عکس های تکان دهنده موجودات فضایی | جدید 96

عکس بازیگران زن,سکس,س ک س,شب زفاف,ترک خودارضایی,خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر زیبا,گالری

اخبار جام جهانی

آخرین مطالب ارسال شده

توجه

باکس ویژه

توجه

باکس ویژه
خرید بک لینک

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم
بازدید : 34,664 views

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

این مجموعه تصاویر متعلق به بیگانگان یا همان موجودات فضایی می باشد که به صورت مرده عکس برداری شده اند.چندتا از این عکس ها بسیار تکان دهنده اند ولی هنوز صحت واقعی بودن آنها تایید نشده است.

استاد دانشگاه کمبریج بریتانیا (استیون هاوکینگ) هشدار داده است که احتمال وجود موجودات فضایی تقریبا قطعی است، اما انسان ها باید از برقراری ارتباط با آنها خودداری کنند. …

این استاد رشته فیزیک نجومی در یکی از مجموعه برنامه های شبکه تلویزیونی “دیسکاوری” گفت این فرض که در دیگر نقاط عالم هم حیات هوشمند وجود دارد، “بسیار منطقی است”. 

با این حال او هشدار داده است که احتمال دارد این موجودات بیگانه برای تامین منابع مورد نیاز خود به کره زمین حمله کنند و سپس آن را ترک کنند. 

هاوکینگ گفته است: “درصورتیکه موجودات فضایی به زمین بیایند، نتیجه آن مشابه سفر کریستف کلمب به قاره آمریکا خواهد بود که برای ساکنان بومی این قاره پیامد مثبتی نداشت”. 

پروفسور هاوکینگ معتقد است که انسان ها به جای اینکه سعی کنند با موجودات فرا زمینی ارتباط برقرار کنند، باید تمام تلاش خود را برای پرهیز از هرگونه ارتباطی با این موجودات به خرج دهند. 

او می گوید: “ما باید توجه مان را فقط به خودمان معطوف کنیم تا از تکامل حیات به آنچه که مطلوب ما نیست جلوگیری کنیم”. 

در گذشته عملیات اکتشافی در فضا صورت گرفته بود که در آن خطوط حکاکی شده بشر و نمودارهایی برای نشان دادن موقعیت سیاره زمین در کهکشان به فضا فرستاه شده بود. 

همچنین در مواردی پرتوهای رادیویی به امید رسیدن به تمدن های بیگانه در دیگر سیارات به فضا فرستاده شده است. 

پرفسور هاوکینگ گفت: “از نظر مغز ریاضی من تنها اعداد، فکر کردن در مورد موجودات بیگانه فضایی را از نظر منطقی توجیه می کنند”. 

او می گوید چالش اساسی این خواهد بود که این موجودات بیگانه واقعا چه ویژگی هایی دارند. 

این برنامه احتمال وجود گونه های مختلفی از موجودات فرا زمینی از جمله گیاهخواران دوپا و شکارچیان زرد مارمولک شکل را مورد بررسی قرار می دهد. 

با این حال پروفسور هاوکینگ معتقد است که بیشتر نمونه های حیات فرا زمینی به احتمال زیاد در حد میکروبهایی با ساختار ساده هستند. 

در مجموعه تلویزیونی “عجایب منظومه خورشیدی” که اخیرا در بی بی سی تولید شده است هم پروفسور “برایان کوکس” از دانشگاه منچستر معتقد است که احتمالا در درون منظومه خورشیدی ما انواع دیگری از حیات وجود دارد. 

او می گوید احتمالا در زیر صفحه یخی که “اروپا”، یکی از قمرهای ژوپیتر را تشکیل می دهد هم اورگانسیم های زنده ای وجود دارند. 

پروفسور کاکس می گوید حتی در فاصله ای نزدیکتر به زمین، یعنی در کره مریخ هم شواهدی در دست است که احتمال وجود حیات در آنجا را تایید می کند. 

این استاد فیزیک معتقد است که در دهه های آینده و تنها پس از ارسال نسل بعدی فضا پیماهایی که از قابلیت بیشتری برای جستجوی نشانه های حیات برخوردارند به اقمار ژوپیتر و بخش هایی از مریخ، می توان از وجود حیات در دیگر کرات اطمینان حاصل کرد.

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی

دوست عزیز از مطالب جذاب زیر نیز دیدن فرمایید


توجه باکس ویژه

دیدگاه شما در مورد این مطلب

 1. توسط : علی در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۶

  اگه می خواهی یک و آدم فضایی ببینی فقط یه روش داره .

  تو آینه خودتو نگاه کنی به همی سادگی و خوشمزه گی

 2. توسط : الهام در تاریخ ۱۶ آذر ۱۳۹۶

  آهای شمایی ک گفتین این عکسا متعلق ب جن هستش این منطقو از کجا اوردین؟؟؟
  گفتن بعد از ظهور امام زمان همه اینا مشخص میشه ک آیا آدم فضایی وجود داره یا نه
  اجنه این شکلی نیستن و این ک انسان ب راحتی نمیتونه اونارو ببینه و امروزه با وجود امواج اونا نمیتونن مث قبلا خیلی راحت زندگی کنن امواج وسایل الکترونیکی اونارو دور میکنه
  پس ی چیزیو ک درست نمیدونی الکی ب بعقیه منتقل نکن

 3. توسط : UFO در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۶

  سلام عالی بود ترو خدا باور کنید خدا الکی نیومده واسه ما هزاران هزار سیاره بیافرینه فقط ما نیستیم که …
  ۲۰۳۱ میبینمتون (با آدم فضایی ها !)
  امام باقر (ع) که به جابربن یزید میگوید : …به خدا قسم که خداوند هزاران هزار زمین و هزاران هزار آدم بیافریند که تو آخرینشان هستی و آنان نیز آدم اند
  هالا از ما گفتن بود.

 4. توسط : Armin در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶

  سلام .با نام پادشاه عالم . من همون آرمین هستم که پارسال کامنت گزاشتم تا چند روز پیش فکر میکردم تنهام و نا امید میشدم و به خودم شک داشتم که شاید دیوانگی هست ولی الان میفهمم فراتر از اینهاست. من دو نفر از هم نوعان خودم رو پیدا کردم به صورت اتفاقی تمام خصوصیات ما یکی هست و ما الان سه نفریم و قصد داریم هم نوعان خودمان رو (فرزندان ستاره ای ) پیدا کنیم . ما الان داریم انرژی هامون رو جمع میکنم تا بفهمیم علت تبعید ما به زمین چیست و در صدد برگشت هستیم شاید جنگی در راه باشد و ما ماموریتی دایم هنوز در حال بررسی هستیم از شما میخواهم اگر بین شما کسی هست با خصوصیات ما .(فرزندان ستاره ای حس میکنند) با من در تماس باشه

 5. توسط : محمد رسول در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۶

  سلام دوستان من دراینباره خیلی تحقیق کردم و وقت گذاشتم و با افرادی مصاحبه کردم اونها وجود دارند و بعضی اطلاعات که در نظرها هست غلطه.

 6. توسط : فرزاد در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

  به نظر من فرازمینی ها وجود دارند وخیلی دوست دارم ببینمشون و با توجه به اثراتی که بر روی زمین میگذارند مثل نقشهایی که در مراتع انگلستان بوجود اورده اند اشکال هندسی به قطر ۵۰ الی ۱۰۰ متر که امکان ندارد انسان انهارا بوجود اورده باشد و نشان میدهد خیلی از ما پیشرفته تر هستند من باور دارم و حتی دوست دارم بدانم چگ.نه میشود با انها ارتباط برقرار کرد.

 7. توسط : محمد در تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۵

  کل اینا تو فیلماست ولی موجودات فضایی وجود دارن

 8. توسط : شقایق در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۵

  درود.
  مطلب شما چیز جدیدی نداشت. چه متنی که درباره نظریه ارائه شده توسط پروفسور هاوکینگ در چندسال قبل بود و چه عکسهایی که فارغ از اصالت یا ساختگی بودن اونها کرارا در منابع مختلف درج و بهشون استناد شده.

  اما دیدگاههای ارسالی رو یک به یک و به دقت خوندم. برام جالب بود که طی این چندساله چقدر به درصد افرادی که به وجود موجودات هوشمند فرازمینی باور دارند اضافه شده…چیزی که اگه بیست سال قبل به صراحت درباره ش اظهار نظر میشد فرد رو در معرض اتهام سودازدگی قرار می داد…این مساله تحت تاثیر عوامل مختلفیه که بررسی اون فرصت دیگه ای می طلبه.
  و اما…
  دو سه نکته کوتاه رو می خواستم متذکر بشم:
  اول-وقتی درباره جستجوهای دانشمندان ناسا و سایر مراکز دنیا حرف میزنیم باید بین جستجوی حیات در خارج از زمین,جستجوی نقاط دارای امکان حیات بعنوان پتانسیل جابجایی و زندگی بشر در آینده و جستجوی حیات هوشمند یا بقول دوستان آدم فضایی باید تمایز قائل بشیم.اغلب مطالعات دانشمندان بر دومورد اول متمرکز شده.گرچه مورد سوم هم توسط تیمهای علمی ردیابی و بررسی شده و می شه.

  دوم-وقتی در مورد حیات فرازمینی حرف میزنیم باید طبقه بندی تکاملی اونها رو درنظر داشته باشیم.
  این نیست که تمام موجودات فرازمینی رو به شکل موجودات سبزپوست سفینه سوار تصور کنیم و از اونها بترسیم یا کنجکاوانه و مشتاقانه امیدوار دیدنشون باشیم.
  این موجودات ممکنه به شکل تک سلولی ها یا موجوداتی با هوش وتکامل خیلی پایین باشن…مثل زمین در دوره های دیرین…که در اونصورت احتمالا ما برای اونها خطرافرین محسوب میشیم.
  یا با هرشکل ظاهری در مرحله رشدی مشابه ما…که این یعنی هنوز به امکانات سفرهای بین کهکشانی دسترسی ندارن و دانشمندان اونها هم شاید مثل ما دنبال جواب این سوال مهم هستن که: آیا ما در عالم تنها هستیم؟
  و فقط در صورتی که از ما پیشرفته تر باشن با توجه به تکنولوژی یی که در اختیار دارن ممکنه …فقط ممکنه…برای ما خطرآفرین باشن و دنبال منابع زمین .
  البته در این تئوری باید مساله ابعاد…قابل رؤیت بودن یا نبودن اونها برای بشر سه بعدی…تعالی و تمایلاتشون…و اصولا اینکه ما نسبت به پیشرفت و ابعاد اونا درچه مرحله ای از اهمیت هستیم و ایا اصلا به چشمشون میاییم یا نه و آیا توجهشون رو جلب میکنیم یا نهرو مدنظر قرار داد.

  سوم-وجود موجودات فرازمینی پیشرفته,حتی در بدبینانه ترین تئوریها مثل تئوری سلطه اونها برما یا ایجاد نوعی از بشر توسط دستکاریهای ژنتیکی و جنگهای بزرگ بر سر منابع زمین و … وجود یا عدم وجود خالق هستی رو ثابت نمیکنه.
  در همین زمین, احتمالا برای موجودات ریز یا حیوانات و حشرات کوچک و… ما بعنوان نوعی خدا قلمداد میشیم(البته بافرض اینکه مثل ما تفکر و … داشته باشن) یا موجودات متجاوزی که می تونیم به چشم بهم زدنی عده زیادی از اونها رو نابود کنیم,دستکاری کنیم.و گونه های جدید ایجاد کنیم.
  این صرفا یک.جور سلسله مراتب بر اساس بعد,اندازه,پیشرفت و گستردگی عملکرده و دلیلی برای ارتداد افراد محسوب نمیشه

  چهارم- منطق میگه همه چیز امکان پذیره مگرخلافش ثابت بشه.بنابراین احتمالات مختلفی درباره اشکال و آثار باستانی,حرفهای افرادی که مدعی برخورد با موجودات فرازمینی و…هستن وجود داره که بهتره تا زمانی که دلایل قطعی بدست نیومده برای رد اونها دست نگه داریم.
  عیب بزرگ.بشر اینه که سریعا به پیش فرضهای ذهنی و امکاناتی که حواس و تکنولوژی محدود خودش و باورهاش در اختیارش قرار داده خو میگیره و خارج از اون رو رد میکنه.
  در این موارد باید خودتون تصمیم بگیرید که چه چیز رو باور کنید.چون علم ما هنوز به مرحله ای نرسیده که امکان اثبات قطعی خیلی از مسایل هستی و اندازه گیری و مشاهده بسیاری از مفاهیم رو داشته باشه.
  بسیاری پدیده هایی که سابقا رویا بودن یا در زمره جادوگری بحساب میومدن مثلا هیپنوتیزم و …الان قابل اثبات و تبیین علمی هستن.

  پنجم – یو اف او ها یا همون بقول شما یوفوها اصلا مناسب برای سفرهای بین کهکشانی و بین سیاره ای نیستن مگر به طریقی صاحبان اونها امکان تبدیل ماده به انرژی-در اینصورت چه نیازی به استفاده ازشون هست؟؟- رو داشته باشن یا ازش بعنوان حفاظ و خانه های قابل حمل و حمل تجهیزات استفاده کنن…و ممکته در همینجا و برای سفر در این بعد و این کره کاربرد داشته باشن.

  و…آخر- کسی نمیدونه که واقعا بر سر بشر چی اومده.ما با فرضیات سر و کار داریم.
  شواهد ما برای استناد و حکم قطعی هنوزاونقدر ناچیزه و دانشمون اونقدر از جهان کم که قادر به تبیین بسیاری پدیده ها نیستیم.
  با این وجود سوالاتی داریم …و آرزوهایی…
  کسی نمیدونه که آیا ما در یک دوره تحمیق تاریخی بین دو دوره علمی درخشان هستیم یا در حال یک جهش نخستین علمی بلند…کسی نمیتونه به تحقیق بگه آیا ما تنهاییم؟آیا تحت نظریم؟یا…اونطور که عده ای معتقدن تحت کنترل و سلطه؟
  و این سلطه گران آیا نسل هوشمندتری از بشر گذشته یا آینده اندیا موجوداتی ازسایر نقاط اون چیزی که بهشمی گیم آسمان…
  روزی این راز گشوده می شه و اون روز احتمالا انسانها از خامی نظریات و عقایدشون خنده شون می گیره همونطور که ما امروزبه عقاید پیشینیان می خندیم…
  روزی بشر آینده بحال بلاهت و تنگ فکری و بسته بودن دیدگاههای ما,چنان که امروز ما بحال تاریکیهای قرون گذشته افسوس می خوریم افسوس خواهد خورد…

  تا اون روز,بهتره صبور باشیم…و مطالعه و تحقیق کنیم…و از پذیرش چیزهای جدید نترسیم.

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۵

   با سلام
   از توضیحات ارزشمند شما متشکرم

 9. توسط : پیکسل در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۳۹۵

  پس چرا انقد زشتن این آدم فضاییا؟؟یدونه عکس خوشکل درست کنن خب(با فتوشاپ) والاااااااااا

 10. توسط : سامان در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۵

  فرازمینی ها وجود دارند.

  خلاصه تمام این بحث ها

 11. توسط : آقا مهندس مکانیک ایرانی بیکار در تاریخ ۳ بهمن ۱۳۹۵

  سلام خدمت دوستان
  اینکه موجودات فضایی وجود دارند خب صد در صد منطقی است به قول استیو هافکینگ غیر منطقی است که فقط تصور کنیم ما هستیم که در این کهکشان زندگی می کنیم
  بنظر من چیز ترسناکی نیست .
  تمدن اون ها زود تر از تمدن ما پیشرفت کرده و تونسته بشقاب پرنده بسازه
  و گهگداری که وارد کره زمین میشن مردم می ترسند.
  اما اگه تعصبی نباشیم و ذهنمون رو باز کنیم درک این حقیقت بسیار راحت می باشد.
  شاد و پیروز باشید.

 12. توسط : انسان در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۵

  بنظر من شکل گیری عقل توی سر ما انسانها رو میشه به این تشبیه کرد که یک انسانی از ۲۴ ساعت ۲۲ ساعتشو خواب بوده و یکدفعه بیدار شده و درگیر یک حالت گیجی و منگی هست و تو سرش کلی سوال هست که کجاست؟توی این مدتی که به هوش نبوده چه اتفاقاتی افتاده؟چه کسایی اومدن و رفتن؟و علت چیزایی که مبینیه و اطرافش به وجود اومده چیه؟ حالا برای جواب این سوالات به اندازه ۲۴ ساعت دیگه وقت داره تا تحقیق کنه و علت و جواب همه این سوالاتو بدست بیاره…بنظر من هیچ جواب قطعی نمیشه به این جور سوالات داد و همه چی رو باید بصورت فرضیه مطرح کردو هر فرضیه ای که منطقی تره رو روش تحقیق کرد ولی باید تاحد امکان تخیل کرد…مثلا شاید ما بخشی از پروژه گسترش حیات در کیهان توسط موجودات هوشمند دیگه باشیم تصور کنین موجوداتی به شعوری رسیدن که برای نجات کیهان از فروپاشی بذر حیات هوشمند رو تو جاهای مختلفی از کیهان پاشیدن.تصور کنین موجوداتی بی نهایت باهوش تر از ما وجود دارن که انقدر از ما برتر هستن که دلیلی برای ارتباط برقرار کردن و اعلام موجودیتشون به ما ندارن مثل اینکه ما سعی کنیم با یه مورچه ارتباط برقرار کنیم و بهش بفهمونیم که ما هم هستیم و وجودداریم.اگه واقعا گونه های زیادی از نسل انسان تو فضا باشه فکر کنید تصورش چقدر شگفت انگیزه اینکه روزی باهاشون ارتباط برقرار کنیم…

 13. توسط : هانی در تاریخ ۲۹ دی ۱۳۹۵

  سلام هرجیزی وجود داره چرا??
  برای اینک اگر کالمات وجود نداشته باشد انسان نمیتواند فکر کند..مثال ما به کلمه درخت فکر کنیم درخت در ذهنمان مجسم میشود.اگر کلمه درخت نباشد ما درخت را از کجا بی اندیشیم.پس کلمات فکر کردن رو میسازه.
  اگه ادم فضایی وجود خارجی نداشته باشه نمیتونیم حتی به بودن فکر کنیم چه به شکل هایی که میسازیم پس وجود داره که در ذهنمون تجسم و رخ داده میشه .
  مثالی بسیار مختصر و کوتاه زدم درثانیه مغز برای تفکر هست یا دوستانی که از قران حکایت میزارن این قسمت رو نخوندین که میگه بالاترین عبادت تفکر است??
  ممنون از همه و ادمین خیلی بسیار جالب بود همین که تحقیق کردی و در سایت برای دیدن وهوطنان ارزش قاعل شدید جای تحصینه.با تشکر

  • توسط : سعید در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۵

   با سلام
   ممنون از نظر شما

 14. توسط : سامی در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۹۵

  سلام همگی
  خواستم بگم حتی اگر به عقل خودتون هم رجوع کنید میبینید که نمیشه جهان خلقت این همه بزرگ باشه ولی فقط توی یه سیاره کوچیک به اسم زمین حیات وجود داشته باشه
  پس حتما مردم های دیگه ای هم توی سیاره های دیگه ای هستن
  راجبه اون داستانیم که اون اقا پسر به اسم ارمین نوشته بود بگم کهچیز عجیبی نبود
  ما ادما مخصوصا ایرانیا یه عادت بدی داریم که چون چیزی رو ندیدیم اگر کسی حرفی ازش بزنه میگیم دروغه
  بعضی از ادما توانایی های خاصی دارن که شاید میترسن اون هارو بازگو کنن
  اینم بگم که موجودات فرازمینی هستن ولی شاید چون ما اونارو از نزدیک ندیدیم میگیم دروغه

 15. توسط : اومزا در تاریخ ۹ دی ۱۳۹۵

  من حرفای اونی که میگفت فضاییه رو باور میکنم. اون عکسی که چنتا ژله تو دست اون یارویه رو هم باور میکنم. اما فکر نکنم مادی باشه و تو دست جاشه.بشقاب پرنده رو هم باور میکنم. باور خودمه و دوس دارم. شما زمینیها لیاقتتون بیشتر از این نیست باور کنید. نه همتون ولی خب

 16. توسط : محمد در تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۹۵

  مذخرف بود-

 17. توسط : ...... در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۵

  همش چرته….

 18. توسط : پویا در تاریخ ۱۱ مهر ۱۳۹۵

  بابا جان چه هستن چه نیستن . برین به کار و بارتون برین .

 19. توسط : حقیقت گو در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۵

  چرت ر محض

 20. توسط : مهدی در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۵

  عکس دومی از بالا و عکس چهارمی از پایین که مربوط به یک بیماری بود در آمریکا که چند ده سال پیش یک نوجوون دچار اون شد و مرد. چرا چرت و پرت گذاشتین؟؟؟؟؟؟؟؟

 21. توسط : ناشناس در تاریخ ۲۳ تیر ۱۳۹۵

  سلام من ادم فضایم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ جم کنید ناموسا این چرتو پرت هارو

 22. توسط : مریم در تاریخ ۱۶ تیر ۱۳۹۵

  من نفهمیدم ادم فضایی ها خوبن یا بد؟

 23. توسط : مهدی در تاریخ ۱۶ تیر ۱۳۹۵

  واقعا متاسفم که این چیزا اینجوری گفته میشه

 24. توسط : A در تاریخ ۱۴ تیر ۱۳۹۵

  سلام . با نام خدا شروع میکنم خدایی که همه عالم و مارو او خلق کرد*وقت ان رسیده که این رازمو بگم و شاید بخشی از ماموریت من همین است، اسم من ارمین هست اسمی که خوانواده زمینی من روم گزاشتن ؛ این چیزها بر میگرده به دوران کودکی و تا به امروز ؛ از وقتی که محیط زندگیمو درک کردم همیشه یه چیزی با من بود خاطراتی مبهم از گذشته از مکانهایی متفاوت از قوانین متفاوت این خاطراتی هر از گاهی درون افکارم بود برام معما بود که قبلا کجا بود این خاطراتی چی هستن بعضی وقت فکر میکردم رویایی بیش نیست ولی حسی که بهم دست میداد همراه این خاطرات گذشته شبیه واقعیت بودن که باید قبول میکردم « من نمیدونستم چی هستم کی هستم گاهی خونوادم بخاطر رفتارای غیر عادی من بهم میگفتن تو واقعن شبیه هیچ کس نیستی و از جایی دیگه ای اومدی من اون موقع هنوز واقعیت را نمیدونستم یا چند بار بهم الهام میشد توسط فرشته نگهبانم که به زودی میای و ماموریتت پایان نیافته، خیلی دنبال این معما بودم تا این که فهمیدم من یه فرزند ستاره ای هستم که توی زمین متولد شدم و باید ناچار در زمین باشم این چیزهارو که فهمیدم اتفاقی بود ولی جرقه ای بود تا خودمو بشناسم و بفهمم زمینی نیستم و همه اون خاطرات قبل از تولدم در زمین واقیت دارن ! من همیشه حس تنهایی و غریبی دارم و فقط خوشبختی خودم رو در رفتنم میدونم * میخام برم به جایی که تعلق دارم من قوانین ادمارو دوست ندارم همیشه توی عذابم چند بار خودکشی کردم ولی نجات پیدا کردم و فهمیدم وقت رفتنم نرسیده : مردمان من علمشان به قدری است که منو به شکل انسان به زمین فرستادن و در زمین متولد شدم : این عکس ها درباره فضایی ها دروغ و ساختگی اند ، یقین دارم چهره انها زیبا هست مثل انسانها ؛ هزاران عالم و تمدن ها در عالم هستی وجود دارد و من متعلق به یکی از انها هستم ؛ من خیلی تنهام و احساس غربت میکنم اگر کسی مثل من هست و یقین دارد فرزند ستاره ای هست بهم بگه : قسم به خدای یگانه که همه مارو او افرید حرفام دروغ یا ساختگی نبود ؛ گرچه میدونم باورش سخته و بهم میخندین ؛ زمانش رسیده رازمو بگم و گفتم مرسی از همه شما* شبا نگاهم به ستاره هاست دعایم رفتنم هست خدا کمکم کن * خدافظ

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۳ تیر ۱۳۹۵

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز به نظر من یک مشاور روانشناس بهترین راهنما و مشاور برای شما میباشد
   نمیگم دیوانه شده اید و یا عقلتون از دست دادید ولی در گیر رویاهایی شده اید که خطرناک است و ممکن دنیا و اخرتتون نابود کند

 25. توسط : فربد در تاریخ ۵ تیر ۱۳۹۵

  اگه اینا بالاتر از انسان هستند، پس چرا میگن انسان اشرف مخلوقاته؟
  این موجودات هر چی که هستند توسط عده ای از انسانها هدایت میشن

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۳ تیر ۱۳۹۵

   با سلام کسی نگفته است اینها بالاترند !

 26. توسط : A.m در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۵

  پشت پرده بودن این مسائل عذاب آوره.ولی احساس می کنم همه یه جورایی دلشون می خواد همش واقعی باشه.به نظر من همه دنبال هیجان این موضوع ان!!!

 27. توسط : یک بنده خدا در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۳۹۵

  بالاخره من نفهمیدم همه دانشمندها در تردید هستند پس باید این عکسها ساختگی باشن.اونوقت چه دلیلی داشته که اینا رو بسازن؟

 28. توسط : رامون غفار کیا در تاریخ ۱۹ خرداد ۱۳۹۵

  سلام دوستای عزیز من سال ۷۳ وقتی محصل بودم توسط یکی از دوستام با کتابی بنام — شدم و خوندمش در این کتاب که توسط ۴۷ دانشمند بزرگ دنیا مطالبش تایید شده بود اومده بود که موجودات فضایی وجود دارن ودلایل خیلی خوبی هم آورده بود مثلا وجود نقاشی هایی که توسط باستانشناسان کشف شده مبنی به اینکه تصویر یه آدمی که رو کلاهش انتن داره وکنار یه موشک یا همون بشقاب پرنده ایستاده رو ۴۰۰۰ سال پیش مردمان اون زمان کشیدنش و یا تو شهر بمبیی و در یک رودخانه یک لوله ۱۲ اینچی به طول ۶ متر پیدا کردن که هنوز هم هنوزه دانشمندها جنس اونو نمیتونن پیدا کنن و خیلی دلایل و مستنداتی که باعکس و غیره ثابتش میکرد که مو جوداتی هستن که بشریت رو راهنمایی میکنن و ما جزیی از مخلوقات اونها هستیم.البته چند سری از این کتاب بعد ها من پیدا کردم که چاپ شده بود ولی وقت نکردم بخونمشون .به هر حال توصیه میکنم یه نگاهی به این کتابها بندازین.البته اول کتاب اومده که به هر دین و مذهبی که اعتقاد دارین نباید بیشتر از ۱۰ صفحه از اون رو روزانه مطالعه کنین چون احتمال مرتد شدنتون هست.به نظر من هم موجوداتی هستن ولی چون خیلی ازماها پیشرفته هستن دم به تله نمیدن و وجود خودشونو معلوم نمیکنن.حتی تو این کتاب اومده که هر وقت این موجودات بدونن که بشر به وجودشون پی برده زمین رو منفجر میکنن و چرخه رو از اول شروع میکنن.دلیلش هم وجود عصر سنگی و عصریخی هستش.ممنون از اینکه مطلبمو خوندین

 29. توسط : re乙a در تاریخ ۶ خرداد ۱۳۹۵

  قابل توجه (همه عکس هاتون قدیمی ان نه عکث هاتون) علی جون روی املا بیشتر کار کن،،،ولی اره همه تصاویر برای قبل اند
  .

 30. توسط : علی در تاریخ ۵ خرداد ۱۳۹۵

  ممنون ولی تمام عکثاتون قدیمی

 31. توسط : حمیدرضا در تاریخ ۴ خرداد ۱۳۹۵

  موجودات فضایی وجود دارند مطمئن باشین
  سر هرچی هم بگین شرط میبندم
  اگه تا حالا هم به صورت افسانه در اومده و نمیزارن ثابت بشه که وجود داره بخاطر اینکه امریکا داره از اینکار سود خودش میبره
  اول با هیتلر ارتباط داشت بعد الان دقیقا با امریکا ارتباط داره
  چون زمان خود هیتلر فرمانده های نزدیک خود هیتلر به این اعتراف کرده اند که علمشون در این حد نبوده که بتونن که اینگونه ارتش هدایتت کنن و بمب بسازن و اصلا از نظر صلاح جنگی اینقدر جلو بزنن
  زمان خود هیتلر بود که المان خیلی با قدرت تونست در مورد فضا اطلاعات جمع کنه
  فرمانده هیلتر میگفت که اینا از حد علمی بشر در اون زمان خارج بودن
  مثل الان که با امریکا کار میکنه باور کنین امریکا این همه نبوغ استعداد نداره که یهو تمام قدرت دست بگیره و به کل دنیا حکومت کنه
  اینا کار فقط یه عده بشر نیستن اینارو دارن هدایت کمک میکنن بخدا

 32. توسط : sina در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۵

  موجودات فضایی وجود دارند.کلی مدرک وجود داره.مثل عکس هایی که مریخ نورد گرفته .غیر از عکس های این سایت عکس های خیلی بیشتری وجود داره.مثل عکس صورت انسان روی شن های مریخ و مجسمه های سنگی .جالب ترینشان یک موجود عجیب که فقط یه صورته با ده دوازده تا دست و پا که به یکی از دیواره های مریخ چسبیده و به لنز دوربین زل زده .ناسا با کلی دقت روی عکس ها این چیزا رو پیدا کرد اما برای اینکه این راز فاش نشه ان ها رو تکذیب کرد.

 33. توسط : نیلوفر در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۳۹۵

  حدیثی از ائمه معصومین: عرش الهی را سیصد و شصت هزار قائمه است و هر قائمه شصت هزار برابر اسمان و در زیر هر قائمه شصت هزار شهر است و در هر شهری شصت هزار صحرا است و در هر صحرایی شصت هزار عالم است و در هر عالمی شصت هزار برابر ادمیان و جنیان است که هیچ یک از ساکنان هر عالم نمیدانند که حق تعالی جهان دیگری افریده است و هیچکس اطلاع بر ان ندارد.

 34. توسط : s در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۳۹۵

  موجودات فضائی کسی نیست کجافضائی اوردن به چون فضائی موجودات زندگی می کند چندسال هیچ کسی نیست چون به شوروی جاسوس بشقاب پرنده داشته باشد ولی عروسک فضائی ساختند به مردم به نظر وی رسد

 35. توسط : Nazanin در تاریخ ۱۸ فروردین ۱۳۹۵

  در ضمن از نظر من بهتره این نظریه هاو بحث هایی ک علمی هستن رو به دین ربط ندیم برخی از دوستان در نظرات نوشتند ک اخرالزمان و این حرفا بهتره برای پیشرفت بجای اتکا به دین بیشتر به سمت علم خودمونو سوق بدیم و بیدار شیم از این خرافه نگری هاو بفکر افزودن اطلاعات باشیم.

 36. توسط : Nazanin در تاریخ ۱۸ فروردین ۱۳۹۵

  سلام…اینکه آدم فضایی ها وجود دارن حقیقت داره اما هنوز نظریه ی منطقی برای اثبات ان به عموم مردم بوجود نیومده و این عکس ها همگی ساختگی هستندممکنه با توجه به نظریه ی دوستان عروسک هایی دست سازه و حرفه ای باشند و از طرفی هم ممکنه انسان هایی عقب مانده جسمی باشند اما در کل وجود موجوداتی فرا زمینی غیر ممکن نیس

 37. توسط : vahab در تاریخ ۱۰ فروردین ۱۳۹۵

  بازم ممنون

 38. توسط : vahab در تاریخ ۱۰ فروردین ۱۳۹۵

  من که چیزی که نشون بده تازه باشه عکسهاتون ندیدم قدیمی هستن نوشتین ۹۵

 39. توسط : نستوه در تاریخ ۸ فروردین ۱۳۹۵

  وجود موجودات فرا زمینی کاملا واقعیت است همانطور که خداوند فرمده اند که اگه لازم باشد همه را از بین کاینات جمع خواهیم کرد

 40. توسط : مهدی در تاریخ ۵ فروردین ۱۳۹۵

  اولا که جن سم داره اینا کجا سم دارن؟؟ بعدم حدیث از امام صادق داریم که به یکی از اصحابش میگه در ورای خورشید شما ۴۰ خورشید دیگر وجود دارد که انجا موجوداتی زندگی می کنند که از وجود انسان بی خبرند ودر پشت ماه شما ۴۰ ماه وجود دارد که ….. اون موقع گفته که از وجود انسان بی خبرند پس دلیل نمیشه که برای همیشه بی خبر باشن. با عقل هم جور در نمیاد که عالم به این بزرگی فقط برای تنها انسان افریده شده باشه. در ضمن ناسا هم موجودات فضایی رو تایید کرده ناسا خیلی چیزا رو داره پنهان می کنه برید تو سایت اپارات یه سری فیلم هست ببینید البته فیلم دروغ هم توش هست ولی … برید ببینید

 41. توسط : مریم در تاریخ ۵ فروردین ۱۳۹۵

  سلام.ممنون از اطلاعات دوستان.من میخوام بدونم چرا میگن نباید با ادم فضاییا ارتباط برقرار کرد؟؟؟؟توورو خداویکی علتشو بگه بمن….ممنون

 42. توسط : طاها در تاریخ ۳ فروردین ۱۳۹۵

  سلام، در روایات داریم که در آخر الزمان اجنه و شیاطین مادی خواهند شد، یعنی انسان میتواند آنها را ببیند، همان گونه که در زمان حضرت سلیمان(ص) اتفاق افتاده بود، شاید الان اخرالزمانه واینها همان اجنه وشیاطین هستند، خدا در قرآن فرموده شیاطینی را که برای استراق سمع به سمت ملکوت می آیند فرشتگان آنها را با شهاب سنگ مورد هدف قرار می دهند وشاید این جنازه ی یکی از آن شیاطین باشد.انسان می تواند با تقرب و اطاعت فرامین اللهی به جایگاه والایی برسد نمونه اش(طی الارض) است که سرعتش از نور هم بالا تر است. اللهم عجل لولیک الفرج

 43. توسط : ایرج در تاریخ ۲ فروردین ۱۳۹۵

  دوستان عزیز خواهشا فقط به تاریخ خودمان وکتابهای ائمه اطهار توجه کنید بعد متوجه میشوید که کشورهای غربی حدودا ۱۰۰سال که ازوجودچنین موجوداتی باخبر شدن حتی درروایت بسیارموثق درروز عاشورا (زئفر جنی )به سیدالشهدا امام حسین(ع)میگوید اماما اگر رخست دهی من با لشکرم با تمام قواع به کفار حمله کنیم .امام درجواب فرمودن ای زئفر این جنگی هست بین ما انسانها شما برگردین واین واقعه را برای نسلهای آینده بازگو کنید من اینراه برایم مقدر شده.بعد از واقع کربلا زئفر هشتصد سال عمر کرد ودر هر عاشورا عزاداری میکرد.

 44. توسط : رضا در تاریخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۴

  وجود انسان های فرازمینی یا همون موجودات فضایی دور از تعقل و اندیشه نیست بلکه وجود اونها به طور قطعی صحت داره انتظار میره بشر تا چند سال اینده بتونه با اون ها ارتباط مستقیم داشته باشه از جمله که تا به حال ارتباط هایی به طور غیر مستقیم با ان ها به انجام رسیده

 45. توسط : محمد در تاریخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۴

  با توجه به وسعت فضا اینکه ما تنها موجودات هوشمند این کاینات باشیم بعید به نظر میاد وسالهاست که بعضی دولتها ارتباط مستقیم با بیگانگان فضایی داشته اند که کاملا مخفیانه ودور از انظار عموم صورت گرفته.پیشرفتهای قرن اخیر تماما با کمک بیگانگان صورت گرفته به خصوص علوم مربوط به اتمی نانو و… ناسا جدیدا پرده از این اسرار برداشته وبا توجه به فشار اکثر دولتها ومردم و بالا تر رفتن سطح سواد وعلم مردم در حال زمینه سازی برای عمومی کردن موضوع میباشد

 46. توسط : پیامی از آندرومدا در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۴

  همین الان عکسای ما رو از روی سایتتون بردارین در غیر این صورت
  باهاتون بر خورد عملی میشه .
  شوخی کردم .ولی عکساتون خیلی زایست.معلومه که الکیه.
  خیلی ها این تصویر ها رو جن میدونن ولی اونا خودشون جنا رو دیدن واز خودشون شنیدن که اونا جنن؟.
  به نظر من فضایی ها که به اشتباه به اونا آدم فضایی میگن امکان داره خطر ناک نباشن.تا به حال کی تجاوز اونا رو به زمین دیده؟
  من آب وهوا ومیزان معتدل گرما رو نه نشانه ی حیات می دونم
  نه بستر مناسبی برای زندگی.این دلیل نمیشه که چون ما برای حیات
  به این چیز ها نیاز داریم بقیه هم نیاز داشته باشن .
  چرا دور بریم .موجودات اولیه ی روی زمین هم براشون اکسیژن سم بوده .اونا می تونن به جای اکسیژن آرگون و به جای آب متان مایع
  مصرف کنند.این درست نیست که ما به اونا به عنوان فضایی توهین کنیم چون ماهم برای اونا فضایی هستیم.

 47. توسط : کمال در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۹۴

  اگه وسعت کائنات را بدانید آنوقت به چیزی اعتراض نمیکنید. واقعا وحشتناکه

 48. توسط : بتوچه در تاریخ ۹ اسفند ۱۳۹۴

  با سلام شما این عکس ها را از کجا آوردی الکی مردم را به اطلاعات غلط وادار می کنی دروغ تایید صلاحیت هم نداره باور نکنید فتوشاب

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۳ تیر ۱۳۹۵

   با سلام
   این عکس ها تایید نمیشوند که عکس ادم فضایی هست ولی وجود ان ها رد نشده است

 49. توسط : حامد در تاریخ ۸ اسفند ۱۳۹۴

  با سلام
  با اطلاعاتی که داریم ای تصاویر صحت دارند اما موجودی که در تصاویر دیده می شود تنها یک عروسک دستسار ساخته شده توسط یک حرفه ای است که بعد ها به گفته خودش لو رفت . واین تصاویر صرفا جهت متشنج کردن فضا در آن زمان ساخته شد. وگرنه این مسئله مهم در صورت حقیقت بازتاب بسیار جدی می داشت.

 50. توسط : Hossein.cj در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

  من کاری ندارم که اینا جنن یا ادم فضایی ولی اینو بدونید که ادم فضایی وجود داره . ما از مغزمون ۳۰٪ استفاده میکنیم ولی اونا ۹۰٪ از مغزشون کار میکشن به خاطر همینه که خییلی پیشرفته ان اگه اونا تو تهران باشن چند ثانیه دیگه تو بندر عباس باید پیداشون کنی و این هم سرعتشو نشون میده هم علم ساختنه سفینه فضایی(یوفو) رو.اون ها با سرعته نور حرکت میکنن و میتونن وارد سیاهچال ها بشن ولی بشر امروز باید بتونه بیشتر از سرعت نور حرکت کنه تا بتونه توی سیاهچال جونه سالم به در ببره.اگه اونا بخوان با زمینی ها بجنگن مطمعن باشید که زمین دوروزه قلمرو اوناست.اینم بدونید که اگرم کشوری توی خودش ادم فضایی ببینه هیچ وقت به جهان اطلاع نمیده چون که هرج و مرج به وجود میاد و همه از ترس دل به کشورای دیگه میزنن و بی قانونی توی جهان به جامعه قلبه میکنه.توی قرانم اومده که میگه : قطعا به جز انسان ها و حیوانات موجودات دیگه ای هم زندگی میکنن.

 51. توسط : its me در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۴

  سلام…من خودم با گوشای خودم شنیدم و با چشای خودم دیدم که اخبار سراسری اوایل تابستون فک کنم تیر ماه بود شایدم اوایل مرداد…که اعلام کرد امریکا گفته که با فضایی ها در ارتباطن و فضایی ها وجود دارند و سال ۲۰۲۰ اطلاعات خودشونو در اختیار عوام قرار میدن…اخبار گفت قبل از امریکا هم روسیه اعلام کرده سال ۲۰۳۰ سال دیدار با فضایی هاست…. من کاملا به وجودشون معتقدم..وقتی اخبار اعلام کرد مطمین تر هم شدم

 52. توسط : Amir hosine در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۴

  بابا این الکی هستن جن واقعیت داره

  من تا حالا چند بار دیدم جاتون خالی اولین بار تا یه سال پیش مامان و بابام خوابیدم اما حالا دیگه کم میترسم و تازه فهمیدم صداهای نصفه شب تو خونمون مال چیه

 53. توسط : امیرحسین در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۴

  که که خوریه
  همش دروغه منم میتونم قیام رو چپ و راست کنم بگم آدم فظاییم

 54. توسط : محمد در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۴

  جالبه ولی دلیل علمی برای این موارد الان نیست این مثاله رو به تازگی خوندم که جالب بود در سایت بی نهایت
  خلاصه:
  یکی از معماهای همیشگی اخترشناسی این است که چرا هنوز شواهدی از زندگی بر روی سیارات دیگر پیدا نکرده ایم. اخترشناسان برآورد کرده اند که بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ میلیارد ستاره در کهکشان راه شیری وجود دارد. تلسکوپ Kepler ثابت کرده است بسیاری از ستاره ها دارای سیاره هایی هستند و ما باید شواهدی از زندگی در جای دیگر از کهکشان راه شیری ببینیم، ولی تاکنون ندیده ایم؛ این به عنوان پاردوکس Fermiشناخته شده است.

 55. توسط : Faez در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۴

  این عکس هامتعلق ب جن هست وهیچ موجودفضایی وجودنداره.وگرنه تاحالاکشف شده بودب طورعلنی بااین همه علم .

 56. توسط : محمد در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۴

  به نظر من شاید آن ها در پیشرفت علم کمک کنند

 57. توسط : کوروش بزرگ در تاریخ ۴ بهمن ۱۳۹۴

  این ها انسان هایی هستند از اینده بشریت که با پیشرفت زیاد موفق به سفر در زمان شدند و به زمان ما که برای خودشون زمان های گذشته هست برگشتند
  علم ثابت کرده اگر شما با سفینه ای که با سرعت نزدیک به سرعت نور حرکت میکنه دور کره زمین گردش کنید هر یک هفته ای که برای شما میگذره صد سال از زمان شناخته شده ی روی زمین گذشته و بعد از چهار هفته که اون سفینه به زمین بشینه افراد داخل اون وارد دنیای چهارصد سال بعد میشن
  سفر در زمان واقعیتیه که بشر امروز راهشو میدونه ولی عملی شدنش نیاز به پیشرفت برای ساخت چنین سفینه ای داره و اون سفینه مدل بسیار پیشرفته ی سفینه هاییه که بشر امروز به فضا میفرسته
  این عکس ها انسان هایی هستند که به گذشته سفر کردند و بر اثر فشاری که به خاطر غلبه بر زمان و مکان بهشون اومده تغییر شکل دادن و از طرف دانشمندان برای چنین سفر حیرت انگیزی به گذشته فرستاده شده بودند ولی شاید خودشون هم نمیدونستند که نمیتونن زنده بمونن و این موفقیت رو به بشر اینده که خودشون از اونجا اومدن بدن
  شاید دانشمندانی که اونها رو به گذشته فرستادن هنوز منتظر اونا هستن و تمام بشر اینده منتظرن تا اونا خبری از این سفر عجیب بهشون بدن

  • توسط : admin در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۴

   واقعا تحلیلی جالبی بود
   شبیه داستان بود

 58. توسط : M در تاریخ ۴ بهمن ۱۳۹۴

  سلام بچه ها خیلی از این عکس ها ممکن است به خاطر آزمایش های هسته ای باشه پس خیلی زود باور نکنید

 59. توسط : ............. در تاریخ ۲۱ دی ۱۳۹۴

  من کاملاً با نظر اون استاد دانشگاه مخالفم
  نباید با اونا بجنگیم بلکه باید با اون های رابطه برقرار کنیم

 60. توسط : نا شناس در تاریخ ۲۰ دی ۱۳۹۴

  خداوندگفته انسان تفکر و فکر داره که باهوش تر از انسان کسی نیست اگر فضایی ها وجود دارد از ما پیشرفته باشند ما با فکر خودمون اونارو شکست میدیم

 61. توسط : محمد در تاریخ ۹ دی ۱۳۹۴

  سلام
  دوستان توجه کنید که این عکس موجودات فضایی نیست
  لطفا به همه بگید
  احتمال وجود آدم فضایی بسیار زیاده ولی اینا عکس جن آی باس هست که وحی شیطانی به آلسترکرولی شیطان پرست و فراماسونر معروف می رسوند.
  اینا جن کافرن
  و سایت نجوم ایران گفته هیچ اثری از موجود فضایی دیده نشده تا الان
  پخش کنید…

 62. توسط : Bita در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۴

  بانظر خیلی ها کاملا مخالفم
  ما دنیای بزرگی داریم و این اصلا قابل باور نیست که فقط ماتوش زندگی میکنیم.
  وحتی از خیلی از تمدن های کهن که از کمک آدم های فضایی برای تکامل انسان و آموختن سازش ابزار آلات ب انسان ردی ب جا گذاشتن کاملا میشه فهمید اونا وجود دارن و از ماهم خیلی تکامل یافته ترن.

 63. توسط : ادم فضايي در تاریخ ۱۹ آذر ۱۳۹۴

  نظر خواصی ندارم

  فقط روز۱۵dec اسمون رو ببینید…

 64. توسط : هدیه در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۴

  با تشکر از مطالب خوبتون.
  ولی کی گفته که موجودت بیگانه یا همون فضایی ها باید دو تا چشم و ی دماغ و دهن داشته باشن البته حتما دو پا باشن و اناتومی بدنشون مثل ادمها باشه؟مطمعنا همه اینها تراوشات تکراری یه ذهن غیر خلاقه!
  اگ موجودات فضایی وجود داشته باشن مطعنا این شکلی نیستند که ما تصورشو میکنیم.!!

 65. توسط : مسعود در تاریخ ۸ آذر ۱۳۹۴

  تشکر از توجه و حسن نظرتون . اگر دوستانی هستند که در این زمینه موجب بالا رفتن اطلاعات من بشوند از راهنمایی و همراهیشون خیلی خیلی خوشحال میشم((لا اله الا الله))

 66. توسط : مسعود در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۴

  امام باقر علیه السلام در پاسخ شخصی که از ایشان پرسیدند که قبل از ما هم انسانی بوده یا نه: فرمودند : قبل از ما هفت عالم و هفت ادم در زمین بوده و ما هشتمین ان هستیم و از طرفی الله متعال در جای جای مختلف کتابش قران کریم به وجود اجنه و تغییر شکل انها اشاره فرموده و اگر ما فقط کلام خدا را معیار قرار دهیم که از لحاظ اعتقدی نیز باید یک شیعه اینگونه باشد که صد البته باید کلام خدا را نیز با علم دانشمندان منطبق بکند به این نتیجه میرسیم که وجود دیگر موجودات امری عجیب نیست حال یا از جنس اجنه هستند که قابلیت تغییر دارند و چونکه جنسشان نا مرییست پس میتوانند زمان و مکان را کنترل کنند و حتی به ما نیز سرک بکشند زیرا ساختار وجودی انها این چنین است و یا از جنسی شبیه ما انسانها هستند و علمشان تکاملیست و باید این قسمت را مد نظر داشته باشیم که خدتوند متعال فرموده (((من انسان را بر روی زمین اشرف مخلوقات قرار داده ام ))) که تاکید خداوندبرروی کلمه زمین این سوال را در ذهن ایجاد میکند که شاید در جا های غیر از زمین اشرف بودن ما ثابت نمیشود وشاید در جا های دیگر هم موجوداتی مانند ما هستند که اشرف مخلوقات محیط خود هستند که صد البته انسان با سیر تکامل علمیش میتواند بر بخشهایی از جهان نیز سیطره پیدا کند که این نیز دور از اعتقاد شیعیه ما نیست زیرا خداوند متعال وعده امام زمانی را به ما داده که امام تمام عوالم و موجودات علم است که عوالم را در مینوردد و خداوند تمام علوم را در اختیار ایشان قرار داده البته به اذن الله و نکته دیگر اینکه اگر انسان را اشرف مخلوقات کل عالم هستی و گیتی در نظر بگیریم شاید فقط منظور خداوند کسانی از جنس ما هستند که بر گزیده خودش هستند که ما از انان در متون اعتقادی بعنوان امامان و انبیا و اهلبیت نام میبریم و در نظر علم روز و مدرن انان را دانشمندانی بالاتر از انیشتین و…. میدانیم و کلامم را با کلامی از امیر المومنین علی علیه السلام به پایان میبرم که فرمدند:((از من بپرسید قبل از اینه مرا از دست بدهید زیرا که من به راههای اسمانها بیشتر از راههای زمین واردم ))

  • توسط : admin در تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۴

   عالی بود
   احسنت

 67. توسط : احسان در تاریخ ۳ آذر ۱۳۹۴

  بچه‌ها خوشبحالتون جنس خوب زدین …
  راستی دادا چرا به این توهم مهیا نمیگی خدا تو همون قرآن نوشته که آدما اشرف مخلوقات هستن پس ماها باهوشیم نه اونجا که هنوز درگیر عدد ۰ و ۱ هستن …

 68. توسط : جم در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۴

  اگرانسانهای فضایی وجودداشتن خیلی مشتاق بودندکه با انسانهای کره زمین ارتباط برقرارکنندهمانطورکه مامشتاقیم بعداگرانسان فضایی مثل این عکسها شبیه باشندمعلومه هنوزبه تکامل نرسیدندوبخواهندبااین شکل به زمین بیایندسرکاریه باورنکنید

 69. توسط : منصور در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۴

  بنظر من بکار بردن اصطلاح موجودات فضایی برای دیگر مخلوقات صحیح نباشد. چون ما نیز برای انهامیتوانیم موجودات فضایی باشیم.
  هزاران سال قبل انسان به علوم بسیاری از قبیل شبیه سازی انسان و انتقال اتمی و حرکت در بعد چهارم زمان و حرکت باسرعت نور مسلط شد.
  انسان باانگیزه اینکه سیر تکاملی خودرادرگذشته وپیشرفت انسان رادرآینده ببینند در کهکشانهای دور دست شایدبافاصله میلیونهاسال نوری بدنبال جای مناسب برای زیست انسان گشته با این خصوصیات که گذر زمان در آن مکان جندین برابر محل سکونت آنها باشد. زمین را مناسب یافتند و با شبیه سازی انسان یک زن و یک مرد زندگی مارا در این کره خاکی ایجاد کردن. این پروژه سه بار در زمین اتفاق افتاده که دوبار قبل باشکست مواجه شده و ما دوره سوم هستیم.

  • توسط : admin در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   با این نظریه افرینش خدارو زیر سوال میبرید درست متوجه شدم ؟

 70. توسط : امیر ارسلآن در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۴

  تو کتاب بیگانه های باستانی در مورد خلق انسان توسط فضاییها توضیح داده و هزاران هزار قیلم فلسفی هم در موردش ساختن و خیلی جالبه انسان ها اینو پرستش میکردن ، چیز جالبی که تو مطالعات تازم دیدم خیلی واضح تو قران در مورد خلق انسان و جن خداوند حکیم صحبت کرده ، تو زبان عربی جن به چیزی میگن که دیده نشه ، حالا شما اسمش رو بذار فضایی ، و جالب اینجاست که اینها پرستیده میشدن تو اقوام قدیم و جالبتر که وقتی این موضوع رو خوندم مو به تنم سیخ شد این بود که خداوند مستقیم اشاره کرده که ای انسان اجنه رو نپرست و برای من شریک قائل نباش ، بسم الله الرحمن الرحیم .

  • توسط : admin در تاریخ ۱۲ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   بر اساس آیه شریفه «قَالُواْ سُبْحَانَک أَنتَ وَلِینَا مِن دُونِهِم بَلْ کاَنُواْ یعْبُدُونَ الْجِنَّ أَکثرَهُم بهِم مُّؤْمِنُون»[۱] عده ای از مشرکین جن را می پرستیدند؛ آیا این افراد ارتباط مستقیم با اجنه داشتند؟ مرحوم علامه طباطبائی در خصوص تفسیر این آیه که برخی گفته اند: «جن در برابر مشرکین مجسم می شد» و یا برخی تفسیر کرده اند: «جنیان به درون بت ها می رفتند، تا در هنگام پرستش بت پرستان، ایشان پرستش شوند» می فرمایند: این تفاسیر، صحیح نیست.[۲]

   لازمه پرستش یک معبود دیدن و ارتباط مستقیم با ایشان نیست. کسانی که خورشید و یا ماه و ستاره می پرستیدند، آیا با آن ها ارتباط مستقیم داشته و تکالیفشان را از آن ها می گرفتند؟!

   لذا کسانی که ملائکه و یا اجنه را می پرستیدند به معنای این نیست که با فرشته و جن ارتباط مستقیم و کلامی داشته باشند؛ لذا آن ها را موجودی مافوق خود دیده و می پرستیدند.

   شیطان هم از جنس جن است. یک موجودی جدای از اجنه نیست. وَ إِذْ قُلْنا لِلْمَلائِکهِ اسْجُدُوا لِآدَمَ فَسَجَدُوا إِلاَّ إِبْلیسَ کانَ مِنَ الْجِن.[۳] اجنه بر اساس خلقت اولی قابل رؤیت و مشاهده نیستند. ولی خداوند این قدرت را به آن ها داده است که در قالب اشیاء، انسان و حیوانات مجسم شوند. امکان ارتباط با جن وجود دارد که به ندرت برخی از افراد به این مرحله می رسند. در زمان سلیمان نبی(ع) اجنه در خدمت ایشان بودند و در ساخت و ساز قصر سلیمان و پخت و پز کمک می کردند.

   جهت اطلاعات بیشتر درباره اجنه، می توانید به تفسیر سوره های کهف، جن، الرحمن، نمل، حجر و سبأ، مراجعه نمایید.

 71. توسط : مرتضی در تاریخ ۶ آبان ۱۳۹۴

  موارد جدید زیادی در مورد نجوم و فضا می دونم که کسی نمی دونه

 72. توسط : mohammad در تاریخ ۲ آبان ۱۳۹۴

  واقعا یه لحظه فکر کنین .اصلا وسعت فضا رو درد میکنین؟
  فکرشو بکنین اگه ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد ستاره دیگه وجود داره و هرکدوم یه منظومه اصلا به فکر نمیگنجه.تازه سیاره ای ک تازه کشف شده احتمال حیات رو ۱۰۰% گفتن وجود داره

 73. توسط : مبینا در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۴

  مطمنا ما توی دنیای به این بزرگی تنها نیستیم اما این عکس ها خیلی شبیه کاراکتر های فیلم های علمی تخیلی ما هستند حتی فیلم هایی که بیست یا سی سال پیش ساخته شدند قیافه هیچ کدوم از این موجودات واسمون جدید نیست بارها موجودات این شکلی رو حتی توی کارتونامون دیدیم
  پس یا این عکس ها جعلی و دروغیه
  یا اگرم راسته ما سی ساله قبل یا شایدم قبل تر از کجا می دونستیم ادم فضایی ها چه شکلین که از روشون کاراکتر ساختیم؟؟ انسان ها برای ساختشون از چی الهام گرفتیم؟؟
  امیدوارم این عکس ها دروغی باشه چون در غیر این صورت این موضوع عجیب بو داره…

 74. توسط : احمد در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۴

  توجه:صفت خلاق به خدا نسبت داده شده یعنی حتی قبل از خلقت زمین موجودات دیگر خلق کرده.درحدیثی امده که ما انسانها چند هزارمین هستیم یعنی قبل حضرت ادم انسانهایی خلق و بهشت و جهنم دیده اند.
  در قران اشاره شده به موجوداتی که مانشناختیم اما در جایی هم اشاره به تسخیر انسان در امدن کل انها نموده.مطمینا در اسمان جن و شیاطین هستند که قران فرموده شیاطین قصد نفوذ به اوج اسمان دارند تا سخنان را بشنوند اما شهابهایی ان هارا دور میکند.
  نکته دیگر اینکه در احادیث امده امام زمین سواز بر چند شی نورانی خواهد بود!ایا منظور هواپیما!
  نکته دیگر اینکه امکان دازد در کهکشانهای دیگر موجوداتی مثل مابرای عبادت خلق شده اند. انا درروایات به وسعت اسمانها اشاره شده که جبرییل سالیان دراز با سرعت فوق نور حرکت کرده اما به اخر اسمان نرسیده و فقط جزو کوچکی را طی کرده پس تمام اسمانها تحت ولایت پیامبر و امامانند. پس احتمال وجود غیر انسان صفراست چون در قران امده هرچه در اسمانها و زمین است مسخر انسانه.

 75. توسط : مرتضی در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۴

  نزدیک بی نهایت خلا بیضی شکل داریم

 76. توسط : saeed در تاریخ ۱۴ مهر ۱۳۹۴

  چرا هیچ مدرکی نیست بس این ماهواره هایی که می فرسن الکیه اون حتما چیزی رو دیده عگس می فرسته

 77. توسط : setare در تاریخ ۸ مهر ۱۳۹۴

  وقتی هیچ مدرکی وجود نداره، با گذاشتن چند تا عکس ک تازه صحتشون مشخص نیس، هیچ دلیلی نداره بگن ک موجود فضایی وجود داره، نه تا زمانی ک بتونن ثابتش کنند

 78. توسط : کوثر در تاریخ ۶ مهر ۱۳۹۴

  ببخشی منظورم این بود تا حال دیگران رو بد کنم.

 79. توسط : کوثر در تاریخ ۶ مهر ۱۳۹۴

  خیلی ممنون. خیلی بدردم خورد و برای تحقیقم ازش استفاده کردم و کلی اطلاعات مفیدی بهم اضافه شد.
  سعی میکنم بیشتر در موردشون بدونم تا حال دیگران رو بکنم.

 80. توسط : امین در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۴

  دوستان عزیزاحتمال وجودادم فضایی ها هست
  حتی برخی ها احتمال میدن ادم های فرازمینی به زمین نیز پاگذاشته اند وبرخی کشورهاشایددراین زمینه هااطلاع رسانی دقیقی نمیکنند
  اما به نظربنده درسطح جهان داره زمینه سازی هایی میشه که یابرای اینه که حضورادم فضایی هادرزمین رورسما اعلام کنن یااینکه بشرروی زمین دراینده نزدیک باموجودات فضایی ملاقات خواهدکردکه ازهم اکنون بایدامادگی ذهنی ایجادشود

  بدنیست درزمینه جهان موازی
  یابشقاب پرنده ها
  یاماشین زمان و…..مطالعاتی داشته باشین
  اسنودن مامورازاطلاعاتی امریکاکه به روسیه پناهنده شده هم میگن حرف هایی دراین زمینه زده

 81. توسط : مظفر در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۴

  اصلانیست همش خرفاته فضایی کجابود

 82. توسط : مرتضی میردوست در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۴

  عکس ۵ امی مربوط به این کهکشان و توی این کهکشان زندگی می کرده

 83. توسط : امین در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۴

  من خیلی آدم فضایی ها رو دوست دارم. خیلی ماهن. خیلی خوبن و مهربون. ازشون خیلی خوشم میاد. شاید بهم بخندین یا بگین دیوونم اما راستش من تا حالا ازدواج نکردم به امید اینکه شاید یه روز آدم فضایی ها بیان زمین و من یه دخترشونو ببینم اونم عاشق تیپم بشه و با هم زندگی مشترکمونو شروع کنیم . اصلانم مهم نیس کجا باشه حتی اگه زن فضاییم هم بخواد میرم باش تو کشور اونا زندگی کردن! البته منظورم تو سیاره اوناست. دوس دارم نسل بعدیم فضایی باشن یعنی من به ارزوم میرسم!؟

  • توسط : admin در تاریخ ۳ شهریور ۱۳۹۴

   سلام
   ایده خوبی برای یک داستان تخیلی

 84. توسط : mehdi در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۴

  شک نکنید که خدا به غیر از ما موجدات دیگری رو هم به وجود اورده که خیلی هم از ما با هوش تر هستند منظومه شمسی که ما داریم فقط بخش کوچکی از این علم هست منظومه هایی وجود دارند که حیات در انها وجو دارد در قران هم اومده که خدا موجودات دیگری رو هم خلق کرده داستانهای موجودات فضایی وبشقاب های پرنده به قرنها قبل بر می گردد برای اولین بار در سال ۱۹۴۷ میلادی امریکا ازمایشگاهای زیر زمینی داره که رو نمیکنه سالهاست داره راجع به این قضیه تحقیق میکنه

 85. توسط : محمد در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۴

  آدم فضایی ها وجود دارن باور کنین خیلی دوست دارم ببینمشون من اطلاعات زیادی راجعبشون دارم.اونا خیلی علمشون از ما بالاتره،ولی امام زمان از هرموجودی تو عالم علمش بیشتره،موجودات فضایی هم مثل ما توسط خدا به وجود اومدن زندگی میکنن و همین دیدگاهی که ما داریم که شکلشون عجیبه یا…اونا هم نسبت به ما همین نظر‌رو دارن.قدرت خدارو ببینید،آدم مو به تنش سیخ‌میشه و در آخر بدونید که موجودات فضایی به زمین دسترسی دارن و رفت و آمد میکنن،ناسا هیچگونه اطلاعاتی در مورد هرگونه موجود بیگانه یا اتفاقات عجیب و غریب به رسانه ها و به هیچ نهادی نمیده دلیلشم روشنه یکم تحقیق کنید میفهمید.مردان سیاه پوش تاحدودی میشه گفت منظورش همون ناسا هستش حالا خدامیدونه ناسا چجوریه و….

 86. توسط : سايمون در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۴

  سلام…در قران به صراحت به وجود موجودات فضایى اشاره شده…سوره ى جن..وهر کدام از انها که بخواهند استراق سمع کنند…ما به وسیله ى شهابى انها را نابود مى کنیم…

  بنده خودم سال ۸۹..طرف هاى ساعت ۱۰شب در ماه تابستان تیرماه روى پشت بام منزل بودم …وبه اسمان زیباى شب نگاه مى کردم.
  ناگهان یک شی نورانى که اول با سرعت زیاد حرکت مى کرد و بعد از طى مسافتى سرعتش کم شد.انگار کنترل زیادى روى سرعتش داشت.اول فکر کردم شهاب و یا هواپیما باشه..اما با تلسکوپ اون رو رصد کردم…..و …دقیقن یک شی گرد نورانى دید که به سمت کوه رفت..ما در تهران شهر رى هستیم…موجودات فضایى وجود دا ند..یا على

 87. توسط : پرویز در تاریخ ۲۷ مرداد ۱۳۹۴

  سلام به همه دوستان حقیقاتی که بنده کردم موجودات فضایی وجود دارند ولی تحقق این امر توسط سازمان ناسا و دولت امربکا ممانعت میکنن.

 88. توسط : امیرحسین در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۴

  اقا رضا نه خیر اشتباه فکر میکنین جدیدا یه سیاره مثله زمین پیدا شده

 89. توسط : امیرحسین در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۴

  سلام میشه تاریخ پیدا کردن اینهارو بزارین ممنون

 90. توسط : بهنامبهنام در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۴

  سلام تاحالا دقت کردن احتمال داره سىاه پوستا فضاىى باشن

 91. توسط : عرفان در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

  دوستان عزیز ما هیچی از این دنیای بی کران نمیدونیم همین ناسا اینقدر اطلاعات داره که حتی به خود ریس جمهوروشونم نمیگن اما همیشه اطلاعات مخفی نمیمونه یکی از بازنشستگان ناسا میگفت اگه من بگم که چه قدر فضایی بین ما هستن و به شکل انسان در می ایند وحشت میکنید تکنولوژی که ناسا داره ۸۰ سال از کل کره زمین جلوتر ۶۰ سال پیش وقتی ناسا ادم به کره ما میفرستاد از گوشی های لمسی استفاده میکرد در حالی گوشی های لمسی ۵ تا ۶ سال بیشتر نیست که اومده این همه علم از کجا میاد معلومه فضایی ها تازه اینا به مریخ هم رفتن ولی خودشون نمیگن اینم همون بازنشته ناسا گفته بود میگفت من خودم مریخ رفتم در ان جا حیات وجود داره دستگاه اکسیژن خودشو در اورده میگفت راحت میشد نفس کشید ولی نه به راحتی زمین میگفت در انجا شهر های پیشرفته وجود داشت که خالی بود نیل ارمستراگ رفته بود ماه اومد به ناسا گفت من سفینه هارو دیدم از اون روزی که نیل ارمسترانگ اینو گفت دیگه ارمسرانگ پیداش نشد حتی هشکی نفهمید چگونه فوت کرد

 92. توسط : علی در تاریخ ۲۹ تیر ۱۳۹۴

  جیزی که مسلمه اینه که اونها وجود دارن.و مسلم تر از اون این که این عکس ها واقعی نیستند.چون اصلا دلیلی نداره این موجودات که در شرایط متفاوت با ما رشد و تکامل یافتند آناتومی بدنشان شبیه انسان باشه.دلیلی نداره یک سر دو چشم دو گوش بیتی دهان و دو دست و دو پا داشته باشن.در ضمن به احتمال زیاد اونها از ما خیلی خیلی پیشرفته ترن چرا باید خودشون را گیر انسان بندازند که این بلاها را سرشون بیاره.
  ولی با حرف هاوکینگ موافقم هر گونه ارتباطی بین انسان و بیگانه ها نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

 93. توسط : اسرم در تاریخ ۲۸ تیر ۱۳۹۴

  واقعا موجودات فضایی وجود دارند

 94. توسط : l در تاریخ ۱۸ تیر ۱۳۹۴

  اگه به سخن پیامبران مراجعه کنید، می فهمید که واقعیت دارن.
  ولی اینا رو نمی دونم عکس های واقعی باشه یا نه
  ولی امامان گفتن که خدا بغیر از انسان کسای دیگه ای هم آفریده

 95. توسط : مصطفی در تاریخ ۱۱ تیر ۱۳۹۴

  به نظر من موجودات فضایی وجود فیزیکی را در این جهان دارند زیرا اگروجود نداشتند این همه مطلب و مدرک درباره ی آن ها در اینترنت پیدا نمی شد مطمئن باشید که وجود دارند و در صورت مشاهده ی آنها هیچگونه ارطباتی با آنها بر قرار نکنید

 96. توسط : حمید در تاریخ ۶ تیر ۱۳۹۴

  ملاقات دو سفینه فضایی در آسمان شب تیر ماه
  این شبها پس از غروب خورشید، در افق غرب آسمان دو جرم بسیار نورانی را مشاهده می کنید!
  اگر چند شب از همین امشب تا روز ۱۰ تیر ماه، این دو جرم را دنبال کنید، به وضوح خواهید دید که این دو جرم نورانی سیاره یا ستاره نیستند و در اصل دو سفینه است که به یکدیگر نزدیک می شوند، پیش بینی می شوند در روز ۱۰ تیر، پس از اتصال دو سفینه، و تبادل محموله ها، سپس شروع به دور شدن از یکدیگر خواهند کرد.
  طبق نظر بسیاری از کارشناسان سازمان فضایی اروپا، ناسا، آژاکس ژاپن، ، سفینه مادر، پرنورتر و در فاصله ۰.۸ واحد نجومی از زمین قرار گرفته است (هرو احد نجومی برابر با فاصله زمین تا خورشید و مساوی با ۱۵۰ میلیون کیلومتر است) و سفینه کمنورتر هم اکنون (زمان نگارش این خبر) از ۰.۹ واحد نجومی گذر کرده و به آرامی در حال نزدیک شدن به سفینه مادر است.
  دانشمندان از ۱ ماه پیش رصد این دو سفینه مشکوک را پیگیری می کردند. ظهور هم زمان این دو سفینه، در فاصله ای به بسیار نزدیک به زمین بسیار بی سابقه است. (البته در برخی خبرگزاری ها، اخباری مشابه در ۱۵ سپتامبر ۱۹۹۸، ۲۳ ژوئن ۲۰۰۱ و ۲۹ ژوئیه ۱۹۹۰منتشر شده بود که به دلیل ضعف اطلاع رسانی در آن زمان بسیاری از مردم مطلع نشدند- همچنین در دسامبر ۲۰۱۰ نیز بار دیگر حادثه ای شبیه به ملاقات اخیر رخ داده است اما این ملاقات از تمامی ملاقات های پیشین نزدیکتر و آرام تر رخ خواهد داد) آرامش و عدم تحرکات سریع سفینه ها، تعجبات بسیاری را بر انگیخته است. همچنین همزمانی این ملاقات و تبادل محموله بین دو سفینه با شرایط سیاسی و نظامی بین دولت ها توجه بسیاری را جلب کرده است.
  ۳ ناو هواپیما بر نیروی هوایی آمریکا در ۳ نقطه زمین با زوایای ۱۲۰ درجه، از ۳ روز پیش در حال آماده باش هستند، البته علارغم درخواست های مکرر تشدید آماده باش نظامی از دولت های مختلف، تاکنون وزارت دفاع آمریکا و روسیه اقدامی جدی در این خصوص انجام نداده که خود مشکوک بودن اوضاع را تقویت می کند.
  کارشناسان معتقد هستند، با نزدیک شدن دو سفینه به یکدیگر ، حتی شاید به کمک دوربین دوچشمی یا چشم غیر مسلح، نیز بتوان عبور و مرور (افراد/ موجودات) یا دیگر سفینه های کوچکتر حامل محموله ها را در اطراف دو سفینه به صورت پرتوهای نورانی مشاهده کرد. (گرچه گزارشاتی از مشاهده چنین حرکت هایی از دیروز ۲۵ ژوئن منتشر شده است)
  لازم به ذکر است در جهت جلوگیری از تشویش اذهان عمومی و بستر مناسب جهت بررسی های بیشتر، تا کنون بسیاری از خبرگزاری ها یا اجازه انتشار این خبر را پیدا نکرده اند و یا پس از انتشار به سرعت خبر را از روی وبسایت خود حذف کرده اند که این مطلب ترجمه همین بازه های کوتاه منتشر شده است. البته قطعا در خبرگزاری های کوچکتر شاید انتشار و اطلاعا بیشتر آن خواهیم بود.
  رویترز، به مدت ۴۵ دقیقه در روز ۲۱ ژوئن
  بی بی سی، به مدت ۴ ساعت در روز ۲۱ ژوئن
  آسوشیتدپرس به مدت ۲ ساعت در روز ۲۲ ژوئن
  ایتارتاس روسیه به مدت ۶ ساعت، در روز ۲۵ ژوئن
  همچنین برای منحرف کردن افکار عمومی، از این دو جرم نورانی به نام دو سیاره زهره و مشتری نام برده می شود.
  در خبرها مقارنه دو سیاره زهره و مشتری عنوان شده است. به طوری که این دو جرم دو سیاره هستند و بین آنها مقارنه رخ خواهد داد.
  در حالی که سیاره زهره در این شبها صبحگاهی است و اندکی پیش از طلوع خورشید در آسمان دیده می شود، سیاره مشتری نیز در تمام شب در آسمان است (حدود ساعت ۱ بامداد در بالای سر دیده می شود) که به کمک نرم افزار های آندرویدی می توانید این موضوع را بررسی نمایید (نرم افزار شما از ۶ ماه پیش تا کنون نباید آپدیت شده باشد!!! در صورت آپدیت دو سفینه را زهره و مشتری نشان خواهد داد)

 97. توسط : erfan در تاریخ ۱ تیر ۱۳۹۴

  عالی ایا درست است

 98. توسط : پانی در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۹۴

  بچه ها پاسخ تمام سوالاتتون در کایسای واتیکان مخفیه وانها سالهاست که اجازه ندادند این اسرار فاش شه

 99. توسط : ابوالفضل در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۴

  سلام مطالبت جالب بود به نظر منم موجودات فضایی وجود دارن ولی از عکس ها خاطر جمع باش که دروغن مثلا همونی که رو تخته یکی از دوستام میگفت اون مطلبو خونده و مربوط یه پسری بوده که تا چن وقت زیر آوار بوده بدون آب و غذا که به همون خواطر بدنش تغییر حالت داده مطمئن باش بقیه شون هم یه همچین غضیه هایی دارن ولی از پستات خوشم اومد ممنون.

 100. توسط : مبین ولدی در تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۴

  با سلام خدمت شما به نظر من این واقعی است چون در کردستان دیده شده که داره اسمان کردستان را دور می زند صبح بعد تمام کردتان به هم ریخت اما ان را انکار می کنند وان را به عنوان هواپیما جنگی که برای سوختگیری امده است ما شاهد عینی داریم

 101. توسط : کیان در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۴

  بدرستیکه او به زودی خواهد آمد و سوار بر ابرها خواهد شد و می‌نشیند در وسیله بالا رفتن (سفینه فضائی) و بالا می‌رود به آسمان‌ها و زمین‌های هفتگانه و آسمان‌های هفتگانه را می‌بیند که پنج تای آنها زمین‌های آباد و دوتای دیگر آن خراب است (اختصاس شیخ مفید، بصائرالدرجات و… ).

 102. توسط : من خودمم در تاریخ ۲ خرداد ۱۳۹۴

  چه خوشگلن لامصبا
  بابا ایووووووول

 103. توسط : هادی در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

  اقا اینا واقعی هست یا الکی منتظر جواب هستم

  • توسط : admin در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام
   ممکن است شایعه باشد

 104. توسط : محسن در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

  به نظر من ادم فضایی ها کاملا حقیقت دارند چون من خودم چهار بار شاهد دیدن انها به چشم خودم بودم ولی بهتره ازشون دوری کنید

 105. توسط : دوستدار مخلوقات در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۳۹۴

  انسان همیشه تلاش های فراوان برای تأیید ویا رد پرونده ی موجودات فضایی انجام داده است۰اما متاسفانه مدرکی قابل قبول روییت نکرده است از انجاکه عده ای از دانشمندان و پژوهشگران دراین زمینه قبول ویا رد کرده اند باید خود کمی در این مورد تفکر کنیم مثلا اگر موجودات فرا زمینی به زمین امده وخود را نشان انسان هایی داده اند ویا انسان ها خود انها را به صورت اتفاقی دیده باشند هیچ نمیدانیم و فقط این را میدانیم که برای اثبات وجود انها ویا خیالی بودن انها باید مدرک معتبر تر و قابل قبول تر در دست داشته باشیم تا صحت ای نظریه را تایید کنیم از انجا که در نظریه این موجودات انها با تجهیزاتی پیشرفته و هوا نورد هایی با اخرین تکنولوژی را دارا هستند که طبق گفته های شاهدین با سرعت نور در حرکت اند باید این نتیجه را بگیریم که علم و تکنولوژی انها از انسانها بسیار بیشتر است۰برخی دانشمندان بر این باورند که این موجودات در سدد صلح وارتباط دوستانه با انسان ها هستند و حتی برخی از پژوهشگران این باور را دارند که که چندین بار سیاره زمین مورد حمله ی اجرام فضایی قرار گرفته است وانها برای حفظ نسل بشر وجلوگیری از نابودی ای سیاره ی ابی بشقاب پرنده های خودرا بر سر راه اجرام قرار دادند وخود نابود شدند فقط به هدف حفظ نسل اشرف مخلوقات ۰اما هیچگاه نمیتوان صحت این نظریه هارا تایید کرد همان طور که خود میدانید اینها فقط نظریه های بشر در خصوص این مطلب است امیدوارم که این نظریه در اینده ای نچندان دور اثبات شود واگر این موجودات الهی وجود داشتند با انها صلح واز دانسته ها وعلم های انها استفاده کنیم و دوستان بیایید درباره ی ای موجودات منصف تر باشیم و تنها جلوه ی منفی وجود این موجودات را ننگریم و همه ی زمینه هارا مورد بررسی قرار دهیم۰به امید انکه هرچه اورا ستایش کنم باز هم اورا نمیتوانم درک کنم و شکر گذار بهتر او باشم۰

 106. توسط : مسعود در تاریخ ۲۳ فروردین ۱۳۹۴

  دوستان هر کجای عالم که شرایط زندگی فراهم باشه یعنی در آن سیاره آب باشه و از یک ستاره فاصله مناسبی داشته باشه که نه سرد بشه و نه آنقدر نزدیک که بسوزه در آن صورت حیات شکل میگیره. در عین حال اطلاعات زیادی درباره موجودات فضایی وجود داره که سازمانها امنیتی در دنیا مخالف فاش شدن آنها هستند و تلاش برخی دانشمندان برای آزادسازی این اطلاعات تا کنون نتیجه نداده.

 107. توسط : امیر محمد در تاریخ ۲۳ فروردین ۱۳۹۴

  سلام بچه ها.من نمیدونم که آیا واقعا این موجودات وجود دارن یا نه ولی من این مطلب رو از این سایت پیدا کردم.نمی دونم تا چه حد صحت داره.خودتون قضاوت کنید:

  “بشقاب پرنده ها و آدم فضایی ها زمینی اند!!!!! ، Area 51″

  لطفا تا انتها بخونید…

  داستان از اونجایی شروع میشه که “نیک کوک”، روزنامه نگار انگلیسی و کارشناس هواپیماهای نظامی، در گزارشی تحت عنوان «اسناد محرمانه» که در اکتبر ۲۰۰۵ از شبکه “کانال۴″ انگلیس پخش شد می گوید: مقامات آمریکایی با هدف پنهان نگاه داشتن آزمایشات خود بر روی هواپیماهای جدید نظامی از جمله «یو۲» بر فراز اتحاد شوروی، حتی باور فرضیه موجودات فرازمینی را در رسانه ها مورد تأیید قرار دادند.

  اما…

  وی در پایان تصریح می کند که به رغم بسیاری مشاهدات، اشیای آسمانی ذکر شده در غالب گزارشات در اصل هواپیماهای نظامی با اشکال غیرمتعارف و عجیب و غریب بوده اند!!!!

  در «پایگاه ۵۱» چه خبره؟؟؟؟؟

  «پایگاه ۵۱» یا «منطقه ۵۱» گستره ای جغرافیایی در «نوادا»ی آمریکاست که «دریم لند» ، «واترتاون» ، «رنچ» ، «پارادایز رنچ» «فارم» ، «باکس» ، «گروم لیک» ، «نورلند» و یا «دایر کتوریت فور دیولوپمنت پلانز اریا» Area نیز خوانده می شه، و درواقع پایگاهی نظامی رو در خودش پنهان کرده که کاملا محرمانه و فوق سری ست. و در حدود ۱۶۰ کیلومتری شمال غربی «لاس وگاس»هست!!

  «پایگاه ۵۱ صرفا به طراحی، ساخت و آزمایش انواع هواپیماهای فوق پیشرفته با اشکال گوناگون مربع، مثلثی شکل، گرد و هم چنین ازمایشات ژنتیک و… می پردازه.

  حال پنهان کاری دولت آمریکا در باب «پایگاه ۵۱» به حدی ست که سبب به وجود اومدن روایات و افسانه های زیادی شده.

  ازجمله روایات ، حفظ بقایای یک سفینه فضایی و سرنشینان فرازمینی اون در محلی در پایگاه است که گفته میشه در سال ۱۹۴۷در «راسول» نیومکزیکو سقوط کرده . از حکایات دیگه ی موردعلاقه عموم، وجود قرارگاهی به منظور تماس با موجودات فضایی، آزمایش تکنولوژی های غیربشری، آزمایش کنترل آب و هوا و یا سفر در زمانه.

  با انتشار این اخبار و افسانه ها ، روس ها بیکار ننشسته و تصاویر ماهواره ای متعددی از این منطقه تهیه میکنن.اما مشاهده تصاویر منجر به تعجب همگان میشه.

  چون در این منطقه، با مشاهده تصاویرهیچ گونه فعالیتی در پایگاه مشاهده نشده.چون تمام پژوهش ها در زیر زمین انجام میگرفته.

  اما داستان همین جا تموم نشد و مدتی بعد یک شی پرنده به شکل حرف “وی” لاتین در ۳۱ مارس ۱۹۹۷ بر فراز شهر “فنیکس” اریزونا فیلمبرداری شد.

  تجزیه و تحلیل این فیلم ویدئویی سپس نشان داد که این شئی پرنده ساختار دستگاهی رو داره که در ۹ مکان متفاوت فیلمبرداری شده . که بیش از ۲۰۰ شاهد عینی حضور این شئی پرنده رو گزارش دادن. کارشناسان نظامی بعد از تحقیق و بررسی تأیید کردن که «پرنده» ناشناخته از «منطقه ۵۱» برخاسته.

  اما چیزی که از این واقعیات پشت پرده امریکا، پرده برداشت، اقرار تکنسین سابق پایگاه،بنام “باب لازار” در سال ۱۹۸۹ در خصوص فعالیت اشیای پرنده بر فراز “منطقه ۵۱″ بود. (وی افزود که نیروی هوایی آمریکا فعالانه تمامی تلاش خود را بر روی تکنولوژی فرازمینی متمرکز ساخته است.)

  این اشیای پرنده یا بشقاب پرنده ها برای پروازهای خود از سوختی ویژه استفاده می کنن که «عنصر ۵۱۱» نامیده می شه. پروازها هم بدون کمترین صدا انجام میگیره.

  همه این بشقاب پرنده ها دستگاه هایی رو در خودشون جای می دن که «عنصر۵۱۱» رو به یک میدان انرژی قدرتمند برای خنثی کردن نیروی جاذبه یا گرانش زمین تبدیل میکنه.

  با وجود این اطلاعات و اطلاعات مستند دیگری که در کتاب “پشت رویای آمریکا” (Behind the American dream) و هم چنینکتابی به نوشته “انه جاکوبسون” با عنوان ” منطقه ۵۱: تاریخ سانسور نشده پایگاه نظامی فوق سری آمریکا”

  تمامی صحت و سقم این قضایا با جزییات کامل بیان شده و از آنجایی که از حوصله و صبر بنده و شما خارجه،به همین اطلاعات اکتفا میکنیم.(برای اطلاعات بیشتر میتونید به همین کتابها و همچنین سایت های – اوونی- لوموند دیپلماتیک- انفودونت- لوپست- ویکیپدیا- کانسپیرنسی واچ- دزانسیکلوپدی ویکیا- اوونی آنلاین- باز۵۱- فوتوونی فری- ویکیو- جاناتان درودر یی مونسیت- – استروسرف- یا بیلادی- زن بلاگز- – بیزاروس- ژس مارسل فری- اوونی زبلاگ- سکرت باز ، مراجعه کنید)

  با این اوصاف به صراحت میتوان گفت که “بشقاب پرنده ها زمینی اند و ساخته و پرداخته دست امریکاییها هستند”!!

  با وجود اینکه این منطقه کاملا فوق سری بوده، اما دیگه جای هیچ لاپوشانی و مخفی کاری نیست.

  طوریکه منطقه ۵۱ در تولیدات “هالیوود” نیز به کرات دیده و اشاره شده. از جمله می‌توان به روز استقلال (۱۹۹۶، ویل اسمیت)، “ایندیانا جونز” و “قلمرو جمجمه بلورین”، انیمیشن سیاره ۵۱ و “دروازه ستارگان اس‌جی” اشاره کرد. این منطقه در بازی‌های رایانه‌های هم قابل روئیت هست.

  حالا که دلیل چگونگی به وجود امدن بشقاب پرنده ها برملا شد،سوالی که پیش میاد اینه که:پس سرنشینان این بشقاب پرنده ها یا به تعبیری ادم فضایی ها از کجا اومدن؟؟؟؟

  “امی گودمن” به نقل از پدرش(پروفسور”جروم لجون” که یکی از ۵ نفر مسول اموزش و تحقیق ژنتیکی منطقه کروم لیک بوده) بعد از مرگ او در سایت “اوهایو” می‌گوید: پدرم که شاهد عینی و مسئول یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های عملیاتی و تحقیقاتی در منطقه ۵۱ بود در آخرین روزهای عمرش با اعلام اینکه می‌داند که عمرش به سر رسیده است گفت: بخش ما مسئول خلق و پرورش و بزرگ‌ کردن بچه‌هایی بود که دارای عیوب ظاهری، جسمی و عقلانی بودند او می‌گوید از قبل و بعد خلقت این موجودات (انسان‌هایی که شکل انسانی را از آنها می‌گرفتند) آنها را در شرایط پرتو، اشعه، رادیواکتیو و مواد شیمیایی قرار می‌دادیم و آنها مواد شیمیایی، اتمی تزریق می‌کردیم این موجودات از ابتدای خلقت در محیط‌ ها و کلاس‌هایی قرار می‌گرفتند که به آنها زبان، اخلاق، رفتار و خوراک متفاوت آموزش داده می‌شد آنها را به طوری تربیت می‌کردیم که قادر به خوردن و آشامیدن چیزهای غیر عادی همچون خاک، چوب، نفت و … باشند. که بتوانیم آن‌ها را موجوداتی خارجی و بیگانه بنامیم.

  هدف ما آن بود که موجوداتی متفاوت، قوی‌تر و چیزی شبیه به آدم‌های فضایی درست کنیم که در صورت نیاز آن‌ها را در معرض دید عموم و برای ایجاد انحراف در افکار شهروندان و مردم استفاده کنیم و آنها را بر این باور داریم که آنها از فضا آمده‌اند…

  در خاتمه لازمه برای خیلی از کسانی که بدون تحقیق و بررسی در مورد دیده ها و شنیده ها ،باورهای خودشون رو بدست یه عده بی دین و لا مذهب میسپرن و کلاه همه چیز دانی رو رو سرشون میذارن بیان کنیم:

  این ناشناخته های پرنده نه از «زهره» میان و نه از «مریخ» سرازیر میشن، بلکه ساخته و پرداخته دست بشرند و در راستای اهداف پنهان و اسرار مگوی اربابان جهان به کار گرفته میشن.

  خرافاتی که در راستای قبول این بشقاب پرنده ها موجودات فرازمینی عنوان میشه، در واقع دروغ هایی دیگر در خدمت اهداف اونهاست که دوست دارن مردم رو در راستای منافع خودشون در ناآگاهی کامل نگه دارن. چرا که، «اربابان قدرت» برای رسیدن به اهداف خود از هیچ کوششی فروگذار نیستند، هر چند که این تلاش ها کره زمین را به ورطه نابودی بکشاند…

 108. توسط : یاسمن در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۳۹۴

  عالیه من فضایی دوست دارم

 109. توسط : روح الله در تاریخ ۱۸ فروردین ۱۳۹۴

  خوبه

 110. توسط : فرانک در تاریخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۳

  به نظر من کاملا راسته چندین پیج تو فیس بوک هست که خودمم لایک کردم و اسمش سفر با ناشناخته و ما و فرازمینی ها هست اطلاعات خوبی داره و یک مستند پرونده های مرموز و ما و فرازمینی ها شبکه من و تو پخش کرد عالی بود یعنی ما چهار شنبه ها میخ کوب میشستیم این دو تا برنامه رو تماشا میکردیم ممنون ادمین در ضمن بد نیست بگم اینا تو روسیه و ایوالیا و مکزیک هم دیده شدن قابل توجه اونایی که میگن امریکا این دروغا رو سوختهسلام

 111. توسط : majid در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۳

  سلام،بجه ها این عکسا مال مردم ژاپنه که به خاطر بمب اتمی که امریکا بهشون زد مردمشون و بعضی از بجه هاشون جهش پیدا کردن و به این روز در اومدن_

 112. توسط : عباس در تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۳

  بنام خداوند

  هر موجودی میخوان باشند

  مهم اینه که انسان اشرف مخلوقات است و ما در کیهان بی نظیر هستیم و آنها هیچ برتری به ما ندارند و نخواهند داشت

  هسته اصلی سیارات دنیا زمین است و هر اتفاق جدیدی فقط در زمین می افتد و سیارات دیگر کیهان به ما ربطی ندارند هر ماجرای هم باشد تو همین زمین اتفاق می افتد

 113. توسط : میمید در تاریخ ۲۹ دی ۱۳۹۳

  به نام خدای بزرگ
  عکس سه تا مونده به آخر که پیراهن سفید به تن داره دروغه
  چون عکس واقعی اون رو من شش سال پیش دیدم اون جنازه یک
  پسره…که الان با فوتو اون رو به شکل فضایی در آوردن…البته من منکر
  آدمهای فضایی نیستم…ولی تمام جریان اون عکس پیراهن دار رو
  من میدونم وتا یک سال فکرم رو مشغول کرده بود…میترسم مدیون خانواده
  اون پسر بشم وگرنه تمام جریان رو براتون مینوشتم..
  ولی عکسهای دیگه جالب بود ..ممنون

 114. توسط : احساس در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۹۳

  اگه راست بودخداخودش توقرآن یه حرفی ازشون می زدتازه اگرهم وجودداشته باشن سیاره ی زمین تمام منابع وآب وهمه چیزش داره تموم میشه به چه دردشون می خوره بیان…………….
  ممنون درکل خیلی خوب بود

 115. توسط : اسلام ناب در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۳

  دروغه مثل روز روشنه

 116. توسط : حمزه در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۳

  سلام به نظر انها ۱۰۰در۱۰۰ وجود دارند به چند دلیل ۱- اینکه آنها در قرآن ذکر شدن که خداوند فرموده :روزی میرسد که تمامی مخلوقاتی که در آسمان و زمین هستند را جمع میکند ۲-اگر به فیلم های که آمریکا می سازد توجه کنید همش درباره مجودات فضایی هست که معروفترین انها جنگ ستارگان هست و غیره۳- منطقه ۵۱ در آمریکا که خیلی جای عجیب هست که خیلی از شاهدان عینی هستن که شکلهای عجیبی در آنجا دیدن مثل نورهای خیلی بزرگ و چنتای در آسمان که با سرعت خیلی زیاد ناپدید مشن ۴- هیتلر قبل از جنگ جهانی اول بشقاب پرنده پیدا میکند و نمونه از آن مسازد که در جنگ علیه آمریکا اسفاده کرده که امروزه آمریکا این فناوری را در اختیار دارند به لطف دانشمندان آلمانی

 117. توسط : حنا در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۳

  بچه ها چرا الکی چرت و پرت میگید.اولا اگه وجود نداره خوب وجود نداره ک من میگم داره دوما مگه خداااااااااااااااااااااا هم دروغ میگه تو قران ثانیا چرا ما ادما فکرمیکنیم اگه وجود دارن اوناخیلی ززززززشتن یا حتما میخوان زمین رو نابود کنن ها.حالا هم بنظر من چیز خیلی عجیبی نیستاما زنده ایم اونا هم زنده ان

 118. توسط : 0525 در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۳

  سلام به نظر میاد که عکس ها واقعی باشه ممنون از تصاویر خوبتون

 119. توسط : شکیبا در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۳

  به نظر من که ادم فضایی ها وجود دارند چون فقط در کهکشان راه شیری در حدود ۳۰۰ میلیارد ستاره وجود دارد. (هر ستاره می تواند دارای صدها و هزاران جرم آسمانی، سیاره و قمر در منظومه خود باشد. به عنوان مثال کل منظومه شمسی ما و اجرام آن را فقط در محدوده یکی از این ستارگان/یعنی خورشید در نظر بگیرید)درحالیکهدر حدود ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد کهکشان در کیهان شناخته شده، وجود دارد. پس پذیرفتن اینکه جهان هستی فقط برای انسان افریده شده است خود خواهانه به نظر میرسد. و پذیرفتن حقیقت این عکسها غیر منطقی به نظر میرسد چون ۱ فاصله سیاراتی که احتمال حیات در انها وجوددارد و انسان هنوز انها را شناسایی نکرده بسیار زیاد است۲حال اگه ما این فاصله رو نادیده بگیریم و بگیم که تکنولوژی غلبه به این مسافت توسط فضایی ها کشف شده باشد پس باید برای هدف خاصی به زمین بیان نه اینکه بیان بمیرن!!!!!!!!!!

 120. توسط : یگانه در تاریخ ۷ آبان ۱۳۹۳

  سلام…
  قابل توجه کسایی که خیلی شیک و مجلسی بدون هیچ فکر و تحقیقی میگن موجودات فضایی وجود ندارن !
  شما تا بحال قرآن خوندین ؟
  خب معلومه…
  پس ایندفعه که این کتاب مقدسو برداشتینو خوندین حتما حتما سوره ی شوری آیه ی ۲۹ بخونین…
  اونجا وجود موجوداتی غیر از زمینی ها هم اثبات شده…
  و اینکه قابل توجه کسی که میگه این عکس یک موجود الکیه که تو فیلم بوده…
  عزیز من اگه اینطوریه که می خوای من یه تومار از فیلمایی که یه همچین موجودی توش وجود داره رو بگم…
  و اینکه چندین بشقاب پرنده تو کشور های دیگه از جمله چین و اسکاتلند دیده شده…
  و یه بشقاب پرنده که فک کنم قدمتش ۱۴۰۰۰ سال باشه هم ته یه اقیانوس پیدا شده…
  پس بهتره از این به بعد یه خورده با حضور ذهن و با تحقیق یه حرفی رو بزنین…
  با تشکر !

 121. توسط : amir در تاریخ ۱۹ مهر ۱۳۹۳

  slm khile jaleb bod tanx
  az axaton

 122. توسط : حسین در تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۹۳

  با عرض سلام و خسته نباشید ..بد نبود

 123. توسط : feri در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۳۹۳

  اول اینکه اینا الکیه دوم اینکه شما درغ گویی سم اینکه اینا چرا باید تو امریکا باشه و چههرم اینکه اگه اینا وجود داشت امریکا هیچ عکسی و مطلبی به صورت عام پخش نمیکرد و در اخر خیلی ضایس چون من فیلم سینمایی این عکسارو دیده بودم پیشنهاد مبکنم فیلمشو بگیرین کارگردانشم معروفه looool

 124. توسط : علی در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۳۹۳

  جالبه
  ولی میدونید چی فکرم رو مشغول میکنه؟؟؟؟
  اینکه چرا همه این اتفاقات فقط توی امریکا رخ میده؟؟؟
  ایناهمش بهانه است برای خلق و ایجاد ماهواره های جاسوسی بیشتر فقط همین
  منکر عوالم دیگه نمیشم،پیغمبر هم فرمودند خدا۲۷۰۰۰عالم دیگه مثل زمین البته به جز زمین خلق کرده
  ولی امریکا دروغگوست والسلام

 125. توسط : علی اکبر, رفسنجان سیتی در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

  به نظر من این تصاویر مربوط به آدمه که به هر موردی ناقص متولد شده.
  راستش من فکر میکنم آدم فضایی وجود داره ولی اینها هیچکدوم نیستند.با تشکر از زحماتتون

 126. توسط : YASIN در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۳

  این کاری که دارن انسان ها میکنن فضایی ها از ما بیش تر بدشون میاد شایهم وقتی این عکس ها رو ببینن به سیاره ما حمله کنن وای خطر ناک واحتمال دار نسل انسان هاهم منقرز شه

 127. توسط : سعید محمدی در تاریخ ۲۹ تیر ۱۳۹۳

  الکیه .

 128. توسط : سعید محمدی در تاریخ ۲۹ تیر ۱۳۹۳

  الکیه فضایی واقعی میاد وزمین رو نابود میکنه نه این که خودش نابود بشه.

 129. توسط : محمد در تاریخ ۲۱ تیر ۱۳۹۳

  همش الکیه ادم فضایی کجا بوده

 130. توسط : مریم در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خییییییییییییییییییییییییلی خوب بودن

 131. توسط : فضانورد.... در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۲

  به نظر من وجود موجودات فضایی یک امر طبیعه اما برقراری ارتبات ما با انان اشکالی نداشته باشه و شایدم عالی باشه :lamp:

 132. توسط : misam در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۹۲

  چرارسانه های تلوزیونی حرفی نزدند پس چاخانه :razzmad:

 133. توسط : محمد در تاریخ ۸ اسفند ۱۳۹۲

  من خیلی دنبال این چیز ها میگردم ولی زیاد پیدا نکر ده ام راستی عکس دهم انگار ادمه واقعیه
  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 134. توسط : neymar jr در تاریخ ۴ اسفند ۱۳۹۲

  عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 135. توسط : امیر مهدی و محمد طاها محمد ظاهری در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۳۹۲

  خوب بود ولی اگه دارای تایید صلاحیت باشه خیلی بهتر میشه
  با تشکر دو تا داداش پروفسور و دانشمند :star:

 136. توسط : حانیه در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۲

  به نظر من واقعیت داره :wilt:
  اگر دوست داشتید کتاب فرازمینی ها در آیات و روایات رو بخونید خعــــــــــلی جالبه :evilgrin:

 137. توسط : محمد در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۲

  به نظر من اینا همه فوتو شاپ :rotfl:

 138. توسط : 0021 در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۲

  lممنون خبری داشتید خبرم کنید ممنون میشم من ومادرم هم کاملا مطمئن هستیم وجود دارن وخیلی کنجکاویم دربارهی اونا بیشتر بدونیم موفق باشی . :heh: :snicker: :evilgrin:

  • توسط : admin در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۲

   سلام خدمت شما
   چشم حتما خبر جدیدی شد در سایت قرار میدیم

 139. توسط : الما در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۹۲

  خیلی عالی وتکان دهنده بود

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

   ممنون

 140. توسط : اریا در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۲

  فکر نمیکنم واقعیت داشته باشن.همه چیز باید با دلیل باشه

 141. توسط : پریا در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۲

  اگر یک وقت وب سایت درست کردیم بهتان خبر می دم:

 142. توسط : پریا در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۲

  من این عکس ها رو کپی کردم واز اونها دیدن کردم منو دوستام قراره اونا رو کشف کنیم ومثل شما برای خودمان وب سایت بسازیم پس اگر یک وقت مارا در تلویزیون دیدید هیچ جای تعجبی ندارد در ضمن من هم این هارو باور دارم

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

   سلام پریا خانم
   امیدوارم در این زمینه موفق باشید

 143. توسط : کوروش در تاریخ ۴ بهمن ۱۳۹۲

  من تو مجله ای خوندم که افراد مختلف در جاهای مختلف موجودات فضایی یا سفینه هاشونو دیدن.بعضی ها گفتن که فضایی ها میخواستن به اونا صدمه بزنن.بعضی ها گفتن که نیت اونا خوب بوده.میتونیم بگیم که اونا هم مثل ما خوب و بد هستند. درسته?

 144. توسط : احسان در تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۲

  خدایی دیدم مو به تنم سیخ شد فکرشم نمیکردم این چیزا وجود داشته باشه

 145. توسط : احسان در تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۲

  سلام- من خودم فیلم سیاه و سفید لو رفته سری امریکا رو دیدم چند سال گرفته بودن موجود فضایی ولی نمیزاشتن مردم بفهمن تا یکی از اعضای اخراجی سازمان فیلمشو لو داد بیرون

 146. توسط : سارینا وارثی در تاریخ ۲۹ دی ۱۳۹۲

  اه … حالم به هم خورد. :heart: :rose: :musicnote: :moon: :star: :present: :inlove: :beauty: :pumpkin:

 147. توسط : سارینا در تاریخ ۲۹ دی ۱۳۹۲

  من اصلا باور نمی کردم که :heart: :rose: :star: :inlove: :moon

 148. توسط : alireza در تاریخ ۲۷ دی ۱۳۹۲

  :wilt: :wilt: :wilt: :wilt: :wilt: :wilt: :wilt: :wilt: :wilt: :wilt: :wilt: :wilt: :wilt: :wilt: :wilt: :wilt:
  ازتعجب دهنم باز ماند

 149. توسط : رضا در تاریخ ۲۳ دی ۱۳۹۲

  راسمی گویه

 150. توسط : امیر حسین در تاریخ ۲۳ دی ۱۳۹۲

  واقیت داره….. مصخره است و حال بهم زن

 151. توسط : فرحان در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۲

  ونکنه دیگه اینکه رضا جان درست می گه ادم فضایی ها یک زنی را در ایتالیا باردار کرده بودن و دکتر بعد از کلی ماجرا وقتی بچه را از شکم مادر بیرون کشیده بودن متعجب شدنه بودن موجودی مابین انسان وموجود فضایی به زنه از طریق تله پاتی بهش گفته بودن نسلشون داره ازبین می ره و دلیل ای کار شون ترکیب ژن خودشون با انسان وتجدید بقای خودشان وتحقیق علمی بوده اوایل انقلاب هم دو سفینه فضایی وارد فضایی ایران شده بودن جهت تکمیل اطلاعات سرچ کنید فیلمش هم در ارشیو صدا وسیما هست فرمانده وقت نیروی هوایی ان زمان هم تا ئید کرده بود امریکا یک سفینه از ادم فضایی ها در پایگاه نودا۵۱ داره ۱۰ساله تلاش می کنند راهی برای ورود بهش پیدا کنند ولی نتونستن در ضمن از اون سفینه و ۳ سرنشینش فقط یک نفر زنده ماند واونم مهندس پروازشون بود سازمان سیاه تقریبا۳ موجود را تخیلیه اطلاعاتی می کردن و۹۰معتقدن بعد از اون حادثه امریکا توانست در زمینه نظامی بسیار پیشرفت کنه به سبب اطلاعات گرفته شده ازاون موجود بعد از۳سال هم زیر شکنجه مرد!!!!!!!!!! :moon:

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۲

   مرسی فرحان جان
   ممنون از اطلاعاتت :rose:

 152. توسط : فرحان در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۲

  سلام باتشکر از سایت خوبتان ادم های فضایی وجود دارن وشاید بگم به ۵۰یا ۶۰یابیشتر گونه های متفاوتی اند مثل ما انسانها که اسیایی اروپایی و… هستیم در اصفهان واراک انسانهای بند انگشتی پیدا شد یعنی به اندازه یک انگشت دارای تمدن و زندگی و…هستن خیلی هم باهوش وسریع هستنو در فاضلاب و…زندگی می کنند دنیا وهستی پیچیده تر از اونی هستن که ما فکر می کنیم حتی پری دریایی هم وجود دارد ندانستن دلیل بر عدم وجود نیست دوستان!!!!!!!!!!!!! : :moon:

 153. توسط : پارمیدا در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۹۲

  :rotfl:

 154. توسط : پارمیدا در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۹۲

  میگم اینا رو از کجا اوردید :sarcasm:

 155. توسط : پارمیدا در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۹۲

  جالبه خوشم اومد از اینجا که نترسیدم اما شاید اونا رو زنده میدیدم سکته میکردم :sweat: ممنونم :present: زحمت کشیدید :deadrose: :musicnote: :rotfl: :drool: :sweat: :sweat: :sweat: :moon:

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۲

   خوشحالم از مطالب و عکس های موجودات فضایی خوشت اومده پارمیدا خانم :rose:

 156. توسط : دوستدار علم در تاریخ ۴ دی ۱۳۹۲

  کاش از سفینه ها و تاریخ مشا هده و… عکس واطلاعاتی قرار می دادید.
  :dazed:

 157. توسط : دنیا در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۲

  سلام آقا حسین چرا شما هرچی به کامنت های بقیه جواب میدین برا ایمیل من میاد؟؟؟؟!! :heh:

 158. توسط : امیرحسین در تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۲

  یا خدا اینا هیولا هستن ؟؟؟؟:|

  • توسط : admin در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۲

   یه چیزی تو همون مایه ها هستند امیر حسین جان

 159. توسط : ستایش در تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۲

  خیلی ترسناک ولی جالب بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!اما من سنم کمه.به خاطر این ترسیدممممممممممممما.فک نکنین ترسو ام.مدیوننننننننننننننین.
  :rotfl: :pumpkin: در ضمن همچین چیزی واسه هالووین خوبه. :pumpkin: :pumpkin: :pumpkin:

 160. توسط : سارینا در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۲

  وا قعا وحشت کردم.بعضی از عکسا خععلی ترسناک بودن.
  ولی در کل خیلی عکسای جذابی بودن.
  ولی وا قعا اونا از ما پیشرفته ترن؟؟؟
  یه سوال:بشقاب پرنده و سفینه ها رو چه جوری میسازن؟؟
  کسی میدونه؟؟

 161. توسط : SARINA در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۲

  بسم الله الرحمن الرحیییم
  خداا به دور :sidefrown:
  خدا جووووووون نو کرتم از اینا نفرستیااااااااااااااااااا
  عااااااقا من تووووبه کردم.
  عاقا اینا رو که میذارین یه +۱۸ بزنین :hypnotized:
  قلبم افتاد تو جورابم
  ماشالا چقدم خوشگل مشگلن

  • توسط : admin در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۲

   سلام سارینا جان
   پس خوشت اومده از موجودات فضایی ههه
   یکشو باید برات بفرستم کادو

 162. توسط : مملي در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۲

  تا کنون داشمندان ۳ نظریه در این مورد ارایه دادن
  نظریه ۱-این موجودات انسانهایی بودن که مدتها قبل زودتر
  از ما به مرحله ایی از علم رسیدن که زمین رو ترک کردن (ألبرت انشتین – حتی هیتلر هم همین عقیده داشت)
  نظریه ۲-این موجودات همان انسانها هستن که از أینده
  به قبل در حال رفت و أمدند یعنی مسافران زمانند (نظریه
  دانشمندان امروزی)
  نظریه ۳-أنها موجوداتی فرازمینی هستند و ما حاصل
  أزمایشات أنهاییم و می کوشند تا… نظریه ###
  من تا این حد می دونم ولی شخصا نظری ندارم :evilgrin:

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۲

   مرسی از نظرت.واقعا عالی بود
   اگه بازم به چیزهای جدید درباره موجودات فضای دست یافتی حتما مارو در جریان بزار .

 163. توسط : Reza در تاریخ ۶ آبان ۱۳۹۲

  سلام . بازم آدم فضایی ای بابا ای بابا ….. باید بگم که حقیقت داره و این رو بدونین که هیچ سیاره ای مثل زمین نیست (برای زندگی و شرایط زندگی) و اگر هم باشه زیمن بهشون نزیک تره حتما یک روزی بهمون تجاوز میکنن . وگرنه چه دلیلی داره دزدکی ما رو دیدو بازدید کنن (میشه گفت چشای ورقومبیدشون زمینو گرفته شکلشون هم که اصلا تناسبی (هارمونی) نداره . استیون هاکین میگه باید ازشون دوری کرد چون امکان داره بهمون اسیب بزنن . من اصلا ازشون خوشم نمیاد . انسانها رو زمین بین ناحیه زندگه خودشون سیم خاردار کشیدن منطورم کشورها هستن بعد حالا ۴ تا موجود بیگانه ما رو دیدو بازدید میکنن مخمخمون گرفته بریم باهاشون دوست شیم . البته دانشمندان امریکایی اینو متوجه شدن و فقط داره از علمشون استفاده میکنن . راستی ۳۵۰ تا ۴۰۰ سال هم عمر میکنن و سیارشون اسمش serpo هست . اگه اشتباه نکنم ۴۰ یا ۸۰ سال نوری با ما فاصله داره . درضمن این موضوع و حادثه روزول واسه ۷۰ سال پیشه که دیگه نخ نما شده که واقعی بوده . bye

  • توسط : admin در تاریخ ۶ آبان ۱۳۹۲

   سلام آقا رضا
   ممنون از توضیحات کامل و جالب اتون.

 164. توسط : دنیا در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۳۹۲

  سلام من بازم اومدم که ۲تا فیلم راجع به فضایی ها بهتون معرفی کنم: Battleship ( کشتی جنگی) و dark skies (آسمانهای تاریک) . البته Battleship خیلی قشنگتره! من آرزو دارم که آدم فضایی ها وجود داشته باشن چون من عاشق اینجور چیزام( البته این به خاطر بیکاری زیاده) !!!!!

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۳۹۲

   سلام دنیا خانم
   مرسی بابت معرفی فیلم های آدم فضایی
   هههههه آدم فضایی ها به نظرم وجود دارن البته تو کره های دیگه و کاری به ما ندارن

 165. توسط : دنیا در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۲

  سلام ممنون مطالب جالب بودن اما به نظر شما واقعیت داره؟؟؟؟؟؟!!!! خوشحال میشم اگر مطالبی راجع به آدم فضایی ها رو برام ایمیل کنید البته اگه دوست داشتین

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۲

   سلام
   خواهش می کنم دنیا خانم
   والا هنوزم نظرات خیلی متفاوتی درباره آدم فضایی ها مطرح میشه
   ولی هنوز همه چی پشت پرده است و کسی به صورت واضح اعلام نکردهXمطالب داغ روز

عکس زیباترین زنان جهان در سال 2018

عکس بهاره رهنما بعد از کاهش وزن ۴۰ کیلویی