نحوه آشنایی دختران و پسران چگونه است؟ - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

سریال دستت را به من بدهسریال دستت را به من بده
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

خانه / اخبار داغ / نحوه آشنایی دختران و پسران چگونه است؟

نحوه آشنایی دختران و پسران چگونه است؟

نحوه آشنایی دختران و پسران چگونه است؟

طبق یک نظر سنجی انجام شده از دختران و پسران در خصوص نحوه آشنایی، میزان تمایل به دوستی، مکان دوستیابی و اطلاع والدین؛۶۱ درصد پسرها معتقدند که روابط با دوستان دختر خود را به شکل مقطعی ادامه می دهند و ۵۰ درصد دخترها نیز به قطع ارتباط در صورت احساس بازیچه بودن از سوی پسرها ابراز تمایل کرده اند…

بر اساس این گزارش ۵۹ درصد پسرها پارک و مراکز تفریحی را مکان دوستیابی عنوان و تنها دو درصد خیابان را محل مناسبی دانسته اند.

در خصوص اطلاع والدین از دوستی ها،۸۱ درصد دختران اظهار داشته اند دور از چشم والدین خود با پسرها ارتباط داشته و ۱۰ درصد بیان کرده اند که مادرانشان مطلع هستند و تنها سه درصد به اطلاع کامل والدین خود اشاره کرده اند.
تحقیقات غیر رسمی در ایران نشان می دهد که بیشتر دخترها قصدشان از دوستی با پسرها ارضاء نیازهای عاطفی، احساسی و پرکردن تنهایی است و انگیزه اصلی اکثریت پسران کامجویی و سوء استفاده بوده که با فرایند موسوم به “مخ زنی” و دادن وعده ازدواج انجام می گیرد.

 

 

نحوه آشنایی دختران و پسران چگونه است؟ 

 

 

 

وعده ازدواج

یکی از بهانه های ارتباط بین پسران و دختران وعده ازدواج از ناحیه پسر است و معمولا با این وعده ها پسران با دختران ارتباط پیدا می کنند. در حقیقت، دختر و پسر با طرح مساله “ازدواج” با یکدیگر رفاقت کرده، سعی می کنند نیازهای عاطفی همدیگر را برآورده کنند، اما حقیقت امر این است که این وعده ها در حدّ خیال بافی می مانند و جامه عمل نمی پوشند.

 

انگیزه جنسی

از انگیزه های دیگر ارتباط دختر و پسر بهره بری جنسی است. این پدیده در میان اقشاری از جامعه که از لحاظ رشد فکری و فرهنگی در انحطاط شدیدی به سر می برند، بیشتر دیده می شود. این افراد برای ارضای غرایز جنسی خود، همه ی ارزش های خانوادگی و فردی خود را قربانی می کنند و دست به رفتاری می زنند که برای اغلب افراد جامعه، بسیار پست تلقّی می شود.
رابطه ی جنسی بین دختر و پسر، مشکلات زیادی را برای دختر، که قربانی اصلی این رابطه است به دنبال می آورد. اشتغال ذهنی درباره ی این موضوع که مبادا این ارتباط برای او در آینده مشکل ساز باشد، تعادل روانی او را به نحو چشم گیری بر هم می زند و فشار روانی زیادی بر او تحمیل می کند.

چنین دخترانی در ازدواج با مشکل روبه رو می شوند و حاضر به ازدواج نیستند و زمانی که با فشار خانواده روبه رو می شوند و تن به ازدواج می دهند، همیشه نگران افشای رابطه گذشته خود هستند و از اینکه همسرشان از رابطه مخفی آن ها در گذشته آگاه شود رنج می برند.

نحوه آشنایی دختران و پسران چگونه است؟

جذابیت، قدرت، توهمی کودکانه

یکی دیگر از انگیزه های دوستی با جنس مخالف این است که پسران، داشتن دوست دختر را یک قدرت اجتماعی برای خود تصور می کنند و دختران نیز داشتن یک دوست پسر را یک جاذبه فردی و اجتماعی برای خود به حساب می آورند.
اما طول نمی کشد که پی خواهند برد این قدرت نمایی و جاذبه ارائه شده به قیمت از دست دادن بسیاری از جاذبه ها و قدرت های اجتماعی و شخصیتی دیگر تمام شده، در نتیجه، دوستی ها به پایان می رسند و حسرت از دست دادن شرافت و ارزشمندی خویش، دنیایی از تعارض را در درون دختر و پسر باقی می گذارد.

پناهگاهی نا امن

دختران و پسرانی که مورد بی محبتی در خانواده قرار می گیرند و از وضعیت روانی و اجتماعی خویش ناراضی هستند، از طریق برقراری روابط پنهان با جنس مخالف، درصدد کسب رضایت و یا به عبارت دیگر، به دنبال یافتن شرایطی هستند که برای آن ها اطمینان خاطر و رضایتمندی بیشتری فراهم کند و پناه گاهی برای جبران کمبود محبت خود فراهم سازند.

نحوه آشنایی دختران و پسران چگونه است؟

اطمینان خاطری که دختران و پسران از طریق برقراری دوستی بین خود جستجو می کنند هیچ گاه حاصل نمی شود، زیرا این روابط پنهانی و به دور از چشم خانواده صورت می گیرد. به همین دلیل، دختر و پسر باید وقت و توان زیادی صرف کنند تا بتوانند زمینه این رابطه را فراهم کنند و تحمل ترس و اضطراب مستمری که دو طرف باید تحمّل کنند تا این روابط از چشم آشنایان پنهان بماند، رضایتمندی و آرامشی را که به دنبال آن هستند خنثی خواهد کرد.

 

رابطه جنسی در اوایل دوستی

بر اساس نتایج یک پژوهش که در مناطق شمالی پایتخت صورت گرفته است، اکثر دختران طی شش ماه الی یک سال اول رابطه خود باجنس مخالف، درگیر روابط جنسی می شوند.
اکثر قریب به اتفاق دخترانی که رابطه دوستی طولانی مدت با پسران دارند در آغاز رابطه دوستی علی رغم تصورشان درگیر روابط جنسی خواسته یا عمدتا ناخواسته می شوند.
این در حالی است که تقریبا همه دختران مورد مطالعه در ابتدای برقراری رابطه دوستی تصور می‌کرده‌اند که از درگیری جنسی مصون بوده، مهارت و قدرت کافی را در کنترل و هدایت روابط و دوستی دارند.
در بخش دیگری از این مطالعه آمده است اکثر قریب به اتفاق آنها در آغاز روابط دوستی با پسران بر این باور بودند که آنها خیلی زرنگ تر از آن هستند که دوستشان بتواند از آنها سوء استفاده جنسی کند.

 

یکی از علل درگیر شدن دختران در روابط جنسی برداشت نادرست آنها از روابط دوستی با پسران عنوان شده است. به عنوان مثال انگیزه و هدف اکثر دختران از برقراری رابطه دوستی با جنس مخالف جلب حمایت و عاطفه گزارش شده است، در حالی که در پسران، برقراری روابط جنسی انگیزه و هدف اصلی رابطه دوستی بوده است.

 • ۱۹ دیدگاه
 • سعید
 • ۰۴ فروردین ۱۳۹۲
 • 3,966 بازدید
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
 1. مهدى گفت:

  من که بدجور لنگ دخترم و فکر میکنم که با داشتن یه دختر تو زندگیم به ٨٠ درصد اون چیزى که میخواستم رسیدم اون چه که میگن دوستى با دختر فایده اى یا عاقبتى نداره رو باید برین از خود اونایى که دوست دختر داشتن بپرسین به نظر من اونا یه آدماى بى نظیرن من واقعا افسرده شدم از اینکه دوست دختر ندارم همیشه دنبال راهى بودم تا بتونم یه دختر براى خودم تور کنم ولو اینکه اون خیلى ازم بچه تر باشهj من دیگه هیچى حالیم نیست و گوشم پره تو خیابون نمیتونم تور کنم چون اصلا بلد نیستم چطور میشه مخ زد و چطور میشه بیرون با یه دختر دوست شد

  • سعید گفت:

   دوست عزیز بهترین راه ازدواج و این که با دختری نامحرم رابطه داشته صرفا فقط گناه کرده اید , باید تلاش کنید تا ازدواج کنید

 2. mohsen گفت:

  من پسری هستم که اهل هیچ برنامه ایی نیستم ولی دختر خوب و سالم خیلی کمه و من دنبالشم برای زندگی .

  • سعید گفت:

   سلام محسن جان
   دنیا فوق فوقش ۲۰ سال میتونی جوونی کنی و مابقیش فایده ای نداره ولی اخرت ابدی
   پس صبر کن تا ازدواج کنی تا هم در دنیا و هم در اخرت کامروا شوی

 3. No love گفت:

  دنیا دو روزه به عشق و حالت بچسب

  • admin گفت:

   اره دوست عزیز موافقم
   دور روز دنیا عشق حال کنیم اما حلال نه رابطه نامشروع
   بهشتی هست ابدی ، بهشت رو به دنیای زودگذر نفروشیم

 4. مهرداد گفت:

  ازنظرمن بیشتر مردا فقط به نیاز جنسی فک می کنن اما تعداد انگشت شماری هستن که فقط برای دوستی پاپیش میزارن ناگفته نمونه دختراهم مقصرهستند

 5. بی طرف گفت:

  تین حرفا چیه؟؟
  الان این فرهنگ دینی…..فحشا صد برابره
  چرا؟
  چون افراد فکر میکن جنس مخلف با رابطه یه چیز عجیب و غریب و خاصیه.
  میبینید که ملت از صبح تا شب به جای یه فکر درست فقط توی این فکرا هستند
  درصورتی که اگر این مسائل پیش پا افتاده نباشد، میفهمن واقعا چیز خاصی نیست که همه عمر فکرشون درگیرش بوده
  جوان ها توی جامعه همچین با جنس مخالف برخورد پیدا کردن وه انگار دشمن دیرینشون را دیدن…با حالی که هردو طرف تو دل نیاز به ارتباط دارن

  زمانی این موضوع برقرار میشه، که حقوق اجتماعی زن و مرد برابر شمرده بشه
  دوستی با هرکس خوبه.دوستیه. زن انسان نیست؟مرد چطور؟ تفاوتشون چیه؟
  حیای مرد و زن چه تفاوتی داره؟ اصلا حیا واقعا چیه؟ مرد هر کاری کنه چیزی نیست،ولی زن د کوچکترین مساله مورد دار میشه و هزارتا لقب میگیره

  زن=مرد
  دوستی با جنس مخالف با موافق باید به یک صورت باشه
  نیارهای جنسی را با جنس مخالف رفع نکنن از صبح تا شب خودارضایی کنن یا با جنس موافق هم ور برن؟

  هر چیزی سر جای خودش.یه جوون 18-19 ساله که از زندگی هیچ نمیدونه و آمادگی لازم نداره که وقت ازدواجش نیست، بشینه روزانه فکرش را به این مسائل خیلی عادی به جای فکر یه کار درست و مدت ها حسرت خوردن و ارتباط و نگاه نادرست افراد در جامعه
  امیدوارم هرکس از عقل و درک خودش استفاده کنه به جای تقلید کور کورانه

  • admin گفت:

   ازدواج بهترین راه
   با کمک خانواده ها جوان ها در سن پایین نیز میتوانند ازدواج کنند دوست عزیز
   نیاز به گناه نیست

 6. حقیقت گفت:

  این روابط بعد یه مدت دیگه قانع کننده نیست برای هیچ کدوم از طرفین ازدواجم دیگه برات عادی میشه.ودیگه هیچ نشاطی از اینکه همسر داری نداری چون قبلأ همه چیزو تجربه کردی.

 7. حسین گفت:

  من با نظر کیوان موافقم.

 8. علی گفت:

  نویسنده این مقاله یا دختر بوده یا مرد متاهل دارای فقط دحتر است، زیرا سوء استفاده را فقط در مغز پسر میبیند و بس. براشون متاسفم با این انحطاط اخلاقی ایشون. همه دخترا پاک و معصوم اند و فقط پسرا دارای انواع اقسام مشکل و فساد اخلاقی هستند؟ واقعا؟

  • admin گفت:

   دوست عزیز خوهشا در صحبت هاتون همیشه جانب ادب رو حظف فرمایید
   در تمامی این رابطه ها دختر سهم بیشتری از خسارت را متحمل میشود که قابل جبران نیست

 9. کیوان گفت:

  دقیقاً… چون در جامعه های پـــــــاکی (خیلی پــــاک) مثل ایران این چهارچوبی که شما میگید وجود دارند یعنی حیا و مخصوصاً غیـــــــــــــــرت…. جامعه به این وضع دراومده…

 10. کیوان گفت:

  این مزخزفات چیه… بابا جان دست بردارید… این حرف آخه یعنی چی: انگیزه های دیگر ارتباط دختر و پسر بهره بری جنسی است. این پدیده در میان اقشاری از جامعه که از لحاظ رشد فکری و فرهنگی در انحطاط شدیدی به سر می برند، وجود دارد… نه تو رو خدا این حرف یعنی چی؟ یعنی میگید چیزی به اسم نیاز جنسی تو وجود چه دخترا و چه پسرا نیست؟ یعنی طرف غلط میکنه از دستگاه تناسلی خود به غیر از دفع ادرار، به کارایی دیگش فکر کنه؟… چرا میخواهید روی حقیقت ها درپوش بزارید… این یک کشش طبیعیه، این حرف هم که طرف باید صبر کنه تا ازدواج اصلا طبیعی و شدنی نیست، علمی هم نیست، همچین حرفی مدینه فاضله ست… چون اگه شدنی بود الان توی این کشورها که چنین ادعایی دارند باید میشد و همه سالم بودند، در صورتی که آمار فساد توشون صدبرابر بیشتره… دختر و پسر باید کنار هم باشند از هر نظر، این نوع چرخش طبیعته… اگه پیش هم نباشن چیکار کنن؟ با همجنس خودشون ور برن؟! که الان میبینیم توی جامعه بین پسرا چقدر زیاد شده متاسفانه…. حقیقت های خلقت و نوع چرخش طبیعت رو بپذیرید….- بدرود keyvan_keyvani89@yahoo.com

  • admin گفت:

   دوست عزیز از نظر شما متشکریم
   ولی ما باید ببینیم در کجا به دنیا امده ایم و فرهنگمون چیه!
   اگر بخواهیم بر خلاف رودخانه شنا کنیم نابود میشویم

   ما ایرانیان به عفاف و حیا اعتقاد داریم و ازدواج و رابطه دختر و پسر را در چهار چوب این موارد میدانیم که
   هم رضایت خدا در آن است هم اعصاب خودمون راحت تر ، ولی اگر از این چهار چون امن کنار زدیم خودمون رو
   تشویش و اضطراب و گمراهی فقط قسمتمون میش .

 11. حمید گفت:

  خیلی خوب بود …..چیزای زیادی فهمیدم….. :evilgrin:

 12. فاطمه گفت:

  خیلی خوب بود ولی نگفتید…. ایا من که 14 سالمه اگر با دوس پسرم رابطه ی جنسی داشته باشم حرام نیست ؟ :inlove:

تمامی حقوق این سایت برای رها فان محفوظ است و هرگونه کپی برداری از مطالب و قالب پیگرد قانونی دارد . طراحی و کدنویسی : شیکنا