اهداف پسرها از دوست های خیابانی چیست؟ | جدید 96

عکس بازیگران زن,سکس,س ک س,شب زفاف,ترک خودارضایی,خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر زیبا,گالری

اخبار جام جهانی

آخرین مطالب ارسال شده

توجه

باکس ویژه

توجه

باکس ویژه
خرید بک لینک

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

باکس ویژه
بازدید : 4,390 views

دوست دختر ، دوست پسر

اهداف پسرها از دوست های خیابانی چیست؟

عده زیادی از دختران برای همرنگی با دوستان و فاصله گرفتن از سنت ها، به درخواست های دوستی پاسخ مثبت می دهند و امیدوارند که این دوستی به ازدواج ختم شود.

 

مرد

ازدواج های امروزی، فرد محور تر است. یعنی دختر و پسر پیش از آنکه پای خانواده ها به میان بیاید، تصمیم به شناخت همدیگر می گیرند و وقتی مطمئن شدند این آشنایی عاقبت خوبی در پی خواهد داشت، ماجرا را رسمی و علنی می کنند. این آشنایی برای عده ای جدی است و برای عده ای بیشتر فرم دوستی های گذرا را دارد که شاید به ازدواج ختم شود و شاید هم نه!

 

تفاوتی که بیشتر در دختران و پسران در اوایل جوانی به چشم می خورد در مورد هدف از رابطه دوستی با جنس مخالف است…

 

دختران معمولا تصور می کنند که برای یافتن همسر مناسب باید در یک رابطه احساسی با پسران دخیل شوند. اما واقعیت این است که در اکثر مواقع پسرانی طالب ارتباط دراز مدت، پنهانی، و احساسی و عاطفی با دختران هستند که شرایط ازدواج را ندارند و مایلند این خلاء را با یک رابطه دوستانه با یک یا چند دختر پر کنند و برای این کار از دادن قول ازدواج ابایی ندارند.

 

عده زیادی از دختران برای همرنگی با دوستان و فاصله گرفتن از سنت ها، به درخواست های دوستی پاسخ مثبت می دهند و امیدوارند که این دوستی به ازدواج ختم شود. در این شرایط، طولانی شدن دوستی، عمق گرفتن آن و نزدیک شدن بسیار زیاد دختر و پسر به هم، برای دختران معنای قطعی شدن ازدواج را دارد. مثلا دختر خانمی فکر می کند حالا که 6 سال با یک نفر دوست بوده، امکان ندارد بتواند بدون او زندگی کند و بی شک طرف مقابل هم او را برای ازدواج در نظر دارد. این در حالی است که از نگاه پسرها ( اگر نگوییم همه، باید بگوییم اکثریت قریب به اتفاق آنها ) طولانی شدن یک رابطه دوستی که خانواده ها از آن اطلاع ندارند، به معنی گذرا بودن آن رابطه است و به محض فراهم شدن شرایط ازدواجشان، یا به محض آنکه با فردی موجه تر و مناسب تر از شما رو به رو شوند، رابطه دوستی شان را خاتمه می دهند.

.

.

.

دوستی هایی برای پر كردن اوقات فراغت

دوستی هایی كه بنا به گفته دختران و پسران جوان بابت آشنایی بیشترشان با جنس مخالف و پر كردن اوقات فراغت به نحوی شادمانه !! صورت می گیرد و گاهی برای توجیه عملكرد خود دم از شناخت برای ازدواج می زنند . دوستی هایی كه شروع آن ساده اما عواقب آن سخت جبران نا پذیر است . بخصوص برای دختران كه در این گونه دوستی ها بیشترین ضرر را در قالب شكست عاطفی تا هتك حرمت های اخلاقی باید متحمل شوند .

 

دوستی های خیابانی، برای دختران نوجوان و جوان به نظر راه شادی است كه آن ها را به سرمنزل مقصود می رساند! اما در واقع بیراهی است كه ره به تركستان دارد و جز گرفتار شدن در فحشا چیز دیگری عاید آنها نمی كند. این روش گذران اوقات فراغت در واقع ویروسی خطرناك است كه به جان اندیشه ها و اخلاقیات دختران نوجوان می افتد و آن تفكر ساده خوش گذرانی در اوقات فراغت را تبدیل به عادتی بیمارگونه در ارتباط گیری های نامعقول می كند . منجلاب این گونه گرفتاری ها و عادات غیر اخلاقی كه زاییده دوستی های خیابانی است می تواند انسان را تا مرحله بدنامی و فحشا فرو ببرد.

 

این پسرها هر روز یک بهانه برای علنی کردن رابطه دارد و امروز و فردا می کند: درسم تمام شود، سربازی بروم، کار پیدا کنم، پس انداز داشته باشم، موافقت خانواده را جلب کنم و…

.

.

.

راه چاره چیست؟

** بدون پنهان کاری و وعده و وعید باید موضوع را با خانواده ها در میان بگذارید.

 

** بهتر است علنی شدن رابطه در روزهای اول آشنایی باشد در غیر این صورت حداقل یک ماه بعد از آشنایی و کسب شناخت مقدماتی از همدیگر موضوع را به خانواده ها اطلاع داده و بقیه شناخت تان را به دوران نامزدی رسمی یا غیر رسمی واگذار کنید.

 

** اگر شرایط یکی از طرفین برای ازدواج یا رسمی شدن نامزدی آماده نیست، از همان ابتدا موعدی را برای علنی کردن رابطه مشخص کنید. مثلا دو ماه، سه ماه یا 6 ماه بعد. متناسب با این موعدی که در نظر گرفته اید، شدت و عمق رابطه یا میزان دیدارها و صحبت ها را تنظیم کنید تا رابطه تان همیشه تحت کنترلتان باشد و زیادی عمیق نشود.

.

.

.

به این مردان اعتماد نکنید

 

کسانی که از دوران آشنایی چنین رفتارهایی دارند، نه تنها قابل اعتماد نیستند، بلکه شما را برای ازدواج هم در نظر ندارند:

 

** به جای شناخت منطقی شما، سراغ جنبه های احساسی رابطه می رود.

 

**از آشنایی با خانواده شما طفره می رود.

 

**عفت را زیر پا می گذارد، درخواست های نامشروع دارد یا درباره مسائل جنسی، تحریک کننده و نا متعارف با شما صحبت می کند.

 

** مایل است آشنایی تان طولانی شود و برای آن زمان مشخصی را اعلام نمی کند.

 

** به شما می گوید که درگیر یک رابطه اجباری شده و خانواده اش دختر دیگری را برای او در نظر گرفته اند اما او مایل است از او فرار کند و شما را به همسری برگزیند.

دروغ گفتن

 

** هر روز یک بهانه برای علنی کردن رابطه دارد و امروز و فردا می کند: درسم تمام شود، سربازی بروم، کار پیدا کنم، پس انداز داشته باشم، موافقت خانواده را جلب کنم و…

.

.

.

نقش والدین در پیشگیری

 

در این میان والدین نقش مهمی در پیشگیری دارند. آنها باید در صورت روبرو شدن با چنین مواردی با یک مشاور مجرب صحبت کنند. چرا که آگاهی، آشنایی و داشتن علم نوین تربیتی برای هدایت فرزندان امری ضروری است. بنابراین آنچه تأثیرگذار و پاسخگو است شیوه های صحیح برخورد است. مطمئن هم باشیم خشونت و رفتار تند والدین نه تنها مۆثر نیست بلکه فرزندان را از خانواده جدا می کند. در کنار خانواده ها، مدارس و صدا و سیما و رسانه ها نیز باید با ارائه برنامه های آموزشی صحیح و کارشناسی روابط پسران و دختران را در حد قانون و شرع به فرزندان آموزش دهند و عواقب سوء روابط پنهانی و بدون آشنائی را از طریق بررسیهای علمی همواره به آنها گوشزد کنند.

منابع: خبر گزاری مهر


توجه باکس ویژه
loading...
loading...

دیدگاه شما در مورد این مطلب

 1. توسط : سمیرا در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۴

  چرته دخترا باور نکنید

 2. توسط : الهه در تاریخ ۲۱ آذر ۱۳۹۳

  اقاادمین ممنونم از حرفی که زدیدحرف شماراه زندگی موتغیرداد

  • توسط : admin در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۳

   خواهش میکنم
   این حقیقت الهه خانم

 3. توسط : افسانه در تاریخ ۲ آبان ۱۳۹۳

  عالییییییییییییییییییی بوددمت گرم بخدادقیق مثل حرفای یک نفربودخیلیییییییییییییییییی ممنون ازکمکتون مرسیییییییییییی

 4. توسط : maede در تاریخ ۲۹ تیر ۱۳۹۳

  همش درسته تروخداگول حرفای به ظاهر عاشقونشونو نخورین \سری که قصدش ازدواج باشه هیچوقت \یشنهادبی شرمانه نمیده

 5. توسط : نساء در تاریخ ۷ فروردین ۱۳۹۳

  :brokenheart: همه ی پسرا مثل همن هیچ فرقی ندارن گول حرفایی که میزنن و میگن من با بقیه فرق دارم رو نخورید همشون نامردن من خیلی هارو امتحان کردم که شاید یکیشون با بقیه فرق داشته باشه اما با این کارام پدر مادرم همه چیز رو فهمیدن آخرش که چی فقط خودمون رو خراب می کنیم :disdain:

 6. توسط : نساء در تاریخ ۷ فروردین ۱۳۹۳

  همه ی پسرا مثل همن هیچ فرقی ندارن گول حرفایی که میزنن و میگن من با بقیه فرق دارم رو نخورید همشون نامردن من خیلی هارو امتحان کردم که شاید یکیشون با بقیه فرق داشته باشه اما با این کارام پدر مادرم همه چیز رو فهمیدن آخرش که چی فقط خودمون رو خراب می کنیم :disdain:

  • توسط : admin در تاریخ ۸ فروردین ۱۳۹۳

   نه اینطوری نیست که همه مثل هم باشن نسا خانم

 7. توسط : فاطمه در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۲

  دخترهایی که میگن چرت بود دارن خودشون رو گول میزنن یا یه جورایی خودشون و وجدانشون رو تبرعه میکنن :beatup:

 8. توسط : hasti در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۲

  واقعا درسته درموردکسانی که توکوچه خیابون باهم رفیق هستن ولی وقتی خانواده هادرجریان باشن میشه مثبتم نگاه کردبهش نه تورفاقتای خیابونی واقعایه سوال چرا پسرهادخترارو انقدرضعیف میبینن واینجوری ارزش انسانیشونوپایین میارن کاش یکی بودجوابمومیداد

 9. توسط : ماهرخ در تاریخ ۹ دی ۱۳۹۲

  بعدشم اولا:اونايي كه اين حرفا رو قبول ندارن پسراشون يكم زيادي به خودشون اعتماد دارن اون دختراشونم دوس پسرشون زيادي سرشون شيره مالييده
  دوما:علي توام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 10. توسط : ماهرخ در تاریخ ۹ دی ۱۳۹۲

  همش درررسته امروز ديدم تو مذرسه يكي از دوستام دپرس بود ،فهميدم بش گفتم در مورد ….احسان دوس پسرشه…….گف آره گفتم طلاق گفت نسبتاااااااااااااااا خلاصه حالش خراب و افتضاح بود امتحان دي رو هم فك كنم گند داد خلاصه خودم جلوي چند تا از دوستامم خودمو گرفتم كه نرن خونه دوس پسرشون اگر ن الان ديگه (دختر) نبودن………..ok؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 11. توسط : اميد در تاریخ ۹ دی ۱۳۹۲

  سلام اصلامنطقي نيست.به هيچ عنوان

 12. توسط : لیلا در تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

  موافقم :snicker:

 13. توسط : یگانه در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

  چرررررررررت بود ……….دروغ ..واقعیت نداره

  • توسط : admin در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

   چرا چرته یگانه خانم؟
   شما نظرتون از اهداف دوستی با پسرها چیه؟

 14. توسط : shaghayegh در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۲

  عاااااااااااااااااااالی بود کاملا موافقم دقیقا زدین وسط خال
  روی اون نقطه قرمزه!!!!!
  هر کی اینارو نوشته باید دهنش رو طلا گرفت با سطر به سطرش موافقم
  liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiike

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۲

   بله خوشبختانه یا بدبختانه این موضوع واقعیت داره.

 15. توسط : sara در تاریخ ۴ آبان ۱۳۹۲

  خیلی چررررررررررت بود اصلا ایناروقبول ندارمممممممم

  • توسط : admin در تاریخ ۴ آبان ۱۳۹۲

   چرا قبول نداری سارا خانم؟
   من که پسرم دارم بهت میگم اینا درسته.Xمطالب داغ روز

عکس زیباترین زنان جهان در سال 2018

عکس بهاره رهنما بعد از کاهش وزن ۴۰ کیلویی