بیوگرافی و عکس های بهمن ورمزیار - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

سریال دستت را به من بدهسریال دستت را به من بده
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

خانه / اخبار داغ / اخبار اجتماعی / بیوگرافی و عکس های بهمن ورمزیار

چرا بهمن ورمزیار اعدام شد ؟

بهمن ورمزیار

بهمن ورمزیار

دادستان همدان از اجرای حکم اعدام «بهمن ورمزیار» در زندان همدان خبر داد. کامران حمزه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: روز گذشته (سه‌شنبه) – ۲۸ فروردین ماه – به علت وجود اشکال قضایی در پرونده بهمن ورمزیار، اجرای حکم این فرد به تعویق افتاد.

 

وی خاطرنشان کرد: پس از رفع مشکل قضایی این پرونده، حکم اعدام بهمن ورمزیار صبح امروز (چهارشنبه) – ۲۹ فروردین – اجرا شد.

بر اساس این گزارش، حکم اعدام بهمن ورمزیار متهم پرونده یک سرقت مسلحانه در همدان، قرار بود صبح روز گذشته اجرا شود که در فضای مجازی اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه این حکم با دستور مقامات عالی‌رتبه، موقتا متوقف شده است. دادستان همدان در توضیحی با بیان اینکه توقف اجرای حکم با دستور مقامات عالی‌رتبه صحت ندارد، تاکید کرد که علت تعویق اجرای حکم فقط وجود یک اشکال قضایی است.

بهمن ورمزیاربه جرم سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی اعدام شد. او البته بعد از سرقت پشیمان شد و طلاها را به صاحبش بازگرداند. بهمن ورمزیاربا وجود تسلیم شدن و جلب رضایت طلافروش اعدام شد.

ماجرای توقف حکم اعدام چه بود؟

بعد از پخش گسترده ویدئوی درخواست لغو حکم اعدام مادر بهمن ورمزیار و عدم اجرای حکم در روز سه شنبه شایعه ای در فضای مجازی پیچید که دستور لغو حکم با نظر مقام معظم رهبری بوده است.

مادر بهمن ورمزیارگفته بود پسرش هیچ سابقه ای نداشته و پس از سرقت مسلحانه طلاها را بازگردانده خود را تسلیم کرده بود و بشدت از کارش نادم است.

وی در ویدئویی با اعلام این مطلب از مقام معظم رهبری و رییس قوه قضائیه تشکر کرد.

بیوگرافی و عکس های بهمن ورمزیار:

بهمن ورمزیارر فرزند عباس ۲۹ بهمن سال ۱۳۶۹ در همدان به دنیا آمد. او به اتهام حمل سلاح و سرقت مسلحانه با حکم محارب فی الارض مجرم شناخته شده و به دار مکافات آویخته شد.

  • بدون دیدگاه
  • زهرا
  • ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
  • 775 بازدید
برچسب ها
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
loading...
loading...
دیدگاه ها

تمامی حقوق این سایت برای رها فان محفوظ است و هرگونه کپی برداری از مطالب و قالب پیگرد قانونی دارد . طراحی و کدنویسی : شیکنا