نحوه ثبت نام و شرکت در مسابقه دستم را بگیر - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

سریال دستت را به من بدهسریال دستت را به من بده
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
loading...

loading...

تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

خانه / اخبار داغ / اخبار اجتماعی / نحوه ثبت نام و شرکت در مسابقه دستم را بگیر

چطور در مستند مسابقه دستم را بگیر شرکت کنیم ؟

 

 

سعید ابوطالب کارگردان مستند مسابقه «دستم را بگیر» به خبرنگار مهر گفت: با رونمایی از آنونس این برنامه به صورت عمومی فراخوان حضور متقاضیان در این مسابقه آغاز شد و این آنونس به زودی از شبکه های مختلف سیما هم روی آنتن می رود. علاوه بر این آنونس، همکاران ما درصدد تولید یک کار ویدیویی رئال برای معرفی بیشتر این مسابقه هستند.

وی با ذکر اینکه داوطلبان باید گروهی ثبت نام کنند، افزود: از آنجا که حمایت های مالی کمی دیر انجام شد برای آنکه زمان را از دست ندهیم فراخوان را آغاز کردیم. به این ترتیب ثبت نام از اوایل شهریور آغاز شد و تا آخر مهرماه ادامه دارد. علاوه بر شبکه افق که «دستم را بگیر» به سفارش آنها تولید می شود قرار است شبکه یک هم این مستند مسابقه را پخش کند.

ابوطالب عنوان کرد: همه مجوزها و هماهنگی های لازم با دستگاه های مربوطه مثل اهدای عضو، بهزیستی و … انجام شده است تا بتوانیم از گروه های داوطلب مسابقه که قرار است پیگیر مسائلی چون اهدای عضو، کمک به کودکان بد سرپرست، موارد مربوط به زندانیان و … باشند، به طور قانونی حمایت کنیم.

این کارگردان با اشاره به اینکه مایلند موسسات مردم نهاد در این برنامه شرکت کنند، اظهار کرد: تا الان موسساتی در زمینه اهدای عضو و کمک به کودکان بدسرپرست اعلام حضور کردند و آماده‌ایم تا سایر گروه های داوطلب هم اعلام آمادگی کنند و در رقابت اولیه هر کدام که امتیازشان بیشتر است به مسابقه دعوت شوند.

  • بدون دیدگاه
  • سعید
  • ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
  • 131 بازدید
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
loading...

دیدگاه ها

تمامی حقوق این سایت برای رها فان محفوظ است و هرگونه کپی برداری از مطالب و قالب پیگرد قانونی دارد . طراحی و کدنویسی : شیکنا