قهرمان کشتی زنان عاشق کشتی ایرانی شده - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

سریال دستت را به من بدهسریال دستت را به من بده
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

خانه / اخبار داغ / قهرمان کشتی زنان عاشق کشتی ایرانی شده

قهرمان کشتی زنان عاشق کشتی ایرانی شده

قهرمان کشتی زنان عاشق کشتی ایرانی شده

خانم قهرمان کشتی گیر عاشق کُشتی ایرانی شده ،اقدام جالب کشتی گیر زن در واکنش به توهین ایران به مسی: قهرمان کشتی زنان آرژانتین در واکنش به توهین برخی کاربران ایرانی به لیونل مسی، صفحه “ما عاشق کشتی ایرانی هستیم” را در فیس بوک تاسیس کرده است.

کلارا واسکوئز، قهرمان کشتی زنان آرژانتین، (چپ) در کنار “روت”، یکی دیگر از گردانندگان پیج فیسبوکی “ما عاشق کشتی ایرانی هستیم”
قهرمان کشتی زنان عاشق کشتی ایرانی شده
مدت زیادی از توهین برخی از کاربران ایرانی فیس بوک به لیونل مسی و هجوم به صفحه وی در فیس بوک نمی گذرد ولی جالب است بدانید یکی از زنان کشتی گیر آرژانتینی واکنش جالبی به این مسئله داشته است.

کلارا واسکوئز، کشتی گیر تیم ملی زنان آرژانتین که علاقه زیادی به کشتی ایران دارد و چندی پیش نیز عکسی از وی با پیراهنی با تصویر غلامرضا تختی، اسطوره ورزشی ایرانیان منتشر شد، اخیرا در فیس بوک صفحه ای با عنوان “ما عاشق کشتی ایرانی هستیم” راه اندازی کرده است.

 

عکس زیر”کلارا” را در کنار رضا یزدانی نشان میدهد؛ اوپیش از این با حمید سوریان هم عکسی به یادگار انداخته بود، بارها نشان داده علاقه زیادی به سبک کشتی ایرانی ها دارد.

قهرمان کشتی زنان عاشق کشتی ایرانی شده

وی در خصوص این اقدام به دویچه وله گفت: «ایرانیان با تمام وجود، با قلب و احساس خود به روی تشک می آیند. در ضمن من مردم ایران را دوست دارم. زیرا آنها حمایتی که شایسته ورزش کشتی است را بروز می دهند. در مسابقات جهانی دیده ام که چگونه حضور می یابند و تشویق می کنند. عشق ملت ایران به کشتی، شیفتگی من به کشتی ایرانی را تبدیل به تعصب کرده است.»

کلارا واسکوئز بسیاری از کشتی گیران ایرانی را می شناسد، در محل مسابقات با رضا یزدانی، قهرمان کشتی آزاد، و حمید سوریان در کشتی فرنگی صحبت کرده است. او می گوید: «گاه برخی کشتی گیران ایرانی انگلیسی نمی دانند، اما خوشبختانه همیشه ایرانیان بسیاری در محل مسابقات حضور دارند که برای ترجمه به ما می پیوندند.»

 

وی تاکنون به ایران سفر نکرده و چنین مسافرتی از آرزوهایش است. او می گوید: «می دانم که کشتی زنان در ایران ممنوع است و این امکان وجود ندارد که برای انجام تمرینات به آنجا بروم. با وجود این، دل انگیز خواهد بود که برای دیدار از این کشور زیبا و آشنایی بیشتر با فرهنگ ایرانی راهی ایران شوم.»
قهرمان کشتی زنان عاشق کشتی ایرانی شده
پس از قرعه کشی جام جهانی 2014 فوتبال و هم گروه شدن ایران با آرژانتین، هزاران هوادار فوتبال در ایران در صفحه لیونل مسی کامنت گذاشتند. رسانه های خبری، بیش از یکصد هزار کامنت را در مدتی حدود یک هفته برآورد کردند که اغلب نیز توهین آمیز بود.
ماجرا بازتاب گسترده ای در رسانه های بین المللی یافت. در ایران نیز واکنش فدراسیون فوتبال، صدا و سیما و حتی برخی چهره های فرهنگی و هنری را در پی داشت، به نحوی که صفحاتی هم برای عذرخواهی از مسی به خاطر ایجاد اخلال در روند عادی فعالیت پیج او تشکیل شد.

صفحه “ما عاشق کشتی ایرانی هستیم” واکنشی است به ورزش ایران از طرف آرژانتین. فاصله میان اعتبار فوتبال ایران و فوتبال آرژانتین، مشابه اختلاف سطح این دو کشور در ورزش کشتی است.

 کلارا درباره احساسش به بازی ایران و آرژانتین در جام جهانی، گفت: «ما هم گروه شده ایم و 21 ژوئن در ورزشگاه مینه ئی رائو واقع در بلو هوریزونته به مصاف هم خواهیم رفت. البته من هوادار تیم کشور خودم هستم، اما آرزو می کنم ایران دو مسابقه دیگر خود را با پیروزی به پایان برساند تا راهی مرحله بعد شود. برای آرژانتین هم امیدوار به حضور در فینال هستم.»

دسته بندی :
  • بدون دیدگاه
  • سعید
  • ۲۱ شهریور ۱۳۹۳
  • 847 بازدید
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

تمامی حقوق این سایت برای رها فان محفوظ است و هرگونه کپی برداری از مطالب و قالب پیگرد قانونی دارد . طراحی و کدنویسی : شیکنا