آیا میدانید مردان دنبال رابطه جنسی معقدی هستند؟ | جدید 96

عکس بازیگران زن,سکس,س ک س,شب زفاف,ترک خودارضایی,خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر زیبا,گالری

اخبار جام جهانی

آخرین مطالب ارسال شده

توجه

باکس ویژه

توجه

باکس ویژه
خرید بک لینک

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

باکس ویژه
بازدید : 18,610 views

آیا میدانید مردان دنبال رابطه جنسی معقدی هستند؟

آیا میدانید مردان دنبال رابطه جنسی معقدی هستند؟

امام صادق (ع) نیز در پاسخ سۆال جواز « نزدیکی از پشت » اجازه زن را شرط می داند :
قَالَ: سَأَلْتُ أَبَا عَبْدِ اللَّهِ ع عَنِ الرَّجُلِ یَأْتِی الْمَرْأَةَ فِی دُبُرِهَا قَالَ لَا بَأْسَ إِذَا رَضِیَتْ ……از امام صادق (ع) درمورد مردی که از پشت با همسرش نزدیکی می کند، پرسیدم .حضرت فرمودند اگر راضی باشد اشکالی ندارد……. 

 نزدیکی برای لذت و ارضای روحی و روانی انسان ها می باشد. در صورتی که فردی از این عمل لذت نمی برد هیچ فردی حتی شوهر، اجازه مجاب کردن شریک جنسی برای تن دادن به رابطه جنسی از معقد را ندارد.حکم مراجع در مورد عمل جنسی غیر طبیعی کراهت شدید را بیان فرموده بوداند ، در حالی است که زن نسبت به انجام آن « رضایت » داشته است ؛ والا نزدیکی از پشت حرام می باشد. از این رو چنان چه « زن » راضی به این عمل نباشد ، شوهر شرعاً نمی تواند همسرش را مجبور به این کار نماید…

.

.

.

 دلایل تمایل مردان به نزدیکی  ازپشت

یکی از دلایلی که مرد را به سوی نزدیکی از پشت می کشاند ، عدم موفقیت مرد در به ارگاسم رساندن همسرش می باشد. و از این موضوع رنج می برد ؛ لذا متمایل می شود که از پشت نزدیکی کند . در این صورت زن با محبت به شوهرش کمک می کند تا او با لمس وبازی ،مواضع حساس جنسی اش ، سریع تر آماده شده تا به ارگاسم برسد .در این صورت « مرد » احساس قدرت ولذت می کند ، واز تقاضای خود منصرف می شود.

.

.

.

 مضرات پزشکی رابطه جنسی از مقعد (دُبُر)
اما غیر از وجه شرعی، باید جنبه های بهداشتی چنین رابطه جنسی را نیز در نظر گرفت؛ زیرا از نظر پزشکی احتمال ابتلاء به بسیاری از عفونت ها و بیماری ها برای زن و مرد و به خصوص زن با رابطه جنسی از معقدبوجود دارد.
از طرفی، حلقه خروجی جداره مقعد به دلیل اینکه مانند واژن قابلیت ارتجاعی و انعطاف پذیری لازم برای نزدیکی و حرکت رفت و برگشتی پنیس ( آلت تناسلی مرد) را ندارد، در نتیجه احتمال خراش برداشتن و خون ریزی آن بسیار بالا می باشد.

 

این خراش ها و بریدگی ها اغلب در بافت و بسیار ریز می باشد و معمولاً با چشم غیر مسلح قابل دیدن نیستند.هم چنین ، نوک آلت تناسلی مردان نیز به دلیل عدم وجود محیطی مناسب برای حرکت رفت و برگشتی احتمال دارد که دچار خراش در سطح گردد که این مورد خطر دریافت ویروس را در شخص فاعل هم افزایش می دهد.

 

اساسا ساختار مقعد برای انجام رابطه جنسی نمی باشد و بگونه ای شکل یافته که برای خروج مدفوع کارایی داشته باشد نه برای دخول جسم خارجی، در نتیجه رابطه جنسی مقعدی کاملا غیر طبیعی است؛ عضلات اسفنگتر اطراف مقعد که کارکرد آنها بستن مجرا می باشد بگونه ای شکل گرفته اند که در اثر ورود آلت و با فشاری که مرد با آلت خود بر مقعد می آورد بنا به طبیعت خود منقبض می گردند تا از ورود جلوگیری کنند، این عمل کاملا غیر ارادی می باشد و موجب ایجاد زخم های بسیار ریز در دیواره داخلی می گردد( حتی اگر این کار به آرامی صورت گیرد یا از مواد روان کننده استفاده شود).

 

این زخم ها اگر چه بسیار ریز بوده و شاید هیچگونه دردی نداشته و با چشم قابل مشاهده نباشند ولی شاهراه فوق العاده بزرگی برای ورود باکتریها و ویروسهای خطرناک( اعم از ویروسهای داخل روده و مدفوع و یا ویروسهایی که از طریق آلت مرد وارد می شوند) به داخل جریان خون می باشند. این میکروبها می توانند بیماری های STD نظیر بیماری ایدز و انواع عفونت های دستگاه گوارشی عفونت های روده ای، را ایجاد کنند.

 

بر اساس برآورد سازمان جهانی بهداشت روزانه شاهد بروز حدود یک میلیون مورد از بیماریهای آمیزشی(STDs) در دنیا هستیم . STD ها میکروبهایی هستند که می توانند پوست ، مخاط، واژن(مهبل)، مقعد (رکتوم یا راست روده)، کبد، دستگاه گوارش و حتی چشم ، دهان و حلق را گرفتار کنند.

گزارشها بیانگر این واقعیتند که STD ها خانمها را بیشتر گرفتار می کنند. طی تحقیقات انجام شده معلوم گشته که خطر ابتلا به برخی از STD ها نظیر ویروس HIV ( ایدز) از طریق رابطه جنسی مقعدی بیشتر از رابطه جنسی مهبلی (از طریق فرج) می باشد.

 

رابطه جنسی معقدی همچنین می تواند موجب آسیب های فیزیکی مانند باد شکم ،بواسیر ، شقاق مقعدی ،بی اختیاری مدفوعی و نظایر آن گردد. در ضمن این عمل علاوه بر مشکلات یاد شده میتواند موجب پارگی رکتوم گردد که در این صورت نیاز به عمل جراحی می باشد.

 

مطالعات نشان داده است که تکرار این عمل موجب ایجاد بی اختیاری مدفوعی می شود، به این دلیل که این عمل موجب تضعیف ماهیچه های اسفنگتر شده و ماهیچه قدرت اولیه خود برای جمع شدن و جلوگیری از خروج مدفوع را از دست میدهد. مساله مهم دیگر از اینجا ناشی می گردد که کوچکترین دستکاری در مقعد (یا رابطه مقعدی) به دلیل نزدیکی زیاد مقعد به مهبل می تواند موجب ورود ویروس های موجود در روده به مهبل شده و بیماریهای عفونی در این ناحیه، همانند ترشحات بد بو در مهبل ، عفونت مثانه ، زگیل ، تبخال ، اختلال و عفونت کلیه ها و حتی سرطان را ایجاد نماید.

در صورت آلوده بودن هر یک از شرکای جنسی، ریسک انتقال ویروس اچ. آی. وی. و سایر بیماری های آمیزشی که از طریق خون انتقال می یابند، دررابطه جنسی مقعدی بسیار بالا می باشد.
طی مطالعه ای در آمریکا تحقیقی روی گروهی از زوجین انجام شد و مشخص گردید که درصد بالایی از زنانی که رابطه  جنسی مقعدی داشته اند، نه تنها هیچ لذتی از این رابطه نمی بردند بلکه این نوع رابطه برایشان رنج آور بوده و در صد دیگر ، با وجود تجربه این نوع رابطه طی ماه های متمادی ، هنوز هم از بعد از انجام آن ، از احساس ناراحتی در مقعد تا چند روز بعد از آن و بویژه هنگام دفع مدفوع ، گله مند بودند. و دلیل انجام این نوع رابطه را خواست شوهرانشان ذکر کرده اند.

 

دیواره داخلی روده بزرگ (بخش داخلی مقعد) خود قابلیت جذب مستقیم مواد و انتقال مستقیم آن به خون را دارد. بر اساس آمار، انتقال ویروس اچ. آی. وی. از طریق رابطه جنسی مقعدی، همچنان بالاترین میزان درصد خطر اننقال را به خود اختصاص می دهد. در بین افراد آلوده از طریق آمیزش جنسی، مردان همجنسگرایی که به رابطه جنسی مقعدی گرایش دارند، بیشترین قربانیان این ویروس را تشکیل می دهند.

.

.

.

مجدداً به این نکته توجه کامل داده می شود که:

در صورت آلوده بودن هر یک از شرکای جنسی، ریسک انتقال ویروس اچ. آی. وی. و سایر بیماری های آمیزشی که از طریق خون انتقال می یابند، در تماس جنسی از راه مقعد بسیار بالا می باشد. در رابطه جنسی از معقد، مهم ترین خطری که اشخاص را تهدید می کند تماس خونی مستقیم و همچنین مایعات درونی بدن با خون شریک جنسی می باشد که در صورت آلوده بودن هر یک از شرکای جنسی، احتمال سرایت ویروس اچ. آی. وی. به شریک سالم وجود دارد.

منبع:kamnazir.com


توجه باکس ویژه
loading...
loading...

دیدگاه شما در مورد این مطلب

 1. توسط : حاجر در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۹۴

  خیلی خوب بود خیلی مطلب جالب و مفید بود تشکر از شما

 2. توسط : پانی در تاریخ ۵ شهریور ۱۳۹۴

  بنظر من وقتی انقد باعث مشکلات میشه نباید این کار انجام بشه.

 3. توسط : hadi در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۳

  خب وقتی مرد درخواست کنه راهی نیست 🙂

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۳

   وقتی همسرتون بدون این کار ازار مبینید قاعدتا میلی بهش نشون نخواهد داد
   در ضمن با زبان خوش محبت و لطافت سنگ اب میشود چه برسد مرد

 4. توسط : پری در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۲

  من که اصلا بهش فکرم نمی کنم تا چه برسه به انجام دادن آن؟ :pissedoff:
  کل روح و روان آدم رو به هم میریزه. :lashes:

  • توسط : admin در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۲

   احسنت بر شما پری خانم

 5. توسط : دنیا در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۹۲

  سلام بچه ها

  • توسط : admin در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۹۲

   علیک السلام دنیا خانم

 6. توسط : کیمیا در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۹۲

  سلام مطالبتون خیلی خوب بود

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

   سلام کیمیا خانم
   خوشحالم مفید بوده

 7. توسط : زهرا در تاریخ ۸ دی ۱۳۹۲

  بد نی :yawn:

 8. توسط : زهرا در تاریخ ۸ دی ۱۳۹۲

  :quiet:

 9. توسط : afsane در تاریخ ۷ دی ۱۳۹۲

  واقعا!!!!
  نمیدونستم رابطه ی جنسی از مقعدم هست!

  • توسط : admin در تاریخ ۷ دی ۱۳۹۲

   جدی؟ خب خداروشکر مفید بوده برات افسون جون

 10. توسط : سارا در تاریخ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

  اصلا هم ضرر نداره

 11. توسط : ترنم در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

  منم بدم مياد. روش خوبي براي سكس نيست به نظرم

 12. توسط : الهه در تاریخ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

  من متنفرم

  • توسط : admin در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۲

   خیلی از دخترها متنفر ان از رابطه جنسی مقعدی.

 13. توسط : diana در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۲

  من بازم متوجه نشدم چرا مردا انقد تمایل دارن که سکس مقعدی داشت باشن!

 14. توسط : parisa در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۲

  آقا علی شاید درد داره اما ضررش احتمالیه ی بار امتحان می ارزه خب مرگ یبار رابطه از پشتم ی بار بیشتر ازاین بده

  • توسط : admin در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۲

   اگه خیلی دوست دارین ، میتونید بعد از ازدواج با همسر خودتون رابطه جنسی از پشت رو امتحان کنید

 15. توسط : یاسمینا در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۲

  خوب چه کاریه
  نکنین اینکارو
  چرا واسه عشق و حال خون و خونریزی را میندازین

  • توسط : admin در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۲

   خون و خون ریزی کجا بود یاسمینا جان !!!

 16. توسط : nasim در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۲

  mrc mofid bood vali be nazare man vase zan ham lezat dare hamrah ba kami dard vali avareze kheyli badi dare
  ba vojoode in vaghti tarafe moghabel darkhst mikone be nazare shoma vase inke delkhor nashe chikar konam????
  mamnoon misham rahnemaie koni ali janXمطالب داغ روز

عکس زیباترین زنان جهان در سال 2018

عکس بهاره رهنما بعد از کاهش وزن ۴۰ کیلویی