زنان باید در رابطه جنسی با همسر پیش قدم شوند | جدید 96

عکس بازیگران زن,سکس,س ک س,شب زفاف,ترک خودارضایی,خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر زیبا,گالری

اخبار جام جهانی

آخرین مطالب ارسال شده

توجه

باکس ویژه

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم
بازدید : 13,733 views

زنان در رابطه جنسی

زنان باید در رابطه جنسی با همسر پیش قدم شوند

در زندگی مشترک مردها از پیش قدم شدن برای رابطه جنسی با همسر هیچ ترسی ندارند ولی همه آنها دوست دارند که گاهی هم زن اولین قدم را برای شروع بردارد.
برای مردان لذت بخش هست که گاهی زنان اقدام به شروع سکس کنند و پیشنهاد از طرف آنان باشد.
در حقیقت مردها هیچوقت نمیفهمند که چرا بعضی از زنها هرگز به هنگام احساس تحریک جنسی و شهوت، از آنها تقاضای رابطه جنسی نمیکنند؟…

.

.

.

توصیه به مردان :
شما با بکار گیری چند نکته ساده میتوانید بر این اشتباه زن فایق آمده و او را وادار سازید که حداقل در نیمی از موارد برای انجام سکس با شما پیش قدم شود.
۱- اغلب زنها احساس میکنند که اجباری برای شروع رابطه جنسی ندارند. آنها میدانند که مرد هر وقت که بخواهد تقاضای خود را برای رابطه جنسی مطرح میکند و آنها خواسته مرد را برآورده خواهند کرد. وقتی که همیشه شما درخواست کننده رابطه جنسی باشید، دیگر زن اجباری برای خودش در اینکار نخواهد دید و احساس میکند که هرگز مجبور به شروع سکس نخواهد بود.
برای حل این مشکل شما باید گاهی خویشتن دار باشید تا ارزش شما مشخص شود! اگر شما قبلا” در هفته چند بار رابطه جنسی داشته اید حالا زن در همین فاصله زمانی منتظر شماست. در طول هفته او را با بوسه های شهوانی و ماساژ تحریک کنید و هنگامیکه احساس کردید که خوب تحریک شده است، زیرکانه خود را کنار بکشید و بکار دیگری غیر از رابطه جنسی مشغول شوید.
اگر یک هفته به اینکار ادامه دهید مطمئن باشید آنقدر او را تحریک کرده اید که مطمئنا” دیگر آخر هفته، شما را راحت نخواهدگذاشت!!

.

.

.

۲- در برخی از جوامع عقب افتاده این تصور وجود دارد که فقط زنهای هرزه و بدکاره شروع کننده رابطه جنسی هستند. لذا درخواست رابطه جنسی از جانب زن یک پدیده زشت محسوب شده و همه از آن رویگردانند. در چنین شرایط فرهنگی، زن میپندارد که در صورت پیش قدم شدن برای شروع رابطه جنسی، از جانب مرد متهم به هرزگی و فساد شده و ممکنست از سوی او رانده شود.
شما باید ریشه چنین تفکری را در ذهن او بخشکانید. فقط کافی است یکروز برای او توضیح دهید که چگونه و با انجام چه کارهایی توسط وی، تحریک میشوید و به او بگویید چون شما زن و شوهر هستید شروع سکس توسط او به هیچ وجه عیبی نداشته و شما را خیلی خوشحال میکند.
منتظر برداشتن اولین قدم از سوی همسرتان باشید و او را بخوبی در مورد رفتاری که انجام میدهد راهنمایی کنید. وقتی او نشانه های لذت را در وجود شما ببیند و مورد تشویق قرار گیرد، کلیه افکار پوسیده قبلی را بدست فراموشی خواهد سپرد.

.

.

.
۳- بعضی از زنها بخاطر ترس از طرد شدن ازسوی مرد، هرگز برای شروع رابطه جنسی پیش قدم نمیشوند. آنها همیشه از بابت واکنش منفی از سوی مرد نگرانند و میترسند عملی را انجام دهند که مورد پسند و رضایت مرد نباشد.
برای غلبه بر چنین احساسی باید او را مرتب مورد تشویق قرار دهید. مثلا” اگر زن دست خود را روی ران شما گذاشت، دستش را همانجا بگیرید یا اگر شما را بوسید، شما هم با بوسه های آتشین پاسخ او را بدهید و همین طور او را مرحله به مرحله جلو ببرید.
به این ترتیب با واکنش مناسب به تحریکات او میتوانید اعتماد به نفس زن را بالا برده و ترس او را از بین ببرید. بعد از مدتی زن میتواند براحتی خودش رابطه جنسی را شروع کند. برای کمک بیشتر به او بهتر است برایش توضیح دهید که از انجام چه کارهایی در رابطه لذت بیشتری میبرید. او با کمال میل آنها را برای شما انجام خواهد داد. بیاد داشته باشید که هرگونه عکس العمل ناخوشایندی از جانب شما ممکن است تاثیر منفی و غیرقابل جبرانی در ذهن او بجا بگذارد.

.

.

.
۴- گاهی ممکن است زن سرحال نبوده و دل و دماغ برای رابطه جنسی نداشته باشد. کاهش میل جنسی در زن یا عدم جذابیت مرد برای او، همه میتوانند باعث شوند تا زن به بهانه های گوناگون مثل سردرد یا احساس کسالت از انجام عمل جنسی سرباز زند.
بی میلی جنسی در زن مشکلترین و سخت ترین موضوعی است که شما با آن مواجه میشوید. ابتدا باید مشخص کنید که علت بی علاقگی زن به سکس چیست، سپس درصدد رفع علت آن برآیید. اگر به مرور زمان و بتدریج علاقه او نسبت به شما کم شده باشد، باید علت آنرا دقیقا” بررسی نموده و موقعیت خود را تثبیت کنید.
اگر رابطه جنسی برای شما عادی شده،سعی کنید تا روش خود را عوض کنید و جذابیت بیشتری به آن بدهید. بزودی خواهید دید که تمایل همسرتان برای رابطه با شما بالا خواهد گرفت.
درصورتیکه شما جذابیت سابق خود را برای او از دست داده و برایش عادی شده اید، باید مجددا” به حال و هوای گذشته برگردید و مجددا” صفات جذاب و مورد علاقه او و خواسته هایش را در خود زنده کنید.به این ترتیب خیلی زود آتش عشق و علاقه او نسبت به شما دوباره شعله ور خواهد شد.
با کمی صبر و پشتکار و بکار گیری نکات بالا شما میتوانید حتی خجالتی ترین زنها را هم وادار کنید تا در برخورد باشما برای شروع رابطه جنسی پیش قدم باشند.
منبع:tanzimekhanevadeh.com

دوست عزیز از مطالب جذاب زیر نیز دیدن فرمایید


توجه باکس ویژه

دیدگاه شما در مورد این مطلب

 1. توسط : سجاد در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۶

  خخخخ ن.گ.ب.ت ها چه غروری هم دارن حالا بزار شوهر گیرتون بیاد بعدا ناز بیارید….

 2. توسط : mahsa در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۳

  زنا که روشون نمیشه به مرد همچین پیشنهادایی بدن من که شخصا روم نیست پیش قدم بشم. حیا هم خوب چیزیه

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۳

   با سلام
   مشکل اینجاست جای خوب و بد عوض شده !!
   خیلی از خانم ها خود نمایی و جلوه گری و عشوه گری برای مرد نامحرم در کوچه و خیابان رو کلاس و بروز بودن میدونند ولی همین مورد رو در قبال همسرشون رو دور از حیا میدونند
   شرمنده منظورم به هیچ وجه با شخص شما نیست ، چون مشخص خانم موجهی هستید ، فقط مثالی زدم که کاملا منظورم رو برسونم و بگم زن و شوهر باید باهم یکی باشند و حیادر مورد این مسائل
   در قبال همسر کم لطفی به همسر و ناشکری در قبال خداست

 3. توسط : بيزار.... در تاریخ ۹ مهر ۱۳۹۳

  آقایون لطف کنید و اگر انتظار دارید که همسرتون با اشتیاق به رابطه جنسی تن بدهد و همیشه پیش قدم باشد و شرایط اون رو فراهم کند این چند تا هنر را در زندگی بیاموزید و به کار ببرید اول اینکه همسرتون رو حتما جزئی از وجود خودتان بدانید حتی در اسلام هم تاکید شده که شما مانند لباس برای هممسرتان هستید یعنی آبرو- احترام -و حرمت همسرتان را در خانواده و مخصوصا جلوی فک وفامیل حفظ کنید -دوم اینکه وقتی که باهم هستید از اندام و هیکل و شکل و شمایل و قیافه فلان هنر پیشه یا فلان زن یا فلان همسایه و فامیل تعریف و تمجید نکنید و آنها را به رخ همسرتان نکشید…(البته آقایون بد نیست توی آینه یه نگاهی هم به خودشون بندازند و با آرنولد و برسلی مقایسه کنند)سوما صفحه دل خانومها مثل پارچه سفیدی میماند که با هربار توهین کردن و تحقیر کردن و فحاشی کردن شما لکه های سیاهی بر آن مینشیند که با هیچ پاک کننده ای پاک نمیشود و نهایتا به جایی میرسند که شما به آن میگویید بی میلی -سرد مزاجی -و…..خلاصه درد سرتون ندم مهربانی -احترام -محبت -نوازش صمیمانه -نوازشهای ساختگی و کلیشه ای و ضاهری تابلو هستند و زنها هوشمندانه آن را تشخیص میدهند و درک متقابل راههای افزایش میل به رابطه در خانومها هستند …..

 4. توسط : سمانه در تاریخ ۱۰ فروردین ۱۳۹۳

  سلام ممنون از مقالتون. آره حتما پیش قدم میشم. :evilgrin:

 5. توسط : الهام در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۲

  چی بگم خوبه دیگه خسته نباشید دوستان راستی این مطالبو از کجا میارین؟

 6. توسط : هما در تاریخ ۹ اسفند ۱۳۹۲

  مطالب خوبی بود

 7. توسط : صبا در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۳۹۲

  سلام.خسته نباشید
  حرفاتون متین خیلی عالیه،ولی ما خانوما که ترد میشیم چی بگیم؟؟؟؟؟؟l

  • توسط : admin در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۳۹۲

   سلام صبا خانم
   چرا ترد میشید؟؟!!

 8. توسط : اشکان در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

  بنظرم مهمترین چیزونگفتیدشمااونم اینه که قبل ازسکس حتما”خانوم هاوآقایون حمام کنندچیزی که درکشورمارعایت نمیشه فکرمیکنن بعدازسکس فقط بایددوش گرفت اونم برای غسل متاسفانه.توی رابطتون هرچقدرکه خجالت بکشیدازلذت خودتون کم کردیدواین حرف که کوچیک میشمواینارودرک نمیکنم مگه دونفرکه عاشق همن این حرفابینشون جایی داره؟

 9. توسط : ووروجک در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۲

  خیلی خوبه که شما انقد واسه جواب دادن به نظرات وقت میذارید

 10. توسط : دنیا در تاریخ ۲۸ دی ۱۳۹۲

  این به خاطر حیای خانمهاست این طور نیست

 11. توسط : حسین در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۲

  خیلیا اینارو میدونن کیه که اهمیت بده :

 12. توسط : yoocaf در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۲

  باسلام وقت بخیر خدمت همه ی دوستان به نظر شخص من مطالب بالا میشه گفت درصدی از جامعه رو پوشش میده ولی باهمه ی این تفاصیر حال کددم برقرارو پایدار باشید

 13. توسط : فریماه در تاریخ ۸ دی ۱۳۹۲

  این مطالب خیلی مفید هستند خیلی خوبه که نظر طرف مقابلمون رو بدونیم که دوطرف لذت بیشتری ببریم درمورد موارد مورد علاقه آقایون بازهم توضیح بدهید متشکرم از زحماتتون

  • توسط : admin در تاریخ ۸ دی ۱۳۹۲

   سلام فریماه جان
   خوشحالم که مفید بوده
   بله واقعا همینطور هست که شما گفتید
   چشم حتما مقاله ای در اون مورد هم درسایت قرار میدم.

 14. توسط : reza در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

  :ZZZ: :ZZZ: :hypnotized: :hypnotized: :rotfl: :rotfl:

 15. توسط : عباس در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۲

  سلام قابل توجه اقایان هنکام نزد یکی جنسی حتما سعی کنید زن را به نقطه ارکانیسم برسانید و بعد عمل دخول را انجام دهید تا همزمان ارضاع شوید و زن را بدون رسیدن به این نقطه رها نکنید وکرنه باعث اختلاف خواهد

 16. توسط : ali در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

  قابل توجه خانم ها و اقایانی که فکر می کنند این یک ایده و عقیده شخصی است می توانم بگویم که کاملاً در اشتباهید من و همسرم دقیفاً بدین صورت سعی می کنیم تا خواسته های همدیگر را براورده نماییم و کاملاً مطابق با روش های ذکر شده عمل نموده ودر مدت ۸ سال زندگی مشترک خوشبخت بوده ایم

  • توسط : admin در تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۲

   ممنون از شما علی جان
   ایشاالله زندگی خوب و خوشی رو با همسرتون ادامه بدین.

 17. توسط : shaghayegh در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۲

  وااااااااااای از دست شما مردا به چه چیزهایی که فکر نمیکنین…
  عمراااااااااااا مگه به خواب ببینین. :smug:

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۲

   ما مردها به همه چی فکر می کنم.پس چی.
   این مقاله علمی هست.پس بهتره عمل کنی بهش شقایق خانم

 18. توسط : نازنین در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۲

  سلام خوب بودو اموزنده.ممنونم موفق باشید. :heh:

  • توسط : admin در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۲

   سلام نازنین خانم
   خوشحالم که خوشتون اومده و مفید بوده.

 19. توسط : sara در تاریخ ۷ آبان ۱۳۹۲

  خوشم امد رویای جالبی واسه مردهاست :evilgrin:Xمطالب داغ روز

عکس زیباترین زنان جهان در سال 2018

عکس بهاره رهنما بعد از کاهش وزن ۴۰ کیلویی