پاسخ به سوالات جنسی | جدید 96

عکس بازیگران زن,سکس,س ک س,شب زفاف,ترک خودارضایی,خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر زیبا,گالری

اخبار جام جهانی

آخرین مطالب ارسال شده

توجه

باکس ویژه

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم
بازدید : 22,107 views

پاسخ به سوالات جنسی

پاسخ به سوالات جنسی

آموزش مسایل جنسی مثل آموزش مسایل پزشکی دیگر است، همینطور که به بچه یاد می دهیم که دستهاشون را قبل از غذا بشورن و یا واکسن بهشون میزنیم ، آموزش مسائل جنسی هم باید به همین سادگیه و هیچ چیزعجیبی هم نیست. منتهی مسئله اینه که برحسب فرهنگ حاکم بر جامعه ما که بعضی از اوقات این واقعیت را انکار می کنیم که دانستن بعضی از اطلاعات مفید هست…

مثلا یکی از اولین سوالاتی که دخترها در سنین پایین می پرسند در مورد چگونگی زایش است. مادران می توانند به یک زبان بسیار ساده این موضوع را توضیح بدهند. من به یک موردی برخورد کردم که یک مادر به دختر بچه اش گفته بود که بچه از همون جایی بیرون می آید که معده کار میکنه و این باعث شده بود که دختر بچه از ترس تا سه ماه معدش کار نکنه!

به تفکیک سنی میشه گفت که سوالات معنی دار بچه ها در مورد مسایل جنسی از پنج سال به بالا شروع میشه، والدین باید در این سن واقعیتها به زبان خیلی ساده به بچه ها بگن و اگر صلاح دیدن جواب ندهند. بد ترین نوع جواب ، جواب غیر واقعی دادن به سوالاته.

نزدیکهای سن بلوغ ، پدر مادرها باید در مورد بلوغ و تغییرات فیزیکی که در بدن بچه ها ایجاد میشه ، شروع کنند به صحبت کردن و بچه ها را از بابت فکری آماده بکننن. خیلی خوبه که با مشاهده کردن اولین نشانه ها ی بلوغ براشون یک جشن کوچک بگیرم. زمانی که والدین بچه ها را از بابت ذهنی آماده کرده باشن و اطلاعات را بهشون داده باشن، با بالغ شدن بچه ها دیگه هیچ ترس و وحشتی ندارن.

در سنین بزرگسالی، اطلاعات در مورد ازدواج را میشه با خواندن کتاب یا مراجعه به مشاور کسب کرد ولی در صورتی که هیچکدوم از این روشها ممکن نباشه ، پدر و مادرها باید دانش و تجربه خودشون را در اختیار بچه های خودشون قرار بدهند، مثلا مادرها به دخترهاشون بگن که چه وظیفه ای برای عروس شدن دارن و به همین ترتیب برای پسرها توسط پدرهاشون. در بعضی از خانوادها اگر فرزندان با سایر افراد فامیل (مثل عمو، عمه، خاله یا دایی) احساس نزدیکی بیشتری می کنن، اونها می تونن این نقش را در آموزش اونها به عهده بگیرن.

یک نکته مهم دیگر در آموزش کودکان در سنس پایین مربوط میشه به علاقه شدید دختر بچه ها به پدرهاشون و پسر بچه ها به مادرهاشون. گاهی این علاقه به حدی زیاده که مثلا پسر بچه ها آرزو می کنن که پدرهاشون بمیرن تا اینها بتونن با مادرهاشون باشن. در این سنین خیلی مهمه که پدرها بیشتر پسرهاشون را به طرف خودشون جلب کنن تا پسرها رفتار مردانه یاد بگیرن و مادرهاشون هم به همچنین.

مشکل تمایل جنسی پایین را چگونه میشه حل کرد؟

تمایلات جنسی مثل تمایل به غذاست، همینطور که آدم باید اشتهاش به غذا خوب باشه باید تمایلات جنسیش هم خوب باشه. بعضی از وقتها اتفاقاتی می افته که باعث میشه که تمایلات جنسی کم بشه. این اتفاقات دو نوع هست یکی مربوط به ذهن میشه، مثلا پدر مادرها بچه هاشون را در سنین پایین ار ارتباطات جنسی ترسوندن، مثلا گفتن که گناه داره یا بد هست و یا بدلیل فرهنگ حاکم مرد سالاری در جامعه بعضی از دختران ما با جنسیت زنانه خودشون مشکل دارن

بعضی از اوقات مشکلات روانی دیگه مثل افسردگی باعث پایین آمدن شدید تمایلات جنسی می شود و از همه مهمتر دوست نداشتن همسر هست، اگر میزان علاقه پایین باشه تاثیر مستقیمی بر روی رغبت زوج در تماس جنسی خواهد داشت. هرگونه مشکلی که برای زوج مشغله ذهنی ایجاد کنه مانند مشکلات اجتماعی، اقتصادی و یا دعواهای خانوادگی باعث بروز مشکل در تمایلات جنسی خواهد شد. داشتن روابط صلح آمیز راه حل خیلی از مشکلات خواهد بود.

عاملی دیگه باعث پایین آمدن شدید تمایلات جنسی میشه مشکلات فیزیکی است مانند بیماریهای دیابت، سل و هر چیزی که جسم را به خودش مشغول بکنه و یا درمانهایی که تاثیر بگزاره بروی سیتمهای هرمونی بدن.

نقش یک زن در یک رابطه طبیعی چیست؟

هیچ فرقی با نقش مرد نداره، زن باید فعالانه وارد یک رابطه بشه، متاسفانه بعضی از خانومها در ایران فکر می کنند که باید مفعولانه وارد یک رابطه بشوند و هیچ کاری نکنند و بدین ترتیب زن نمیتونه به ارضای جنسی برسه. زن باید هم به صورت ذهنی و هم جسمی، همزمان و هماهنگ با حرکات مرد در فعالیت جنسی شرکت بکنه.

یک رابطه جنسی معمولی به این ترتیب است که زن و مرد با هم شروع می کنند، مرد زن را آماده میکنه و بعدش هر دو قدم به قدم با هم جلو برن تا به نهایت ارضای جنسی برسند.

مشکل انزال زود رس را در آقایان چگونه می شود حل کرد؟

در ابتدا باید به دنبال علت بود و سپس با توجه به علت به دنبال درمان بود. یکی از دلایل انزال زود رس اینه که آقایان تشریفات آغازین یک رابطه را برای خانومها به جا نمیارن مانند معاشقه و بوسیدن. اگر این تشریفات انجام بگیره آقایان به مشکل زود انزالی برخورد نمی کنن، این هم به این دلیله که زمان انزال در خانومها طولانیتر از آقایان هست و بدین ترتیب زمانی بیشتری طول میکشه که آقایان به انزال برسند و زمان انزال آقایان به زمان انزال در خانومها نزدیکتر می شود و بنا به تعریف زود انزالی اتفاق نمی افته.

بعضی وقتها زمان انزال جنسی در خانومها بسیار طولانی هست و در این صورت باید تشریفات مفصل تری انجام بگیره. بعضی از اوقات خانومها در حین یک رابطه جنسی حواسشون به جاهای دیگه هست ولی مردها همیشه حواسشون کاملا متمرکزه و این باعث میشه که مردها زودتر از خانومها به انزال برسند.

برای درمان انزال هم روشهای تکنیکی وهم دارویی وجود داره که با توجه به نوع مشکل باید با مراجعه به یک روانپزشک این مشکل حل بشه.

اندازه آلت تناسل مردانه تا چه اندازه در یک رابطه جنسی مهم است؟

به هیچ وجه مهم نیست. از دستگاه تناسلی زن بچه بیرون می آید، بعضی وقتها دوقلو و بیشتر، پس می تونه به مقدار زیادی انبساط پیدا می کنه و اندازه دستگاه تناسلی مردانه بطور متوسط ۱۴ سانتیمتر است. بعضی وقتها مردها فکر می کنند که اندازه آلت تناسلیشون کوچکه و این خودش یک بیماری هست. برای داشتن یک رابطه خوب ، اندازه زیاد مهم نیست بلکه این احساس و عشق هست که حرف اول را میزنه.

نیروی جنسی جوانان که امکان ازدواج ندارن، چجوری باید مهار بشه؟

احساست جنسی چیزی نیست که مهار بشه، مانند گرسنگی که تنها با غذا خوردن مهار میشه، نیاز جنسی هم باید از راه درست خودش برطرف بشه. ورزش کردن، کتاب خوندن و از این قبیل پیشنهادات زیاد تاثیر گذار نیست. باید هم این را هم گفت که هر چه احساس جنسی زیادتر باشه، نشانه سلامتی بیشتره.

تمایل جنسی نسبت به هم جنس آیا طبیعی هست؟

در سالهای اخیر احساس به هم نوع یک جور احساس طبیعی در نظر گرفته میشه. اگر تعریف یک رابطه جنسی طبیعی را بین دو جنس مخالف بدانیم، در این صورت احساس به هم جنس غیر طبیعی میشه ولی در کشورهای غربی این رابطه بعنوان یک رابطه عادی تلقی میشه.

آیا داشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج میتونه مشکل سازبشه؟

نداشتنش به نظر من میتونه مشکل ساز بشه، من منظورم فقط مقاربت نیست، بلکه داشتن اطلاعات و یا یک رابطه عادی. نداشتن هیچ رابطه ای باعث بوجود آمدن مشکل در ازدواج میشه. از اون طرف داشتن ارتباطهای غیرعادی مخصوصا توسط آقایان میتونه در مشکل آفرین بشه.

منبع : پایگاه آموزشی تنظیم خانواده

دوست عزیز از مطالب جذاب زیر نیز دیدن فرمایید


توجه باکس ویژه

دیدگاه شما در مورد این مطلب

 1. توسط : علی در تاریخ ۲۵ دی ۱۳۹۶

  سلام.میخواستم بدونم آیا استفاده از پودر موبر برای از بین بردن موهای روی بیضه ها برای بدن وسلامتی ضرر دارد

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۶ دی ۱۳۹۶

   با سلام
   نه تنها ضرری ندارد بلکه پر از فایده است
   البته اگر پورد موبر واجبین که از قدیم استفاده میشده است

 2. توسط : Mojtaba در تاریخ ۲۴ دی ۱۳۹۶

  سلام میخاستم بدونم من وقتی خودارضایی میکنم بعد۲ دقیقه ارضا میشم بخاطر همین نمیذارم زود ارضا بشم یعنی موقع ارضا شدن ازش دست میکشم بعد چن ثانیه دوباره شروع میکنم چن بار این حرکت رو انجام میدم بعد در آخر که کامل ارضا شدم مایع منی کمی به بیرون میادیعنی خیلی کم…میخاستم بدونم آیا این کار ضرر دره؟؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۵ دی ۱۳۹۶

   با سلام
   بله دوست عزیز این کار باعث بیماری و آسیب های مختلفی میشود

 3. توسط : sara در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۶

  سلام.میخاستم بدونم آیا با معاینه پرده بکارت توسط پزشک امکان آسیب ب پرده وجود داره؟من برای معاینه به پزشک مراجعه کردم موقع معاینه خیلی پامو باز کرد و گفت زور بزنم و با دست کناره آلت رو باز کرد و گفت که پردم سالمه ولی بعد ازینکه ب خونه اومدم چندقطره خون کمرنگ روی لباس زیرم بود دلیلش چیه؟

  • توسط : saeid در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۶

   با سلام
   این مورد را به خود پزشک اطلاع دهید و از ایشان سوال کنید

 4. توسط : Minjeong656 در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۶

  سلام ببخشید یع مساله ای از زمان عروسیم تا حالا یعنی از ۹ ماه پیش تا حالا ذهنمو مشغول کرده و میخوام بدونم چیکار کنم مشکلش رفع شه. راستش شوهرم خودش هم بهم میگه که من براش از رابطه کم نمیذارم ولی مساله اینجاست که شوهرم خیلی با خودش ور میره. از هر راهی که بگید استفاده کردم. شوخی کردن، ناراحتی، قول گرفتن و حتی بیشتر کردن رابطه هامون ولی هیچکدوم اثری نداشتن خواهش میکنم کمکم کنید دیگه کلافه شدم.

  • توسط : saeid در تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۹۶

   با سلام
   اگر منظورتون از ور رفتن خودارضایی که تنها راه حل مشکل حذف موارد تحریک کننده محیطی و در صورت نیاز مشاوره است ولی در کل اگر رابطه کامل باهم دارید جای نگرانی برای شما نیست و این مشکل رو خودشون باید حل کنند

 5. توسط : زهرا در تاریخ ۱۷ مهر ۱۳۹۶

  سلام من تقریبا هر ماه پریود منظمی داشتم و ۳ روز جلو مینداختم.۶ روز قبل از پریودم با نامزدم رابطه لاپایی داشتم و اب منی روی واژنم ریخت با دستمال پاک کردم.فرداش پریود شدم.بعد اون هیچ رابطه ای نداشتم ولی این ماه۱۰ روز عقب انداختم امکان بارداری هست؟توروخدا جواب بدین ممنون.

  • توسط : saeid در تاریخ ۱۹ مهر ۱۳۹۶

   با سلام
   اگر منظورتون احتمال بارداری بابت رابطه ماه گذشته است خیر امکان وجود ندارد

 6. توسط : h در تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۹۶

  Slm agh
  Mn nazdik 9mah pish 2bar rabete az posht dashtm bad az on dige rabete nadashtam az jolo ham dakhel shode vali na dar hade paregi bekart..mikhasm bedonm ghabel tashkhis hast ke mn ghabln rabete jensi dashtm ya na??????
  Kheili esteres darm.. Mmnon misham javab bedin

  • توسط : saeid در تاریخ ۱۹ مهر ۱۳۹۶

   با سلام
   رابطه مقعدی توسط پزشکی قانونی مشخص میشود ولی اصولا برای ازدواج برگه سلامت بکارت از شما طلب میکنند

 7. توسط : Shadow در تاریخ ۷ مهر ۱۳۹۶

  سلام.من سه ماهه نامزد کردم، تا الان با همسرم فقط همبستر شدم و هیچکاری نکردم.بعد از مدتی چند بار با لمش کردنش خودم رو ارضا کردم .میخاستم بدون اشکال نداره تو این دوران از مقعد دخول انجام شه؟
  با تشکر

  • توسط : saeid در تاریخ ۸ مهر ۱۳۹۶

   با سلام
   رابطه مقعدی بسیار مضر است و از نظر شرعی نیز نهی شده است

 8. توسط : رویا در تاریخ ۶ مهر ۱۳۹۶

  سلام خسته نباشید من ی سوال داشتم.من ۲۲سالمه ومتاسفانه حدود ۸ماه پیش با کسی ک دوستش داشتم رابطه مقعدی داشتم.ولی خب ب دلایلی از هم جدا شدیم و از کاندوم استفاده نشد.من همون شب کمی از مقعدم خون اومد.و تموم و دیگ هیچ نزدیکی نداشتیم.الان استرس اینو دارم ک نکنه ایشون بیماری اچ آی وی داشته باشن و سه ماه پیش چکاپ(آزمایش خون دادم)ک همه چیز نرمال بود اما هنور هم استرس بیماریو دارم. و هم این ک قابل تشخیص باشه واسه همسر آیندم؟.فقط یک بار این اتفاق افتاده.ممنون میشم راهنماییم کنید

  • توسط : saeid در تاریخ ۸ مهر ۱۳۹۶

   با سلام
   میتونید برای اطمینان یکبار دیگر آزمایش بدهید , در ضمن توبه کنید و دیگر اینکار را تکرار نکنید و از خداوند طلب بخشش کنید و ذکر یا ستار را بگویید تا ارام شوید

 9. توسط : مریم در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۶

  سلام ببخشید سوالی داشتم.
  من قصد ازدواج با اقایی دارم که از موضوعی نگرانی دارم. ایشون میگن الت تناسلیشون ۲۷ سانتی متر و خیلی قطور هست. خیلی هم بشدت گرم هستند و علاقه به رابطه پشت هم دارند و میگن که بعد ازدواح توی سکس کمی وحشی میشم و دست خودم نیست و میگن هرروز باید سکس کنیم و حداقل یک ساعت باید طول بکشه تا ایشون راضی بشن. با توجه به اینکه بنده هیچ رابطه ای تا الان نداشتم و چاق نیستم و دختر تقریبا ضعیفی هستم گرم هستم اما از رابطه خشن بیزارم.
  میخواستم بدونم ایا برام در اینده مشکل پیش میاد؟ ایا بزرگی الت موجب مشکلات خواهد شد؟
  ممنون

  • توسط : saeid در تاریخ ۲۶ شهریور ۱۳۹۶

   با سلام
   با توجه به توضیحاتی که دادید چنین مردی باید با زنی با شرایط ژنتیکی مناسب خودش ازدواج کند , یعنی علاوه بر این که همسر ایشان باید گرم مزاج باشد بلکه ساختار جسمی ایشان باید متناسب با ساختار جسمی این آقا باشد و الی در زندگی زناشویی به مشکل شدیدی میخورید و رابطه نه تنها لذت بخش نخواهد بود بلکه درد آور و مخاطره آمیز خواهد بود .
   با تمامی این توضیحات نه این ازدواج را رد میکنم و نه تایید ولی صرفا توضیحات خدمتتون دادم

 10. توسط : sm در تاریخ ۹ شهریور ۱۳۹۶

  سلام یه سوال از ادمین دارم که نتونستم قبلا از پزشک بپرسم چون هربار به پزشک زنان مراجعه میکنم مادرم همراهم میاد داخل و نمیتونم راحت صحبت کنم درضمن خیلی از پرسیدن همچین سوالایی خجالت میکشم دختر ۲۰ ساله هستم و میل جنسی خیلی زیادی دارم خیلی تلاش کردم خودارضاییمو ترک کنم اما بعد از نهایتا یک یا دو هفته یا قبل و بعد پریودم انقدر شهوتی میشم که مجبور میشم خودمو ارضا کنم لطفا راهی که واقعا کمکم کنه خودارضاییمو ترک کنم یا شهوتمو کنترل کنم بهم بگید ممنون

 11. توسط : احسان در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶

  من چند وقته بیضه هام شل هستند و زمانی که ورزش یا شما انجام می دم بیضه سفت می مونه کمکم کنید بیضه هام سفت بمونن برای همیشه

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۶

   با سلام برای معاینه و مشاوره تخصصی حتما به ارولوزیست مراجعه نمایید

 12. توسط : عماد در تاریخ ۲ مرداد ۱۳۹۶

  سلام ببخشید من به سوال داشتم و امیدوار که پاسخ بدید راستی من به پسر هفده ساله هستم و علاقه شدید به ارتباط با هم جنس خودم دارم و دوست دارم در نقش به خانم باشم و بیشتر تحریک شونده باشم تا تحریک کننده ….و از آنجایی هم که بیش تر افراد بهم می گم رفتاری دخترانه دارم …خیلی می ترسم که به بیماری تب اس )اختلال هویتی ( دچار شده باشم آخر در فیلم ها و عکس های تحریک کننده هم بیش تر حواسم به حرکات است تا خانمه و با جنس مخالف هیچ احساسی ندارم

  • توسط : سعید در تاریخ ۲ مرداد ۱۳۹۶

   با سلام
   مشکل شما توسط یک روانپزشک باید بررسی شود , به شما پیشنهاد میکنم تاخیر در این کار نندازید و سریعا پیگیری کنید

 13. توسط : سعید در تاریخ ۱۸ تیر ۱۳۹۶

  سلام تو رو خدا کمکم کنید من اندازه آلتم در حالت خوابیره ۶سانته ودر حالته نعوذ طولش ۱۳۰۵و قطرش ۱۱ سانت تقریبا میشه .خیلی تو اعتماد بنفسم تاثیر گذاشته هم طولش کمه هم عرضش.نمیتونم ازدواج کنم اگه میشه توضیح کاملی بهم بدین که آیا کوجیکه یانه؟ چون تو هر سایتی خوندم میگن که استانداردش ۱۵سانته .دارم دیوونه میشم

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۹ تیر ۱۳۹۶

   با سلام
   کاملا طعبی است حتی باید بدانید میانگین سایز الت در مردان ایرانی حدود ۱۳ سانت است

 14. توسط : نجفی در تاریخ ۸ تیر ۱۳۹۶

  با سلام.من مشکل بزرگی دارم بیست ساله ام.من اصلا نمیدونم در دوران نامزدی باید چه کار هایی انجام دهیم که واجب است.«کار های جنسی» بعد از عروسی حتی نمیدونم چه موقعی باید رابطه جنسی داشته باشم.مهمترین سوال من این است که روش بچه دار کردن خانمها چیست به طور کامل توضیح دهید ترو خدا.یعنی در کل بگم من از این بابت مثل بچه ای ام که تازه متولد شده و هیییییییچ چیز نمیداند از زندگی

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۶

   با سلام
   در این مورد آموزش های بسیار زیادی وجود دارد و خوب در سایت ارشیو مقالات رو میتونید پیدا کنید
   در یک کامنت نمیتونم کامل بهتون توضیح بدم

 15. توسط : طناز در تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۶

  سلام من سه ساله که ازدواج کردم و یه پسر یکساله دارم. من و همسرم هر دو خیلی گرمیم و علاقه زیادی به نزدیکی داریم و از این کار لذت می بریم. از وقتی پسرم به دنیا اومده هنگام نزدیکی شوهرم سینه های منو مک میزنه و از شیرم می خوره. البته شیر من زیاده و پسرم گرسنه نمیمونه اما میخواستم بدونم شیر من برای همسرم ضرر نداره؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۶

   با سلام
   غیر از آقای سیستانی مابقی مراجع این اقدام را بلامانع دانسته اند
   از نظر پزشکی باید تحقیق نمایید ولی فکرنمیکنم مشکلی وجود داشته باشد

 16. توسط : زهرااااا در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۶

  سلام
  ادمین تو رو خدا اینبار جوابمو بدین
  من دوساله که نامزدم
  و تا حالا دخولی انجام ندادیم وهمه ی رابطه هامون فقط در حد عشقبازی بوده
  همیشه زمان پریودم مرتب و دقیق بود
  ولی اینبار سه روزه که عقب افتاده
  و مایع منی با واژن برخوردی نکرد..فقط این احتمال رو میدم که شاید در رابطه ی قبل اون مایع منی روی الت تناسلی همسرم مونده باشه
  آیا در اینصورت احتمال حاملگی هست؟
  ادمین تورو قران جواب بدین

  • توسط : سعید در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۶

   با سلام
   تاخیر در پریود دلایل بسیار زیادی دارد که یکی از آن ها بارداری میباشد که با توجه به توضیحاتی که دادید احتمال بسیار کم و ناچیز است که البته دقیق توضیح ندادید .
   اگر تا ۴ روز دیگر پریود اتفاق نیافتاد سه عدد بی بی چک بگیرید برای تست حاملگی , ولی باز هم تاکید میکنم جای نگرانی نیست .

 17. توسط : سیما در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

  با سلام
  من دو هفته است ازدواج کردم تو اولین نزدیکی کاملی که با شوهرم داشتم هیچ خونی ندیدم در حالیکه من قبلا با کسی رابطه نداشتم فقط دردوران عقد با همسرم در حد عشقبازی بوده و دخولی صورت نگرفته البته چندباری موقع عشقبازی سر آلت وارد شد و درد هم داشتم ولی هیچ خونی ندیدم. به پزشک زنان هم مراجعه کردم میگه پرده ات از بین رفته حتی پرسیدم که پرده ام حلقوی یا ارتجاعی نبوده گفت نه
  شوهرم با ایمن مسئله مشکلی نداره ولی برای خودم سواله که چجوری از بین رفته که خون نیومده؟
  بعدم میترسم شوهرم در آینده بابت این مسئله دچار شک بشه.
  خواهش میکنم راهنمائیم کنید.

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

   با سلام
   در سه حالت میشود که خوبی مشاهده نگردد .

   ۱: مادرزادی پرده ای وجود نداشته باشد
   ۲: در اتفاقی در کودکی مثل افتادن از جایی مثل اسب یا بلندی و یا ورزش هایی مثل ژیمناستیک پرده از بین برود
   ۳: پرده از نوع حلقوی یا ارتجاعی باشد
   ۴:در صورتی که زن گرم مزاج باشد و همچنین رابطه با عشق بازی کامل باشد این مورد کاملا طبیعی است و هیچ جای نگرانی نیست , در این مورد میتوانید حتی در سایت های دیگر نیز تحقیق نمایید , اگر شما به خود اطمینان دارید پس شک نکنید همسرتون نیز باید به شما اطمینان داشته باشند چون این مسئله بسیار مهم است و همسر با یک سوء ظن بی جا میتواند باعث از بین رفتن علاقه همسرش به وی شود پس حال که همسرتون اینقدر فکرشون باز و منطقی ازشون تشکر کنید و علتی که توضیح دادم را نیز به ایشان بگویید .

 18. توسط : علیرضا در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام خسته نباشین دو ماهی هست ک ازدواج کردم به صورت اتفاقی بعد از ارضا شدن مقداری از منی بر روی دست ایشون ریخته و بعد از حدود ده دقیقه واژن خود را با همان دست شسته است آیا امکان بارداری وجود دارد؟ یا مشکلی ندارد..
  ممنون میشم جواب بدین خیلی مهمه

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

   با سلام خیر احتمال در حد صفر درصد است پس نگران نباشید

 19. توسط : saha در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام من واژنم رو با فشار زیاد رو شورت مالیدم ی شاعت بعد ک دستشویی رفتم مایع سفید رتنگ همراه با
  خون بیرون اومد ایا پرده من اسیب دیده؟؟؟؟؟؟؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

   با سلام
   این اقدام شما خودارضایی نام دارد و جزو گناه های کبیره است از آن به شدت دوری کنید وان را تکرار نکنید
   برای معاینه پرده به پزشک ماما مراجعه نمایید

 20. توسط : شیما در تاریخ ۵ بهمن ۱۳۹۵

  لطفا سریعا جواب بدین ” ضروری ”

  سلام من یه دخترم که از کودکی خود ارضایی می کردم تا همین دو سال پیش. نمیدونستم اسمش خودارضایی هست. نمیدونستم خودارضایی گناه کبیره به همراه داره.همه ی دوستانم هنگام پریود شدن شون درد دارن ولی من هیچوقت اصلا موقع پریودی هیچ دردی نمداشتمو ندارم. به نظر شما پرده ی بکارت من از بین رفته؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۵

   با سلام و عرض ادب
   برای معاینه به متخصص ماما مراجعه نماییدد
   تنها راه و بهترین راه همین است
   برای این که خیالتون راحت شود به ماما مراجعه کنید و درخواست معاینه پرده بکارت کنید
   نیاز به توضیحاتی که اینجا دادید هم نیست

 21. توسط : Hossein در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۵

  سلام
  جواب سوالم رو ندادید.لطف کنید پاسخ دهید.
  چند وقتی است که خانمم احساس میکنه که من فقط اون رو برای سکس میخوام.این حرفش خیلی عذابم میده،چند بار تصمیم گرفتم که یه چند وقت باهاش رابطه برقرار نکنم ولی ترسیدم که به گناه بیوفتم.ازتون خواهش میکنم راهنمایی کنید.لطف کنید ایمل کنید.ممنون از سایت خوبتون.

  • توسط : سعید در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۵

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز توجه بفرمایید که اول نفرمودید چه مدت است ازدواج کرده اید و چند فرزند دارید !
   در کل این مشکل به احتمال زیاد به علت نحوه برخورد و رفتار شما در زمان رابطه جنسی و در زمان های دیگر است
   یعنی محبت شما به همسرتون در زمان عادی نسبت به زمان رابطه بسیار بسیار کمتر است و علت دیگر میتواند
   این باشد که در زمان رابطه ملایمتی ندارید و بدون مقدمات که باید حد اقل ۱۰ الی ۱۵ دقیقه معاشقه و حرف های محبت امیز باشد
   به سراغ برقراری رابطه و دخول میروید !
   و علت سوم نیزممکن است مشکل از سمت همسر باشد که احتمال ان بسیار کم است

   راه حل : سعی کنید در حالت عادی به همسرتون محبت بسیار کنید و این محبت به هیچ وجه با رابطه جنسی انتها نشود !!!!
   سعی کنید قبل از دخول حد اقل ۱۰ الی ۱۵ دقیقه معاشقه کنید
   و راه اخر این که سعی کنید هفته ای یک بار یک شاخه گل رز برای همسرتون بخرید و به او عشق بورزید و به هیچ وجه این عادت رو ترک نکنید
   حتی اگر به ماهی یک بار شده گل را بخرید و به او بگویید که واقعا از در کنار او بودن لذت میبرید

 22. توسط : سپیده در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۵

  سلام.
  من و نامزدم با هم ارتباطی داشتیم در حالی که من لباس زیر داشتم و ایسون هم ارضا نشده بودند.وقتی هم ارضا شدند کاندوم داشتند.الان حدود ۵ روزه که عادت ماهیانه من به تاخیر افتاده.و دردی هم که همیشه یک هفته قبل از پریود داشتم رو ندارم.همش میترسم که اتفاقی افتاده باشه.احتمال این اتافاق چقدره و اگه هم یک درصد احتمال داره چطور میشه جلوشو گرفت؟
  ممنون میشم اگه پاسخ بدین

  • توسط : سعید در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۵

   با سلام اگر کاندوم داشتند احتمال ان صفر است ! مگر این که مایع منی و یا مذی با واژن تماس داشته باشد !!!!
   این مورد بیشتر به علت استرس است که در دوران نامزدی بسیار شایع است , سعی کنید رابطه خود را طوری تنظیم نمایید که هیچگاه رابطه مشکوکی رخ ندهد
   نکته : اگر زمانی رابطه بدون کاندوم انجام شد و یا منی با واژن تماس پیدا کرد با یک قرص لونژیل ۱٫۵ میتوانید احتمال بارداری را به صفر برسانید ولی این قرص ضرر بسیار زیادی دارد و با نظر پزشک مصرف شود

 23. توسط : مهسا در تاریخ ۲۷ دی ۱۳۹۵

  باسلام من نامزدم اخیرا رابطه دخول داشتم درروز۹سیکل ماهانه ۱روز از بریودم کذشته ولى مابعى هم داخل نرفته خیلى نکرانم میشه کمک کنید زود ایمیل کنبن ممنون میشم

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۸ دی ۱۳۹۵

   با سلام
   یکی دو روز از اتمام پریود گذشته و یکی دو روز مانده به پریود احتمال حاملگی بسیار بسیار کم است نگرانی وجود ندارد
   ولی در مواقعی که رابطه بدون پیشگیری داشتید میتوانید یک قرص لونژیل ۱٫۵ مصرف کنید
   ولی چون این قرص عوارض بسیار شدید همچون افسردگی و افزایش وزن دارد سعی کنید از روش های پیشگیری دیگری استفاده کنید

 24. توسط : سعید در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۹۵

  با سلام
  تمامی سوالات شما پاسخ داده شد

 25. توسط : علی اصغر در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۵

  سلام من۲۹سالمه سه سال پیش ازدواج کردم همسرم اوایل زندگی گرم مزاج بودجوری که روزی شایدسه باررابطه داشتیم ومشکلی هم تداشتیم ولی بعدازبچه دارشدن خیلی سردشده چندتادکترهم مراجعه کردیم ولی جواب نگرفتیم خودش میگه دوست دارم ولی هنگام رابطه خیلی خشکه وخیلی دردداره منم خیلی تحمل کردم جوری که چندماهی یه بار هم رابطه نداشتیم خیلی هم دوسش دارم نمیتونم بهش خیانت کنم ولی خودمم خیلی گرمم یعنی روزی ده بار هم باشه بازم هستم. میترسم اکه اینجوری پیش بره دیونه بشم خیلی اذیت میشم.اگه میشه راهنمایی بکنین

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۵

   با سلام و عرض ادب
   بهترین راه مراجعه به یک متخصص با تجربه است حتی اگر خارج از شهر شما باشد
   ولی من احساس میکنم علت اصلیش افسردگی بعد زایمان باشد و یا استرس حاملگی مجدد
   پس شما ابتدا از این مورد مطمئن شوید اگر این مورد رد شد یک ژل لوبریکانت از داروخانه تهیه کنید
   و برای رابطه ازش استفاده کنید با استفاده از این ژل مشکل خشکی حل خواهد شد
   فقط قبل دخول سعی کنید حد اقل ۲۰ دقیقه معاشقه کنید تا ایشان بتوانند خودشون تطبیق بدهند
   با تشکر

 26. توسط : شیدا در تاریخ ۹ دی ۱۳۹۵

  باپسری دوستم خیلی دوسش دارم قراره شش ماه دیگه نامزد بشیم,خیلی اصرار داره باهم حرفای سکس بزنیم,ولی من نمیخوام چون اعتقاد دارم گناهه.چیکارکنم؟از کجا بدونم ولم نمیکنه؟اگ باهاش بیرون برم نظرش راجبم عوض نمیشه؟لطفأ ج بدید کلافه م

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۵

   با سلام
   به هیچ وجه وارد اینگونه بحث ها نشوید و اصولا خیلی از پسرا فقط به خاطر رابطه جنسی و سوء استفاده وارد دوستی با جنس مخالف میشوند
   سعی کنید طوری رفتار کنید که ایشان خودشون مشتاقانه به خواستگاری شما بیایند

 27. توسط : مهتاب در تاریخ ۱ دی ۱۳۹۵

  سلام
  ایامایع منی داخل مقعدبریزدباعث حاملگی می شود؟
  ایامایع منی باعث بزرگی باسن میشود؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۹۵

   با سلام
   جواب هر دو سوال شما خیر است

 28. توسط : mahtab در تاریخ ۲۱ آبان ۱۳۹۵

  سلام یه سوال داشتم خواهش میکنم جواب بدین. مردی از من خواستگاری کرده که به گفته خودش طول التش ۲۵ هست و قطرش ۱۵ مخواستم بدونم ایا نزدیکی با این شخص خطر داره اگر جواب بدین ممنون میشم

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۵

   با سلام
   من واقعا نمیدونم سوال شما جدی یا از روی طنز !
   در اگر علمی بخواهم جواب شمارو بدهم در یک رابطه جنسی بیش از ۱۲ سانت از الت نمیتواند وارد واژن شود زیرا به دهانه رحم برخورد میکند و درد شدیدی ایجاد مینماید
   از نظر قطر مشکلی وجود ندارد چون واژن خودش تطبیق میدهد !

 29. توسط : ناشناس در تاریخ ۲ آبان ۱۳۹۵

  سلام
  ایاارپشت حامله خواهدشد؟
  اسم های قرص زدباردخوب چیست؟؟
  قرص زدبارداری ازچه مدت تاچه مدت بایدمصرف کرد؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۵

   با سلام خیر
   قرص لونژیل ۱٫۵ یک دانه
   در ضمن این قرص خیلی عوارض داره و فقط یکبار باید در هر دوره قاعدگی استفاده شود
   همان یکبار هم عوارض شدیدی دارد همچون ناراحتی اعصاب و افسردگی

 30. توسط : faezeh در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵

  سلام من با نامزدم نزدیکی داشتم ک بعد ارضاء شدن نامزدم شک داریم ک منی داخل واژن رفته یا ن ک بعد چن دقیقه قرص جلو گیری خوردم و فرداش باز یکی خوردم ک همون روز پریودشدم حالا باید چیکار کنم پریودم باز ب خوردن قرص ادامه بدم یا ن روز پنجم پریود شروع ب خوردن بکنم ؟چن روز باید قرص جلوگیری بخورم؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵

   با سلام
   هر زمان رابطه مشکوکی داشتید کافی یک دانه قرص لونژیل ۱٫۵ بخورید و تمام !!!
   رابطه مشکوک یعنی رابطه بدون کاندوم و یا این که بعد از تست کاندوم کاندوم سوراخ باشد

   و مورد اخر قرص پیشگیری ضرر های زیادی همچون چاقی و ناراحتی اعصاب دارد سعی کنید طوری رابطه داشته باشید نیاز به قرص نباشد

 31. توسط : Aliiii2050 در تاریخ ۱۸ شهریور ۱۳۹۵

  سلام،آیا فقط خوردن آلت تناسلى دختر که پرده بکارت هم دارد توسط پسر موجب باردارى مى شود،و اینکه چه روز هایى این عمل انجام شود که احتمال باردارى نباشد

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵

   با سلام
   این عمل باعث بیماری میگردد

 32. توسط : هستی در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۵

  وااااااااااااای آقای دکتر بلاخره تونستم به امید خدا با همسرم دخول انجام بدم…خدایا ده هزار بار شکرت….من همونیم که چهار ماه از ترس با همسرم نمیتونستم نزدیکی کنم..خدایا شکرت

 33. توسط : ناشناس در تاریخ ۸ تیر ۱۳۹۵

  سلام ببخشید خیلی واضح بیان میکنم روم نمیشد حضوری از کسی بپرسم خوشبختانه اینجارو پیدا کردم من ١٩سالمه و نامزد کردم چند بار باهم عشق بازی کردیم اما دخول انجام نشده بعد از مدتی ضربان قلبم بالا رفت و احساس لذت کردم و کمی سست شدم در واژنم ضربان احساس میکردم اما آبی ازم خارج نشد میشه بگید دلیلش چیه؟آیا باید صبر کنم بعد از ازدواج با دخول ارضا بشم تا آب خارج بشه ازم؟احساس میکنم مشکلی دارم و باعث ناراحتی من و نامزدم در رابطه میشه لطفا کمکم کنید

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۸ تیر ۱۳۹۵

   با سلام
   در زنان ارضا نباید ابی حتما خارج شود و حس درونیست
   نکته دیگر این که در زن یک میتواند در یک رابطه حتی ۱۰ بار نیز ارضا شود

 34. توسط : رها علیزاده در تاریخ ۱ تیر ۱۳۹۵

  دوروز بعد بوده…بازم مشکلی نیس؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲ تیر ۱۳۹۵

   تا ۴ نهایت ۵ روز مشکلی نیست ، هرچه قدر به رابطه نزدیک باشد تاثیر بیشتر ،

 35. توسط : رها در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵

  من ۳۰ ام این اتفاق افتاد..امروز ۱ تیر رفتم یه قرص اوسیز ۱.۵ خوردم…توروخدا راهنماییم کنید خیلی استرس دارم..

  • توسط : admin در تاریخ ۱ تیر ۱۳۹۵

   با سلام
   اگر یک روز بعد رابطه مشکوک قرص خوردید مشکلی نیست ، چون ۹۹ درصد احتمال حاملگی از بین میرود

 36. توسط : سارا در تاریخ ۱۹ خرداد ۱۳۹۵

  با عرض سلام من شوهرم از لحاظ میل جنسی مشکلی ندارد از لحاظ بزرگ شدن الت نتاسلی و سایز هم مشکلی ندارد اما وقتی می خواد دخول انجام بده التش خم میشه و داخل نمیره این موضوع باعث ناراحتی اون شده اگه میشه راهنماییم کنید

  • توسط : admin در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۹۵

   با سلام
   بین فاصله ۴ روز فاصله بیاندازید ، در ضمن ان روز بدون هیچ گونه استرسی باشید هر دو ، اگر مشکل حل نشد به یک متخصص ارولوژیست مراجعه نمایند با یک دوره کوتاه مشکل حل میشود

 37. توسط : raha در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۵

  سلاااااااااااااامممممممم واااای خیلی خوشحالم به توصیه شما به پزشک مراجعه کردم..هیچ نوع اسیبی بابت اتفاقه برام نیوفتاده…

  • توسط : admin در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۹۵

   با سلام و عرض ادب
   خدارو شکر

 38. توسط : raha در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۵

  مرسی…

 39. توسط : رها در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۵

  سلام من دختری هستم که در دوران دبیرستان یه چند باری تحت اثر چیزهایی که شنیدم جسمی رو به داخل واژنم کردم. اون موقع اصلا به پاره شدن پرده بکارتم فکر نکردم چون فکر نمیکردم خیلی جلو باشه اما الآن شنیدم که خیلی جلو هست من دارم سکته میکنم فقط و فقط برای تجربه این کارو کردم و دیگه هم این کارو نکردم .روم نمیشه از مادرم بپرسم دنبال یه سایت میگشتم که جوابم رو بدن به این سایت رسیدم میخوام ببینم من الآن پرده بکارتم پاره شده دارم دیوونه میشم تروخدا اگه میدونید جوابمو بدید

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۵

   با سلام
   احتمالا کم است ولی وجود دارد ، بهترین راه مراجعه به یک ماما برای گرفتن برگه سلامت میباشد !

 40. توسط : raha در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۵

  سلام…مرسی از سایت خوبتون..یه موضوعی هستش که سال هاس منو عذاب میده و هیچوقت نمیتونم از ذهنم خارجش کنم..حدود ۸ساله که بودم پسرعمم با من رابطه جنسی برقرار کرد من اون زمان عاقل و اگاه نبودم اما الان از اتفاقات ناگواری کع ممکنه تو برقرار کردن رابطه بیوفته با خبرم…خلاصه من الان ۱۶سال دارم ایا ممکنه بخاطر اون اتفاق پرده من اسیبی دیده باشه؟؟و من الان دختر نباشم؟؟؟؟متاسفانه نمیتونم این موضوع رو با پدر مادرم مطرح کنم ممکنه اختلافاتی با خانواده عمم پیدا کنند از اون رو هم نگران ایندم هستم..

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۵

   با سلام
   روی احتمالات به هیچ وجه نمیشه حکمی صادر کرد …
   بهترین راه مراجعه به یک ماما یا همان متخصص زنان و گرفتن برگه سلامت یا دوشیزگی میباشد
   در این معاینه نه اسمی از شما ثبت میشود نه عیبی به ان وارد است

 41. توسط : shaghayegh در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۵

  سلام.من رابطه ازمقعدداشتم به دلیل فشارپردم اسیب دیده بود به دکترهم مراجعه کردم گفت به مرور ترمیم میشه الان یک سال ازاین موضوع میگذرد ولی من بازهم رابطه.مقعدی.داشتم ومنی هم داخل مقعد ریخته شده امکانش هست ک پردم. کاملا ازبین رفته باشه یاحامله شم؟الان دوروز اززمان پریدم گذشته من هنوزپریدنشدم خیلی استرس دارم لطفا پاسخ بدیدنگرانم اگه پریدنشم امکان حاملگی هست؟توروخداجواب بدید

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۵

   با سلام
   حاملگی زمانی رخ میده که مایع منی با واژن تماس دادشته باشد

 42. توسط : shaghayegh در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۵

  سلام.من رابطه ازمقعدداشتم به دلیل فشارپردم اسیب دیده بود به دکترهم مراجعه کردم گفت به مرور ترمیم میشه الان یک سال ازاین موضوع میگذرد ولی من بازهم رابطه.مقعدی.داشتم ومنی هم داخل مقعد ریخته شده امکانش هست ک پردم. کاملا ازبین رفته باشه یاحامله شم؟الان دوروز اززمان پریدم گذشته من هنوزپریدنشدم خیلی استرس دارم لطفا پاسخ بدید

 43. توسط : مینا 4 در تاریخ ۵ خرداد ۱۳۹۵

  با سلام خانمی سی ساله هستم وحدود ده سال از ازدواج من وهمسرم میگذره حدوود ۸ ماهه که همسرم کمتر دخول رو انجام میده واز من میخاد چیزهایی شبیه الت مردانه مثل قوطی اسپری یا چوب یا هر چیزی رو وارد مقعدش کنم واز روغن برای چرب کردن استفاده میکنه وکلا رفتارهای عجیبی میکنه و چون این رفتار برای من چندش اور است نمیتونم با اون همراهی کنم چون فکر میکنم این بیماریه وقتی این کاررا براش انجام ندهم ناراحت وعصبی میشه وتواتاق میره زیر پتو وشروع به نکا ه کردن به سکس میگنه در ضمن در حال انجام این کار از من میخاد که براش در مورد رابطه های دیگه خودم با مردان وزنان دیگه صحبت کنم البته همسرم بیرون اصلا رفتار غیراخلاقی با خانم های دیگه نداره این حالت خیلی ازارم میده چون فکر میکنم گناه باشه خواهش میکنم راهنماییم کنید.

  • توسط : admin در تاریخ ۶ خرداد ۱۳۹۵

   با سلام و عرض ادب
   متاسفانه همانطور که فرمودید ایشان دچار بیماری جنسی شده اند که بهترین راه مراجعه به مشاوره میباشد
   فقط توصیه جدی به هیچ وجه به مشاوره مرد مراجعه نکنید به هیچ وجه ..

 44. توسط : گمنام در تاریخ ۲ خرداد ۱۳۹۵

  سلام پسرم ۱۴ سالمه چند ساله خود ارضایی میکنم ولی چند روزه ترک کردم و دیگه قصد ندارم تکرار کنم…چند تا سوال داشتم خیلش ضروریه و نمیدونم از کی بپرسم.(۱)چند ساله در خواب مایع منی از من خارج نشده مشکل چیه(۲)چند روز پیش هنگام خود ارضایی هر کاری کردم مقدار کمی مایع منی به صورت نیمه شفاف و کدر و رقیق از من خارج شد منی بود ولی به شکلی که انگار عادی نبود (پوست التم بسیار چروک شده و راه درمانش چیه….نمیتونمم به دکتر مراجعه کنم چیکار کنم؟ مرسی از سایت خوبتون

  • توسط : admin در تاریخ ۲ خرداد ۱۳۹۵

   ۱: وقتی خودارضایی میکنید اب منی بدن خارج میشه ، احتلام در خواب برای زمانی است که کیسه منی پر شود
   ۲: علت خودارضایی
   ۳:علت خودارضایی ترک کنید

 45. توسط : حدیثه95 در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

  باسلام خدمت شما من یک سال و نیم پیش باهمسرم نزدیکی داشتم و پرده بکارت پاره شد و فقط چند قطره خون دیدم چند روز پیش همسرم با من نزدیکی کرد واحساس کردم آلت همسرم به دهانه رحم برخورد میکند و بعد از آن لخته و آب خون دیدم خیلی نگران شدم من تو عقد هستم لطفا بگین که مشکلی نیست….با تشکر

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

   با سلام برخورد الت با دهانه رحم اتفاق عجیبی نیست
   در مود لخته خون در صورتی که تکرار شد برای معاینه به پزشک مراجعه کنید مشکل خاصی نیست

 46. توسط : LM در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۳۹۵

  سلام
  از زمانی که قصد حاملگی دارم پریودم ۱۰-۱۲روز عقب می افته دکتر هم رفتم مشکلی نداشتم علتش چی میتونه باشه

  • توسط : admin در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۳۹۵

   با سلام
   اگر امیزش بدون پیشگیری داشته اید احتمال بارداری زیاد است
   از بی بی چک استفاده کنید در ضمن میتوانید ازمایش نیز بدهید
   حتما در صورت مثبت بودن به پزشک مراجعه کنید برای سلامت نوزاد

 47. توسط : سمیرا در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۵

  سلام
  من باکره هستم. با نامزدم رابطه ی جنسی بدون دخول داشتم . آیا با و جود فقط پیشاب احتمال بارداری برای من وجود دارد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۵

   با سلام
   با ابی که قبل از منی میاید نیز احتمال حاملگی نیز وجود دارد ، به شرط تماس این اب با داخل واژن
   البته احتمال حاملگی از طریق اب قبل منی بسیار بسیار کم میباشد چون تعداد اسپرم در ان بسیار کم است
   در مواقعی که رابطه مشکوک داشتید یک قرص اورژانسی لونژیل ۱٫۵ مصرف کنید

 48. توسط : فاطمه در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۵

  سلام من نزدیکه دو هفته هست عروسی کردم موقع اولین نزدیکی درده زیادی در واژنم داشتم ولی در حده دو سه بار عقب جلو ادامه دادیم فردای اون روزهم نزدیکی کردیم و من و همسرم ارضا شدیم ولی چند روز بعد من درد و سوزش شدیدی در واژن و مثانه داشتم همراه ادرار خونی به اورژانس مراجعه کردم آنتی بیوتیک دادن بعد از چند روز دوباره هنگام نزدیکی بعد از مکث درده خیلی شدید از زیره شکم و مقعد داشتم باز هم به اورژانس رفتم آزمایش نوشتن که گفتن بدلیل مصرف آنتی بیوتیک عفونت نداری ولی سونوگرافی نوشتن هنوز نرفتم سوالم اینه مشکل من چیه اصلا نمیتونیم رابطه داشته باشیم درده غیره قابل تحمل دارم حتی از نرم کننده هم استفاده میکنیم ولی دردم خیلی زیاد میشه نمیدونم چکار کنیم همسرم میگه من هم زیاد لذت نمیبرم میگه سرد شدم خیلی ناراحتم خواهش میکنم جوابم رو بدید ببخشید طولانی شد

  • توسط : admin در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۵

   با سلام
   سعی کنید قبل از دخول حد اقل ۲۰ دقیقه معاشقه طولانی داشته باشید
   فشردن و مکیدن سینه گردن توسط مرد میتواند زن را برای دخول اماده سازد
   صحبت های عاشقانه و نوازش توسط مرد در این خصوص بسیار مهم است
   در ضمن برای دخول به هیچ وجه عجله صورت نگیرد و از ژل لوبریکانت استفاده شود
   توجه کنید در ابتدای عروسی این درد و سوزش کاملا طبیعی که در صورت ادامه دار بودن باید
   به ماما مراجعه کنید نه اورژانس !!!

   نکته اخر : به هیچ وجه در سه ماه اول برای دخول عجله نکنید و تا زمانی که زن درخواست دخول ندارد دخول صورت نگیرید و معاشقه قبل دخول زیاد باشد

 49. توسط : melika در تاریخ ۹ اسفند ۱۳۹۴

  من با نامزدم رابطه دارم و خانوادم از این موضوع اطلاع ندارند ، چند روزیه که دچار خارش شدید مثانه شدم و موقع دفع ادرار سوزش دارم، میخوام همراه با مادرم به پزشک مراجعه کنم ، آیا زمانی که به پزشک بگم باکره هستم من رو معاینه میکنه؟ و اگر معاینه هم نکنه توی ازمایشات مشخص میشه که رابطه داشتم؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۳۹۴

   با سلام
   نگفتید رابطه در چه حد !
   در هر صورت پزشک کامل معاینه میکند و اگر باکره نباشید خوب متوجه میشود !
   در ضمن علت این خارش یا الرژی و حساسیت و یا عفونت که در هر صورت باید پزشک متخصص تشخیص دهد
   بهترین راه این است قبل رفتن به دکتر به مادرتون همه چیزو بگید تا از استرس دور شوید ..

   نکته بسیار مهم : بدون کاندوم به هیچ وجه رابطه نداشته باشید ،توجه نکنید ابی که قبل از اب منی میاید میتواند باعث ایجاد حاملگی شود
   پس کاندوم بسیار مهم است

 50. توسط : سجاد در تاریخ ۷ اسفند ۱۳۹۴

  سلام.من پسری ۲۳ ساله هستم دو ماهه ازدواج کردم.من نظامی هستم و بخاطر کار زیادم و خستگیم زیاد رابطه نیاز دارم.برای همین زوزی یکبار و بعضی روزا دوبار با همسرم رابطه دارم و هر دو خیلی راضی هستیم.میخاستم بگم این تعداد رابطه ضرری نداره؟

  • توسط : admin در تاریخ ۸ اسفند ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   تا شش ماهه ابتدای عقد تقریبا افراط گرایی در رابطه جنسی طبیعی و به مرور به تایم طبیعی خودش باز میگردد
   میزان طبیعی رابطه جنسی حد اکثر هفته ای ۳ بار میباشد زیرا بیش از این به بدن اسیب میرسد !
   پیشنهاد من به شما این است که رابطه را دو روز یک بار کنید البته برای شروی روزی یک بار و سعی کنید زمان رابطه را طولانی کنید
   و در حین رابطه سعی کنید ارامشتون حفظ کنید و از هیجان زیادی خودداری کنید تا دیر تر ارضا شوید ….
   به این صورت از رابطه جنسی لذت بیشتری خواهید برد دوست عزیز

 51. توسط : میترا در تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۴

  سلام،من دختری۲۴ساله هستم حدود۸سال هست ک خودارضایی کردم فقط در حد مالش،۴سال اول زیاد بود ولی ب تدریج کمش کردم تا الان ک تقریبا ماهی یکبار شده،چن بار ارتباط داشتم ولی دخول نبوده،فقط عشق بازی،ولی هیچ حسی نداشتم اصلا تحریک نمیشدم با هیچ عملی،ولی وقتی فیلم های پورن میبینم خیلی تحریک میشم طوری ک یکم با خودم ور برم ارضاء میشم،خیلی نگرانم ک وقتی با مرد رابطه دارم هیچ حسی بهم دس نمیده،سرد مزاجی هم ندارم یعنی دوس دارم پیش جنس مخالف باشم و ارتباط داشته باشم ولی بجز فیلم با مرد تحریک نمیشم،میشه کمک کنید،باید چیکار کنم،پیش دکتر باید برم یا روانشناس،ایا با دارو این حالت درست میشه؟یا اینکه میگن خودارضایی حس تحریک شدنو کلا از بین میبره درسته؟اخه من تحریک میشم ولی فقط با فیلم..

  • توسط : admin در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۹۴

   با سلام
   شما حالت طبیعی تحریک و به ارگاسم رسیدن بدنتون رو شرطی کردید !!!
   به این صورت که دیگر به حالت طبیعی نه تحریک میشوید و نه به ارگاسم میرسید ، که برای درمان باید به یک روانشناس خانم تاکید میکنم روانشناس خانم مراجعه کنید

 52. توسط : امید در تاریخ ۳ اسفند ۱۳۹۴

  خواهشا سریع جواب بدید با تشکر

 53. توسط : رها در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۴

  سلام ببخشید من موقع نزدیکی باهمسرم مخصوصااولش که تازه میخوان دخول روانحام بدن بی نهایت درواژنم احساس سوزش میکنم کم کم سوزشش کم میشه ولی اگ رابطه طولانی بشه یعنی ارضاشدن همسرم طول بکشه آخراشم دچار سوزش میشم.وبعدرابطه هنگام ادارکردن هم سوزش دارم واکثروقتاموقع ادرارسوزش دارم.آزمایش دادم یکم عفونت داشتم که برطرف شد دکتر موردی ندید.بیماریه سوزش ادرار هم ندارم.به نظرتون چکار کنم؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام
   حد اقل ۱۵ دقیقه قبل از دخول باید عشق بازی کامل صورت بگیرد به حدی که زن درخواست دخول کند ان هم با اشتیاق کامل ، در ضمن برای دخول تما باید از ژل لوبریکانت استفاده شود و مورد اخر این که دخول باید ارام ارام باشد نه با عجله…

 54. توسط : مقدسه در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۴

  سلام ببخشید همه شب شوهرم ازم میخواد که سکس کنیم آیا همه شب سکس کردن برای زن آسیب نمیزنه؟آیامشکلات جسمی بوجود نمیاره برای زن یااینکه به تعدادش ربطی نداره؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   خیر مشکلی ایجاد نمیشود مخصوصا برای زن
   البته با توجه به سوال احساس میکنم تازه ازدواج کرده اید که به مرور روابط نرمال میشود نگران نباشید

 55. توسط : علی در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۳۹۴

  خوب من سوالم ۱۶/۱۱ بود ج ندادین ولی ۱۷/۱۱ رو ج دادین

  • توسط : admin در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۴

   پاسخ داده شد

 56. توسط : علی در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۴

  خواهشا سوال منم ج بدین

  • توسط : admin در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام
   به ترتیب نوبت پاسخ داده میشود

 57. توسط : مریم در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۴

  باسلام.ببخشید نامزد من گاهی وقتا از داروهای تأخیری استفاده میکنه ودیر ارضاع میشه امابعضی وقتا ک استفاده نمیکنه هم باز دیر ارضاع میشه وبعضی وقتا تو دو سه دقیقه ارضاع میشه.میخواستم بدونم این حالت طبیعیه؟همسرم سیگارنمیکشه اماشنیدم کسی سیگاربکشه ایطور میشه درسته؟ضررداره براش اینطور ارضاع شدن؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام
   این به علت حالت و شرایط روحی ایشان میباشد
   به هیچ وجه از تاخیری استفاده نکنند فقط برای کنترل تایم رابطه باید کاملا ریلکس باشند و هنگامی که احساس کردن نزدیک انزال هستند دست از کار بکشند دراز بکشند و نفس عمیق بکشند و یک کم اب سرد بنوشند و مجدد رابطه ادامه دهند این اقدام تا زمانی که قصد انزال ندارند و همسر ارگاسم نرسیده ادامه دار باشد همچنین در رابطه ارامش داشته باشند و نفس های عمیق بکشند

 58. توسط : فربد در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

  با سلام
  بنده با نامزدم رابطه جنسی از پشت داشتم و منی را داخل مقعد ریختم و پس از ارضا ۲-۳ دقیقه آلتم را خارج نکردم و نامزدم به پهلو دراز کشیده بود . آیا امکانش هست که منی از مقعد خارج شده و به واژن رسیده باشد ؟ آیا امکان حاملگی هست؟

  نامزدم باکره هست و از اولین مدت رمان خونریزی حدود ۱۵ روز می گذرد

  اگر امکان حاملگی هست برای جلوگیری چه کاری باید انجام داد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   توجه کنید رابطه مقعدی بسیار خطرناک است و باعث بیماری های روده غیر قابل درمان مثل از دست دادن اختیار دفع مدفوع میگردد و همچنین در اسلام به شدت مکروه اعلام شده
   بله امکانش هست ولی خیلی خیلی کم چون روز هایی که احتمال بارداری بسیار زیاد روز ۱۰ الی ۱۶ از شروع قاعدگی ولی در هر صورت میتوانند یک قرص اورژانسی لونژیل ۱٫۵ یک عددی مصرف کنند
   البته سعی کنید رابطه ایمن باش تا مجبور به مصرف قرص نشوند عوارض دارد

 59. توسط : علی در تاریخ ۱۶ بهمن ۱۳۹۴

  سلام
  یه سوال داشتم خواهشا راستشو بگین من ۳۱ سالمه التم ۱۴ -۱۵ سانته قطرش ۵ سانته میخام ازدواج کنم جرات نمیکنم چون مزاجمم گرمه نمیدونم چ کنم ضمنا من زیاد استمنا میکنم پوست بیضمم زیاد اویزون این بخاطر استمناس؟ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام
   دقیقا مشکلتون نگفتید
   سایز که طبیعی اویزان بودن پوست بیضه متوجه نشدم یعنی چی

 60. توسط : مریم در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

  باسلام دوباره.ببخشید من قبل ازدواجم خودارضایی میکردم به لین صورت ک ران پاهاموبهم جفت میمردموفشارمیدادم تاارضاعشم.آلتم تیره شده.میخاستم بدونم میتونه دلیلش خودارضایی باشه یااینکه تیرگی آلت طبیعیه.درمانش به چه صورته؟از کرمای روشن کننده استفاده کنم فایده داره؟لطفا زودتر جواب بدیت

  • توسط : admin در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام
   تیرگی آلت به علت استفاده از تیغ برای از بین بردن موهای زائد میباشد و راهی ندارد جز لیزر که خوب هزینه داره و از نظر شرعی هم برخی حرام میدانند

 61. توسط : melika در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۹۴

  سلام ، من و نامزدم رابطه جنسی داریم ، اوایل به شدت احساس درد میکردم که به خاطر تنگی بیش از حد واژنم بود به طوری که بعد از چهار رابطه تازه تونست دخول کامل داشته باشه ، ولی الان مشکل تنگی تقریبا حل شده ولی یه مشکلی که خیلی اذیتم میکنه اینه که هنگام دخول وقتی حدودا هشت سانت وارد میشه احساس درد شدیدی میکنم ، انگار سرش میخوره به رحمم ، حتی با انگشت که امتحان کردم ، بعد از هشت سانت انگشتم میخوره به گوشت و دیگه جلو تر نمیره ، میخواستم بپرسم ایا این گوشت رحمه ؟ و اینکه چیکاز باید بکنیم؟ ایا رابطه داشتن با این وضع درسته؟ یا اصلا این مشکلو چطور باید حل کرد، ممنون میشم جواب بدید خیلی نگرانم

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   سعی کنید قبل از دخول حد اقل ۱۵ دقیقه معاشقه کامل انجام دهید به حدی که خانم طلب رابطه دخول کند
   در ضمن توجه بفرمایید طول واژن ۸ سانت میباشد و در حالت اوج لذت جنسی به ۱۱ سانت میرسد
   پس در رابطه صبور باشید و با ارامش کامل رابطه بر قرار کنید

 62. توسط : مریم در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۹۴

  سلام ببخشید من یکساله عقد دائم کردم.عذرمیخوام که میخوام راحت حرف بزنم در هنگام معاشقه ناخواسته دخول انجام شد وبکارتم ازبین رفنت چازاین موقع به بعد همیشه شوهرم ازم میخواد رابطه بادخول باشه میخواستم بدونم اجازه دادن من به رابطه ی بادخول برای زندگی بعد عروسیم بعد نیست؟باعث دلسردی شوهرم نمیشم؟این فکر خیلی منو آزار میده توروخدازودتر جواب بدین

  • توسط : admin در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام
   خیر این ارتباطی به این موضوع ندارد زیرا دخول باعث عمیق شدن رابطه میگردد
   فقط چون رابطه کامل باعث استرس میگردد سعی کنید حتما حتما با کاندوم رابطه داشته باشید و به هیچ وجه منل وجود بدون کاندوم رابطه نداشته باشید
   در صورتی که به هر دلیلی بدون کاندوم رابطه برقرار کردید یک قرص اورژانسی لونژیل مصرف کنید ، توجه کنید در هر دوره پریود یکبار بیشتر ضرر زیادی دارد
   حتی همین یکبار هم عوارضی دارد در کل باید مراقبت کنید این لذت فراوان به استرس ترس از حاملگی تبدیل نشود

 63. توسط : الهه در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۴

  با سلام
  من یه سوالی داشتم که توو مطالبتون نتونستم جوابشو پیدا کنم.حدودا دوساله ازدواج کردم همسرم هنگام رابطه رغبته شدیدی داره که من ب یکباره ارضا بشم.ازونجایی که میدونم خانم ها کم کم ارضا میشن.ولی بعضیام مثه آقایون یک دفعه منی ازشون میپاشه بیرون.
  میشه منو راهنمایی کنید لطفا.
  بازم بابته سوالم پوزش میطلبم ولی واقعا هیچ راهکاری پیدا نکردم

  • توسط : admin در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام
   واقعیت متوجه سوالتون نشدم ولی جواب به صورت زیر است
   نحوه ارضا شدن و به ارگاسم رسیدن خانم ها مثل یک دایره است که هیچ وقت تمام نمیشود و از آغاز رابطه را ابتدای دایره و انتهای دایره را ارگاسم فرض کنیم مجدد زن در حالت ابتدای دایره قرار میگیرد و تا به انتهای دایره برسد مجدد ارگاسم میشود و هربار این رسیدن به ارگاسم سریع تر میشود یعنی یک خانم در یک رابطه میتواند انقدر ارگاسم شود تا از هوش برود ولی در اقایان ارضا شدن مثل یک خط راست است وقتی به انتهای ان برسد مرد ارضا میشود و دیگر نمیتواند رابطه را ادامه دهد در ان لحظه مگر این که ۳۰ دقیقه بعد مجدد اقدام کند ، در ضمن نحوه ارضا شدن خانم ها طوری نیست که منی جهش یابد و بیشتر ذهنی است …

  • توسط : admin در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام
   واقعیت متوجه سوالتون نشدم ولی جواب به صورت زیر است
   نحوه ارضا شدن و به ارگاسم رسیدن خانم ها مثل یک دایره است که هیچ وقت تمام نمیشود و از آغاز رابطه را ابتدای دایره و انتهای دایره را ارگاسم فرض کنیم مجدد زن در حالت ابتدای دایره قرار میگیرد و تا به انتهای دایره برسد مجدد ارگاسم میشود و هربار این رسیدن به ارگاسم سریع تر میشود یعنی یک خانم در یک رابطه میتواند انقدر ارگاسم شود تا از هوش برود ولی در اقایان ارضا شدن مثل یک خط راست است وقتی به انتهای ان برسد مرد ارضا میشود و دیگر نمیتواند رابطه را ادامه دهد در ان لحظه مگر این که ۳۰ دقیقه بعد مجدد اقدام کند ، در ضمن نحوه ارضا شدن خانم ها طوری نیست که منی جهش یابد و بیشتر ذهنی است …

 64. توسط : ...........ویدا در تاریخ ۲۶ دی ۱۳۹۴

  سلام…من و نامزدم فقط از طریق تماس های ساده آلت تناسلی با هم رابطه برقرار میکنیم.
  اول این که من دیر ارضا میشم ثانیا بعد از ارضا شدن دیگه تمایلی برای ادامه ندارم که نامزدمم هم ارضا بشه.
  و بیش از یک بار هم ارضا نمیشم.
  میشه راهنماییم کنید؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

   سوال شما به نام یک خانم است ولی محتوا طوری است که احساس بنده این است که مرد هستید
   در هر صورت باید طوری تنظیم کنید که همسر نیز ارضا شود

 65. توسط : مروارید در تاریخ ۲۶ دی ۱۳۹۴

  سلام ……میخواستم بدونم که وقتی با نامزدم بدون هیچ دخولی نزدیکی میکنیم….. بعد از اینکه منی خودش رو بیرون ریخت….و دوباره بخواییم بدون دخول نزدیکی کنیم آیا این درسته ک احتما حاملگی وجود داره؟؟؟؟
  چون من شنیدم میگن روی آلت تناسلی مردان پر از اسپرمه..
  و اگر اسپرم هاش با منی دختر برخورد کنه احتمال حاملگی وجود داره…..
  امیدوارم منظورمو رسونده باشم….میشه بگین درسته یا نه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام
   شما متاسفانه ظاهرا عبارات را معنیشان را نمیداید ، توجه کنید دخول ، نزدیکی ، امیزش ، همه یک معنی دارد و معنی ان یعنی وارد کردن الت تناسلی مردانه در زنانه است
   که توجه کنید به هیچ وجه بدون کاندوم نباید این اتفاق بیافتد زیرا مایعی قبل از منی از الت مردانه خارج میشود که دارای اسپرم میباشد که میتواند باعث ایجاد حاملگی شود
   و مورد بعدی این که پوست الت اسپرم ندارد !!!!!

 66. توسط : یک پسر پانزده ساله در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۴

  من. موهای زائد آلتم رو با قیچی کوتاه کردم از لحاظ شرعی یا هر لحاظ دیگر مشکلی نیست؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۴

   با سلام
   خیر ولی بهتر از پودر موبر نوره استفاده کنید بسیار ساده است و مفید

 67. توسط : ساسان در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۴

  با سلام من نوجوانی پونزده ساله هستم حدو هفت سال پیش در دوران دبستان که هشت ساله بودم با یکی از دوستام در بیرون از مدرسه رابطه ای انجام دادم ودر این رابطه الت دوستم وارد باسن من نشد فقط از روی شلوار لی التشو به باسن من کشیدو اصلا التش پوست باسن منو لمس نکرد فقط التش رو به شلوار لی من مالید ایا او من را کرده است….

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۴

   با سلام
   خیر از این افکار توبه کنید

 68. توسط : علیرضا در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۴

  سلام…
  در هنگام تحریک و شهوت قسمت زیرین الت تناسلی ام اونجا که با باسن وصل میشود درد میگیرد…
  مشکلی دارم؟ راه حل این درد چیست؟!

  • توسط : admin در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۴

   با سلام
   در این موقع اب سرد روی الت و بیضه بریزید
   و از افکار جنسی دوری کنید در اولین فرصت ازدواج کنید

 69. توسط : آناهیتا در تاریخ ۴ دی ۱۳۹۴

  درست هست که اویشن برای زن حامله بده …من این چند روز اویشن و گل گاوزبون خوردم میگن یک استکان اویشن بچه میندازه من دوتا لیوان هم خوردمولی اثری از خونریزی ندیدم .. میگن حتی دخول ۷۰درصد احتمال بارداریهس اینجور صفر هس یا احتمال خیلی کمه

  • توسط : admin در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۴

   با سلام
   اگر زنی حامله شده باشد باید در تمام موارد با پزشک متخصص مشورت کنید
   این اقدامات فقط در نهایت باعث اسیب های جسمی جبران ناپذیر به مادر و بچه میشود

 70. توسط : اناهیتا در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۴

  با عرض سلام … دخول انجام نشد فقط مایع منی رو دهانخ واژن ریخت در حد یک قطره وفردا همون روز پریود شدم ولیراین ماهه ۵روز گذشته هنوز پریود نشدم

  • توسط : admin در تاریخ ۴ دی ۱۳۹۴

   با سلام
   خوب تفاوتی نمیکند تماس منی با واژن نیز احتمال حاملگی وجود داشته که با پریود شدن احتمال رفع شده است
   این ماه احتمال نزدیک به صفر است و بهترین راه بی بی چک است

 71. توسط : اناهیتا در تاریخ ۲ دی ۱۳۹۴

  سلام من ماه پیش با نامزدم رابطه داشتم وکمی از منی ایشون در حد یه قطره روی واژن من ریخت ولی من فردای همون روز پریود شدم … و بعد اون‌هم دوبار رابطه داشتم ولی منی روی واژنم نریخت و این ماه سه روز از تاریخ عادتم میگزره
  ایا امکان حاملگی وجود داره ؟خیلی میترسم و ب خانواده هم نمیتونم چیزی بگم
  خودش میگه نگران نباش ما که کاری نکردیم دیر و زود میشه !!!!من هرماه دوروز عادت ماهیانم جلو میفته ولی این ماه از تاریخش گذشته.لطفا کمکم کنید

  • توسط : admin در تاریخ ۲ دی ۱۳۹۴

   با سلام
   دخول بدون کاندوم و سوراخ شدن کاندوم احتمال حاملگی وجود دارد در ضمن نگران نباشید
   اگر ۷ روز از تاریخ پریود گذشت بی بی چک استفاده کنید
   و مورد بعدی در مواقع نزدیکی مشکوک از قرص اورژانسی لونژیل تک عددی و یا دو عددی استفاده کنید
   البته فقط ماهی یک بار میشود استفاده شود که همان نیز ضرر زیادی دارد

 72. توسط : فرهان در تاریخ ۱ دی ۱۳۹۴

  با سلام من پسری ۲۸ ساله هستم اندازه التم خیلی خیلی کوچیک حدود ۱ سانت هر دکتری رفتم قطع امید کرده چیکار کنم ؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲ دی ۱۳۹۴

   با سلام
   فقط متخصص ارولوژیست مراجعه کنید

 73. توسط : احمد در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۴

  در ضمن اینم بگم که درس میخونم کنکور دارم امکان ازدواج ندارم و هرچه بیشتر در روز درس میخونم تحریک میشم و التم راست میشه و سعی میکنم با فرار از تنهایی حلش کنم اما شنیدم نباید سرکوبش کرد. . .

  • توسط : admin در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۴

   با سلام
   بهترین راه این از افکار جنسی و صحنه های تحریک آمیز دوری کنید
   هر زمان این افکار سراغتان امد و خیلی تحت فشار بودید به آلت و بیضه ها حتما آب سرد و خنک بگیرید و
   هیچ وقت خودتون با آب گرم نشویید
   یک روز روزه در هفته بسیار عالی

 74. توسط : احمد در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۴

  سلام و خسته نباشید
  من پسری ۱۸ ساله هستم که میل جنسی آزارم میدهد چند بار خود ارضایی داشتم اما چون متوجه زیان های ان و گناه ان هستم اینکار رو تکرار نکرده ام و نمیکنم اما دارم اذیت میشم ورزش هم به صورت حرفه ای انجام میدم یه راهی چیزی پیش پام بزارید حداقل کمتر تحریک شم ممنون از شما.

  • توسط : admin در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۴

   با سلام
   بهترین راه این از افکار جنسی و صحنه های تحریک آمیز دوری کنید
   هر زمان این افکار سراغتان امد و خیلی تحت فشار بودید به آلت و بیضه ها حتما آب سرد و خنک بگیرید و
   هیچ وقت خودتون با آب گرم نشویید
   یک روز روزه در هفته بسیار عالی

 75. توسط : الهه در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۴

  با سلام و خسته نباشید
  من یه سوال خیلی خیلی مهم دارم خواهشمندم که جواب بدید
  من سه ماهه که ازدواج کردم.قبل از ازدواج به دکتر ماما مراجعه کردم و ایشون گفتن که پرده ی بکارت من خیلی کلفته ولی در ورودی واژن قرار داره و گفت برای شب زفافم یه کرم میده ولی من دیگه به ایشون مراجعه نکردم.من هنگام نزدیکی خیلی درد دارم و فقط دفع اول که نزدیکی داشتم یکم خون ریزی داشتم ولی پردم به اندازه ی یه بند انگشت فرورفتگی برداشت.هردفه که نزدیکی دارم اصلا پردم پاره نمیشه و فقط مقداری خراش پیدا میکنه و من مقدار نزدیکی خیلی درد دارم و دیگه اصلا روم نمیشه به دکتر مراجعه کنم.میخواستم بدونم اینکه پردم دیگه از این بیشتر پاره نمیشه و همسرم دخول کامل نمی تونه انجام بده از چیه؟
  ممنون میشم جواب بدید

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   بهترین راه مراجعه به ماما و در نهایت با یک جراحی بسیار ساده برداشتن پرده توسط ماما میباشد !!
   البته تاکید میکنم این مورد انقدر ساده میباشد که اصلا اسم جراحی برای آن بسیار سنگینی میکند
   در ضمن حیا و خجالت در برخی موارد به حدی به انسان ضربه میزند که بی حیایی در مواقع دیگر !!!
   پس به پزشک مراجعه کنید تا پایه و اساس زندگی خود را با یک رابطه کامل با همسر محکم نمایید …

 76. توسط : جلال در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۴

  با سلام خدمت شما بزرگواران
  مرد۳۱ ساله هستم با همسر همسن خود،بیش از یک ساله ازدواج کردم.متاسفانه همسرم فوبیای بکارت داره و این طور که من شنیدم،از هر ده میلیون زن،یک زن داره.تو این ۱۵ ماه هر چه کردیم نتونستم موفق به دخول شم.حتی کار به رابطه مقعدی که دوستش ندارم هم کشیده.فوبیاش به حدیه که اگه شروع کنم به اصرار،ممکنه فرار کنه.جیغ بزنه،یک بار هم تشنج کرد.با هیچ کلکی نتونستم.دوستان پیشنهاد دادن از روش پزشک در مطب استفاده کنیم.حاضره دادگاه خانواده بره اما مطب نیاد.یه طایفه نتونستیم به زور ببریمش مطب.ا ز بی حسی و هر چی بگین استفاده کردم،نشد.حتی قرص بی هوشی با دوز پایین تو ابمیوه حل کردم خوراندم،تا صبح نشست منو نگاه کرد و نخوابید.دوز بالا هم که میترسیم خطرناک باشه.آخه بدن نحیفی داره و بیماری تپش قلب داره.به قول مادر خودش،فقط یه راه داره،بهش کلک بزنیم،اما چی؟
  نمیدونم:-(
  لطفا اگه کسی چیزی به ذهنش میرسه کمک کنه.
  اینم بگم به خاطر تحریک و عدم تخلیه شدن مناسب من،دچار بیماری واریکوسل ۳ شدم و شهریور عمل کردم،همسرم هم دچار همورویید شده…
  شانسه من دارم،از هر ده میلیون زن یکی…اونم ماله من:-(

  • توسط : admin در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   من از اخر به اول پاسخ شمارو میدهم
   واریکوسل گرید ۳ باعق عقیمی میشود و بهتر ابتدا پیگیر این مورد باشید و ازمایش اسپرم دهید تا خدایی نکرد عقیم نشوید
   و در مورد فوبیا نیز تنها راه روان درمانی که در چند جلسه مشکل حل میشود ، شما با زور یا هر روش دیگر ایشون نمیتونید متقاعد کنید که بکارت خود رو از دست بدن
   ولی روانشناس و روانپزشک با صحبت و روان درمانی بسیار ساده مشکل رو حل میکنند ، مقاله زیر رو مطالعه کنید :

   یکی از رایج‌ترین روش‌های درمان فوبیاهای خاص، روش درمانی رفتاری-‌شناختی است که طی آن از یک شیوه‌ی حساسیت‌زدایی به کار گرفته می‌شود. در این شیوه، فرد را با یک روش حساب‌شده و مصون در معرض موضوع یا موقعیتی که از آن ترس دارد، قرار می‌دهند که معمول‌ترین آن شیوه حساسیت‌زدایی تدریجی است. مثلاً فرد با کمک دکتر یا درمانگر نخست در ذهن و با کمک قوه‌ی تخیل و سپس در واقعیت با عامل ترس مواجه می‌شود.

   به عنوان مثال، اگر فردی از عنکبوت ترس دارد، از او می‌خواهند تا ابتدا آن را در ذهن مجسم کند، سپس عکس‌هایی از عنکبوت را ببیند، و سرانجام در واقعیت به یک عنکبوت نگاه کند. البته بین این مراحل، به اندازۀ کافی فاصله در نظر گرفته می‌شود. هم‌چنین این روش توأم با تکنیک‌‎های آرام‌بخش اجراشده و از سوی روان‌درمانگر حمایت و کنترل می‌گردد.

   با تکرار این تجربه، فرد درمی‌یابد که اگر چه آن موقعیت ناخوشایند است، اما زیان‌بار نیست و با هر بار در معرض عامل ترس قرار گرفتن احساس کنترل بر آن ترس در فرد بیش‌تر می‌شود و این احساس کنترل کردن موقعیت و خود، مهم‌ترین دستاورد این شیوه است.

   نوع دیگر حساسیت‌زدایی، شیوه‌ی یادگیری و مشارکت است. در این شیوه نیز درمانگر روش‌های صحیح و مناسب برخورد با موضوع ترس را به بیمار نشان می‌دهد و به این ترتیب فرد را ترغیب به انجام همان کارها می‌کند. البته در نظر گرفتن تفاوت‌‎های فرهنگ و شدت اختلال در انتخاب روش مداوا و گرفتن نتیجۀ مثبت از آن ممکن است مفید باشد.

   در درمان فوبیاهای خاص به ندرت از داروها استفاده می‌شود؛ اما اگر فرد برای رویارویی با موضوع یا موقعیت ترس‌آور، بسیار مضطرب باشد احتمالاً برای آرام‌سازی او و کمک به فرآیند مداوا، داروی ضد اضطراب تجویز می‌شود.

 77. توسط : نازی در تاریخ ۳ آذر ۱۳۹۴

  سلام خیلی ممنون ازاینکه جواب سوالات رو مبدید ببخشید من نزدیک به دو ماه هست ک ازدواج کردم ولی بنا به دلایلی ک من اماده نبودم به تازگی رابطه ی کاملمون روشروع کردیم اما هردفعه من خیلی درد احساس میکنم و بجز دفعه اول باز هم هردفعه خون میاد به طوری که حس میکنم همسرم بی رقبت شده نسبت به رابطه واصلا تا نصفه بیشتر نمیشه داخل شه میشه بگیدچکاربایدبکنم

  • توسط : admin در تاریخ ۳ آذر ۱۳۹۴

   با سلام
   رابطه جنسی کامل نیاز به مهارت کامل مرد و همراهی زن میباشد
   مراحل در چند نکته ساده:
   ۱: انقدر مرد معاشقه نماید ، تا زن درخواست دخول نماید
   ۲: برای رابطه صبور باشد مرد و حتما از ژل لوبریکانت استفاده نماید
   ۳: تا زمانی که زن به ارگاسم نرسیده است مرد ارضا نشود

   با تشکر

  • توسط : admin در تاریخ ۳ آذر ۱۳۹۴

   با سلام
   رابطه جنسی کامل نیاز به مهارت کامل مرد و همراهی زن میباشد
   مراحل در چند نکته ساده:
   ۱: انقدر مرد معاشقه نماید ، تا زن درخواست دخول نماید
   ۲: برای رابطه صبور باشد مرد و حتما از ژل لوبریکانت استفاده نماید
   ۳: تا زمانی که زن به ارگاسم نرسیده است مرد ارضا نشود

   با تشکر

 78. توسط : فرشاد در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۴

  سلام…
  خانومه بنده برخلاف دیگر زنها خیلی زود ارضا میشه ایا قرص یا راه دیگری هست که دیر تر ارضا بشه…ممنون

 79. توسط : MIlAD در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۴

  سلام
  من سوال پرسیدم ولی شما حذف کردین
  میخاستم بدونم ایا خودتحریکی عوارض داره من چنمدته خودارضایی گذاشتم کنار ولی متاسفانه گاهی وقتا ب خودتحریکی مشغول میشم و نمیخام دوباره دس به عمل زشته خودارضایی بزنم
  لطفا بگین ایا خودتحریکی عوارض داره و گناه محسوب میشه وایا ب جنب شدن زیاد درخواب هم مربوط میشه؟
  منتظر جواب و راهکار شما هستم
  ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   نیاز جنسی یک مورد طبیعی و باید در شرایط مناسب ازدواج نمود
   اگر شرایط ازدواج وجود ندارد با ورزش و یاد خدا و حد اقل یک روزه در هفته از افکار جنسی دور بشید و به یاد خدا نزدیک شوید

 80. توسط : ماهتابان در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۴

  با سلام من دیروز با نامزدم یک رابطه ی بدون دخول داشتم که ایشون ارضا شدن و برای اینکه من هم ارضا بشم ایشون با دست آلت منو لمس کردن تا از طریق تحریک کلیتوریس ارضا شوم می خواستم بدونم با اینکه ایشون دستشونو بعد از پاک کردن آلتشون شستن و پاک کردن آیا امکان بارداری هست؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۴

   با سلام خیر

 81. توسط : جواد در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۴

  سلام من سه ساله ازدواج کردم همسرم موقع عمل دخول بسیار درد میکش راه چیست؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   حد اقل ۳۰ دقیقا قبل از دخول معاشقه کنید و وی را ماساژ دهید
   برای دخول صبور باشید و از ژل لوبریکانت نیز استفاده کنید

 82. توسط : مهسا در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۴

  سلام.من هروقت دوس پسرم یکم عاشقانه رفتار میکنه یا حرف میزنه منی از من خارج میشه.با اینکه اصلا تحریک نمیشم،مشکل چیه؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   اسم اون مایع منی نیست ! ترشحات زنانه است
   در ضمن دوست گرامی سعی کنید عفاف به خرج بدید و از روابط نامشروع به شدت دوری کنید
   شک نکنید این پسر اگر شمارو دوست داشت به چشم ناموس خودش به شما نگاه میکرد
   ایا خودش راضی هست نامحرمی با خواهر و مادرش عاشقانه … رفتار کند…

   طوری حرکت کنید در زندگی بعد ها پشیمان نشوید

 83. توسط : سارا در تاریخ ۹ آبان ۱۳۹۴

  با سلام خدمت شما،
  من زنی هستم ۲۲ ساله که ۱ سال و ۴ ماهه ازدواج کردم و تا حالا از هیچ نوع قرص ضدبارداری استفاده نکردم اما…
  اما دو شب پیش یه رابطه مشکوک با همسرم داشتم که ۷۰ درصد احتمال حاملگی وجودداشت ،منم برای جلوگیری از این حاملگی فردای صبح اون روز(یعنی دیروز) قرص hd رو ۲ عدد و ۱۲ ساعت بعد هم ۲ عدددیگه مصرف کردم ولی بعد مصرف قرص اول دچار حالت تهوع شدم و تا الان هم حالت تهوع دارم،گاهی مواقع حالت تهوع من زیاده و زیر شکمم سمت راست بعضی اوقات تیر میکشه، میخواستم بدونم باز هم احتمال حاملگی وجود داره؟برای از بین رفتن حالت تهوع باید چیکار کرد؟و اون تیر کشیدنا ناشی از چیه؟ (البته ۱ هفته تا ۱۰ روز تا پریودم مونده،رابطه ای که داشتیم تقریبا زمان تخمک گذاری بود)
  ممنون میشم زود جواب بدین…

  • توسط : admin در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   اگر قرص ها را طبق دستور مصرف کرده باشید احتمال حاملگی نزدیک به صفر است پس نگران نباشید
   در ضمن حالت تهوع و.. عوارض مصرف دارو میباشد که میتوانید از داروخانه دارو ضد تهوع تهییه کنید
   بعد از پریود شد این حالات از بین میرود به مرور …

   توجه کنید قرص hd بسیار قوی است و هرمون های زیادی دارد در موارد اورژانسی استفاده از قرص لونژیل دوتایی یا تک عددی
   گزینه بهتری میباشد…

 84. توسط : سحر در تاریخ ۸ آبان ۱۳۹۴

  من با نامزدم از عقب رابطه داشتم تقریبا نصف کف دست شایدم کمتر خون اومداز عقب ممکنه مال پرده باشه؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   احتمال کم است ولی احتمال پارگی در مقعد وجود دارد
   از این نوع رابطه به شدت دوری کنید باعث بیماری هایی میشود
   که غیر قابل درمان اند

 85. توسط : محمد مهدی در تاریخ ۳۰ مهر ۱۳۹۴

  با سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  یه سوال داشتم،میخواستم ببینم گرایش فتیش بیماری هست یا نه؟اگر بیماریه آیا درمانی واسش وجود داره یا نه؟ من خودم تا حالا تو هیچ سایتی نشنیدم و ندیدم کسی فتیش داشته باشه و بگه درمان شده. حالا واقعا اگر بیماری هست قابل درمانه یا خیر؟

  • توسط : admin در تاریخ ۳۰ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   ف.ت.ی.ش جنسی ( #F.e.t.ish# ) نوعی اختلال روحی است که بصورت ابراز تمایل و جاذبه جنسی غیر طبیعی و غیر معمول نسبت به اشیا مادی (همچون لاستیک ،چرم ،پارچه و..) یا عوامل دیگر (همچون اندامی از بدن) بروز می کند و زندگی فرد را دچار اختلال می کند. این بیماری اولین بار توسط آلفرد بینت شاخته و معرفی شد. برخی افراد کنار آمدن با این بیماری را بر مداوای آن ترجیح می دهند. ف.ت.ی.ش پا یکی از شایع ترین این نوع بیماری می باشد. این مورد درجات مختلفی دارد که باید توسط روانشاس بررسی دقیق و درمان شود …

 86. توسط : حامد در تاریخ ۲۶ مهر ۱۳۹۴

  «من این سوال را از شما پرسیده بودم و شما اینگونه جواب داده بودید : اگر منی من روی یک صندلی ریخته باشد و با دستمال پاکش کرده باشم و یک دختر لخت که بدنش خیس باشد روی آن صندلی بنشیند احتمال دارد باردار شود؟»

  «دوست گرامی اگر منی با دریچه واژن برخورد کند احتمال وجود دارد
  ولی با شرایطی که شما گفتید احتما حاملگی چیزی حدود ۱ درصد است !!!!
  بهترین راه برای جلوگیری از این مواقع استفاده از قرص اورژانسی لونژیل میباشد.»

  اسپرم در آن شرایط که روی صندلی خشک شده چقدر زنده می ماند؟چون پس از اینکه پاکش کردم حدود ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت بعد روی صندلی نشست
  اگر باردار شود چه خاکی سرم بریزم ازآن ماجرا ۱۰ روز میگذرد برای سقط جنین چه قرصی بخورد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   نگران نباشید با این شرایط احتمال حاملگی چیزی زیر صفر است

   توضیحات تکمیلی : این موضوع به عوامل متعددی بستگی دارد و مهم‌ترین آنها محل قرار‌گیری اسپرم است. هنگامی که منی خشک می‌شود، اسپرم روی یک سطح خشک، مانند لباس یا تختخواب می‌میرد ولی در آب مثلا در آب گرم وان، احتمالا برای مدت طولانی‌تری زنده خواهد ماند، زیرا در محیط‌های مرطوب و گرم بیشتر زنده می‌ماند ولی احتمال اینکه اسپرم موجود در آب وان به دستگاه تناسلی زنانه راه یابد و او را باردار کند، بسیار اندک است. اسپرم در بدن زن با توجه به شرایط، تا حداکثر ۵ روز زنده می‌ماند، بنابراین روابط زناشویی بدون حفاظ، حتی چند روز پیش از تخمک‌گذاری زن ممکن است به بارداری زن بینجامد.

 87. توسط : شهلا در تاریخ ۲۶ مهر ۱۳۹۴

  با سلام..
  ممنون میشم به سوالم پاسخ بدین من واقعا نگرانم.من هیچوقت رابطه ی جنسی نداشتم و شیئی رو هم هرگز وارد نکردم،فقط چند بار انگشتم رو فرو کردم و در اوردم.دفعه ی اول که اینکارو کردم انگشتم خونی نشد اما وقتی ادرار کردم مقدار خیلی کمی خون ازم دفع شد..و از اون به بعد هم هیچ خونریزی نداشتم در این باره. ایا ممکنه این خون به خاطر پاره شدن پرده ی من باشه؟یا به خاطر اینک اولین بار بود انگشت وارد واژنم میشد خون دفع شد؟ممنون میشم منو از نگرانی در بیارید.مرسی از سایت خوبتون

  • توسط : admin در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۴

   با سلام این موضوع باید حظوری توسط متخصص ماما بررسی شود
   چون نوع پرده و مقدار وارد شدن انگشت و غیره فقط باید توسط متخصص ماما بررسی شود

 88. توسط : حامد در تاریخ ۲۶ مهر ۱۳۹۴

  سلام
  شما را به خدا قسم جواب دهید
  اگر منی من روی یک صندلی ریخته باشد و با دستمال پاکش کرده باشم و یک دختر لخت که بدنش خیس باشد روی آن صندلی بنشیند احتمال دارد باردار شود؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۶ مهر ۱۳۹۴

   دوست گرامی اگر منی با دریچه واژن برخورد کند احتمال وجود دارد
   ولی با شرایطی که شما گفتید احتما حاملگی چیزی حدود ۱ درصد است !!!!
   بهترین راه برای جلوگیری از این مواقع استفاده از قرص اورژانسی لونژیل میباشد.

 89. توسط : مهدی س در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۴

  آیا آب منی مداوم داخل باسن رخته شود باسن چاق میشود؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۴

   با سلام خیر
   این ها فقط شایعاتی که هیچ پایه و اساس علمی ندارد !

 90. توسط : Hani در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۴

  چند وقت پیش با یکی رابطه داشتم هنگام دوخول خون اومد ولی هیچ دردی احساس نکردم ایا پرده بکارتم پاره شده ؟؟!! تروخدا جواب بدین بعد از اونم با کسی رابطه نداشتم اون یک دفه هم چون طرفو خیلی دوست داشتم مجبور,شدم بگم اره از صب مدرسه ام شبا سر کار وقت نمیکنم برم دکتر ۱۷سالمه لطفا بگید بهم خیلی واسم مهمه

  • توسط : admin در تاریخ ۱۹ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   فقط پزشک ماما

 91. توسط : اتنا در تاریخ ۴ مهر ۱۳۹۴

  سلام منو نامزدم در ۲روز قبل ۷بار رابطه داشتیم و نامزدم. ۲ بار اب منی رو داخل وا. ژن من ریختو من هم قرص ldخوردم هم۲بارقرص ارژانسی خوردم ایا احتمال حاملگی هست?

  • توسط : admin در تاریخ ۹ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   هر قرص طریقه مصرف دارد و باید طبق ان مصرف شود و اگر قبل از۴ روز باشد احتمال حاملگی بسیار کم میشود
   ولی اگر طبق مصرف نباشد تداخل ایجاد میگردد ، همچنین توجه کنید برای هر دوره بیش از یکبار از روش اورژانسی نباید استفاده کرد زیرا خطر دارد …
   در حال حاظر نگران نباشید انشالله که حاملگی صورت نگرفته است ، در صورتی که بیش از ۷ روز از زمان پریود گذشت میتوانید ازمایش دهید

 92. توسط : مریم در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۴

  سلام
  من و نامزدم تا الان برای پیش گیری از بارداری از کاندوم استفاده میکردیم اما کاندوم خیلی اذیتش میکنه و اون لذتی که بایدو بهش نمیده با توجه به اینکه رابطه ما با توجه به دور بودنمون ازهم خیلی کمه و شاید ماهی یه بار باشه شما استفاده از قرص های ضر بارداریو بجای کاندوم توصیه میکنین
  ممنون میشم اگه جواب به ایمیلمم ارسال بشه
  با سپاس

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   به غیر از کاندوم روش دوم قرص ال دی و اچ دی میباشد که عوارض خاص خود را دارد

   بهتر از یکبار از کاندوم کاپوت نازک بدون مواد تاخیری استفاده کنند ….

 93. توسط : raha در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۴

  باسلام خسته نباشید من دیروز عادت ماهیانم تموم شد و شبش با نامزدم رابطه جنسی داشتیم ولی در حدی نبود فقط با انگشتش یکم بازی میکرد با التم ولی بعد دوساعت خون کمی ازم اومد خیلی میترسم دردیم ندارم اصلا ایا ااون خون از عادت ماهیانم بوده یا ب پرده بکارتم اسیبی وارد شده لطفا جواب بدین خیلی نگراانم

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   به احتمال بسیار زیاد به خاطر عادت بوده است
   و جای نگرانی نیست ولی توجه کنید بهترین راه تشخص پزشک متخصص است
   همچنین توجه کنید با فرو کردن پرده زده خواهد شد و دردی نیز همراه دارد

 94. توسط : شادی در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

  سلام ببخشید میشه جوابمو بدید خواهش میکنم ممن یه رابطه ای با نامزدم داشتم در حد مالش بوده انگشتشو داخل نکرده و هیچ درد و خونیم نیومده فقط ترشحاتم بیشتر شد بعد از اونروز و اایننکه میخواستم بدونم پرده دارم؟؟پردم اسیب دیده یا نه!!!!!!

  • توسط : admin در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   اگر داخل نکرده جای نگرانی نیست
   ولی بهترین راه تشخصی پزشک ماما

 95. توسط : mina در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

  سلام،یک دنیا ممنون…برام دعا کنید

 96. توسط : صادق در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

  سلام میخواستم بگم که من دیروز وقتی میخواستم سکس کنم قبل از سکس خود ارضایی کردم تا بلکه دیر تر ارضا بشم اما موقع سکس که شد با پنجب بار عقب و جلو کردن ارضا شدم و بلافاصله به سکس ادامه دادم تا شاید زمان رابطه بیشتر بشه اما بازم با پنج بار عقب و جلو کردن ارضا شدم
  درضمن اینم بگم بار اول بود که رابطه داشتم با تشکر اگه میشه یه راه حل جلو پام بزارید

  • توسط : admin در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   از کاندوم تاخیری استفاده کنید
   و همچنین معاشقه رو طولانی کنیدو از استرس دوری کنید

 97. توسط : mina در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۴

  سلام میخواستم بدونم آیا با دیدن فیلم های پورنو آدم ارضا میشه و نیاز به غسل هست؟من یه فیلمی دیدم در حالیکه دراز کشیده بودم پاهام محکم تو هم فقل شدن و نبضه زیر دلم زد خیلی محکم پاهام به هم فقل شده بود با دو سه بار حرکت بالا و پایین بعده این حالت دیگه نتونستم به دیدن فیلم ادامه بدم انگار که زده شده باشم ولی بعد چند روز عینه معتادا بازم دلم میخواست اون حسو.میشه کمکم کنید من الان وضعیتم چیه این حالت غسل میخواد؟؟ تورو خدا جواب بدید من کسیو ندارم سوال کنم ازش

  • توسط : admin در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام عرض ادب
   در صورتی که حس شهوت به شما قلبه کرده بهتر از است غسل کنید و توبه واقعی کنید
   توجه کنید فیلم های پورنو ، ضرر های جبران ناپذیری دارد پس سراغ ان نروید

 98. توسط : عباس در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

  سلام پسری هستم ۲۶ ساله خیلی سرد مزاج ام نه اینکه شهوت ندارم ولی خیلی کمه فقط دوست دارم ساعت ها همسرم و بغل کنم و ببوسم ولی از سکس خوشم نمیادخواستم بدونم اگه با همسرم کمتر سکس داشته باشم و بیشتر عشق بازی کنیم ناراحت میشه؟ امکان داره عذاب بکشه و رووش نشه چیزی بگه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   بهتر به مشاوره مراجعه کنید
   چون زن ها نیز نیاز به ارضا و رسیدن به ارگاسم دارند و اگر این حس سرکوب شود عوارض زیادی دارد جبران ناپذیر
   برای مثال افسردگی و…

 99. توسط : راشین در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

  سلام. من۸ماهه عقدم و۲ماه پیش پردمو نامزدم زد چون میخاستیم استرسی از این بابت نداشته باشیم ایا گناهه? تروخدا جواب بدید……..ر

  • توسط : admin در تاریخ ۹ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   خیر

 100. توسط : elham در تاریخ ۶ شهریور ۱۳۹۴

  سلام من چندبار از پشت با نامزدم از پشت رابطه داشتم و هنگام دخول درد زیادی در رحمم حس میکردم الان هم گاهی حس میکنم رحمم درد میکنه ایا مشکلی برام پیش اومده؟

  • توسط : admin در تاریخ ۸ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   رابطه مقعدی خطر بی اختیاری مدفوع را دارد انجام ندهید

 101. توسط : kosar در تاریخ ۱ شهریور ۱۳۹۴

  سلام من با نامزدم حدود ۱۰باری سکس مقعدی داشتم میخوام بدونم ممکنه با این دفعات مقعد گشاد بشه و اگرهم شده باشه ممکنه تا چند ساله دیگه اگر دیگه از مقعد سکس نکنیم به حالت قبل برگرده؟ اخرین نزدیکی که داشتیم منی رو در مقعدم ریخت امکان حاملگی هست؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   رابطه از مقعد باعث اسیب به اسفنکتر و بی اختیاری مدفوع و خطر مریضی سوزاک برای هر دو نفر میباشد
   از راه مقعد حاملگی ایجاد نمیشود ولی ممکن با برگشت منی به بیرون و وارد شدن به واژن حاملگی صورت بگیرد

 102. توسط : assassin در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۴

  با سلام من پسری ۱۶ ساله هستم و بعضی وقت ها آمیزش جنسی دارم و در تیم B تیم ملی بسکتبال هستم آیا این بر تحرک بدنی من و قدم تلثیر می گذارد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۳ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   در قد خیر ولی در قدرت بندی چرا

 103. توسط : سینا در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

  سلام خسته نباشید توروخدا زود جواب سالمو به ایمیل بفرستید دارم دیونه میشم
  ۱ هفته میشه عروسی کردم اولین رابطه ای که با همسرم داشتم همسرم خیلی احساس درد کرد و نتونستم اون شب رابطمونو ادامه بدیم
  یه روز دیگه باز شروع کردیم باز اینقد درد داشت نتونستم عمل دخول رو کامل انجام بدم باز رابطه ناقص شد به نظر شما مشکل کار از کجاست از ژل لوبریکانت هم استفاده کردیمتورخدا بگید مشکل کار از کجاست
  در ضمن واقعا الانم نمی دونم همسرم پررده بکارتش مونده یا نه چون خونریزی اصلا ندیدم
  شما فقط بفرماید مشکل از کجاست که نمی تونیم با هم ارتباط داشته باشیم

  • توسط : admin در تاریخ ۳ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   این کاملا طبیعی است
   نگران نباشید و صبر کنید
   سعی کنید به همسرتون استرس وارد نکنید و به وی ارامش خاطر دهید
   راه حل : نیم ساعت قبل از دخول معاشقه داشته باشید ، برای مثال لب بگیرید ، سینه وی را بفشارید ، حرف های عاشقانه بزنید تا وی درخواست دخول کند
   برای دخول از ژل لوبریکانت استفاده کنید و ارام ارام سعی بر دخول داشته باشید و زمانی که درد داشتند دوباره معاشقه کنید
   صبور باشید تا همسرتان نیز لذت ببرد و زجر نکشد !!!

 104. توسط : Jasmine در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۴

  سلام. من ۵ مرداد یه سوال پرسیدم ولی جواب ندادید.
  میشه جوابمو بدین (اگه میدونید البته!)
  من ۲۱سالمه و حدود ۲سال پیش اولین رابطه جنسیمو با نامزدم برقرار کردم که نه درد داشتم و نه خونریزی. بعد از اونم چندبار رابطه داشتم که بازم به هیچ عنوان درد و خونریزی نداشتم. البته نامزدم با این قضیه مشکلی نداره و بهم اعتماد کامل داره ولی واسه خودم مهمه. فکرکردم شاید مشکلی دارم واسه همین رفتم معاینه و دکتر بهم گفت که پرده دارم و سالمه خجالت کشیدم از دکتر بیشتر سوال کنم و واسه همین نفهمیدم چطور ممکنه.
  حالا نزدیک ازدواجمونه و من بازم نگرانم شاید بخاطر رسم و رسومات ازم پارچه خونی بخوان یا همچین چیزایی. ممکنه دکتر اشتباه کرده باشه؟ اگر نه پرده من چ نوعیه و چرا تو اولین رابطه هیچ خونریزی ای نداشتم؟
  اگه دوباره برم معاینه ممکنه این بار از بین رفته باشه؟
  اگه کسی اطلاع داره جواب بده. ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   دوست گرامی علت این امر برمیگرد به نوع پرده شما
   برخی پرده ها حالت ارتجاعی میباشد و فقط در صورت زایمان طبیعی از بین میرود !!!
   پس با یک گواهی از پزشک متخصص نوع پرده مشخص میشود ،
   در کل برای مشاوره دقیق دوباره به دکتر مراجعه کنید و نگرانی و خحالت را بگذارید کنار

 105. توسط : سحر در تاریخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۴

  ممنون ازلطفتون وسایت خوبتون

 106. توسط : سحر در تاریخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۴

  سلام ممنون که جوابمو دادین اخه میگن قرص اورژانس وباید حداکثرتا۷۲ساعت باید مصرف کرد،ما۲هفته است نزدیکی داشتیم ،علایم چن روز بعدنزدیکی مشخص میشن؟؟

  • توسط : modir در تاریخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   علائم حدود ۷الی۱۴وز بعد از نزدیکی مشخص میشود
   اولین نشانه بارداری معمولا عقب افتادن قاعدگی است

 107. توسط : سحر در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۴

  سلام خسته نباشید من وشوهرم درروز۱۴روز بعداز قاعدگی باهم نزدیکی(دخول) بدون حفاظت داشتیم ولی به احتمال زیاد منی به واژن نخورده ولی من ۲روز بعدنزدیکی دردشکم داشتم البته ازنوع پریودی نبود وسومین روز لکه بینی داشتم،الان ۲هفته از نزدیکی مون میگدره من همچنان شکم درد دارم دوره ی پریودم ۳۰روزست وتقریبا منظم،میخواستم بدونم ایا علایم حاملگی ۲روز بعدازنزدیکی شروع میشه؟؟ایامن حامله ام؟؟توروخدا زود جواب بدین اصلا شرایطتشونداریم

  • توسط : modir در تاریخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   اگر احتمال حاملگی دارید قرص اورژانس مصرف کنید
   علائم دو روز بعد مشخص نمیشود

 108. توسط : ... در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

  باسلام واحترام.
  درصورتی ک هنگام ملاعبه باهمسر مایعی ک از مرد خارج میشه که مانند وقتی ارضا میشود نیس .ایا این مایع هم اسپرم دارد و درصورت ریخته شدن روی واژن زن برای لذت بیشتر.ایا احتمال بارداری وجود دارد؟
  باسپاس

  • توسط : admin در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   بله دارای اندکی اسپرم میباشد و امکان حاملگی وجود دارد

 109. توسط : saeid در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

  سلام سایت خوبی دارید وپاسخ کلی سوالات جنسیموگرفتم فقطیه سوال داشتم نمیدونم کجابایدبپرسم لطفاراهنمایی کنید

  • توسط : modir در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

   باسلام و عرض ادب
   سوالتون رو همین جا بپرسید دقیقا مثل همین سوال

 110. توسط : مریم در تاریخ ۲ مرداد ۱۳۹۴

  سلام سایت بسیار خوبی دارید لطفا جواب سوال من به ایمیلم بفرستید.من دختری هستم ۳۵ شاله تابه حال چندبار رابطه از پشت داشتم بنظرم کمی گشاد شده ولی مشکل عدم کنترل مدفوع ندارم. میخوام بدونم راهی هست بدون رفتن پیش پزشک دوباره مثل قبل بشه لطفاکمک کنید میخوام ازدواج کنم میترسم بفهمه

  • توسط : admin در تاریخ ۵ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   در حالت عادی متوجه نمیشوند توبه کنید و نیت کنید و ازدواج کنید
   برای مشاوره دقیق و تخصصی به پزشک مراجعه کنید

 111. توسط : من در تاریخ ۲۸ تیر ۱۳۹۴

  سلام من میخواسم بگم ک چن ماهه با یک پسر ۲۶ ساله نامزد کردم خودم ۱۸سالمه و خیلی همدیگرو دوست داریم فقط اینک جفتمون میل جنسی بالایی داریم و اون خیلی درمورد مسایل جنسی باهام حرف میزنه و ازم سوال میپرسه نمیخوام فعلا تا عقد نکردیم زیاد درموردش حرف بزنیم چیکار کنم ک زیاد درموردش حرف نزنه و به گناه نیوفتیم؟و اینک آیا اون منو فقط به خاطر سکس دوست داره ک انقد درموردش حرف میزنه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۳۰ تیر ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   اگر تمام شرایط خوب است و همدیگر را دوست دارید سریع تر عقد کنید
   این یک میل کاملا طبیعی است که بین دو جنس مخالف صورت میگیرد
   ولی اگر شما در این شرایط به ان بهای زیادی بدهید اتفاقات خوبی نخواهد افتاد که باعث مشکلات روحی و… میشود
   پس در اولین فرصت عقد کنید و صحبت در مسائل جنسی را به جد اقل برسانید

 112. توسط : محمدرضا در تاریخ ۲۱ تیر ۱۳۹۴

  سلام التماس میکنم که به این پرسش پاسخ دهید و به ایمیلم ارسال کنید من پسری ۱۵ ساله هستم که تمایل خیلی خیلی زیاد به پسرای دیگه دارم حتی دو سه بار با دوستام همجنسبازی کردم لطف کنید بگید این مشکل همجنسبازی به چه علت در افکار و رفتار من به وجود اومده و چه طوری میتونم این عادتو ترک کنم ممنون میشم اگه جواب بدید

  • توسط : admin در تاریخ ۲۲ تیر ۱۳۹۴

   با سلام
   به روانشناس مراجعه کنید

 113. توسط : Sad در تاریخ ۲۰ تیر ۱۳۹۴

  سلام . اخه خجالت میکشم راجب مسله جنسی حرف بزنم . ولی سعی میکنم. بنظرتون برای دارا شدن فرزند مشکلی پیش بیاد؟ علتش چیه که به اون حس شهوانی دارم؟ کمک کنین لطفا

  • توسط : admin در تاریخ ۲۲ تیر ۱۳۹۴

   با سلام
   سوالتون نا مفهوم

 114. توسط : Sad در تاریخ ۲۰ تیر ۱۳۹۴

  سلام یه پسر ۱۶ ساله هستم. من کلا شهوت جنسیم با نگاه کردن به دختر ها اینا یا خود ارضایی ارضا نمیشم. هیچ حسی به اینا و فیلم ها پورن اینا کلا ندارم. ولی نمیدونم چرا با لباس زنونه ارضا میشم. لطفا کمکم کنید نمیدونم چرا اینطوریه وضعم. با لباس زنونه مثه پوشیدن دامن ارضا میشم . کمکم کنید.برای اینده و برای داشتن فرزند مشکلی پیش میاد؟! درمانی داره؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۰ تیر ۱۳۹۴

   با سلام
   دوست عزیز حتما شما باید برای مشاوره به یک روانشناس مراجعه کنید ، با یک جلسه میتونید دقیق مشکلتون شناسایی کنید و حل کنید
   ولی اگر دنبالش نرید ممکن شاخو برگ بهش داده بش و بعد ها مشکل حل نشود

 115. توسط : ... در تاریخ ۱۴ تیر ۱۳۹۴

  سلام.
  بی اختیاری مدفوع در زنان پس از سکس از پشت درمان دارد؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ تیر ۱۳۹۴

   با سلام
   به پزشک متخصص مراجعه بفرمایید

 116. توسط : میثم 99 در تاریخ ۴ تیر ۱۳۹۴

  سلام:خواهش میکنم زود جواب من رو بدین
  من با نامزدم که یک دوشیزه ی باکره هست و پرده ی بکارتش پاره نشده رابطه ی جنسی داشتم اون در هنگام رابطه ماده ی غلیظی اندام تناسلیش رو خیس کرده بود که از خودش خارج شده بود
  من موقع خروج منی التم رو برداشتم از روی التش و اسپرمم رو روی شکمش ریختم
  کمی از اسپرم به قسمت بالایی الت اون دختر رسید که زود با دستمال پاکش کرد و سپس بعد از ربع ساعت الت و اطرافش رو با اب شست و بعد از شستن خشک نکرد من حتی احتمال دادم که بخاطر کثیف بودن پیراهنش از اب اسپرم خشک شده ی من بعد از خیسی دوباره باعث مشکل و بارداری بشه
  دوساعت بعد از رابطه دو عدد قرص hd خورد و ۱۲ ساعت بعد دوعدد دیگر و دوازده ساعت دیگر ۲ عدد خورد جمعا ۶ عدد
  ۳ روز دیگر باید پریود بشود و الان میگه احساس میکنه علائمش رو داره
  من بهش میگم مال قرص است
  حالا میخواستم بدونم با این اقدامات ما ایا نامزد من احتمال داره باردار شده باشه یا نه
  و اینکه ایا اگر پریود شد دیگر نگران بارداری و حامله شدنش نباشم
  یا امکان داره بعدش لقلح انجام بشه
  و نیاز هست ازمایش بدم
  و ایا با توجه به حالت هایی که هر ماه قبل از پریودی داره و الانم داره اصلا پریود میخواد بشه
  من خیلی نگرانم
  لطفا زود جواب بدین
  ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۴ تیر ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   ایشون اگر پریود شوند دیگر هیچ نگرانی برا بارداری نیست …
   در ضمن توجه کنید این قرص ها هر کدام نحوه مصرف دارند و ایشون دوتا زیادی خورده اند
   توجه کنید هر دوره پریود بیش از یکبار از روش اورژانسی نباید استفاده کرد
   بهتر با کاندوم رابطه داشته باشید

 117. توسط : sasan در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۴

  سلام پسری۱۷ساله ام که۵ساله حدودا خودارضایی میکنم.به این گونه که به پشت میخوابم و کمی تکون میخورم و با احساس قلقلک،منی بیرون میاد.آلتم بسیار کوچک و سیاه رنگ شده.با دیدن چیزهای مستهجن،به زودی منی بیرون میاد.خجالت میکشم به والدینم این موضوع رو بگم.لطفا کمک کنید…

  • توسط : admin در تاریخ ۵ تیر ۱۳۹۴

   با سلام بهتر به یک متخصص مراجعه کنید

 118. توسط : حمید در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۴

  سلام چگونه میشه به بلوغ زود رس رسید؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   این مورد اصلا توصیه نمیش در پی چنین چیزی نباشید

 119. توسط : فرشته در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۴

  سلام خسته نباشیدتو ی روز زیاد خود ارضایی کردم کمرم واس اولین بار شدید درد گرفته ۲-۳روزه ک خوب نشده مشکل پیش اومده برام یا نه؟؟؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   اگر ادامه دهید ممکن مشکلات جبران ناپذیری ایجاد شود
   ترک کنید یا حد اقل برسونید به ماهی یکبار تا به کلی ترک کنید

 120. توسط : رامین در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۴

  سلام
  من و نامزدم روز ۲۱ خرداد پیش هم بودیم و با هم نزدیکی از طریق لای پایی در صورتیکه نامزدم شلوار و لباس زیر تن داشت و من از کاندوم استفاده کردم نامزدم باکره هست ولی همان شب یکی دو ساعت بعد از نزدیکی از نامزدم خون روشن بهمراه مایع لزج خارج شد و از فرداش الان دو یا سه روزه که لکه ی قهوه ای رنگ توی لباس زیر نامزدم مشاهده میکنم مشکل چی هست؟دلیل ای لکه بینی ها چی هست؟ ایا احتمال بارداری با نزدیکی از طریق لاپایی با پوشش هست؟ممنون میشم از راهنماییتون در ضمن ایشون ۸ خرداد پریود شدند و ۱۵ خرداد دورهسون تمام شد

  • توسط : admin در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   در صورتی احتمال وجود دارد که اب منی روی واژن ریخته شده باشد
   در صورت نگرانی بهتر به پزشک ماما مراجعه کنند

 121. توسط : ناشناس در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۴

  ممنون از لطف و پاسختون.

 122. توسط : ناشناس در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۴

  با سلام
  من و همسرم تازه ازدواج کردیم، چون هر دو سرمون شلوغه و اکثرا خسته هستیم رابطه‎ی جنسی زیادی نداریم، شاید دو هفته یک بار، ولی در این مورد مشکلی هم نداریم و همدیگرو خیلی دوست داریم. مشکلی که دارم اینه که همسرم تقریبا ماهی یک بار تو خواب محتلم میشه… و این من رو ناراحت میکنه… آیا چیز عادی ای هست یا مشکلی وجود داره؟ چه راه حلی پیشنهاد میدین؟

  • توسط : مدیر در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   احتلام برای جنس مذکر کاملا طبیعی و مفید است نگران نباشید

 123. توسط : مریم در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۴

  میخاست بپرسم که بعدازدخول خونابه اومده حتما پرده پارست؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   ممکن اسیب دیده باش

  • توسط : admin در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   ممکن اسیب دیده باش

 124. توسط : d در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۴

  سلام من یه سوال فوری داشتم.من ۳بارابطه کامل داشتم arges بار سه روز بالا۱۰مرتبه.من در اولین بارم یه مقدارخونابه به مدت چندروز داشتم.پرده من صددرصدپاره شده؟ واینکه این صحت داره که میشه کامل پاره نشده باشه واینکه اگرترمیم شه پزشک دیگه ای ببینه میفهمه پارگی رو.چون شنیدم بعضی دکترهاطوری ترمیم میکنن فهمیده نمیشه.واینکه من بعداز این ماجراویک ماه باخود ارضایی شیی وارد واژنم کردم ونزدیکیه پریودی. بودواینکه نمیدونم دردو خونی که اومده از قاعدگیه یاپارگیه ترمیم یافته ی پردم خاهش مبکنم جواب بدیدسریع

  • توسط : admin در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   بهتر به پزشک مامایی مراجعه کنید
   با حدس و گمان کاری نمیشود کرد

 125. توسط : محمدرضا در تاریخ ۱۹ خرداد ۱۳۹۴

  سلام اگر موهای زائد بدن را با تیغ یا ماشین سر و یا دیگر وسایل بزنیم ایا حرام است و ایا گناه می کنیم

  • توسط : admin در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   حرام بودن رو باید از دفتر مرجع بپرسید ولی بهتر از راه های دیگر مثل پودر نوره موبر استفاده کنید

 126. توسط : زری در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۴

  سلام-اخیرا متوجه شدم مردی که باوی قصد ازدواج دارم جسمی شبیه زگیل روی آلتشان دارند و طول آلت نیز در حالت نعوظ ۷سانت است, آیا این مسائل مشکلساز نخواهند شد؟ با تشکر

  • توسط : admin در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   نرم جهانی ۹.۳ میباشد و این زگیل یا هر چیز دیگر باید توسط پزشک تشخیص داده شود

 127. توسط : ساغر در تاریخ ۱۵ خرداد ۱۳۹۴

  سلام، دختری ۲۲ ساله ی متاهل هستم، ۴ هفته ی پیش بعد از اولین قاعدگی معمولم با همسرم نزدیکی داشتم اما آبشون داخل نشد، فقط روی واژن ریخته شد ، بنا ب دلایلی قصد حاملگی نداشتم و قرص LD به صورت اضطراری مصرف کردم ، هفته ی بعدش دوباره عادت شدم اما به مقدار کمی خون اومد، Baby Check هم استفاده کردم منفی بود، اما در حال حاضر سرگیجه بدی دارم ،میخواستم بدونم امکان حاملگی هست؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام اگر عادت شده اید خیر

 128. توسط : .... در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۴

  تازه عقد کردم،دید خوبی به رابطه جنسی ندارم،وقتی شوهرم ازم لب میگیره،انگار بدنم قفل میکنه،هیچ پاسخی بهش نمیدم وحتی خودمو ازش میکشم و این باعث ناراحتیه جفتمون میشه،چیکار کنم???

  • توسط : admin در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۴

   باسلام و عرض ادب
   دوست عزیز رابطه جنسی یکی از مقدس ترین و لذت بخش ترین نعمت های خدا دادی است و خداوند ثواب بی شماری را برای حلال این مورد قرار داده است
   برای همین روایت است جوانی که ازدواج کند دو سوم دینش کامل میشود …
   مشکل شما باید در ابتدا دلیلش مشخص گردد و سپس ان رفع شود ، حدس بنده حیای دخترانه شماست که کاملا طبیعی است و این نشانه پاکی وعفاف شما قبل از عقد بوده است
   برای همین باید کم کم ذهنتون رو ازاد کنید و نسبت به همسرتون ، کسی که از هر کس دیگری به شما محرم تر است و حتی بدن شما را میتواند ببیند و با شما امیزش داشته باشد
   حس خوبی پیدا کنید و کم رویی را کنار بگذارید و با او عشق بازی کنید چرا که خداوند زنی را که شوهرش را تامین کند دوست دارد و زنی را که به شوهرش بی توجهی کند و اورا یک عالم
   نیروی شهوت تنها بگذارد دوست ندارد و از رحمت خود به دور کرده است …

   راه حل : بنده نمیگویم از همین ابتدا امیزش داشته باشید خیر !! ولی بایست در حد معاشقه کامل و حسابی با همسرتون داشته باشید تا بتواند او خود را ارضا نماید
   توکل بر خدا کنید و به او ارامش ببخشید تا خودتان به ارامیش برسید سعی کنید افکار منفی رو نسبت به رابطه با همسرتون از بین ببرید و از این نعمت الهی لذت ببرید ..

 129. توسط : سارا در تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۴

  سلام من ١٩ سال دارم و از ١٣ سالگی خود ارضایی با فشار اب میکنم چند ماه است که نامزد کرده ام و با نامزدم نزدیکی داشته ایم ولی کامل نه. ولی شرایطی بوده که اکثر زن ها تحت ان شرایط ارضا میشوند ولی من نمیشدم. و خجالت میکشیدم این موضوع را مطرح کنم و مجبور میشدم بعد از ارتباط دست به خود ارضایی بزنم. ایا به خود ارضایی ربطی دارد؟ اگر ترک کنم مشکل درست میشود؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۴

   سلام
   با رابطه جنسی کامل میتوان فقط ارضا شد !
   بهتر به همسرتون بگید و با کمک او ارضا شوید

 130. توسط : شیرین در تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۴

  سلام ..
  دختری ۱۷ ساله هستم
  وقتی صحبتی از روابط جنسی پیش میاد یا رمانی میخونم یا چیزی میبینم درصورتیکه واسه دوستام عادیه اما از من منی خارج میشه که مجبور میشم غسل کنم درصورتیکه هیچ خورد ارضایی وجود نداره..
  و واژن هم شروع به سوختن میکنه..
  ایا من مشکلی دارم؟؟!

 131. توسط : سارا در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۴

  سلام من ۲۲سالمه.باکره هستم.وقتی درمورده مسائله جنسی حرف میزنم.خیلی زود منی خارج میشه طوری ک لباس زیرم خیس میشه.میخواستم ببینم من مشکلی دارم؟ممنون میشم اگه جواب بدین

  • توسط : admin در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   مشکلی وجود ندارد ولی از نظر روحی خودتون دارید تخریب میکنید
   بهتر در بهترین فرصت ازدواج کنید

 132. توسط : shahin در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۴

  ادمین جون خوشم میاد به سوالای دخترا مثل بلبل جواب میدی فقط ؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   سوالات بر حسب نوبت و یا نوع سوال پاسخ داده میشود

 133. توسط : سحر در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۴

  البته من پریود نامنظمی دارم و معمولا چند روز زودتر از زمان مشخص دچار خونریزی میشم…الان از زمان مشخص پریودم ۱ روز گذشته ولی اگر بخام طبق پریودهای قبل حساب کنم یک هفته پیش باید پریود میشدم

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام بهتر به متخصص برای بررسی دقیق مراجعه کنید

 134. توسط : سحر در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۴

  سلام…ممنون از پاسختون…من امروز از بیبی چک استفاده کردم و پاسخ منفی بود…آیا بازهم امکانش هست باردار باشم؟ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   بهترین راه ازمایش بهتر ازمایش بدهید تا ۱۰۰درصد مطمئن شوید

 135. توسط : حسین در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۴

  سلام پسری۱۶ سالم قبلا تو خواب از من منی خارج میشد قبلا۲ یا۳ بار استمنا داشتم و دیگه ترک کردم الان بیشتر تو خواب مایعی بدون رنگ و شفاف خارج میشه و به ندرت منی خارج میشه.این طبیعیه؟

  • توسط : مدیر در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   برای سن شما کاملا طبیعی است این حالت احتلام نام دارد که شما با احتلام شدن در حالت جنابت هستید و برای نماز و روزه باید غسل انجام دهید

 136. توسط : سحر در تاریخ ۶ خرداد ۱۳۹۴

  ۲۳ ساله هستم و حین رابطه جنسی پرده بکارتم پاره شد ولی اسپرم داخل واژنم ریخته نشد و سریع شستشو دادم…الان پریودم عقب افتاده احتمال حاملگی هست؟

  • توسط : admin در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   در این مواقع بهتر از از قرص های اورژانسی استفاده نمود که اموزش در سایت موجود که البته تا ۴۸ ساعت بعد از رابطه کارساز خواهند بود
   الان بهترین راه بیبی تست و یا ازمایش میباشد تا مشخص گردد ، اگر تاخیر بیش از ۷ روز شد یک ازمایش بدهید تا خیالتان راحت شود .

 137. توسط : shadi در تاریخ ۲ خرداد ۱۳۹۴

  باسلام….میخواستم بدونم آیا امکان داره پرده به دلیل فشار خارخی بدون دخول پاره بشه؟؟؟؟؟؟
  و اگر کسی با کمی فشار خارجی(بدون دخول) که به اون قسمت بیاد چند قطره خون ببینه آیا پرده پاره شده؟؟؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام ممکن اسسیب بین
   بهتر به متخخص مراجعه کنید

 138. توسط : من در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام
  من یه چند ماهی هس که ازدواج کردیم می خواستم بدونم رابطهی جنسی هر از چه قدر وقت انجام بشه مشکلی نداره

  • توسط : admin در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   هر روز هم که باشد هیچ مشکلی وجود ندارد
   ولی سعی کنید در هفته دو الی نهایت ۴ بار باشد تا قوای بدنی از بین نرود
   در کنارش حتما حتما غذا های مقوی بخورید و بعد از هر رابطه غسل انجام شود

 139. توسط : سهراب در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام من اگر بخواهم جلق بزنم و کمی کیرم را بمالم و بعداازکمی مالش دل زده شوم ونخواهم جلق را بزنم و اب هم بیرون نیاید ایاگناه کرده ام

  • توسط : admin در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام
   بله عزیز فرقی نمیکند
   سعی کنید دوری کنید از این عمل چون اسیب شدید روحی میبینید

 140. توسط : amir mousavi در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام من پسرس ۱۸ساله هستم دو سال ونیم هست که عادت به خود ارضایی دارم سعی در ترکش دارم اما نمیشود ..من بر خلاف هم سن سالانم شب ها ملتحم نمیشوم آیا این ربطی به خود ارضایی دارد لطفا به این ایمیل جواب بدهید

  • توسط : admin در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام
   در صورت انجام خودارضایی احتلام دیگر صورت نمیگیرد

 141. توسط : Nafas در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام. آیا با خوردن واژن و کمى بردن زبان به داخل واژن احتمال پارگى پرده بکارت وجود دارد؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام
   بسته به نوع پرده دارد
   ولی برای اطمینان به دکتر مراجعه فرمایید

 142. توسط : پریسا در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام من ۱ ماه هستکه با همسرم دخول انجام دادیم پرده م ارتجاعیه و موقعه ایکه همسرم التش رو تا اخر در واژنم میبره زیر شکمم یک دردی حس میکنم البته اینم بگمکه من هنوزهم درد دارم و فقط وقتی دردم کمتر میشه که من روی همسرم قرار بگیرم در پوزیشنهای دیگه خیلی دردمیکشم
  میخاستم بگمکه من از طریق دخول لذتی نمیبرم و فقط یکی دوبار برای چند ثانیه لدت بردم من توی اینترنت سرچ کردمکه فقط بعضی خانمها نقطه ی جی دارند و کسانیکه این نقطه رو ندارند از دخول لذت نمیبرند یعنی من این نقطه رو ندارم؟اگه ندارم پس چرا یکی دوبار چند ثانیه لذت بردم
  و اینکه چیکار کنم که از دخول لذت ببرم؟ژلهای لوبریکنت گرم کننده و تحریک کننده واقعا باعث تحریک میشه؟اگه واقعا موثره لطفا زودتر جواب بدید چون من فردا میخام برم بخرم اگه واقعا موثره

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   بله ژل ها بسیار موثر است
   ولی نکته مهم اینجاست شما تازه این ارتباط شروع کردید و زمان میبرد که واژن فیکس شود
   توجه فرمایید که عشق بازی بسیار مهم است سعی کنید حد اقل نیم ساعت عشق بازی کنید قبل از رابطه

 143. توسط : maryam در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

  با سلام من هنگام نزدیکی لذت میبرم ولی اکثر اوقات متوجه ارضا شدن خودم نمیشوم و فکر میکنم ارضا نشده ام ولی بعدا میبینم که دور واژنم خیس هست و میفهمم که ارضا شده ام علت متوجه نشدن من چیست؟

  • توسط : admin در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام
   ارضا زمانی است که شما به اوج لذت جنسی یا همان ارگاسم برسید و سپس ارضا شوید ، در این لحظه فرد لذت زیادی را میبرد و بعد از ان میزان میلش سیر نزولی پیدا میکند …
   توجه فرمایید ارضا شدن یک مسئله ذهنی است در خانم ها و با امدن یا نیامدن اب خاصی نمیشود تعیینش کرد …

 144. توسط : maryam در تاریخ ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام من دختری ۱۹ ساله هستم هربار نزدیکی میکنم ارضا نمیشوم هرچند مدت نزدیکی بسیار باشد لطفا راهنماییم کنید

  • توسط : admin در تاریخ ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام
   بهتر است پس از ارضا شدن همسر
   همسرتان با دست ناحیه واژن را ماساژ دهد ، مخصوصا نقطه جی که در سرچ سایت نقطه جی رو سرچ کنید تا اطلاعات کاملی نسبت به ان پیدا کنید

 145. توسط : مريم در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۴

  من پنج ساله که ازدواج کردم.دختر یک ساله دارم.توى این یکسال ۶بار باشوهرم رابطه داشتم.همش بچه رو بهانه میکنه که دیر میخوابه,یا وسط نزدیکى بیدار میشه حال آدم گرفته میشه,درحالیکه بچه راحت میخوابه و امکان ارتباط براى ما وجود داره.چه مار کنم که احساسش نسبت به من خوب بشه,مطمعن هم هستم که به من خیانت نمیکنه.توروخدا جوابم رو بدین.

  • توسط : admin در تاریخ ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام
   بهتر با مشاور خانم متخصص مشورت کنید

 146. توسط : علی در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۹۴

  سلام
  من پسر ۲۰ ساله هستم وقتی نزدیکی میکنم آلتم زود خواب میره و کم جون میشه دلیلش چیه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۴

   با سلام
   بهتر به پزشک متخصص مراجعه کنید

 147. توسط : Samira در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

  سلام
  وقتی زن عفونت داشته باشه و نزدیکی داشته باسه اشکال داره و عفونت بیشتر میشه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۹۴

   با سلام
   به هیچ وجه توصیه نمیشود ولی اگر هم هست حتما باید با کاندوم باشد
   ولی بهتر به پزشک متخخص مراجعه شود و مشاوره تخصصی بگیرید تا مشکل جدی ایجاد نشود

  • توسط : admin در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۹۴

   با سلام
   به هیچ وجه توصیه نمیشود ولی اگر هم هست حتما باید با کاندوم باشد
   ولی بهتر به پزشک متخخص مراجعه شود و مشاوره تخصصی بگیرید تا مشکل جدی ایجاد نشود

 148. توسط : علی در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۳۹۴

  سلام
  این دومین باراست که سوالم رو از شما میپرسم نمیدونم چرادفعه ی قبلی جواب ندادید
  من پسری ۱۷ ساله هستم در قسمت سمت چپ کیسه ی بیضم برخلاف سمت راست ان چیز شبیه بیضه یا تخم ندارم ایا این به این معنی که عقیمم؟ولی من مایع منی ازم خارج میشه
  اگر فکر میکنید که سوالم برای قرار گرفتن در سایت مناسب نیست لطفا جواب رو برام ایمیل کنید
  باتشکر

 149. توسط : qqq در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۳۹۴

  با سلام
  جوانی ۲۵ ساله هستم یک ساله ازدواج کردم ولی در این مدت پس کلی بازی با همسرم هر بار اقدام به دخول کردم عضلات خودشو به صورت ناخوداگاه محکم میکنه و مانع دخول میشه و اسرار داره تمومش کنیم. اگه میشه کمک کنید.

  • توسط : admin در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۳۹۴

   با سلام
   دو نکته در نظر میگیریم
   اول این که هنوز پرده وجود دارد که کاملا طبیعی و باید روش درست رو انجام بدهید حتی باید این احتمال رو بدهید نوع پرده حالتی است که باید دکتر متخصص باز کند
   دوم این که پرده وجود ندارد که در این حالت علت این واکنش خانم میتواند خاطره بد از اولین رابطه تاثیر بدی در روحیه ایشان گذاشته و یا این که مرد علم کافی برای
   به ارگاسم رساندن یا همان اوج لذت جنسی را برای زن ندارد … که باید اموزش ببینید که یکی از ان ها ماساژ جنسی است

 150. توسط : ناشناس در تاریخ ۱۸ فروردین ۱۳۹۴

  سلام من ۳۲ سال سن دارم
  ۳ سال ازدواج کردم
  اقدام به بچه دار شدن کردم
  بعد ۵شب نزدیکی در شب ششم نتوانستم تحریک بشوم و ارضا شوم ایا مشکلی وجود دارد لطفا راهنمایی فرمایید

  • توسط : admin در تاریخ ۲۰ فروردین ۱۳۹۴

   با سلام
   خیر مشکلی وجود ندارد
   بهتر میبود غذاهای گرم و تقویت کننده مصرف میکردید

 151. توسط : ارین در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۳

  سلام پسر کم سنی هستم سیزده سالمه من یک سال پیش با یکی دوست شدم که خود ارضایی رو بهم یاد داد من اخر هفته دو بار این کارو میکردم ولی اخرین بار که این کارو کردم درد پهلو و شکم دارم خیلی زیاده خواهش میکنم کمک کنین

  • توسط : admin در تاریخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۳

   با سلام
   دوست عزیز این کار رو ترک کنید
   این درد اگر ادامه دار باش باید به دکتر مراجعه شود

 152. توسط : mahnaz در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۳

  باسلام وخسته نباشید
  میخواستم بپرسم که آیا تنبلی تخمدان باعث ناباروری میشه؟؟؟
  اگه تنبلی تخمدان درمان بشه آیا بازهم جای نگرانی ناباروری هست؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۳

   با سلام
   به پزشک متخصص مراجعه کنید

 153. توسط : رضا در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۳

  با سلام
  منظور از ماساژ جنسی چیست؟
  لطفا جواب بدین.
  با تشکر فراوان

 154. توسط : مونا در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  من۲۲سالمه و باکره ام یه هفته بعد پریودم با نامزدم رابطه داشتم .دخول صورت نگرفت اما اسپرمش لای
  پام ریخته شد,۵ ساعت بعد ۴ تا قرص ال دی خوردم و بعد دقیقا ۱۲ ساعت ۴ تای دیگه طبق دستور…
  بعد مصرف قرصها اصلا حالت تهوع نداشتم فقط یه ذره سرم درد گرفت…اما یه روز بعد علایم پریود رو دارم مثل درد زیر شکم…
  ایا احتمال بارداری وجود داره؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین

  • توسط : admin در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۳

   با سلام
   هنگام حاملگی پریود قطع میشود ….
   میتونید برای مطمئن شدن دستگاه تست بخرید

 155. توسط : nn در تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۳

  سلام من پنجشنبه دوهفته قبل پریود شدم و پنجشنبه یه هفته بعدش از صبح خونی ندیدم بعد باشوهرم نزدیکی داشتیم همچی خوب بود بعد یک ساعت همسرم دوباره تقاضای نزدیکی کرد و دوباره باهم رابطه داشتیم اما اینبار وسط رابطه روی تخت پر خون شد، از اون موقع تا الان که یه هفته گذشته من دچار خونریزی هستم اما کم مثلا روزی اندازه یه انگشت خون هم نیست یه جورایی مثل خون آبس. دل درد پریودی هم دارم. خیلی میترسم، دکتر هم خجالت میکشم برم. میشه کمکم کنید

  • توسط : admin در تاریخ ۷ اسفند ۱۳۹۳

   با سلام
   این موارد باید با پزشک متخصص درمیان بگذارید

 156. توسط : حسین..... در تاریخ ۴ اسفند ۱۳۹۳

  سلام . آیا خارج شدن منی هفته دوبار . باعث لاغر شدن مرد میشه .متاهل هستم.

  • توسط : admin در تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۳

   با سلام
   اگر تغزیه کافی باشد خیر
   خارج شدن منی هم حتما باید با رابطه حلال با همسر باشد

 157. توسط : محیا در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۳

  باسلام خدمت پاسخ دهنده عزیز
  دختری۱۷ساله هستم که دوران عادت ماهانه من بهم ریخته یعنی از فروردین ماه امسال تا الان که ماه اسفند هستیم من یکباربیشتر عادت ماهیانه نداشتم وآن هم در اوایل مهرماه بصورت یک دوره کوتاه سه روزه بود یعنی تو کل سال من یکبار بیشتردوران عادت ماهیانه نداشتم از یه ماما کمک گرفتم ایشون گفتن تو این سن طبیعیه ولی باز اکتفانکردم سونوگرافی هم دادم گفتن چیزی نیست همه چیز عادیه ولی من باز نگرانم البته من قبلا دوران کوتاه خودارضایی داشتم که الان خیلی وقته که به لطف خداتونستم ترک کنم ولی خودارضایی من خیلی زمان طولانی نکشید لطفا راهنماییم کنید
  ممنونم

  • توسط : admin در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۳

   با سلام
   این مورد فقط پزشک متخصص میتواند تشخیص قطعی بدهد
   از استرس دوری کنید و حتما به یک پزشک ماهر مراجعه کنید

 158. توسط : صابر در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۳

  سلام.پسری ۲۱ساله هستم.چند ماهی دچار مشکلی شدم.اینکه با کوچکترین تحریک ساده ای بعد از چند دقیقه منی از من خارج میشه طوریکه قبل از این مشکل به هیچ وجه با اینجور تحریکها ازم منی خارج نمیشد. در بیشتر مواقع حتی آلت من به حالت نعوظ هم نمیرسه. من نماز میخونم و بخاطر این مشکل مجبورم هرروز ۲و۳ بار غسل جنابت بریزم. حمام رفتن های پیاپی واقعا خستم کرده.
  ممنون میشم یه راهی پیش روم بذارید…

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام
   دوست عزیز مشکل با دارو قابل حل است
   بهترین کار مراجعه به پزشک متخصص است

 159. توسط : مهسان در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۳

  سلام ببخشید, من دختری ۲۵ ساله هستم.چند سالی میشه که خود ارضایی دارم و احساس میکنم قسمت کلیتوریس من به خاطر این موضوع بزرگ و تیره شده
  میخواستم بدونم میشه کاریش کرد از این حالت خارج بشه و اینکه ممکنه همسر ایندم متوجه بشه؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام
   به پزشک متخصص مراجعه کنید

 160. توسط : فرهاد در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۳

  سلام..دوماهه ک عقد کردم.
  اوایل اصلا همسرم تمایل ب رابطه توی اتاق روشن و نداشت. . .
  فکر میکردم از منو بدنم بدش میاد
  اما بعد از یک هفته کم کم اجازه داد دست به التش بزنم.اما کماکان تو اتاق تاریخ.
  متوجه بزرگ بودن قسمتای داخلی بدن همسرم شدم.بطوریکه کامل بیرون زده بود.
  علتش چیه؟؟
  ممکنه همسرم قبلا سکس داشته یا خودارضایی کرده؟؟
  تو کارت برگه ی سلامت باکره بودن همسرم مهرو امضا شده بود…پس علتش چیه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام
   این مورد اصولا میتونه ژنتیکی باشه و به هیچ وجه ربط به این ندارد که ایشون رابطه داشته اند …
   ولی شما به عنوان مرد ایشان باید این اعتماد را به ایشان بدهید که احساس خجالت یا … از شما نداشته باشد
   بشون محبت کنید و به ایشان بفهمانید که هر طوری که هست ایشان را عاشفانه دوست دارید

 161. توسط : شهرزاد در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۳

  نگفتین ک اگر ترک کنم بهبود پیدا میکنه یا ن

 162. توسط : شهرزاد در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۳

  سلام.
  ممنون میشم کمکم کنین.خیلی دنبال جواب سوالم گشتم ولی پیدا نکردم.
  دختری هستم ۲۱ ساله.
  ۷ ساله ک خودارضایی نیکنم.چیزی داخل بدنم نکردم و به پردم آسیبی نرسوندم.
  یک مشکلی هست اونم اینک قسمت کلیتوریس یا همون لوب های داخلی خیلی بزرگ و چروک و اویزون شدن.میخاستم بدونم بخاطر خودارضاییمه؟؟؟اگ ترک کنم درست میشه؟؟؟چه راهکارایی برای کوچیک شدن و خوش فرم شدنش دارین

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام
   بله به خاطر خودارضایی است
   باید به پزشک متخصص مراجعه کنید

 163. توسط : امیررضا در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۳

  سلام من یک پسر ۱۳ ساله ام که از محل ادرار من مایع سفید بیرون میآید آیا این طبیعی است باید چه کار کنم؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام
   مایع اگر بیرنگ و شفاف است طبیعی است
   مطمئنید رنگ سفید ؟!!! باید بیرنگ و شفاف باشد

 164. توسط : هانیه در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید.
  من ۲۱سال دارم.تا حالا نزدیکی از طریق واژن نداشتم ولی به طور طبیعی پرده ندارم.
  حدود یکماه بود قرص سیپروترون مصرف میکردم و چند روز بعد از قطع پریود شدم.روز ۴ام پریودم با دوستم از مقعد نزدیکی داشتیم.
  منی دوس پسرم روی کمرم ریخت و تقریبا پاکش کرد.اما نشستم بدنم رو تا روز بعد رفتم حموم.
  از فردای نزدیکی هم دوباره قرص های سیپروترون رو شروع کردم.
  میخواستم بدونم احتمال بارداری تو این وضعیت هست؟

 165. توسط : هانیه در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۳

  چرا جواب سوال منو نذاشتین؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام
   دوباره بفرمایید؟

 166. توسط : الی در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۳

  چرا سوالهای منو حذف میکنین و جواب نمیدین؟
  ۲تا سوالپپرسیدم تاالان و هردو حذف کردین… .بی ربط نبوده و کاملا شرعی هم بوده و از الفاظ رکیک هم استفاده نشده بود.

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ بهمن ۱۳۹۳
 167. توسط : محمد در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۹۳

  سلام من پسری ۱۴ ساله ام و روی آلتم تازگی ها یک سوراخ جدید به وجود آمده و سوزش هم داره مثل اینه که با شیشه بریده باشه سوراخش کوچیکه و خجالت می کشم این مشکلو به خانوادم بگم و دانه هایی هم در پوست اطراف آلتم در آمده و درد هم ندارد آن ها مشکی اند و هر چند ماهی کنده می شوند …..

  • توسط : admin در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام
   حتما باید پیگیری کنید
   خجالت را کنار بگذارید چون ممکن است ضرر های این مشکل بعدا جبرانش سخت باشد ولی الان اگر بروید دکتر انشالله سریعا مشکل رفع میشود

 168. توسط : رضا در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۳

  با سلام
  ماساژ جنسی شامل چه کارهایی میشه؟
  ممنون میشم توضیح بدین.
  با تشکر فراوان

 169. توسط : boy در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۳

  با عرض سلام و تشکر
  ببخشید یه سوال داشتم
  به تازگی نامزد کردم
  ولی دستگاه تناسلی خانومم رنگش تیره ست
  البته خودشون سبزه هستن ولی دستگاه تناسلیشون خیلیی تیره تره
  میتونه از خودارضایی باشه؟
  ازشون پرسیدم گفتن اصلا خودارضایی انجام ندادن
  میتونه دلیل دیگه ای داشته باشه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز سعی کنید این افکاری که شیطان در ذهنتون ایجاد میکنه به کلی دور کنید
   وقتی همسر شما میگوید خیر یعنی خیر ! شک نکنید در حرف ایشون
   و با عشق زندگی کنید چه بسا با این شکاکی های بی مورد باعث دلسردی همسرتون و به نابودی کشاندن زندگیتان دچار شوید
   توکل بر خدا کنید و این افکار رو دور کنید

 170. توسط : زهرا در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۳

  سلام وقت بخیر یه سالو نیمه که عقد کردیم تو اولین رابطه ای که با نامزدم داشتم هیچ نوع دخولی صورت نگرفت ولی بعد از چند ساعت خون دیدم که هیچ دردی هم نداشتم.به خاطر اینکه میخواستم پرده ام تو دوران نامزدی پاره نشه هیچ وقت دخول صورت نگرفت ولی الان سومین باره که آلت همسرم به طور کامل داخل میشه و من هیچ درد و خونی نسبت به پارگی پرده ام نداشتم و من دو ماه قبل از عقدم عمل کیست تخمدانی داشتم ، آیا امکان داره تو عمل پرده ام برداشته بشه یا اصلا پرده ای نداشته باشم؟؟
  با تشکر

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام و عرض ادب
   این موارد فقط با تشخیص پزشک متخصص قابل استناداست

 171. توسط : رضا در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۳

  با سلام.من ۱ ساله که ازدواج کردم.همسرم از راه سکس واژینال(دخول) ارضا نمیشه.با دست مجبورم ارضاش کونم .دلیل این مشکل و راه حلش چیه؟
  با تشکر فراوان

  • توسط : admin در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام و عرض ادب

   بهترین راه ماساژ جنسی است که باید حد اقل ۲۰ دقیقه قبل از دخول انجام دهید تا ذهن ایشان اماده شود

 172. توسط : مهدی در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۳

  سلام خسته نباشید،رابسته جنسی چقدر باعث بزرگ شدن شکم مرد می شود؟؟
  من الان تو حالت عادی زیر شکمم یکمی بر آمده شده میخواستم ببینم بخاطر اونه؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام
   ارتباط مستقیم ندارد

 173. توسط : علی در تاریخ ۵ بهمن ۱۳۹۳

  با سلام و احترام به شما
  یک پسر مجرد
  در طول زندگی مجردی خودش اگه فقط به جنب شدن در خواب اکتفا کنه
  آیا هیچ مشکلی واسش پیش نمیاد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام
   مطمئن باشید خداوند بهترین خالق است و نباید در افریده اش حتی شک داشت …

   ازدواج یک نعمت الهی و لذت بخش و پرفایده است ، ولی گناه وزنان منفورترین اعمال نزد خداست

 174. توسط : sahar در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۳

  Salam. Dokhtari hastam 23 sale. Darnojavani asire gonah shodam va khod erzayi anjam dadam. Va ehtemal midaham k pardam pare shode. Alan mikham ezdevaj konam o inke hamsaram morevajeh beshe man parde nadaram moshkelati vase man b vojod miare. Lotfan rahnamayi konin k cheetori mitonm in masalaro makhfi kobam. Khahesh mikonam.
  D

  • توسط : admin در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۳

   با سلام
   حتما به پزشک برای تشخیص مراجعه کنید ، به احتمال بالا یک نگرانی بی مورد !
   نکته : پزشک به هیچ وجه علت را از شما جویا نمیشودو یا اسم شما را ثبت نمیکند !!

 175. توسط : اصغر در تاریخ ۲۹ دی ۱۳۹۳

  اگردوپسر۱۴ساله باشیم ویکدیگرمان رالمس کنیم دارای چه حکمی است؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۹ دی ۱۳۹۳

   با سلام
   توبه کنید و دیگر این کار رو تکرار نکنید

 176. توسط : am در تاریخ ۲۶ دی ۱۳۹۳

  سلام. همسر من به خاطر داروهای ضد افسردگی و ترک سیگار که مصرف میکنه میل جنسیش رو کاملاً از دست داده. دکتر بهش ویاگرا داده اما اون هم هیچ تاثیری نداشته. خودش هم اصلاً به فکرش نیست و سعی نمیکنه مشکلش رو حل کنه. بارها هم بهش گفتم اما… چیکارش باید بکنم؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۷ دی ۱۳۹۳

   با سلام و عرض ادب
   خانم ها جنس حساس و لطیفی دارند ! خانم شما به خاطر شرایط خاص افسردگی و دوره ترک سیگار تحت فشار هستند و شما به عنوان یک مرد باید درکشون کنید و کمکشون کنید سریع تر این دوره رو تمام کنند
   و به حالت طبیعی باز گردند …
   در مورد میل جنسی بهتر است با یک مشاور صحبت کنید که تخصصی راهنماییتان کنند

 177. توسط : naseri در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۳

  لطفا جواب رو به ایمیلم بفرستید
  استمنا باعت پارگی پرده میشه؟؟؟
  آیا پارگی پرده همراه با خونریزیه؟؟؟
  ممنونم

  • توسط : admin در تاریخ ۲۷ دی ۱۳۹۳

   با سلام
   در برخی موارد
   نه در همه موارد

 178. توسط : میثم در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۳

  سلام.من پسری۲۴ساله ومجرد هستم وحدود۳سال میشه ک تصادف کردم وضربه مغزی شدمو هشت روز آی سی یو بودم .بهوش اومدم که یطرف بدنم طرف چپ کم کار وبی حس شدطی این ۳سال با تحت نظارت پزشک باجلسات فیزیوترابی شکرخدابهترشدم الانم فکرم مشغوله ازاینکه اصلا ارضانمیشم شبا.وبا اینکه میدونم خودارضایی مزایا و گناه داره اصلا چنین کاری نمی کنم.خواستم بدونم ارضا نشدن وخارج نشدن آب منی در بدن معایبش چیه آیادوران متاهلی برا بچه دار شدن مشکل پیش میاد…. ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ دی ۱۳۹۳

   با سلام
   انشالله کامل بهبود پیدا کنید
   این موارد باید به پزشک متخصص مطرح کنید حتما

 179. توسط : delaram در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۳

  من دختری ۱۴ ساله هستم اما قد و وزن و هیکلم مثل ۱۸ ۱۹ ساله هاست . من با دوست پسرم از پشت سکس داشتم ۳ بار اما ابش رو داخل نریخت مدیر مدرسمون از همه گواهی بکارت خواستن فک میکنم پردم سالم باشه اما دوستم گفت اونرو از پشت هم معاینه کردن میخاستم بدونم میفهمن من از پشت رابطه داشتم یا نه و اینکه وقتی برای دوس پسرپ التش رو میخورم ابش اومد و من خوردم و روز بعد گلو درد داشتم ایا ربطی داشته؟راستی اگر پرده پتره بشه و بدوزیم باز هم در معاینه مشخص هست یا نه لطفا جواب بدید

 180. توسط : delaram در تاریخ ۸ دی ۱۳۹۳

  Ba salam bebakhshid man chand ta soal rajebe sex dashtam mikhadtam bbinam az ki mitonam javabe daghigh begiram man 14 salame va nemitoonam be tanhai doctor beram bad az sex moshkelati baram pish omade lotfan rahnamaim konin

  • توسط : admin در تاریخ ۸ دی ۱۳۹۳

   با سلام
   بپرسید سوالاتتون را

 181. توسط : م در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۳

  با سلام :آیا نزدیکی با همسر از مقعد برای زن خطر ناک است چع عوارضی دارد

  • توسط : admin در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۳

   با سلام
   به شدت نهی شده در اسلام و پزشکی روز !
   یکی ازخطرات بی اختیار شدن مدفوع است ..

 182. توسط : سعید در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۳

  سلام .
  پسری ۲۴ ساله هستم . در جنب شدن های شبانه دچار سوزش شدیدی میشم . برای جلوگیری از این درد هفته ای یک یا دو بار خود ارضایی میکنم تا تو خواب به سراغم نیاد و این دردی که دارم هم مختص جنب شدن در خوابه. میخواستم بدونم مشکلم چیه و چکار باید انجام بدم .

  • توسط : admin در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۳

   با سلام
   دوست عزیز باید به متخصص مجاری مراجعه کنید تا مشکل رفع شود
   خود ارضایی مشکلی را حل نمیکند بلکه هزاران مشکل دیگه ایجاد میکند …

 183. توسط : آرمان در تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۳

  باسلام..میخواستم بدونم میتونم سوالاتمو اینجا مطرح کنم؟؟؟؟؟ با تشکر

  • توسط : admin در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۳

   سلام
   بله بفرماییید
   اگر خصوصی ایمیل بزارید جواب به ایمیلتون میفرستیم

 184. توسط : یه خانم در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۳

  ببخشید کرم weetبرای ازبین بردن موهای ناحیه تناسلی بانوان خوبه؟؟؟ضرر نداره؟؟؟اگه مارک بهتر میشناسید معرفی کنید باتشکر

  • توسط : admin در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۳

   با سلام و عرض ادب
   بهترین ابزار برای از بین بردن مو زائد
   پودر موبر نوره میباشد که از گیاه طبیعی درست شده و صد درصد تست شده است

  • توسط : admin در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۳

   با سلام و عرض ادب
   بهترین ابزار برای از بین بردن مو زائد
   پودر موبر نوره میباشد که از گیاه طبیعی درست شده و صد درصد تست شده است

 185. توسط : مینا در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۳

  با سلام دوباره.یه سوال دیگه هم داشتم.مدتی خودارضایی میکردم البته نه به صورت دخول فقط مالش.یکبار روز آخر پریودی من بود که پاهامو به هم فشار دادم که به سطح روی واژن فشار بیاد و ارضا شم.بعد رفتم حموم و از حمام که اومدم مقداری خون دیدم.نه دردی داشتم نه سوزشی. خواستم بدونم یعنی ممکنه پرده من آسیب دیده باشه.تا حالا هیچ رابطه جنسی و دخول هم نداشتم.ممنون میشم کمک کنید.

  • توسط : admin در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۳

   با سلام
   اصولا در این وضعیت دلیلی نداره پرده از بین برود !
   ولی برای اطمینان بیشتر میتوانید به پزشک مراجعه کنید …
   ( پزشک به هیچ وجه از شما در مورد علت چک نمیپرسد و اطلاعات شما جایی ثبت نمیشود )

 186. توسط : مینا در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۳

  با سلام.من دختری ۲۲ ساله هستم.مدتی خودارضایی میکردم البته نه دخول فقط روی واژن رو میمالوندم. الان میخوام که این کار رو ترک کنم.به نسبت هم کم شده.ولی بعضی وقتا به شدت احساس سکس دارم طوری که واژن من خیس و حتی مایع سفید رنگ ازش خارج میشه.ولی اصلا نمیدونم این حس رو چطوری برطرف کنم.هرکاری میکنم که ذهنم طرفش نره ولی نمیشه.تا حالا رابطه جنسی هم نداشتم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • توسط : admin در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۳

   با سلام
   نیاز جنسی یک نیاز طبیعی است که باید از راه صحیح به ان پاسخ گفت

   بهترین گزینه برای شما یک ازدواج موفق است تا به ارامش برسید …

   در حال حاظر میتوانید با ورزش ، دوش اب سرد هنگام این حالت این وضعیت رو تغییر بدهید

   در هر صورت توکل کنید به خدا و ازش ارامش بخواهید …

 187. توسط : Eli در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۳

  با سلام. با نامردم رابطه دارم اما نه در حد دخول. من واسه اون اورال سکس انجام میدم خودش اصرار داره که براى منم انجام بده ولی حاالش بد میشه میخواد بیاره بالا!من چیکار میتونم بکنم؟ایراد از منه یا اون؟واژن من بو میده،بد مزس؟چجورییه که اینجوری میشه. باید چیکار کنم؟اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.واقعاً یه معزل شده تو رابطمون!

  • توسط : admin در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۳

   با سلام
   اورال سکس برای مردان خطرات زیادی دارد ! زیرا واژن زن محل تجمع باکری های مختلفی هستند که مضر ههم نیستند ولی خوب مطمئنا برای سیستم گوارش یک انسان بسیار خطرناک میباشند !!
   اگر ایشون اسرار دارند باید ببینید ایا از این کار لذتی میبرند یا فقط برای محبت به شماست ؟!!! در هر دو صورت میتوانید از کاندوم زنانه استفاده کنید که این مشکلات به وجود نیاید
   و یا به ایشون بگید به جای این کار از ماساژ س ک . س ی شما رو بهره منده کننده که صدها برابر لذت بخش تر و مفید تر برای یک خانم است …

 188. توسط : علی در تاریخ ۲۱ آذر ۱۳۹۳

  چرابه سوالم جواب نمیدید

  • توسط : admin در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۳

   ایمیلتون رو بزارید براتون به ایمیل ارسال کنم

 189. توسط : یه خانم در تاریخ ۱۹ آذر ۱۳۹۳

  باسلام میخواستن بپرسم که آیا هنگام رابطه جنسی باید موهای شرمگاهی(آلت زنانه)خود را بزنیم؟؟؟چه جوری؟؟؟باتشکر

  • توسط : admin در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۳

   با سلام
   در روایات سفارش شده است که پاکیزه باشید !!
   میتوانید از کرم موبر و یا از پودر های موبر مثل نوره استفاده کنید
   روش کار بسیار ساده است به این شکل که پودر رو با مقدار کمی اب مخلوط میکنید ، و ان را ورز میدهید تا شبیه خمیر شود
   بعد این خمیر به نواحی مو مالیده میشود باید ۱۰ الی ۱۵ دقیقه صبر کنید این خمیر کامل رومی موها خشک شود بعد از ان میبینید کلیه موها یکجا کنده میشود
   بدون هیچ درد و زخمی ، دقت کنید تیغ به هیچ وجه وسیله خوبی برای ازبین بردن موهای زائد بدن نیست

 190. توسط : Amir در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۳

  سلام
  من ۱۷ سالمه الان حدود ۵ ساله خودارضایی میکنم میخواستم بدونم خودارضایی روی بچه دار شدن تأثیر داره یا نه ..؟؟؟؟
  لطفا زود جواب بدید

 191. توسط : نگار در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۳

  سلام
  حدود یک سال پیش من برای اولین بار از جلو سکس داشتم اما نه درد زیادی حس کردم نه خون ریزی داشتم ، بعد از اون حدود ۱۷ با دیگه هم سکس از جلو داشتم که باز هم خون ریزی نکردم
  می خواستم بدونم پرده ای وجود داره که پاره بشه ولی نه درد داشته باشه نه خون بیاد؟!!

  • توسط : admin در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۳

   با سلام
   خیلی از دختر ها مادرزادی پرده ندارند و خیلی ها پرده شون نوعی که هنگام پاره شدن نه دردی حس میکنند نه خونی …

 192. توسط : علی در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۳

  پسری ۱۷ ساله هستم و خود ارضایی نمیکنم اما طول آلت من در حالت نعوظ به ۲۳ سانت میرسه و هنوز هم در حال رشد هست .چی کار کنم

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۳

   با سلام
   این مورد ژنتیکی است
   به صورت فیزیکی کاری نمیش انجام داد غیر از پوشیدن لباس زیر مردانه
   ولی در صورت اهمیت موضوع به پزشک مراجعه کنید

 193. توسط : Amir در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۳

  سلام
  من ۱۷ سالمه میخواستم بدونم حالت آلت تناسلی مهم هست یا نه ..؟؟
  آلت تناسلی من خمیده رو به پایینه
  میخواستم بدونم این حالت مشکلی نداره …؟؟
  لطفا” زود جواب بدید

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۳

   با سلام
   فقط از نظر ذهنی شاید مهم باشد و الی مهم توانایی مرد است

 194. توسط : مینا 123 در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۳

  با سلام سوال من اینکه من ۷ ساله خودارضایی داشتم و یک ضربه به طور شوخی از پشت خوردم که درد داشت و خودمم والیبالیستم میخواستم بدونم بکارت من ممکنه از بین رفته باشه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۳

   با سلام
   تشخیص فقط توسط پزشک متخصص صورت میگیرد

 195. توسط : مرجان در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۳

  سوالمو جواب بدین.من اصلا تمایل جنسی ندارم ۶ ساله ازدواج کردم چکار کنم

  • توسط : admin در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۳

   با سلام
   به پزشک متخصص مراجعه کنید
   با دارو انشالله حل میشود

 196. توسط : مرجان در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۳

  خوبه ولی نا مفید

 197. توسط : رامین موسوی زاده در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۳

  الان پنج سال میشه که هوس سکس کردن میکنم ولی باهیچکس رابطه ای نداشتم عکسهای سکسی یا فیلم سکسی نگاه میکنم نمیتونم ترکش کنم هوسم زیادتر میشه روز به روز از اینکه میخوام ازدواج کنم میترسم زیاد رابطه ای نداشته باشم باهمسرم میخوام ترک کنم توروخدا راهناییم کنینن تا ترک کنم

 198. توسط : رامین موسوی زاده در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۳

  سلام میخواستم بپرسم ک چند روزی دیگه میخوام ازدواج کنم ولی میترسم از بس از من منی اومده راهنماییم کنین

  • توسط : admin در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۳

   با سلام
   دوست گلم متوجه سوالتون نشدم !
   ایا به صورت طبیعی محتلم میشوید ؟ یا با استفاده از خود ارضایی ارضا میشوید ؟

 199. توسط : ماهک در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۳

  من چند روز پیش برای اولین با همسرم رابطه جنسی برقرار کردم و همسرم پرده من رو برداشت اما من بشدت دردم اومد و گریه کردم فردای او ن روز باز همسرم تمایل به برقراری رابطه داشت اما با درد شدید من و گریه ام این رابطه نیم تمام موند حالا من خیلی میترسم و سعی میکنم از برقراری رابطه باهاش پرهیز کنم اما دلم نمیخاد ازم دلگیر بشه آیا راهی هست که این درد تسکین پیدا کنه پرده من از نوع حلقوی و ضخیمه

  • توسط : admin در تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۳

   با سلام و عرض ادب
   متاسفانه کثیری از زوج ها به دلیل عدم اطلاعات کافی برای رابطه جنسی ، دچار ضربه های روحی شدیدی میشوند ! نگرانی شما تحسین برنگیز است ، در بسیاری از خانم ها نوع پرده به صورتی که است که حتما باید با جراحی برداشته شود !! پس جای نگرانی نیست و در در همه خانم ها اولین رابطه ها دردناک خواهد بود ! علت ان عدم اطلاعات کافی مرد و زن برای این مورد است ، پیشنهاد من به شما به شرح زیر است :
   هر روز با همسر خود رابطه داشته باشید البته تا زمانی که وی میل دارد ، و رابطه رو حد اقل ۳۰ الی ۱ ساعت طولانی کنید ، ایشون در این مدت با ماساژ و لمس واژن باید بدن شما رو اماده برای دخول کنند
   دخول برای اخرین دقایق رایطه است ، زمانی که زن کاملا برای دخول اماده است و واژن نیز این امادگی برایش ایجاد شده است ، به هیچ وجه درد رو تحمل نکنید ، این باعث میشود اسیب روحی شدیدی ببینید به طوری که تا اخر عمر از رابطه جنسی متنفر شوید ، دقت کنید سکس فقط دخول نیست ، از یک دیگر لذت ببرید و عشق بازی کنید ، به مرور بدون شما به یک رابطه کامل عادت میکند ، وقتی زمان رابطه طولانی میشود ،واژن پذیرای دخول است و دیگر درد بی معنا میشود پس نگرانی و استرس رو از خود دور کنید و با عشق با همسرتون رابطه عاشقانه ای داشته باشید .

 200. توسط : علی در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۳

  با سلام برخود لازم میدانم از سایت بسیار خوبتان و جوابها و راهکارهایی که برای بهبود اشخاص ارائه میکنید تشکر و قدر دانی کنم. سوالی داشتم و آن اینکه از دوران نوجوانی هر وقت با دختری حرف می زدم و یا توی تاکسی کنار دختری می نشستم و یا با دختری هم قدم می شدم اگر طرف بدن زیبایی داشت سریع آلت تناسلی ام راست میکنه! در بعضی از مواقع وقتی بصورت تلفنی با کسی حرف می زنم لباس زیرم خیس میشود. البته جسارتاً این خیس شدن به معنی خروج منی نیست. این مساله باعث شده زمانی که با خانمی هم صحبت می شوم به طرز بسیار بدی جلوی شلوارم بالا آمده این مساله نیز باعث روابط بسیار بد اجتماعی من شده است. از آینده بسیار می ترسم که با همسرم به مشکلات فراوانی برخورد کنم.

  • توسط : admin در تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۳

   با سلام
   بهترین راه حل ازدواج دوست عزیز
   ازدواج کنید و از زندگی تون لذت ببرید
   سعی کنید کمتر با نامحرم برخورد داشته باشید تا ازدواج کنید

 201. توسط : shadi71 در تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۳

  سلام خسته نباشید خاهش میکنم به سوال من پاسخ دهید چون هر دکتری رفتم به نتیجه نرسیدم من وقتی با همسرم نزدیکی دارم و وقتی به حالت ارضا میرسم خونریزی دارم ولی رابطه هایی که به ارضا ختم نمیشه خونریزی ندارم البته با تحریک کلیتوریس ارضا میشوم مدت خونریزی تا ده روز یا بیشتر هم طول میکشد که هیچونه دردی احساس نمیکنم در دهانه رحم یا واژن هم هیچ گونه زخمی ندارم تو رو خدا کمکم کنید من خیلی نگرانم یعنی مشکلم چی میتونه باشه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۳

   با سلام
   مورد شما تخصصی است و باید حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید ، پزشکان بی تجربه در این زمینه اطلاعاتی ندارند

   حتما پیگیرید کنید

 202. توسط : محمد در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۳

  سلام من پسر جوانی ۲۴ ساله هستم که از یکسال پیش شروع به خود ارضایی کردم و مجرد هستم به مرور زمان نعوظ آلت تضعیف شده و اخیرا روی سینه ام احساس فشار میکنم آیا با ترک خودارضایی نرمی نعوظ برطرف میگردد؟ فشار روی سینه ارتباطی به خود ارضایی من دارد؟ آیا خودارضایی باعث درد در کمر هم میشود؟ آلتم نیز نسبت به گذشته کوچکتر شده است آیا این نتیجه خودارضایی است ؟ آیا پس از ترک خودارضایی سایز آلت به مرور برمیگردد؟با تشکر

  • توسط : admin در تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۳

   با سلام افراط شما در این کار باعث این زیان های شدید شده این عمل رو به شدت کاهش و در صورت امکان کاملا ترک کنید

 203. توسط : رها در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۳

  سلام سوالی داشتم من با نامزدم از راه مقعد یک بار رابطه داشته ام که دردم زیادی حسن میکردم تا جایی که احساس میکردم به مثانه هم فشار می آید و در واژنم احساس سوزش داشتم در فردای اون روز متوجه لکه. خون شدم که خیلی کم بود و انگار همراه آب کمرم بود آیا این میتونه نشانه این باشه که بکارتم آسیب دیده تو رو خدا کمکم کنید خیلی نگرانم و.میترسم .و سوال دیگه چند روز بعد باز با نامزدم رابطه داشتیم ولی در حد لمس واژن برا رسیدن به واژن و هیچ دخولی صورت نگرفت ولی من باز فردا اون روز همراه آب کمرم. انگار خون قاطیش بود و رنگش رقهوه ای کرده بود اما خیلی کممق شبه با قیمانده های عادت ماهانه بعد ه از ناتمامش بود خواهش میکنم راهنمایی کنید این میتونه نشونه این باشه که بکارتم آسیب دیده خیلی میترسم

  • توسط : admin در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۳

   با سلام
   رابطه مقعدی بسیار مضر است و یکی از ضرر های ان بی اختیار شدن مدفوع است !
   در مورد اسیب باید به متخصص مراجعه کنید

 204. توسط : aliaria در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۳

  سلام
  آیا عدم جهندگی اسپرم در مردان نشانه ناباروری در آنهاست

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۳

   با سلام
   اگر منظورتون عدم جهندگی منی هنگام ارضا هست باید خدمتتون عرض کنم خیر این نشانه ناباروری نیست و با ورزش کگل در اکثر موارد میشه مشکل حل کرد
   ولی اگر دقیقا منظورتون ضعف اسپرم در انجام لقاح است باز هم نشانه ناباروری نیست !!!! زیرا درمان دارد

 205. توسط : nazi در تاریخ ۵ آبان ۱۳۹۳

  سلام.من دوسال عقدکردم اما هنور دخول نداریم قبلا خودارضایی داشتم و الان چون شوهرمم ماهی یبار تا دوبار دوروز پیشمه گاهی خود ارضایی دارم و خیلی نگرانم میکنهدذ رابطه با ضوهرمم گاهی ارضا نمیشم.خیلی میترسم لطفا بهم کمک کنین ممنون.اگه میتونین برام میل کنین.بازم ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۶ آبان ۱۳۹۳

   با سلام
   خود ارضایی باعث اختلال در رابطه زناشویی میشود
   در مورد عدم دخول در دوران عقد کار بسیار خوبی کرده اید چون عرف بعد از عروسی این عمل انجام باید بشود .
   بهترین کار برای شما این است که معاشقه رو طولانی کنید و به هیچ وجه در دورانی که همسرتون پیشتون نیست خود ارضایی نکنید

 206. توسط : مجتبی در تاریخ ۳۰ مهر ۱۳۹۳

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من و نامزدم هنوز عقد نکردیم و بیشتر به هم اس ام اس میدیم
  دیشب که اس ام اس عاشقانه میدادیم نامزدم تحریک شده بود و یهو درد شدیدی توو کل کمرش داشت و بعد چند دقیقه خوب شد در ضمن روز پنجم پریودش بود
  به نظر شما این در به خاطر چی بوده
  خیلی نگرانم ممنون میشم اگه کمکم کنین

  • توسط : admin در تاریخ ۳۰ مهر ۱۳۹۳

   با سلام
   اگر روز ۵ پریود بوده خوب مورد طبیعی میتونه باشد / از طرفی با تحریک خارجی این مسئله تشدید شده است .
   در صورت ادامه دار بودن به پزشک متخصص مراجعه شود / ولی ظاهرا مشکل خاصی وجود نداشته است
   در ضمن سعی کنید قبل از عقد از رابطه عاشقانه و عمیق پرهیز کنید .

 207. توسط : Ali niromand در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۳

  سلام من با دوستم از جلو رابطه داشتم ولی آلت به طور کامل وارد واژن نشد که ناگهان روی آلتم یک لخته خیلی سیاه رنگ رنگ عجیبی داشت مواجه شدم حالا نمیدونم به پرده اسیب وارد شده یا مال پریودی بوده؟ممنون میشم راهنماییم کنین

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۳

   متاسفم برای این اتفاق و همچنین برای این خانم!
   اسیب دیدن پرده رو پزشک متخصص میتواند تشخیص دهد

 208. توسط : سارا در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۳

  باسلام خواهشمندم شوالمو سریع جواب بدی. من در خانوم ۲۱ساله ام بعضی اوقات در خواب جنب میشم. جنب منم طوریه که فقط بدنم سست میشه و چیزی از واژنم بیرون نمیاد حتی وقتی از خواب بیدار میشم میخواستم بپرسم برای نماز باید غسل کنم؟مرجع تقلیدم ایت ا… سیستانی هستن ممنون

 209. توسط : نازی در تاریخ ۲۶ مهر ۱۳۹۳

  سلام من دختر ۱۸ ساله ای هستم تا حالا سکس نداشتم ولی بخاطر نا اگاهی فکز میکنم دیگه پرده ندارم وبه تازگی در دوران قاعدگی از من لخته های زیادی خارج می شود .ایا این مشکل من است ؟ باید چکارکنم تا اشتباه م جبران بشه؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۶ مهر ۱۳۹۳

   با سلام و عرض ادب
   تشیص از دست دادن پرده بکارت کار پزشک متخصص است بهتر به یک متخصص مراجعه فرمایید .

 210. توسط : میلاد در تاریخ ۲۶ مهر ۱۳۹۳

  با سلام
  من چند روز پیش با برای اولین بار همسرم به صورت دهانی رابطه داشتم.
  امروز صبح از شدت درد بدن نتوستم راه برم.و گلو درد شدیدی داشتم.وقتی به پزشک مراجعه کردم گفتند گلوم عفونت باکتریای شدید پیدا کرده و لکه های سفید بی شماری روی لوزه هام جمع شده.در حالیکه مطمئنم از سرما و شخص دیگری که این مشکل را در گلوش داشته نبوده.
  می خواستم بدونم ممکنه همسرم مبتلا به عفونت باکتریایی بتا استرپتوکوک بوده و از طریق خوردن ترشحاتش به دهن و در نتیجه گلوی من منتقل شده باشه؟
  چون در واژن ایشون از نظر ظاهری زخم.توده.درد و امثال اینها وجود نداره.یک راه موثر برای تشحیص وجود این باکتری در واژن را ازتون خواستارم.
  با تشکر

  • توسط : admin در تاریخ ۲۶ مهر ۱۳۹۳

   با سلام
   به صورت طبیعی در واژن باکتری هایی زندگی میکنند که طبیعی هستند و مفید اند .

   روش تشخصیص باکتری مضر بوی بد واژن است که در این مورد مقالات زیادی منتشر شده است

   سکس دهانی باید کنترل شده باشد ، این نکته رو در خاطر داشته باشید که ترشحات سطح واژن نباید خورده شود
   به این نکته توجه کنید الت مردا و واژن زنان وسیله دفع ادرار نیز میباشد پس باید در سکس دهانی دقت کنید
   که ترشحات و حتی اب دهان در این مدت خورده نشود .

   موفق باشید

 211. توسط : سارا در تاریخ ۱۷ مهر ۱۳۹۳

  سلام من خانمی ۲۱ساله م و شوهرم ۲۸سالشه من تقاضای سکس زیادیا دارم مثلا هر یه شب درمیون اما شوهرم به دلیل اینکه از ۷صب میره تا ۶بعدازظهر نمیتونه خیلی نیاز منو برطرف کنه خودش میگه منم هرشب دوست دارم اما خسته م به نظرتون چیکار کنم؟اگه خود ارضایی کنم خیلی گناه میکنم؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۹۳

   با سلام
   خوب وقتی اب هست تیمم باطل چه برسه بین حلال و گناه کبیره بخواهید یک کدام راانتخاب کنید
   بهترین کار درخواست مستقیم از همسرتون است که وقتی در هفته رو به شما اختصاص بدهند ، بیشتر با محبت و جاذبه ایجاد کردند خودکار مرد رو میتوان
   به رابطه عاشقانه تر علاقه مند کرد نه صرفا میل به رابطه جنسی .

 212. توسط : بنیامین در تاریخ ۱۴ مهر ۱۳۹۳

  سلام تروخدا سوال من و جواب بدین ی جوان ۱۸ ساله هستم که هنوز ازدواج نکردم و ماهی ۲ الی ۳ بار خود ارضایی میکنم میخواستم بدونم وقتی ازدواج کنم مشکلی برام پیش میاد یا ن؟؟؟؟تروخدا جواب بدین.

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ مهر ۱۳۹۳

   با سلام

   بزرگترین ضرر خود ارضایی زود انزالی است که در زندگی زناشویی باعث مشکلات کثیری میشود

 213. توسط : سارا در تاریخ ۶ مهر ۱۳۹۳

  با سلام ممنون از سایتتون من سه ساله ازدواج کردم و رابطه جنسی کامل داشتم الان چند ماهی میشه که بعضی اوقات تقریبا هر یکی دوماه شاید کمتر یا بیشتر موقع نزدیکی یهو یه حس درد همراه باد زیر شکمم میپیچه طوریکه نمیتونم تحمل کنم و خم راه میرم تا دو سه ساعتم طول میکشه تا بهتر بشم خواهش میکنم بگید من چم شده؟

  • توسط : admin در تاریخ ۷ مهر ۱۳۹۳

   با سلام

   ضمن تشکر از انتخاب سایت رها فان برای پرسش سوال

   در حالت کلی این مسئله طبیعی میباشد و برای خانم هایی که به تازگی ازدواج و رابطه جنسی کامل نداشته اند که با نوازش و تاخیر در دخول میتوان این مورد را به مرور رفع کرد
   ولی در صورتی که موقعیت فوق را ندارید بهتر است به دکتر زنان مراجعه فرمایید .

 214. توسط : کیمیا در تاریخ ۲۴ شهریور ۱۳۹۳

  سلام من دختری ۱۶ ساله هستم تا الان سکس نداشتم وتوسن ۱۰ سالگی به بلوغ رسیدم ولی حدود دوساله که خیلی تحریک میشم و نیاز جنسی شدیدی دارم این موضوع خیلی نگرانم میکنه چون هم سن و سالای من اینطور نیستن و حتی از رابطه جنسی بدشون میاد ولی من خیلی احساس نیاز میکنم لطفا بگید مشکل یا بیماری خاصی دارم؟؟؟باید به دکتر زنان یا مشاور روانشناس مراجعه کنم؟؟؟ خواهش میکنم کمکم کنید۰۰

  • توسط : admin در تاریخ ۲۴ شهریور ۱۳۹۳

   با سلام
   این مورد طبیعی ولی باید عفاف پیشه کنید و از افکار وسوسه انگیز دوری کنید
   یک مشاوره پیش یک خانم هم برید مناسب است .

 215. توسط : جواد در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

  سلام خسته نباشی ببخشید ی سوال فوری داشتم من با نامزدم سکس معقدی داشتم همون روز هم پریود بود روز اولش بود من متوجه نشدم منی داخل معقدش ریختم ولی زود رفت شستش الان ۲ روزه که میگه خونریزی ندارم اصن هیج دردی ندارم ممکن هست حامله شده باشه چیکار کنم خواهش میکنم دکتر

  • توسط : admin در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

   با سلام ار راه مقعد کسی حامله نمیشود
   در ضمن بنده دکتر نیستم ان شالله مهندس میشویم دی:

 216. توسط : تارا عضیمی در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

  سلام ببخشید نامزدم میخواست از پشت با هم رابطه داشته باشیم ولی نشد و مایع منی ریخت لای باسنم.پاکش کردم ولی دو ساعت بعد حموم کردم.ترسیدم بااردار شم دو تا قرص اورژانسی خوردم حالا هم خیلی استرس زارم میترسم پریود نشم و باردار بشم من تا حالا هیچ گونه رابطه ای نداشتم این اولین بار بود

  • توسط : admin در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

   ابتدا سعی کنید رابطه مقعدی نداشته باشید چون اصلا بهداشتی نیست و توصیه نمیشود .
   در مورد باردار شدن حتما میبایشت مایع منی حاوی اسپرم به داخل واژن زن راه پیدا کند و در چنین شرایطی شما باردار نمیشوید
   میتوانید برای جلوگیری از بارداری از کاندو استفاده کنید .

 217. توسط : صبا در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۳

  سلام.سایت عالی هست.لطفا درباره غسل جنابت و مایع مذی و اینکه چه موقع بیرون میاد و بیرون آمدن کدام آب ها در دو جنس چه هنگام نیاز به غسل دارد توضیح بدید.
  ممنون

 218. توسط : مریم در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خوب بید. ولی در کل اگه احساس و عشق به طرف مقابل باشه همه چی هم خودبه خود دنبالش میاد :inlove:

 219. توسط : ناشناس در تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۲

  بدنبود

 220. توسط : زهرا در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۱

  سلام
  در زمان رابطه جنسی بسیار دیر ارضا میشوم و بعد از ارضا شدن توانی برای ادامه ی ارضا با همسرم ندارم ک اوهم بتوانم ارضا کنم؟
  و بیشتر از یک بار نمیتوانم ارضا شوم
  کمکی میتوانید بهم بکنید
  با تشکرXمطالب داغ روز

عکس زیباترین زنان جهان در سال 2018

عکس بهاره رهنما بعد از کاهش وزن ۴۰ کیلویی