همه چیز درباره شب عروسی و شب زفاف - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

سریال دستت را به من بدهسریال دستت را به من بده
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
loading...

loading...

تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

خانه / سلامت / همه چیز درباره شب عروسی و شب زفاف

همه چیز درباره شب زفاف و شب عروسی

 

همه چیز درباره شب عروسی

شـب عروسـی بـه نظر بسیاری از افراد موضوعی است که صحبت کردن در مورد آن ممنوع می باشد؛ به ویژه برای ما آسیاییها، اما به هـر حـال مسئـله ای اسـت که بسیاری از زوج هـای تـازه ازدواج کرده، دیر یا زود با آن بـرخـورد کـرده و لذتش را خواهند بـرد. به جـای اینـکه ایـن مـوضوع را پنهان نگه داریم، بهتر است مطلب را باز کرده و در مـورد آن بـحث کنیم…

مـانند تعداد بسیار زیادی از عروس و دامادهای دیگر ممکن است شما هم در این فـکر بـاشیـد که چـگونه باید به شب عروسی خود نزدیک شوید؛ در این شرایـط هـزاران پرسش بی پاسخ به ذهن شما خطور می کند: آیا همه ی زوج ها شب عروسی با هم ارتباط جنسی برقرار می کنند؟ کسانیکه برای نخستین بار است که یک چنین تجربه ای را کسب می کنند، چگونه می توانند با هیجان وارده روبرو شده و آنرا به درستی کنترل نمایند؟ و هزاران پرسش دیگر. همچنین ممکن است برخی از افراد تصور کنند که آیا باید حتماً رابطه جنسی همان شب انجام پذیرد؟ آیا پس از اتمام کار طرفین احساس شرمندگی و دست پاچگی خواهند کرد؟ اینها سوال های رایجی هستند که در ذهن بسیاری از افراد ایجاد می شود و اگر شما هم در ذهنتان یک چنین سوالاتی را دارید، مطمئن باشید که تنها نیستید. 

 

 

چگونگی این امر که شما و نامزدتان چگونه مقدمات شب عروسی را فراهم می آورید

تا حدود زیادی بستگی به این امر دارد که آیا پیش از ازدواج از نظر جنسی فعال بوده اید یا خیر (ازدواجهای پیشین). به هر حال با توجه به خستگی ها و استرس هایی که شب عروسی بر روی هر دو طرف وارد می شود، این امکان وجود دارد که زن و شوهر در بهترین شرایط جسمانی نباشند و نتواند بهترین رابطه جنسی خود را تجربه کنند؛ شما زمانیکه برای شب عروسی خود برنامه ریزی می کنید باید حتماً این امر در ذهن داشته باشید. 

از سوی دیگر اگر شما و نامزدتان تا قبل از ازدواج هیچ گونه رابطه جنسی نداشته باشید و یکی یا هر دو طرف باکره باشید، احتمال دارد احساس استرس، اضطراب، و ترس به شما دست دهد. البته همه این احساسات کاملاً قابل درک هستند، اما هیچ دلیلی برای بروز یک چنین احساساتی وجود ندارد. نکاتی که در این مقاله به آنها اشاره می کنیم را دنبال کنید و مطمئن باشید که با قدری تفاهم و درک متقابل شب فراموش نشدنی عروسی خواهید داشت، حتی اگر به رابطه جنسی هم ختم نشود. 

 

 

در شب زفاف انتظارات غیر واقعی نداشته باشید 

زمانیکه زندگی مشترک خود را شروع می کنید، باید همچنیان توجه داشته باشید که شب عروسی شما نمی تواند رمانتیک ترین لحظه ای باشد که در تمام طول عمر خود تجربه کرده اید. حقیقت اینجاست که شب های عروسی رمانتیک، فقط متعلق به پرده های سینما هستند. واقعیت اینجاست که هم عروس و هم داماد به دلیل فشار کاری و استرس موجود خسته تر از شب های قبل هستند، و این امر آنها را در بهترین شرایط برای معاشقه قرار نمی دهد. 

تجربه شخصی شما هر چه که باشد، هیچ گاه نباید استراتژیتان این باشد که انتظار زیادی از شب عروسی داشته باشید. فشار بیخودی روی خودتان وارد نکنید چراکه این امر شما را مضطرب و عصبی می کند و سبب می شود که اجازه ندهد شما آن لذتی را که لازم است از شب عروسی خود ببرید. هیچ گونه باید و نبایدی در مورد اتفاقاتی که ممکن است در آن شب روی دهد، وجود ندارد. فقط آرام و ریلکس باشید، با هم حرف بزنید، صمیمی شوید و انتظارات خود را پایین بیاورید. 

اگر بتوانید یکدیگر را آرام کنید و با هم صمیمی باشید، یک تجربه جنسی عالی را یا همان شب یا در شب های آتی تجربه خواهید کرد. از سوی دیگر حتی اگر شب اول س ک س برقرار شد اما لذتی را که در نظر داشتید نبردید، بقیه عمر وقت دارید که تکنیک هایتان را عوض کنید. در حال حاضر فقط باید روی این مطلب تمرکز کنید که از بودن با هم لذت ببرید. 

 

آموزش های شب زفاف را ببینید :

بسیاری از زوج ها هستند که مدت های طولانی می نشینند و در مورد جزئی ترین مسائل عروسی با هم صحبت کرده و تک تک امور را برنامه ریزی می کنند، اما هیچ گونه حرفی در مورد شب عروسی با هم نمی زنند. باید قدری از توجه خود را که با وسواس تمام نثار امور نه چندان باارزش میکنید، صرف آماده شدن برای شب عروسی کنید. هر چقدر بیشتر زمان داشته باشید، کمتر ناشیانه عمل میکنید و لذت بیشتری می برید. 

بهترین کار این است که زمانی را بگذارید و با هم در مورد این مطلب صحبت کنید، انتظاراتتان را با هم در میان بگذارید و به هم بگویید که از چه چیزی لذت بیشتری خواهید برد. سعی کنید همدیگر را بیشتر بشناسید، به تمایلات یکدیگر احترام بگذارید، و مرز و محدوده را نیز رعایت کنید. حتی می توانید از همسر خود دعوت کنید تا با هم این مقاله را بخوانید تا راه گفتگوهای بیشتر در این زمنیه برای شما باز شود. اگر پیش از اینکه در مرحله انجام قرار بگیرید، در مورد آن مسائل با هم صحبت کنید، هر دو نفر احساس آرامش بیشتری پیدا خواهید کرد. 

سعی کنید که پیش از آغاز زندگی مشترک به باشگاه ورزشی بروید، برنامه های تناسب اندام را از سر بگیرید، و اندام خود در یک وضعیت مناسب قرار دهید. اگر زیبا به نظر برسید، نه تنها همسرتان هم متعاقباً پاسخ مناسبی به شما خواهد داد، خودتان هم احساس بهتری پیدا خواهید کرد. 

همچنین باید توجه داشته باشید که شب های دیگر با هر لباسی که می خوابید شب عروسی نباید این کار را بکنید و نه باید با شلوار جین بخوابید نه پیجامه. یک دست لباس خواب مخصوص برای این شب تهیه کنید، به طوری که به شما بیاید، و چهره تان از هر زمان دیگر زیباتر کند. البته ما نمی گوییم چیزی بپوشید که در آن راحت نباشید بلکه باید چیزی را انتخاب کنید که در آن راحت بوده و در عین حال به شما بیاید و جذابتان کند. 

پیش از اینکه خرج و مخارج عروسی سر به فلک بزند، بنشینید و این مورد را هم در لیست خرید های خود بگنجانید که از همه چیز مهمتر هستند.

از جمله وسایلی که باید در چمدان خود بگنجانید به شرح زیر می باشند: 

۱- لباس زیر زیبا و جذاب 

۲- آهنگ های عاشقانه که به شما آرامش می دهند 

۳- تهیه آب نبات های طعم دار و شمع های خوشبو که فضا را عاشقانه تر کنند 

۴- وان آب گرم. (هتل ها از ارائه این خدمات به شما خیلی خوشحال خواهند شد) 

۵- عطرهای خوشبو و کرم های ماساژ 

۶- قرص های کنترل بارداردی (مگر اینکه بخواهید از همان شب اول خانواده خود را گسترش دهید) 

 

 

ریلکس باشید و فشار را از خود دور کنید 

در ابتدا باید فشار را از روی خود دور کنید. هر دوی شما روز سختی را پشت سر گذاشته اید و باید از این به بعد عادت کنید که شب ها هم در کنار هستید و میخواهید از این پس در کنار یکدیگر زندگی کنید. 

لباس های عروسی را از تن خود در بیاورید و لباسی بپوشید که در آن راحت هستید. می توانید پلاکارت لطفاً مزاحم نشوید را نیز بر روی درب اتاق خود نصب کنید تا کسی مزاحمتان نشود. درب اتاق را قفل کنید و بنشینید در کمال آرامش در مورد روزی که گذشت با هم صحبت کنید. نکات جالبی که اتفاق افتاده را با هم در میان بگذارید و بگویید که چه چیزی بیش از پیش در ذهنتان باقی خواهد ماند. همچنین می توانید یک هدیه کوچک شب عروسی تهیه کنید و به یکدیگر بدهید. اگر هم قرار است که صبح به پرواز برسید به یکی از بستگانتان بسپارید تا صبح شما را بیدار کند. 

زمانی که فشار و استرس روزانه از شما دور شد، می توانید صحنه را قدری صمیمانه تر و نزدیک تر کنید. می توانید از جکوزی یا وان استفاده کنید. این کار آرامش بیشتری به هردوی شما می دهد. بعد هم یکدیگر را ماساژ دهید تا هم آرامش بیشتری پیدا کنید و هم ارتباط بهتری با هم برقرا کنید و هم تحریک شوید. 

 

 

حرف و حرف و حرف بزنید 

با هم حرف بزنید. موسیقی، لباس زیر جذاب، و شمع می توانند خیلی کمک کنند، اما هیچ چیز نمی تواند به اندازه صحبت کردن شما دو نفر را تحریک کند. حتی بوسیدن هم پس از حرف زدن به وقوع می پیوندد. افرادی که فوراً وارد تخت خواب می شوند و اینگونه به گرمای لحظه پاسخ می دهند کمتر به آن صمیمیتی می رسند که پس از حرف زدن و مطلع کردن یکدیگر از تمایلاتشان پدید می آید. 

زمانیکه نوبت به صحبت کردن در مورد صمیمیت جنسی می رسد، ناشی گری یکی از بزرگترین شکاف هایی است که زوجین را از یکدیگر جدا می کند؛ اگر شما دو نفر تا کنون ننشسته اید و حرف بزنید الآن موقع انجام این کار است. هیچ کس نمی تواند به شما یاد بدهد که چگونه باید با هم رابطه جنسی برقرار کنید و یا چگونه با هم صمیمی تر شوید چرا که این امر مانند اثر انگشت در مورد هر فردی متفاوت است. یک گفتگوی کوتاه در این مورد می تواند خیلی از موانع و مشکلات را از سر راه بردارد. 

در مورد تمایلات و خواست های خود با یکدیگر صحبت کنید. این امر که شما در مورد رساندن یکدیگر به اوج لذت احساس مسئولیت می کنید، می تواند باز هم شما دو نفر را بیش از پیش به یکدیگر نزدیک کند، و اگر بتوانید در مورد “چگونه” و “کدام قسمت” هم با هم حرف بزنید، این امر می تواند لذت جنسی شما دو نفر را بیشتر کند. 

بسیاری از آقایونی که تجربه بیشتری نسبت به همسرانشان دارند اظهار می دارند که خانم به این دلیل که خیلی خجالتی و مضطرب، است شب زفاف را خراب می کند. چون شما همسر او هستید، پس این وظیفه شماست که او را درک کرده و با ملاحظه و محتاطانه رفتار کنید. اینگونه به قضیه نگاه کنید: این آسان ترین کار در دنیا نیست که لباس هایتان را در بیاورید و با مردی که خوب شاید کمی غریبه باشد یک رابطه جنسی آتشین داشته باشید. او فقط در حال شناختن بهتر شماست. ادراک های ابتدایی او را به منزله نوعی عدم پذیرش نگذارید. مربوط به شما نیست، مربوط به اوست و شما باید کاملاً این مطلب را درک کنید و با او در مورد این مطلب حرف بزنید و کاری کنید که او احساس راحتی و آرامش پیدا کند. 

این امر در مورد خانم ها هم صدق می کند. اگر می خواهید همسرتان کاری انجام دهد و یا از انجام کاری دست بردارد به او بگویید. انتظار نداشته باشید که او از روی حالت صورتتان بفهمد که چه چیزی در ذهن دارید. اگر شما یاد نگیرید که در تخت خواب به جای خودتان صحبت کنید، همسرتان تصور می کند که همه چیز خوب و روبه راه است. شاید اینطور نباشد! به همین دلیل باید او را بدون اینکه توهینی متوجهش باشد، آموزش دهید. صمیمیت و سکس در سایه ی رضایت و لذت معنا پیدا می کنند. هر چقدر بیشتر با هم صحبت کنید، رویهم رفته لذت بیشتری هم خواهید برد. 

 

 

همه چیز به رابطه جنسی ختم نمی شود 

بسیاری از زوج ها اظهار می دارند که شب اول با هم رابطه جنسی نداشته اند. خوب به هر حال این مورد اصلاً بد نیست. خودتان را در نظر بگیرید که ماهها برای این روز برنامه ریزی کرده اید و ترتیب کارهای مختلف را داده اید، و خودتان را برای بزرگترین روز زندگیتان آماده کرده اید. سنت های بیشمار، صورتحساب های بیشماری را برای پرداخت کردن به شما تحمیل می کنند. به هر حال بسیری از افراد احساس خستگی شدیدی می کنند و فقط می خواهند آرام بوده و در کنار هم باشند. 

می توانید از سایر انواع نزدیکی ها، مانند:حرف زدن، لمس کردن، در آغوش گرفتن، بوسیدن، ماساژ دادن و در آغوش گرفتن استفاده کرده و لذت ببرید. به خاطر داشته باشید که لذات جنسی را می توان از راههای دیگر نیز نشان داد. 

به خصوص برای خانم ها، معاشقه فقط به رابطه جنسی ختم نمی شود. اگر احساس می کنید که آمادگی انجام رابطه جنسی را ندارید، در آغوش گرفتن، بوسیدن و نوازش کردن هم می توانند جایگزین های مناسبی برای آن باشند. بنابراین چه در شب عروسی با هم رابطه جنسی برقرار کردید چه کار به این مرحله ختم نشد، فقط باید مطمئن شوید که همدیگر را محکم در آغوش گرفته و احساساتتان را به یکدیگر انتقال می دهید. چند کار کوچک است که می توانید انجام دهید؛ 

به چشم های هم نگاه کنید و بگویید: “دوستت دارم” بهترین زمان برای اعتراف به این موضوع که شریکتان را دوست می دارید، زمانی است که در صمیمیت کامل به سر میبرید و یا در حین برقراری رابطه جنسی هستید. اگر در این لحظه بتوانید با هم ارتباط برقرار کنید، هر زمان دیگری هم می توانید! ارتباط چشمی صمیمت را تشدید می کند چراکه حاوی این پیام است که شما دو نفر برای هم اهمیت قائل هستید. 

 

 

هیچ گزینه صحیح و یا غلطی وجود ندارد 

سکس چیزی نیست که در شما استرس ایجاد کند. شاید کتاب های بیشماری در این زمنیه نوشته شده باشند که چگونه می توانید این کار را انجام دهید، اما همه چیز به میزان صمیمیت دو طرف بستگی دارد. نگران نباشید که آنرا حتماً به شیوه صحیح انجام دهید، برای شروع فقط اجازه دهید که همه چیز خیلی طبیعی آغاز گردد و حتم داشته باشید که از صمیمت ایجاد شده لذت خواهید برد. اگر بیشتر پیش رفتید که چه بهتر! 

اصلاً نگران نباشید که چرا همه چیز آنطور که باید پیش نرفت. شما برای تمرین کردن هزاران شب دیگر را نیز در اختیار دارید. شاید اکثر زوج ها شب اول ناشیانه نسبت به هم برخورد کنند چراکه گامی به سوی برداشتن کلیه مرزهاست. به خودتان وقت بیشتری بدهید تا باز هم یکدیگر را بهتر درک کنید و متوجه شوید که دفعه آینده چگونه می توایند آنرا بهتر انجام دهید.

شب اول عروسی چه باید کرد

آموزش شب زفاف

شب زفاف

دسته بندی :
 • ۴۵ دیدگاه
 • سعید
 • ۰۸ فروردین ۱۳۹۲
 • 212,803 بازدید
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
loading...

دیدگاه ها
 1. Abdulfayaz گفت:

  با عرض سلام و ادب:
  عبدالفیاض هستم واقعا این مطالب بسیار جالب و به درد بخوری است.منم اینو یاد داشت کردم تا بفرستمش ب نلمزادم
  ممنون از شما

 2. Ali گفت:

  ببخشید سوال میکنم میگم توی شب زفاف که رابطه جنسی انجام میشه باید مایع منی هم داخل واژن همسر ریخته شه یا نه لطفا راهنمایی کنید من زیاد چیزی نمیدونم و ۳ماه دیگه عروسیمه ممنون میشم راهنمایییم کنید.

  • سعید گفت:

   با سلام
   دوست عزیز با توجه به سوال شما مشخص هیچ اطلاعاتی در مورد رابطه زناشویی ندارید که البته عیب نیست ولی اگر اطلاعات خود را کامل نکنید ممکن شدیدا به مشکل بخورید
   نکته اول این که ریختن مایع منی داخل واژن باعث بارداری میشه پس به هیچ وجه تا زمانی که تصمیم برای بچه دار شدن ندارید چنین کاری نکنید و همیشه از کاندوم استفاده کنید
   نکته دوم این که درست است روز اول عروسی را شب زفاف مینامند ولی لزوم بر این نیست که حتما برداشتن بکارت در همان شب انجام شود بلکه توصیه میکنیم برداشتن بکارت را بگذارید برای فردای شب عروسی و یا حتی روز های بعد و حتما سعی کنید در این کار حوصله بسیار به خرج دهید , زیرا این کار برای خانم ها دردناک است و اگر مرد عجولانه این کار را انجام دهد میتواند یک خاطره بسیار بد در ذهن زن باقی بگذارد که تا اخر عمرش در ذهن او باقی بماند .

 3. دینیز گفت:

  سلام
  من یک سه چهار هفته است که نامزد شدیم اما بسیار زیاد از شب اول عروسی میترسم بسیار زیاد

 4. سعید گفت:

  شب زفاف

 5. faezeh گفت:

  عاالی، مرسی♥

 6. Farzaneh گفت:

  خیلی خوب بود من ک احساس میکنم برای رابطه وزندگی با همسرم اماده تر شدم.لطفا از این مطالبتون بازمـ بزارید تو سایت ممنون

 7. سامی گفت:

  سه ماه دیگه عروسیمه من زفاف رو تجریه کردم با دوست دخترام ولی خیلی سوال راجب زنها تو زهنمه و میترسم که چیزهایی که قراره بیافته رخ نده چیکار کنم استرس دارم و خیلی عجله دارم زودتر رابطه برقرار کنم تحمل ندارم صبر کنم چیکار کنم ؟

  • سعید گفت:

   با سلام
   آیا معنی شب زفاف را میدانید ؟
   رابطه ای که منجر به از بین رفتن بکارت همسر شود را شب زفاف مینامند !
   ضمنا دوست عزیز برای شب زفاف اصلا نباید عجله کنید و باید همسرتون را کامل کامل برای این موضوع آماده کنید
   چون اگر در این مورد اذیت بشوند هیچ وقت از ذهنشون پاک نمیشه

 8. تنها گفت:

  از اینکه به همه سوالات با دقت پاسخ دادید ممنونم.
  خیلی عالی هستین

 9. الهام گفت:

  سلام اگه شب زناف خون نیادچی؟؟؟؟؟

  • saeid گفت:

   با سلام
   این مورد طبیعی است و ممکن است اصلا خونی نیاید , بهترین راه گرفتن برگه بکارت قبل از شروع رابطه جنسی با همسر است

 10. Sh گفت:

  میشه همون شب عروسی این کارو انجام نداد ?

  • سعید گفت:

   با سلام
   طبق نظر روانشناسان بهتر این است که زدن بکارت شب عروسی نباشد و در روز های بعد و با رضایت عروس و ارامش کامل انجام شود

 11. kimia گفت:

  من دوس ندارم شب زفاف لخت شم آخه هم ترسو هم خجالتیم چه کنم ؟

  • سعید گفت:

   با سلام و عرض ادب
   سعی کنید قبل از هر اقدامی روابط عاشقانه با همسرتون بسیار شدید کنید مابقی موارد خود به خود حل میشود

 12. مهدی گفت:

  من در شب زفاف به بهونه گرم بودن هوالخت میشم

 13. ed گفت:

  با سلام.کسی که توانایی ازدواج از نظر جنسی نداره چیکار کنه؟ خدایی در این مورد هست؟ خواهشاً کمکم کنید.ممنون.

  • سعید گفت:

   با سلام برای بررسی دقیق باید به متخصص مراجعه نماید
   اگر زن هستید به ماما و اگر مرد هستید به ارولوژیست

 14. طاها گفت:

  س. من چند وقت دیگه عروسیمه دوران عقد نامزدم ازم خواست که پرده بکارتشو باز کنم…!!! اما اینجا رسمه که یکی شب عروسی پشت در وایسه تا دستمال خونی را ازم بگیره!!! شما رو ب خداااا کمکم نمیدونم چطور

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز و گرامی این که به رسومات و عقیده های ابا اجدادمون پایبند باشیم بسیار عالی ! ولی برخی موارد هنجار و باعث تخریب روحیه نو عروس میشود !
   زفاف مسئله ای نیست که یک نفر پشت در بیاستد و شما و نو عروستون با استرس تمام عمل زفاف رو انجام دهید تا یک رسم بسیار غیر منطقی انجام شود
   برای اثبات دوشیزگی راه بهتری هم وجود دارد و ان برگه سلامت است ، برادرانه به شما پیشنهاد میکنم با مراجعه به یک پزشک ماما خانمتون برگه سلامت
   و یا همان دوشیزگی را دریافت کند و سپس هر زمان مایل بودید عمل زفاف رو انجام دهید ، چه بسا حتی این عمل بعد عروسی باشد ولی ازتون خواشمندم
   شما این رسم رو انجام ندهید چون باعث تخریب روحیه همسرتون شاید برای همیشه شود !!! شک نکنید علت درخواست ایشان هم این استرس است نه چیز دیگر
   پس عاقلانه رفتار کنید و به ایشان اطمینان دهید که این رسم رو انجام نمیدهید البته برای این که مشکلی در این خصوص به وجود نیاید میتوانید در شب عروسی به
   کسی که پشت در میباشد برگه سلامت خانم رو بدهید ….

 15. عرفان گفت:

  خوب بود

 16. سینگل گفت:

  منم موخوام خوووو

 17. تنها گفت:

  اگر لدت بخش ترین نعمت خدا روی زمینه پس چرا بعضیا از این نعمت محروم میشن

  • admin گفت:

   علت های بسیار زیادی دارد !
   البته لذت بخش ترین نعمت مادی میباشد نه معنوی زیرا لذت بخش ترین لذت رضای خدا و دوستی با خداست که همه بندگان میتوانند از ان به اندازه کافی داشته باشند
   لذت رابطه جنسی حتی اگر کسی در دنیا از ان بی بهره باشد شک نکنید در بهشت خدا برای وی جبران خواهد کرد و این مایه امتحان وی بوده است

 18. Mobina گفت:

  با سلام من اگه شده به خاطر ترس از اون شب ازدواج نمیکنم و ترشیده موندنو ترجیح میدم

  • admin گفت:

   شما به خاطر ترس افراطی از چیزی فرار میکنید
   که لذت بخش ترین نعمت خدا در روی زمین و بهشت است !!!
   تفکراتتون رو بروز و طبق روایات و معصومین کنید

 19. عاشق گفت:

  خوب بود

 20. هادی گفت:

  خوب بود

 21. زیبا گفت:

  سلام . من یه ده روز دیگه عروسیم میترسم از شب عروسی اضطراب دارم کمکم کنید . همسرم خیلی کمکم میکنه حرفای ارامش کننده میزنه اما میترسم همسرم میگه چون سنت کمه بخاطر اینه من ۱۷سالمه یعنی بخاطر سنمه

 22. مهسا گفت:

  خوب بود واقعا

 23. نرگس گفت:

  راستش من يك سال است كه نامزدم !
  اما از شب عروسي بسيار ميترسم
  وميدانم شايد بخاطريكه سن من خورد است يا أين واقعته
  لطفن به من بگويد كه چطور أين ترسم را از بين ببرم

 24. اMARYAM گفت:

  خيلی خوب بود مرسی لطفا از چيزای ديگه هم بگيد مثلا از پاره شدن پرده بکارت ممنون

 25. محمد گفت:

  مرسي جالب بود

 26. hasti00113 گفت:

  ممنون

 27. سلام مطالبی ک اینجانوشتید خیلی برام جالب بودوفورااونوبرای نامزدم یادداشت کردم ماتاچندماه دیگه ازدواج خواهیم کرد واین مطالب نکات بسیارخوب وب دردبخوری بودندممنون ازشماوامیدوارم بازازاین مطالب درسایتتون بزارید.):snicker)

تمامی حقوق این سایت برای رها فان محفوظ است و هرگونه کپی برداری از مطالب و قالب پیگرد قانونی دارد . طراحی و کدنویسی : شیکنا