گزارش و عکس بدحجابی بازیگران ایرانی - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

سریال دستت را به من بدهسریال دستت را به من بده
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

خانه / اخبار داغ / گزارش و عکس بدحجابی بازیگران ایرانی

گزارش و عکس بدحجابی بازیگران ایرانی

گزارش و عکس بدحجابی بازیگران ایرانی

جدیدا پدیده به نوعی فستیوال و مسابقه برای حیا زدایی از الگوی زن ایرانی و هنرمندان سینما و تلویزیون تبدیل شده است.

مسابقه بدحجابی در تصاویر آتلیه ای تا به جایی رسید که جنجال به وجود آمده از پس آن دیگر قابل کنترل نبود و برخی با همزاد پنداری نسبت به شخصیت با حجاب برخی از آنها در فیلم های سینما و تلویزیون و با دیدن عکس های آنچنانی آتلیه ای این افراد در فیس بوک یا برخی سایت های مجاز اینترنتی دچار نوعی تفکر دوگانه در مورد این افراد می شدند…

ادامه دار شدن این روند در شبکه های اجتماعی برخی انتقادات را هم در پی داشت اما به نظر می رسد با بی تفاوتی مسئولین فرهنگی کشور نسبت به این موضوع هنوز این وضعیت در سایت های مربوط به تصاویر بازیگران ادامه دارد و این افراد با صرف هزینه های هنگفت تلاش می کنند تا خود را در این مسابقه بی عفتی از دیگر همقطار های خود دور نبینند .

جالب این جاست که فقط با یک جستجوی ساده اینترنتی می‌توان زننده ترین و بی حجاب ترین عکسهای بازیگرانی که حتی بیشتر از چند پلان بی اهمیت بازی نکرده اند را ملاحظه کرد این عکسها به رغم برخی ادعاها که بیشتر جنبه لاپوشانی دارد آنها را نوعی سرقت و یا منتشر شدن عکسهای خصوصی این افراد اعلام می‌کنند در حالی که اغلب قریب به اتفاق آنها آتلیه ای است . این موضوع که سوژه این عکسها به خوبی از عواقب، نیات و علت گرفتن چنان عکسهایی آگاهی داشته و دارند امری غیر قابل انکار است؛ چرا که اینگونه عکسها جز به نیت منتشر شدن و یا اصطلاحا پوستر سازی دلیل و علت دیگری ندارند .

گزارش و عکس بدحجابی بازیگران ایرانی

بنابراین هرگونه انکار یا تجاهل این زنان بازیگر در باب سرقت و دزدیده شدن عکسهایشان امری غیر واقعی و کاملا کذب است از طرف دیگر حتی یک کودک خردسال نیز می‌تواند متوجه تفاوت فاحش و غیر قابل توجیه نوع حجاب زنان بازیگر در تلویزیون،سینما و برنامه‌های دیگر بشود و این سوال در ذهنش مطرح شود که چه تفاوتی بین این بخشهای فرهنگی و هنری که همگی باید تابع قوانین کشورمان باشند وجود دارد؟ و یا اینکه مگر با تغییر مدیوم تلویزیون، سینما و یا جشنواره‌های برگزار شده در کشورمان قانون هم تغییر می‌کند؟ چگونه می‌خواهیم این تعارض و تناقض غیر منطقی و قانونی را برای پرسشگران کنجکاو پاسخ بدهیم؟

پدیده دیگری که در کنار این موضوع دیده می شود بی تفاوتی نسبت به کشف حجاب بازیگران در فستیوال های بین المللی است که هر کس که دلش بخواهد به سادگی می تواند تصاویر خود را با افتخوار در فضای اینترنت منتشر می کنند و در واقع بازیگران مختارند با زننده ترین لباس ها در چنین مراسم هایی حاضر شوند و با برهنگی و پوشیدن لباس‌های نیمه عریان در جشنواره‌های خارجی و عکس گرفتن‌های مداومشان در آغوش مردان اجنبی و نامحرم به بهانه آزادی و یا ادعاهای فمنیستی درباره زنان، هیچ کس را جلوی کار خود نبینند .

گزارش و عکس بدحجابی بازیگران ایرانی

همین امر کار را به جایی رساند که خبر پیگیری حجاب بازیگران سینما در خارج از کشور از طریق اینترپل منتشر شود اما همین خبر هم با گستاخی بسیاری از سینما گران در فضای اجتماعی نوعی عقب ماندگی فرهنگی در میان مسئولین فرهنگی تعبیر شد !

در کل با توجه به این نکته که امروز مسلم و بدیهی است ترویج بد‌حجابی از جمله ابزارهای جدی دشمن در مقوله‌ی جنگ نرم است و از آنجایی که مبنای نظام ما دینی است و نظام اسلامی بر دین مردم استوار است، دشمنان ما به دنبال این هستند که با ترویج بد‌حجابی و مفاسد اخلاقی و اجتماعی پایه‌ی نظام را سست کنند و از بین ببرند و هدف نهایی آن‌ها این است که حکومت اسلامی در بین مردم پشتوانه‌‌ی دینی نداشته باشد پس باید تا دیر نشده به مشکلات فرهنگی ریشه ای تر نگاه کرد و از موضع گرفتن برخی جریانات نهراسید.

گزارش و عکس بدحجابی بازیگران ایرانی

گزارش و عکس بدحجابی بازیگران ایرانی

گزارش و عکس بدحجابی بازیگران ایرانی

گزارش و عکس بدحجابی بازیگران ایرانی

گزارش و عکس بدحجابی بازیگران ایرانی

گزارش و عکس بدحجابی بازیگران ایرانی

دسته بندی :
 • ۳۷ دیدگاه
 • سعید
 • ۰۷ مهر ۱۳۹۲
 • 8,193 بازدید
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
 1. مهدی گفت:

  دوران مدرسه با چند تا از دوستان به استخر تازه تاسیسی میرفتیم .
  یک روز که با دوستان به استخر رفته بودیم درون استخر دیدم یکی در حال ادرار کردن است من هم به او تذکر دادم و گفتم همه دارن داخل این آب شنا میکنن . اما او توجهی نکرد و به کار خود ادامه داد .
  چند روز بعد درون استخر دوباره اون فرد را دیدم که دوباره کار زشت خود را انجام میداد . من این بار به سراغ مسئول استخر رفتم ولی اون هم با بی توجهی از کنار این قضیه گذشت .
  از اون موقع به اون استخر نرفتم و بعد از مدتی شنیدم به علت پایین بودن کیفیت وضعیت استخر دیگه کسی اونجا نمیره و الان بعد از گذشت چند سال کلا تعطیل شد .
  شنیده بودم همزمان با تاسیس این استخر در چند خیابان اونطرف تر استخری تاسیس شده بود که نسبت به بهداشت آب و فضای استخر قوانین سخت گیری داشت و الان با گذشت چندین سال بعلت هیمن قوانین سخت گیر جزء بهترین استخرهای شهر است .
  الان تو خیابون که این وضع بدحجابی یه سری از دخترها را میبینم یاد ادرار کردن اون فرد داخل استخر میفتم
  اما این بار فکر میکنم نباید بی تفاوت بود .

 2. مرتضی گفت:

  لعنت بر تمامی کسانی که بی حجابی و بدحجابی را در این مملکت حسینی و امام زمانی اشاعه می دهند به حق خون شهیدان عزیز مان ان شاالله به زودی منکوب بشوند.

 3. سلام گفت:

  هی وای نچ نچ نچ و……….

 4. هادی گفت:

  لطفاعکسهاروواضح پخش کنیدممنونم

 5. محمد حسین گفت:

  بنظر من مسایل شخصی هر کسی به خودش مربوطه . شما هر جای دنیا هم که بری باید خودتو با محیطش وفق بدی ولی دیگه اسم مسلمان رو روی خودت نذار.

 6. محمدی گفت:

  البته این نظر شخصیه منه ما ایرانیا کلاًعرض میکنم ترک فارس لر کرد وغیره خیلی بی جنبه وکم ظرفیت هستیم …..

 7. زهرا گفت:

  بااین وضعیت

 8. رها گفت:

  اینا کجاشون بد حجاااااااابه

 9. mohammad گفت:

  واقعاماادعامیکنیم حجاب داریم ولی ازهرجای دیگه بدترهستیم

 10. جرس گفت:

  واقعا جای بسی تاسفه پن جدیدا با این عکسهایی که در سایتها میبینم نسبت به هنر پیشهها نظر بدی پیدا کرده ام دیگر دلم نمیخواهد فیلمهایشان را تماشا کنم تصور ما از انها چیز دیگری است ولی انگار انها شخصیت ثابتی ندارند و همه اش نقش باز ی میکنند دیگر گناه علنی شده حیا از بین رفته خدا صاحبمان را برساند

 11. یاسمن گفت:

  من واقعا نمیدونم اونوووقت چرا به اینا گیر نمیدن ؟مگه قانون برا همه نیست!!!هر جور دوس داشته باشن لباس میپوشن هر جور بخوان میگردن اسمشوونم بازیگره!!وااالا خوبه

 12. احمد گفت:

  ,واقعا خیلی وحشتناکه

 13. نسرین گفت:

  وای به حال جوونا اگه اینا بشن الگوشون :hypnotized: از همه حال به هم زن تر الناز شاکردوسته.ازش واقعا متنفرم.فقط دنبال مطرح کردن چهره تمام عملیشه.حیف که اسم بازیگرو بذاریم رو همچین آدمایی

 14. فرشته گفت:

  ای بابا اقا علی………..شما هم چه گیری دادی به حجاب؟؟؟؟؟؟؟ د آخه یکی نیس بگه شما او برو بد دهنیت رو درست کن,عادت دروغ گفتن و تهمت زدن و غیبت کردن و… رو _که اتفاقا ما ایرانیا هم توش تبحر زیاذی هم داریم_ درست کن بعد بیا این حرفا رو بزن….
  مسعود جان اگه قراره کسی شرمنده باشه,باید شرمنده ی خدا باشه نه امام زمان….
  مریم جون شهیدا هم واسه حجاب زنا نرفتن جنگ.هدفشون باللاتر از این حرفا بود…
  اونی باید خجالت بکشه ک عکس و فیلمای شخصی اینا رو پخش کرده……..کار اینا زشت..ولی کار اونا واقعا زشت تره

 15. مریم گفت:

  با سلام،کاش این همه شهید نمیدادیم،کاش یه ذره این جانبازا و شیمیاییارو میدین تا بفهمن این همه خون این همه جون ندادیم که اینا مضحکه ملت باشن،اگه برهنگی تمدن میاره حیونا متمدنترن

 16. فریاد گفت:

  آزادی شخصی با آزادی اجتماعی خیلی فرق داره تو حق داری تو خونه هرجورمیخوای باشی اما تو جامعه این حقو نداری چون آرامش دیگرانو بهم میزنی‏!نمیتونی بگی نگاه نکن آزادیه‏!پس آزادی بقیه چی میشه‏؟

 17. مسعود گفت:

  دلم به حال امام زمان (عج) میسوزه که از دست اینها چی میکشه: این از بازیگرامون. اون از مداحمون . اون از کارمنداو روسای بانهامون و….. همشون هم به اصطلاح مسلمان

 18. شکیلا گفت:

  اینا که بدحجابی مال صبحونشونه
  لورفتن عکس???
  برن فیلمای غیر اخلاقی فسادای جنسیشونو جمع کنن
  این عکسا که دیگه براشون مطرح نیست اصلا

 19. میثاق گفت:

  خجالت ن مییییییی چیشن؟ :pissedoff:

 20. nadiya گفت:

  خجالت نمیکشن؟اینا بازیگرای مان؟خاک بر سرشون

 21. مجید گفت:

  این عکس آخری مربوط میشه به فیلم (ازدواج به سبک ایرانی).یکی نیست به حامد کمیلی بگه راحتی.جون داداش من نگران دختره هستم یه جوری تو آمپاس قرار گرفته. :struggle:

 22. زهرا گفت:

  لطفا عكس هارا واضح نشون بديد

 23. رها گفت:

  به نام خدا
  سلام
  ممنون از مطالب خوبت
  نمیدونم چرا مسئولین به این رفتارا رسیدگی نمیکنن
  مطمئنم اگه بازیگرا حجابشون درست بشه یه جور فرهنگ سازی میشه چون رسانه نقش خیلی مهمی داره
  اگه دوست داشتی یه سر به وبلاگم بزن

  • admin گفت:

   سلام رها خانم
   دقيقا حرفتنون درسته.اگر فلان بازيگر حجابش رو رعايت كنه مسلما اين عمل بر روي طرفداراش هم تاثير ميگذاره.
   —————
   چشم حتما سر ميزنم

 24. فری گفت:

  واقعاجای تاسفه این جور رفتارو پوششا

 25. elii گفت:

  har kasi har jur dust dare miposhe ma kolahe khodemuno seft begirim be digaran chikar darim digaran bezar taklifeshun ba maghamate entezami roshan she benazare man in mozu jaye nazar nadare……….. ta bude hamin budeeeeeeee

 26. elham گفت:

  عجیبه ایناایرانی هستن توایران عکسوانداختن خدایاهمه روبه راه راست هدایت کن الهی آمین مرسی آقای adminخسته نباشی داداانشاالله همیشه موفق باشی

 27. رز گفت:

  wow!!!چی بگم والا!!!

تمامی حقوق این سایت برای رها فان محفوظ است و هرگونه کپی برداری از مطالب و قالب پیگرد قانونی دارد . طراحی و کدنویسی : شیکنا