ماجرای ماهیگیری چینی ها در خلیج فارس چیست ؟ - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

سریال دستت را به من بدهسریال دستت را به من بده
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
loading...

loading...

تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

خانه / اخبار داغ / اخبار اجتماعی / ماجرای ماهیگیری چینی ها در خلیج فارس چیست ؟

آیا ماهیگیری چینی ها در خلیج فارس حقیقت دارد ؟

ماجرای ماهیگیری چینی ها در خلیج فارس چیست ؟

ماهیگیری چینی ها در خلیج فارس

 

غلامرضا دهقانی، مدیرعامل اتحادیه صیادان خوزستان به ایلنا گفته است که ۵‌هزار شناور بی‌هویتی که در صیدگاه‌های استان به صورت غیرقانونی صید می‌کنند، منابع دریایی را با خطر جدی روبه‌رو کرده‌اند. او گفته است: با کم شدن ذخایر آبزیان در سواحل استان درآمد صیادان بومی بسیار کاهش پیدا کرده است؛ به‌طوری که به صورت میانگین هر صیاد در ماه ۴۰۰ هزار تومان درآمد دارد.

او ادامه می‌دهد: هر شناور صیادی اجازه دارد هر ماه تنها در دو نوبت ١٠ روزه به دریا بزند و خوزستان بیشتر از ۳۴‌هزار صیاد دارد که مقدار ماهی صید شده باید بین آنها تقسیم شود. این در حالی است که صیدگاه‌های خوزستان یک‌پنجم صیدگاه‌های استان بوشهر است.

دهقانی تأکید می‌کند که ذخایر دریا با توجه به صید بی‌رویه و نبود اقدام جدی برای تجدید این منابع رو به پایان است و خشکسالی و تعطیل‌شدن کشاورزی و بالا گرفتن بیکاری موجب شده است که هر مسئولی که سر کار می‌آید جویندگان کار را به سمت دریا و صید هدایت کند که این موضوع موجب کاهش شدید درآمد صیادان شده است.

او وضع صیادان را وخیم می‌داند و توضیح می‌دهد: برخی از صیادان هستند که بر اثر حادثه شناورهای خود را از دست داده‌اند. برخی هم با ١٠‌ سال سابقه کاری بازنشسته شده‌اند که تنها ماهیانه ۲۰۰‌هزار تومان حقوق بازنشستگی دریافت می‌کنند. عده‌ای هم تحت نظر کمیته امداد و بهزیستی امورات زندگی خود را می‌گذرانند و وضع معیشتی مناسبی ندارند.

  • بدون دیدگاه
  • زهرا
  • ۲۵ فروردین ۱۳۹۷
  • 306 بازدید
برچسب ها
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
loading...

دیدگاه ها

تمامی حقوق این سایت برای رها فان محفوظ است و هرگونه کپی برداری از مطالب و قالب پیگرد قانونی دارد . طراحی و کدنویسی : شیکنا