خلاصه سریال پدر شبکه ی دو به صورت خلاصه + عکس بازیگران - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

سریال دستت را به من بدهسریال دستت را به من بده
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
loading...

loading...

تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

خانه / ویژه / خلاصه سریال پدر شبکه ی دو به صورت خلاصه + عکس بازیگران

خلاصه سریال پدر شبکه ی دو به صورت خلاصه + عکس بازیگران

 

 

خلاصه سریال پدر بهرنگ توفیقی به صورت خلاصه:

پدر سریالی زمستانی است ؛ که حامد عنقا آن را نگاشته است ؛ کارگردان سریال پدر بهرنگ توفیقی می باشد؛ این سریال داستان پسری را روایت می کند که عاشق دختری می شود اما به خاطر اعتقاداتش و این که پدرش برای او الگویی کامل بوده است در راه عاشق پیشه گی اش سر یک دو راهی سخت قرار می گیرد.

حامد عنقا که هم اکنون در حال نگارش این سریال است، بیان داشت: تا الان بیش از نیمی از سریال را به همراه گروه نویسندگان به نگارش درآوردیم. لوکیشن‌ها اغلب در تهران هستند، اما به خارج از تهران هم سفری خواهیم داشت.

 

موضوع سریال پدر تلفیقی از عشق و غم است:

وی با اشاره به «تنهایی لیلا» و شباهت «پدر» به آن سریال گفت: اگر دقت کرده باشید همه کارهایی که من نویسندگی شان را به عهده داشتم تم مذهبی داشته است. اما اگر بخواهیم ژانر بندی کنیم پدر هم در ژانر تنهایی لیلا قرار خواهد گرفت.نویسنده سریال «قلب یخی» ادامه داد: سریال «پدر» در مقایسه با «تنهایی لیلا» از ارزشها و در کل نسل دیگری حرف می زند و جنس روایتی متفاوت دارد که خودم خیلی آن را دوست دارم.وی ادامه داد: این سریال تم عاشقانه هم دارد، اما نه آن عاشقانه ای که می شناسیم! بلکه تلفیقی از عشق و غم است.عنقا درباره اینکه احتمال دارد نام این سریال تغییر کند، بیان داشت: نه بعید می دانم. با توجه به موضوعی که داستانمان دارد اسم مناسبی را انتخاب کردیم.

 

اسامی بازیگران سریال پدر بهرنگ توفیقی :

وی درباره انتخاب بازیگرهای این سریال گفت: بازیگرها هنوز به طور کامل انتخاب نشدند و بعد از مستقر شدن توفیقی به طور کامل انتخاب می شوند. اما احتمال دارد بازیگران تنهایی لیلا هم در این کار باشند وهمه چیز به نظر توفیقی برمی گردد.

این نویسنده با اشاره به کلیت این سریال و خط داستانی آن بیان داشت: «پدر» تم مذهبی دارد و با کارهایی که تا به حال نوشتم هم متفاوت است و از جنسی دیگر است. به این دلیل که مدت‌ها است در این فضا سریالی نداشتیم، پیش بینی کاری خوب و متفاوت را دارم.

تاریخ دقیق بخش سریال پدر چه زمانی است :

برحسب آخرین اخبار بدست آمده سریال پدر در اواخر ماه آ‌ذر سال ۹۶ روی آنتن شبکه ی دو خواهد رفت.

 

 

دسته بندی :
  • بدون دیدگاه
  • سعید
  • ۲۶ آبان ۱۳۹۶
  • 665 بازدید
برچسب ها
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
loading...

دیدگاه ها

تمامی حقوق این سایت برای رها فان محفوظ است و هرگونه کپی برداری از مطالب و قالب پیگرد قانونی دارد . طراحی و کدنویسی : شیکنا