زنان باید در رابطه جنسی با همسر پیش قدم شوند - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

 

خانه / آموزش مسائل زناشویی / مقالات عمومی / زنان باید در رابطه جنسی با همسر پیش قدم شوند

زنان در رابطه جنسی

زنان باید در رابطه جنسی با همسر پیش قدم شوند

در زندگی مشترک مردها از پیش قدم شدن برای رابطه جنسی با همسر هیچ ترسی ندارند ولی همه آنها دوست دارند که گاهی هم زن اولین قدم را برای شروع بردارد.
برای مردان لذت بخش هست که گاهی زنان اقدام به شروع سکس کنند و پیشنهاد از طرف آنان باشد.
در حقیقت مردها هیچوقت نمیفهمند که چرا بعضی از زنها هرگز به هنگام احساس تحریک جنسی و شهوت، از آنها تقاضای رابطه جنسی نمیکنند؟…

.

.

.

توصیه به مردان :
شما با بکار گیری چند نکته ساده میتوانید بر این اشتباه زن فایق آمده و او را وادار سازید که حداقل در نیمی از موارد برای انجام سکس با شما پیش قدم شود.
1- اغلب زنها احساس میکنند که اجباری برای شروع رابطه جنسی ندارند. آنها میدانند که مرد هر وقت که بخواهد تقاضای خود را برای رابطه جنسی مطرح میکند و آنها خواسته مرد را برآورده خواهند کرد. وقتی که همیشه شما درخواست کننده رابطه جنسی باشید، دیگر زن اجباری برای خودش در اینکار نخواهد دید و احساس میکند که هرگز مجبور به شروع سکس نخواهد بود.
برای حل این مشکل شما باید گاهی خویشتن دار باشید تا ارزش شما مشخص شود! اگر شما قبلا” در هفته چند بار رابطه جنسی داشته اید حالا زن در همین فاصله زمانی منتظر شماست. در طول هفته او را با بوسه های شهوانی و ماساژ تحریک کنید و هنگامیکه احساس کردید که خوب تحریک شده است، زیرکانه خود را کنار بکشید و بکار دیگری غیر از رابطه جنسی مشغول شوید.
اگر یک هفته به اینکار ادامه دهید مطمئن باشید آنقدر او را تحریک کرده اید که مطمئنا” دیگر آخر هفته، شما را راحت نخواهدگذاشت!!

.

.

.

2- در برخی از جوامع عقب افتاده این تصور وجود دارد که فقط زنهای هرزه و بدکاره شروع کننده رابطه جنسی هستند. لذا درخواست رابطه جنسی از جانب زن یک پدیده زشت محسوب شده و همه از آن رویگردانند. در چنین شرایط فرهنگی، زن میپندارد که در صورت پیش قدم شدن برای شروع رابطه جنسی، از جانب مرد متهم به هرزگی و فساد شده و ممکنست از سوی او رانده شود.
شما باید ریشه چنین تفکری را در ذهن او بخشکانید. فقط کافی است یکروز برای او توضیح دهید که چگونه و با انجام چه کارهایی توسط وی، تحریک میشوید و به او بگویید چون شما زن و شوهر هستید شروع سکس توسط او به هیچ وجه عیبی نداشته و شما را خیلی خوشحال میکند.
منتظر برداشتن اولین قدم از سوی همسرتان باشید و او را بخوبی در مورد رفتاری که انجام میدهد راهنمایی کنید. وقتی او نشانه های لذت را در وجود شما ببیند و مورد تشویق قرار گیرد، کلیه افکار پوسیده قبلی را بدست فراموشی خواهد سپرد.

.

.

.
3- بعضی از زنها بخاطر ترس از طرد شدن ازسوی مرد، هرگز برای شروع رابطه جنسی پیش قدم نمیشوند. آنها همیشه از بابت واکنش منفی از سوی مرد نگرانند و میترسند عملی را انجام دهند که مورد پسند و رضایت مرد نباشد.
برای غلبه بر چنین احساسی باید او را مرتب مورد تشویق قرار دهید. مثلا” اگر زن دست خود را روی ران شما گذاشت، دستش را همانجا بگیرید یا اگر شما را بوسید، شما هم با بوسه های آتشین پاسخ او را بدهید و همین طور او را مرحله به مرحله جلو ببرید.
به این ترتیب با واکنش مناسب به تحریکات او میتوانید اعتماد به نفس زن را بالا برده و ترس او را از بین ببرید. بعد از مدتی زن میتواند براحتی خودش رابطه جنسی را شروع کند. برای کمک بیشتر به او بهتر است برایش توضیح دهید که از انجام چه کارهایی در رابطه لذت بیشتری میبرید. او با کمال میل آنها را برای شما انجام خواهد داد. بیاد داشته باشید که هرگونه عکس العمل ناخوشایندی از جانب شما ممکن است تاثیر منفی و غیرقابل جبرانی در ذهن او بجا بگذارد.

.

.

.
4- گاهی ممکن است زن سرحال نبوده و دل و دماغ برای رابطه جنسی نداشته باشد. کاهش میل جنسی در زن یا عدم جذابیت مرد برای او، همه میتوانند باعث شوند تا زن به بهانه های گوناگون مثل سردرد یا احساس کسالت از انجام عمل جنسی سرباز زند.
بی میلی جنسی در زن مشکلترین و سخت ترین موضوعی است که شما با آن مواجه میشوید. ابتدا باید مشخص کنید که علت بی علاقگی زن به سکس چیست، سپس درصدد رفع علت آن برآیید. اگر به مرور زمان و بتدریج علاقه او نسبت به شما کم شده باشد، باید علت آنرا دقیقا” بررسی نموده و موقعیت خود را تثبیت کنید.
اگر رابطه جنسی برای شما عادی شده،سعی کنید تا روش خود را عوض کنید و جذابیت بیشتری به آن بدهید. بزودی خواهید دید که تمایل همسرتان برای رابطه با شما بالا خواهد گرفت.
درصورتیکه شما جذابیت سابق خود را برای او از دست داده و برایش عادی شده اید، باید مجددا” به حال و هوای گذشته برگردید و مجددا” صفات جذاب و مورد علاقه او و خواسته هایش را در خود زنده کنید.به این ترتیب خیلی زود آتش عشق و علاقه او نسبت به شما دوباره شعله ور خواهد شد.
با کمی صبر و پشتکار و بکار گیری نکات بالا شما میتوانید حتی خجالتی ترین زنها را هم وادار کنید تا در برخورد باشما برای شروع رابطه جنسی پیش قدم باشند.
منبع:tanzimekhanevadeh.com

دسته بندی :
 • ۲۵ دیدگاه
 • سعید
 • ۰۵ آبان ۱۳۹۲
 • 14,263 بازدید
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
 1. سجاد گفت:

  خخخخ ن.گ.ب.ت ها چه غروری هم دارن حالا بزار شوهر گیرتون بیاد بعدا ناز بیارید….

 2. mahsa گفت:

  زنا که روشون نمیشه به مرد همچین پیشنهادایی بدن من که شخصا روم نیست پیش قدم بشم. حیا هم خوب چیزیه

  • admin گفت:

   با سلام
   مشکل اینجاست جای خوب و بد عوض شده !!
   خیلی از خانم ها خود نمایی و جلوه گری و عشوه گری برای مرد نامحرم در کوچه و خیابان رو کلاس و بروز بودن میدونند ولی همین مورد رو در قبال همسرشون رو دور از حیا میدونند
   شرمنده منظورم به هیچ وجه با شخص شما نیست ، چون مشخص خانم موجهی هستید ، فقط مثالی زدم که کاملا منظورم رو برسونم و بگم زن و شوهر باید باهم یکی باشند و حیادر مورد این مسائل
   در قبال همسر کم لطفی به همسر و ناشکری در قبال خداست

 3. بيزار.... گفت:

  آقايون لطف كنيد و اگر انتظار داريد كه همسرتون با اشتياق به رابطه جنسي تن بدهد و هميشه پيش قدم باشد و شرايط اون رو فراهم كند اين چند تا هنر را در زندگي بياموزيد و به كار ببريد اول اينكه همسرتون رو حتما جزئي از وجود خودتان بدانيد حتي در اسلام هم تاكيد شده كه شما مانند لباس براي هممسرتان هستيد يعني آبرو- احترام -و حرمت همسرتان را در خانواده و مخصوصا جلوي فك وفاميل حفظ كنيد -دوم اينكه وقتي كه باهم هستيد از اندام و هيكل و شكل و شمايل و قيافه فلان هنر پيشه يا فلان زن يا فلان همسايه و فاميل تعريف و تمجيد نكنيد و آنها را به رخ همسرتان نكشيد…(البته آقايون بد نيست توي آينه يه نگاهي هم به خودشون بندازند و با آرنولد و برسلي مقايسه كنند)سوما صفحه دل خانومها مثل پارچه سفيدي ميماند كه با هربار توهين كردن و تحقير كردن و فحاشي كردن شما لكه هاي سياهي بر آن مينشيند كه با هيچ پاك كننده اي پاك نميشود و نهايتا به جايي ميرسند كه شما به آن ميگوييد بي ميلي -سرد مزاجي -و…..خلاصه درد سرتون ندم مهرباني -احترام -محبت -نوازش صميمانه -نوازشهاي ساختگي و كليشه اي و ضاهري تابلو هستند و زنها هوشمندانه آن را تشخيص ميدهند و درك متقابل راههاي افزايش ميل به رابطه در خانومها هستند …..

 4. سمانه گفت:

  سلام ممنون از مقالتون. آره حتما پیش قدم میشم. :evilgrin:

 5. الهام گفت:

  چی بگم خوبه دیگه خسته نباشید دوستان راستی این مطالبو از کجا میارین؟

 6. هما گفت:

  مطالب خوبی بود

 7. صبا گفت:

  سلام.خسته نباشید
  حرفاتون متین خیلی عالیه،ولی ما خانوما که ترد میشیم چی بگیم؟؟؟؟؟؟l

 8. اشکان گفت:

  بنظرم مهمترین چیزونگفتیدشمااونم اینه که قبل ازسکس حتما”خانوم هاوآقایون حمام کنندچیزی که درکشورمارعایت نمیشه فکرمیکنن بعدازسکس فقط بایددوش گرفت اونم برای غسل متاسفانه.توی رابطتون هرچقدرکه خجالت بکشیدازلذت خودتون کم کردیدواین حرف که کوچیک میشمواینارودرک نمیکنم مگه دونفرکه عاشق همن این حرفابینشون جایی داره؟

 9. ووروجک گفت:

  خیلی خوبه که شما انقد واسه جواب دادن به نظرات وقت میذارید

 10. دنیا گفت:

  این به خاطر حیای خانمهاست این طور نیست

 11. حسین گفت:

  خیلیا اینارو میدونن کیه که اهمیت بده :

 12. yoocaf گفت:

  باسلام وقت بخیر خدمت همه ی دوستان به نظر شخص من مطالب بالا میشه گفت درصدی از جامعه رو پوشش میده ولی باهمه ی این تفاصیر حال کددم برقرارو پایدار باشید

 13. فریماه گفت:

  این مطالب خیلی مفید هستند خیلی خوبه که نظر طرف مقابلمون رو بدونیم که دوطرف لذت بیشتری ببریم درمورد موارد مورد علاقه آقایون بازهم توضیح بدهید متشکرم از زحماتتون

  • admin گفت:

   سلام فریماه جان
   خوشحالم که مفید بوده
   بله واقعا همینطور هست که شما گفتید
   چشم حتما مقاله ای در اون مورد هم درسایت قرار میدم.

 14. reza گفت:

  :ZZZ: :ZZZ: :hypnotized: :hypnotized: :rotfl: :rotfl:

 15. عباس گفت:

  سلام قابل توجه اقايان هنكام نزد يكي جنسي حتما سعي كنيد زن را به نقطه اركانيسم برسانيد و بعد عمل دخول را انجام دهيد تا همزمان ارضاع شويد و زن را بدون رسيدن به اين نقطه رها نكنيد وكرنه باعث اختلاف خواهد

 16. ali گفت:

  قابل توجه خانم ها و اقایانی که فکر می کنند این یک ایده و عقیده شخصی است می توانم بگویم که کاملاً در اشتباهید من و همسرم دقیفاً بدین صورت سعی می کنیم تا خواسته های همدیگر را براورده نماییم و کاملاً مطابق با روش های ذکر شده عمل نموده ودر مدت 8 سال زندگی مشترک خوشبخت بوده ایم

 17. shaghayegh گفت:

  وااااااااااای از دست شما مردا به چه چیزهایی که فکر نمیکنین…
  عمراااااااااااا مگه به خواب ببینین. :smug:

 18. نازنین گفت:

  سلام خوب بودو اموزنده.ممنونم موفق باشید. :heh:

 19. sara گفت:

  خوشم امد رویای جالبی واسه مردهاست :evilgrin: