عکس بازیگران زن,سکس,س ک س,شب زفاف,ترک خودارضایی,خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر باحجاب زیباست,گالری

فال حافظ

آخرین مطالب ارسال شده

تبليغات

سايت

تبليغات

سايت

تبليغات

سايت

بازدید : 3,308 views

پرسش و پاسخ درباره پرده بکارت

563.

 

پرده بکارت به بافت یا غشای نازکی می گویند که از جنس مخاطی است و ورودی مهبل زن را به صورت ناقص می‌پوشاند.

 

محل قرار گیری پرده بکارت کجاست؟

پرده بکارت در حقیقت بخش خارجی اندام جنسی است.به همین دلیل دقیقا در ورودی دهانه واژن تعبیه شده است. اما ورودی دهانه واژن در برخی از افراد در همان ابتدای اندام تناسلی است و به سادگی قابل رویت و تشخیص است و در برخی نیز در عمق است و مشاهده آن به طور معمول امکان پذیر نیست.

 

سوال و جواب هایی درمورد پرده بکارت!

 

چرا شکل پرده بکارت من با آنچه در تصاویر اینترنتی می بینم ، متفاوت است؟ آیا برای من مشکلی پیش آمده است؟

اولا توصیه می کنم برای ارضای حس کنجکاوی خود در مسائل جنسی به مشاهده تصاویری که دیدنشان گناه است ، متوسل نشوید. هم ارزش ندارد ، هم این که سوالاتی را برای شما به وجود می آورد که نتیجه آن جز نگرانی و افسردگی چیز دیگری نخواهد بود .

ثانیا شکل ، رنگ و حالت اندام جنسی در افراد مختلف متفاوت است. بنا بر این اندام جنسی خود را با دیگران مقایسه نکنید. کلیات آن در همه مشترک است اما در مسائل جزئی تفاوت های بسیاری وجود دارد.

 

چرا پرده بکارت من سوارخ است. نگرانم که پرده بکارتم خود به خود پاره شده باشد؟

همه پرده های بکارت سوارخ هستند. از طریق همین سوارخ است که خون قاعدگی از مهبل خارج می شود. البته در افراد محدودی پرده های بکارت به طور کامل بسته است. این گونه افراد وقتی که به سن قاعدگی برسند،‌ به دلیل جمع شدن خون در پشت پرده بکارت احساس درد می کنند که با مراجعه به متخصص زنان و زایمان پرده بکارت آن ها برداشته شده و گواهی لازم نیز توسط پزشک قانونی به آن ها داده می شود تا موقع ازدواج مشکلی نداشته باشند.

 

آیا هنگام نزدیکی یا وارد کردن شی خارجی به واژن ،‌ پرده بکارت کلا از بین می رود؟

خیر . ممکن است پرده بکارت از چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم شود. یا ممکن است موجب پارگی بخش کوچکی از جداره آن و در نتیجه پارگی تعداد اندکی مویرگ و خونریزی مختصری شود . بقایای پرده بکارت تنها هنگام زایمان است که به طور کامل از بین می‏رود.

 

ایا ممکن است پرده بکارت هرگز پاره نشود؟

بله. در چنین مواردی به پزشک مراجعه می کنند تا به وسیله عمل جراحی پرده برداشته شود.

 

آیا همه پرده های بکارت شبیه هم هستند و در همه آن ها موقع پاره شدن ، خونریزی وجود دارد؟

پرده‌های بکارت با یکدیگر متفاوتند. انواع گوناگونی از پرده‌های بکارت شناسایی شده اند اما از بین آنها به طور کلی رایجترینشان عبارتند از:

الف) حلقوی: در این نوع ، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند. لذا در خیلی از موارد خون ریزی ندارد.

 

ب) ارتجاعی: پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلی پاره نمی شود، یا اینکه به طور جزئی پاره می شود و معمولاً خونریزی ندارد.

 

ج) تیغه ای: پرده تیغه ای یا دو سوراخی، پرده ای است که یک تیغه ممتد در طول واژن دارد. خون ریزی دارد.

 

د) غربالی: پرده غربالی یا سوراخ سوراخ، پرده ای است که به طور کامل در عرض مهبل کشیده شده امّا سطح آن سوراخ سوراخ است. خون ریزی دارد.

 

ھ) پرده بسته: پرده بسته یا پرده بدون سوراخ، پرده ای است که تنها با خروج نوزاد پاره می شود. امّا به صورت خطوط نامنظم گوشتی پیرامون ورودی واژن باقی می ماند. همان طور که قبلا هم گفتیم، در دخترانی که به سن بلوغ می رسند. در صورتی که دارای پرده بسته باشند، خون قاعدگی پشت آن جمع شده و نمی تواند خارج شود و در نتیجه باعث بروز درد می شود. اینگونه افراد باید به پزشک مراجعه نمایند تا طی عمل جراحی و ایجاد برش در سطح پرده، خون قاعدگی از آن خارج شود.

 

پرده بکارت من از نوع حلقوی است.آیا می توانم بادوست پسرم رابطه جنسی داشته باشم؟

خیر. اولا صرف نظر از جنبه پزشکی مساله از نظر شرعی این رابطه حرام است و در صورتی که اتفاق بیفتد زنا شده که گناه کبیره است. ثانیا هر گونه رابطه جنسی و عمل دخولی که صورت بگیرد حتی در پرده حلقوی و ارتجاعی ، توسط پزشکی قانونی قابل تشخیص است، حتی اگر پرده پاره نشده باشد.

 

آیا با داخل کردن انگشت امکان دارد پرده بکارت به تدریج نازک شده و در نهایت پاره شود؟

نمی توان در پاسخ به این سوال نظر قطعی داد. این بستگی به محل واقع شدن پرده بکارت و نیز نوع پرده بکارت و بزرگی و کوچکی انگشت دارد. ولی این گونه نیست که پرده به مرور به وسیله انگشت نازک شود. بلکه به طور جزئی صدمه می بیند. برای تشخیص این پارگی پرده بکارت باید به متخصص زنان و زایمان مراجعه کرد.

 

آیا متخصص هنگام معاینه پرده بکارت من می تواند بفهمد که قبلا خودارضایی داشته ام یا نه؟

خیر. اگر خودتان چیزی نگویید ، نه متخصص ، نه همسرتان و نه هیچ کس دیگر ، متوجه نمی شود. ضرورتی هم ندارد که چیزی بگویید. بعضی از پزشکان ممکن است سوالاتی در این مورد از شما بپرسند اما این سوال دلیل بر این نمی شود که چیزی فهمیده باشند.

 

من از پاره شدن پرده بکارتم نگرانم ولی می ترسم برای معاینه به متخصص مراجعه کنم؟ ممکن است به خانواده ام اطلاع دهد.

شما هرگز نباید از مراجعه به متخصص هراسی به دل خود راه دهید. پزشک متخصص نیز انسانی است مانند من و شما که به قوانین انسانی پایبند است. یکی از وظایف اولیه پزشکان رازداری است. در ماده 648 قانون مجازات اسلامی آمده است که افشای اسرار بیماران جرم است و مجازات دارد. مجازات آن هم سه ماه و یک روز تا یک سال حبس ، یا یک میلیون و پانصد هزار تا شش میلیون ریال جزای نقدی است. بنا بر این حتی اگر پزشکی چنین کاری را انجام دهد شما از حیث قانونی می توانید علیه وی شکایت کنید. پزشکان دائما با بیماران مختلف سروکار دارند . آن ها بیش از شما به حفظ اسرار پایبندند. اصلا شغل پزشکی به صورتی است که افراد مختلف مشکلات و بیماری خود را در حدی که حتی به نزدیکترین افراد خانواده خود نمی گویند را با آنها در میان می گذارند. بنا بر این ترس به دل خود راه ندهید و حتما برای معاینه مراجعه کنید. البته برای اسودگی خاطر ، اگر به پزشک ناشناس مراجعه کنید بهتر است.

 

من در دوره قاعدگی لخته خون مشاهده کردم. آیا این لخته خون نشانه پارگی بکارت من است؟

خیر. وجود لخته خون در قاعدگی طبیعی است و ربطی به پرده بکارت ندارد اما اگر بیش از حد این اتفاق برایتان می افتد ،‌ به پزشک مراجعه کنید تا ادامه یافتن آن منجر به کم خونی نشود و با تجویز داروهای لازم درمان شود.

 

من تازه ازدواج کرده ام اما می ترسم خونریزی و درد شدیدی هنگام برداشته شدن پرده بکارت داشته باشم؟

بیهوده مضطرب نباشید. خونریزی پاره شدن بکارت در حد چند قطره مختصر خواهد بود که حتی در برخی به سختی تشخیص داده می شود. اما برای این که درد نداشته باشید ، همسرتان باید با روش درستی عمل نماید. اگر آمادگی روحی لازم برای نزدیکی نباشد و تحریک لازم صورت نگرفته باشد این درد خواهد بود. توصیه می کنم در اولین شب عروسی نزدیکی صورت نگیرد. صبر کنید و با آرامش کامل و آمادگی لازم اقدام کنید. نگران حرف دیگران هم نباشید . قبل از نزدیکی لازم است برای دخول بدن شما انقدر تحریک شده باشد که متمایل به برقراری رابطه شود. پیش از هر چیز باید به آرامش در این رابطه تمرکز کنید و به موضوع بکارت و برداشته شدن آن اصلا فکر نکنید. این مشکل کاملا جنبه روحی دارد. توصیه می کنم همسرتان با پزشک حتما مشاوره داشته باشد تا بهتر بتواند به شما کمک کند. ایشان اگر درست عمل نماید ،‌ نقش موثر و مهمتری را ایفا خواهد کرد.

 

من هنوز نتوانسته ام پرده بکارت همسرم را بردارم و موقعی که فشار میدهم درد بسیار زیادی را متحمل میشود. ایا میشود از اسپری بی حس کننده استفاده کرد و اگر می شود: اسپری را باید مستقیما بر روی پرده بکارت بپاشیم؟

برای از بین بردن درد ناشی از پاره نمودن پرده بکارت هرگز نباید از اسپری بی حس کننده استفاده کنید. بسیاری از خانم ها به دلیل حساسیت قسمت‏های داخلی مهبل ، نسبت به داروهای بی حس کننده دچار سوزش شدید می شوند.

شما برای برداشتن پرده بکارت همسرتان ابتدا باید آمادگی لازم را برای وی ایجاد کنید. به طوری که ایشان تصور کند صرفا می خواهید به ایشان لذت بدهید و در صدد پاره کردن پرده نیستید. اما در زمانی مناسب به طور ناگهانی اقدام به فشار مناسب جهت پاره کردن پرده کنید. اگر فشار شما ارام (کند و به مرور) باشد طبیعی است که درد آن و نیز نگرانی همسرتان اجازه نمی دهد که ادامه دهید. اما در پرده های معمولی اگر به صورت ناگهانی اقدام شود مشکل حل می شود. برای شما یک مثال می زنم : اگر دندان پزشک ، دندان سست را بدون شدت و فشار لازم و خیلی کند و آرام بکشد ، طبعا شخص خیلی آزار خواهد دید. اما اگر غافلگیرانه و به یکباره اقدام کند ، موفق خواهد بود و درد کمتری هم متوجه شخص می شود.

توجه: در برخی از افراد پرده به صورتی است که باید با جراحی برداشته شود. روشی را که گفتم آزمایش کنید . اگر درست عمل کردید و جواب نداد جهت مشاوره با متخصص زنان و زایمان اقدام کنید.

.منبع:تلخیص از iran20.com

 

دوست عزیز از مطالب جذاب زیر نیز دیدن فرمایید

 اختلال میل جنسی HYPERSEXUALITY چیست اختلال میل جنسی HYPERSEXUALITY چیست داشتن میل جنسی زیاد و رفتارهای پرخطر جنسی - علائم اختلال میل جنسی Hypersexuality میل جنسی مرحله‌ای روانشن...
جلوگیری از انزال زودرس جلوگیری از انزال زودرس 2 تمرین برای درمان انزال زودرس انزال زودرس شایع‌ترین اختلال جنسی در بین مردان زیر ۴۰ سال است. در بین افراد بالای ۴۰ سال هم ...
بوسیدن همسر ایا فایده ای دارد یا نه... بوسیدن همسر ایا فایده ای دارد یا نه همه ما می دانیم که بوسه روی روابط زناشویی می تواند تاثیر بسیار مهمی داشته باشد. در منابع مختلف توصیه شده است ...
آزمون برای آگاهی مسائل جنسی آزمون برای آگاهی مسائل جنسی آزمونی برای سنجش میزان آگاهی شما از مسائل جنسی این آزمون جهت افزایش سطح آگاهی شما می باشد. همچنین از این طریق میتوان...
کدام داروها میل جنسی شما را کم میکند... کدام داروها میل جنسی شما را کم میکند آیا می دانستید که این داروها میل جنسی را کم می کند؟ اگر مدتی ست که میلی به داشتن رابطه جنسی با همسرتان ند...
به چه علت میل جنسی همسرم کاهش یافته است... به چه علت میل جنسی همسرم کاهش یافته است کاهش میل جنسی در بسیاری از افراد اتفاق می‌افتد، اما معمولا از آن کم صحبت می‌کنند، به ویژه در مردها. آ...
راههای صحیح رابطه جنسی راههای صحیح رابطه جنسی رابطه جنسی صحیح را یاد گرفته اید؟ یک سوال مهم: مسائل جنسی را از چه کسانی باید یاد بگیریم؟ از پدر و مادرمان؟ دوستانمان؟‌ مگر...
باردار شدن زنان در سیکل ماهانه باردار شدن زنان در سیکل ماهانه با توجه به اینکه احتمال بارداری در زمان قاعدگی نزدیک به صفر است زوج ها میتوانند بدون نگرانی از بابت بارداری ناخواس...
چه عواملی موجب اختلال نعوظ در اقایان میشود... چه عواملی موجب اختلال نعوظ در اقایان میشود عوامل موثر در بروز مشکلات جنسی آقایان اختلالات نعوظی از جمله مشکلات رایج جنسی آقایان است که می تواند ...

تبليغات

سايت

دیدگاه شما در مورد این مطلب

 1. توسط : sara در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

  با سلام دوباره اما ببخشید من کلی سوال ازتون پرسیدم میشه اونارو اگه امکان داره پاسخ بدید.ینی با این آسیب جزیی برگه سلامت به من میدن؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

   با سلام
   اگر آسیب به خاطر رابطه جنسی نباشد بله میدهند
   ولی این سوال باید از یک متخصص ماما بپرسید که بعد از معاینه نظر بدهد

 2. توسط : sara در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

  سلام خسته نباشید .من همیشه عادت دارم وقتی میرم حموم آلت خودمو میشورم و یه هفته پیش وقتی خودمو میشوستم احساس کردم به دهانه واژنم فشار اومد ولی هیچ درد و یا سوزشی نداشت ولی چون زیر آب بودم نفهمیدم که خون اومد یا نه اما مطمئنم که چیزی داخل واژن نرفت ولی وقتی خودمو تو آیینه دیدم بنظر اومد که شکل دهانه ی واژنم تغییر کرده که خیلی ترسیم و رفتم پیش دکتر متخصص و دکتر بعد معاینه گفتن که یک آسیب جزیی دیده و شکل پرده رو برام کشیدن برام ولی سوالی که پیش اومد برام اینکه که ممکنه دکتر حین معاینه اسیب زده باشه؟ چون وقتی که معاینه میکردن توی یه حرکتشون من داد کشیدم یه لحظه ولی خونی نیومد و من مطمئنم چیزی داخل واژن نشده.الان ممکنه تشخیص دکتر اشتباه باشه؟ و یا اینکه با اون اسسیب جزیی ممکنه درد سر برام ایجاد بشه و با ورزش و دویدن روزانه و فعالیت های ورزشی و عبور خون لخته از سوراخ این آسیب بیشتر بشه؟ آیا هنگام ازدواج من خونریزی دارم؟ واینکه ایا با توجه به این اسیب جزیی گواهی سلامت به من میدن یا اگه در گواهی اسیب ذکر بشه دلیل رو روابط جنسی نمیزنن خدایی نکرده ؟ من الان باید چیکار کنم به دکتر دیگه ای مراجعه کنم یا جای نگرانی نیست؟شمارو به خدا جواب این سوالات رو اگه ممکنه بدید چون خیلی نگرانم.

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

   با سلام
   نیاز به نگرانی نیست
   به متخصص ماما مراجعه نمایید و درخواست برگه سلامت کنید و تمامی صحبت هایی که کردید را به ایشان منتقل نمایید

 3. توسط : رها در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۵

  سلام.ببخشید چرا جواب منو نمیدین؟؟؟من چند سال پیش مورد تجاوز قرار گرفتم ولی دخول انجام نشد.نه سوزش نه خون نه درد.الان ک خودمو معاینه کردم سوراخ واژنم کنگره ایه و یه پل پوستی تا نصفه در سوراخ ورودی واژن قرار گرفته و دور تا دورش با گوشت پوشیدس.به نظرتون من بکارتم آسیب دیده؟؟؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۵

   با سلام
   بایست به ماما مراجعه کنید

 4. توسط : M در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۵

  سلام چند ماه پیش با آقا پسری صیغه شده بودیم و نامزد بودیم اما مشکلاتی پیش اومد که خانواده هامون نامزدی مارو بهم زدن.تو ۵ماهی که صیغه بودیم تقریبا هفته ای یکبار پیش هم بودیم و با هم عشقبازی میکردیم اما سکس نداشتیم.ایشون با مالش منو ارضا میکردن.بار اول بعد از ارضا شدنم حدود دو سه ساعت بعدش بین ترشحاتم یه چیزی در حد یه مویرگ و خیلی کمتر از یک قطره خون بود.اما مطمئنم که داخل واژنم چیزی فرو نمکرد.بعد از اون روزم چندبار لاپایی و یکبارم سکس مقعدی داشتیم که چون دردش شدید بود نتونستم تحمل کنم و بیرون آوردن.چندبارم که نامزدم نگاه کردن گفتن که پرده ای نمیبینن و فقط یه سوراخه.اما من مطمئنم که تا بحال چیزی توش نرفته.بعد از اینکه ارضام میکردن چون مالش شدید بود یکم سوزش داشتم و اون ناحیه قرمز میشد.میخواستم بدونم پرده م سالمه؟و اون یه مقدار خونى که دفعه ی اول دیدم چه دلیلی میتونه داشته باشه؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۵

   با سلام
   شما قبل از هرگونه رابطه بایست برگه سلامت از ماما تهیه میکردید
   الآنم جای نگرانی نیست در اولین فرصت به ماما برای معاینه مراجعه نمایید

 5. توسط : مارینا در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۵

  باسلام
  من چند وقت پیش یه رابطه لاپایی داشتم از پشت دستم رو التم گذاشته بودم …یکهو یه حالت سرخودن الت بود یادم نیست کجا囧
  نه درد نه سوزش نه خونی, روز بعدش حالت سوزش بین لبه ها بود بعدم دوره ماهانم شروع شده….پرده ام نوع حلقوی غیر ارتجاعی و گوشتیه دکتر یکماه پیش میگفت راحت پاره نمیشه,و خونریزی هم دارهT_Tالان میترسم چیزی شده باشه قبل عقدم
  ترو خدا کمکم کنید

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۵

   با سلام
   احتمال اسیب بسیار کم است ولی متخصص ماما باید نظر بدهد

 6. توسط : ملکا در تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۵

  سلام
  من در سن ۵ سالگی با اب خودارضایی میکردم بعد بزرگتر شدم متوجه شدم که اشتباه میکردم الان هم پشیمونم یه دفعه که خودارضایی کردم با اب چند مدت بعد رفتم دستشویی متوجه شدم که چند قطره خون امده است بخاطر دلایلاتی نمیتونم به دکتر مراجعه کنم خیییلی به کمک نیاز دارم خواستگارهای زیادی داشتم اما نمیتونم ازدواج کنم از شما خواهش میکنم که بهم کمک کنید راهنمایی کنید منو پرده پاره شده یانه

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۵

   با سلام
   احتمال پارگی بسیار کم است !
   ولی به راحتی میتوانید به یک ماما مراجعه کنید و درخواست برگه سلامت کنید اصلا نه اسمی از شما ثبت میشود و نه اشکالی دارد

 7. توسط : نگار در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۵

  سلام.من چندسال پیش ترمیم کردم چندروز پیش بدکتر مراجعه کردم گفته پرده ندارم چطوری مطمئن بشم ندارم.آیا ترمیم پرده توسط پزشک قانونی تاچندوقت قابل تشخیص هست خواهشا سریع جوابمو بدید خیلی نگرانم.

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۵

   با سلام این موارد رو از مرجع تخصصی اش سوال بفرمایید

 8. توسط : ناشناس در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۵

  من هنوز نتوانسته ام پرده بکارت همسرم را بردارم و موقعی که فشار میدهم درد بسیار زیادی را متحمل میشود. ایا میشود از اسپری بی حس کننده استفاده کرد و اگر می شود: اسپری را باید مستقیما بر روی پرده بکارت بپاشیم؟
  برای از بین بردن درد ناشی از پاره نمودن پرده بکارت هرگز نباید از اسپری بی حس کننده استفاده کنید. بسیاری از خانم ها به دلیل حساسیت قسمت‏های داخلی مهبل ، نسبت به داروهای بی حس کننده دچار سوزش شدید می شوند.

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۵

   با سلام
   برخی پرده ها فقط توسط پزشک جراح از بین میرود که نه دردی دارد نه سختی !
   برای بررسی نوع پرده باید به متخصص ماما مراجعه فرمایند

   با تشکر

 9. توسط : سلاااام در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۵

  چرا شکل پرده بکارت من با آنچه در تصاویر اینترنتی می بینم ، متفاوت است؟ آیا برای من مشکلی پیش آمده است؟
  اولا توصیه می کنم برای ارضای حس کنجکاوی خود در مسائل جنسی به مشاهده تصاویری که دیدنشان گناه است ، متوسل نشوید. هم ارزش ندارد ، هم این که سوالاتی را برای شما به وجود می آورد که نتیجه آن جز نگرانی و افسردگی چیز دیگری نخواهد بود .
  ثانیا شکل ، رنگ و حالت اندام جنسی در افراد مختلف متفاوت است. بنا بر این اندام جنسی خود را با دیگران مقایسه نکنید. کلیات آن در همه مشترک است اما در مسائل جزئی تفاوت های بسیاری وجود دارد.

  چرا پرده بکارت من سوارخ است. نگرانم که پرده بکارتم خود به خود پاره شده باشد؟
  همه پرده های بکارت سوارخ هستند. از طریق همین سوارخ است که خون قاعدگی از مهبل خارج می شود. البته در افراد محدودی پرده های بکارت به طور کامل بسته است. این گونه افراد وقتی که به سن قاعدگی برسند،‌ به دلیل جمع شدن خون در پشت پرده بکارت احساس درد می کنند که با مراجعه به متخصص زنان و زایمان پرده بکارت آن ها برداشته شده و گواهی لازم نیز توسط پزشک قانونی به آن ها داده می شود تا موقع ازدواج مشکلی نداشته باشند.

 10. توسط : دختر آفتاب در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۵

  محل قرار گیری پرده بکارت کجاست؟
  پرده بکارت در حقیقت بخش خارجی اندام جنسی است.به همین دلیل دقیقا در ورودی دهانه واژن تعبیه شده است. اما ورودی دهانه واژن در برخی از افراد در همان ابتدای اندام تناسلی است و به سادگی قابل رویت و تشخیص است و در برخی نیز در عمق است و مشاهده آن به طور معمول امکان پذیر نیست.

 11. توسط : ستاره در تاریخ ۷ مهر ۱۳۹۵

  سلام من هفت سال پیش بهم تجاوز شده ولی هیچ خونی نیومد بعد کم هم خود ارزایی داشتم انگشت داخل واڗن میکردم خونی هم ندیدم اصلا هم نمیدونستم نزدیکی یا پرده بکارت چیه تا دوسال پیش الانم خیلی ترس دارم وهمه خواستگارام رد میکنم توروخدا میشه بگید سالمم یانه

  • توسط : سعید در تاریخ ۸ مهر ۱۳۹۵

   با سلام
   راه حل خیلی ساده است به یک ماما مراجعه کنید و درخواست معاینه نمایید تا خیالتون راحت شود
   با تشکر

 12. توسط : مری در تاریخ ۳۱ تیر ۱۳۹۵

  سلام خواهش میکنم جواب منم بدید . خیلی نگرانم .

 13. توسط : 1 در تاریخ ۳۰ تیر ۱۳۹۵

  سلام،من بافشار دستگاه تناسلی خودارضایی میکنم،مشکلی واسه پرده بکارت پیش میاد؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۳۱ تیر ۱۳۹۵

   با سلام
   احتمال وجود دارد ولی با این کار ظاهر و رنگ الت تغییر میکند

 14. توسط : مهسا در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۳۹۵

  سلام خسته نباشید ۱۳ سالم بند انگشت انگشت ثبابه کردم داخلش و بعد آن فورا به حمام رفتم و فشار آب به واژن برخورد کرد شاید به مدت ۱الی ۲ دقیقه و بعد وقتی رو دوتا پاهام نشستم زیر پاهام خون بود البته زیاد نه و هنوزچند ساعتی از دوران قاعده گذشته بود آیا پردام آسیب دیده یا مال فشار آبه و لکه بینی پریودی است خواهشا جواب بدین خیلی روی روحیم اثر گذاشته لطفا جواب بدین

  • توسط : admin در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۵

   با سلام
   فقط پزشک ماما میتواند تشخیص دهد

 15. توسط : یه دختر در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۴

  سلام.ایا پزشکی قانونی بدون حکم مراجع قضایی معاینه پرده بکارت را انجام میدهد؟یه دختر ۱۷ ساله بدون اجازه و حضور خانوادش در پزشکی قانونی معاینه میکنن؟چگونه به پزشکی قانونی بدای معاینه بکارت برم؟قبلش باید زنگ بزنم و وقت بگیرم؟هزینه ی مهتینه شون حدودا چند میشه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ تیر ۱۳۹۵

   با سلام
   نیاز به مراجع قضایی وجود نداره به یک ماما مراجعه کنید

 16. توسط : نیلوفر در تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۴

  سلام خانم دکتر من رفته ام برای معاینه پرده بکارتم گفت پرده داری ولی بازی وگفت ازدواج کنی شب عروسی خون من یعنی خانوم دکتر من پرده دارم یانه

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ تیر ۱۳۹۵

   با سلام
   باید برگه سلامت بگیرید ، اگر پرده نداشتید به شما میگفتند

 17. توسط : تینا در تاریخ ۵ بهمن ۱۳۹۴

  سلام.من یه سوال داشتم لطفا اگه میشه زود جوابمو بدین ضروریه.من۲روز پیش با نامزدم رابطه داشتم ولی نه از جلو فقط یهو ناگهانی یه کم رف جلو بعدش دیگه ادامه ندادیم ولی اندازه۲قطره خون اومد دیگه بعدش هیچ دردی نداشتم حالا میخام بدونم پردم سالمه؟ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ تیر ۱۳۹۵

   با سلام
   برای معاینه به ماما مراجعه کنید

 18. توسط : غريبه در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۴

  سلام
  در نوجوانی به علت ناآگاهی در زمان پریود انگشتم رو داخل واژن میکردم .
  دو سال پیش عقد کردم برای گواهی سلامت پیش دکتر زنان رفتم ،پرده ی من از نوع حلقوی بود ودکتر گفت که آسیب دیده حالا برای طلاق اقدام کردم و باید به پزشکی قانونی برم در دوره ی عقد با شوهرم نزدیکی نداشتم خیلی نگرانم که آیا اونا میتونن تشخیص بدن که آلت داخل واژن نشده ؟ تو برگه چی مینویسن ؟از طرفی من تو این دوسال چون هیچ کاری نکردم و پرده ام حلقوی ممکنه پرده خود ب خود ترمیم بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
  خیلی نگرانم خواهش میکنم جواب بدید

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ تیر ۱۳۹۵

   با سلام
   برای چی برای طلاق اقدام کرده اید ؟
   ماما به راحتی میتونه برای شما بنویس که هیچ رابطه ای نداشته اید ، پاک کردن مشکل راه حل نیست

 19. توسط : غزل در تاریخ ۱ دی ۱۳۹۴

  من روز پنج پریودم ازصبح خونریزی نداشتم تااینکه دست ب خودارضایی زدم از رو لباس و نواربهداشتی فشارومالش دادم بعد خونی روشن و رقیق اومد اما ن درد داشتم نه سوزش ممکنه پردم پاره شده باشه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱ دی ۱۳۹۴

   با سلام
   نه احتمال بسیار کم است ولی خوب بعد پاکی برای معاینه به ماما مراجعه کنید

 20. توسط : حدیث در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۴

  ممنونم الهی خیر ببینید

 21. توسط : حدیث در تاریخ ۷ آبان ۱۳۹۴

  سلام روزگارم سیاه شده نمیدونم چ کار کنم خدایاااا کمکم کنید….من از پنجم دبستان اون طوری ک یادم میاد البته شایدم زودتر مبتلا ب خود ارضایی بودم تا ۲۰هیچی نمیدونسم بعد فهمبدم اسمش خود ارضایی هر کاری کردم نشد ترک بدم تا ابن ک امسال با پرده بکارت اشنا شدم فکر نمی‌کردم ک سطح آلت باشه همیشهفکر میکردم بکارت داخلیه من خود ارضاییم مالشی بودها بالشت اکثرا خودشو دولا میکردم بعد مینشستم روش و فشاز میاوردم یا بالشتو روی جسم سفت میزاشتم و مینشستم تکون میخوردم ارضا میشدم حیلی محدودک با آب خود ارضایی داشتم در زمان پریود هم این کارو میکردم…. دیگ ترسیدم خود ارضایی انجام نمیدم فقط از پارگی بکارت ترس دارم تازگیا حساس شدم وقتی میرم دستشویی ی دایره میبینم خیلی نگزانم بالای دایره ک داخلش ی چیزی هست ک نمیدونم چیه کمکم کنید تورا خدا من اصلا دخول با هیچ چیزی نداشتم اگرم بوده خیلی سطحی اوتم ی کوچولو جوابمو بدین تورا خدا

  • توسط : admin در تاریخ ۷ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   بهترین راه این است به پزشک ماما مراجعه کنید برای گواهی دوشیزگی در ضمن نیاز نیست این توضیحات رو بپرسید
   چون نه از شما چیزی میپرسند و نه اسمی از شما ثبت میشود ، توکل بر خدا کنید خداوند بخشنده و مهربان است …

 22. توسط : maede در تاریخ ۱۴ مهر ۱۳۹۴

  سلام، من امروز برای بکارتم ب دکتر ماما مراجعه کردم و دکتر گفتن که پرده ی بکارتم شل شدگی داره، آیا من برای گواهی برم گواهی رو میدن بهم یا گواهی بکارت نمیدن بهم؟!؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   مراجعه کنید بپرسید !

 23. توسط : ساناز در تاریخ ۴ مهر ۱۳۹۴

  سلام خسته نباشين
  من زمانى كه براى گرفتن گواهى دوشيزگى پيش پزشك رفتم گفتن پردت حلقويه سالمه ولى شل و ول و گشاده.
  ببخشيد قبلا با آب با فشار خودارضايى داشتم
  شل و وله يعنى چى؟ممكنه من به خاطر همين شب عروسى خونريزى نداشته باشم؟
  خيلى استرس دارم لطفا كمكم كنين
  خودمم نامزدم

  • توسط : admin در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   اگر سالم باشد چه خون بیاید چه نیاید شما گواهی دارید
   علت این شل شدن نیز میتون همین خود ارضایی باشد
   در هر صورت دیگر به هیچ وجه این عمل انجام ندهید

 24. توسط : ali در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۴

  فاطمه به دکتر مراجعه کن

 25. توسط : فاطمه در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

  سلام.من ۱۹سالمه. سعی کردم خودم نوع پردمو تشخیص بدم.اما شبیه عکسایی ک معرفی شده نبود.بیشترین شباهتی ک داره ب پرده بکارت مسدوده.با این تفاوت ک من زمان پریود شدنم مشکلی نداشتم .داخل واژنم انگار گوشته و پایینش یه سوراخ کوچیک هست.لطفا بگین من مشکلی دارم یا پردم سالمه و از چ نوعیه؟درضمن خودارضایی و هیچ رابطه ای نداشتم.مرسی

  • توسط : modir در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   برای تشخیص نوع پرده بکارتتون به پزشک زنان مراجعه کنید

 26. توسط : roya در تاریخ ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سوال هم میشه پرسید؟

  • توسط : admin در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴

   بلهXبستن تبلیغات

عکس شوهر ترانه علیدوستی بازیگر نقش شهرزاد


عکس های جدید سحر قریشی با موهای قرمز