجب می شود. ساک زدن منعی ندارد ولی اگر محل نجس باشد و فرو رود حرام است و اگر آلوده باشد این کار شایسته نیست .
*****
سؤال: هنگام اعمال زناشویی نگاه کردن در فرج زن چه حکمی دارد و اگر هنگام امدن اب منی ان را در خارج رحم زن ریخته شود ایا زن باید خود را غسل دهد
پاسخ:نگاه کردن اشکال ندارد. اما درحدیث آمده: که نگاه کردن دروقت جماع موجب می شود فرزند کور و نابینا شود(حلیة المتقین، فصل4،در بیان آداب مجامعت) 2- اگر منی در خارج رحم ریخته شود و دخولی صورت نگرفته باشدغسل به زن واجب نمی شود.
*****
سؤال: در ماه رمضان به علت ترک نزدیکی باهمسر ذهنم در طول روز مشغول او است و گاهی تحریک می شوم و مایع سفید رنگی مانند اب بینی ازمن خارج میشود حکم روزه و لباس من چیست؟این مایع همراه شهوت است وگاهی احساس میکنم بدنم در ناحیه کمر تاحدی سست شده ولی هرگز به مرحله انزال یا جستن نمی رسد
پاسخ:چنین رطوبتی حکم منی را ندارد و نجس نیست و غسل لازم نمی شود.
*****
سؤال : با سلام آبی که قبل از نزدیکی با زن از مرد خارج می شود(منظورم منی نیست) و بی رنگ است چه حکمی دارد آیا نجس است؟ وضو را باطل می کند؟ با آن می توان نماز خواند؟نیاز به غسل دارد
پاسخ:فقط منی نجس است و این رطوبتها هیچ کدام نجس نیست و غسل ندارد و روزه را باطل نمی کند
*****
سؤال: 1) آیا مرد می تواند فقط در زمان مقاربت با زن خود،البسه زنانه بپوشد؟ 2) آیا مقاربت با همسر در حالتی که ملبس بوده و عریان نباشد، معصیت است؟
پاسخ: اگر کسی لباس جنس مخالف را بپوشد معصیت کرده است و شایسته نیست شما چنین کاری انجام بدهید زیرا موجب می شود شئونات و زیّ مردانگیتان کاهش یابد، و مقاربت با همسر در هر دو حالت ملبس بودن یا عریان بودن مانعی ندارد و معصیت نیست.
*****
سؤال: آمیزش با همسراز دُبُر(عقب) جایز است؟ مرجع: آیت الله مکارم شیرازی(مدظله)
پاسخ: بنابر أقوی کراهت شدید دارد و در غیر موقع پریود بودن همسر کراهت شدیدتری دارد. (عروة الوثقی)
*****
سؤال: به فرض مردی در شهری دور از همسرش هست. اگر به تصاویر همسرش بحالت شهوت نگاه کند یا به همسرش و معاشقه با او فکر کند و یا تلفنی (یا از طریق صدای ضبط شده) صحبتهای عاشقانه همسرش را بشنود اشکالی دارد؟ اگر احیانا تحریک بحدی شود که (بدون هیچ فعل دیگری) بحالت انزال رسید آیا اشکال دارد؟ (فتوای امام ، و آیت الله سیستانی)

پاسخ: پسرم با پوزش از تأخیر در پاسخ شما هیچکدام از مواردی که نوشته اید اشکال ندارد و اگر در اثر این اعمال انزالی صورت گرفت غسل واجب می شود.
*****

سؤال: آبی اندکی که در هنگام بلند شدن از خواب در هنگام صبح از مردها بیرون میاید،حکم جنابت دارد، یا خیر؟

پاسخ: رطوبتی که می فرمایید حکم جنابت را ندارد مگر رطوبتی باشد که در اثر احتلام خارج شده باشد.

*****

سؤال: آبی که در اثر ملاعبه از انسان خارج میشود، چه فرقی با بقیه آب هادارد، منظورم این است که چگونه فرق آنرا با آبی که در اثر شهوت بیرون میاید را می توان فهمید؟ 4-آبی که در اثر شهوت از انسان خارج می شود چه فرقی دارد؟

پاسخ: هر رطوبتی که از کسی در اثر ملاعبه خارج شود مادامی که با شهوت نباشد یعنی آن رطوبت در اوج لذت خارج نشده باشد حکم منی را ندارد ونجس نیست و غسل هم ندارد. اوج شهوت = آن وقتی است که زن یا مرد کاملا ارضاء شده و اشباع گردند و پس از آن تمایل جنسی دیگر ندارند.


منبع: rahafun.com


دوست عزیز از مطالب جذاب زیر دیدن فرمایید22 دانستنی های جنسی و زناشویی 22 دانستنی های جنسی و زناشویی 1- در میان پستانداران ، انسان و دلفین تنها موجوداتی هستند که از رابطه جنسی لذت می برند. . . ۲- در ۳۰ دقیقه رابطه...
چرا منی نجس است؟ چرا منی نجس است؟ چرا منی و ادرار نجس است؟ منی ترکیبی از اسپرم و مواد قندی است و نهایتا لازم باشد که ما تا حدودی بهداشت را رعایت کنیم اما چرا نج...
سوال و جواب های جنسی و زناشویی سوال و جواب های جنسی و زناشویی با سلام و خسته نباشيد خدمت شما دوستان عزيز من سه تا سوال داشتم 1 - اينكه در ماه رمضان اگر در طول روز كه روزه هستيم ...
آیا سرد مزاج بودن زن مجوزی برای جدایی و طلاق است؟... آیا سرد مزاج بودن زن مجوزی برای جدایی و طلاق است؟ مدت 5 سال است که با همسرم زندگی می کنم اما از نظر روابط جنسی بسیار نسبت به هم سرد هستیم و این ا...
چگونه رابطه جنسی صمیمانه ای داشته باشیم؟... چگونه رابطه جنسی صمیمانه ای داشته باشیم؟ همه مي دانند كه رابطه جنسي حياتي ترين جزء همه ي ازدواج هاست. پس اگر يكي يا هر دوي زوجين علاقه و رغبت خود...
اعتیاد جنسی چیست؟ اعتیاد جنسی چیست؟ امروزه اعتیاد جنسی و پورنوگرافی وسواس گونه، رو به افزایش است و نیاز به توجه ویژه دارد بدین جهت که در تمام دنیا پنهانی ترین رفتار ...
سوال درباره ازدواج و رابطه جنسی سوال درباره ازدواج و رابطه جنسی سلام دوست عزیز دختری 24 ساله هستم مدت دو سال است که با پسری تصمیم به ازدواج گرفتیم اما پدرم مخالف است با این حال ...
پرسش و پاسخ مسائل شرعی – قسمت چهارم... پرسش و پاسخ مسائل شرعی – قسمت چهارم مسايل جنسي با سلام 1-آيا غسل جنابت فقط براي آمدن مني است ومثلا اگر از انسان بخاطر ديدن فيلم يا عکسي فقط شهوت...
آیا ترشحات اولیه مهبل (واژن) از نظر شرعی حرام است؟... آیا ترشحات اولیه مهبل (واژن) از نظر شرعی حرام است؟ ببخشید سوال من این است وقتی شخصی اقدام به لیسیدن آلت تناسلی همسرش می نماید ترشحات اولیه مهبل...
ارضای غریزه جنسی از راه غیر ازدواج چگونه است؟... ارضای غریزه جنسی از راه غیر ازدواج چگونه است؟ کسی که امکان ازدواج دایم یا موقت برایش نباشد، برای ارضای مسئله ی جنسی خود باید چه کار کند؟ ...
11 ناحیه حساس و تحریک پذیر بدن زنان... 11 ناحیه حساس و تحریک پذیر بدن زنان مردها برای برقراری ارتباط جنسی به عناصر احساس ، پیشنوازی و معاشقه همچون زنان نیاز ندارند بلکه در صورت مساعد ب...
خواسته های زنان بعد از رابطه جنسی خواسته های زن بعد از انجام رابطه جنسی چیست؟ زنان دارای عواطف و احساسات خاص خود می باشند و اصلا خوششان نمی آید که رابطه جنسی با آنها خالی از احساس...
آشنایی با اعداد جنسی از اعداد جنسی چه می دانید؟ عده ای از نوجوانان و حتی بزرگ تر ها از اندام و اعداد مربوط به اندام جنسی خود بی اطلاع هستند و این بی اطلاعی مشکلاتی را...
رفتار بالغانه در روابط زناشویی رفتار بالغانه در روابط زناشویی در ارتباط بین زن و شوهر، نوع ادراک یا تفکر هر یک، بر رفتار و درک متقابل تأثیرگذار است. «من» مدیر داخلی شخصیت هر فرد ...
چرا به ترشحات زنان نیز منی می گویند؟... چرا به ترشحات زنان نیز منی می گویند؟ با سلام. ضمن تشکر از پاسخ گویی شما. در ادامه سؤال مطرح شده: با توجه به این که زن هیچ عضوی به عنوان مخزن منی ...
عوارض استشها در زنان و استمناء درمردان چيست؟... عوارض استشها در زنان و استمناء درمردان چيست؟ آیا میدانید چه عاملی باعث تشدید خودارضایی در زنان و مردان می شود؟ همواره یادمان باشد که عمل خودارضایی...
زنان باید در رابطه جنسی با همسر پیش قدم شوند... زنان باید در رابطه جنسی با همسر پیش قدم شوند در زندگی مشترک مردها از پیش قدم شدن برای رابطه جنسی با همسر هیچ ترسی ندارند ولی همه آنها دوست دارند ...
چگونه درباره مسائل جنسی با همسرم صحبت کنم؟... چگونه درباره مسائل جنسی با همسرم صحبت کنم؟ آیا میدانید متداول‌ ترین و مهم ترین مشکل جنسی بین زوج ‌های خوشبخت چیست؟ چیزی نیست جز عامل "کافی نبود...
تبليغات

سايت

تبليغات

سايت

پیشنهاد

رهافان

دیدگاه شما در مورد این مطلب

 1. توسط : مصصطفی در تاریخ ۶ فروردین ۱۳۹۵

  با سلام
  اگر پسری با خود کاری کند که مذی از او خارج شود ولی منی خارج نشود ، گناه است؟
  آیا ضرری هم برای شخص دارد؟
  لطفا پاسخ دهید

  • توسط : admin در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۵

   سلام
   گناه گناه است تفاوتی نمیکند
   این نیز نوعی خودارضایی است با این تفاوت که جنب نشده است
   سعی کنید ترک کند چون این به خودارضایی افراطی تبدیل میشود

 2. توسط : امیر در تاریخ ۲۹ دی ۱۳۹۴

  زوجی هستیم که به تازگی ازدواج کرده ابم. مقاربت ما در روز چندین مرتبه است. برای نماز خواندن آیا غسل در هر بار بعد از نزدیکی واجب است؟؟؟با توجه به مضرات آب در هر روز که موجب بیماری صرع می شود. و قابل ذکر است که سکونت ما در خانه پدر همسر بوده و نمی توان دائما در حمام بود. آیا نمازی که خوانده می شود با وجود این شرایط حرام است؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   توجه بفرمایید ، رابطه جنسی حد اکثر دو روز یکبار توصیه میشود زیرا هم باعث لذت بیشتر و نیز سالم ماندن بدن میشود
   رابطه جنسی چندین باره در روز باعث بیماری های مختلف میشود که مهم ترین آن واریکوسل در مردان میباشد
   سعی کنید در این کار افراط نکنید …

   در مورد نماز توجه کنید یک قانون کلی وجود دارد ، این که شما در حالت جنابت نمیتوانید نماز بخوانید ، یعنی اگر صدبار ارضا شوید با یک بار غسل از حالت جنابت خارج میشوید
   ولی اگر بعد غسل رابطه داشته باشید باز مجدد نیاز به غسل دارید پس هوشمندانه رفتار کنید

 3. توسط : محمدرضا در تاریخ ۲۸ دی ۱۳۹۴

  با عرض سلام و خسته نباشید.بنده حدود ده سال پیش با دختری رابطه داشتم که ایشان ازدواج کردند ومن در این مدت از ایشان خبری نداشتم تا چند روز پیش که به صورت تصادفی همدیگه رو ملاقات کردیم و در این ملاقات متاسفانه صحبت از رابطه جنسی شد که منجر به تحریک هر دوی ما گردید….

  • توسط : admin در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام
   رابطه با زن شوهر دار چه از لمس دست گرفته و تا رابطه جنسی کامل گناهی بزرگ محسوب میشود که تنها راه ان توبه واقعی در پیشگاه خداوند است تا خداوند گناه شمارا درگذرد

 4. توسط : مرد در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۴

  با سلام و احترام
  آیا خوردن آلت همسر نیاز به غسل دارد.

  • توسط : admin در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۴

   با سلام
   فقط حالت جنابت نیاز به غسل دارد

 5. توسط : ارزو در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۴

  باسلام میخاستم ببینم اگر باشوهر قبل از ازدواج رابطه جنسی ینی بدون دخول داشته باشیم چه حکمی داره ؟اگه میشه به ایمیلم جواب روبفرستین باتشکر

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   رابطه با نامحرم گناه زنارا دارد
   اگر این دو فرد با یکدیگر ازدواج کنند و توبه کنند خداوند انشالله انهارا میبخشد
   ولی این که رابطه بر قرار کنند با بهانه این که میخواهند ازدواج کنند گناهی بزرگ است

   با تشکر

 6. توسط : مهمان در تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۴

  میخواستم بدونم بعد از نزدیکی کردن با همسرم اگه من نزدیک به ارگاسم باشم و همسرم ارضا بشه من با ماساژ دادن خودم ارضا بشم چه حکمی داره

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۴

   با سلام و احترام
   باید این مورد رو مرد کنترل کنه و از اون یکبار بخواهید که هنگامی که میخواهد ارضا شود
   از شما سوال کند و ارضا خود را با ارگاسم شما تنظیم نماید ، این کار بعد از چند بار به راحتی صورت میپذیرد
   فقط کافی است مرد هنگامی که دارد ارضا میشود حدود ۴ دقیقه دراز بکشد و نفس عمیق بکشد و اب خنک بنوشد

 7. توسط : سعید در تاریخ ۱۹ مهر ۱۳۹۴

  سلام درهنگام نزدیکی باهمسر اگر اسم نامحرمی دیگر درمیان بیاد که باعث تحریک بیشتر شود چه حکمی ازنظر شرعی دارد

  • توسط : admin در تاریخ ۱۹ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   بهتر در رابطه جنسی با همسر به همسرتون فکر کنید ولی فکر رابطه با زن دیگر گناه نیست ولی
   باز تاکید میکنم بهتر به همسرتون فکر کنید نه به نامحرم ولی گناه نیست چون فکر گناه گناه نیست
   توجه کنید فقط فکر نه کلام و یا …

 8. توسط : سعید در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۹۴

  سلام
  بعضی وقتها که با خانومم نزدیکی میکنم او ارضا میشود اما از من منی خارج نمیشود آیا من باید غسل کنم برای ادای فرایض دینی
  ممنون از شما

  • توسط : admin در تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   مرد در صورت خروج منی باید غسل جنابت کند
   در ضمن سعی کنید در رابطه جنسی زیاده روی نکنید و اگر چنین کردید هر بار حتما سعی کنید ارضا شوید تا ضرر براتون ایجاد نشود

 9. توسط : عرفان در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

  سلام یه سوال داشتم : من ……من الان توبه کردم و می خوام بدونم چی کار باید کنم و حکمم نسبت به اون دو تا. زن چیه اگر می شه واضح توضیح بدید ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   توبه واقعی کنید و دیگر سراغ چنین اعمالی نروید

 10. توسط : علی در تاریخ ۳ شهریور ۱۳۹۴

  سلام حرف امیزش جنسی با دختری که ندیدید عکسشو ولی او دیده است چه حکمی دارد؟ لطفا به ایمیلم بفرستید متشکرم

  • توسط : admin در تاریخ ۳ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   حرام است و گناه میباشد
   سعی کنید دوری کنید

 11. توسط : آرش در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۴

  آیا خوردن سینه نامزدم در روز ماه رمضان چ حکمی دارد

  • توسط : admin در تاریخ ۲۶ تیر ۱۳۹۴

   با سلام
   مشکلی ندارد ولی نباید اب دهان قورت داده شود

 12. توسط : مریم در تاریخ ۲۴ تیر ۱۳۹۴

  سلام وخسته نباشید
  من یه سوال دارم لطفا جوابمو حتما بدین
  من3ماهه عقد کردم
  و میخواستم جلومو اپیلاسیون کنم که گفتن حرامه
  و زنگ زدم پرسیدم گفتن دیدن عورت برای هرکس غیر از همسر حرام هست
  حالا میخواستم بدونم آیا اپیلاسیون اون ناحیه برای خانم متاهل که قصد داره با همسرش باشه و قصد گناهی نداره هم حرام هست
  اگر اینجوره از چه راهی میتونم استفاده کنم
  منتظر پاسختان هستم
  باتشکر

  • توسط : admin در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   اگر شوهرتون اسرار بر این موضوع دارد حکم فرق دارد ، در هر صورت باید به دفتر مرجع تماس بگیرید و پرسش کنید
   ساده ترین راه شما میتوانید موم گرم و یا سرد تهیه کنید و شخصا این کار را انجام دهید با هزینه بسیار پایین

 13. توسط : میلاد در تاریخ ۲۲ تیر ۱۳۹۴

  سلام
  اگر در هنگام جنب شدن در خواب متوجه شوی و کمک کنی برای جنب شدن (مثلا سریع رو به شکم بخوابی ) چه حکمی دارد . آیا روزه باطل است . ایمیل ندارم
  با تشکر

  • توسط : admin در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   باید به دفتر مرجع تماس بگیرید

 14. توسط : m در تاریخ ۲۲ تیر ۱۳۹۴

  درصورت روزه بودن
  و دیدن فیلم ….. و امدن منی!!
  روزه ام باطل است؟
  لازم ب ذکر است
  نه با سستی بدن مواجه شدم
  نه جستن یا ارضا خود یا دست زدن
  مواجه شدم
  و در روز های عادی هم ترشحاتی بدون هیچ فکر یا عملی
  از بدنن خارج میشود.
  از دیدن فیلم و عملم
  خیلی پشیمانم.
  حکم چیست؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   فقط با خروج نی روزه باطل میشود !!!
   توجه کنید قبل از منی اب دیگری خارج میشود که نجس نیست و نیاز به غسل ندارد
   تحقیق کنید در موردش

 15. توسط : میثم در تاریخ ۱۷ تیر ۱۳۹۴

  با سلام….
  میخواستم بپرسم که غسل واجب زن و شوهر در مقابل هم مشکلی دارد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۷ تیر ۱۳۹۴

   با سلام
   خیر

 16. توسط : خودم در تاریخ ۱۵ تیر ۱۳۹۴

  سلام
  اگر انسان(مرد) از طریق مکاتبه با شخصی نامحرم(زن)
  تحریک شود چنانچه آن شخص را نشناسد وصدای اورا
  نشنود و منی از او خارج نشود چه حکمی دارد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ تیر ۱۳۹۴

   با سلام
   لذت جنسی با نا محرم در هر صورتی حرام است و گناه داره دوست عزیز

 17. توسط : مهسا در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۴

  هنگام روز در ماه مبارك رمضان اگر زن و شوهر با هم در حد معمول رابطه داشته باشند و خانم نداند كه آيا ارضا كامل شده يا خير حكم روزه چيست؟؟

  • توسط : مدیر در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   اگر ابی با لذت از ایشان خارج شده است روزه ایشان باطل است اما اگر ابی خارج نشده است مشکلی ندارد

 18. توسط : میثم در تاریخ ۸ تیر ۱۳۹۴

  از پشت کردن روزه را باطل میکند اگر زن روزه باشد ?

  • توسط : admin در تاریخ ۸ تیر ۱۳۹۴

   با سلام
   دخول روزه رو باطل میکند
   از مقعد که در روایات نهی شده به شدت و خطرات زیادی دارد برای زن

 19. توسط : رها در تاریخ ۶ تیر ۱۳۹۴

  با سلام پیرو سوال قبلی این قسمت را پاسخ ندادید که آیا جنب شدن زن منوط به خروج منی از وی و دخول می باشد ؟ آیااوج لذت به جنب شدن زن ربطی ندارد ،در این صورت حکم شرعی چیست ؟

  • توسط : admin در تاریخ ۶ تیر ۱۳۹۴

   با سلام این مورد رو باید از دفتر مرجه بپرسید

 20. توسط : محمد در تاریخ ۵ تیر ۱۳۹۴

  سلام در ادامه سوال قبلیم که در ماه رمضان بود وقتی روزه باطل بشود آیا باید کفاره آن روزه را داد یا باید طبق مقررات 60 روزه گرفت لطفا یکم توضیح بیشتری بدید ممنون.

  • توسط : admin در تاریخ ۶ تیر ۱۳۹۴

   با سلام
   اگر حکمش را نمیدانستید شرایط فرق میکند
   بهتر با دفتر مرجع خود تماس بگیرید تا جواب دقیق به شما داده شود

 21. توسط : محمد در تاریخ ۵ تیر ۱۳۹۴

  سلام

  در پاسخ به این سئوال:
  محمد در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۳ سلام یک ماهه که عقد کردم ایا با همسرم نزدیکی کنم چه حکمی دارد حتما باید تا زمان ازدواج صبر کنم یا خیر.

  چنین نوشته اید:
  با سلام و عرض ادب
  این مورد بر میگردد به شرایط و رسم و رسومات
  یک رسم به صورت همه گیر است این است که تا قبل از شبکه عروسی دخول به هیچ وجه نباید صورت بگیرد و پرده بکارت باید حفظ شود

  آقا جان بر اساس شرع این چیزی که شما گفتید درست نیست. رسم و رسومات یعنی چه؟ دختر و پسر اذیت بشن که رسم و رسومات چی میگه؟ هزار تا رسم و رسوم غلط داریم باید به همه رعایت کنیم؟ از شما انتظار میره فقط حکم شرعی بگید و از اظهار نظر های شخصی که در ثقلین نیستند و نظر مراجع نیستند شدیدا پرهیز کنید

  • توسط : admin در تاریخ ۵ تیر ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   توجه بفرمایید سایت یک سایت مشاوره ای است و ما در بند رسومات نیستیم ، موردی که صحیح تر است را خدمت سوال کنندگان اعلام مینماییم
   درست میفرمایید در شرع زن و شوهر بعد از عقد هر گونه لذتی از هم میتوانند ببرند و هیچ اشکالی بر آن نیست ولی متاسفانه در ایران
   به علت عدم اطلاعات کافی و مهارت در رابطه جنسی ، از دست دادن بکارت برای دختران و پسرانی که هنوز مستقل نشده اند باعث ایجاد استرس ها و مشکلات عدیده ای میشود
   برای مثال بارداری های بی موقع در هنگام دوران نامزدی که نه دختر و نه پسر شرایط مستقل شدند رو ندارند و زندگی برایشان جهنم میشود ، زیرا خانواده دختر برای یک الی دو سال دیگر
   برنامه خرید جهزیه را داشتند ! حال باید سیسمونی هم تهیه کنند! این در حالی است که هیچ بودجه ای در این مورد ندارند !! و از آن طرف آقا پسر که به یک باره مهلت دو ساله اش
   برای مهیا کردن خانه ، تهییه شیربها ، خرج عروسی و… میشود یک ماه و این چیزی نیست که هدف ازدواج است ….

   به جوابی که به این سوال کننده دادیم دقت فرمایید : ((( هیچ قسمتی از شرایط سوال کننده برای ما مشخص نیست ، پس باید تمام جوانب در نظر گرفته شود و در اخر خدمتشون عرض شده در هر صورت به هیچ وجه دخول انجام ندهید تا عقد صد درصد شود >>> یعنی بعد از قطعی شدن عقد دائم شما میتوانید دخول انجام دهید :

   توسط : احمد در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۳

   اگر کسی با نامزدش با اجازه پدر دختر عقد موفت کرده باشد و در مورد روابط جنسی هیج حدودی مشخص نشده باشد تا چه حدی می توانند روابط جنسی داشته باشند ؟

   توسط : admin در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۳

   با سلام و عرض ادب
   این مسئله کاملا یک تصمیم شخصی و مهم است که باید با خانواده ها در میان بگذارید …
   ولی در ایران رسم و عرف حکم میکنه قبل از عروسی ! نه حتی عقد دائم ! به هیچ وجه دخولی صورت نگیرد
   در مورد شما هم باید حتما ببینید شرایطتتون چیه ؟ برای چی عقد موقت شدید ؟! ایا فقط برای اشنایی بیشتر ؟ یا مقدمه صد درصد برای عقد دائمی
   که در هر صورت به هیچ وجه دخول انجام ندهید تا عقد صد درصد شود و یا بنا به عرف تا عروسی

   توجه بفرمایید من با اصل حرف شما موافق هستم که باید شرع رو نیز به سوال کنندگان دقیق فهماند ، ولی عرف نیز نمیشود از اهمیتش غافل شد ، اگر بخواهیم خلاف رودخانه شنا کنیم
   زیان های جبران ناپذیری قسمت ما میشود ، ما باید شرع را رعایت و حفظ داریم در عین حال توجهی هم به عرف داشته باشیم …

   با احترام

 22. توسط : رها در تاریخ ۵ تیر ۱۳۹۴

  حکم خوردن و لیسیدن آلت مرد و زن در حالت روزه جیست ؟ آیا بازی کردن با آلت همسر در حالت روزه اشکالی به روزه وارد میکند ؟ آیا جنب شدن زن منوط به خروج منی از وی و دخول می باشد و اوج لذت به جنب شدن زن ربطی ندارد ،در این صورت حکم شرعی چیست ؟
  با تشکر از شما لطفا” در همین جا پاسخ دهید چون ایمیلم مشکل داره . مقلد رهبر

  • توسط : admin در تاریخ ۵ تیر ۱۳۹۴

   با سلام
   اگر مرد و یا زن بدن همدیگر ر خوردند و مک زند نباید اب دهان به حلق برسد پس بهتر این موارد بعد از افطار باشد که به روزه صدمه نرسد
   در مورد سوال دوم در هر صورتی منی از شما خارج شود روزه باطل است

 23. توسط : محمد در تاریخ ۵ تیر ۱۳۹۴

  سلام در ماه مبارک رمضان اگر زنو شوهری روزه باشن و با هم آمیزش جنسی پیدا کنن و هردو ارضا شوند چه حکمی دارد؟؟

  • توسط : مدیر در تاریخ ۵ تیر ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   حکم جنابت دارد و روزه شان باطل میشود

 24. توسط : رضا در تاریخ ۵ تیر ۱۳۹۴

  باسلام اگر بعد از نماز صبح در ماه مبارک رمضان زن و شوهر هنگام خواب به علت لمس یکدیگر آب شهوت (بی رنگ)منی نباشد خارج شود روزه را باطل می کند؟

  • توسط : مدیر در تاریخ ۵ تیر ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   ابی که قبل از منی از الت مرد بیرون می اید نجس نیست و روزه را هم باطل نمیکند

 25. توسط : امیر در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۴

  باسلام ببخشید می خواستم بدونم لب گرفتن ازهمسرحرام است؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   هر گونه لذت از همسر جایز است ولی برخی از اقدامات منجمله دخول از دبر یاهمان از پشت به شدت نهی شده است
   اگر منظورتان لب گرفتن در ماه رمضان است باید خدمتتان عرض شود اگر اب دهان ایشان را بخورید روزه باطل میگردد

 26. توسط : مهمان در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۴

  سلام میخواستم بدونم اگه فرد روضه باشد و به متن و عکس نگاه کند ولی با الت خود بازی نکند و جلوی او خیس شود روضه باطل است؟غسل لازم است؟لطفا جواب بدید

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   فقط در صورتی باطل است که جنب شود و از اون منی خارج شود

 27. توسط : پسر در تاریخ ۲۶ خرداد ۱۳۹۴

  ایا مالیدن الت تناسلی پسر به پسر دیگر برای هر دو چه حکمی دارد

  • توسط : admin در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۴

   حکم لواط را دارد و گناه کبیره است

 28. توسط : ع در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۴

  با سلام
  ازدواج با زنی که دو جنسه است چ حکمی دارد؟

 29. توسط : Fatemeh در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۴

  اگر در هنگام نزدیکی با همسر،مرد به اوج شهوت برسد و بخواهد از مقعد رابطه ی جنسی برقرار کند و زن راضی نباشد،باید چه کار کرد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   رابطه مقعدی کاری ناپسند و مکروه میباشد و نیازی نیست زن به ان تن بدهد ولی از راه واژن حتما باید زن تمکین کامل داشته باشد

 30. توسط : نیما در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام.خسته نباشید
  خواستم بپرسم که در خواب آب منی روی لباسم ریخته میشود با شستن میتوانم بپوشم ونماز بخونم

  • توسط : admin در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام در صورت احتلام حتما باید غسل جنابت کرد
   در این حالت نماز باطل است

 31. توسط : سعید در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۴

  سلام ببخشید آیا فرو کردن انگشت یا شی خارجی توسط مرد به مقعد خودش اشکال شرعی دارد یا نه؟؟منم ابن سوال رو داشتم

  • توسط : admin در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۴

   با سلام
   گناه است

 32. توسط : سعید در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۴

  سلام حکم فرد لواط کننده و خورنده الت دیگری چیست؟
  اگر فرد بشدت پشیمان شود حکم نماز برای او چیست؟
  لطفا سریع تر پاسخ دهید

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۴

   با سلام
   توبه واقعی شود و دیگر گناه نکند
   خداوند بخشنده و مهربان است
   به هیچ وجه جایی باز گو نکند

 33. توسط : جلال در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۴

  یاسلام.
  اگرمرددرهنگام نزدیکی ازکاندوم استفاده کندغسل برزن واجب میشود؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۴

   با سلام
   تفاوتی نمیکند

 34. توسط : امیرحسین در تاریخ ۸ بهمن ۱۳۹۳

  باسلام.درزمان عقد موقت بنا به درو بودن دوطرف اگر مرد با نگاه کردن به تصاویر همسرش و با عشقبازی و زدن حرف های جنسی از طریق تلفن یا پیام و لمس کردن آلت تناسلی خود ارضاء شود چه حکمی دارد؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید.ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام
   حرف های عاشقانه زدن با همسر مشکلی ندارد ! ولی اگر با دست خود را ارضا کنید این خود ارضایی محسوب میشود

 35. توسط : محمد در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۳

  سلام یک ماهه که عقد کردم ایا با همسرم نزدیکی کنم چه حکمی دارد حتما باید تا زمان ازدواج صبر کنم یا خیر.

  • توسط : admin در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام و عرض ادب
   این مورد بر میگردد به شرایط و رسم و رسومات
   یک رسم به صورت همه گیر است این است که تا قبل از شبکه عروسی دخول به هیچ وجه نباید صورت بگیرد و پرده بکارت باید حفظ شود
   در مورد رابطه عادی بهتر با مادر مشورت نمایید

  • توسط : admin در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام و عرض ادب
   این مورد بر میگردد به شرایط و رسم و رسومات
   یک رسم به صورت همه گیر است این است که تا قبل از شبکه عروسی دخول به هیچ وجه نباید صورت بگیرد و پرده بکارت باید حفظ شود
   در مورد رابطه عادی بهتر با مادر مشورت نمایید

 36. توسط : احمد در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۳

  اگر کسی با نامزدش با اجازه پدر دختر عقد موفت کرده باشد و در مورد روابط جنسی هیج حدودی مشخص نشده باشد تا چه حدی می توانند روابط جنسی داشته باشند ؟

  • توسط : admin در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۳

   با سلام و عرض ادب
   این مسئله کاملا یک تصمیم شخصی و مهم است که باید با خانواده ها در میان بگذارید …
   ولی در ایران رسم و عرف حکم میکنه قبل از عروسی ! نه حتی عقد دائم ! به هیچ وجه دخولی صورت نگیرد
   در مورد شما هم باید حتما ببینید شرایطتتون چیه ؟ برای چی عقد موقت شدید ؟! ایا فقط برای اشنایی بیشتر ؟ یا مقدمه صد درصد برای عقد دائمی
   که در هر صورت به هیچ وجه دخول انجام ندهید تا عقد صد درصد شود و یا بنا به عرف تا عروسی

 37. توسط : احمد در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۳

  به فرض مردی در شهری دور از همسرش هست. اگر به تصاویر همسرش بحالت شهوت نگاه کند یا به همسرش و معاشقه با او فکر کند و یا تلفنی (یا از طریق صدای ضبط شده) صحبتهای عاشقانه تحریک کننده همسرش را بشنود و جنب شوداشکالی دارد؟ اگر خود مرد در همین حین عمدا خود را تحریک کند که منی خارج شود چطور ؟

  • توسط : admin در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۳

   با سلام
   این مورد به این شکل که فرمودید حکم خودارضایی را دارد
   ولی صحبت کردن با همسر هیچ اشکالی ندارد حتی با نیت لذت .

 38. توسط : رضا محمدی در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۳

  سلام خسته نباشید.بی اختیار و غیر ارادی منی خارج میشه در روز ممکنه سه یا چهار بار اتفاق بیوفته البته خیلی کم در حد قطره ایی که احساس میکنم و وقتی نگاه میکنم متوجه میشوم منی هست برای هر بار جنب شدن باید به حمام بروم و غسل جنابت انجام بدهم؟دکتر هم مراجعه کردم گفان چون اسپرم درون کیسه بیضه زیاد هست اینجور پیش میاد لفطا بگید که من برا هر بار جنب شدن باید حمام برم یا اینکه یکبار کفایت میکند یا اینکه اگه باز هم جنب شدم تیمم بدل از غسل کنم.
  این رو باز هم بگم اصلا دست من نیست بی اختیار اینجور میشم هیچ حسی هم ندارم فقط موقع خروج قطره ایی منی متوجه میشوم.

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ دی ۱۳۹۳

   با سلام
   از مرجع بپرسید دوست عزیز

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ دی ۱۳۹۳

   با سلام
   از مرجع بپرسید دوست عزیز

 39. توسط : محمد در تاریخ ۹ دی ۱۳۹۳

  .اگر2پسربدن یکدیگر را لمس کنند وخودشان راببوسند چه حکمی دارد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۳

   حکم لواط دارد و گناه بسیار شنیع است و حکم شدیدی دارد
   بایست سریعا توبه شود و دیگر تکرار نشود

 40. توسط : مینا در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۳

  باسلام
  آیا منظور از نزدیکی حتماً دخول میباشد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۳

   با سلام
   بلی

 41. توسط : امیر در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۳

  رابطه با همجنس مذکر چه حکمی دارد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۳

   رابطه جنسی با هم جنس و یا هر نوع ارتباط با قصد لذت جنسی حرام است.
   اگر خدای نکرده دو پسر مرتکب لواط شود مرتکب گناه بزرگ می شوند و لواط از گناهان بزرگی است و قبح گناه لواط و هم جنس گرائی به اندازه ای است که اگر نزد حاکم شرع ثابت شود، با رعایت شرایط، برای حکم اعدام آنها، شدید ترین نوع آن را صادر می کند.(1)
   امام صادق عليه السلام فرمود: حرمت لواط از زنا بيشتر است، به درستي که خداوند قومي را براي عمل لواط هلاک فرمود ولي کسي را براي زنا هلاک نفرمود. (2)

 42. توسط : دختر در تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۳

  سلام. من یک ماه است که عقد کردم و با همسرم معاشقه می کنیم. در حال معاشقه احساس مرطوب شدن می کنم که این رطوبت پاک است.می خواستم بدانم اگر در معاشقه به اوج لذت برسم و در آن حال احساس خروج مایع یا مرطوب شدن نکنم اما بعد از معاینه خود ببینم که دهانه رحم مرطوب است آیا باید غسل کنم یا این ٬ رطوبت قبل از به اوج رسیدن است؟

 43. توسط : محمود در تاریخ ۲۷ تیر ۱۳۹۳

  اگر در ماه رمضان و در حال روزه آب منی خارج شود روزه باطل است؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۷ تیر ۱۳۹۳

   اگر به قصد کاری کنید که منی خارج شود روزه باطل میشود و باید غذا شود
   ولی حق خوردن ندارید در صورت خوردن باید 60 تا کفاره روزه بگیرید

 44. توسط : امید در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۲

  در دوران نامزدی دختر و پسری که عقد کرده هستند نزدیکی کردن و آمیزش چه حکمی دارد؟× بستن تبليغات
Xبستن تبليغات

عاقبت رابطه نامشروع و فرجام دلخراش آن


عکس هاي خوشگل وزيبا سحر قريشي