مضرات خوردن ماست همراه با غذا | جديد 96

عکس بازیگران زن,سکس,س ک س,شب زفاف,ترک خودارضایی,خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر زیبا,گالری

اخبار جام جهانی

آخرین مطالب ارسال شده

توجه

باکس ویژه

توجه

باکس ویژه
خرید بک لینک

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

باکس ویژه
بازدید : 584 بازدید

مضرات خوردن ماست همراه با غذا

ماست

 

ماست با غذا توصیه نمیشود

بسیاری از ما عادت داریم ماست را همراه با غذا مصرف کنیم و کودکان خود را نیز به این رویه اشتباه عادت می دهیم اما متخصصان تغذیه خوردن ماست همراه با غذا را توصیه نمی کنند و معتقدند خلطی که با خوردن ماست همراه با غذاهای پختنی مخصوصا غذاهای گوشتی تولید می شود، خلط سالمی نیست.

ماست را در قدیم همراه غذا نمی خوردند، بلکه به صورت میان وعده مصرف می کردند. داخل ماست، گردو، کشمش، بادام زمینی، پسته و فندق می ریختند و به صورت عصرانه یا چاشت به عنوان میان وعده میل می کردند.

این شیوه هنوز هم برای بچه ها و سالمندان توصیه می شود. اگر ماست با یک فاصله از غذا مصرف شود اثری که ماست خورده شده با غذا، در تولید خلط مضر دارد از بین میرود و در ضمن سردی ماست نیز گرفته میشود. این سردی را خیلی باید جدی بگیرید. خوردن ماست با ماهی آن هم در یک شب زمستانی با توجه به اینکه هر دوی این مواد غذایی سرد هستند، افراد و به خصوص سالمندان را در هنگام خواب مستعد سکته مغزی می کند.

البته می توان با مقداری دم کرده زعفران، سردی ماست را گرفت و آن را رنگی و جذاب کرد تا برای کودکان دوست داشتنی تر شود. آب لبوی پخته شده نیز برای جذاب کردن رنگ ماست پیشنهاد میشود. بچه های امروزی ماست را خیلی دوست دارند.


توجه باکس ویژه
loading...
loading...

دیدگاه شما در مورد این مطلبXمطالب داغ روز

عکس زیباترین زنان جهان در سال 2018

عکس بهاره رهنما بعد از کاهش وزن ۴۰ کیلویی