عکس پسرهای آرایش کرده - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

 

خانه / اخبار داغ / عکس پسرهای آرایش کرده
عکس پسرهای آرایش کرده
http://www.rahafun.com/?p=21310

عکس پسرهای آرایش کرده

عکس پسرهای آرایش کرده

مقام‮ ‬معظم‮ ‬رهبری‮ ‬اخیراً‮ ‬در‮ ‬پاسخ‮ ‬به‮ ‬استفتایی‮ ‬در‮ ‬مورد‮ ابرو برداشتن و آرایش مردان‮ ‬فرمودند‮: در صورتى که ابرو برداشتن یا آرایش کردن مردان تشبّه مرد به زن محسوب شود و یا مفسده انگیز باشد و یا ترویج فرهنگ مبتذل غرب به حساب آید، جایز نیست. اما به راستی چرا پسران ایرانی آرایش میکنند؟‮ ‬

هفت درصد از كساني كه از لوازم آرايشي استفاده ميكنند پسران و مردان هستند و اين در حالي است كه حتي بعضي از لوازم آرايشي مانند كرم، ژل مو و اسپریهای خوش بو كننده جزو لوازم آرايشي به حساب نميآيند و منظور ريمل، كرم پودر و … است…

همچنین مهدي آقاپور؛ پژوهشگر فرهنگي و عضو هيئت علمي دانشگاه تهران نيز ضمن تأکيد بر ناهنجار بودن پديده استفاده از لوازم آرايشي در بين پسران و مردان اظهار میکند: استفاده از لوازم آرايشي بين پسران جوان و نوجوان در بين سنين ۱۵ تا ۲۵ سال بيشتر است.


دکتر جلیلی رواشناس در پاسخ به این سؤال که: آیا به نحوی در پسرانی که آرایش میکنند گرایش و خوی دخترانه وجود ندارد گفت : ممکن است وجود داشته باشد و یا نباشد، اکنون آنقدر آرایش مردان فراگیر است که اگر بگوییم احساسات دخترانه در این افراد هست آن وقت هویت جنسی در جامعه از بین میرود. من فکر نمیکنم در همه این افراد تمایلات دخترانه وجود دارد.

وی افزود: این یک نوع عصیان بر علیه مکانیزمهایی است که میگوید این کار را بکن و آن کار نکن است. این گونه امر و نهی ها واکنش ایجاد میکند و اغلب واکنشها بیمار گونه است، باید از امر و نهی های بیهوده جلوگیری کرد و کارهای هدایتی را نیز انجام داد. سؤالی که مسئولان باید پاسخ دهند این است که چرا در سی و چند سال اخیر جامعه ما از نظر اخلاقی روز به روز در حال سقوط است؟

عکس پسرهای آرایش کرده

دکتر اصغر کیهان نیا، مشاور خانواده و متخصص رفتاردرمانی میگوید: یکی از دلایل آرایش مردان که پنهان است و کسی زیاد به آن توجه نمی کند اعتراض است، اعتراض به مقرارات و سختگیری های خانه، مدرسه، دانشگاه، محیط و مسئولین است. جوان ها وقتی نسبت به چیزی اعتراض دارند آنچه را که مسئولین می گویند درست برعکس آن را اجرا می کنند.

دکتر کیهان نیا ادامه داد: علت دیگر افزایش زیبایی است، برخی از مردان فکر می کنند هر چقدر زیباتر باشند و آرایش کنند بهتر می توانند جنس مخالف را جذب کنند. در صورتی ۲۰ درصد از اینگونه افراد با آرایش می توانند جنس مخالف را جذب کنند، ۸۰ درصد دختران از اینگونه پسران متنفرند. دختران اعتقاد دارند که مرد نباید آرایش کند و زیر ابرو بردارد، مرد باید اقتدار و کلام قوی داشته باشد.

کیهان نیا با انتقاد از فرهنگ سازی غلط تلویزیون گفت: مثلاً من کارگری را می شناسم که زیر ابروهای خود را بر می دارد و آرایش می کند، وقتی که یک کارگر این کار را می کند اوج فرهنگ سازی غلط را می توان مشاهده کرد. قبح آرایش مردان در جامعه ما ریخته شده است، وقتی که تلویزیون برنامه ای می گذارد که در آن مجری و یا هنرپیشه زیر ابرو های خود را برداشته و آرایش کرده چه انتظاری می توان از افراد جامعه داشت. نباید به اینگونه افراد میدان داد، وقتی که تلویزیون یک هنرپیشه را با این وضع نشان می دهد باید منتظر بماند که افراد جامعه از ظاهر این فرد الگو بگیرند و آرایش کنند.

آمار استفاده ۷ درصدی از لوازم آرایش توسط مردان در ایران نشان از اقبال پسران و مردان جوان ایرانی به استفاده از لوازم آرایشی دارد که تا قبل از این به عنوان لوازم آرایش زنانه شناخته می‌شدند. انواع کرم، رنگ‌های مخصوص گریم، انواع ژل، آدامس و چسب مو، اسپری‌های خوشبو‌کننده، ریمل، سایه چشم و… که تا پیش از این به عنوان لوازم آرایش زنانه شناخته می‌شدند این روزها در سالن‌های آرایش مردانه به وفور یافت می‌شوند و میزان استفاده از آنها کم‌کم به قدری زیاد شده است که بیم آن می‌رود گوی سبقت را در استفاده از این لوازم آرایش از سالن‌های آرایش زنانه بربایند.

استفاده از لوازم آرایش توسط مردان و پسران جوان در حالی در کشورمان اتفاق می‌افتدکه بر اساس آمارها سن استفاده از لوازم آرایش نسبت به دو دهه گذشته در کشورمان ۱۰ سال کاهش یافته و به گفته کارشناسان نوجوانان ۱۷ ساله نیز که تا دهه‌های گذشته در استفاده از لوازم آرایش محتاط‌تر عمل می‌کردند این روزها گوی سبقت را از مادران خود ربوده‌اند. این در حالی است که ایران در مصرف لوازم آرایشی دارای رتبه دوم در آسیا و رتبه هفتم در جهان است و اگر وضع به همین منوال پیش برود احتمال اول شدن در دنیا را در مصرف لوازم آرایش نباید نادیده بگیریم.

عکس پسرهای آرایش کرده

اگر چه در قدیم اصطلاحی رایج بود با این مضمون که «مرد است و ابرویش» اما این اصطلاح این روزها جایگاهی نزد پسران ندارد و آنچه در آرایشگاه‌های زنانه به برداشتن ابرو معروف است در سالن‌های آرایش مردانه به آن «کار ابرو» اطلاق می‌شود. اقدامی که در سالن‌های آرایش مردانه صندلی مخصوص به خود را دارد و پیرایشگران مجربی که گفته می‌شود دوره مخصوص این کار را دیده‌اند «کار ابرو» را برای مشتریان جوان و بعضا دامادها با هزینه ۱۵ تا ۳۰ هزار تومانی انجام می‌دهند. در کنار اینها کارهایی از قبیل مش و رنگن یا رنگ‌های مد سال که یخی و تیتانیومی است نیز مشتری‌های فراوانی دارد.

عکس پسرهای آرایش کرده,عکس ابرو برداشتن پسرها

عکس پسرهای آرایش کرده

عکس پسرهای آرایش کرده,عکس ابرو برداشتن پسرها

عکس پسرهای آرایش کرده

عکس پسرهای آرایش کرده,عکس ابرو برداشتن پسرها

عکس پسرهای آرایش کرده

عکس پسرهای آرایش کرده,عکس ابرو برداشتن پسرها

عکس پسرهای آرایش کرده

عکس پسرهای آرایش کرده,عکس ابرو برداشتن پسرها

عکس پسرهای آرایش کرده

عکس پسرهای آرایش کرده,عکس ابرو برداشتن پسرها

عکس پسرهای آرایش کرده

عکس پسرهای آرایش کرده,عکس ابرو برداشتن پسرها

عکس پسرهای آرایش کرده

عکس پسرهای آرایش کرده,عکس ابرو برداشتن پسرها

عکس پسرهای آرایش کرده

دسته بندی :
 • ۳۵ دیدگاه
 • سعید
 • ۱۱ شهریور ۱۳۹۲
 • 11,091 بازدید
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
 1. فاطمه زهرا( س) گفت:

  شیطان گفت تبریک زمان یواشکی ارادی کثیف
  شیطان گفت تبریک اتش دوزخ
  شیطان گفت تبریک احمق دخترها زنان پسرها نامحرم راخدا فراموش هست

  شیطان گفت تبریک زمان یواشکی ارادی کثیف
  شیطان گفت تبریک اتش دوزخ
  شیطان گفت تبریک احمق دخترها زنان پسرها نامحرم راخدا فراموش هست

 2. علی گفت:

  باشد تا خدا هدایتشان کند

 3. نیما گفت:

  من تا حالا تو خیابون این طوری ندیدم که شما عکس گذاشتید. شاید هر ۱۰۰۰۰۰ تا پسر یکی این طوری پیدا بشه. هدفتون از نوشتن مطالب غیرواقعی چیه؟

 4. هستی گفت:

  به چشم خواهری خوشگلن! اینا پریود هم میشن؟؟؟ یا مثلا از سوسک بترسن؟؟؟ مدیر پاسخگو باش لدفن!

 5. عطا گفت:

  اينا قصد ازدواج ندارن؟!!!

 6. Hassan گفت:

  مدیر بی زحمت عکس جدید تر بزار

 7. یه ناشناس گفت:

  بدبختای عقده ای !!!!!!!!!!!!!!!!
  چقدر آخه آدم میتونه بیچاره باشه???
  من اگه جای اینا بودم خودمو زنده به گور میکردم آبروم نره!بااین قیافه!!!

 8. Hassan Batbi گفت:

  مدیر ما را ادم حساب نکرد

 9. Hassan گفت:

  مدیر سلام میشه به من اس بدی چون خصوصی

 10. Hassan Batbi گفت:

  عالییییییییییی بودن. به این میگن نسل اینده

 11. فرناز گفت:

  باسلام.ب قران قسم اینجوری پیش بریم اگه ی دختراصلاح کنه وارایش کنه باید بش بگیم مگه توپسزی اخه این چ وضعشه هیچ وقت ب ی دختر نگید ترشیدی چذا ازدواج نمیکنی چون این جوابوبهتون مردزندگی میده(کمه)واقعن هم اینجوریه ی سریشون مث اینا هستن ک دخترپسرن ی سری دیگشم اهل کاروزندگی نیستند خداااااااااااا ب دادمون برس

 12. علی گفت:

  اینگونه افراد هم جنس گرا هستند بیشتر بخاطر قریضه جنسی اینگونه عمل میکنند دراصل زن هستندبا اندکی ژن مردانگی بهتره به پزشک مراجعه بکنندوبا جنسیت اصلی خودزندگی ادمه بدهند

 13. مموش گفت:

  هیچ وقت کسی رو مسخره نکنید

  یک کم اطلاعات عمومی رو بهتره بالا ببریم و راجع به بیماری ترنس سکشوال مطالعه کنیم . چقدر غم انگیزه وقتی تو پزشکی قانونی واسه گرفتن مجوز تغیر جنسیت ببینمشون .

 14. هلیا گفت:

  چقد چندشن اینا!!!…اه اه اه..حالم بهم خورد..مرد هم مردهای قدیم…بیچاره دخترای الان که باید به این مردهای حال بهم زن تکیه کنن…بعد میگن دخترا چرا ازدواج نمیکنن آخه مردی نمیبینن..

 15. Adibeh گفت:

  چقدرچندشن

 16. ستار گفت:

  وای بر حالشون !

 17. firouzpourheydar گفت:

  عزیزان اینها نشانگر این است که اخر زمان نزدیک میباشد

 18. بيژن گفت:

  اه اه اه ‏_حالم به هم خورد تاچندروز نميتونم غذا بخورم؛فكركردن خوشگلن ديگه نميدونن شبيه ميمون شدن؛اينا همه نشانه های آخرالزمانه

 19. مهسا گفت:

  از دختر بودنم حالم ب هم خورر!!! من موندم ک میخوان با این کاراشون چیرو ثابت کنن توعالم خودشون فک میکنن خیلی خوشگلن اره جونه عمتون خیلی خوشگلین

 20. ایمان گفت:

  همین پسرایه دختر نما هستن که ابرویه پسرارو میبرن دیگه مثلا ما خیر سرمون از نژاد اریایی هستیم کوروش کبیر اگه الان اینارو میدید حتما خود کشی میکرد

 21. نانسی گفت:

  .حالا اگه بهشون میومد یه چیزی..به نظرم اینا مشکل دارن…خاک تو سرشون بااین دلقک بازیشون….خدارحم کنه

 22. دوست گفت:

  دلم واسه نسل های آینده میسوزه با بابا بزرگ های آرایش کرده و ابرو برداشته میخوان چیتا کنن!!!!اینا شکله عجوزه ان

 23. عرفان گفت:

  تقصیر خودمونه،شنفتید که هرچه من کنیم به سرمون میاد.
  انقدر دوجنسه ها ترنس ها رو به تمسخر گرفتیم که به سرمون اومد.

  اینها فقط با فرهنگ سازی حل میشود.

 24. پويا گفت:

  بچه هاي قديم كلاه وسيبيل مصنوعي ميزاشتن شبيه بابا شون بشن الانم پسرا از اين غلطا ميكنن كه شبيه ننشون بشن.اين مسئله اي نيست كه براحتي بشه ازش گذشت
  بايد علتش بررسي بشه . وچاره اي انديشيده بشود

 25. یسنا گفت:

  😮 :sick:
  چقد حال بهم زن ؛ واقعا آخرو زمان شده.
  حالا کاش آرایش بهشون میومد که اینقد آرایش میکنن.
  الان این پسرا دنبال زنن یا شوهر؟ والاااااااااااااااا :sweat:

 26. مهسا گفت:

  واقعا تاسف باره!!اینا میشن پدر های آینده؟؟؟؟

 27. رها گفت:

  واقعا زشتن :smug:

 28. ati گفت:

  واقعا که؟؟؟؟؟؟؟اینام اسم خودشونو میزارن مرد؟؟؟؟اخه یکی نیست بگه شمارو چه به این کارا :pissedoff:

 29. سونیا گفت:

  :pissedoff: اح خدا لعنتشون کنه

 30. مجید گفت:

  علی جان باور کن الان نمیدونم بخندم یا گریه کنم.
  اینم از فرهنگ غرب.دخترامون شبیه پسرامون داره میشه و پسرامونم که……خدا خودش آخر عاقبت مون رو ختم به خیر کنه :flagus: