شخصیت شناسی از رنگ چشم - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

 

خانه / اخبار داغ / شخصیت شناسی از رنگ چشم
شخصیت شناسی از رنگ چشم
http://www.rahafun.com/?p=11087

شخصیت شناسی از رنگ چشم

شخصیت شناسی از رنگ چشم

معمولا ما انسان ها دوست داریم تا به شخصیت واقعی آدم هایی که سر و کار داریم پی ببریم وبرای این کار از راه های زیادی استفاده می کنیم مثلا از روی لباس پوشیدن طرف، امضا و یا شیوه دست دادن او.
گزینه جدید که ما می خواهیم به شما معرفی کنیم ، شناخت شخصیت افراد از طریق رنگ چشم آنها است.یکی از انجمن های مهم عربی به این روش اشاره کرده است که ما آن را برای شما باز گو می نماییم…

رنگ چشم سبز
رنگ چشم سبز نشان دهنده آن است که صاحبان آن شخصیتی قوی و اراده ای بالا دارند. در تصمیم گیری ها، خیلی محکم عمل کرده و تا حدی خود رای و مغرور هستند.این افراد اعتماد به نفس بالایی دارند و در کمک به دیگران سعی می کنند تا آخرین توان خود را مصرف کنند.رنگ چشم آبی
دارندگان چشم های آبی دارای نگاهی عمیق بوده و شخصیتی حساس و شفاف دارند. این افراد به راحتی فکر و نظر خود را به دیگران تحمیل می کنند و به همین نسبت جرات و شجاعت وی‍ژه ای هم به خرج می زنند. قابل توجه است که بیشتر چشم آبی ها طبیعت و احساساتی هنری و ملموس دارند.

رنگ چشم مشکی
صاحبان چشمان مشکی انسان هایی رویایی هستند که در فضای شاعرانه ای زندگی می کنند و همچنین بسیار دست و دل باز هستند. بسیار سعی می کنند با هر چه دارند به دیگران کمک کنند .این افراد همچنین دارای خلق و خوی اجتماعی و احساسات ظریف هستند.

رنگ چشم قهوه ای
چشم قهوه ای سنبل مهربانی و محبت است و هر چه تیره تر باشد مهر و محبت صاحبش بیشتر است. چشم قهوه ای ها بسیار خون سردند و هر چه را که می خواهند به راحتی تصاحب می کنند. چنین به نظر می رسد که این افراد معنای عصبانیت را نمی شناسند و از آرامشی تمام نشدنی بهره مندند.

رنگ چشم خاکستری
صاحبان چشم های خاکستری دو دسته هستند ، یا از شخصیتی آرام و با اعتماد به نفس برخوردارند و یا شخصیتی عصبی و انقلابی دارند و همیشه به دنبال آرامش می گردند ولی در مجموع انسان هایی سرسخت و سنگین دل هستند.

رنگ چشم عسلی
با وجود اینکه چشم عسلی ها انسان هایی خوش قلب هستند ولی با دیگران صریح نیستند. این افراد همیشه به دنبال دوست می گردند. چشم عسلی ها معمولا از کودکی روی پای خود بزرگ شده و دوست ندارند به دیگران تکیه کنند.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ

دسته بندی :
 • ۱۰ دیدگاه
 • سعید
 • ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲
 • 4,077 بازدید
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
 1. reihaneh گفت:

  البته گذشته از فال و این چیزا مطالب مفید تری هم در سایت هست . که میتونه به جای سر کار گزاشتن مردم به اونا کمک کنه

 2. reihaneh گفت:

  به نظر من که اصلا ربطی به رنگ چشم نداره من چشمام قهوه ایه ولی فوق العاده عصبی و خود خواهم . خواهشا افکار و احساسات مردمو با این چرندیات به بازی نگیرین . لازم به ذکره که من اصلا چیزی به نام شخصیت شناسی از رنگ چشم رو سرچ مکردم رنگ چشم کهربایی رنگ رو سرچ کردم توی عکس ها این سایت و دیدم و به نظرم احمقانه اومد که شخصیت پیچیده انسان هارو بشه از رنگ چشمشان فهمید. اینو گفتم که فکر نکنید آدمیم که میخواد خودشو نشون بده و دیگرانو نصیحت کنه در صورتی ک خودش مشکا داره . هر آدم عاقلیم بیاد ببینه نوشته گرفتن فال با تاس میفهمه که قصد طراحان این سایت به کار گرفتن مخ آدمای ساده و خندیدن به اوناست. البته بلا نصبت دوستان گل.

 3. hasti گفت:

  من چشمام قهوایه خدایی مهربونم اما برعکس هر چیزی که دوست دارن به دستشون نمیاد عجولم هستن

 4. سحرناز گفت:

  من چشام خاکستریه پس چرا نداره خبببببببببببببببببببببببببببب :evilgrin:

 5. عاطفه گفت:

  چشم من کهربایی
  من چه شخصیتی دارم؟؟؟؟؟

 6. sara گفت:

  من رنگ چشمام عسلی مایل به سبز هست حاله بیوگرافیم
  چی میشه!!

  • admin گفت:

   با وجود اینکه چشم عسلی ها انسان هایی خوش قلب هستند ولی با دیگران صریح نیستند. این افراد همیشه به دنبال دوست می گردند. چشم عسلی ها معمولا از کودکی روی پای خود بزرگ شده و دوست ندارند به دیگران تکیه کنند.

   :blush: