مضرات دستگاه بدنسازی برای بانوان | جدید 96

عکس بازیگران زن,سکس,س ک س,شب زفاف,ترک خودارضایی,خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر زیبا,گالری

اخبار جام جهانی

آخرین مطالب ارسال شده

تبليغات

سايت
مونوپاد 

پایه سلفی مونوپاد با دکمه عکاسی رو دسته

بسیار کوچک قابل حمل و تاشو ، فقط 12,800 تومان

مستقیم از وارد کننده با تخفیف ویژه

100 درصد اصل با 30 روز مهلت تست و گارانتي تعويض

دکمه خرید

تبليغات

سايت
بازدید : 339 views

مضرات دستگاه بدنسازی برای بانوان

دستگاه بدنسازی

 

ایا استفاده از دستگاه های بدن سازی اسیب زا هستند خانم ها از چه وسیله ای می توانند و از چه وسایلی نمی توانند استفاده کنند؟
استفاده صرفا از دستگاه های بدن سازی به خودی خود ورزش محسوب نمی گردد که متاسفانه در کشور ما یکی از افتخارات افرادی که در باشگاه های ورزشی فعالیت می کنند ثبت نام صرفا کلاس کار با دستگاه می باشد اولین ذهنیت عمومی برای عنوان یک باشگاه ورزشی رویت دستگاه های ورزشی می باشد . دستگاه های بدن سازی با انواع مارک های تجاری مختلف موجود می باشد که کارامد ترین انها بر اساس توان و قدرت بدنی بانوان نیز استوار می گردد و حضور این دستگاه ها در کشور در باشگاه های ورزشی انگشت شمار می باشند.

 

ضرر دستگاه بدنسازی برای خانمها
بدن و ترکیب هورمونی بدن بانوان این اجازه را به عضلات نمی دهد تا تغییر خاصی به فرم بدن بدهد صرفا در یک بازه زمانی کوتاه بدن شکل گرفته و پس از یک بازه و عدم استفاده از ابزار الات ورزشی ترکیب خود را از دست داده و به صورت عضله اویزان و شل می شود که این حالت در استفاده از ابزاری که مقاومت با توان فرد تنظیم و دخالت داده می شود کمتر دیده می شود . مانند توپ کش و دمبل . استفده از دستگاههای بدن سازی به عنوان مکمل تمرینی برای تقویت عضلات درگیر و غیر درگیر در یک ورزش خاص به عنوان مثال در برنامه تمرینی شناگران والیبالیست ها و دیگر شاخه های ورزشی به عنوان یکی از برنامه های تمرینی گنجانده شود بالطبع موثر و مورد نیاز بوده در غیر این صورت استفاده تک و صرف ان بیهوده است.

 

 


توجه

مطالب پیشنهادی

توجه

مطالب پیشنهادی سایت
loading...
loading...

دیدگاه شما در مورد این مطلب× بستن تبليغات
Xبستن تبليغات


عکس نرگس محمدی و همسرش علی اوجی در آغوش هم

عکس خوشگل ترين دختر خارجي در سال 2017