زنانی که از تروریست‌های داعش ترسی ندارند | جدید 96

عکس بازیگران زن,سکس,س ک س,شب زفاف,ترک خودارضایی,خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر زیبا,گالری

اخبار جام جهانی

آخرین مطالب ارسال شده

توجه

باکس ویژه

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم
بازدید : 430 views

زنانی که از تروریست‌های داعش ترسی ندارند

زنانی که از تروریست‌های داعش ترسی ندارند

زنانی که از تروریست‌های داعش ترسی ندارند ، یکی از زنان عضو نیروهای مدافع خلق می‌گوید: مجبور شدم اسلحه به دست بگیرم چرا که تروریست‌های داعش می‌خواهند ما را به عصر حجر بازگردانند و زنان را به بردگی بگیرند.

ابنا: ارتشی از کردهای سوریه تشکیل شده که «نیروهای مدافع خلق» نام دارد و این روز‌ها با گروه تروریستی داعش در جنگ است. بسیاری از زنان کرد نیز در این گروه شبه نظامی حضور دارند.

هم‌اکنون در مناطق کردستان سوریه در شمال این کشور مرکز درگیری نیروهای مدافع خلق و داعش بدل شده است. این نبرد تا حدی سنگین است که بسیاری از زنان کرد نیز وارد صحنه نبرد با داعش شده‌اند، آن‌ها حدود ۴۰ درصد این گروه شبه نظامی که گفته می‌شود ۴۰ هزار سرباز دارد تشکیل می‌دهند.

زنانی که از تروریست‌های داعش ترسی ندارند

خبرنگار خبرگزاری فرانسه که در ماه گذشته حدود ده روز را در صحنه نبرد کوبانی همراه با گروه‌های زنان گذرانده است به پای حرف تعدادی از این زنان نشسته است:

 

«ژیان» یکی از فرماندهان کرد می‌گوید: ما اسم این جنگ را جنگ دروازه گذاشته‌ایم [اشاره به دروازه‌های مرز ترکیه در نزدیکی کوبانی] صد‌ها تروریست‌از این دروازه وارد شده‌اند. ما وارد جنگ شده‌ایم و عقب نشسته‌ایم، تا به حال دوام آورده‌ایم چرا که سرباز حرفه‌ای نیستیم، فکر نمی‌کنم که بتوانیم پیروز شویم اما به هرحال دوام آورده‌ایم.

 

«بیرولات» یکی از زنان فرمانده نیز می‌گوید: ما به خودمان اعتماد داریم، ما فقط می‌خواهیم از خودمان دفاع کنیم، ما فقط برای دفاع از جان خویشان و فرزندانمان می‌کشیم.

 

زنانی که از تروریست‌های داعش ترسی ندارند

«رسیار» ۲۵ ساله مسوول یکی از دسته‌ها که دانشجوی هنرهای زیبا بوده است گفت: ما خیلی وقت آزاد نداریم، همیشه مشغول جنگ هستیم و وقتی کمی زمان آزاد پیدا کنیم از نظر ایدئولوژیک کار می‌کنیم. گاهی اوقات نیز جلساتی برای صحبت درباره فرهنگ و تاریخ کرد‌ها برگزار می‌کنیم.

«بریتان» نیز می‌گوید: مجبور شدم اسلحه به دست بگیرم چرا که تروریست‌های داعش می‌خواهند ما را به عصر حجر بازگردانند و زنان را به بردگی بگیرند.

دوست عزیز از مطالب جذاب زیر نیز دیدن فرمایید


توجه باکس ویژه

دیدگاه شما در مورد این مطلبXمطالب داغ روز

عکس زیباترین زنان جهان در سال 2018

عکس بهاره رهنما بعد از کاهش وزن ۴۰ کیلویی