مضرات همجنس بازی - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

 

مضرات همجنس بازی
http://www.rahafun.com/?p=9375

مضرات همجنس بازی

مضرات همجنس بازی

آیا به عوارض همجنس بازی توجه کرده اید؟ آیا میدانید اگر در جامعه ای همجنس بازی رواج پیدا کند سرنوشت آن جامعه چه می شود؟آیا میدانید همجنس بازی به چه چیزی می گویند؟

پاسخ:
هم جنس بازی که در پسر با پسر با عنوان لواط (پدوفیلیا ،‌ بچه بازی ، Pedophilia، گی ، Gay) شناخته می شود و در دختر با دختر با عنوان سحاق (مساحقه ، طَبَق‌زنی ، Lesbianism) در اسلام به شدت نهی شده است.

این رفتار که از دیدگاه روانشناسی یک انحراف جنسی به شمار می رود ، عملی بر خلاف فطرت است. به طور کلی هر عملی که با فطرت انسان هم خوانی نداشته باشد، تأثیر سوء دارد و بر تحیر و سرگردانی و پریشانی و اضطراب در شخص افزوده می شود ، حتی اگر به ظاهر از آن لذت ببرد و بدان خرسند باشد. به همین دلیل روایات زیادی درباره مذمت هم جنس بازی نقل شده که بسیار تکان دهنده است. با مطالعه آن روایات، میتوان به زشت بودن این عمل پی برد. قطعاً روایات در جلوگیری از این عادت ناپسند مؤثر است و برخی از آن ها را برای شما نقل می کنیم:

پیامبر اکرم‏صلی الله وعلیه وآله : “هر کس با نوجوانی آمیزش جنسی کند، روز قیامت ناپاک وارد محشر میشود، آن چنان که تمام آب‏های جهان او را پاک نخواهند کرد و خداوند او را غضب می کند و از رحمت خویش دور می دارد و دوزخ را برای او آماده ساخته و چه بد جایگاهی است”.(وسائل الشیعه، ج ۱۴، ص ۲۴۹٫)

پیامبر اکرم‏صلی الله وعلیه وآله: “هرگاه جنس مذکر با مذکر آمیزش کند، عرش خداوند به لرزه درمی آید”.(وسائل الشیعه، ج ۱۴، ص ۲۴۹٫)
در مذمّت لواط در قرآن از قول حضرت لوط به قومش آمده است: «أتأتون الذکران من العالمین؛ آیا در میان جهانیان شما به سراغ جنس مرد می‌روید و همسرانی را که خدا برای شما آفریده است رها می‌کنید؟!‌ شما قوم تجاوزگری هستید».( شعراء (۱۵) آیه‌ ۱۶۵)
پیامبر اکرم ‏صلی الله وعلیه وآله: «بوی بهشت به مشام کسی که مورد هم جنس گرایی واقع می‌شود، نخواهد رسید».(تفسیر نمونه، ج ۱۵، ‌ص ۳۲۰)
امام صادق علیه السلام در بیان فلسفه حرمت لواط : اگر آمیزش با پسران حلال بود، مردان از زنان بی نیاز می‌شدند و این موجب قطع نسل بشر می‌شد و مفاسد زیاد اخلاقی و اجتماعی به بار می‌آورد.( وسائل الشیعه، ج۴، ص۲۵۲)

البته این احادیث بدین معنا نیست که اگر کسی که این گناهان را مرتکب شده ، خداوند توبه اش را نپذیرد. خداوند در قرآن کریم می فرماید : إِنَّ اللّهَ لاَ یَغْفِرُ أَن یُشْرَکَ بِهِ وَیَغْفِرُ مَا دُونَ ذَلِکَ لِمَن یَشَاءُ وَمَن یُشْرِکْ بِاللّهِ فَقَدِ افْتَرَى إِثْماً عَظِیماً [النساء : ۴۸]
یعنی غیر از گناه شرک بقیه گناهان آمرزیده می شود . ولی این آمرزش قطعی نیست. یعنی کسی که لواط یا سحاق کرده و سپس توبه نموده ، نباید از آمرزش خود مطمئن باشد بلکه پیوسته باید بین خوف و رجا باشد و به امید آمرزیده شدن مجددا سراغ این گناه کبیره نرود.
از طرف دیگر نباید خودش را فریب بدهد که بعد از انجام این گناه توبه می کنم. چه بسا شیطان توفیق گرفتن توبه را از او بگیرد و مرگش فرارسد.

به هر حال از نظر پزشکی نیز ثابت شده که رابطه مرد با مرد و همجنس با همجنس یک رابطه پرخطر است ، حتی با وسایل پیشگیری. هیچ پزشکی چنین رابطه ای را توصیه نمی کند و مسلما هیچ نظریه ای مبنی بر سالم بودن و بی ضرر بودن این رابطه ارائه نگردیده، بر عکس، این رابطه همیشه از نظر پزشکی نقض گردیده است. از طرف دیگر سایر بیمارهای عفونی، ویروسی همانند هپاتیت، ایدز، سفلیس و سایر بیماری‌های مقاربتی از طریق مقعد (پشت) راحت تر منتقل می‌شوند. خیلی از افراد تصور می کنند که در رابطه مقعدی هیچ خطری آنها را تهدید نمی‌کند، در حالی که چون مقعد در درون خود باکتری های زیادی دارد، انتقال ویروسهای نظیر ایدز و… راحت تر انجام می شود. این باکتری ها با شستشو از بین نمی‌روند. از آن گذشته دریچه مقعد یک درچه خروجی است، پس وارد شدن هر چیزی از این دریچه علاوه بر آسیب به دریچه و موارد ذکر شده همراه با درد است. و به مرور باعث باز شدن هر چه بیشتر دریچه مقعد و پیدایش عوارض ذکر شده می‌شود.

از نظرگاه اجتماعی نیز این رابطه آسیب های فراوانی را به همراه دارد. پرهیز از فرزند دار شدن با تمایلات همجنس گرایانه و دوری از ازدواج واقعی و ازدواج مرد با مرد و زن با زن نظام خانواده و انسانی را از هم می پاشد. مرحوم علامه محمدتقی جعفری درجواب فیلسوف شهیر اروپایی برتراند راسل که چرا اسلام این قدر به ازدواج بها داده و برایش قانون وضع کرده است، می نویسد: «با ازدواج می خواهد انسان به وجود آید، مساله تولد انسان مطرح است.»
بنابراین، ارضای غریزه جنسی و تامین نیازهای فیزیولوژیک انسان از آثار مثبت ازدواج است; ولی میتوان فلسفه و حقیقت ازدواج از نظر اسلام را در سه امر جست و جو کرد: تکمیل، تسکین و تولید.

۱٫ تکمیل
هیچ انسانی به تنهایی کامل نیست و پیوسته در جهت جبران کمبود خویش تلاش میکند. جوان در پی رسیدن به استقلال فکری است; برای جبران نواقص و تامین نیازهای بی شمار خود به سوی ازدواج سوق داده میشود و با گزینش همسری مناسب و شایسته موجبات رشد و تکامل خویش را فراهم میکند. شهید مطهری در این باره میفرماید: «تشکیل خانواده یعنی یک نوع علاقه‏مند شدن به سرنوشت دیگران…. و یکی از علل این که در اسلام ازدواج یک امر مقدس و عبادت تلقی شده است همین است… ازدواج اولین مرحله خروج از خود طبیعی فردی و توسعه پیدا کردن شخصیت انسان است… پختگی که در پرتو ازدواج و تشکیل خانواده ایجاد میشود، در هیچ جای دیگر نمیتوان به آن رسید. و آن را فقط در ازدواج و تشکیل خانواده باید بدست آورد.»(تعلیم و تربیت در اسلام، شهید مطهری. ص ۲۵۲٫)
بنابراین، میتوان ازدواج را مایه رشد و کمال یافتن انسان دانست. در واقع خداوند انسان را به گونه‏ای آفریده که بدون جنس مخالف ناقص است و با جنس مخالف کامل میشود. مرد به زن نیازمند است و زن به مرد. هر کدام از دو جنس از نظر روحی و جسمی به هم وابسته‏اند و با قرار گرفتن در کنار هم یکدیگر را تکمیل می کنند.

۲٫ تسکین
مهم‏ترین نیازی که بر اثر ازدواج تامین میشود، نیاز به آرامش و احساس امنیت و آسودگی است این نیاز که در سرشت آدمی ریشه دارد، چنان مهم است که خداوند در بیان فلسفه ازدواج میفرماید: «از آیات و نشانه‏های خداوند این است که برای شما از جنس خودتان همسرانی قرار دادیم تا در کنار آنان آرامش یابید».(سوره روم (۳۰) آیه ۲۱)
بنابراین، همسر موجب آرامش و امنیت‏خاطر و محیط خانه وسیله آرامش روحی زن و مرد قرار داده شده است. در اوایل جوانی احساس تنهایی، بیهودگی و نداشتن پناهگاه انسان را فرا میگیرد. ازدواج و قرار گرفتن در کنار همسری شایسته و دلسوز این احساس را از بین میبرد و او را به آرامش روحی میرساند. این احساس آرامش به ثبات فکری و روحی، وقار، احساس ارزشمند بودن و لذت میانجامد. در واقع دست آفرینش نوعی کشش درونی میان زن و مرد به ودیعت نهاده تا هر کدام در سنین خاص خواهان یکدیگر شوند و اضطراب وپریشانیشان از طریق ازدواج به سکونت و آرامش تبدیل گردد. دانشمندان علوم تجربی و انسانی نیز ارضای صحیح و به موقع غریزه جنسی و ترشح معتدل غدد جنسی را برای سلامت جسم و روان آدمی لازم دانسته، عدم آن را سبب پاره‏ای از بیماریهای روانی و گاه جسمانی شمرده‏اند. حال آیا فکر می کنید اگر یک زن با زن دیگر ازدواج کند ، آرامش لازم را در مسائل مختلف زندگی خود خواهد داشت؟

۳٫ تولید
یکی از ثمرات بزرگ ازدواج وجود فرزند و بقای نسل آدمی است. تولید و تکثیر نسل را نباید کوچک و بی اهمیت‏شمرد; زیرا هدف آفرینش جهان وجود انسان و پرورش و تکامل او است. تولید و پرورش انسان‏های خدا پرست و موحد و نیکوکار و صالح، مطلوب خدای جهان آفرین است. از دیدگاه اسلام، وجود فرزند صالح برای پدر و مادر یک عمل صالح شمرده میشود و در سعادت دنیا و آخرت آن‏ها مؤثر است‏به همین جهت، معصومان تولید و تکثیر نسل را از اهداف ازدواج خوانده‏اند. پیامبر اکرم (ص) میفرماید: «چه مانع دارد که مؤمن برای خودش همسری برگزیند. شاید خدا فرزندی به او عطا کند که با گفتن لااله الاالله زمین را سنگین سازد.» در حقیقت زوج‏ها از طریق فرزندان خود رشته پیوند میان اعضای یک نسل را به وجود میآورند. این امر از اهداف اساسی ازدواج است; وجود فرزندان به گرمی، پویایی و صفای کانون خانواده میانجامد و انگیزه ادامه زندگی را در انسان تقویت میکند.
البته روشن است که در پرتو ازدواج یکی از نیازها و غرایز مهم انسان (غریزه جنسی) تامین و به روشی درست ارضا میشود.
با تأمین این نیاز جسمانی، فرد از نظر روانی، ذهنی و اخلاقی به آرامش میرسد و مسیر بسیاری از انحرافات جنسی و اخلاقی و اجتماعی بسته میشود.
بنابراین ازدواج، پیمودن یک مسیر صحیح و عقلانی و فطری است.
مطمئناً مواردی که ذکر شد، در ازدواج دو پسر یا دختر با هم تأمین نمی‌شود، بلکه به آن اهداف آسیب می‌رساند، پس هم جنس گرایی و همجنس بازی از نظر اجتماعی و نظام خانوادگی نیز مضرات بسیاری دارد.

 

دسته بندی :
 • ۱۷ دیدگاه
 • سعید
 • ۱۸ فروردین ۱۳۹۲
 • 28,038 بازدید
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
 1. سجادsخجii گفت:

  عالی بود یا حق

 2. علی گفت:

  به نام خدا
  سلام. راست میگن میدونین اولین کسی که همجنس بازی رو رواج داد کی بود؟ ابلیس بود که قوم لوط را بیچاره کرد و نابود ساخت و برای نابودی این بشر ضعیف هر کاری که از دستش بر بیاد انچام مید و من برای این بشر تأسف میخورم. کلام آخر به فکر خودتون باشین و روحتون رو آرزون نفروشین.

 3. گنه کار گفت:

  با سلام و عرض ادب به قول دوستمون این از شیطان هست
  تنها به خدا توکل کنید و خالصانه از خدا بخواهید کمکتون میکنه
  مگه خدا نمیگه منو بخوانید تا اجابت کنم

 4. ساناز گفت:

  من قصد همجنس بازی دارم اما از کارم منصرف نشدم چون نگاه شما تک بعدیه اصلا به غریزه ی جنسی فرد توجه نمی کنید که باید ارضا بشه و ارضا نشدنش چقدر اعصاب و روان فرد رو به هم می ریزه من ۱۸سالمه و هیچ راهی جز این ندارم تا به حال هم خیلی اعصابم از بابت شهوتم به هم ریخته بیشتر از این نمی تونم تعلل کنم

  • admin گفت:

   با سلام
   بهترین راه مراجعه به یک روانشناس برای بررسی دقیق مشکل میباشد
   این که انسان برای تشنگی نیاز و حتی میل به خوردن اب لجن و کثافات را داشته باشد حکمی برای برای خوردن ان اب نمیباشد پس باید مزاج و مشکل فرد حل شود

 5. ..::X.Hacker::.. گفت:

  سلام،ممنون مطالب خوب بود ولی من پسرم و عاشق همکلاسی ام که پسره شدم حالا چیکار کنم؟اگه میشه راهنمایی ام کنید لطفاً.

 6. یه دوست خوب گفت:

  طرف من با دوستانی که فکر میکنن این بیماری درمان نداره ولی اشتباه نکنین منم به همین مشکل گرفتار بودم فقط کافیه خودتون بخوایین همین کافیه.
  ممنونم عالی بود

 7. dlsm گفت:

  این مزخرفات چیه؟شماهیچی از علم سکسولوژی میدونید؟همجنسگرایی۴۰ساله از لیست بیماری های روانی خارج شده و به عنوان یک گرایش مستقل شناخته میشود.در کتابdsmکه بزرگترین منبع علمی برای بیماری های روانیست ۴۰ساله که اسمی از همجنسگرایی برده نشده.دلایل طبیعی بودن همجنسگرایی بسیار زیادند.اگر طبیعی نبود در بین حیوانات هم وجود نداشت.درضمن افراد همجنسگرا از نظر زیبایی شناختی بسیار قدرتمند تراز افراد دگرجنسگرا هستند و توان عشقورزی درسطح بسیار بالاتر رادارا هستند.عوامل ایجاد گرایش جنسی هم میتواند عوامل مختلف باشد از قبیل(ژنتیک.هورمون.رفتاری.شناختی هیجانی)که هیچ ربطی به خودفرد ندارد.واز طرفی همجنسگرایی هیچ راه تغیری نداردو دربسیاری اوقات باعث آسیب به فرد می شود.(البته افرادی به اصطلاح روانشناس با دادن قرص های ضد افسردگی:O ویا قرص هایی که به طور کلی فرد رااز نظر گرایش جنسی عقیم میکند!!!!سعی درانجام این کار دارند.که نتایج فاجعه باری چون اختلالات افسردگی.عدم توانایی فرد برای ایجاد رابطه با دیگران.بی میلی جنسی و و و…) که یک گروه بی سواد که هیچی از گرایش جنسی و هویت جنسی و جنسیتی نمیدانند.متاسفانه درفضای مجازی جولان میدهند واین خزئبلات که هیچ پایه ی علمی ندارند را به خورد دیگران میدهند.دلایل برای همجنسگرایی و طبیعی بودن ان بسیارند اما دراینجا نمی شود همه ی آن را آورد.من دوپیج اینستاگرام خود رامیدهم کسی سوالی ویا نظری داشت میتواند استفاده کند.درپناه خرد.

  • admin گفت:

   ما در کشوری زندگی میکنیم که مردم آن مسلمان هستند و پایبند به دستورات دین اسلام و سخن خداوند اند
   اگر الگوی شما حیوانات است باید با خواهر و مادر خود همبستر شوید و بچه دار نیز بشوید
   اگر الگوی شما حیوانات است باید همنوع خود را بدرید و پاره پاره کنید تا شکمتون سیر کنید
   اگر الگوی شما حیوانات است باید ادرار و مدفوع خودتون بخورید
   اگر الگوی شما حیوانات است باید هزار عمل ناپسندی را انجام دهید که از مقام انسان که اشرف مخلوقات حق تعالی است بدور است
   تمام این منابعی که گفتید از غرب است غربی که شرف و حیا و بنیان خانواده را نابود کرد تا به قدرت برسد
   سعی کنید افکارتون کمی پاک کنید

 8. پسر خوب گفت:

  شمایی که نظر میدید آیا شما واقعا با یکی که همجنس بازه یا همجنسگرا صحبت کردید که ببنید چه مشکلاتی داره؟چه قدر از این کار رنج میبره؟اونایی که همجنسگرا هستند واقعا از زندگی رنج میبرن

  • admin گفت:

   با سلام
   دوست عزیز
   همجنس گرایی یک ناهنجاری و بایست درمان شود
   بهتر به روانپزشک مراجعه شود برای درمان

 9. نکخهدخلنکخادحخا گفت:

  ممنونم

 10. بهزاد گفت:

  ادم اگه عقل داشته باشه دیگه همجسنسبازی نمیکنه$واقعا تاثیرگذاشت

 11. Mohammad گفت:

  واقعا خوبه تاثیر گذاره

 12. شیوا گفت:

  خوببببببببببببببببببببببببببببببب :inlove: