روش های سفت کردن پوست شکم افتاده بعد از زایمان - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

 

خانه / مقالات پزشکی / سلامت و بهداشت / روش های سفت کردن پوست شکم افتاده بعد از زایمان

روش های سفت کردن پوست شکم افتاده بعد از زایمان

زایمان

 

چگونه پوست شکم افتاده بعد از زایمان را سفت کنیم

بعد از وضع حمل معمولا هر خانمی دوست دارد به سرعت به وزن مناسب خود قبل از حاملگی برسد . خانمها اصلا نگران نباشند به طور متوسط بعد از حدود شیش ماه به وزن ایده آل خود قبل از حاملگی خواهند رسید در طول این مدت بر اثر خون ریزی های طبیعی و ادرار شروع به تخلیه محتویات رحم می کنند . مدت ۶ ماه به عواملی همچون میزان شیر دادن مادر به نوزاد . زمان شروع به فعالیت مادر در خانه و بازگشت به سرکار و …. بستگی دارد . و ممکن است این مدت بیشتر یا کمتر شود . در این مدت ۶ ماه مادر نباید اقدام به رژیم غذایی بکند چراکه درحال شیر دادن به نوزاد است و خود عمل شیر دادن باعث کاهش وزن می شود .

 

بعد از رژیم غذایی و ورزش اگر هماکان پوست شما شل و افتاده است برای حل این موضوع به فکر عمل زیبایی افتادید . بهتر است بعد یک سال از زایمان اقدام به عمل زیبایی کنید . عواملی را که میتوان جایگزین عمل زیبایی جهت کشیدگی پوست کرد میتوان به موراد زیر اشاره نمود.

۱ – ورزش بسیار مفید است اما این موضوع را به خاطر داشته باشید ورزش برای سفت کردن ماهیچه ها مفید است اما کارایی چندانی برای افتادگی پوست ندارد ولی بی تاثیر نیست.

۲ – استفاده کردن از کرم های آب رسان و مرطوب کننده بسیار موثر در جمع کردن پوست بعد از زایمان است.

۳ – استفاده از گن بعد از زایمان یا با یک پارچه شکم خود را محکم ببندید این عمل در جمع شدن پوست بسیار موثر است . به این موضوع دقت کنید که حتما گن هایی را استفاده کنید که سایز شما باشد و دارای استاندارد باشد در غیر اینصورت جوابی برعکس خواهید گرفت.

۴ – شیردادن به نوزاد این امر باعث کالری سوزی می شود که بسیار تاثیر گذار است.

۵ – استفاده از میوه ها و سبزی جات : با توجه به آنتی اکسیدان هایی که در میوه و سبزی جات هستند برای پوست شما بسیار مفید خواهد بود.

۶ – آب بسیاری مصرف کنید : آب به تنهایی منبع هیدراتاسیون می باشد . هر مقدار که آب بیشتری مصرف کنید باعث ایجاد هیدراته پوست می شوید . و این امر بسیار به سفتی پوست کمک میکند.

۷ – سعی کنید هر روز چندین بار این عمل را تکرار کنید : شکم خود را به مدت ۱ دقیقه به داخل ببرید و در همان حالت نگاه دارید و پس از آن عضلات شکم را شل کنید و به حالت طبیعی بازگردانید . ورزش بسیار مفیدی در سفت شدن پوست شکم است.

دسته بندی :
  • بدون دیدگاه
  • سعید
  • ۰۷ شهریور ۱۳۹۶
  • 693 بازدید
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه