مضرات دستگاه بدنسازی برای بانوان | جدید 96

عکس بازیگران زن,سکس,س ک س,شب زفاف,ترک خودارضایی,خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر زیبا,گالری

اخبار جام جهانی

آخرین مطالب ارسال شده

توجه

باکس ویژه

توجه

باکس ویژه
خرید بک لینک

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

باکس ویژه
بازدید : 349 views

مضرات دستگاه بدنسازی برای بانوان

دستگاه بدنسازی

 

ایا استفاده از دستگاه های بدن سازی اسیب زا هستند خانم ها از چه وسیله ای می توانند و از چه وسایلی نمی توانند استفاده کنند؟
استفاده صرفا از دستگاه های بدن سازی به خودی خود ورزش محسوب نمی گردد که متاسفانه در کشور ما یکی از افتخارات افرادی که در باشگاه های ورزشی فعالیت می کنند ثبت نام صرفا کلاس کار با دستگاه می باشد اولین ذهنیت عمومی برای عنوان یک باشگاه ورزشی رویت دستگاه های ورزشی می باشد . دستگاه های بدن سازی با انواع مارک های تجاری مختلف موجود می باشد که کارامد ترین انها بر اساس توان و قدرت بدنی بانوان نیز استوار می گردد و حضور این دستگاه ها در کشور در باشگاه های ورزشی انگشت شمار می باشند.

 

ضرر دستگاه بدنسازی برای خانمها
بدن و ترکیب هورمونی بدن بانوان این اجازه را به عضلات نمی دهد تا تغییر خاصی به فرم بدن بدهد صرفا در یک بازه زمانی کوتاه بدن شکل گرفته و پس از یک بازه و عدم استفاده از ابزار الات ورزشی ترکیب خود را از دست داده و به صورت عضله اویزان و شل می شود که این حالت در استفاده از ابزاری که مقاومت با توان فرد تنظیم و دخالت داده می شود کمتر دیده می شود . مانند توپ کش و دمبل . استفده از دستگاههای بدن سازی به عنوان مکمل تمرینی برای تقویت عضلات درگیر و غیر درگیر در یک ورزش خاص به عنوان مثال در برنامه تمرینی شناگران والیبالیست ها و دیگر شاخه های ورزشی به عنوان یکی از برنامه های تمرینی گنجانده شود بالطبع موثر و مورد نیاز بوده در غیر این صورت استفاده تک و صرف ان بیهوده است.

 

 


توجه باکس ویژه
loading...
loading...

دیدگاه شما در مورد این مطلبXمطالب داغ روز

عکس زیباترین زنان جهان در سال 2018

عکس بهاره رهنما بعد از کاهش وزن ۴۰ کیلویی