چند روش خانگی برای درمان دندان درد شدید | جديد 96

عکس بازیگران زن,سکس,س ک س,شب زفاف,ترک خودارضایی,خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر زیبا,گالری

اخبار جام جهانی

آخرین مطالب ارسال شده

توجه

باکس ویژه

توجه

باکس ویژه
خرید بک لینک

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

باکس ویژه
بازدید : 509 بازدید

چند روش خانگی برای درمان دندان درد شدید

دندان درد

 

روش های خانگی درمان دندان درد شدید
اگر دندان شما درد شدید دارد باید دقت کنید که راه های خانگی وجود دارد که می توانید درد آن را آرام کنید و التیام بخشید. اگر تا اکنون دندان درد را تجربه کرده باشید حتماً میدانید که چقدر سخت و عذاب آور هست. در این مقاله روشهای خانگی برای تسکین این درد به شما معرفی می‌شوند.

دندان درد شدید معمولا به دلایل گوناگونی از جمله وجود سوراخ در دندان, صدمه دیدگی عصب, عفونت لثه و حتی فک بوجود می آید و تنها درمان اصلی آن مراجعه به دندانپزشکی و انجام مراحل درمانی هست.اهمیت ندادن به بهداشت دهان و دندان و بروز عفونت و التهاب در این بخش از بدن می تواند سبب ترویج عفونت به سایر قسمت‌های بدن و حتی صدمه به قلب و بروز سرطان شود به همین علت درد دندان را باید جدی بگیرید.

راهکارهای موقتی و اورژانسی دندان درد
دهانشویه با آب نمک: اندکی نمک را در آب ولرم ریخته و به خوبی به هم بزنید و سپس بعنوان دهانشویه از آن بهره گیری کنید.

پراکسید هیدروژن: این ماده هم با وجود سوزانندگی می تواند در صورت رقیق شدن با آب دندان درد در شما را کاهش دهد.

وانیل: این ماده اصلی تشکیل دهنده بستنی می تواند برای کاهش درد دندان بسیارمفید باشد, اندکی وانیل را برروی گلوله پنبه بهداشتی ریخته و آن را برروی دندانی که دچار درد هست بگذارید تا درد آن فروکش کند, روغن درخت چای نیز همین اثر را بر کاهش درد دندان میگذارد.

سرکه سیب: این ماده لذیذ خوراکی هم می تواند درد دندان را تسکین دهد برای این منظور یک پنبه را به اندکی سرکه سیب آغشته کنید و آن را برروی دندان صدمه دیده قراردهید و پس از مدتی دهان خود را با آب گرم شستشو دهید.

از دیگر موادی که با جویدن آن‌ها می توانید درد دندان خود را برای مدتی بازرسی و مهار کنید میتوان به خوراکی هایی, چون سیر, سیب زمینی, سبزی نعناع, ریشه زنجبیل, پیاز, خیار و جویدن فلفل اشاره کرد.یکی از درمان‌های قدیمی برای رفع دندان درد بهره گیری از روغن میخک به تنهایی یا همراه با آب بعنوان دهانشویه هست.

گرچه بهره گیری از میزان چندان میخک مناسب نیست, زیرا گیاهی سمی هست.بهره گیری از چای رقیق بعنوان دهانشویه, گذاشتن کیسه یخ روی صورت و درنهایت بهره گیری از آسپرین بر روی دندانی که درد می کند از جمله دیگر راهکار‌های خانگی برای بازرسی این التهاب هست.


توجه باکس ویژه
loading...
loading...

دیدگاه شما در مورد این مطلب