عکس بازیگران زن,سکس,س ک س,شب زفاف,ترک خودارضایی,خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر باحجاب زیباست,گالری

فال حافظ

آخرین مطالب ارسال شده

تبليغات

سايت

تبليغات

سايت

تبليغات

سايت

بازدید : 13,195 views

jensi تفاوت انزال منی، قبل از ازدواج و بعد از ازدواج

سوال درباره شهوت و خودارضایی

با سلام و خسته نباشید خدمت شما
دوتا سوال داشتم خدمتتون
اولین سوال اینه: برای ما جون ها از طرفی نیازی به نام نیاز جنسی مطرح میشه و از طرفی بیان میشه که خودارضایی گناه است و انسان دچار بیماری های جسمی و روحی می شود.
متاسفانه ازدواج کردن در این زمونه خیلی سخت است و تنها راه ارضاء شهوت، ازدواج کردن است.خاستم ببینم جوانی مثل من که نمی تواند ازدواج کند و سرشار از نیاز جنسی است، چطور می تواند بدون رفتن سراغ خودارضایی و استمنا، خودش را تخلیه نماید؟

سوال دوم اینه:
اگر به عوارض عمل خودارضایی دچار شدیم چه راه هایی برای درمان آن است؟


سلام
خدمت شما پرسشگر محترم
بله واقعا تعارض شدیدی بین شهوت و خودکنترلی وجود دارد. یک درگیری شدید. به خصوص این زمان که محرکات فکری و بیرونی بسیار شدید است. و متأسفانه بسیاری از براداران و خواهران مسلمان در این باره دستورات قرآن عمل نمی کنند یا ضد آن رفتار می کنند .یعنی
1- در عبادت، ترک گناه و تحمل سختی ها توصیه به صبر نمی کنند( که قرآن گفته و تواصوا بالصبر)
2- همدیگر را به حق توصیه نمی کنند(که قرآن گفته تواصوا بالحق)
3- همدیگر را در کارهای مثبت و خویشتن داری کمک نمی کنند (که قرآن گفته تعاونوا علی البر و التقوی)
4- همدیگر را در تعدی و گناه یاری مستقیم و غیر مستقیم می کنند ( که قرآن گفته و لا تعاونوا علی الاثم و العدوان)
5- خود و خانواده را از آتش جهنم بر حذر نمی داریم (که قرآن گفته قوا انفسکم و اهیلکم ناراً)
6- زمینه ازدواج افراد مجرد را مومنان و دولتمردان فراهم نمی آورند (که قرآن گفته و انکحوا الایامی منکم …) و
7 و افراد مجرد عفاف (گوش، چشم، قوه فکر و خیال و شکم و لمس و..) نمی ورزند( که قرآن گفته و لیستعفف الذین لایجدون نکاحاً)
8- به جای کم خوری و روزه ( جسمی و روحی ) پرخوری می کنیم: پیامبر به جوانی که تحت فشار شهوت بودند توصیه کردند که روزه فکری بگیرید البته روزه ای که قدرت مدیریت شهوت را دارد صرف نخوردن و نیاشامیدن نیست بلکه چشم، گوش، فکر و خیال هم باید از خوراک گناهان به دور باشند.

وقتی این طور باشد به قول طلاب مقتضی موجود و مانع هم مفقود است غیر از رشد انحرافات جنسی نباید منتظر چیز دیگری بود وقتی آتش باشد باد هم نوزد و پنبه آغشته به مواد اشتعال زا باشد طبیعی است که آتش شهوت شعله ور شود.

خب حالا چه باید کرد
بله اصل این است که برای ترک گناه توصیه های قرانی بالا رعایت شود. اما حالا که رعایت نمی شود چه باید کرد نباید نشست تا شعله گناه فطرت و وجدان را بسوزاند. باید از روزه، ورزش، همنشینی با افراد معنوی, تلاوت قرآن، عفاف چشم و گوش و شکم و تخیلات و…کمک گرفت.

همانند سازی
در روان شناسی اجتماعی شیوه های از یادگیری بحث می شود باعناوین یادگیری مشاهده ای ، همانندسازی، الگوگیری و تقلید. این شیوه های یک روح کلی دارد. اجازه دهید برای این منظور قسمتی از زندگی آنتونی رابینز سخنران و نویسنده معروف امریکایی را بیاورم:
«آنتونی رابینز» در سال 1961 در خانوادهای فقیر به دنیا آمد. پس از گرفتن دیپلم متوسطه، به کارهای گوناگونی رویآورد اما توفیق چندانی نیافت. در سن 22سالگی، درآپارتمان 40متری محقری، زندگی مجردی فقیرانه ای داشت و به گفته ی خودش، ناچار بودظرف های غذای خود را در وان حمام بشوید. گذشته از گرفتاری های مالی، در اثر پرخوری وبدخوراکی، بیش از 120کیلوگرم وزن داشت و بهعلت چاقی، دچار تنبلی، بی حالی وخواب آلودگی شده بود اما در عین فقر و فلاکت، رؤیاها و آرزوهای جاه طلبانه ای داشت ودر عالم خیال، خود را در قصر زیبایی در ساحل دریا و نزدیک به جنگل سرسبزی مجسممیساخت و برای خود، همسری شایسته، اتومبیلیگرانقیمت و امکاناتی رؤیایی درنظرمیگرفت. سرانجام مصمم شد با چاقی خود مبارزه کند و برای رسیدن به این هدف، بهمطالعه ی چند کتاب پرداخت اما مطالب آنها را ضدونقیض یافت و آنها را دور انداخت. پساز آن برای کاهش وزن خود، راهی دیگر جست. به فکر افتاد فردی را که از هر جهت، سالم ودارای تناسباندام باشد، پیدا کند و افکار، اعتقادات، رفتارها و نحوه ی تغذیه ی او راسرمشق خود قراردهد. این شیوه، مؤثر واقع شد و توانست در کمتر از 2ماه، بدون استفادهاز رژیم غذایی و تنها با شیوههای روانشناسی و کنترل فکر و ذهن، حدود 15کیلوگرم ازوزن خود را کم کند و با توجه به قامت بلند خود (حدود 2متر) تناسب اندامش را بهدستآورد.

موفقیتی که در زمینهی کنترل وزن نصیب «آنتونی» شد، او را به اندیشهواداشت که شاید این شیوه را بتوان در هر زمان، هر جا، هر زمینه و در مورد هر کسیبه کار گرفت. ابتدا معتقد شد که برای به دست آوردن و حفظ تناسب اندام، در وهله ی اولباید افکار، تصورات و رفتارهای فردی را که از نظر وزن متناسب است، دریابیم. ببینیمآن فرد چه می خورد، چه اندازه می خورد و چگونه می خورد. سپس او را سرمشق قرار دهیم و بههمان نتیجه برسیم. پس از آن معتقد شد که ساختمان مغز و اعصاب انسان ها، کم و بیش به همشبیه می باشدپس اگر کسی در نقطهای از دنیا توانسته است کاری بزرگ را به انجامبرساند، من هم که دارای مغز و اعصاب مشابه او هستم، می توانم عیناً همان کار راانجام دهم و به همان نتیجه برسم، به شرط آنکه از همان راهی که او رفته، بروم و طرزتفکر و رفتارم، شبیه او باشد. او این طرز تلقی را مورد عمل قرارداد و به دیگران نیزتوصیه کرد و نتایج را بررسی نمود و به درستیِ این عقیده ایمان یافت.

در مدیریت شهوت نیز ما می توانیم از الگوهایی کمک بگیریم که در شرایط ما بوده اند، هم سن و سال ما بوده اند و محرکات محیطی زیادی داشته اند.
شهید بابایی الگوی موفقی در این زمینه هستند شرایط دشوار او در آمریکا مبارزه او با شهوت را شدید تر کرده بود. بنابراین باید از ابعاد مختلف زندگی این شهید الگوگیری کنیم:
– نگرش او به زندگی، مردم و خدا چگونه بوده؟
– آیا قرآن می خوانده؟ در روز چه مقدار؟
– آیا قرآن همراه داشته است؟
– دوستان او از چه قشری بودند و چه افکاری داشتند؟
– درباره محرکات محیطی و شهوانی مانند فیلم، عکس سکس و…چه طور رفتار می کرد؟
– ورزش چه قدر در زندگی او جا داشته؟
– مرزی در ارتباط با نامحرم بوده ؟
– نگرش او به گناه چه بوده است؟
– در زمان مجردی روزه هم می گرفت؟ روزه مستحبی چه طور؟
– رفتار و تعاملش با عالمان دین چگونه بوده؟
– رابطه اش با نماز چگونه بوده؟
– در کل احساس با ارزش بودن می کرد؟
– چه سهمی برای اختیار و اراده خود قائل بود؟
– چقدر برای کنترل شهوت به ازدواج موقت فکر می کرد؟
– شوخی های جنسی داشت؟
– در آمریکا چگونه چشمش را از زنان و دختران نیمه عریان حفظ می کرد؟
و…

 

 

خلبان شهید بابایی و مدیریت شهوت:یکی از دوستان شهید بابایی می­گوید: در دوران تحصیل در آمریکا روزی در بولتن خبری پایگاه « ریس» که هر هفته منتشر می­شد، مطلبی نوشته شده بود که توجه همه را به خود جلب کرد . مطلب این بود : « دانشجو بابایی ساعت 2 نیمه شب می دود تا شیطان را از خود دور کند.» من و بابایی هم اتاق بودیم . ماجرای خبر بولتن را از او پرسیدم. او گفت: چند شب پیش بی خوابی به سرم زده بود .رفتم میدان چمن و شروع کردم به دویدن. از قضا کلنل باکستر فرمانده پایگاه با همسرش مرا دیدند و شگفت زده شدند . کلنل ماشین را نگه داشت ومرا صدا زد. نزد او رفتم . او گفت در این وقت شب برای چه می دوی؟ گفتم : خوابم نمی آمد خواستم کمی ورزش کنم تا خسته شوم .گویا توضیح من برای کلنل قابل قبول نبود او اصرار کرد تا واقعیت را برایش بگویم . به او گفتم مسائلی در اطراف من می گذرد که گاهی موجب می شود شیطان با وسوسه هایش مرا به گناه بکشاند ودر دین ما توصیه شده که در چنین مواقعی بدویم یا دوش آب سرد بگیریم. آن دو با شنیدن حرفهای من تا دقایقی می خندیدند ، زیرا با ذهنیتی که نسبت به مسائل جنسی داشتند نمی توانستند رفتار مرا درک کنند.آقای قرائتی شهید بابایی را الگوی جوانان این دوره معرفی می­کنند و تشویق می­کنند خاطرات این شهید را بخوانند وی می­گوید: خدا شهيد بابايى را رحمت كند.

ايشان دانشجو بود و در آمريكا درس مى‏خواند. سياست آمريكا اين بود كه يك بچه‏ى ايرانى را با يك بچه آمريكايى در يك اتاق بكنند. مى‏گفتند: براى اينكه زبان انگليسى را خوب ياد بگيرند، اين كار را مى‏كنيم. اما هدفشان اين بود كه فرهنگ ايرانى پيروز نشود. يك روز يكى از دوستان شهيد بابايى مى‏گفت: در اتاق شهيد بابايى رفتم و ديدم كه ايشان يك طناب بسته است و يك پارچه روى آن انداخته است. گفتم: چرا طناب بسته‏اى؟ گفت: اين آمريكايى به ديوار عكس‏هاى سكسى مى‏زند و شراب هم مى‏خورد. من هم نمى‏خواهم آن عكس‏ها را ببينم. ممكن است ديدن اين عكس‏ها در روح من تأثير بگذارد. من به خاطر همين با پارچه بين خودم و او را جدا كرده‏ام.

وجوب ازدواج موقت
پیشنهاد جدی می کنیم که تا می توانید خود را با روش های بالا حفظ کنید ولی اگر شیوه های بالا نتوانست مانع از بروز گناه شود ازدواج دائم یا موقت برای شما واجب می شود.
همه مراجع تقلید می گویند که اگر کسی به گناه می افتد و به هیچ وجه نمی تواند جلوی گناه را بگیرید ازدواج( دائم یا موقت) برای او واجب می شود.
نکته: ازدواج موقت اگر چه در اینجا می تواند جنبه بازدانده داشته باشد ولی اگر با مدیریت هیجان و شهوت همراه نباشد می تواند به روشی بازدارنده از زندگی زناشویی دائمی شیرین شود.

ترمیم گذشته
اگر کسی گرفتار انحراف جنسی شده باید چه کند. از شیوه های مدیریت شهوت که در بالا ذکرشده کمک بگیرید و توبه کند و به رحمت و بخشش خداوند امیدوار باشد که خودش قول داده توبه پذیر است و توبه کنندگان را دوست دارد.

 

[1] . پرواز تا بی نهایت، صفحه 36.

[2] نرم افزار مجموعه آثار حاج آقای قرائتی، مرکز تحقیقات نور، برنامه درس­هايى از قرآن سال 73.

منبع: با تشکر از سایت گفتگوهای دینی askdin.com

دوست عزیز از مطالب جذاب زیر نیز دیدن فرمایید

احادیث درباره زنا و خودارضایی احادیث درباره زنا و خودارضایی زنا (آمیزش جنسی نامشروع با جنس مخالف) Extramarital Sex . امام صادق علیه السلام : سخت ترین مردم از جهت عذاب در قیامت...
آیا محتلم شدن گناه است؟ آیا محتلم شدن گناه است؟ با عرض سلام و خسته نباشید. اگر در خواب مایع منی از بدن من خارج شده باشد و من بعد از اون بلافاصله (پس از متوجه شدن) غسل جن...
22 دانستنی های جنسی و زناشویی 22 دانستنی های جنسی و زناشویی 1- در میان پستانداران ، انسان و دلفین تنها موجوداتی هستند که از رابطه جنسی لذت می برند. . . ۲- در ۳۰ دقیقه رابطه...
آیا بازی کردن با آلت تناسلی گناه است؟... آیا بازی کردن با آلت تناسلی گناه است؟ آیا بازی با آلت به قصد لذت، اگر به اوج لذت و خروج منی منتهی نشود، استمنا است، چه حکمی دارد؟ پاسخ ا...
سوال جواب درباره خودارضای-آیت الله سیستانی... سوال جواب درباره خودارضای-آیت الله سیستانی خودارضایی یکی از مشکلات معدود جوان های جامعه می باشد که یا درباره آن اطلاعات کاملی ندارند و یا به دنبا...
روش های تقویت میل جنسی روش های تقویت میل جنسی هر دوی شما خسته‌اید. خواب بچه‌ها سبک است. از وزن و اندامتان رضایت ندارید. با کلی استرس درگیر ضرب‌العجل‌های کاری هستید. د...
آشنایی با غدد جنسی مردان غدد جنسی مرد- TESTIS گنادها یا غدد جنسی(Gonads) غددهای جنسی با ترشح کردن هورمون های جنسی  ( تستوسترون در مردان و استروژن و پروژسترون در زنان)، ف...
حکم نگاه پزشک به دستگاه تناسلی مریض چیست؟... حکم نگاه پزشک به دستگاه تناسلی مریض چیست؟ در مطالبی که من خواندم گفته شده دیدن اندام جنسی زن حتی برای پزشک زن هم حرام است، مگر در مواقع ضروری. با...
چگونه از اسیب جنسی کودکان پیشگیری کنیم... چگونه از اسیب جنسی کودکان پیشگیری کنیم   کودک آزاری بحث بسیار گسترده و پیچیده ای می باشد که در سال های اخیر بیشتر مورد توجه خانواده ه...

تبليغات

سايت

دیدگاه شما در مورد این مطلب

 1. توسط : مهدی در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

  سلام راستی آلت تتاسلی من در حالت شل ۷ سانت و در حالت سفت ۱۲ خوبه یانه.؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

   سلام بله کاملا طبیعی

 2. توسط : hossien در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۶

  ممنون که جوابم رو دادید
  امکان رفتن پیش دکتر نیست خودتون نمتونید یه جوری راهنماییم کنید.
  ممنون میشم جوابم رو بدید نماز روزه هاتون هم قبول خداحافظ

 3. توسط : hossien در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۶

  ممنون که جوابم رو دادید
  امکان رفتن پیش دکتر نیست خودتون نمتونید یه جوری راهنماییم کنید

  • توسط : سعید در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۶

   با سلام
   در سوال دیگرتان پاسخ دادم

 4. توسط : hossein در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۶

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من نزدیک بیست روزه این عمل زشت رو ترک کردم و واقعا دیگه بهش فکر هم نمیکنم ولی یه مشکلی که هست اینه که بیضه هام کوچک شده و تو این بیست روز هنوز بزرگ نشدن نگرانم خواستم ببینم چیکار کنم تقویت بشن قرص یا دارویی وجود داره ممنون میشم جوابم رو بدید.

  • توسط : سعید در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۶

   با سلام
   خدا قوت , سعی کنید فاصله ای که بدست می آورید را از دست ندهید .
   برای این مشکل ار اسرع وقت به متخصص ارولوژیست مراجعه نمایید .

 5. توسط : حسین در تاریخ ۴ خرداد ۱۳۹۶

  سلام
  الووووووو لطفا جواب منو بدید خیلی نگران

 6. توسط : حسین در تاریخ ۳ خرداد ۱۳۹۶

  سلام پسری هستم بیست ساله خواستم بپرسم اگر اب منی زرد رنگ باشه نشانه بیماری است???
  اگر هست چه دارویی برای درمانش مفیده???

  • توسط : سعید در تاریخ ۶ خرداد ۱۳۹۶

   مایع منی طبیعی( رنگ زرد بسیار کمرنگ) یا کرم نزدیک به سفید دارد. اما اگر مایع مـنی رنگ زرد یا سبز گرفت نشانه عفونت است که معمولاً به خاطر بیماری هایی که با رابطه جنسی منتقل می شود مثل سوزاک می باشد. پس حتماً به پزشک مراجعه کنید. اگر بیماری مزبور سوزاک باشد خیلی ساده با آنتی بیوتیک درمان می شود. البته حتما برای بررسی به متخصص مراجعه نمایید .

 7. توسط : معصومه در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام
  من ۲۳ سالمه قبل از ازدواج خودارضایی نمیکردم اما بعد از ازدواج چندین بار این کارو میکردم تا اینکه یه روز به طور اتفاقی شوهرم اون صحنه رو دید و یک کشیده آبدار خوابوند زیر گوشم بعد از اون دیگه با کمک شوهرم تونستم این کارو ترک کنم و الان چند ماهه که اصلا این کارو نمی کنم هروقت که وسوسه میشم یاد اون سیلی که شوهرم تو صورتم زد می افتم
  تازه الانه که دارم از ازدواجم لذت کامل رو میبرم
  یه نصیحت به همه ی کسایی که خود ارضایی میکنن اونم اینکه اگه میخوان بدون استرس و در ارامش کامل زندگی کنن این کارو ترک کنن همین

 8. توسط : سعید در تاریخ ۸ بهمن ۱۳۹۵

  سلام خسته نباشید.
  من امروز داخل حموم متاسفانه جلق زدم و بعد از اینکه غسل کردم و خوابیدم در‌خواب خودمو در‌حال سکس با جنث مونث دیدم و وقتی بیدارشدم منی ام اومده بود ببخشید چیکار کنم این ضرر داره؟
  با این میشد دومین بار تو این هفته و نزدیک دوماه بود اینکارو نکرده بودم

  • توسط : سعید در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۵

   با سلام
   این حالتی که در خواب به شما دست داده احتلام نام دارد و کاملا طبیعی است و برای بدن لازم است تا مایع منی اضافی به روش طبیعی دفع شود
   ولی استمنا ضرر بسیار زیادی دارد که حتما باید ترک کنید

 9. توسط : السانا در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۵

  مچکرم از این که جواب منو ندادین و پیام هام رو پاک کردین واقعا تشکر میکنم

  • توسط : سعید در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۵

   با سلام پاسخ داده شد
   هر سوال دیگری داشتید بپرسید در اینجا

 10. توسط : رویا در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۵

  شما جواب منو نمیدید

  • توسط : سعید در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۵

   با سلام
   پاسخ داده شد

 11. توسط : نگار در تاریخ ۲۶ دی ۱۳۹۵

  من ۱۳ ساله و پریود نشدم
  من خیلی خوشم میاد مثلا توی اتاقم با لباس خودمو روی تخت یا بالشت خیلی فشار بدم و تکون بدم خودمو یا توی حموم لخت روی در این کار رو بکنم بعد یه مایه چسبناک بی رنگ ازم خارج میشه و شرتم رو خراب میکنه من وقتی عکس یا مطلب سکسی میخوانم هم این مایع ازم خارج میشه منم نمیدونم چیه تو رو خدا بگید چیه آیا چیز بدی است گناهه و آیا نوعی خود خود ارضایی و آیا پرده بکارت آسیب دیده و لطف کنین عوارض و راه ترک رو بگید و به ایمیل ارسال ننننکنید

  • توسط : سعید در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۵

   با سلام
   این کار شما نوعی خودارضایی است ! که جزو گناه های کبیره محسوب میشود
   سعی کنید از افکار جنسی دوری کنید و به هیچ وجه عکس و یا مطالب س**سی را دنبال نکنید
   با نماز و روزه و ورزش و تغذیه مناسب به راحتی میتوانید از این مورد خارج شوید

 12. توسط : السانا در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۵

  سلام ببخشید یه سوال داشتم خود ارضایی موقع عادت ماهانه به پرده اسیب میزنه؟ ببخشید اگه میشه به یمیلم جوابمو بفرستین چند تا سوال دارم نمیتونم اینجا بزارم خیلی ممنون میشم

  • توسط : سعید در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۵

   با سلام
   خود ارضایی در هر زمانی ممکن به پرده اسیب برساند که احتمال ان کم است ولی مثلا در صورت وارد کردن جسم خارجی احتمالش بالا میرود
   در هر صورت بهترین راه مطمئن شدن مراجعه به متخصص ماما و معاینه است

 13. توسط : ارام در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۵

  سلام برای من امکان مراجعه به پزشک متخصص نیست شرایط من نشون میده که قادر به ازدواج نیستم درسته؟ ایا الت من دچار بیماری هست؟اگر ممکنه شما راهنمایی بفرمایید

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۹۵

   با سلام
   کاربر گرامی چنین مواردی نیاز به معاینه پزشک به صورت حضوری میباشد
   زیرا امکان دارد شما اصلا مشکل جسمانی نداشته باشید و صرفا این مشکل شما روحی باشد و با یک دارو ساده برطرف شود که به نظر بنده همین خواهد بود
   علت این که گفتید نمیتوانید به پزشک مراجعه کنید را متوجه نمیشوم ! پزشک محرم بیمار است و اینده بیمار را میتواند تغییر دهد

 14. توسط : ارام در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۵

  با سلام من ۲۷سالمه از سن ۱۱یا۱۲سالگی اینکارو انجام میدادم بدون آگاهی که اصلا خودارضایی چیه بعد که متوجه شدم کمتر انجام دادم و شرایط ازدواج هم ندارم الان که بیست و هقت سالمه دیگه چوچولم تحریک نمیشه و زود انزال هم شدم نمیخوام گله کنم از هیچ کسی این این درد قسمت من بوده میخوام راهنماییم کنید ایا قوای جنسی من تموم شده و ایا امیدی به ازدواج هست؟خودم تصمیم دلرم ازدواج نکنم چون ازدواجی که منجر به طلاق میشه صحیح نیست چرا مردی رو بدبخت کنم؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۵

   با سلام
   برای مشاوره تخصصی به پزشک متخصص مراجعه فرمایید

 15. توسط : مهسا در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۵

  سلام دختری ۲۳ ساله هستم هیچ آگاهی در مورد نحوه پارگی بکارت و خودارضایی نداشتم. چندین بار با دست ناحیه تناسلی خود را مالش دادم. این کار را در زمان پریود هم انجام دادم اما هیچ شی را داخل واژن نکردم.خواهشمندم راهنمایی کنید که آیا بکارتم آسیب دیده؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۵

   با سلام
   احتمال اسیب بسیار کم است
   زیرا یکی از نشانه های اسیب خون ریزی است
   شما به یک ماما مراجعه کنید و درخواست برگه سلامت کنید ایشان شمارا مطمئن خواهد کرد

 16. توسط : S در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۵

  سلام من یه دختر ۲۳ هستم من ودوستم اونم دختره هم رو ارضا میکنیم نمیدونم گناه است یان خیر

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۵

   با سلام
   گناه کبیره است
   لطفا در مورد قوم لوط تحقیق کنید
   این کار شما همجنس بازی و عذاب شدید برای این افراد در نظر گرفته شده است

 17. توسط : امید در تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۹۵

  همیشه به یاد خدا باشید

 18. توسط : مهرداد در تاریخ ۲۱ تیر ۱۳۹۵

  خواهش میکنم جوابمو بدین مدیر سایت ازتون خواهش میکنم جوابمو بدین ممنون میشم خدا خیرت بده انشالله خدا بهتون عمر با عزت بده

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۱ تیر ۱۳۹۵

   سلام
   بررسی میشود

 19. توسط : مهرداد در تاریخ ۲۱ تیر ۱۳۹۵

  سلام خسته نباشید من پسری ۲۳ ساله هستم و تقریبا از شش سالگی شروع به خود ارضایی کردم نمیدونم چطور و چرا شروع به این کار کردم و تا پنج ماه پیش اصلا هیچ آگاهی از مضرات و گناه خود ارضایی نداشتم و زمانی که فهمیدم شوکه شدم و ترسیدم و تحریک میشدم یعنی هر کی به هر جای بدنم دست میزد میترسیدم و تحریک میشدم و از سن ۱۶ سالگی ترامادول و متادون هم استفاده میکردم و از سن بیست سالگی حشیش هم استفاده میکردم و زمانی که از مضرات با خبر شدم همه رو یک دفعه گذاشتم کنار و الان تقریبا پنج ماهه که نه خود ارضایی کردم نه مواد استفاده کردم و الان همه ی جای بدنم خوبه یعنی اعتماد بنفسم خوبه وزنم خوبه ۸۰ کیلو هستم قدم ۱۶۴ هست گودی زیر چشمم بهتر شده فقط تا حالا جنب نشدم و اندام تنگ که میبینم ویا عکس یا مطلب تحریک کننده ایی ببینم زود آلتم بلند میشه.و ی بوی تندی از من بیرون میاد که نمیدونم دلیلش چیه و هر کی منو میبینه یا میخنده یا سرفه میکنه یا همش با من صحبت میکنه .و بعضی وقتها بوی خیلی بدی به مشامم میخوره و حالم بهتر میشه و همش فکر میکنم بقیه آدمها فکر منو میخونن یعنی امتحان کردم هر جایی رو که نگاه میکنم طرف مقابلم در جا میفهمی. لطفا کمکم کنید بهم بگین من چم شده .دارم کم کم دیوونه میشم.

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۱ تیر ۱۳۹۵

   با سلام
   سعی کنید با ورزش بدن سازی و شنا انرژی بدنتون تخلیه کنید در ضمن برای بوی بدنتون هر روز دوش بگیرید و از عطر استفاده کنید

 20. توسط : مسعود در تاریخ ۹ تیر ۱۳۹۵

  باسلام
  من از ۱۴‌ سالگی به این عمل شنیع بدون شناخت مرتکب شدم و الان ۱۹ سال دارم و خیلی این عمل رو من اثر منفی گذاشته ، در حدی که که دیگه آبم نمیاد و تحریک نمیشم به زودی و آلتم کوچیک شده
  حال و حواسمم خیلے پریشونه
  به دوری که میگم تا آخر عمرم ازدواج نکنم چون از مشکلاتش ترس دارم
  امیدوارم بتونم به حالت اولیه برگردم با کمک شما

 21. توسط : امید در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۵

  سلام من سی سالمه مغازه وماشین وخونه هم دارم قصدازدواج دارم امانمیدونم چجوری یه کیس مناسب پیداکنم کسی میتونه دوستانه کمکم کنه .ساکن یکی ازشهرهای اصفهانم.مرصی

 22. توسط : کامران در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۵

  سلام میخاستم بپرسم آیاخودارضایی باعث کوچک شدن آلت تناسلی میشه

  • توسط : admin در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۵

   سلام خیر

 23. توسط : ارش 123456 در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۵

  سلام یه سوال داشتم خواهشا جواب بدید خیلی برام مهم من هر دو سه روز یه بار خود ارضایی میکنم بعضی وقت ها هم هر یکی دو هفته یه بار بعضا تو یه روز سه بار خود ارضای میکنم همش هم تو یه ساعت بعد من کم کمش روزی یه لیوان شیر میخورم گوشت مرغ پسته شیرینی هم زیاد میخورم راستی بعضی وقت ها هم بعد خود ارضایی که ادارم میاد میکرم ادار کنم با سوزش میاد به نظر شما من که مواد غذای مقوی میخورم باز برای من خودارضایی خطر ناک

  • توسط : admin در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۵

   با سلام
   خودارضایی هرچقدر زیادتر باشد ضرر آن بیشتر است ، سعی کنید فاصله را زیاد و زیاد تر کنید به حدی که هر ماه ۷ روز به ان اضافه کنید تا به حدی برسد بشود ماهی یکبار و به همین ترتیب
   در ضمن ضرر خودرارضایی بیشتر روحی و ذهنی است و مشکلاتی در زندگی زناشویی ایجاد میکند

 24. توسط : ص در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۹۴

  سلام من دختری هجده ساله هستم که تنها با ماساژ التم برا ده ثانیه تحریک یشم میخواستم ببینم این هم جز خود ارضایی محسوب میشه؟؟؟ و پردم پاره شده؟؟؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۹۴

   با سلام
   بله تفاوتی نمیکند ! سعی کنید دوری کنید

 25. توسط : گمنام در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۳۹۴

  اصلا هم قابل ترک نیست .

 26. توسط : احسان در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۴

  سلام من 7و8 بار این کارو انجام دادم خوشم نیومد . امکان داره ترک کنم. و اثراتش میمونه.خواهش میکنم جواب بدید. دعاکنید.یا علی

  • توسط : admin در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   بله از بین میرود اگر العان ترک کنید

 27. توسط : آریانا در تاریخ ۱۳ مهر ۱۳۹۴

  سلام.
  من نظراتو خوندم بیشتر این افراد مجرد هستم مشکل من اینه ک بااینکه در زمان مجردی حتی یکبار هم خودارضایی نکردم و فقط طعم ارگاسم و بعد از ازدواج چشیدم ولی مدتیه همسرم بخاطر ماموریت ازم دوره ومن بخاطر میل شدید جنسی 1ماه میشه خودارضایی میکنم ولی تازه فهمیدم گناهه حالا باید چیکار کنم؟
  آیا بخاطر این 1ماه مشکل جدی برام پیش میاد؟ اگه ترکش کنم اثراتش نمیمونه؟
  لطفا ج بدید
  باتشکر

  • توسط : admin در تاریخ ۱۳ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   توبه کنید و دیگر انجام ندهید
   نه مشکلی انشالله برای شما ایجاد نخواهد شد
   فقط توبه واقعی کنید و دیگر تکرار نکنید

   خدا خیر دهد

 28. توسط : دختر در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۴

  مرسی ممنون از پاسختون مولی من چیزی داخل نکردم فقط 2باراین حرکتو انجام دادم بعدم امکان اینکه برم دکترو ندارم لطفا جواب بدید

  • توسط : admin در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   بهترین راه تشخیص قطعی پزشک ماما
   اگر داخل نکردید احتمال نگرانی نیست ولی باز تاکید میکنم بهترین راه تشخیص پزشک است

 29. توسط : دختر در تاریخ ۱۷ شهریور ۱۳۹۴

  سلام لطفا جواب من و بدبد فقط دو باراین کارو انجام دادم چیزیم داخل نکردم فقط بادست مالش دادم امکان داره ایا که پرده ام ازبین بره ازوقتی که فهمیدم چ گناهی داره خیلی عذاب وجدان دارم دیگم انجام نمیدم لطفا حواب بدید خیلی مهمه واسمم

  • توسط : admin در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   با مالش امکان از بین رفتن وجود نداره مگر این که جشم خارجی وارد شده باشد یا خراشیده باشد
   در هر صورت بهترین راه پزشک ماما است

 30. توسط : محسن در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۴

  سلام خسته نباشید من وقتی ک در خواب ارضا میشم همراه با اسپرمم ادرارم میاد میخواستم ببی نم ایا مشکلی دارم

  • توسط : admin در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   در احتلام خیر مشکلی نیست

 31. توسط : مسی در تاریخ ۳ مرداد ۱۳۹۴

  سلام میخاستم بدون افزایش سایز الت تناسلی فقط در سنین بلوغ رخ میده ؟
  و میخاستم بدونم چه راه هایی برای افزایس سایز الت هست
  ممنون از سایت خوبتون ❤

  • توسط : admin در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   بله دوست عزیز
   به پزشک متخصص مراجعه کنید و به یاد داشته باشید 9.3 سایز نرمالی است

 32. توسط : امیرعلی در تاریخ ۸ تیر ۱۳۹۴

  با سلام
  آیا نزدیکی با همسر خود در ماه رمضان (تنها مالش اندام ها به هم)باعث باطلی روزه می گرددامیرعلی

  • توسط : مدیر در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   اگر نزدیکی باعث خروج ابی از شما گردد روزه باطل است اما اگر ابی از شما خارج نشود روزه باطل نمیشود

 33. توسط : علی در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۴

  ببخشید من 15سالمه يه ساله كه خودارضایی ميكنم تازه ترك كردم ميخاستم بيینم كه قوس كمرم خوب ميشه اگه میشه چن وقت طول میکشه باید چیکار کنم چی بخورم چه ورزشی کنم تا خوب بشه خیلی ممنون میشم سریع ترم میشه

  • توسط : admin در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   بدن سازی باید بروید

 34. توسط : محمد در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۴

  سوال من 13 سال دارم هنوز به بلوغ نرسیدم هر وقت خود ارضایی میکنم منیم نمیاد ولی احساس ارضا شدن دارم میخواستم ببنیم ای کار با این که منیم نمیاد و تاحالا نیومده حرام است؟

  • توسط : admin در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   بزرگترین اشتباه زندگیان را دارید انجام میدهید
   زیرا بلوغ زود رس باعث مشکلات زیادی خواهد شد
   در مورد غسل به دفتر مرجع تماس بگیرید

 35. توسط : ناشناس در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۴

  سلام ببخشید من میخواستمبدونم اگه کسی خود ارضایی انجام میداد ولی نمیدونست که واسه خوندن نماز باید غسل کنه گناه کرده و نماز هاش قبول شده یا نه

  • توسط : admin در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   با دفتر مرجع تماس بگیرید و بگویید در حال جنابت نماز و روزه تکلیف چیست؟

 36. توسط : علیرضا در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۳۹۴

  سلام من 14 سالو خورده ای هستم
  یه چند هفته ای خود ارضایی می کنم
  که دچار درد بدن می شم بیشتر پاهام
  و خیلی زود خسته می شن
  می شه کمکم کنید دیگه کم کم از درد می برم

 37. توسط : سایه در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۳

  سلام . دختری هستم 18 ساله که تقریبا از قتی به بلوغ رسیدم خودارضایی دارم . خودارضایی من هم به صورتی که با دست کلاهک چ*و چوله ( دقیق اسمشو نمیدونم ) رو لمس میکنم تا ارضا بشم حتی یه بار بعد پریود این کار رو کردم و درحد 3،4 قطره خون هم ازم اومد میخوام بدونم الان پرده بکارتم رو از دست دادم یا خیر . خواهش میکنم جوابم رو بدید چون به هیچ وجه نمیتونم به دکتر مراجعه کنم.
  ممنون.

  • توسط : admin در تاریخ ۸ دی ۱۳۹۳

   با سلام
   انشالله اتفاقی نیافتاده است ، تشخیص فقط توسط پزشک متخصص است
   ولی به این صورت که گفتید امکان ندارد بکارت پاره شود ..

  • توسط : admin در تاریخ ۸ دی ۱۳۹۳

   با سلام
   انشالله اتفاقی نیافتاده است ، تشخیص فقط توسط پزشک متخصص است
   ولی به این صورت که گفتید امکان ندارد بکارت پاره شود ..

 38. توسط : فريبا در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۳

  سلام من 18 سالمه از بچگي اين كار رو ميكردم نميدونستم چيه ولي وقتي سوم راهنمايي بودم و توسط معلم ديني فهميدم چيه تركش كردم از اون موقع تا الان فقط 2 يا 3 بار زير حرفم زدم اما باز تركش كردم و واقعا ازش متنفر و بيزار شدم اما الان حدود دو ماهه كه بي دليل و ناخواسته اذيت ميشم گاهي شب ها هم ناخواسته كه ميخوام استمنا بشم خوابيدنم برام مشكل ميشه-باور كنيد تقيز من نيست خودش ميشه يعني كاملا غير ارادي شده من از دكتر هم ميترسم من به قدري از اين كار بيزار و وحشت دارم كه حاضرم خودم رو بكشم اما انجامش ندم بهش اعتياد هم ندارم وقتي هم كه ميشه اصلا تحريكي وجود نداره عوارضش هم سياهي دور چشم ضعف حافظه گوش درد و خيلي ديگه رو دارم باور كنيد من هركاري كنم قصدم اين نيست كه خودارضايي كنم از شيطان و انجام اين كار متنفرم اما نميدونم چرا همش ميشه و اذيتم ميكنه خواهشا كمكم كنيد هرچه سرعتر جوابم رو بديد ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۳

   با سلام

   شهوت طبیعی ولی خوب خود ارضایی راه شیطانی ان است

   بهترین راه حل ازدواج است و در صورت عدم امکان ورزش و تغزیه مناسبXبستن تبلیغات

عکس های جدید سحر قریشی با موهای قرمز

عکس خوشگل ترین دختر خارجی در سال ۲۰۱۷


عکس شوهر ترانه علیدوستی بازیگر نقش شهرزاد