عکس تاسف آور کم سن ترین جنگجویان داعش - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

 

خانه / اخبار داغ / عکس تاسف آور کم سن ترین جنگجویان داعش

عکس تاسف آور کم سن ترین جنگجویان داعش

عکس تاسف آور کم سن ترین جنگجویان داعش

عکس تاسف آور کم سن ترین جنگجویان داعش ، جامعه و رسانه های عربستان سعودی در واکنش به پیوستن دو کودک از این کشور به داعش در شوک به سر می برند.عصر ایران: جامعه و رسانه های عربستان سعودی در واکنش به پیوستن دو کودک از این کشور به داعش در شوک به سر می برند.

روزنامه سعودی الریاض نوشت: “عبدالله و احمد” نام دو کودک ۱۰ و ۱۱ ساله است که پدرشان آنها را از عربستان سعودی به سوریه برد تا در کنار داعش بجنگند.هم اکنون این دو کودک، کم سن ترین جنگجویان داعش نام گرفته اند.

 

عکس تاسف آور کم سن ترین جنگجویان داعش

مادر این دو کودک از مقامات مسؤول خواسته است فرزندانش را از سوریه برگردانند.عبدالله و احمد دو پسر ۱۰ و ۱۱ ساله اهل عربستان سعودی قبل از پیوستن به داعش

 

پدر این کودکان که سال ها قبل از همسرش طلاق گرفت؛ به دروغ گفته بود قصد دارد برای گذراندن تعطیلات عید فطر به همراه دو پسرش، به دبی سفر کند اما او به ترکیه و از آنجا به سوریه رفت تا در کنار اعضای داعش بجنگند.

 

پدر این کودکان در سومین روز بعد از عید فطر، در ساعت سه بامداد با ارسال پیامک هایی به مادر کودکان اطلاع داد که به سوریه رفته است تا در دولت خلافت اسلامی و در کنار خلیفه باشد.او از خانواده اش هم خواست به فرودگاه بروند و خودروی وی را تحویل بگیرند و بدانند که کودکان نزد خدا هستند.

عکس تاسف آور کم سن ترین جنگجویان داعش

عبدالله و احمد بعد از پیوستن به داعش

این موضوع باعث شد بسیاری از روزنامه ها و رسانه های عربستان سعودی به موضوع انتقال این دو کودک سعودی به داعش بپردازند و درباره تکرار این اتفاق در آینده هشدار دهند.قبل از این هم یک شهروند لبنانی تبار استرالیا هم به همراه پسرش به سوریه سفر کرد تا به داعش بپیوندد.

او پس از این، عکسی از فرزندش را در حالی که یک سر بریده در دست داشت، منتشر کرد.این رویداد باعث موضع گیری نخست وزیر استرالیا و وزیر خارجه آمریکا شد.

دسته بندی :
  • بدون دیدگاه
  • سعید
  • ۲۶ مرداد ۱۳۹۳
  • 1,046 بازدید
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه