پاسخ به سوالات جنسی شما کاربران عزیز - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

 

خانه / آموزش مسائل زناشویی / مقالات عمومی / پاسخ به سوالات جنسی شما کاربران عزیز

پاسخ به سوالات جنسی

پاسخ به سوالات جنسی

آموزش مسایل جنسی مثل آموزش مسایل پزشکی دیگر است، همینطور که به بچه یاد می دهیم که دستهاشون را قبل از غذا بشورن و یا واکسن بهشون میزنیم ، آموزش مسائل جنسی هم باید به همین سادگیه و هیچ چیزعجیبی هم نیست. منتهی مسئله اینه که برحسب فرهنگ حاکم بر جامعه ما که بعضی از اوقات این واقعیت را انکار می کنیم که دانستن بعضی از اطلاعات مفید هست…

مثلا یکی از اولین سوالاتی که دخترها در سنین پایین می پرسند در مورد چگونگی زایش است. مادران می توانند به یک زبان بسیار ساده این موضوع را توضیح بدهند. من به یک موردی برخورد کردم که یک مادر به دختر بچه اش گفته بود که بچه از همون جایی بیرون می آید که معده کار میکنه و این باعث شده بود که دختر بچه از ترس تا سه ماه معدش کار نکنه!

به تفکیک سنی میشه گفت که سوالات معنی دار بچه ها در مورد مسایل جنسی از پنج سال به بالا شروع میشه، والدین باید در این سن واقعیتها به زبان خیلی ساده به بچه ها بگن و اگر صلاح دیدن جواب ندهند. بد ترین نوع جواب ، جواب غیر واقعی دادن به سوالاته.

نزدیکهای سن بلوغ ، پدر مادرها باید در مورد بلوغ و تغییرات فیزیکی که در بدن بچه ها ایجاد میشه ، شروع کنند به صحبت کردن و بچه ها را از بابت فکری آماده بکننن. خیلی خوبه که با مشاهده کردن اولین نشانه ها ی بلوغ براشون یک جشن کوچک بگیرم. زمانی که والدین بچه ها را از بابت ذهنی آماده کرده باشن و اطلاعات را بهشون داده باشن، با بالغ شدن بچه ها دیگه هیچ ترس و وحشتی ندارن.

در سنین بزرگسالی، اطلاعات در مورد ازدواج را میشه با خواندن کتاب یا مراجعه به مشاور کسب کرد ولی در صورتی که هیچکدوم از این روشها ممکن نباشه ، پدر و مادرها باید دانش و تجربه خودشون را در اختیار بچه های خودشون قرار بدهند، مثلا مادرها به دخترهاشون بگن که چه وظیفه ای برای عروس شدن دارن و به همین ترتیب برای پسرها توسط پدرهاشون. در بعضی از خانوادها اگر فرزندان با سایر افراد فامیل (مثل عمو، عمه، خاله یا دایی) احساس نزدیکی بیشتری می کنن، اونها می تونن این نقش را در آموزش اونها به عهده بگیرن.

یک نکته مهم دیگر در آموزش کودکان در سنس پایین مربوط میشه به علاقه شدید دختر بچه ها به پدرهاشون و پسر بچه ها به مادرهاشون. گاهی این علاقه به حدی زیاده که مثلا پسر بچه ها آرزو می کنن که پدرهاشون بمیرن تا اینها بتونن با مادرهاشون باشن. در این سنین خیلی مهمه که پدرها بیشتر پسرهاشون را به طرف خودشون جلب کنن تا پسرها رفتار مردانه یاد بگیرن و مادرهاشون هم به همچنین.

مشکل تمایل جنسی پایین را چگونه میشه حل کرد؟

تمایلات جنسی مثل تمایل به غذاست، همینطور که آدم باید اشتهاش به غذا خوب باشه باید تمایلات جنسیش هم خوب باشه. بعضی از وقتها اتفاقاتی می افته که باعث میشه که تمایلات جنسی کم بشه. این اتفاقات دو نوع هست یکی مربوط به ذهن میشه، مثلا پدر مادرها بچه هاشون را در سنین پایین ار ارتباطات جنسی ترسوندن، مثلا گفتن که گناه داره یا بد هست و یا بدلیل فرهنگ حاکم مرد سالاری در جامعه بعضی از دختران ما با جنسیت زنانه خودشون مشکل دارن

بعضی از اوقات مشکلات روانی دیگه مثل افسردگی باعث پایین آمدن شدید تمایلات جنسی می شود و از همه مهمتر دوست نداشتن همسر هست، اگر میزان علاقه پایین باشه تاثیر مستقیمی بر روی رغبت زوج در تماس جنسی خواهد داشت. هرگونه مشکلی که برای زوج مشغله ذهنی ایجاد کنه مانند مشکلات اجتماعی، اقتصادی و یا دعواهای خانوادگی باعث بروز مشکل در تمایلات جنسی خواهد شد. داشتن روابط صلح آمیز راه حل خیلی از مشکلات خواهد بود.

عاملی دیگه باعث پایین آمدن شدید تمایلات جنسی میشه مشکلات فیزیکی است مانند بیماریهای دیابت، سل و هر چیزی که جسم را به خودش مشغول بکنه و یا درمانهایی که تاثیر بگزاره بروی سیتمهای هرمونی بدن.

نقش یک زن در یک رابطه طبیعی چیست؟

هیچ فرقی با نقش مرد نداره، زن باید فعالانه وارد یک رابطه بشه، متاسفانه بعضی از خانومها در ایران فکر می کنند که باید مفعولانه وارد یک رابطه بشوند و هیچ کاری نکنند و بدین ترتیب زن نمیتونه به ارضای جنسی برسه. زن باید هم به صورت ذهنی و هم جسمی، همزمان و هماهنگ با حرکات مرد در فعالیت جنسی شرکت بکنه.

یک رابطه جنسی معمولی به این ترتیب است که زن و مرد با هم شروع می کنند، مرد زن را آماده میکنه و بعدش هر دو قدم به قدم با هم جلو برن تا به نهایت ارضای جنسی برسند.

مشکل انزال زود رس را در آقایان چگونه می شود حل کرد؟

در ابتدا باید به دنبال علت بود و سپس با توجه به علت به دنبال درمان بود. یکی از دلایل انزال زود رس اینه که آقایان تشریفات آغازین یک رابطه را برای خانومها به جا نمیارن مانند معاشقه و بوسیدن. اگر این تشریفات انجام بگیره آقایان به مشکل زود انزالی برخورد نمی کنن، این هم به این دلیله که زمان انزال در خانومها طولانیتر از آقایان هست و بدین ترتیب زمانی بیشتری طول میکشه که آقایان به انزال برسند و زمان انزال آقایان به زمان انزال در خانومها نزدیکتر می شود و بنا به تعریف زود انزالی اتفاق نمی افته.

بعضی وقتها زمان انزال جنسی در خانومها بسیار طولانی هست و در این صورت باید تشریفات مفصل تری انجام بگیره. بعضی از اوقات خانومها در حین یک رابطه جنسی حواسشون به جاهای دیگه هست ولی مردها همیشه حواسشون کاملا متمرکزه و این باعث میشه که مردها زودتر از خانومها به انزال برسند.

برای درمان انزال هم روشهای تکنیکی وهم دارویی وجود داره که با توجه به نوع مشکل باید با مراجعه به یک روانپزشک این مشکل حل بشه.

اندازه آلت تناسل مردانه تا چه اندازه در یک رابطه جنسی مهم است؟

به هیچ وجه مهم نیست. از دستگاه تناسلی زن بچه بیرون می آید، بعضی وقتها دوقلو و بیشتر، پس می تونه به مقدار زیادی انبساط پیدا می کنه و اندازه دستگاه تناسلی مردانه بطور متوسط 14 سانتیمتر است. بعضی وقتها مردها فکر می کنند که اندازه آلت تناسلیشون کوچکه و این خودش یک بیماری هست. برای داشتن یک رابطه خوب ، اندازه زیاد مهم نیست بلکه این احساس و عشق هست که حرف اول را میزنه.

نیروی جنسی جوانان که امکان ازدواج ندارن، چجوری باید مهار بشه؟

احساست جنسی چیزی نیست که مهار بشه، مانند گرسنگی که تنها با غذا خوردن مهار میشه، نیاز جنسی هم باید از راه درست خودش برطرف بشه. ورزش کردن، کتاب خوندن و از این قبیل پیشنهادات زیاد تاثیر گذار نیست. باید هم این را هم گفت که هر چه احساس جنسی زیادتر باشه، نشانه سلامتی بیشتره.

تمایل جنسی نسبت به هم جنس آیا طبیعی هست؟

در سالهای اخیر احساس به هم نوع یک جور احساس طبیعی در نظر گرفته میشه. اگر تعریف یک رابطه جنسی طبیعی را بین دو جنس مخالف بدانیم، در این صورت احساس به هم جنس غیر طبیعی میشه ولی در کشورهای غربی این رابطه بعنوان یک رابطه عادی تلقی میشه.

آیا داشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج میتونه مشکل سازبشه؟

نداشتنش به نظر من میتونه مشکل ساز بشه، من منظورم فقط مقاربت نیست، بلکه داشتن اطلاعات و یا یک رابطه عادی. نداشتن هیچ رابطه ای باعث بوجود آمدن مشکل در ازدواج میشه. از اون طرف داشتن ارتباطهای غیرعادی مخصوصا توسط آقایان میتونه در مشکل آفرین بشه.

منبع : پایگاه آموزشی تنظیم خانواده

دسته بندی :
 • ۴۳۳ دیدگاه
 • سعید
 • ۱۷ اسفند ۱۳۹۱
 • 22,806 بازدید
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
 1. لیلا گفت:

  سلام من قبل شروع رابطه خیس میشم ولی وقتی شوهرم سراغ واژنم میره هیچ حسی ندارم و بعد واژنم خشک میشه حتی بیست دقیقه شوهرم از طریق دهان و دستاش خواست منو ارضا کنه ولی من هیچ حسی نداشتم و بعدش اعصابم خور شد نتونستم رابطه رو ادامه بدم شوهرمو ارضا کنم الان دو بار اینطوری شده باید چیکار کنم میتونید کمک کنید .تشکر

 2. سمانه جوون گفت:

  سلام خسته نباشید
  بنده یه سوال داشتم که خیلی نگرانم کرده ،حدود یک ماهه که عقد کردم چندروز پیش یعنی حدودا ۴روزه که باشوهرم برای اولین بار نزدیکی داشتیم خونریزی خیلی زیادی همراه بادردوسوزش داشتم تا الان هنوز خونریزی دارم ولی لکه بینیه ولی درد خیلی زیادی درزیرشکمم دارم نمیتونم برم دکتر دارم دیوونه میشم
  واینم بگم که مدت پریودیم نزدیکه شوهرم ارضا نشد که بگم امکان بارداری صددرصد هست ولی اون مایع قبل از ارضا ازشون خارج شدن(یعنی خودشون گفتن شاید درحین دخول ازش خارج شده اون مایع) میخواستم بدونم آیا طبیعی هستند این دردا واینکه احتمال بارداری هست چون من هیچ جلوگیری هم نداشتم ممنون میشم راهنماییم کنید

  • سعید گفت:

   با سلام
   این توضیحاتی که در مورد درد و سوزش دادید مربوط به اولین رابطه میباشد که کاملا طبیعی , باتوجه به توضیحاتی که دادید احتمال بارداری زیر 1٪ است ! .

 3. زینب گفت:

  آیا خوردن آلت تناسلی یکدیگر برای زن و شوهر مشکلی ایجاد میکند؟؟آیا سکس از پشت باعث زشتیه صورت زنان میشود؟؟

  • سعید گفت:

   با سلام
   خوردن آلت تناسلی از نظر شرعی مشکلی ندارد ولی ممکن است باعث ایجاد بیماری شود,برای مثال اگر آقا آلت خود را بشوید و مشکل پوستی در آن ناحیه نداشته باشد مشکلی برای خانم ایجاد نمیشود ولی برعکس این موضوع امکان پذیر نیست , یعنی شست و شوی شرمگاهی زنانه با مواد شوینده باعث ایجاد بیماری برای زن میشود و از طرفی بدون شست و شو امکان ایجاد بیماری برای آقایان وجود دارد .
   برای سوال دومتون باید عرض کنم که رابطه از مقعد باعث زشتی در صورت زنان نمیشود ولی باعث بیماری های متعددی همچون از بین رفتن اسفنکر زنان و بی اختیاری در مدفوع میشود .

 4. زینب گفت:

  آیا وقتی ک باهمسرم از پشت یکی دارم و مایع منی ازش خارج میشه گناه است یا نه؟؟

  • سعید گفت:

   با سلام
   خیر رابطه مقعد اگر زن راضی باشد گناه نیست ولی از نظر پزشکی و شرع ما به شدت نهی شده است

 5. زینب گفت:

  سلام من هشت ماهه و نامزد کردم و نامزد را ماساژ دادن کلیتوریس باعث خروج آب از من میشه میشه بگین خودارضایی محسوب میشه یا نه؟؟آن خودارضایی چیکار باید بکنم اگه هم خودارضایی نیست آیا غسلی داره

 6. علی گفت:

  سلام.میخواستم بدونم آیا استفاده از پودر موبر برای از بین بردن موهای روی بیضه ها برای بدن وسلامتی ضرر دارد

  • سعید گفت:

   با سلام
   نه تنها ضرری ندارد بلکه پر از فایده است
   البته اگر پورد موبر واجبین که از قدیم استفاده میشده است

 7. Mojtaba گفت:

  سلام میخاستم بدونم من وقتی خودارضایی میکنم بعد۲ دقیقه ارضا میشم بخاطر همین نمیذارم زود ارضا بشم یعنی موقع ارضا شدن ازش دست میکشم بعد چن ثانیه دوباره شروع میکنم چن بار این حرکت رو انجام میدم بعد در آخر که کامل ارضا شدم مایع منی کمی به بیرون میادیعنی خیلی کم…میخاستم بدونم آیا این کار ضرر دره؟؟

 8. sara گفت:

  سلام.میخاستم بدونم آیا با معاینه پرده بکارت توسط پزشک امکان آسیب ب پرده وجود داره؟من برای معاینه به پزشک مراجعه کردم موقع معاینه خیلی پامو باز کرد و گفت زور بزنم و با دست کناره آلت رو باز کرد و گفت که پردم سالمه ولی بعد ازینکه ب خونه اومدم چندقطره خون کمرنگ روی لباس زیرم بود دلیلش چیه؟

 9. Minjeong656 گفت:

  سلام ببخشید یع مساله ای از زمان عروسیم تا حالا یعنی از ۹ ماه پیش تا حالا ذهنمو مشغول کرده و میخوام بدونم چیکار کنم مشکلش رفع شه. راستش شوهرم خودش هم بهم میگه که من براش از رابطه کم نمیذارم ولی مساله اینجاست که شوهرم خیلی با خودش ور میره. از هر راهی که بگید استفاده کردم. شوخی کردن، ناراحتی، قول گرفتن و حتی بیشتر کردن رابطه هامون ولی هیچکدوم اثری نداشتن خواهش میکنم کمکم کنید دیگه کلافه شدم.

  • saeid گفت:

   با سلام
   اگر منظورتون از ور رفتن خودارضایی که تنها راه حل مشکل حذف موارد تحریک کننده محیطی و در صورت نیاز مشاوره است ولی در کل اگر رابطه کامل باهم دارید جای نگرانی برای شما نیست و این مشکل رو خودشون باید حل کنند

 10. زهرا گفت:

  سلام من تقریبا هر ماه پریود منظمی داشتم و ۳ روز جلو مینداختم.۶ روز قبل از پریودم با نامزدم رابطه لاپایی داشتم و اب منی روی واژنم ریخت با دستمال پاک کردم.فرداش پریود شدم.بعد اون هیچ رابطه ای نداشتم ولی این ماه۱۰ روز عقب انداختم امکان بارداری هست؟توروخدا جواب بدین ممنون.

 11. h گفت:

  Slm agh
  Mn nazdik 9mah pish 2bar rabete az posht dashtm bad az on dige rabete nadashtam az jolo ham dakhel shode vali na dar hade paregi bekart..mikhasm bedonm ghabel tashkhis hast ke mn ghabln rabete jensi dashtm ya na??????
  Kheili esteres darm.. Mmnon misham javab bedin

  • saeid گفت:

   با سلام
   رابطه مقعدی توسط پزشکی قانونی مشخص میشود ولی اصولا برای ازدواج برگه سلامت بکارت از شما طلب میکنند

 12. Shadow گفت:

  سلام.من سه ماهه نامزد کردم، تا الان با همسرم فقط همبستر شدم و هیچکاری نکردم.بعد از مدتی چند بار با لمش کردنش خودم رو ارضا کردم .میخاستم بدون اشکال نداره تو این دوران از مقعد دخول انجام شه؟
  با تشکر

 13. رویا گفت:

  سلام خسته نباشید من ی سوال داشتم.من ۲۲سالمه ومتاسفانه حدود ۸ماه پیش با کسی ک دوستش داشتم رابطه مقعدی داشتم.ولی خب ب دلایلی از هم جدا شدیم و از کاندوم استفاده نشد.من همون شب کمی از مقعدم خون اومد.و تموم و دیگ هیچ نزدیکی نداشتیم.الان استرس اینو دارم ک نکنه ایشون بیماری اچ آی وی داشته باشن و سه ماه پیش چکاپ(آزمایش خون دادم)ک همه چیز نرمال بود اما هنور هم استرس بیماریو دارم. و هم این ک قابل تشخیص باشه واسه همسر آیندم؟.فقط یک بار این اتفاق افتاده.ممنون میشم راهنماییم کنید

  • saeid گفت:

   با سلام
   میتونید برای اطمینان یکبار دیگر آزمایش بدهید , در ضمن توبه کنید و دیگر اینکار را تکرار نکنید و از خداوند طلب بخشش کنید و ذکر یا ستار را بگویید تا ارام شوید

 14. مریم گفت:

  سلام ببخشید سوالی داشتم.
  من قصد ازدواج با اقایی دارم که از موضوعی نگرانی دارم. ایشون میگن الت تناسلیشون ۲۷ سانتی متر و خیلی قطور هست. خیلی هم بشدت گرم هستند و علاقه به رابطه پشت هم دارند و میگن که بعد ازدواح توی سکس کمی وحشی میشم و دست خودم نیست و میگن هرروز باید سکس کنیم و حداقل یک ساعت باید طول بکشه تا ایشون راضی بشن. با توجه به اینکه بنده هیچ رابطه ای تا الان نداشتم و چاق نیستم و دختر تقریبا ضعیفی هستم گرم هستم اما از رابطه خشن بیزارم.
  میخواستم بدونم ایا برام در اینده مشکل پیش میاد؟ ایا بزرگی الت موجب مشکلات خواهد شد؟
  ممنون

  • saeid گفت:

   با سلام
   با توجه به توضیحاتی که دادید چنین مردی باید با زنی با شرایط ژنتیکی مناسب خودش ازدواج کند , یعنی علاوه بر این که همسر ایشان باید گرم مزاج باشد بلکه ساختار جسمی ایشان باید متناسب با ساختار جسمی این آقا باشد و الی در زندگی زناشویی به مشکل شدیدی میخورید و رابطه نه تنها لذت بخش نخواهد بود بلکه درد آور و مخاطره آمیز خواهد بود .
   با تمامی این توضیحات نه این ازدواج را رد میکنم و نه تایید ولی صرفا توضیحات خدمتتون دادم

 15. sm گفت:

  سلام یه سوال از ادمین دارم که نتونستم قبلا از پزشک بپرسم چون هربار به پزشک زنان مراجعه میکنم مادرم همراهم میاد داخل و نمیتونم راحت صحبت کنم درضمن خیلی از پرسیدن همچین سوالایی خجالت میکشم دختر ۲۰ ساله هستم و میل جنسی خیلی زیادی دارم خیلی تلاش کردم خودارضاییمو ترک کنم اما بعد از نهایتا یک یا دو هفته یا قبل و بعد پریودم انقدر شهوتی میشم که مجبور میشم خودمو ارضا کنم لطفا راهی که واقعا کمکم کنه خودارضاییمو ترک کنم یا شهوتمو کنترل کنم بهم بگید ممنون

 16. احسان گفت:

  من چند وقته بیضه هام شل هستند و زمانی که ورزش یا شما انجام می دم بیضه سفت می مونه کمکم کنید بیضه هام سفت بمونن برای همیشه

 17. عماد گفت:

  سلام ببخشید من به سوال داشتم و امیدوار که پاسخ بدید راستی من به پسر هفده ساله هستم و علاقه شدید به ارتباط با هم جنس خودم دارم و دوست دارم در نقش به خانم باشم و بیشتر تحریک شونده باشم تا تحریک کننده ….و از آنجایی هم که بیش تر افراد بهم می گم رفتاری دخترانه دارم …خیلی می ترسم که به بیماری تب اس )اختلال هویتی ( دچار شده باشم آخر در فیلم ها و عکس های تحریک کننده هم بیش تر حواسم به حرکات است تا خانمه و با جنس مخالف هیچ احساسی ندارم

  • سعید گفت:

   با سلام
   مشکل شما توسط یک روانپزشک باید بررسی شود , به شما پیشنهاد میکنم تاخیر در این کار نندازید و سریعا پیگیری کنید

 18. سعید گفت:

  سلام تو رو خدا کمکم کنید من اندازه آلتم در حالت خوابیره ۶سانته ودر حالته نعوذ طولش ۱۳۰۵و قطرش ۱۱ سانت تقریبا میشه .خیلی تو اعتماد بنفسم تاثیر گذاشته هم طولش کمه هم عرضش.نمیتونم ازدواج کنم اگه میشه توضیح کاملی بهم بدین که آیا کوجیکه یانه؟ چون تو هر سایتی خوندم میگن که استانداردش ۱۵سانته .دارم دیوونه میشم

 19. نجفی گفت:

  با سلام.من مشکل بزرگی دارم بیست ساله ام.من اصلا نمیدونم در دوران نامزدی باید چه کار هایی انجام دهیم که واجب است.«کار های جنسی» بعد از عروسی حتی نمیدونم چه موقعی باید رابطه جنسی داشته باشم.مهمترین سوال من این است که روش بچه دار کردن خانمها چیست به طور کامل توضیح دهید ترو خدا.یعنی در کل بگم من از این بابت مثل بچه ای ام که تازه متولد شده و هیییییییچ چیز نمیداند از زندگی

  • سعید گفت:

   با سلام
   در این مورد آموزش های بسیار زیادی وجود دارد و خوب در سایت ارشیو مقالات رو میتونید پیدا کنید
   در یک کامنت نمیتونم کامل بهتون توضیح بدم

 20. طناز گفت:

  سلام من سه ساله که ازدواج کردم و یه پسر یکساله دارم. من و همسرم هر دو خیلی گرمیم و علاقه زیادی به نزدیکی داریم و از این کار لذت می بریم. از وقتی پسرم به دنیا اومده هنگام نزدیکی شوهرم سینه های منو مک میزنه و از شیرم می خوره. البته شیر من زیاده و پسرم گرسنه نمیمونه اما میخواستم بدونم شیر من برای همسرم ضرر نداره؟

  • سعید گفت:

   با سلام
   غیر از آقای سیستانی مابقی مراجع این اقدام را بلامانع دانسته اند
   از نظر پزشکی باید تحقیق نمایید ولی فکرنمیکنم مشکلی وجود داشته باشد

 21. زهرااااا گفت:

  سلام
  ادمین تو رو خدا اینبار جوابمو بدین
  من دوساله که نامزدم
  و تا حالا دخولی انجام ندادیم وهمه ی رابطه هامون فقط در حد عشقبازی بوده
  همیشه زمان پریودم مرتب و دقیق بود
  ولی اینبار سه روزه که عقب افتاده
  و مایع منی با واژن برخوردی نکرد..فقط این احتمال رو میدم که شاید در رابطه ی قبل اون مایع منی روی الت تناسلی همسرم مونده باشه
  آیا در اینصورت احتمال حاملگی هست؟
  ادمین تورو قران جواب بدین

  • سعید گفت:

   با سلام
   تاخیر در پریود دلایل بسیار زیادی دارد که یکی از آن ها بارداری میباشد که با توجه به توضیحاتی که دادید احتمال بسیار کم و ناچیز است که البته دقیق توضیح ندادید .
   اگر تا ۴ روز دیگر پریود اتفاق نیافتاد سه عدد بی بی چک بگیرید برای تست حاملگی , ولی باز هم تاکید میکنم جای نگرانی نیست .

 22. سیما گفت:

  با سلام
  من دو هفته است ازدواج کردم تو اولین نزدیکی کاملی که با شوهرم داشتم هیچ خونی ندیدم در حالیکه من قبلا با کسی رابطه نداشتم فقط دردوران عقد با همسرم در حد عشقبازی بوده و دخولی صورت نگرفته البته چندباری موقع عشقبازی سر آلت وارد شد و درد هم داشتم ولی هیچ خونی ندیدم. به پزشک زنان هم مراجعه کردم میگه پرده ات از بین رفته حتی پرسیدم که پرده ام حلقوی یا ارتجاعی نبوده گفت نه
  شوهرم با ایمن مسئله مشکلی نداره ولی برای خودم سواله که چجوری از بین رفته که خون نیومده؟
  بعدم میترسم شوهرم در آینده بابت این مسئله دچار شک بشه.
  خواهش میکنم راهنمائیم کنید.

  • سعید گفت:

   با سلام
   در سه حالت میشود که خوبی مشاهده نگردد .

   ۱: مادرزادی پرده ای وجود نداشته باشد
   ۲: در اتفاقی در کودکی مثل افتادن از جایی مثل اسب یا بلندی و یا ورزش هایی مثل ژیمناستیک پرده از بین برود
   ۳: پرده از نوع حلقوی یا ارتجاعی باشد
   ۴:در صورتی که زن گرم مزاج باشد و همچنین رابطه با عشق بازی کامل باشد این مورد کاملا طبیعی است و هیچ جای نگرانی نیست , در این مورد میتوانید حتی در سایت های دیگر نیز تحقیق نمایید , اگر شما به خود اطمینان دارید پس شک نکنید همسرتون نیز باید به شما اطمینان داشته باشند چون این مسئله بسیار مهم است و همسر با یک سوء ظن بی جا میتواند باعث از بین رفتن علاقه همسرش به وی شود پس حال که همسرتون اینقدر فکرشون باز و منطقی ازشون تشکر کنید و علتی که توضیح دادم را نیز به ایشان بگویید .

 23. علیرضا گفت:

  سلام خسته نباشین دو ماهی هست ک ازدواج کردم به صورت اتفاقی بعد از ارضا شدن مقداری از منی بر روی دست ایشون ریخته و بعد از حدود ده دقیقه واژن خود را با همان دست شسته است آیا امکان بارداری وجود دارد؟ یا مشکلی ندارد..
  ممنون میشم جواب بدین خیلی مهمه

 24. saha گفت:

  سلام من واژنم رو با فشار زیاد رو شورت مالیدم ی شاعت بعد ک دستشویی رفتم مایع سفید رتنگ همراه با
  خون بیرون اومد ایا پرده من اسیب دیده؟؟؟؟؟؟؟

  • سعید گفت:

   با سلام
   این اقدام شما خودارضایی نام دارد و جزو گناه های کبیره است از آن به شدت دوری کنید وان را تکرار نکنید
   برای معاینه پرده به پزشک ماما مراجعه نمایید

 25. شیما گفت:

  لطفا سریعا جواب بدین ” ضروری ”

  سلام من یه دخترم که از کودکی خود ارضایی می کردم تا همین دو سال پیش. نمیدونستم اسمش خودارضایی هست. نمیدونستم خودارضایی گناه کبیره به همراه داره.همه ی دوستانم هنگام پریود شدن شون درد دارن ولی من هیچوقت اصلا موقع پریودی هیچ دردی نمداشتمو ندارم. به نظر شما پرده ی بکارت من از بین رفته؟

  • سعید گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای معاینه به متخصص ماما مراجعه نماییدد
   تنها راه و بهترین راه همین است
   برای این که خیالتون راحت شود به ماما مراجعه کنید و درخواست معاینه پرده بکارت کنید
   نیاز به توضیحاتی که اینجا دادید هم نیست

 26. Hossein گفت:

  سلام
  جواب سوالم رو ندادید.لطف کنید پاسخ دهید.
  چند وقتی است که خانمم احساس میکنه که من فقط اون رو برای سکس میخوام.این حرفش خیلی عذابم میده،چند بار تصمیم گرفتم که یه چند وقت باهاش رابطه برقرار نکنم ولی ترسیدم که به گناه بیوفتم.ازتون خواهش میکنم راهنمایی کنید.لطف کنید ایمل کنید.ممنون از سایت خوبتون.

  • سعید گفت:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز توجه بفرمایید که اول نفرمودید چه مدت است ازدواج کرده اید و چند فرزند دارید !
   در کل این مشکل به احتمال زیاد به علت نحوه برخورد و رفتار شما در زمان رابطه جنسی و در زمان های دیگر است
   یعنی محبت شما به همسرتون در زمان عادی نسبت به زمان رابطه بسیار بسیار کمتر است و علت دیگر میتواند
   این باشد که در زمان رابطه ملایمتی ندارید و بدون مقدمات که باید حد اقل ۱۰ الی ۱۵ دقیقه معاشقه و حرف های محبت امیز باشد
   به سراغ برقراری رابطه و دخول میروید !
   و علت سوم نیزممکن است مشکل از سمت همسر باشد که احتمال ان بسیار کم است

   راه حل : سعی کنید در حالت عادی به همسرتون محبت بسیار کنید و این محبت به هیچ وجه با رابطه جنسی انتها نشود !!!!
   سعی کنید قبل از دخول حد اقل ۱۰ الی ۱۵ دقیقه معاشقه کنید
   و راه اخر این که سعی کنید هفته ای یک بار یک شاخه گل رز برای همسرتون بخرید و به او عشق بورزید و به هیچ وجه این عادت رو ترک نکنید
   حتی اگر به ماهی یک بار شده گل را بخرید و به او بگویید که واقعا از در کنار او بودن لذت میبرید

 27. سپیده گفت:

  سلام.
  من و نامزدم با هم ارتباطی داشتیم در حالی که من لباس زیر داشتم و ایسون هم ارضا نشده بودند.وقتی هم ارضا شدند کاندوم داشتند.الان حدود ۵ روزه که عادت ماهیانه من به تاخیر افتاده.و دردی هم که همیشه یک هفته قبل از پریود داشتم رو ندارم.همش میترسم که اتفاقی افتاده باشه.احتمال این اتافاق چقدره و اگه هم یک درصد احتمال داره چطور میشه جلوشو گرفت؟
  ممنون میشم اگه پاسخ بدین

  • سعید گفت:

   با سلام اگر کاندوم داشتند احتمال ان صفر است ! مگر این که مایع منی و یا مذی با واژن تماس داشته باشد !!!!
   این مورد بیشتر به علت استرس است که در دوران نامزدی بسیار شایع است , سعی کنید رابطه خود را طوری تنظیم نمایید که هیچگاه رابطه مشکوکی رخ ندهد
   نکته : اگر زمانی رابطه بدون کاندوم انجام شد و یا منی با واژن تماس پیدا کرد با یک قرص لونژیل ۱٫۵ میتوانید احتمال بارداری را به صفر برسانید ولی این قرص ضرر بسیار زیادی دارد و با نظر پزشک مصرف شود

 28. مهسا گفت:

  باسلام من نامزدم اخیرا رابطه دخول داشتم درروز۹سیکل ماهانه ۱روز از بریودم کذشته ولى مابعى هم داخل نرفته خیلى نکرانم میشه کمک کنید زود ایمیل کنبن ممنون میشم

  • سعید گفت:

   با سلام
   یکی دو روز از اتمام پریود گذشته و یکی دو روز مانده به پریود احتمال حاملگی بسیار بسیار کم است نگرانی وجود ندارد
   ولی در مواقعی که رابطه بدون پیشگیری داشتید میتوانید یک قرص لونژیل ۱٫۵ مصرف کنید
   ولی چون این قرص عوارض بسیار شدید همچون افسردگی و افزایش وزن دارد سعی کنید از روش های پیشگیری دیگری استفاده کنید

 29. سعید گفت:

  با سلام
  تمامی سوالات شما پاسخ داده شد

 30. علی اصغر گفت:

  سلام من۲۹سالمه سه سال پیش ازدواج کردم همسرم اوایل زندگی گرم مزاج بودجوری که روزی شایدسه باررابطه داشتیم ومشکلی هم تداشتیم ولی بعدازبچه دارشدن خیلی سردشده چندتادکترهم مراجعه کردیم ولی جواب نگرفتیم خودش میگه دوست دارم ولی هنگام رابطه خیلی خشکه وخیلی دردداره منم خیلی تحمل کردم جوری که چندماهی یه بار هم رابطه نداشتیم خیلی هم دوسش دارم نمیتونم بهش خیانت کنم ولی خودمم خیلی گرمم یعنی روزی ده بار هم باشه بازم هستم. میترسم اکه اینجوری پیش بره دیونه بشم خیلی اذیت میشم.اگه میشه راهنمایی بکنین

  • سعید گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بهترین راه مراجعه به یک متخصص با تجربه است حتی اگر خارج از شهر شما باشد
   ولی من احساس میکنم علت اصلیش افسردگی بعد زایمان باشد و یا استرس حاملگی مجدد
   پس شما ابتدا از این مورد مطمئن شوید اگر این مورد رد شد یک ژل لوبریکانت از داروخانه تهیه کنید
   و برای رابطه ازش استفاده کنید با استفاده از این ژل مشکل خشکی حل خواهد شد
   فقط قبل دخول سعی کنید حد اقل ۲۰ دقیقه معاشقه کنید تا ایشان بتوانند خودشون تطبیق بدهند
   با تشکر

 31. شیدا گفت:

  باپسری دوستم خیلی دوسش دارم قراره شش ماه دیگه نامزد بشیم,خیلی اصرار داره باهم حرفای سکس بزنیم,ولی من نمیخوام چون اعتقاد دارم گناهه.چیکارکنم؟از کجا بدونم ولم نمیکنه؟اگ باهاش بیرون برم نظرش راجبم عوض نمیشه؟لطفأ ج بدید کلافه م

  • سعید گفت:

   با سلام
   به هیچ وجه وارد اینگونه بحث ها نشوید و اصولا خیلی از پسرا فقط به خاطر رابطه جنسی و سوء استفاده وارد دوستی با جنس مخالف میشوند
   سعی کنید طوری رفتار کنید که ایشان خودشون مشتاقانه به خواستگاری شما بیایند

 32. مهتاب گفت:

  سلام
  ایامایع منی داخل مقعدبریزدباعث حاملگی می شود؟
  ایامایع منی باعث بزرگی باسن میشود؟

 33. mahtab گفت:

  سلام یه سوال داشتم خواهش میکنم جواب بدین. مردی از من خواستگاری کرده که به گفته خودش طول التش ۲۵ هست و قطرش ۱۵ مخواستم بدونم ایا نزدیکی با این شخص خطر داره اگر جواب بدین ممنون میشم

  • سعید گفت:

   با سلام
   من واقعا نمیدونم سوال شما جدی یا از روی طنز !
   در اگر علمی بخواهم جواب شمارو بدهم در یک رابطه جنسی بیش از ۱۲ سانت از الت نمیتواند وارد واژن شود زیرا به دهانه رحم برخورد میکند و درد شدیدی ایجاد مینماید
   از نظر قطر مشکلی وجود ندارد چون واژن خودش تطبیق میدهد !

 34. ناشناس گفت:

  سلام
  ایاارپشت حامله خواهدشد؟
  اسم های قرص زدباردخوب چیست؟؟
  قرص زدبارداری ازچه مدت تاچه مدت بایدمصرف کرد؟

  • سعید گفت:

   با سلام خیر
   قرص لونژیل ۱٫۵ یک دانه
   در ضمن این قرص خیلی عوارض داره و فقط یکبار باید در هر دوره قاعدگی استفاده شود
   همان یکبار هم عوارض شدیدی دارد همچون ناراحتی اعصاب و افسردگی

 35. faezeh گفت:

  سلام من با نامزدم نزدیکی داشتم ک بعد ارضاء شدن نامزدم شک داریم ک منی داخل واژن رفته یا ن ک بعد چن دقیقه قرص جلو گیری خوردم و فرداش باز یکی خوردم ک همون روز پریودشدم حالا باید چیکار کنم پریودم باز ب خوردن قرص ادامه بدم یا ن روز پنجم پریود شروع ب خوردن بکنم ؟چن روز باید قرص جلوگیری بخورم؟

  • سعید گفت:

   با سلام
   هر زمان رابطه مشکوکی داشتید کافی یک دانه قرص لونژیل ۱٫۵ بخورید و تمام !!!
   رابطه مشکوک یعنی رابطه بدون کاندوم و یا این که بعد از تست کاندوم کاندوم سوراخ باشد

   و مورد اخر قرص پیشگیری ضرر های زیادی همچون چاقی و ناراحتی اعصاب دارد سعی کنید طوری رابطه داشته باشید نیاز به قرص نباشد

 36. Aliiii2050 گفت:

  سلام،آیا فقط خوردن آلت تناسلى دختر که پرده بکارت هم دارد توسط پسر موجب باردارى مى شود،و اینکه چه روز هایى این عمل انجام شود که احتمال باردارى نباشد

 37. هستی گفت:

  وااااااااااااای آقای دکتر بلاخره تونستم به امید خدا با همسرم دخول انجام بدم…خدایا ده هزار بار شکرت….من همونیم که چهار ماه از ترس با همسرم نمیتونستم نزدیکی کنم..خدایا شکرت

 38. ناشناس گفت:

  سلام ببخشید خیلی واضح بیان میکنم روم نمیشد حضوری از کسی بپرسم خوشبختانه اینجارو پیدا کردم من ١٩سالمه و نامزد کردم چند بار باهم عشق بازی کردیم اما دخول انجام نشده بعد از مدتی ضربان قلبم بالا رفت و احساس لذت کردم و کمی سست شدم در واژنم ضربان احساس میکردم اما آبی ازم خارج نشد میشه بگید دلیلش چیه؟آیا باید صبر کنم بعد از ازدواج با دخول ارضا بشم تا آب خارج بشه ازم؟احساس میکنم مشکلی دارم و باعث ناراحتی من و نامزدم در رابطه میشه لطفا کمکم کنید

  • سعید گفت:

   با سلام
   در زنان ارضا نباید ابی حتما خارج شود و حس درونیست
   نکته دیگر این که در زن یک میتواند در یک رابطه حتی ۱۰ بار نیز ارضا شود

 39. رها علیزاده گفت:

  دوروز بعد بوده…بازم مشکلی نیس؟؟؟

 40. رها گفت:

  من ۳۰ ام این اتفاق افتاد..امروز ۱ تیر رفتم یه قرص اوسیز ۱.۵ خوردم…توروخدا راهنماییم کنید خیلی استرس دارم..

  • admin گفت:

   با سلام
   اگر یک روز بعد رابطه مشکوک قرص خوردید مشکلی نیست ، چون ۹۹ درصد احتمال حاملگی از بین میرود

 41. سارا گفت:

  با عرض سلام من شوهرم از لحاظ میل جنسی مشکلی ندارد از لحاظ بزرگ شدن الت نتاسلی و سایز هم مشکلی ندارد اما وقتی می خواد دخول انجام بده التش خم میشه و داخل نمیره این موضوع باعث ناراحتی اون شده اگه میشه راهنماییم کنید

  • admin گفت:

   با سلام
   بین فاصله ۴ روز فاصله بیاندازید ، در ضمن ان روز بدون هیچ گونه استرسی باشید هر دو ، اگر مشکل حل نشد به یک متخصص ارولوژیست مراجعه نمایند با یک دوره کوتاه مشکل حل میشود

 42. raha گفت:

  سلاااااااااااااامممممممم واااای خیلی خوشحالم به توصیه شما به پزشک مراجعه کردم..هیچ نوع اسیبی بابت اتفاقه برام نیوفتاده…

 43. رها گفت:

  سلام من دختری هستم که در دوران دبیرستان یه چند باری تحت اثر چیزهایی که شنیدم جسمی رو به داخل واژنم کردم. اون موقع اصلا به پاره شدن پرده بکارتم فکر نکردم چون فکر نمیکردم خیلی جلو باشه اما الآن شنیدم که خیلی جلو هست من دارم سکته میکنم فقط و فقط برای تجربه این کارو کردم و دیگه هم این کارو نکردم .روم نمیشه از مادرم بپرسم دنبال یه سایت میگشتم که جوابم رو بدن به این سایت رسیدم میخوام ببینم من الآن پرده بکارتم پاره شده دارم دیوونه میشم تروخدا اگه میدونید جوابمو بدید

  • admin گفت:

   با سلام
   احتمالا کم است ولی وجود دارد ، بهترین راه مراجعه به یک ماما برای گرفتن برگه سلامت میباشد !

 44. raha گفت:

  سلام…مرسی از سایت خوبتون..یه موضوعی هستش که سال هاس منو عذاب میده و هیچوقت نمیتونم از ذهنم خارجش کنم..حدود ۸ساله که بودم پسرعمم با من رابطه جنسی برقرار کرد من اون زمان عاقل و اگاه نبودم اما الان از اتفاقات ناگواری کع ممکنه تو برقرار کردن رابطه بیوفته با خبرم…خلاصه من الان ۱۶سال دارم ایا ممکنه بخاطر اون اتفاق پرده من اسیبی دیده باشه؟؟و من الان دختر نباشم؟؟؟؟متاسفانه نمیتونم این موضوع رو با پدر مادرم مطرح کنم ممکنه اختلافاتی با خانواده عمم پیدا کنند از اون رو هم نگران ایندم هستم..

  • admin گفت:

   با سلام
   روی احتمالات به هیچ وجه نمیشه حکمی صادر کرد …
   بهترین راه مراجعه به یک ماما یا همان متخصص زنان و گرفتن برگه سلامت یا دوشیزگی میباشد
   در این معاینه نه اسمی از شما ثبت میشود نه عیبی به ان وارد است

 45. shaghayegh گفت:

  سلام.من رابطه ازمقعدداشتم به دلیل فشارپردم اسیب دیده بود به دکترهم مراجعه کردم گفت به مرور ترمیم میشه الان یک سال ازاین موضوع میگذرد ولی من بازهم رابطه.مقعدی.داشتم ومنی هم داخل مقعد ریخته شده امکانش هست ک پردم. کاملا ازبین رفته باشه یاحامله شم؟الان دوروز اززمان پریدم گذشته من هنوزپریدنشدم خیلی استرس دارم لطفا پاسخ بدیدنگرانم اگه پریدنشم امکان حاملگی هست؟توروخداجواب بدید

 46. shaghayegh گفت:

  سلام.من رابطه ازمقعدداشتم به دلیل فشارپردم اسیب دیده بود به دکترهم مراجعه کردم گفت به مرور ترمیم میشه الان یک سال ازاین موضوع میگذرد ولی من بازهم رابطه.مقعدی.داشتم ومنی هم داخل مقعد ریخته شده امکانش هست ک پردم. کاملا ازبین رفته باشه یاحامله شم؟الان دوروز اززمان پریدم گذشته من هنوزپریدنشدم خیلی استرس دارم لطفا پاسخ بدید

 47. مینا 4 گفت:

  با سلام خانمی سی ساله هستم وحدود ده سال از ازدواج من وهمسرم میگذره حدوود ۸ ماهه که همسرم کمتر دخول رو انجام میده واز من میخاد چیزهایی شبیه الت مردانه مثل قوطی اسپری یا چوب یا هر چیزی رو وارد مقعدش کنم واز روغن برای چرب کردن استفاده میکنه وکلا رفتارهای عجیبی میکنه و چون این رفتار برای من چندش اور است نمیتونم با اون همراهی کنم چون فکر میکنم این بیماریه وقتی این کاررا براش انجام ندهم ناراحت وعصبی میشه وتواتاق میره زیر پتو وشروع به نکا ه کردن به سکس میگنه در ضمن در حال انجام این کار از من میخاد که براش در مورد رابطه های دیگه خودم با مردان وزنان دیگه صحبت کنم البته همسرم بیرون اصلا رفتار غیراخلاقی با خانم های دیگه نداره این حالت خیلی ازارم میده چون فکر میکنم گناه باشه خواهش میکنم راهنماییم کنید.

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   متاسفانه همانطور که فرمودید ایشان دچار بیماری جنسی شده اند که بهترین راه مراجعه به مشاوره میباشد
   فقط توصیه جدی به هیچ وجه به مشاوره مرد مراجعه نکنید به هیچ وجه ..

 48. گمنام گفت:

  سلام پسرم ۱۴ سالمه چند ساله خود ارضایی میکنم ولی چند روزه ترک کردم و دیگه قصد ندارم تکرار کنم…چند تا سوال داشتم خیلش ضروریه و نمیدونم از کی بپرسم.(۱)چند ساله در خواب مایع منی از من خارج نشده مشکل چیه(۲)چند روز پیش هنگام خود ارضایی هر کاری کردم مقدار کمی مایع منی به صورت نیمه شفاف و کدر و رقیق از من خارج شد منی بود ولی به شکلی که انگار عادی نبود (پوست التم بسیار چروک شده و راه درمانش چیه….نمیتونمم به دکتر مراجعه کنم چیکار کنم؟ مرسی از سایت خوبتون

  • admin گفت:

   ۱: وقتی خودارضایی میکنید اب منی بدن خارج میشه ، احتلام در خواب برای زمانی است که کیسه منی پر شود
   ۲: علت خودارضایی
   ۳:علت خودارضایی ترک کنید

 49. حدیثه95 گفت:

  باسلام خدمت شما من یک سال و نیم پیش باهمسرم نزدیکی داشتم و پرده بکارت پاره شد و فقط چند قطره خون دیدم چند روز پیش همسرم با من نزدیکی کرد واحساس کردم آلت همسرم به دهانه رحم برخورد میکند و بعد از آن لخته و آب خون دیدم خیلی نگران شدم من تو عقد هستم لطفا بگین که مشکلی نیست….با تشکر

  • admin گفت:

   با سلام برخورد الت با دهانه رحم اتفاق عجیبی نیست
   در مود لخته خون در صورتی که تکرار شد برای معاینه به پزشک مراجعه کنید مشکل خاصی نیست

 50. LM گفت:

  سلام
  از زمانی که قصد حاملگی دارم پریودم ۱۰-۱۲روز عقب می افته دکتر هم رفتم مشکلی نداشتم علتش چی میتونه باشه

  • admin گفت:

   با سلام
   اگر امیزش بدون پیشگیری داشته اید احتمال بارداری زیاد است
   از بی بی چک استفاده کنید در ضمن میتوانید ازمایش نیز بدهید
   حتما در صورت مثبت بودن به پزشک مراجعه کنید برای سلامت نوزاد

 51. سمیرا گفت:

  سلام
  من باکره هستم. با نامزدم رابطه ی جنسی بدون دخول داشتم . آیا با و جود فقط پیشاب احتمال بارداری برای من وجود دارد؟

  • admin گفت:

   با سلام
   با ابی که قبل از منی میاید نیز احتمال حاملگی نیز وجود دارد ، به شرط تماس این اب با داخل واژن
   البته احتمال حاملگی از طریق اب قبل منی بسیار بسیار کم میباشد چون تعداد اسپرم در ان بسیار کم است
   در مواقعی که رابطه مشکوک داشتید یک قرص اورژانسی لونژیل ۱٫۵ مصرف کنید

 52. فاطمه گفت:

  سلام من نزدیکه دو هفته هست عروسی کردم موقع اولین نزدیکی درده زیادی در واژنم داشتم ولی در حده دو سه بار عقب جلو ادامه دادیم فردای اون روزهم نزدیکی کردیم و من و همسرم ارضا شدیم ولی چند روز بعد من درد و سوزش شدیدی در واژن و مثانه داشتم همراه ادرار خونی به اورژانس مراجعه کردم آنتی بیوتیک دادن بعد از چند روز دوباره هنگام نزدیکی بعد از مکث درده خیلی شدید از زیره شکم و مقعد داشتم باز هم به اورژانس رفتم آزمایش نوشتن که گفتن بدلیل مصرف آنتی بیوتیک عفونت نداری ولی سونوگرافی نوشتن هنوز نرفتم سوالم اینه مشکل من چیه اصلا نمیتونیم رابطه داشته باشیم درده غیره قابل تحمل دارم حتی از نرم کننده هم استفاده میکنیم ولی دردم خیلی زیاد میشه نمیدونم چکار کنیم همسرم میگه من هم زیاد لذت نمیبرم میگه سرد شدم خیلی ناراحتم خواهش میکنم جوابم رو بدید ببخشید طولانی شد

  • admin گفت:

   با سلام
   سعی کنید قبل از دخول حد اقل ۲۰ دقیقه معاشقه طولانی داشته باشید
   فشردن و مکیدن سینه گردن توسط مرد میتواند زن را برای دخول اماده سازد
   صحبت های عاشقانه و نوازش توسط مرد در این خصوص بسیار مهم است
   در ضمن برای دخول به هیچ وجه عجله صورت نگیرد و از ژل لوبریکانت استفاده شود
   توجه کنید در ابتدای عروسی این درد و سوزش کاملا طبیعی که در صورت ادامه دار بودن باید
   به ماما مراجعه کنید نه اورژانس !!!

   نکته اخر : به هیچ وجه در سه ماه اول برای دخول عجله نکنید و تا زمانی که زن درخواست دخول ندارد دخول صورت نگیرید و معاشقه قبل دخول زیاد باشد

 53. melika گفت:

  من با نامزدم رابطه دارم و خانوادم از این موضوع اطلاع ندارند ، چند روزیه که دچار خارش شدید مثانه شدم و موقع دفع ادرار سوزش دارم، میخوام همراه با مادرم به پزشک مراجعه کنم ، آیا زمانی که به پزشک بگم باکره هستم من رو معاینه میکنه؟ و اگر معاینه هم نکنه توی ازمایشات مشخص میشه که رابطه داشتم؟

  • admin گفت:

   با سلام
   نگفتید رابطه در چه حد !
   در هر صورت پزشک کامل معاینه میکند و اگر باکره نباشید خوب متوجه میشود !
   در ضمن علت این خارش یا الرژی و حساسیت و یا عفونت که در هر صورت باید پزشک متخصص تشخیص دهد
   بهترین راه این است قبل رفتن به دکتر به مادرتون همه چیزو بگید تا از استرس دور شوید ..

   نکته بسیار مهم : بدون کاندوم به هیچ وجه رابطه نداشته باشید ،توجه نکنید ابی که قبل از اب منی میاید میتواند باعث ایجاد حاملگی شود
   پس کاندوم بسیار مهم است

 54. سجاد گفت:

  سلام.من پسری ۲۳ ساله هستم دو ماهه ازدواج کردم.من نظامی هستم و بخاطر کار زیادم و خستگیم زیاد رابطه نیاز دارم.برای همین زوزی یکبار و بعضی روزا دوبار با همسرم رابطه دارم و هر دو خیلی راضی هستیم.میخاستم بگم این تعداد رابطه ضرری نداره؟

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   تا شش ماهه ابتدای عقد تقریبا افراط گرایی در رابطه جنسی طبیعی و به مرور به تایم طبیعی خودش باز میگردد
   میزان طبیعی رابطه جنسی حد اکثر هفته ای ۳ بار میباشد زیرا بیش از این به بدن اسیب میرسد !
   پیشنهاد من به شما این است که رابطه را دو روز یک بار کنید البته برای شروی روزی یک بار و سعی کنید زمان رابطه را طولانی کنید
   و در حین رابطه سعی کنید ارامشتون حفظ کنید و از هیجان زیادی خودداری کنید تا دیر تر ارضا شوید ….
   به این صورت از رابطه جنسی لذت بیشتری خواهید برد دوست عزیز

 55. میترا گفت:

  سلام،من دختری۲۴ساله هستم حدود۸سال هست ک خودارضایی کردم فقط در حد مالش،۴سال اول زیاد بود ولی ب تدریج کمش کردم تا الان ک تقریبا ماهی یکبار شده،چن بار ارتباط داشتم ولی دخول نبوده،فقط عشق بازی،ولی هیچ حسی نداشتم اصلا تحریک نمیشدم با هیچ عملی،ولی وقتی فیلم های پورن میبینم خیلی تحریک میشم طوری ک یکم با خودم ور برم ارضاء میشم،خیلی نگرانم ک وقتی با مرد رابطه دارم هیچ حسی بهم دس نمیده،سرد مزاجی هم ندارم یعنی دوس دارم پیش جنس مخالف باشم و ارتباط داشته باشم ولی بجز فیلم با مرد تحریک نمیشم،میشه کمک کنید،باید چیکار کنم،پیش دکتر باید برم یا روانشناس،ایا با دارو این حالت درست میشه؟یا اینکه میگن خودارضایی حس تحریک شدنو کلا از بین میبره درسته؟اخه من تحریک میشم ولی فقط با فیلم..

  • admin گفت:

   با سلام
   شما حالت طبیعی تحریک و به ارگاسم رسیدن بدنتون رو شرطی کردید !!!
   به این صورت که دیگر به حالت طبیعی نه تحریک میشوید و نه به ارگاسم میرسید ، که برای درمان باید به یک روانشناس خانم تاکید میکنم روانشناس خانم مراجعه کنید

 56. امید گفت:

  خواهشا سریع جواب بدید با تشکر

 57. رها گفت:

  سلام ببخشید من موقع نزدیکی باهمسرم مخصوصااولش که تازه میخوان دخول روانحام بدن بی نهایت درواژنم احساس سوزش میکنم کم کم سوزشش کم میشه ولی اگ رابطه طولانی بشه یعنی ارضاشدن همسرم طول بکشه آخراشم دچار سوزش میشم.وبعدرابطه هنگام ادارکردن هم سوزش دارم واکثروقتاموقع ادرارسوزش دارم.آزمایش دادم یکم عفونت داشتم که برطرف شد دکتر موردی ندید.بیماریه سوزش ادرار هم ندارم.به نظرتون چکار کنم؟

  • admin گفت:

   با سلام
   حد اقل ۱۵ دقیقه قبل از دخول باید عشق بازی کامل صورت بگیرد به حدی که زن درخواست دخول کند ان هم با اشتیاق کامل ، در ضمن برای دخول تما باید از ژل لوبریکانت استفاده شود و مورد اخر این که دخول باید ارام ارام باشد نه با عجله…

 58. مقدسه گفت:

  سلام ببخشید همه شب شوهرم ازم میخواد که سکس کنیم آیا همه شب سکس کردن برای زن آسیب نمیزنه؟آیامشکلات جسمی بوجود نمیاره برای زن یااینکه به تعدادش ربطی نداره؟

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   خیر مشکلی ایجاد نمیشود مخصوصا برای زن
   البته با توجه به سوال احساس میکنم تازه ازدواج کرده اید که به مرور روابط نرمال میشود نگران نباشید

 59. علی گفت:

  خوب من سوالم ۱۶/۱۱ بود ج ندادین ولی ۱۷/۱۱ رو ج دادین

 60. علی گفت:

  خواهشا سوال منم ج بدین

 61. مریم گفت:

  باسلام.ببخشید نامزد من گاهی وقتا از داروهای تأخیری استفاده میکنه ودیر ارضاع میشه امابعضی وقتا ک استفاده نمیکنه هم باز دیر ارضاع میشه وبعضی وقتا تو دو سه دقیقه ارضاع میشه.میخواستم بدونم این حالت طبیعیه؟همسرم سیگارنمیکشه اماشنیدم کسی سیگاربکشه ایطور میشه درسته؟ضررداره براش اینطور ارضاع شدن؟

  • admin گفت:

   با سلام
   این به علت حالت و شرایط روحی ایشان میباشد
   به هیچ وجه از تاخیری استفاده نکنند فقط برای کنترل تایم رابطه باید کاملا ریلکس باشند و هنگامی که احساس کردن نزدیک انزال هستند دست از کار بکشند دراز بکشند و نفس عمیق بکشند و یک کم اب سرد بنوشند و مجدد رابطه ادامه دهند این اقدام تا زمانی که قصد انزال ندارند و همسر ارگاسم نرسیده ادامه دار باشد همچنین در رابطه ارامش داشته باشند و نفس های عمیق بکشند

 62. فربد گفت:

  با سلام
  بنده با نامزدم رابطه جنسی از پشت داشتم و منی را داخل مقعد ریختم و پس از ارضا ۲-۳ دقیقه آلتم را خارج نکردم و نامزدم به پهلو دراز کشیده بود . آیا امکانش هست که منی از مقعد خارج شده و به واژن رسیده باشد ؟ آیا امکان حاملگی هست؟

  نامزدم باکره هست و از اولین مدت رمان خونریزی حدود ۱۵ روز می گذرد

  اگر امکان حاملگی هست برای جلوگیری چه کاری باید انجام داد؟

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   توجه کنید رابطه مقعدی بسیار خطرناک است و باعث بیماری های روده غیر قابل درمان مثل از دست دادن اختیار دفع مدفوع میگردد و همچنین در اسلام به شدت مکروه اعلام شده
   بله امکانش هست ولی خیلی خیلی کم چون روز هایی که احتمال بارداری بسیار زیاد روز ۱۰ الی ۱۶ از شروع قاعدگی ولی در هر صورت میتوانند یک قرص اورژانسی لونژیل ۱٫۵ یک عددی مصرف کنند
   البته سعی کنید رابطه ایمن باش تا مجبور به مصرف قرص نشوند عوارض دارد

 63. علی گفت:

  سلام
  یه سوال داشتم خواهشا راستشو بگین من ۳۱ سالمه التم ۱۴ -۱۵ سانته قطرش ۵ سانته میخام ازدواج کنم جرات نمیکنم چون مزاجمم گرمه نمیدونم چ کنم ضمنا من زیاد استمنا میکنم پوست بیضمم زیاد اویزون این بخاطر استمناس؟ممنون

 64. مریم گفت:

  باسلام دوباره.ببخشید من قبل ازدواجم خودارضایی میکردم به لین صورت ک ران پاهاموبهم جفت میمردموفشارمیدادم تاارضاعشم.آلتم تیره شده.میخاستم بدونم میتونه دلیلش خودارضایی باشه یااینکه تیرگی آلت طبیعیه.درمانش به چه صورته؟از کرمای روشن کننده استفاده کنم فایده داره؟لطفا زودتر جواب بدیت

  • admin گفت:

   با سلام
   تیرگی آلت به علت استفاده از تیغ برای از بین بردن موهای زائد میباشد و راهی ندارد جز لیزر که خوب هزینه داره و از نظر شرعی هم برخی حرام میدانند

 65. melika گفت:

  سلام ، من و نامزدم رابطه جنسی داریم ، اوایل به شدت احساس درد میکردم که به خاطر تنگی بیش از حد واژنم بود به طوری که بعد از چهار رابطه تازه تونست دخول کامل داشته باشه ، ولی الان مشکل تنگی تقریبا حل شده ولی یه مشکلی که خیلی اذیتم میکنه اینه که هنگام دخول وقتی حدودا هشت سانت وارد میشه احساس درد شدیدی میکنم ، انگار سرش میخوره به رحمم ، حتی با انگشت که امتحان کردم ، بعد از هشت سانت انگشتم میخوره به گوشت و دیگه جلو تر نمیره ، میخواستم بپرسم ایا این گوشت رحمه ؟ و اینکه چیکاز باید بکنیم؟ ایا رابطه داشتن با این وضع درسته؟ یا اصلا این مشکلو چطور باید حل کرد، ممنون میشم جواب بدید خیلی نگرانم

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   سعی کنید قبل از دخول حد اقل ۱۵ دقیقه معاشقه کامل انجام دهید به حدی که خانم طلب رابطه دخول کند
   در ضمن توجه بفرمایید طول واژن ۸ سانت میباشد و در حالت اوج لذت جنسی به ۱۱ سانت میرسد
   پس در رابطه صبور باشید و با ارامش کامل رابطه بر قرار کنید

 66. مریم گفت:

  سلام ببخشید من یکساله عقد دائم کردم.عذرمیخوام که میخوام راحت حرف بزنم در هنگام معاشقه ناخواسته دخول انجام شد وبکارتم ازبین رفنت چازاین موقع به بعد همیشه شوهرم ازم میخواد رابطه بادخول باشه میخواستم بدونم اجازه دادن من به رابطه ی بادخول برای زندگی بعد عروسیم بعد نیست؟باعث دلسردی شوهرم نمیشم؟این فکر خیلی منو آزار میده توروخدازودتر جواب بدین

  • admin گفت:

   با سلام
   خیر این ارتباطی به این موضوع ندارد زیرا دخول باعث عمیق شدن رابطه میگردد
   فقط چون رابطه کامل باعث استرس میگردد سعی کنید حتما حتما با کاندوم رابطه داشته باشید و به هیچ وجه منل وجود بدون کاندوم رابطه نداشته باشید
   در صورتی که به هر دلیلی بدون کاندوم رابطه برقرار کردید یک قرص اورژانسی لونژیل مصرف کنید ، توجه کنید در هر دوره پریود یکبار بیشتر ضرر زیادی دارد
   حتی همین یکبار هم عوارضی دارد در کل باید مراقبت کنید این لذت فراوان به استرس ترس از حاملگی تبدیل نشود

 67. الهه گفت:

  با سلام
  من یه سوالی داشتم که توو مطالبتون نتونستم جوابشو پیدا کنم.حدودا دوساله ازدواج کردم همسرم هنگام رابطه رغبته شدیدی داره که من ب یکباره ارضا بشم.ازونجایی که میدونم خانم ها کم کم ارضا میشن.ولی بعضیام مثه آقایون یک دفعه منی ازشون میپاشه بیرون.
  میشه منو راهنمایی کنید لطفا.
  بازم بابته سوالم پوزش میطلبم ولی واقعا هیچ راهکاری پیدا نکردم

  • admin گفت:

   با سلام
   واقعیت متوجه سوالتون نشدم ولی جواب به صورت زیر است
   نحوه ارضا شدن و به ارگاسم رسیدن خانم ها مثل یک دایره است که هیچ وقت تمام نمیشود و از آغاز رابطه را ابتدای دایره و انتهای دایره را ارگاسم فرض کنیم مجدد زن در حالت ابتدای دایره قرار میگیرد و تا به انتهای دایره برسد مجدد ارگاسم میشود و هربار این رسیدن به ارگاسم سریع تر میشود یعنی یک خانم در یک رابطه میتواند انقدر ارگاسم شود تا از هوش برود ولی در اقایان ارضا شدن مثل یک خط راست است وقتی به انتهای ان برسد مرد ارضا میشود و دیگر نمیتواند رابطه را ادامه دهد در ان لحظه مگر این که ۳۰ دقیقه بعد مجدد اقدام کند ، در ضمن نحوه ارضا شدن خانم ها طوری نیست که منی جهش یابد و بیشتر ذهنی است …

  • admin گفت:

   با سلام
   واقعیت متوجه سوالتون نشدم ولی جواب به صورت زیر است
   نحوه ارضا شدن و به ارگاسم رسیدن خانم ها مثل یک دایره است که هیچ وقت تمام نمیشود و از آغاز رابطه را ابتدای دایره و انتهای دایره را ارگاسم فرض کنیم مجدد زن در حالت ابتدای دایره قرار میگیرد و تا به انتهای دایره برسد مجدد ارگاسم میشود و هربار این رسیدن به ارگاسم سریع تر میشود یعنی یک خانم در یک رابطه میتواند انقدر ارگاسم شود تا از هوش برود ولی در اقایان ارضا شدن مثل یک خط راست است وقتی به انتهای ان برسد مرد ارضا میشود و دیگر نمیتواند رابطه را ادامه دهد در ان لحظه مگر این که ۳۰ دقیقه بعد مجدد اقدام کند ، در ضمن نحوه ارضا شدن خانم ها طوری نیست که منی جهش یابد و بیشتر ذهنی است …

 68. ...........ویدا گفت:

  سلام…من و نامزدم فقط از طریق تماس های ساده آلت تناسلی با هم رابطه برقرار میکنیم.
  اول این که من دیر ارضا میشم ثانیا بعد از ارضا شدن دیگه تمایلی برای ادامه ندارم که نامزدمم هم ارضا بشه.
  و بیش از یک بار هم ارضا نمیشم.
  میشه راهنماییم کنید؟

  • admin گفت:

   سوال شما به نام یک خانم است ولی محتوا طوری است که احساس بنده این است که مرد هستید
   در هر صورت باید طوری تنظیم کنید که همسر نیز ارضا شود

 69. مروارید گفت:

  سلام ……میخواستم بدونم که وقتی با نامزدم بدون هیچ دخولی نزدیکی میکنیم….. بعد از اینکه منی خودش رو بیرون ریخت….و دوباره بخواییم بدون دخول نزدیکی کنیم آیا این درسته ک احتما حاملگی وجود داره؟؟؟؟
  چون من شنیدم میگن روی آلت تناسلی مردان پر از اسپرمه..
  و اگر اسپرم هاش با منی دختر برخورد کنه احتمال حاملگی وجود داره…..
  امیدوارم منظورمو رسونده باشم….میشه بگین درسته یا نه؟

  • admin گفت:

   با سلام
   شما متاسفانه ظاهرا عبارات را معنیشان را نمیداید ، توجه کنید دخول ، نزدیکی ، امیزش ، همه یک معنی دارد و معنی ان یعنی وارد کردن الت تناسلی مردانه در زنانه است
   که توجه کنید به هیچ وجه بدون کاندوم نباید این اتفاق بیافتد زیرا مایعی قبل از منی از الت مردانه خارج میشود که دارای اسپرم میباشد که میتواند باعث ایجاد حاملگی شود
   و مورد بعدی این که پوست الت اسپرم ندارد !!!!!

 70. یک پسر پانزده ساله گفت:

  من. موهای زائد آلتم رو با قیچی کوتاه کردم از لحاظ شرعی یا هر لحاظ دیگر مشکلی نیست؟

 71. ساسان گفت:

  با سلام من نوجوانی پونزده ساله هستم حدو هفت سال پیش در دوران دبستان که هشت ساله بودم با یکی از دوستام در بیرون از مدرسه رابطه ای انجام دادم ودر این رابطه الت دوستم وارد باسن من نشد فقط از روی شلوار لی التشو به باسن من کشیدو اصلا التش پوست باسن منو لمس نکرد فقط التش رو به شلوار لی من مالید ایا او من را کرده است….

 72. علیرضا گفت:

  سلام…
  در هنگام تحریک و شهوت قسمت زیرین الت تناسلی ام اونجا که با باسن وصل میشود درد میگیرد…
  مشکلی دارم؟ راه حل این درد چیست؟!

  • admin گفت:

   با سلام
   در این موقع اب سرد روی الت و بیضه بریزید
   و از افکار جنسی دوری کنید در اولین فرصت ازدواج کنید

 73. آناهیتا گفت:

  درست هست که اویشن برای زن حامله بده …من این چند روز اویشن و گل گاوزبون خوردم میگن یک استکان اویشن بچه میندازه من دوتا لیوان هم خوردمولی اثری از خونریزی ندیدم .. میگن حتی دخول ۷۰درصد احتمال بارداریهس اینجور صفر هس یا احتمال خیلی کمه

  • admin گفت:

   با سلام
   اگر زنی حامله شده باشد باید در تمام موارد با پزشک متخصص مشورت کنید
   این اقدامات فقط در نهایت باعث اسیب های جسمی جبران ناپذیر به مادر و بچه میشود

 74. اناهیتا گفت:

  با عرض سلام … دخول انجام نشد فقط مایع منی رو دهانخ واژن ریخت در حد یک قطره وفردا همون روز پریود شدم ولیراین ماهه ۵روز گذشته هنوز پریود نشدم

  • admin گفت:

   با سلام
   خوب تفاوتی نمیکند تماس منی با واژن نیز احتمال حاملگی وجود داشته که با پریود شدن احتمال رفع شده است
   این ماه احتمال نزدیک به صفر است و بهترین راه بی بی چک است

 75. اناهیتا گفت:

  سلام من ماه پیش با نامزدم رابطه داشتم وکمی از منی ایشون در حد یه قطره روی واژن من ریخت ولی من فردای همون روز پریود شدم … و بعد اون‌هم دوبار رابطه داشتم ولی منی روی واژنم نریخت و این ماه سه روز از تاریخ عادتم میگزره
  ایا امکان حاملگی وجود داره ؟خیلی میترسم و ب خانواده هم نمیتونم چیزی بگم
  خودش میگه نگران نباش ما که کاری نکردیم دیر و زود میشه !!!!من هرماه دوروز عادت ماهیانم جلو میفته ولی این ماه از تاریخش گذشته.لطفا کمکم کنید

  • admin گفت:

   با سلام
   دخول بدون کاندوم و سوراخ شدن کاندوم احتمال حاملگی وجود دارد در ضمن نگران نباشید
   اگر ۷ روز از تاریخ پریود گذشت بی بی چک استفاده کنید
   و مورد بعدی در مواقع نزدیکی مشکوک از قرص اورژانسی لونژیل تک عددی و یا دو عددی استفاده کنید
   البته فقط ماهی یک بار میشود استفاده شود که همان نیز ضرر زیادی دارد

 76. فرهان گفت:

  با سلام من پسری ۲۸ ساله هستم اندازه التم خیلی خیلی کوچیک حدود ۱ سانت هر دکتری رفتم قطع امید کرده چیکار کنم ؟

 77. احمد گفت:

  در ضمن اینم بگم که درس میخونم کنکور دارم امکان ازدواج ندارم و هرچه بیشتر در روز درس میخونم تحریک میشم و التم راست میشه و سعی میکنم با فرار از تنهایی حلش کنم اما شنیدم نباید سرکوبش کرد. . .

  • admin گفت:

   با سلام
   بهترین راه این از افکار جنسی و صحنه های تحریک آمیز دوری کنید
   هر زمان این افکار سراغتان امد و خیلی تحت فشار بودید به آلت و بیضه ها حتما آب سرد و خنک بگیرید و
   هیچ وقت خودتون با آب گرم نشویید
   یک روز روزه در هفته بسیار عالی

 78. احمد گفت:

  سلام و خسته نباشید
  من پسری ۱۸ ساله هستم که میل جنسی آزارم میدهد چند بار خود ارضایی داشتم اما چون متوجه زیان های ان و گناه ان هستم اینکار رو تکرار نکرده ام و نمیکنم اما دارم اذیت میشم ورزش هم به صورت حرفه ای انجام میدم یه راهی چیزی پیش پام بزارید حداقل کمتر تحریک شم ممنون از شما.

  • admin گفت:

   با سلام
   بهترین راه این از افکار جنسی و صحنه های تحریک آمیز دوری کنید
   هر زمان این افکار سراغتان امد و خیلی تحت فشار بودید به آلت و بیضه ها حتما آب سرد و خنک بگیرید و
   هیچ وقت خودتون با آب گرم نشویید
   یک روز روزه در هفته بسیار عالی

 79. الهه گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من یه سوال خیلی خیلی مهم دارم خواهشمندم که جواب بدید
  من سه ماهه که ازدواج کردم.قبل از ازدواج به دکتر ماما مراجعه کردم و ایشون گفتن که پرده ی بکارت من خیلی کلفته ولی در ورودی واژن قرار داره و گفت برای شب زفافم یه کرم میده ولی من دیگه به ایشون مراجعه نکردم.من هنگام نزدیکی خیلی درد دارم و فقط دفع اول که نزدیکی داشتم یکم خون ریزی داشتم ولی پردم به اندازه ی یه بند انگشت فرورفتگی برداشت.هردفه که نزدیکی دارم اصلا پردم پاره نمیشه و فقط مقداری خراش پیدا میکنه و من مقدار نزدیکی خیلی درد دارم و دیگه اصلا روم نمیشه به دکتر مراجعه کنم.میخواستم بدونم اینکه پردم دیگه از این بیشتر پاره نمیشه و همسرم دخول کامل نمی تونه انجام بده از چیه؟
  ممنون میشم جواب بدید

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بهترین راه مراجعه به ماما و در نهایت با یک جراحی بسیار ساده برداشتن پرده توسط ماما میباشد !!
   البته تاکید میکنم این مورد انقدر ساده میباشد که اصلا اسم جراحی برای آن بسیار سنگینی میکند
   در ضمن حیا و خجالت در برخی موارد به حدی به انسان ضربه میزند که بی حیایی در مواقع دیگر !!!
   پس به پزشک مراجعه کنید تا پایه و اساس زندگی خود را با یک رابطه کامل با همسر محکم نمایید …

 80. جلال گفت:

  با سلام خدمت شما بزرگواران
  مرد۳۱ ساله هستم با همسر همسن خود،بیش از یک ساله ازدواج کردم.متاسفانه همسرم فوبیای بکارت داره و این طور که من شنیدم،از هر ده میلیون زن،یک زن داره.تو این ۱۵ ماه هر چه کردیم نتونستم موفق به دخول شم.حتی کار به رابطه مقعدی که دوستش ندارم هم کشیده.فوبیاش به حدیه که اگه شروع کنم به اصرار،ممکنه فرار کنه.جیغ بزنه،یک بار هم تشنج کرد.با هیچ کلکی نتونستم.دوستان پیشنهاد دادن از روش پزشک در مطب استفاده کنیم.حاضره دادگاه خانواده بره اما مطب نیاد.یه طایفه نتونستیم به زور ببریمش مطب.ا ز بی حسی و هر چی بگین استفاده کردم،نشد.حتی قرص بی هوشی با دوز پایین تو ابمیوه حل کردم خوراندم،تا صبح نشست منو نگاه کرد و نخوابید.دوز بالا هم که میترسیم خطرناک باشه.آخه بدن نحیفی داره و بیماری تپش قلب داره.به قول مادر خودش،فقط یه راه داره،بهش کلک بزنیم،اما چی؟
  نمیدونم:-(
  لطفا اگه کسی چیزی به ذهنش میرسه کمک کنه.
  اینم بگم به خاطر تحریک و عدم تخلیه شدن مناسب من،دچار بیماری واریکوسل ۳ شدم و شهریور عمل کردم،همسرم هم دچار همورویید شده…
  شانسه من دارم،از هر ده میلیون زن یکی…اونم ماله من:-(

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   من از اخر به اول پاسخ شمارو میدهم
   واریکوسل گرید ۳ باعق عقیمی میشود و بهتر ابتدا پیگیر این مورد باشید و ازمایش اسپرم دهید تا خدایی نکرد عقیم نشوید
   و در مورد فوبیا نیز تنها راه روان درمانی که در چند جلسه مشکل حل میشود ، شما با زور یا هر روش دیگر ایشون نمیتونید متقاعد کنید که بکارت خود رو از دست بدن
   ولی روانشناس و روانپزشک با صحبت و روان درمانی بسیار ساده مشکل رو حل میکنند ، مقاله زیر رو مطالعه کنید :

   یکی از رایج‌ترین روش‌های درمان فوبیاهای خاص، روش درمانی رفتاری-‌شناختی است که طی آن از یک شیوه‌ی حساسیت‌زدایی به کار گرفته می‌شود. در این شیوه، فرد را با یک روش حساب‌شده و مصون در معرض موضوع یا موقعیتی که از آن ترس دارد، قرار می‌دهند که معمول‌ترین آن شیوه حساسیت‌زدایی تدریجی است. مثلاً فرد با کمک دکتر یا درمانگر نخست در ذهن و با کمک قوه‌ی تخیل و سپس در واقعیت با عامل ترس مواجه می‌شود.

   به عنوان مثال، اگر فردی از عنکبوت ترس دارد، از او می‌خواهند تا ابتدا آن را در ذهن مجسم کند، سپس عکس‌هایی از عنکبوت را ببیند، و سرانجام در واقعیت به یک عنکبوت نگاه کند. البته بین این مراحل، به اندازۀ کافی فاصله در نظر گرفته می‌شود. هم‌چنین این روش توأم با تکنیک‌‎های آرام‌بخش اجراشده و از سوی روان‌درمانگر حمایت و کنترل می‌گردد.

   با تکرار این تجربه، فرد درمی‌یابد که اگر چه آن موقعیت ناخوشایند است، اما زیان‌بار نیست و با هر بار در معرض عامل ترس قرار گرفتن احساس کنترل بر آن ترس در فرد بیش‌تر می‌شود و این احساس کنترل کردن موقعیت و خود، مهم‌ترین دستاورد این شیوه است.

   نوع دیگر حساسیت‌زدایی، شیوه‌ی یادگیری و مشارکت است. در این شیوه نیز درمانگر روش‌های صحیح و مناسب برخورد با موضوع ترس را به بیمار نشان می‌دهد و به این ترتیب فرد را ترغیب به انجام همان کارها می‌کند. البته در نظر گرفتن تفاوت‌‎های فرهنگ و شدت اختلال در انتخاب روش مداوا و گرفتن نتیجۀ مثبت از آن ممکن است مفید باشد.

   در درمان فوبیاهای خاص به ندرت از داروها استفاده می‌شود؛ اما اگر فرد برای رویارویی با موضوع یا موقعیت ترس‌آور، بسیار مضطرب باشد احتمالاً برای آرام‌سازی او و کمک به فرآیند مداوا، داروی ضد اضطراب تجویز می‌شود.

 81. نازی گفت:

  سلام خیلی ممنون ازاینکه جواب سوالات رو مبدید ببخشید من نزدیک به دو ماه هست ک ازدواج کردم ولی بنا به دلایلی ک من اماده نبودم به تازگی رابطه ی کاملمون روشروع کردیم اما هردفعه من خیلی درد احساس میکنم و بجز دفعه اول باز هم هردفعه خون میاد به طوری که حس میکنم همسرم بی رقبت شده نسبت به رابطه واصلا تا نصفه بیشتر نمیشه داخل شه میشه بگیدچکاربایدبکنم

  • admin گفت:

   با سلام
   رابطه جنسی کامل نیاز به مهارت کامل مرد و همراهی زن میباشد
   مراحل در چند نکته ساده:
   ۱: انقدر مرد معاشقه نماید ، تا زن درخواست دخول نماید
   ۲: برای رابطه صبور باشد مرد و حتما از ژل لوبریکانت استفاده نماید
   ۳: تا زمانی که زن به ارگاسم نرسیده است مرد ارضا نشود

   با تشکر

  • admin گفت:

   با سلام
   رابطه جنسی کامل نیاز به مهارت کامل مرد و همراهی زن میباشد
   مراحل در چند نکته ساده:
   ۱: انقدر مرد معاشقه نماید ، تا زن درخواست دخول نماید
   ۲: برای رابطه صبور باشد مرد و حتما از ژل لوبریکانت استفاده نماید
   ۳: تا زمانی که زن به ارگاسم نرسیده است مرد ارضا نشود

   با تشکر

 82. فرشاد گفت:

  سلام…
  خانومه بنده برخلاف دیگر زنها خیلی زود ارضا میشه ایا قرص یا راه دیگری هست که دیر تر ارضا بشه…ممنون

 83. MIlAD گفت:

  سلام
  من سوال پرسیدم ولی شما حذف کردین
  میخاستم بدونم ایا خودتحریکی عوارض داره من چنمدته خودارضایی گذاشتم کنار ولی متاسفانه گاهی وقتا ب خودتحریکی مشغول میشم و نمیخام دوباره دس به عمل زشته خودارضایی بزنم
  لطفا بگین ایا خودتحریکی عوارض داره و گناه محسوب میشه وایا ب جنب شدن زیاد درخواب هم مربوط میشه؟
  منتظر جواب و راهکار شما هستم
  ممنون

  • admin گفت:

   با سلام
   نیاز جنسی یک مورد طبیعی و باید در شرایط مناسب ازدواج نمود
   اگر شرایط ازدواج وجود ندارد با ورزش و یاد خدا و حد اقل یک روزه در هفته از افکار جنسی دور بشید و به یاد خدا نزدیک شوید

 84. ماهتابان گفت:

  با سلام من دیروز با نامزدم یک رابطه ی بدون دخول داشتم که ایشون ارضا شدن و برای اینکه من هم ارضا بشم ایشون با دست آلت منو لمس کردن تا از طریق تحریک کلیتوریس ارضا شوم می خواستم بدونم با اینکه ایشون دستشونو بعد از پاک کردن آلتشون شستن و پاک کردن آیا امکان بارداری هست؟

 85. جواد گفت:

  سلام من سه ساله ازدواج کردم همسرم موقع عمل دخول بسیار درد میکش راه چیست؟

  • admin گفت:

   با سلام
   حد اقل ۳۰ دقیقا قبل از دخول معاشقه کنید و وی را ماساژ دهید
   برای دخول صبور باشید و از ژل لوبریکانت نیز استفاده کنید

 86. مهسا گفت:

  سلام.من هروقت دوس پسرم یکم عاشقانه رفتار میکنه یا حرف میزنه منی از من خارج میشه.با اینکه اصلا تحریک نمیشم،مشکل چیه؟؟

  • admin گفت:

   با سلام
   اسم اون مایع منی نیست ! ترشحات زنانه است
   در ضمن دوست گرامی سعی کنید عفاف به خرج بدید و از روابط نامشروع به شدت دوری کنید
   شک نکنید این پسر اگر شمارو دوست داشت به چشم ناموس خودش به شما نگاه میکرد
   ایا خودش راضی هست نامحرمی با خواهر و مادرش عاشقانه … رفتار کند…

   طوری حرکت کنید در زندگی بعد ها پشیمان نشوید

 87. سارا گفت:

  با سلام خدمت شما،
  من زنی هستم ۲۲ ساله که ۱ سال و ۴ ماهه ازدواج کردم و تا حالا از هیچ نوع قرص ضدبارداری استفاده نکردم اما…
  اما دو شب پیش یه رابطه مشکوک با همسرم داشتم که ۷۰ درصد احتمال حاملگی وجودداشت ،منم برای جلوگیری از این حاملگی فردای صبح اون روز(یعنی دیروز) قرص hd رو ۲ عدد و ۱۲ ساعت بعد هم ۲ عدددیگه مصرف کردم ولی بعد مصرف قرص اول دچار حالت تهوع شدم و تا الان هم حالت تهوع دارم،گاهی مواقع حالت تهوع من زیاده و زیر شکمم سمت راست بعضی اوقات تیر میکشه، میخواستم بدونم باز هم احتمال حاملگی وجود داره؟برای از بین رفتن حالت تهوع باید چیکار کرد؟و اون تیر کشیدنا ناشی از چیه؟ (البته ۱ هفته تا ۱۰ روز تا پریودم مونده،رابطه ای که داشتیم تقریبا زمان تخمک گذاری بود)
  ممنون میشم زود جواب بدین…

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   اگر قرص ها را طبق دستور مصرف کرده باشید احتمال حاملگی نزدیک به صفر است پس نگران نباشید
   در ضمن حالت تهوع و.. عوارض مصرف دارو میباشد که میتوانید از داروخانه دارو ضد تهوع تهییه کنید
   بعد از پریود شد این حالات از بین میرود به مرور …

   توجه کنید قرص hd بسیار قوی است و هرمون های زیادی دارد در موارد اورژانسی استفاده از قرص لونژیل دوتایی یا تک عددی
   گزینه بهتری میباشد…

 88. سحر گفت:

  من با نامزدم از عقب رابطه داشتم تقریبا نصف کف دست شایدم کمتر خون اومداز عقب ممکنه مال پرده باشه؟؟؟

  • admin گفت:

   با سلام
   احتمال کم است ولی احتمال پارگی در مقعد وجود دارد
   از این نوع رابطه به شدت دوری کنید باعث بیماری هایی میشود
   که غیر قابل درمان اند

 89. محمد مهدی گفت:

  با سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  یه سوال داشتم،میخواستم ببینم گرایش فتیش بیماری هست یا نه؟اگر بیماریه آیا درمانی واسش وجود داره یا نه؟ من خودم تا حالا تو هیچ سایتی نشنیدم و ندیدم کسی فتیش داشته باشه و بگه درمان شده. حالا واقعا اگر بیماری هست قابل درمانه یا خیر؟

  • admin گفت:

   با سلام
   ف.ت.ی.ش جنسی ( #F.e.t.ish# ) نوعی اختلال روحی است که بصورت ابراز تمایل و جاذبه جنسی غیر طبیعی و غیر معمول نسبت به اشیا مادی (همچون لاستیک ،چرم ،پارچه و..) یا عوامل دیگر (همچون اندامی از بدن) بروز می کند و زندگی فرد را دچار اختلال می کند. این بیماری اولین بار توسط آلفرد بینت شاخته و معرفی شد. برخی افراد کنار آمدن با این بیماری را بر مداوای آن ترجیح می دهند. ف.ت.ی.ش پا یکی از شایع ترین این نوع بیماری می باشد. این مورد درجات مختلفی دارد که باید توسط روانشاس بررسی دقیق و درمان شود …

 90. حامد گفت:

  «من این سوال را از شما پرسیده بودم و شما اینگونه جواب داده بودید : اگر منی من روی یک صندلی ریخته باشد و با دستمال پاکش کرده باشم و یک دختر لخت که بدنش خیس باشد روی آن صندلی بنشیند احتمال دارد باردار شود؟»

  «دوست گرامی اگر منی با دریچه واژن برخورد کند احتمال وجود دارد
  ولی با شرایطی که شما گفتید احتما حاملگی چیزی حدود ۱ درصد است !!!!
  بهترین راه برای جلوگیری از این مواقع استفاده از قرص اورژانسی لونژیل میباشد.»

  اسپرم در آن شرایط که روی صندلی خشک شده چقدر زنده می ماند؟چون پس از اینکه پاکش کردم حدود 45 دقیقه تا 1 ساعت بعد روی صندلی نشست
  اگر باردار شود چه خاکی سرم بریزم ازآن ماجرا 10 روز میگذرد برای سقط جنین چه قرصی بخورد؟

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   نگران نباشید با این شرایط احتمال حاملگی چیزی زیر صفر است

   توضیحات تکمیلی : اين موضوع به عوامل متعددي بستگي دارد و مهم‌ترين آنها محل قرار‌گيري اسپرم است. هنگامي که مني خشک مي‌شود، اسپرم روي يک سطح خشک، مانند لباس يا تختخواب مي‌ميرد ولي در آب مثلا در آب گرم وان، احتمالا براي مدت طولاني‌تري زنده خواهد ماند، زيرا در محيط‌هاي مرطوب و گرم بيشتر زنده مي‌ماند ولي احتمال اينکه اسپرم موجود در آب وان به دستگاه تناسلي زنانه راه يابد و او را باردار کند، بسيار اندک است. اسپرم در بدن زن با توجه به شرايط، تا حداکثر 5 روز زنده مي‌ماند، بنابراين روابط زناشويي بدون حفاظ، حتي چند روز پيش از تخمک‌گذاري زن ممکن است به بارداري زن بينجامد.

 91. شهلا گفت:

  با سلام..
  ممنون میشم به سوالم پاسخ بدین من واقعا نگرانم.من هیچوقت رابطه ی جنسی نداشتم و شیئی رو هم هرگز وارد نکردم،فقط چند بار انگشتم رو فرو کردم و در اوردم.دفعه ی اول که اینکارو کردم انگشتم خونی نشد اما وقتی ادرار کردم مقدار خیلی کمی خون ازم دفع شد..و از اون به بعد هم هیچ خونریزی نداشتم در این باره. ایا ممکنه این خون به خاطر پاره شدن پرده ی من باشه؟یا به خاطر اینک اولین بار بود انگشت وارد واژنم میشد خون دفع شد؟ممنون میشم منو از نگرانی در بیارید.مرسی از سایت خوبتون

  • admin گفت:

   با سلام این موضوع باید حظوری توسط متخصص ماما بررسی شود
   چون نوع پرده و مقدار وارد شدن انگشت و غیره فقط باید توسط متخصص ماما بررسی شود

 92. حامد گفت:

  سلام
  شما را به خدا قسم جواب دهید
  اگر منی من روی یک صندلی ریخته باشد و با دستمال پاکش کرده باشم و یک دختر لخت که بدنش خیس باشد روی آن صندلی بنشیند احتمال دارد باردار شود؟

  • admin گفت:

   دوست گرامی اگر منی با دریچه واژن برخورد کند احتمال وجود دارد
   ولی با شرایطی که شما گفتید احتما حاملگی چیزی حدود 1 درصد است !!!!
   بهترین راه برای جلوگیری از این مواقع استفاده از قرص اورژانسی لونژیل میباشد.

 93. مهدی س گفت:

  آیا آب منی مداوم داخل باسن رخته شود باسن چاق میشود؟

 94. Hani گفت:

  چند وقت پیش با یکی رابطه داشتم هنگام دوخول خون اومد ولی هیچ دردی احساس نکردم ایا پرده بکارتم پاره شده ؟؟!! تروخدا جواب بدین بعد از اونم با کسی رابطه نداشتم اون یک دفه هم چون طرفو خیلی دوست داشتم مجبور,شدم بگم اره از صب مدرسه ام شبا سر کار وقت نمیکنم برم دکتر 17سالمه لطفا بگید بهم خیلی واسم مهمه

 95. اتنا گفت:

  سلام منو نامزدم در ۲روز قبل ۷بار رابطه داشتیم و نامزدم. ۲ بار اب منی رو داخل وا. ژن من ریختو من هم قرص ldخوردم هم۲بارقرص ارژانسی خوردم ایا احتمال حاملگی هست?

  • admin گفت:

   با سلام
   هر قرص طریقه مصرف دارد و باید طبق ان مصرف شود و اگر قبل از4 روز باشد احتمال حاملگی بسیار کم میشود
   ولی اگر طبق مصرف نباشد تداخل ایجاد میگردد ، همچنین توجه کنید برای هر دوره بیش از یکبار از روش اورژانسی نباید استفاده کرد زیرا خطر دارد …
   در حال حاظر نگران نباشید انشالله که حاملگی صورت نگرفته است ، در صورتی که بیش از 7 روز از زمان پریود گذشت میتوانید ازمایش دهید

 96. مریم گفت:

  سلام
  من و نامزدم تا الان برای پیش گیری از بارداری از کاندوم استفاده میکردیم اما کاندوم خیلی اذیتش میکنه و اون لذتی که بایدو بهش نمیده با توجه به اینکه رابطه ما با توجه به دور بودنمون ازهم خیلی کمه و شاید ماهی یه بار باشه شما استفاده از قرص های ضر بارداریو بجای کاندوم توصیه میکنین
  ممنون میشم اگه جواب به ایمیلمم ارسال بشه
  با سپاس

  • admin گفت:

   با سلام
   به غیر از کاندوم روش دوم قرص ال دی و اچ دی میباشد که عوارض خاص خود را دارد

   بهتر از یکبار از کاندوم کاپوت نازک بدون مواد تاخیری استفاده کنند ….

 97. raha گفت:

  باسلام خسته نباشید من دیروز عادت ماهیانم تموم شد و شبش با نامزدم رابطه جنسی داشتیم ولی در حدی نبود فقط با انگشتش یکم بازی میکرد با التم ولی بعد دوساعت خون کمی ازم اومد خیلی میترسم دردیم ندارم اصلا ایا ااون خون از عادت ماهیانم بوده یا ب پرده بکارتم اسیبی وارد شده لطفا جواب بدین خیلی نگراانم

  • admin گفت:

   با سلام
   به احتمال بسیار زیاد به خاطر عادت بوده است
   و جای نگرانی نیست ولی توجه کنید بهترین راه تشخص پزشک متخصص است
   همچنین توجه کنید با فرو کردن پرده زده خواهد شد و دردی نیز همراه دارد

 98. شادی گفت:

  سلام ببخشید میشه جوابمو بدید خواهش میکنم ممن یه رابطه ای با نامزدم داشتم در حد مالش بوده انگشتشو داخل نکرده و هیچ درد و خونیم نیومده فقط ترشحاتم بیشتر شد بعد از اونروز و اایننکه میخواستم بدونم پرده دارم؟؟پردم اسیب دیده یا نه!!!!!!

 99. mina گفت:

  سلام،یک دنیا ممنون…برام دعا کنید

 100. صادق گفت:

  سلام میخواستم بگم که من دیروز وقتی میخواستم سکس کنم قبل از سکس خود ارضایی کردم تا بلکه دیر تر ارضا بشم اما موقع سکس که شد با پنجب بار عقب و جلو کردن ارضا شدم و بلافاصله به سکس ادامه دادم تا شاید زمان رابطه بیشتر بشه اما بازم با پنج بار عقب و جلو کردن ارضا شدم
  درضمن اینم بگم بار اول بود که رابطه داشتم با تشکر اگه میشه یه راه حل جلو پام بزارید

 101. mina گفت:

  سلام میخواستم بدونم آیا با دیدن فیلم های پورنو آدم ارضا میشه و نیاز به غسل هست؟من یه فیلمی دیدم در حالیکه دراز کشیده بودم پاهام محکم تو هم فقل شدن و نبضه زیر دلم زد خیلی محکم پاهام به هم فقل شده بود با دو سه بار حرکت بالا و پایین بعده این حالت دیگه نتونستم به دیدن فیلم ادامه بدم انگار که زده شده باشم ولی بعد چند روز عینه معتادا بازم دلم میخواست اون حسو.میشه کمکم کنید من الان وضعیتم چیه این حالت غسل میخواد؟؟ تورو خدا جواب بدید من کسیو ندارم سوال کنم ازش

  • admin گفت:

   با سلام عرض ادب
   در صورتی که حس شهوت به شما قلبه کرده بهتر از است غسل کنید و توبه واقعی کنید
   توجه کنید فیلم های پورنو ، ضرر های جبران ناپذیری دارد پس سراغ ان نروید

 102. عباس گفت:

  سلام پسری هستم ۲۶ ساله خیلی سرد مزاج ام نه اینکه شهوت ندارم ولی خیلی کمه فقط دوست دارم ساعت ها همسرم و بغل کنم و ببوسم ولی از سکس خوشم نمیادخواستم بدونم اگه با همسرم کمتر سکس داشته باشم و بیشتر عشق بازی کنیم ناراحت میشه؟ امکان داره عذاب بکشه و رووش نشه چیزی بگه؟

  • admin گفت:

   با سلام
   بهتر به مشاوره مراجعه کنید
   چون زن ها نیز نیاز به ارضا و رسیدن به ارگاسم دارند و اگر این حس سرکوب شود عوارض زیادی دارد جبران ناپذیر
   برای مثال افسردگی و…

 103. راشین گفت:

  سلام. من8ماهه عقدم و2ماه پیش پردمو نامزدم زد چون میخاستیم استرسی از این بابت نداشته باشیم ایا گناهه? تروخدا جواب بدید……..ر

 104. elham گفت:

  سلام من چندبار از پشت با نامزدم از پشت رابطه داشتم و هنگام دخول درد زیادی در رحمم حس میکردم الان هم گاهی حس میکنم رحمم درد میکنه ایا مشکلی برام پیش اومده؟

 105. kosar گفت:

  سلام من با نامزدم حدود 10باری سکس مقعدی داشتم میخوام بدونم ممکنه با این دفعات مقعد گشاد بشه و اگرهم شده باشه ممکنه تا چند ساله دیگه اگر دیگه از مقعد سکس نکنیم به حالت قبل برگرده؟ اخرین نزدیکی که داشتیم منی رو در مقعدم ریخت امکان حاملگی هست؟

  • admin گفت:

   با سلام
   رابطه از مقعد باعث اسیب به اسفنکتر و بی اختیاری مدفوع و خطر مریضی سوزاک برای هر دو نفر میباشد
   از راه مقعد حاملگی ایجاد نمیشود ولی ممکن با برگشت منی به بیرون و وارد شدن به واژن حاملگی صورت بگیرد

 106. assassin گفت:

  با سلام من پسری 16 ساله هستم و بعضی وقت ها آمیزش جنسی دارم و در تیم B تیم ملی بسکتبال هستم آیا این بر تحرک بدنی من و قدم تلثیر می گذارد؟

 107. سینا گفت:

  سلام خسته نباشید توروخدا زود جواب سالمو به ایمیل بفرستید دارم دیونه میشم
  1 هفته میشه عروسی کردم اولین رابطه ای که با همسرم داشتم همسرم خیلی احساس درد کرد و نتونستم اون شب رابطمونو ادامه بدیم
  یه روز دیگه باز شروع کردیم باز اینقد درد داشت نتونستم عمل دخول رو کامل انجام بدم باز رابطه ناقص شد به نظر شما مشکل کار از کجاست از ژل لوبریکانت هم استفاده کردیمتورخدا بگید مشکل کار از کجاست
  در ضمن واقعا الانم نمی دونم همسرم پررده بکارتش مونده یا نه چون خونریزی اصلا ندیدم
  شما فقط بفرماید مشکل از کجاست که نمی تونیم با هم ارتباط داشته باشیم

  • admin گفت:

   با سلام
   این کاملا طبیعی است
   نگران نباشید و صبر کنید
   سعی کنید به همسرتون استرس وارد نکنید و به وی ارامش خاطر دهید
   راه حل : نیم ساعت قبل از دخول معاشقه داشته باشید ، برای مثال لب بگیرید ، سینه وی را بفشارید ، حرف های عاشقانه بزنید تا وی درخواست دخول کند
   برای دخول از ژل لوبریکانت استفاده کنید و ارام ارام سعی بر دخول داشته باشید و زمانی که درد داشتند دوباره معاشقه کنید
   صبور باشید تا همسرتان نیز لذت ببرد و زجر نکشد !!!

 108. Jasmine گفت:

  سلام. من 5 مرداد یه سوال پرسیدم ولی جواب ندادید.
  میشه جوابمو بدین (اگه میدونید البته!)
  من ۲۱سالمه و حدود ۲سال پیش اولین رابطه جنسیمو با نامزدم برقرار کردم که نه درد داشتم و نه خونریزی. بعد از اونم چندبار رابطه داشتم که بازم به هیچ عنوان درد و خونریزی نداشتم. البته نامزدم با این قضیه مشکلی نداره و بهم اعتماد کامل داره ولی واسه خودم مهمه. فکرکردم شاید مشکلی دارم واسه همین رفتم معاینه و دکتر بهم گفت که پرده دارم و سالمه خجالت کشیدم از دکتر بیشتر سوال کنم و واسه همین نفهمیدم چطور ممکنه.
  حالا نزدیک ازدواجمونه و من بازم نگرانم شاید بخاطر رسم و رسومات ازم پارچه خونی بخوان یا همچین چیزایی. ممکنه دکتر اشتباه کرده باشه؟ اگر نه پرده من چ نوعیه و چرا تو اولین رابطه هیچ خونریزی ای نداشتم؟
  اگه دوباره برم معاینه ممکنه این بار از بین رفته باشه؟
  اگه کسی اطلاع داره جواب بده. ممنون

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   دوست گرامی علت این امر برمیگرد به نوع پرده شما
   برخی پرده ها حالت ارتجاعی میباشد و فقط در صورت زایمان طبیعی از بین میرود !!!
   پس با یک گواهی از پزشک متخصص نوع پرده مشخص میشود ،
   در کل برای مشاوره دقیق دوباره به دکتر مراجعه کنید و نگرانی و خحالت را بگذارید کنار

 109. سحر گفت:

  ممنون ازلطفتون وسایت خوبتون

 110. سحر گفت:

  سلام ممنون که جوابمو دادین اخه میگن قرص اورژانس وباید حداکثرتا72ساعت باید مصرف کرد،ما2هفته است نزدیکی داشتیم ،علایم چن روز بعدنزدیکی مشخص میشن؟؟

  • modir گفت:

   با سلام و عرض ادب
   علائم حدود 7الی14وز بعد از نزدیکی مشخص میشود
   اولین نشانه بارداری معمولا عقب افتادن قاعدگی است

 111. سحر گفت:

  سلام خسته نباشید من وشوهرم درروز14روز بعداز قاعدگی باهم نزدیکی(دخول) بدون حفاظت داشتیم ولی به احتمال زیاد منی به واژن نخورده ولی من 2روز بعدنزدیکی دردشکم داشتم البته ازنوع پریودی نبود وسومین روز لکه بینی داشتم،الان 2هفته از نزدیکی مون میگدره من همچنان شکم درد دارم دوره ی پریودم 30روزست وتقریبا منظم،میخواستم بدونم ایا علایم حاملگی 2روز بعدازنزدیکی شروع میشه؟؟ایامن حامله ام؟؟توروخدا زود جواب بدین اصلا شرایطتشونداریم

 112. ... گفت:

  باسلام واحترام.
  درصورتی ک هنگام ملاعبه باهمسر مایعی ک از مرد خارج میشه که مانند وقتی ارضا میشود نیس .ایا این مایع هم اسپرم دارد و درصورت ریخته شدن روی واژن زن برای لذت بیشتر.ایا احتمال بارداری وجود دارد؟
  باسپاس

 113. saeid گفت:

  سلام سایت خوبی دارید وپاسخ کلی سوالات جنسیموگرفتم فقطیه سوال داشتم نمیدونم کجابایدبپرسم لطفاراهنمایی کنید

 114. مریم گفت:

  سلام سایت بسیار خوبی دارید لطفا جواب سوال من به ایمیلم بفرستید.من دختری هستم 35 شاله تابه حال چندبار رابطه از پشت داشتم بنظرم کمی گشاد شده ولی مشکل عدم کنترل مدفوع ندارم. میخوام بدونم راهی هست بدون رفتن پیش پزشک دوباره مثل قبل بشه لطفاکمک کنید میخوام ازدواج کنم میترسم بفهمه

  • admin گفت:

   با سلام
   در حالت عادی متوجه نمیشوند توبه کنید و نیت کنید و ازدواج کنید
   برای مشاوره دقیق و تخصصی به پزشک مراجعه کنید

 115. من گفت:

  سلام من میخواسم بگم ک چن ماهه با یک پسر 26 ساله نامزد کردم خودم 18سالمه و خیلی همدیگرو دوست داریم فقط اینک جفتمون میل جنسی بالایی داریم و اون خیلی درمورد مسایل جنسی باهام حرف میزنه و ازم سوال میپرسه نمیخوام فعلا تا عقد نکردیم زیاد درموردش حرف بزنیم چیکار کنم ک زیاد درموردش حرف نزنه و به گناه نیوفتیم؟و اینک آیا اون منو فقط به خاطر سکس دوست داره ک انقد درموردش حرف میزنه؟

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   اگر تمام شرایط خوب است و همدیگر را دوست دارید سریع تر عقد کنید
   این یک میل کاملا طبیعی است که بین دو جنس مخالف صورت میگیرد
   ولی اگر شما در این شرایط به ان بهای زیادی بدهید اتفاقات خوبی نخواهد افتاد که باعث مشکلات روحی و… میشود
   پس در اولین فرصت عقد کنید و صحبت در مسائل جنسی را به جد اقل برسانید

 116. محمدرضا گفت:

  سلام التماس میکنم که به این پرسش پاسخ دهید و به ایمیلم ارسال کنید من پسری 15 ساله هستم که تمایل خیلی خیلی زیاد به پسرای دیگه دارم حتی دو سه بار با دوستام همجنسبازی کردم لطف کنید بگید این مشکل همجنسبازی به چه علت در افکار و رفتار من به وجود اومده و چه طوری میتونم این عادتو ترک کنم ممنون میشم اگه جواب بدید

 117. Sad گفت:

  سلام . اخه خجالت میکشم راجب مسله جنسی حرف بزنم . ولی سعی میکنم. بنظرتون برای دارا شدن فرزند مشکلی پیش بیاد؟ علتش چیه که به اون حس شهوانی دارم؟ کمک کنین لطفا

 118. Sad گفت:

  سلام یه پسر ۱۶ ساله هستم. من کلا شهوت جنسیم با نگاه کردن به دختر ها اینا یا خود ارضایی ارضا نمیشم. هیچ حسی به اینا و فیلم ها پورن اینا کلا ندارم. ولی نمیدونم چرا با لباس زنونه ارضا میشم. لطفا کمکم کنید نمیدونم چرا اینطوریه وضعم. با لباس زنونه مثه پوشیدن دامن ارضا میشم . کمکم کنید.برای اینده و برای داشتن فرزند مشکلی پیش میاد؟! درمانی داره؟

  • admin گفت:

   با سلام
   دوست عزیز حتما شما باید برای مشاوره به یک روانشناس مراجعه کنید ، با یک جلسه میتونید دقیق مشکلتون شناسایی کنید و حل کنید
   ولی اگر دنبالش نرید ممکن شاخو برگ بهش داده بش و بعد ها مشکل حل نشود

 119. ... گفت:

  سلام.
  بی اختیاری مدفوع در زنان پس از سکس از پشت درمان دارد؟؟؟

 120. میثم 99 گفت:

  سلام:خواهش میکنم زود جواب من رو بدین
  من با نامزدم که یک دوشیزه ی باکره هست و پرده ی بکارتش پاره نشده رابطه ی جنسی داشتم اون در هنگام رابطه ماده ی غلیظی اندام تناسلیش رو خیس کرده بود که از خودش خارج شده بود
  من موقع خروج منی التم رو برداشتم از روی التش و اسپرمم رو روی شکمش ریختم
  کمی از اسپرم به قسمت بالایی الت اون دختر رسید که زود با دستمال پاکش کرد و سپس بعد از ربع ساعت الت و اطرافش رو با اب شست و بعد از شستن خشک نکرد من حتی احتمال دادم که بخاطر کثیف بودن پیراهنش از اب اسپرم خشک شده ی من بعد از خیسی دوباره باعث مشکل و بارداری بشه
  دوساعت بعد از رابطه دو عدد قرص hd خورد و 12 ساعت بعد دوعدد دیگر و دوازده ساعت دیگر 2 عدد خورد جمعا 6 عدد
  3 روز دیگر باید پریود بشود و الان میگه احساس میکنه علائمش رو داره
  من بهش میگم مال قرص است
  حالا میخواستم بدونم با این اقدامات ما ایا نامزد من احتمال داره باردار شده باشه یا نه
  و اینکه ایا اگر پریود شد دیگر نگران بارداری و حامله شدنش نباشم
  یا امکان داره بعدش لقلح انجام بشه
  و نیاز هست ازمایش بدم
  و ایا با توجه به حالت هایی که هر ماه قبل از پریودی داره و الانم داره اصلا پریود میخواد بشه
  من خیلی نگرانم
  لطفا زود جواب بدین
  ممنون

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   ایشون اگر پریود شوند دیگر هیچ نگرانی برا بارداری نیست …
   در ضمن توجه کنید این قرص ها هر کدام نحوه مصرف دارند و ایشون دوتا زیادی خورده اند
   توجه کنید هر دوره پریود بیش از یکبار از روش اورژانسی نباید استفاده کرد
   بهتر با کاندوم رابطه داشته باشید

 121. sasan گفت:

  سلام پسری17ساله ام که5ساله حدودا خودارضایی میکنم.به این گونه که به پشت میخوابم و کمی تکون میخورم و با احساس قلقلک،منی بیرون میاد.آلتم بسیار کوچک و سیاه رنگ شده.با دیدن چیزهای مستهجن،به زودی منی بیرون میاد.خجالت میکشم به والدینم این موضوع رو بگم.لطفا کمک کنید…

 122. حمید گفت:

  سلام چگونه میشه به بلوغ زود رس رسید؟

 123. فرشته گفت:

  سلام خسته نباشیدتو ی روز زیاد خود ارضایی کردم کمرم واس اولین بار شدید درد گرفته 2-3روزه ک خوب نشده مشکل پیش اومده برام یا نه؟؟؟؟؟

  • admin گفت:

   با سلام
   اگر ادامه دهید ممکن مشکلات جبران ناپذیری ایجاد شود
   ترک کنید یا حد اقل برسونید به ماهی یکبار تا به کلی ترک کنید

 124. رامین گفت:

  سلام
  من و نامزدم روز 21 خرداد پیش هم بودیم و با هم نزدیکی از طریق لای پایی در صورتیکه نامزدم شلوار و لباس زیر تن داشت و من از کاندوم استفاده کردم نامزدم باکره هست ولی همان شب یکی دو ساعت بعد از نزدیکی از نامزدم خون روشن بهمراه مایع لزج خارج شد و از فرداش الان دو یا سه روزه که لکه ی قهوه ای رنگ توی لباس زیر نامزدم مشاهده میکنم مشکل چی هست؟دلیل ای لکه بینی ها چی هست؟ ایا احتمال بارداری با نزدیکی از طریق لاپایی با پوشش هست؟ممنون میشم از راهنماییتون در ضمن ایشون 8 خرداد پریود شدند و 15 خرداد دورهسون تمام شد

  • admin گفت:

   با سلام
   در صورتی احتمال وجود دارد که اب منی روی واژن ریخته شده باشد
   در صورت نگرانی بهتر به پزشک ماما مراجعه کنند

 125. ناشناس گفت:

  ممنون از لطف و پاسختون.

 126. ناشناس گفت:

  با سلام
  من و همسرم تازه ازدواج کردیم، چون هر دو سرمون شلوغه و اکثرا خسته هستیم رابطه‎ی جنسی زیادی نداریم، شاید دو هفته یک بار، ولی در این مورد مشکلی هم نداریم و همدیگرو خیلی دوست داریم. مشکلی که دارم اینه که همسرم تقریبا ماهی یک بار تو خواب محتلم میشه… و این من رو ناراحت میکنه… آیا چیز عادی ای هست یا مشکلی وجود داره؟ چه راه حلی پیشنهاد میدین؟

 127. مریم گفت:

  میخاست بپرسم که بعدازدخول خونابه اومده حتما پرده پارست؟

 128. d گفت:

  سلام من یه سوال فوری داشتم.من ۳بارابطه کامل داشتم arges بار سه روز بالا۱۰مرتبه.من در اولین بارم یه مقدارخونابه به مدت چندروز داشتم.پرده من صددرصدپاره شده؟ واینکه این صحت داره که میشه کامل پاره نشده باشه واینکه اگرترمیم شه پزشک دیگه ای ببینه میفهمه پارگی رو.چون شنیدم بعضی دکترهاطوری ترمیم میکنن فهمیده نمیشه.واینکه من بعداز این ماجراویک ماه باخود ارضایی شیی وارد واژنم کردم ونزدیکیه پریودی. بودواینکه نمیدونم دردو خونی که اومده از قاعدگیه یاپارگیه ترمیم یافته ی پردم خاهش مبکنم جواب بدیدسریع

 129. محمدرضا گفت:

  سلام اگر موهای زائد بدن را با تیغ یا ماشین سر و یا دیگر وسایل بزنیم ایا حرام است و ایا گناه می کنیم

  • admin گفت:

   با سلام
   حرام بودن رو باید از دفتر مرجع بپرسید ولی بهتر از راه های دیگر مثل پودر نوره موبر استفاده کنید

 130. زری گفت:

  سلام-اخیرا متوجه شدم مردی که باوی قصد ازدواج دارم جسمی شبیه زگیل روی آلتشان دارند و طول آلت نیز در حالت نعوظ 7سانت است, آیا این مسائل مشکلساز نخواهند شد؟ با تشکر

 131. ساغر گفت:

  سلام، دختری ۲۲ ساله ی متاهل هستم، ۴ هفته ی پیش بعد از اولین قاعدگی معمولم با همسرم نزدیکی داشتم اما آبشون داخل نشد، فقط روی واژن ریخته شد ، بنا ب دلایلی قصد حاملگی نداشتم و قرص LD به صورت اضطراری مصرف کردم ، هفته ی بعدش دوباره عادت شدم اما به مقدار کمی خون اومد، Baby Check هم استفاده کردم منفی بود، اما در حال حاضر سرگیجه بدی دارم ،میخواستم بدونم امکان حاملگی هست؟؟

 132. .... گفت:

  تازه عقد کردم،دید خوبی به رابطه جنسی ندارم،وقتی شوهرم ازم لب میگیره،انگار بدنم قفل میکنه،هیچ پاسخی بهش نمیدم وحتی خودمو ازش میکشم و این باعث ناراحتیه جفتمون میشه،چیکار کنم???

  • admin گفت:

   باسلام و عرض ادب
   دوست عزیز رابطه جنسی یکی از مقدس ترین و لذت بخش ترین نعمت های خدا دادی است و خداوند ثواب بی شماری را برای حلال این مورد قرار داده است
   برای همین روایت است جوانی که ازدواج کند دو سوم دینش کامل میشود …
   مشکل شما باید در ابتدا دلیلش مشخص گردد و سپس ان رفع شود ، حدس بنده حیای دخترانه شماست که کاملا طبیعی است و این نشانه پاکی وعفاف شما قبل از عقد بوده است
   برای همین باید کم کم ذهنتون رو ازاد کنید و نسبت به همسرتون ، کسی که از هر کس دیگری به شما محرم تر است و حتی بدن شما را میتواند ببیند و با شما امیزش داشته باشد
   حس خوبی پیدا کنید و کم رویی را کنار بگذارید و با او عشق بازی کنید چرا که خداوند زنی را که شوهرش را تامین کند دوست دارد و زنی را که به شوهرش بی توجهی کند و اورا یک عالم
   نیروی شهوت تنها بگذارد دوست ندارد و از رحمت خود به دور کرده است …

   راه حل : بنده نمیگویم از همین ابتدا امیزش داشته باشید خیر !! ولی بایست در حد معاشقه کامل و حسابی با همسرتون داشته باشید تا بتواند او خود را ارضا نماید
   توکل بر خدا کنید و به او ارامش ببخشید تا خودتان به ارامیش برسید سعی کنید افکار منفی رو نسبت به رابطه با همسرتون از بین ببرید و از این نعمت الهی لذت ببرید ..

 133. سارا گفت:

  سلام من ١٩ سال دارم و از ١٣ سالگي خود ارضايي با فشار اب ميكنم چند ماه است كه نامزد كرده ام و با نامزدم نزديكي داشته ايم ولي كامل نه. ولي شرايطي بوده كه اكثر زن ها تحت ان شرايط ارضا ميشوند ولي من نميشدم. و خجالت ميكشيدم اين موضوع را مطرح كنم و مجبور ميشدم بعد از ارتباط دست به خود ارضايي بزنم. ايا به خود ارضايي ربطي دارد؟ اگر ترك كنم مشكل درست ميشود؟

 134. شیرین گفت:

  سلام ..
  دختری 17 ساله هستم
  وقتی صحبتی از روابط جنسی پیش میاد یا رمانی میخونم یا چیزی میبینم درصورتیکه واسه دوستام عادیه اما از من منی خارج میشه که مجبور میشم غسل کنم درصورتیکه هیچ خورد ارضایی وجود نداره..
  و واژن هم شروع به سوختن میکنه..
  ایا من مشکلی دارم؟؟!

 135. سارا گفت:

  سلام من 22سالمه.باکره هستم.وقتی درمورده مسائله جنسی حرف میزنم.خیلی زود منی خارج میشه طوری ک لباس زیرم خیس میشه.میخواستم ببینم من مشکلی دارم؟ممنون میشم اگه جواب بدین

  • admin گفت:

   با سلام
   مشکلی وجود ندارد ولی از نظر روحی خودتون دارید تخریب میکنید
   بهتر در بهترین فرصت ازدواج کنید

 136. shahin گفت:

  ادمین جون خوشم میاد به سوالای دخترا مثل بلبل جواب میدی فقط ؟

 137. سحر گفت:

  البته من پریود نامنظمی دارم و معمولا چند روز زودتر از زمان مشخص دچار خونریزی میشم…الان از زمان مشخص پریودم 1 روز گذشته ولی اگر بخام طبق پریودهای قبل حساب کنم یک هفته پیش باید پریود میشدم

 138. سحر گفت:

  سلام…ممنون از پاسختون…من امروز از بیبی چک استفاده کردم و پاسخ منفی بود…آیا بازهم امکانش هست باردار باشم؟ممنون

 139. حسین گفت:

  سلام پسری16 سالم قبلا تو خواب از من منی خارج میشد قبلا2 یا3 بار استمنا داشتم و دیگه ترک کردم الان بیشتر تو خواب مایعی بدون رنگ و شفاف خارج میشه و به ندرت منی خارج میشه.این طبیعیه؟

  • مدیر گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای سن شما کاملا طبیعی است این حالت احتلام نام دارد که شما با احتلام شدن در حالت جنابت هستید و برای نماز و روزه باید غسل انجام دهید

 140. سحر گفت:

  23 ساله هستم و حین رابطه جنسی پرده بکارتم پاره شد ولی اسپرم داخل واژنم ریخته نشد و سریع شستشو دادم…الان پریودم عقب افتاده احتمال حاملگی هست؟

  • admin گفت:

   با سلام
   در این مواقع بهتر از از قرص های اورژانسی استفاده نمود که اموزش در سایت موجود که البته تا 48 ساعت بعد از رابطه کارساز خواهند بود
   الان بهترین راه بیبی تست و یا ازمایش میباشد تا مشخص گردد ، اگر تاخیر بیش از 7 روز شد یک ازمایش بدهید تا خیالتان راحت شود .

 141. shadi گفت:

  باسلام….میخواستم بدونم آیا امکان داره پرده به دلیل فشار خارخی بدون دخول پاره بشه؟؟؟؟؟؟
  و اگر کسی با کمی فشار خارجی(بدون دخول) که به اون قسمت بیاد چند قطره خون ببینه آیا پرده پاره شده؟؟؟؟؟

 142. من گفت:

  سلام
  من یه چند ماهی هس که ازدواج کردیم می خواستم بدونم رابطهی جنسی هر از چه قدر وقت انجام بشه مشکلی نداره

  • admin گفت:

   با سلام
   هر روز هم که باشد هیچ مشکلی وجود ندارد
   ولی سعی کنید در هفته دو الی نهایت 4 بار باشد تا قوای بدنی از بین نرود
   در کنارش حتما حتما غذا های مقوی بخورید و بعد از هر رابطه غسل انجام شود

 143. سهراب گفت:

  سلام من اگر بخواهم جلق بزنم و کمی کیرم را بمالم و بعداازکمی مالش دل زده شوم ونخواهم جلق را بزنم و اب هم بیرون نیاید ایاگناه کرده ام

 144. amir mousavi گفت:

  سلام من پسرس 18ساله هستم دو سال ونیم هست که عادت به خود ارضایی دارم سعی در ترکش دارم اما نمیشود ..من بر خلاف هم سن سالانم شب ها ملتحم نمیشوم آیا این ربطی به خود ارضایی دارد لطفا به این ایمیل جواب بدهید

 145. Nafas گفت:

  سلام. آيا با خوردن واژن و كمى بردن زبان به داخل واژن احتمال پارگى پرده بكارت وجود دارد؟؟

 146. پریسا گفت:

  سلام من 1 ماه هستکه با همسرم دخول انجام دادیم پرده م ارتجاعیه و موقعه ایکه همسرم التش رو تا اخر در واژنم میبره زیر شکمم یک دردی حس میکنم البته اینم بگمکه من هنوزهم درد دارم و فقط وقتی دردم کمتر میشه که من روی همسرم قرار بگیرم در پوزیشنهای دیگه خیلی دردمیکشم
  میخاستم بگمکه من از طریق دخول لذتی نمیبرم و فقط یکی دوبار برای چند ثانیه لدت بردم من توی اینترنت سرچ کردمکه فقط بعضی خانمها نقطه ی جی دارند و کسانیکه این نقطه رو ندارند از دخول لذت نمیبرند یعنی من این نقطه رو ندارم؟اگه ندارم پس چرا یکی دوبار چند ثانیه لذت بردم
  و اینکه چیکار کنم که از دخول لذت ببرم؟ژلهای لوبریکنت گرم کننده و تحریک کننده واقعا باعث تحریک میشه؟اگه واقعا موثره لطفا زودتر جواب بدید چون من فردا میخام برم بخرم اگه واقعا موثره

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بله ژل ها بسیار موثر است
   ولی نکته مهم اینجاست شما تازه این ارتباط شروع کردید و زمان میبرد که واژن فیکس شود
   توجه فرمایید که عشق بازی بسیار مهم است سعی کنید حد اقل نیم ساعت عشق بازی کنید قبل از رابطه

 147. maryam گفت:

  با سلام من هنگام نزدیکی لذت میبرم ولی اکثر اوقات متوجه ارضا شدن خودم نميشوم و فکر میکنم ارضا نشده ام ولی بعدا میبینم که دور واژنم خیس هست و میفهمم که ارضا شده ام علت متوجه نشدن من چیست؟

  • admin گفت:

   با سلام
   ارضا زمانی است که شما به اوج لذت جنسی یا همان ارگاسم برسید و سپس ارضا شوید ، در این لحظه فرد لذت زیادی را میبرد و بعد از ان میزان میلش سیر نزولی پیدا میکند …
   توجه فرمایید ارضا شدن یک مسئله ذهنی است در خانم ها و با امدن یا نیامدن اب خاصی نمیشود تعیینش کرد …

 148. maryam گفت:

  سلام من دختری 19 ساله هستم هربار نزدیکی میکنم ارضا نميشوم هرچند مدت نزدیکی بسیار باشد لطفا راهنماییم کنید

  • admin گفت:

   با سلام
   بهتر است پس از ارضا شدن همسر
   همسرتان با دست ناحیه واژن را ماساژ دهد ، مخصوصا نقطه جی که در سرچ سایت نقطه جی رو سرچ کنید تا اطلاعات کاملی نسبت به ان پیدا کنید

 149. مريم گفت:

  من پنج ساله که ازدواج کردم.دختر يک ساله دارم.توى اين يکسال 6بار باشوهرم رابطه داشتم.همش بچه رو بهانه ميکنه که دير ميخوابه,يا وسط نزديکى بيدار ميشه حال آدم گرفته ميشه,درحاليکه بچه راحت ميخوابه و امکان ارتباط براى ما وجود داره.چه مار کنم که احساسش نسبت به من خوب بشه,مطمعن هم هستم که به من خيانت نميکنه.توروخدا جوابم رو بدين.

 150. علی گفت:

  سلام
  من پسر 20 ساله هستم وقتی نزدیکی میکنم آلتم زود خواب میره و کم جون میشه دلیلش چیه؟

 151. Samira گفت:

  سلام
  وقتی زن عفونت داشته باشه و نزدیکی داشته باسه اشکال داره و عفونت بیشتر میشه؟

  • admin گفت:

   با سلام
   به هیچ وجه توصیه نمیشود ولی اگر هم هست حتما باید با کاندوم باشد
   ولی بهتر به پزشک متخخص مراجعه شود و مشاوره تخصصی بگیرید تا مشکل جدی ایجاد نشود

  • admin گفت:

   با سلام
   به هیچ وجه توصیه نمیشود ولی اگر هم هست حتما باید با کاندوم باشد
   ولی بهتر به پزشک متخخص مراجعه شود و مشاوره تخصصی بگیرید تا مشکل جدی ایجاد نشود

 152. علی گفت:

  سلام
  این دومین باراست که سوالم رو از شما میپرسم نمیدونم چرادفعه ی قبلی جواب ندادید
  من پسری 17 ساله هستم در قسمت سمت چپ کیسه ی بیضم برخلاف سمت راست ان چیز شبیه بیضه یا تخم ندارم ایا این به این معنی که عقیمم؟ولی من مایع منی ازم خارج میشه
  اگر فکر میکنید که سوالم برای قرار گرفتن در سایت مناسب نیست لطفا جواب رو برام ایمیل کنید
  باتشکر

 153. qqq گفت:

  با سلام
  جوانی 25 ساله هستم یک ساله ازدواج کردم ولی در این مدت پس کلی بازی با همسرم هر بار اقدام به دخول کردم عضلات خودشو به صورت ناخوداگاه محکم میکنه و مانع دخول میشه و اسرار داره تمومش کنیم. اگه میشه کمک کنید.

  • admin گفت:

   با سلام
   دو نکته در نظر میگیریم
   اول این که هنوز پرده وجود دارد که کاملا طبیعی و باید روش درست رو انجام بدهید حتی باید این احتمال رو بدهید نوع پرده حالتی است که باید دکتر متخصص باز کند
   دوم این که پرده وجود ندارد که در این حالت علت این واکنش خانم میتواند خاطره بد از اولین رابطه تاثیر بدی در روحیه ایشان گذاشته و یا این که مرد علم کافی برای
   به ارگاسم رساندن یا همان اوج لذت جنسی را برای زن ندارد … که باید اموزش ببینید که یکی از ان ها ماساژ جنسی است

 154. ناشناس گفت:

  سلام من 32 سال سن دارم
  3 سال ازدواج كردم
  اقدام به بچه دار شدن كردم
  بعد 5شب نزديكي در شب ششم نتوانستم تحريك بشوم و ارضا شوم ايا مشكلي وجود دارد لطفا راهنمايي فرماييد

 155. ارین گفت:

  سلام پسر کم سنی هستم سیزده سالمه من یک سال پیش با یکی دوست شدم که خود ارضایی رو بهم یاد داد من اخر هفته دو بار این کارو میکردم ولی اخرین بار که این کارو کردم درد پهلو و شکم دارم خیلی زیاده خواهش میکنم کمک کنین

 156. mahnaz گفت:

  باسلام وخسته نباشید
  میخواستم بپرسم که آیا تنبلی تخمدان باعث ناباروری میشه؟؟؟
  اگه تنبلی تخمدان درمان بشه آیا بازهم جای نگرانی ناباروری هست؟؟؟

 157. رضا گفت:

  با سلام
  منظور از ماساژ جنسی چیست؟
  لطفا جواب بدین.
  با تشکر فراوان

 158. مونا گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من۲۲سالمه و باکره ام یه هفته بعد پریودم با نامزدم رابطه داشتم .دخول صورت نگرفت اما اسپرمش لای
  پام ریخته شد,۵ ساعت بعد ۴ تا قرص ال دی خوردم و بعد دقیقا ۱۲ ساعت ۴ تای دیگه طبق دستور…
  بعد مصرف قرصها اصلا حالت تهوع نداشتم فقط یه ذره سرم درد گرفت…اما یه روز بعد علایم پریود رو دارم مثل درد زیر شکم…
  ایا احتمال بارداری وجود داره؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین

 159. nn گفت:

  سلام من پنجشنبه دوهفته قبل پریود شدم و پنجشنبه یه هفته بعدش از صبح خونی ندیدم بعد باشوهرم نزدیکی داشتیم همچی خوب بود بعد یک ساعت همسرم دوباره تقاضای نزدیکی کرد و دوباره باهم رابطه داشتیم اما اینبار وسط رابطه روی تخت پر خون شد، از اون موقع تا الان که یه هفته گذشته من دچار خونریزی هستم اما کم مثلا روزی اندازه یه انگشت خون هم نیست یه جورایی مثل خون آبس. دل درد پریودی هم دارم. خیلی میترسم، دکتر هم خجالت میکشم برم. میشه کمکم کنید

 160. حسین..... گفت:

  سلام . آیا خارج شدن منی هفته دوبار . باعث لاغر شدن مرد میشه .متاهل هستم.

 161. محیا گفت:

  باسلام خدمت پاسخ دهنده عزیز
  دختری17ساله هستم که دوران عادت ماهانه من بهم ریخته یعنی از فروردین ماه امسال تا الان که ماه اسفند هستیم من یکباربیشتر عادت ماهیانه نداشتم وآن هم در اوایل مهرماه بصورت یک دوره کوتاه سه روزه بود یعنی تو کل سال من یکبار بیشتردوران عادت ماهیانه نداشتم از یه ماما کمک گرفتم ایشون گفتن تو این سن طبیعیه ولی باز اکتفانکردم سونوگرافی هم دادم گفتن چیزی نیست همه چیز عادیه ولی من باز نگرانم البته من قبلا دوران کوتاه خودارضایی داشتم که الان خیلی وقته که به لطف خداتونستم ترک کنم ولی خودارضایی من خیلی زمان طولانی نکشید لطفا راهنماییم کنید
  ممنونم

  • admin گفت:

   با سلام
   این مورد فقط پزشک متخصص میتواند تشخیص قطعی بدهد
   از استرس دوری کنید و حتما به یک پزشک ماهر مراجعه کنید

 162. صابر گفت:

  سلام.پسری 21ساله هستم.چند ماهی دچار مشکلی شدم.اینکه با کوچکترین تحریک ساده ای بعد از چند دقیقه منی از من خارج میشه طوریکه قبل از این مشکل به هیچ وجه با اینجور تحریکها ازم منی خارج نمیشد. در بیشتر مواقع حتی آلت من به حالت نعوظ هم نمیرسه. من نماز میخونم و بخاطر این مشکل مجبورم هرروز 2و3 بار غسل جنابت بریزم. حمام رفتن های پیاپی واقعا خستم کرده.
  ممنون میشم یه راهی پیش روم بذارید…

 163. مهسان گفت:

  سلام ببخشید, من دختری 25 ساله هستم.چند سالی میشه که خود ارضایی دارم و احساس میکنم قسمت کلیتوریس من به خاطر این موضوع بزرگ و تیره شده
  میخواستم بدونم میشه کاریش کرد از این حالت خارج بشه و اینکه ممکنه همسر ایندم متوجه بشه؟؟

 164. فرهاد گفت:

  سلام..دوماهه ک عقد کردم.
  اوایل اصلا همسرم تمایل ب رابطه توی اتاق روشن و نداشت. . .
  فکر میکردم از منو بدنم بدش میاد
  اما بعد از یک هفته کم کم اجازه داد دست به التش بزنم.اما کماکان تو اتاق تاریخ.
  متوجه بزرگ بودن قسمتای داخلی بدن همسرم شدم.بطوریکه کامل بیرون زده بود.
  علتش چیه؟؟
  ممکنه همسرم قبلا سکس داشته یا خودارضایی کرده؟؟
  تو کارت برگه ی سلامت باکره بودن همسرم مهرو امضا شده بود…پس علتش چیه؟

  • admin گفت:

   با سلام
   این مورد اصولا میتونه ژنتیکی باشه و به هیچ وجه ربط به این ندارد که ایشون رابطه داشته اند …
   ولی شما به عنوان مرد ایشان باید این اعتماد را به ایشان بدهید که احساس خجالت یا … از شما نداشته باشد
   بشون محبت کنید و به ایشان بفهمانید که هر طوری که هست ایشان را عاشفانه دوست دارید

 165. شهرزاد گفت:

  نگفتین ک اگر ترک کنم بهبود پیدا میکنه یا ن

 166. شهرزاد گفت:

  سلام.
  ممنون میشم کمکم کنین.خیلی دنبال جواب سوالم گشتم ولی پیدا نکردم.
  دختری هستم 21 ساله.
  7 ساله ک خودارضایی نیکنم.چیزی داخل بدنم نکردم و به پردم آسیبی نرسوندم.
  یک مشکلی هست اونم اینک قسمت کلیتوریس یا همون لوب های داخلی خیلی بزرگ و چروک و اویزون شدن.میخاستم بدونم بخاطر خودارضاییمه؟؟؟اگ ترک کنم درست میشه؟؟؟چه راهکارایی برای کوچیک شدن و خوش فرم شدنش دارین

 167. امیررضا گفت:

  سلام من یک پسر ۱۳ ساله ام که از محل ادرار من مایع سفید بیرون میآید آیا این طبیعی است باید چه کار کنم؟

 168. هانیه گفت:

  با سلام و خسته نباشید.
  من ۲۱سال دارم.تا حالا نزدیکی از طریق واژن نداشتم ولی به طور طبیعی پرده ندارم.
  حدود یکماه بود قرص سیپروترون مصرف میکردم و چند روز بعد از قطع پریود شدم.روز ۴ام پریودم با دوستم از مقعد نزدیکی داشتیم.
  منی دوس پسرم روی کمرم ریخت و تقریبا پاکش کرد.اما نشستم بدنم رو تا روز بعد رفتم حموم.
  از فردای نزدیکی هم دوباره قرص های سیپروترون رو شروع کردم.
  میخواستم بدونم احتمال بارداری تو این وضعیت هست؟

 169. هانیه گفت:

  چرا جواب سوال منو نذاشتین؟

 170. الی گفت:

  چرا سوالهای منو حذف میکنین و جواب نمیدین؟
  2تا سوالپپرسیدم تاالان و هردو حذف کردین… .بی ربط نبوده و کاملا شرعی هم بوده و از الفاظ رکیک هم استفاده نشده بود.

 171. محمد گفت:

  سلام من پسری 14 ساله ام و روی آلتم تازگی ها یک سوراخ جدید به وجود آمده و سوزش هم داره مثل اینه که با شیشه بریده باشه سوراخش کوچیکه و خجالت می کشم این مشکلو به خانوادم بگم و دانه هایی هم در پوست اطراف آلتم در آمده و درد هم ندارد آن ها مشکی اند و هر چند ماهی کنده می شوند …..

  • admin گفت:

   با سلام
   حتما باید پیگیری کنید
   خجالت را کنار بگذارید چون ممکن است ضرر های این مشکل بعدا جبرانش سخت باشد ولی الان اگر بروید دکتر انشالله سریعا مشکل رفع میشود

 172. رضا گفت:

  با سلام
  ماساژ جنسی شامل چه کارهایی میشه؟
  ممنون میشم توضیح بدین.
  با تشکر فراوان

 173. boy گفت:

  با عرض سلام و تشکر
  ببخشید یه سوال داشتم
  به تازگی نامزد کردم
  ولی دستگاه تناسلی خانومم رنگش تیره ست
  البته خودشون سبزه هستن ولی دستگاه تناسلیشون خیلیی تیره تره
  میتونه از خودارضایی باشه؟
  ازشون پرسیدم گفتن اصلا خودارضایی انجام ندادن
  میتونه دلیل دیگه ای داشته باشه؟

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز سعی کنید این افکاری که شیطان در ذهنتون ایجاد میکنه به کلی دور کنید
   وقتی همسر شما میگوید خیر یعنی خیر ! شک نکنید در حرف ایشون
   و با عشق زندگی کنید چه بسا با این شکاکی های بی مورد باعث دلسردی همسرتون و به نابودی کشاندن زندگیتان دچار شوید
   توکل بر خدا کنید و این افکار رو دور کنید

 174. زهرا گفت:

  سلام وقت بخیر یه سالو نیمه که عقد کردیم تو اولین رابطه ای که با نامزدم داشتم هیچ نوع دخولی صورت نگرفت ولی بعد از چند ساعت خون دیدم که هیچ دردی هم نداشتم.به خاطر اینکه میخواستم پرده ام تو دوران نامزدی پاره نشه هیچ وقت دخول صورت نگرفت ولی الان سومین باره که آلت همسرم به طور کامل داخل میشه و من هیچ درد و خونی نسبت به پارگی پرده ام نداشتم و من دو ماه قبل از عقدم عمل کیست تخمدانی داشتم ، آیا امکان داره تو عمل پرده ام برداشته بشه یا اصلا پرده ای نداشته باشم؟؟
  با تشکر

 175. رضا گفت:

  با سلام.من 1 ساله که ازدواج کردم.همسرم از راه سکس واژینال(دخول) ارضا نمیشه.با دست مجبورم ارضاش کونم .دلیل این مشکل و راه حلش چیه؟
  با تشکر فراوان

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب

   بهترین راه ماساژ جنسی است که باید حد اقل 20 دقیقه قبل از دخول انجام دهید تا ذهن ایشان اماده شود

 176. مهدی گفت:

  سلام خسته نباشید،رابسته جنسی چقدر باعث بزرگ شدن شکم مرد می شود؟؟
  من الان تو حالت عادی زیر شکمم یکمی بر آمده شده ميخواستم ببینم بخاطر اونه؟؟

 177. علی گفت:

  با سلام و احترام به شما
  یک پسر مجرد
  در طول زندگی مجردی خودش اگه فقط به جنب شدن در خواب اکتفا کنه
  آیا هیچ مشکلی واسش پیش نمیاد؟

  • admin گفت:

   با سلام
   مطمئن باشید خداوند بهترین خالق است و نباید در افریده اش حتی شک داشت …

   ازدواج یک نعمت الهی و لذت بخش و پرفایده است ، ولی گناه وزنان منفورترین اعمال نزد خداست

 178. sahar گفت:

  Salam. Dokhtari hastam 23 sale. Darnojavani asire gonah shodam va khod erzayi anjam dadam. Va ehtemal midaham k pardam pare shode. Alan mikham ezdevaj konam o inke hamsaram morevajeh beshe man parde nadaram moshkelati vase man b vojod miare. Lotfan rahnamayi konin k cheetori mitonm in masalaro makhfi kobam. Khahesh mikonam.
  D

  • admin گفت:

   با سلام
   حتما به پزشک برای تشخیص مراجعه کنید ، به احتمال بالا یک نگرانی بی مورد !
   نکته : پزشک به هیچ وجه علت را از شما جویا نمیشودو یا اسم شما را ثبت نمیکند !!

 179. اصغر گفت:

  اگردوپسر14ساله باشیم ویکدیگرمان رالمس کنیم دارای چه حکمی است؟

 180. am گفت:

  سلام. همسر من به خاطر داروهای ضد افسردگی و ترک سیگار که مصرف میکنه میل جنسیش رو کاملاً از دست داده. دکتر بهش ویاگرا داده اما اون هم هیچ تاثیری نداشته. خودش هم اصلاً به فکرش نیست و سعی نمیکنه مشکلش رو حل کنه. بارها هم بهش گفتم اما… چیکارش باید بکنم؟

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   خانم ها جنس حساس و لطیفی دارند ! خانم شما به خاطر شرایط خاص افسردگی و دوره ترک سیگار تحت فشار هستند و شما به عنوان یک مرد باید درکشون کنید و کمکشون کنید سریع تر این دوره رو تمام کنند
   و به حالت طبیعی باز گردند …
   در مورد میل جنسی بهتر است با یک مشاور صحبت کنید که تخصصی راهنماییتان کنند

 181. naseri گفت:

  لطفا جواب رو به ایمیلم بفرستید
  استمنا باعت پارگی پرده میشه؟؟؟
  آیا پارگی پرده همراه با خونریزیه؟؟؟
  ممنونم

 182. میثم گفت:

  سلام.من پسري24ساله ومجرد هستم وحدود3سال ميشه ک تصادف کردم وضربه مغزي شدمو هشت روز آي سي يو بودم .بهوش اومدم که يطرف بدنم طرف چپ کم کار وبي حس شدطي اين 3سال با تحت نظارت پزشک باجلسات فيزيوترابي شکرخدابهترشدم الانم فکرم مشغوله ازاينکه اصلا ارضانميشم شبا.وبا اينکه ميدونم خودارضايي مزايا و گناه داره اصلا چنين کاري نمي کنم.خواستم بدونم ارضا نشدن وخارج نشدن آب مني در بدن معايبش چيه آيادوران متاهلي برا بچه دار شدن مشکل پيش مياد…. ممنون

 183. delaram گفت:

  من دختری 14 ساله هستم اما قد و وزن و هیکلم مثل 18 19 ساله هاست . من با دوست پسرم از پشت سکس داشتم 3 بار اما ابش رو داخل نریخت مدیر مدرسمون از همه گواهی بکارت خواستن فک میکنم پردم سالم باشه اما دوستم گفت اونرو از پشت هم معاینه کردن میخاستم بدونم میفهمن من از پشت رابطه داشتم یا نه و اینکه وقتی برای دوس پسرپ التش رو میخورم ابش اومد و من خوردم و روز بعد گلو درد داشتم ایا ربطی داشته؟راستی اگر پرده پتره بشه و بدوزیم باز هم در معاینه مشخص هست یا نه لطفا جواب بدید

 184. delaram گفت:

  Ba salam bebakhshid man chand ta soal rajebe sex dashtam mikhadtam bbinam az ki mitonam javabe daghigh begiram man 14 salame va nemitoonam be tanhai doctor beram bad az sex moshkelati baram pish omade lotfan rahnamaim konin

 185. م گفت:

  با سلام :آیا نزدیکی با همسر از مقعد برای زن خطر ناک است چع عوارضی دارد

 186. سعید گفت:

  سلام .
  پسری 24 ساله هستم . در جنب شدن های شبانه دچار سوزش شدیدی میشم . برای جلوگیری از این درد هفته ای یک یا دو بار خود ارضایی میکنم تا تو خواب به سراغم نیاد و این دردی که دارم هم مختص جنب شدن در خوابه. میخواستم بدونم مشکلم چیه و چکار باید انجام بدم .

  • admin گفت:

   با سلام
   دوست عزیز باید به متخصص مجاری مراجعه کنید تا مشکل رفع شود
   خود ارضایی مشکلی را حل نمیکند بلکه هزاران مشکل دیگه ایجاد میکند …

 187. آرمان گفت:

  باسلام..میخواستم بدونم میتونم سوالاتمو اینجا مطرح کنم؟؟؟؟؟ با تشکر

 188. یه خانم گفت:

  ببخشید کرم weetبرای ازبین بردن موهای ناحیه تناسلی بانوان خوبه؟؟؟ضرر نداره؟؟؟اگه مارک بهتر میشناسید معرفی کنید باتشکر

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بهترین ابزار برای از بین بردن مو زائد
   پودر موبر نوره میباشد که از گیاه طبیعی درست شده و صد درصد تست شده است

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بهترین ابزار برای از بین بردن مو زائد
   پودر موبر نوره میباشد که از گیاه طبیعی درست شده و صد درصد تست شده است

 189. مینا گفت:

  با سلام دوباره.یه سوال دیگه هم داشتم.مدتی خودارضایی میکردم البته نه به صورت دخول فقط مالش.یکبار روز آخر پریودی من بود که پاهامو به هم فشار دادم که به سطح روی واژن فشار بیاد و ارضا شم.بعد رفتم حموم و از حمام که اومدم مقداری خون دیدم.نه دردی داشتم نه سوزشی. خواستم بدونم یعنی ممکنه پرده من آسیب دیده باشه.تا حالا هیچ رابطه جنسی و دخول هم نداشتم.ممنون میشم کمک کنید.

  • admin گفت:

   با سلام
   اصولا در این وضعیت دلیلی نداره پرده از بین برود !
   ولی برای اطمینان بیشتر میتوانید به پزشک مراجعه کنید …
   ( پزشک به هیچ وجه از شما در مورد علت چک نمیپرسد و اطلاعات شما جایی ثبت نمیشود )

 190. مینا گفت:

  با سلام.من دختری 22 ساله هستم.مدتی خودارضایی میکردم البته نه دخول فقط روی واژن رو میمالوندم. الان میخوام که این کار رو ترک کنم.به نسبت هم کم شده.ولی بعضی وقتا به شدت احساس سکس دارم طوری که واژن من خیس و حتی مایع سفید رنگ ازش خارج میشه.ولی اصلا نمیدونم این حس رو چطوری برطرف کنم.هرکاری میکنم که ذهنم طرفش نره ولی نمیشه.تا حالا رابطه جنسی هم نداشتم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • admin گفت:

   با سلام
   نیاز جنسی یک نیاز طبیعی است که باید از راه صحیح به ان پاسخ گفت

   بهترین گزینه برای شما یک ازدواج موفق است تا به ارامش برسید …

   در حال حاظر میتوانید با ورزش ، دوش اب سرد هنگام این حالت این وضعیت رو تغییر بدهید

   در هر صورت توکل کنید به خدا و ازش ارامش بخواهید …

 191. Eli گفت:

  با سلام. با نامردم رابطه دارم اما نه در حد دخول. من واسه اون اورال سكس انجام ميدم خودش اصرار داره كه براى منم انجام بده ولي حاالش بد ميشه ميخواد بياره بالا!من چيكار ميتونم بكنم؟ايراد از منه يا اون؟واژن من بو ميده،بد مزس؟چجورييه كه اينجوري ميشه. بايد چيكار كنم؟اگه راهنماييم كنيد ممنون ميشم.واقعاً يه معزل شده تو رابطمون!

  • admin گفت:

   با سلام
   اورال سکس برای مردان خطرات زیادی دارد ! زیرا واژن زن محل تجمع باکری های مختلفی هستند که مضر ههم نیستند ولی خوب مطمئنا برای سیستم گوارش یک انسان بسیار خطرناک میباشند !!
   اگر ایشون اسرار دارند باید ببینید ایا از این کار لذتی میبرند یا فقط برای محبت به شماست ؟!!! در هر دو صورت میتوانید از کاندوم زنانه استفاده کنید که این مشکلات به وجود نیاید
   و یا به ایشون بگید به جای این کار از ماساژ س ک . س ی شما رو بهره منده کننده که صدها برابر لذت بخش تر و مفید تر برای یک خانم است …

 192. علی گفت:

  چرابه سوالم جواب نمیدید

 193. یه خانم گفت:

  باسلام میخواستن بپرسم که آیا هنگام رابطه جنسی باید موهای شرمگاهی(آلت زنانه)خود را بزنیم؟؟؟چه جوری؟؟؟باتشکر

  • admin گفت:

   با سلام
   در روایات سفارش شده است که پاکیزه باشید !!
   میتوانید از کرم موبر و یا از پودر های موبر مثل نوره استفاده کنید
   روش کار بسیار ساده است به این شکل که پودر رو با مقدار کمی اب مخلوط میکنید ، و ان را ورز میدهید تا شبیه خمیر شود
   بعد این خمیر به نواحی مو مالیده میشود باید 10 الی 15 دقیقه صبر کنید این خمیر کامل رومی موها خشک شود بعد از ان میبینید کلیه موها یکجا کنده میشود
   بدون هیچ درد و زخمی ، دقت کنید تیغ به هیچ وجه وسیله خوبی برای ازبین بردن موهای زائد بدن نیست

 194. Amir گفت:

  سلام
  من 17 سالمه الان حدود 5 ساله خودارضايي ميكنم ميخواستم بدونم خودارضايي روي بچه دار شدن تأثير داره يا نه ..؟؟؟؟
  لطفا زود جواب بديد

 195. نگار گفت:

  سلام
  حدود یک سال پیش من برای اولین بار از جلو سکس داشتم اما نه درد زیادی حس کردم نه خون ریزی داشتم ، بعد از اون حدود 17 با دیگه هم سکس از جلو داشتم که باز هم خون ریزی نکردم
  می خواستم بدونم پرده ای وجود داره که پاره بشه ولی نه درد داشته باشه نه خون بیاد؟!!

  • admin گفت:

   با سلام
   خیلی از دختر ها مادرزادی پرده ندارند و خیلی ها پرده شون نوعی که هنگام پاره شدن نه دردی حس میکنند نه خونی …

 196. علی گفت:

  پسری 17 ساله هستم و خود ارضایی نمیکنم اما طول آلت من در حالت نعوظ به 23 سانت میرسه و هنوز هم در حال رشد هست .چی کار کنم

  • admin گفت:

   با سلام
   این مورد ژنتیکی است
   به صورت فیزیکی کاری نمیش انجام داد غیر از پوشیدن لباس زیر مردانه
   ولی در صورت اهمیت موضوع به پزشک مراجعه کنید

 197. Amir گفت:

  سلام
  من 17 سالمه ميخواستم بدونم حالت آلت تناسلي مهم هست يا نه ..؟؟
  آلت تناسلي من خميده رو به پايينه
  ميخواستم بدونم اين حالت مشكلي نداره …؟؟
  لطفا” زود جواب بديد

 198. مینا 123 گفت:

  با سلام سوال من اینکه من 7 ساله خودارضایی داشتم و یک ضربه به طور شوخی از پشت خوردم که درد داشت و خودمم والیبالیستم میخواستم بدونم بکارت من ممکنه از بین رفته باشه؟

 199. مرجان گفت:

  سوالمو جواب بدین.من اصلا تمایل جنسی ندارم ۶ ساله ازدواج کردم چکار کنم

 200. مرجان گفت:

  خوبه ولی نا مفید

 201. رامین موسوی زاده گفت:

  الان پنج سال میشه که هوس سکس کردن میکنم ولی باهیچکس رابطه ای نداشتم عکسهای سکسی یا فیلم سکسی نگاه میکنم نمیتونم ترکش کنم هوسم زیادتر میشه روز به روز از اینکه میخوام ازدواج کنم میترسم زیاد رابطه ای نداشته باشم باهمسرم میخوام ترک کنم توروخدا راهناییم کنینن تا ترک کنم

 202. رامین موسوی زاده گفت:

  سلام میخواستم بپرسم ک چند روزی دیگه میخوام ازدواج کنم ولی میترسم از بس از من منی اومده راهنماییم کنین

  • admin گفت:

   با سلام
   دوست گلم متوجه سوالتون نشدم !
   ایا به صورت طبیعی محتلم میشوید ؟ یا با استفاده از خود ارضایی ارضا میشوید ؟

 203. ماهک گفت:

  من چند روز پیش برای اولین با همسرم رابطه جنسی برقرار کردم و همسرم پرده من رو برداشت اما من بشدت دردم اومد و گریه کردم فردای او ن روز باز همسرم تمایل به برقراری رابطه داشت اما با درد شدید من و گریه ام این رابطه نیم تمام موند حالا من خیلی میترسم و سعی میکنم از برقراری رابطه باهاش پرهیز کنم اما دلم نمیخاد ازم دلگیر بشه آیا راهی هست که این درد تسکین پیدا کنه پرده من از نوع حلقوی و ضخیمه

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   متاسفانه کثیری از زوج ها به دلیل عدم اطلاعات کافی برای رابطه جنسی ، دچار ضربه های روحی شدیدی میشوند ! نگرانی شما تحسین برنگیز است ، در بسیاری از خانم ها نوع پرده به صورتی که است که حتما باید با جراحی برداشته شود !! پس جای نگرانی نیست و در در همه خانم ها اولین رابطه ها دردناک خواهد بود ! علت ان عدم اطلاعات کافی مرد و زن برای این مورد است ، پیشنهاد من به شما به شرح زیر است :
   هر روز با همسر خود رابطه داشته باشید البته تا زمانی که وی میل دارد ، و رابطه رو حد اقل 30 الی 1 ساعت طولانی کنید ، ایشون در این مدت با ماساژ و لمس واژن باید بدن شما رو اماده برای دخول کنند
   دخول برای اخرین دقایق رایطه است ، زمانی که زن کاملا برای دخول اماده است و واژن نیز این امادگی برایش ایجاد شده است ، به هیچ وجه درد رو تحمل نکنید ، این باعث میشود اسیب روحی شدیدی ببینید به طوری که تا اخر عمر از رابطه جنسی متنفر شوید ، دقت کنید سکس فقط دخول نیست ، از یک دیگر لذت ببرید و عشق بازی کنید ، به مرور بدون شما به یک رابطه کامل عادت میکند ، وقتی زمان رابطه طولانی میشود ،واژن پذیرای دخول است و دیگر درد بی معنا میشود پس نگرانی و استرس رو از خود دور کنید و با عشق با همسرتون رابطه عاشقانه ای داشته باشید .

 204. علی گفت:

  با سلام برخود لازم میدانم از سایت بسیار خوبتان و جوابها و راهکارهایی که برای بهبود اشخاص ارائه میکنید تشکر و قدر دانی کنم. سوالی داشتم و آن اینکه از دوران نوجوانی هر وقت با دختری حرف می زدم و یا توی تاکسی کنار دختری می نشستم و یا با دختری هم قدم می شدم اگر طرف بدن زیبایی داشت سریع آلت تناسلی ام راست میکنه! در بعضی از مواقع وقتی بصورت تلفنی با کسی حرف می زنم لباس زیرم خیس میشود. البته جسارتاً این خیس شدن به معنی خروج منی نیست. این مساله باعث شده زمانی که با خانمی هم صحبت می شوم به طرز بسیار بدی جلوی شلوارم بالا آمده این مساله نیز باعث روابط بسیار بد اجتماعی من شده است. از آینده بسیار می ترسم که با همسرم به مشکلات فراوانی برخورد کنم.

  • admin گفت:

   با سلام
   بهترین راه حل ازدواج دوست عزیز
   ازدواج کنید و از زندگی تون لذت ببرید
   سعی کنید کمتر با نامحرم برخورد داشته باشید تا ازدواج کنید

 205. shadi71 گفت:

  سلام خسته نباشید خاهش میکنم به سوال من پاسخ دهید چون هر دکتری رفتم به نتیجه نرسیدم من وقتی با همسرم نزدیکی دارم و وقتی به حالت ارضا میرسم خونریزی دارم ولی رابطه هایی که به ارضا ختم نمیشه خونریزی ندارم البته با تحریک کلیتوریس ارضا میشوم مدت خونریزی تا ده روز یا بیشتر هم طول میکشد که هیچونه دردی احساس نمیکنم در دهانه رحم یا واژن هم هیچ گونه زخمی ندارم تو رو خدا کمکم کنید من خیلی نگرانم یعنی مشکلم چی میتونه باشه؟

  • admin گفت:

   با سلام
   مورد شما تخصصی است و باید حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید ، پزشکان بی تجربه در این زمینه اطلاعاتی ندارند

   حتما پیگیرید کنید

 206. محمد گفت:

  سلام من پسر جوانی 24 ساله هستم که از یکسال پیش شروع به خود ارضایی کردم و مجرد هستم به مرور زمان نعوظ آلت تضعیف شده و اخیرا روی سینه ام احساس فشار میکنم آیا با ترک خودارضایی نرمی نعوظ برطرف میگردد؟ فشار روی سینه ارتباطی به خود ارضایی من دارد؟ آیا خودارضایی باعث درد در کمر هم میشود؟ آلتم نیز نسبت به گذشته کوچکتر شده است آیا این نتیجه خودارضایی است ؟ آیا پس از ترک خودارضایی سایز آلت به مرور برمیگردد؟با تشکر

  • admin گفت:

   با سلام افراط شما در این کار باعث این زیان های شدید شده این عمل رو به شدت کاهش و در صورت امکان کاملا ترک کنید

 207. رها گفت:

  سلام سوالی داشتم من با نامزدم از راه مقعد یک بار رابطه داشته ام که دردم زیادی حسن میکردم تا جایی که احساس میکردم به مثانه هم فشار می آید و در واژنم احساس سوزش داشتم در فردای اون روز متوجه لکه. خون شدم که خیلی کم بود و انگار همراه آب کمرم بود آیا این میتونه نشانه این باشه که بکارتم آسیب دیده تو رو خدا کمکم کنید خیلی نگرانم و.میترسم .و سوال دیگه چند روز بعد باز با نامزدم رابطه داشتیم ولی در حد لمس واژن برا رسیدن به واژن و هیچ دخولی صورت نگرفت ولی من باز فردا اون روز همراه آب کمرم. انگار خون قاطیش بود و رنگش رقهوه ای کرده بود اما خیلی کممق شبه با قیمانده های عادت ماهانه بعد ه از ناتمامش بود خواهش میکنم راهنمایی کنید این میتونه نشونه این باشه که بکارتم آسیب دیده خیلی میترسم

  • admin گفت:

   با سلام
   رابطه مقعدی بسیار مضر است و یکی از ضرر های ان بی اختیار شدن مدفوع است !
   در مورد اسیب باید به متخصص مراجعه کنید

 208. aliaria گفت:

  سلام
  آیا عدم جهندگی اسپرم در مردان نشانه ناباروری در آنهاست

  • admin گفت:

   با سلام
   اگر منظورتون عدم جهندگی منی هنگام ارضا هست باید خدمتتون عرض کنم خیر این نشانه ناباروری نیست و با ورزش کگل در اکثر موارد میشه مشکل حل کرد
   ولی اگر دقیقا منظورتون ضعف اسپرم در انجام لقاح است باز هم نشانه ناباروری نیست !!!! زیرا درمان دارد

 209. nazi گفت:

  سلام.من دوسال عقدکردم اما هنور دخول نداریم قبلا خودارضایی داشتم و الان چون شوهرمم ماهی یبار تا دوبار دوروز پیشمه گاهی خود ارضایی دارم و خیلی نگرانم میکنهدذ رابطه با ضوهرمم گاهی ارضا نمیشم.خیلی میترسم لطفا بهم کمک کنین ممنون.اگه میتونین برام میل کنین.بازم ممنون

  • admin گفت:

   با سلام
   خود ارضایی باعث اختلال در رابطه زناشویی میشود
   در مورد عدم دخول در دوران عقد کار بسیار خوبی کرده اید چون عرف بعد از عروسی این عمل انجام باید بشود .
   بهترین کار برای شما این است که معاشقه رو طولانی کنید و به هیچ وجه در دورانی که همسرتون پیشتون نیست خود ارضایی نکنید

 210. مجتبی گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من و نامزدم هنوز عقد نکردیم و بیشتر به هم اس ام اس میدیم
  دیشب که اس ام اس عاشقانه میدادیم نامزدم تحریک شده بود و یهو درد شدیدی توو کل کمرش داشت و بعد چند دقیقه خوب شد در ضمن روز پنجم پریودش بود
  به نظر شما این در به خاطر چی بوده
  خیلی نگرانم ممنون میشم اگه کمکم کنین

  • admin گفت:

   با سلام
   اگر روز 5 پریود بوده خوب مورد طبیعی میتونه باشد / از طرفی با تحریک خارجی این مسئله تشدید شده است .
   در صورت ادامه دار بودن به پزشک متخصص مراجعه شود / ولی ظاهرا مشکل خاصی وجود نداشته است
   در ضمن سعی کنید قبل از عقد از رابطه عاشقانه و عمیق پرهیز کنید .

 211. Ali niromand گفت:

  سلام من با دوستم از جلو رابطه داشتم ولي آلت به طور كامل وارد واژن نشد كه ناگهان روي آلتم يك لخته خيلي سياه رنگ رنگ عجيبي داشت مواجه شدم حالا نميدونم به پرده اسيب وارد شده يا مال پريودي بوده؟ممنون ميشم راهنماييم كنين

 212. سارا گفت:

  باسلام خواهشمندم شوالمو سریع جواب بدی. من در خانوم 21ساله ام بعضی اوقات در خواب جنب میشم. جنب منم طوریه که فقط بدنم سست میشه و چیزی از واژنم بیرون نمیاد حتی وقتی از خواب بیدار میشم میخواستم بپرسم برای نماز باید غسل کنم؟مرجع تقلیدم ایت ا… سیستانی هستن ممنون

 213. نازی گفت:

  سلام من دختر 18 ساله ای هستم تا حالا سکس نداشتم ولی بخاطر نا اگاهی فکز میکنم دیگه پرده ندارم وبه تازگی در دوران قاعدگی از من لخته های زیادی خارج می شود .ایا این مشکل من است ؟ باید چکارکنم تا اشتباه م جبران بشه؟؟؟

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   تشیص از دست دادن پرده بکارت کار پزشک متخصص است بهتر به یک متخصص مراجعه فرمایید .

 214. میلاد گفت:

  با سلام
  من چند روز پیش با برای اولین بار همسرم به صورت دهانی رابطه داشتم.
  امروز صبح از شدت درد بدن نتوستم راه برم.و گلو درد شدیدی داشتم.وقتی به پزشک مراجعه کردم گفتند گلوم عفونت باکتریای شدید پیدا کرده و لکه های سفید بی شماری روی لوزه هام جمع شده.در حالیکه مطمئنم از سرما و شخص دیگری که این مشکل را در گلوش داشته نبوده.
  می خواستم بدونم ممکنه همسرم مبتلا به عفونت باکتریایی بتا استرپتوکوک بوده و از طریق خوردن ترشحاتش به دهن و در نتیجه گلوی من منتقل شده باشه؟
  چون در واژن ایشون از نظر ظاهری زخم.توده.درد و امثال اینها وجود نداره.یک راه موثر برای تشحیص وجود این باکتری در واژن را ازتون خواستارم.
  با تشکر

  • admin گفت:

   با سلام
   به صورت طبیعی در واژن باکتری هایی زندگی میکنند که طبیعی هستند و مفید اند .

   روش تشخصیص باکتری مضر بوی بد واژن است که در این مورد مقالات زیادی منتشر شده است

   سکس دهانی باید کنترل شده باشد ، این نکته رو در خاطر داشته باشید که ترشحات سطح واژن نباید خورده شود
   به این نکته توجه کنید الت مردا و واژن زنان وسیله دفع ادرار نیز میباشد پس باید در سکس دهانی دقت کنید
   که ترشحات و حتی اب دهان در این مدت خورده نشود .

   موفق باشید

 215. سارا گفت:

  سلام من خانمی 21ساله م و شوهرم 28سالشه من تقاضای سکس زیادیا دارم مثلا هر یه شب درمیون اما شوهرم به دلیل اینکه از 7صب میره تا 6بعدازظهر نمیتونه خیلی نیاز منو برطرف کنه خودش میگه منم هرشب دوست دارم اما خسته م به نظرتون چیکار کنم؟اگه خود ارضایی کنم خیلی گناه میکنم؟

  • admin گفت:

   با سلام
   خوب وقتی اب هست تیمم باطل چه برسه بین حلال و گناه کبیره بخواهید یک کدام راانتخاب کنید
   بهترین کار درخواست مستقیم از همسرتون است که وقتی در هفته رو به شما اختصاص بدهند ، بیشتر با محبت و جاذبه ایجاد کردند خودکار مرد رو میتوان
   به رابطه عاشقانه تر علاقه مند کرد نه صرفا میل به رابطه جنسی .

 216. بنیامین گفت:

  سلام تروخدا سوال من و جواب بدین ی جوان 18 ساله هستم که هنوز ازدواج نکردم و ماهی 2 الی 3 بار خود ارضایی میکنم میخواستم بدونم وقتی ازدواج کنم مشکلی برام پیش میاد یا ن؟؟؟؟تروخدا جواب بدین.

 217. سارا گفت:

  با سلام ممنون از سایتتون من سه ساله ازدواج کردم و رابطه جنسی کامل داشتم الان چند ماهی میشه که بعضی اوقات تقریبا هر یکی دوماه شاید کمتر یا بیشتر موقع نزدیکی یهو یه حس درد همراه باد زیر شکمم میپیچه طوریکه نمیتونم تحمل کنم و خم راه میرم تا دو سه ساعتم طول میکشه تا بهتر بشم خواهش میکنم بگید من چم شده؟

  • admin گفت:

   با سلام

   ضمن تشکر از انتخاب سایت رها فان برای پرسش سوال

   در حالت کلی این مسئله طبیعی میباشد و برای خانم هایی که به تازگی ازدواج و رابطه جنسی کامل نداشته اند که با نوازش و تاخیر در دخول میتوان این مورد را به مرور رفع کرد
   ولی در صورتی که موقعیت فوق را ندارید بهتر است به دکتر زنان مراجعه فرمایید .

 218. کیمیا گفت:

  سلام من دختری 16 ساله هستم تا الان سکس نداشتم وتوسن 10 سالگی به بلوغ رسیدم ولی حدود دوساله که خیلی تحریک میشم و نیاز جنسی شدیدی دارم این موضوع خیلی نگرانم میکنه چون هم سن و سالای من اینطور نیستن و حتی از رابطه جنسی بدشون میاد ولی من خیلی احساس نیاز میکنم لطفا بگید مشکل یا بیماری خاصی دارم؟؟؟باید به دکتر زنان یا مشاور روانشناس مراجعه کنم؟؟؟ خواهش میکنم کمکم کنید۰۰

  • admin گفت:

   با سلام
   این مورد طبیعی ولی باید عفاف پیشه کنید و از افکار وسوسه انگیز دوری کنید
   یک مشاوره پیش یک خانم هم برید مناسب است .

 219. جواد گفت:

  سلام خسته نباشی ببخشید ی سوال فوری داشتم من با نامزدم سکس معقدی داشتم همون روز هم پریود بود روز اولش بود من متوجه نشدم منی داخل معقدش ریختم ولی زود رفت شستش الان 2 روزه که میگه خونریزی ندارم اصن هیج دردی ندارم ممکن هست حامله شده باشه چیکار کنم خواهش میکنم دکتر

 220. تارا عضیمی گفت:

  سلام ببخشید نامزدم میخواست از پشت با هم رابطه داشته باشیم ولی نشد و مایع منی ریخت لای باسنم.پاکش کردم ولی دو ساعت بعد حموم کردم.ترسیدم بااردار شم دو تا قرص اورژانسی خوردم حالا هم خیلی استرس زارم میترسم پریود نشم و باردار بشم من تا حالا هیچ گونه رابطه ای نداشتم این اولین بار بود

  • admin گفت:

   ابتدا سعی کنید رابطه مقعدی نداشته باشید چون اصلا بهداشتی نیست و توصیه نمیشود .
   در مورد باردار شدن حتما میبایشت مایع منی حاوی اسپرم به داخل واژن زن راه پیدا کند و در چنین شرایطی شما باردار نمیشوید
   میتوانید برای جلوگیری از بارداری از کاندو استفاده کنید .

 221. صبا گفت:

  سلام.سایت عالی هست.لطفا درباره غسل جنابت و مایع مذی و اینکه چه موقع بیرون میاد و بیرون آمدن کدام آب ها در دو جنس چه هنگام نیاز به غسل دارد توضیح بدید.
  ممنون

 222. مریم گفت:

  خوب بید. ولی در کل اگه احساس و عشق به طرف مقابل باشه همه چی هم خودبه خود دنبالش میاد :inlove:

 223. ناشناس گفت:

  بدنبود

 224. زهرا گفت:

  سلام
  در زمان رابطه جنسی بسیار دیر ارضا میشوم و بعد از ارضا شدن توانی برای ادامه ی ارضا با همسرم ندارم ک اوهم بتوانم ارضا کنم؟
  و بیشتر از یک بار نمیتوانم ارضا شوم
  کمکی میتوانید بهم بکنید
  با تشکر