نکات مهم و کلیدی در مورد واریس - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

سریال دستت را به من بدهسریال دستت را به من بده
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
loading...

loading...

تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

خانه / سلامت / نکات مهم و کلیدی در مورد واریس

نکات مهم و کلیدی در مورد واریس

واریس

۶ نکته مهم درباره بیماری واریس
واریس به تجمع خون در ناحیه رگ های ساق پا می‌گویند که باعث سیاهی و کبود شدن ساق ها می‌شود و راه درمان های متعددی برای آن وجود دارد. شاید این تصور در تعداد زیادی از ما وجود داشته باشد که واریس تنها در افرادی که پا به سن گذاشته اند، دیده میشود. اگر چنین تصوری در شما نیز وجود دارد احتمالا با مطالعه این نوشته پی خواهید برد که تصور نادرستی در این باره داشته اید.

انچه مسلم هست ژنتیک، محیط و سبک زندگی همگی از عواملی میباشند که سبب شکل گیری واریس می‌شوند. اگر علاقمند هستید که اطلاعات بیشتری در این رابطه بدست آورید، تا انتهای این گفتار با ما همراه باشید.

واریس موروثی هست
خبر خوبی نیست اما اگر والدین، پدربزرگ و یا مادربزرگ تان واریس دارند، احتمال شکل گیری آن در شما نیز افزایش پیدا می‌کند. پزشک «لوئیس ناوارو» در این باره می‌گوید: “به علت ضعف موجود در دیواره های رگ ها و قابلیت انتقال آن، این عارضه جنبه موروثی پیدا میکند.”

تقریبا نیمی از جمعیت از واریس رنج می‌برند
آمار ارائه شده از طریق انجمن سلامت زنان در کشور آمریکا نشان داده که در بیش از ۵۰ درصد از زنان و ۴۰ درصد از مردان واریس دیده میشود.

زنان ۲۰ برابر اکثر از مردان به واریس دچار می‌شوند
خبر خوبی برای زنان نیست اما پزشک ناوارو بر این باور هست که واریس در زنان تا حدود ۲۰ برابر بیش از مردان دیده می‌شود.

قابلیت درمان خانگی وجود ندارد
پزشک «ناوارو» میگوید تصور نادرستی هست که گمان کنید تنها با بعضی از کرم ها قادر به درمان واریس در خانه خواهید بود. تنها راهکار درمان واریس، راهکارهای حرفه ای هست.

درمان های سریع و ابتدایی پیشنهاد میشوند
هر چه سریع تر برای درمان واریس اقدام کنید نتایج بهتری را بدست خواهید آورد. اگر نشانه های درد در شما وجود دارد، زمان آن فرا رسیده که حتما برای درمان اقدام کنید. می‌توانید با یک متخصص پوست یا واریس در این رابطه مشورت هایی را انجام دهید.

ممکن هست با درد همراه باشد
واریس تنها با درمان های زیبایی همراه نیست و گاهی درد فراوانی را نیز به همراه دارد. پزشک «ناوارو» نشانه های آن را تورم، سنگینی، ضربان نبضی، انقباض عضلات و درد میداند. اگر به درمان این عارضه مبادرت نکنید، این امکان وجود دارد که به زخم و خونریزی نیز دچار شوید.

تغییرات هورمونی می‌توانند به واریس بیانجامند
در واقع تغییرات هورمونی یکی از دلایلی هست که زنان اکثر به واریس دچار می‌شوند. از جمله عواملی که به این تغییرات می انجامند قرص های ضدبارداری و خود بارداری میباشند. اضافه بر این زمانیکه وزن تان اضافه میشود، حجم رگ های خونی افزایش پیدا میکند که خود منجر به ایجاد ناآرامی هایی در رگ های خونی میکند. بنابراین به غیر از کشیدن شدن پوست بدن در دوران بارداری، واریس را به لیست اتفاقات دوران بارداری خود بیافزایید.

 

دسته بندی :
  • بدون دیدگاه
  • سعید
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۶
  • 713 بازدید
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
loading...

دیدگاه ها

تمامی حقوق این سایت برای رها فان محفوظ است و هرگونه کپی برداری از مطالب و قالب پیگرد قانونی دارد . طراحی و کدنویسی : شیکنا