راهای افزایش سایز آلت مردان بدون دارو | جدید 96

عکس بازیگران زن,سکس,س ک س,شب زفاف,ترک خودارضایی,خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر زیبا,گالری

اخبار جام جهانی

آخرین مطالب ارسال شده

توجه

باکس ویژه

توجه

باکس ویژه
خرید بک لینک

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

باکس ویژه
بازدید : 69,204 views

راهای افزایش سایز الت مردان بدون دارو

راهای افزایش سایز آلت مردان بدون دارو

نکته اول : دوست عزیز ۹۵ درصد شما که به اشتباه فکر میکنید التتون غیر طبیعی ، اگر الت شما حد اقل ۹ سانت است طبیعی است 

در ضمن البت کمتر از ۵ سانت مشکل جدی محسوب میشود و الی با مهارت کافی با التی با  حد اقل بین ۵ تا ۹ سانت نیز میشود همسر را به ارگاسم رساند 

نکته بسیار مهم : این روش ها برای افراد متاهل فقط توصیه میشود ان هم به کمک همسر ، برای افرادی که مجردند و یا سن آن ها کمتراز 

۲۰ سال میباشد به هیچ وجه توصیه نمیشود

روش پنیمور به عنوان یکی از معتیرترین روشهای بزرگ کردن آلت تناسلی در دنیا میباشد . این روش که بر پایه یکسری تمرینات مخصوص روزانه بنا  شده است ، در حقیقت بی عارضه ترین روش محسوب میشود . این روش سالهاست که در کشورهای آمریکایی و اروپایی استفاده میشود .تا به امروز تحقیقات مفصلی بر روی این روش انجام شده و امروزه توسط پزشکان سکسولوژیست در سراسر دنیا توصیه میشود…

مشاهده شده است که اگر این تمرینات را به دقت و بدون وقفه انجام دهید ، معمولاً اثر آن بعد از سه هفته تا یک ماه شروع شده و تا ۶ماه کامل میشود . معمولاً بین٢ سانتیمتر به محیط آلت تناسلی اضافه / ١ تا ۵ / ۳تا ۱۰ سانتیمتر به طول و حدود ۵ میشود.درصد موفقیت این روش تا به امروز % ٩٨ گزارش شده است .دیده شده است که بروز آثار این روش به یکسری از فاکتورهای فردی ارتباط دارد .بطور مثال سیگار باعث تضعیف آثار این روش شده و برعکس ، تغذیه مناسب و مرتب انجام دادن این تمرینات باعث تقویت این روش میشود . 

مطالعات نشان داده عوامل خارجی نیز میتواند در رشد و نمو آلت تناسلی نقش داشته باشد . همانطور که ذکر شد سیگار از جمله عوامل مهم با اثر منفی بر روی این روش است . متاسفانه گزارش شده است که آلودگی هوا در نواحی شهری هم همانند سیگار دارای اثر منفی میباشد . همچنین لباسهای زیر تنگ ، مایوهای شنا و لیاسهای تنگ ورزشی مثل لباسهای سوارکاری هم اثر منفی دارند و یرعکس ورزش ، بخصوص ورزشهای پر تحرک مثل دویدن ، شنا و … اثری بسیار مطلوب بر این روش دارد 

روشهایی که از انجام آنها باید اجتناب کرد

استفاده از دارو : بسیاری از سایتها با استغاده از تبلیغات کاذب اقدام به فروش قرص هایی برای افزایش سایز آلت تناسلی میکنند ، باید توجه کرد که تاکنون هیچ دارویی برای این امر ساخته نشده است و تمامی این قرصها بی تاثیرند. استفاده از دستگاه مکنده : این روش که به ساکشن آلت تناسلی معروف است ، به دلیل مکیدن آلت باعث رسیدن خون بیشتر به آلت تناسلی شده که این روش همراه با درد و کبودی عضو میباشد. 

استفاده از وزنه : این روش که در قدیم مرسوم بوده ، وزنه های مختلفی را به مدت حدودا ۲۰ دقیقه به آلت تناسلی وصل میکردندکه این روش باعث بیماری قانقاریا میشود. 

عمل جراحی : روشی کاملا خطرناک همراه با درد زیاد و احتمال مرگ !!!در این روش با استفاده از عمل جراحی پلاستیک مقداری چربی به آلت تناسلی تزریق میکنند که علاوه بر هزینه بالای جراحی ، مدت زمان دوره نقاهت زیاد است 

نکته هایی در این زمینه

* سایز آلت تناسلی در مردان بین ۱۱ تا ۱۵ سانتیمتر میباشد ، همچنین استثناعاتی هم وجود دارد ولی به خاطر داشته باشید کوچکی آلت زمانی مشکل ساز است که طول آن کمتر از ۵سانتیمتر باشد و نتوان عمل نزدیکی را انجام داد ، در همین رابطه ( بزرگ بودن آلت تناسلی ) افرادی هستد که با داشتن آلتی ۲۰ سانتی از بزرگی آن رنج میبرند و باید اضافه کرد درصد کمی از زنان قادر به تحمل آلتی بزرگتر از ۲۰ سانتیمتر هستند . 

* این تمرینات باید بطور مستمر و پیگیر انجام و با دقت به دستورات آن عمل شود تا حداکثر اثر را نشان دهد . 

* اثر این تمرینات ممعمولاً در مدت کمتر از یک ماه ظاهر و تا شش ماه کامل میشود . 

* تمام این تمرینات باید ۵روز در هته انجام شود و ۲ روز متوالی هم استراحت کرد . 

* بهتر است موهای اطراف آلت تناسلی را کوتاه کنید . 

* باید دقت کنیم هدف از این تمرینات بزرگ کردن آلت تناسلی میباشد و نباید در اثر زیادهروی به خود آسیب وارد کنید . 

* اگر درد و یا هرگونه زخم در اثر این تمرینات انجام شد ، باید بدانید زیاده روی کرده اید و باید استراحت کنید تا درد برطرف شود . 

* باید دارای ذهنی مثبت باشید تا بهترین اثر را دریافت کنید . 

خلاصه برنامه روزانه

١- استفاده از حوله گرم ( ١ دقیقه) 

٢- تمرینات کششی ( ۲۵ تا ۳۰ دقیقه) 

٣- تمرینات رشد و گردش خون ( ١ دقیقه) 

۴- استفاده ار ماده لیز کننده 

۵- تمرینات جلکینگ ( ۱۰ تا ۲۰ دقیقه) 

۶- ماساژ و گرم کردن ( ۵ تا ۱۰ دقیقه) 

١- استفاده از حوله گرم 

یک حوله یا پارچه تمیز را انتخاب کرده و توسط گرما و یا در آب گرم آن را گرم کرده و به مدت ۱دقیقه به دور آلت تناسلی بپیچید و یا اگر میخواهید تمرینات را در حمام انجام دهید میتوانید به مدت ۳۰ ثانیه آلت تناسلی را زیر آب گرم نگه دارید .این کار باعث افزایش خونرسانی و الاستیسیته آلت تناسلی میشود .هر چه خونرسانی به آلت تناسلی بهتر باشد ، رشد آن بهتر و سریعتر خواهد بود . 

٢- تمرینات کششی 

این تمرین باعث افزایش طول آلت تناسلی میشود .افرادی که میخواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد طولی داشته باشد میتوانند بیشتر از این تکنیک استفاده نمایند .چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما میتوانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید . این تمرینات را میتوانید در حالت ایستاده و یا نشسته انجام دهید که به شرح زیر میباشد .نکه مهم در مورد این تمرینات این است که حتماً آلت تناسلی شل باشد ، زیرا در غیر اینصورت آثار تمرینات ظاهر نخواهد شد . 

تکنیک اول

سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید Flaccid الف : در حالت استراحت یا (آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود) 

ب : آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که میتوانید (نباید احساس درد داشته باشید) و به مدت ۵دقیقه نگه دارید ، بعد از هر یک دقیقه آن را آرام رها کرده و به مدت چند ثانیه استراحت کنید و سپس دوباره انجام دهید. 

ج : بعد از ۵دقیقه اول به مدت ۱دقیقه آلت تناسلی را ریلکس کرده و ۳۰ بار آنرا درحالت شل) بچرخانید . ) 

د : مراحل فوق را در چهار جهت دیگر )بالا ، پایین ، چپ و راست (انجام دهید و بعد از هر ۵ دقیقه در هر جهت ، مرحله ج را تکرار کنید . 

ه : بعد از اتمام مراحل فوق به مدت ۱دقیقه ، آلت تناسلی خود را ۱۰ بار به سمت جلو بکشید . 

تکنیک دوم

این تکنیک بسیار شبیه تکنیک اول است و بارها این تکنیک با موفقیت روبرو بوده است . سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید 

الف : در حالت استراحت(آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود) 

ب : آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که میتوانید (نباید احساس درد 

داشته باشید) و به مدت ۱دقیقه نگه دارید و سپس آنرا آرام رها کرده و به مدت چند 

ثانیه (حدوداً ۱۰ ثانیه) به آن استراحت دهید . 

ج : عمل فوق را ۱۵ تا ۲۰ بار تکرار کنید و سپس به مدت ۱۰ دقیقه استراحت کنید . 

تکنیک سوم

سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید الف : در حالت استراحت یا (آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود) 

ب : به صورت ریتمیک آلت تناسلی را به تعداد ۱۰ بار و هر بار به مدت ۱۵ ثانیه آنرا به سمت جلو بکشید و رها کنید. 

ج :عمل فوق را در سه جهت راست ( ۱۰ بار) ، چپ ( ۱۰ بار) و پایین ( ۱۰ بار) تکرار کنید. 

د : سر آلت را کمی بمالید تا به حالت نیمه راست شده برسد ، سپس آلت را گرفته 

آن را در حالتی که میچرخانید به سمت بیرون بکشید و سپس رها کنید (نباید آنقدر بکشید که درد ایجاد شود) 

ه : سپس عمل فوق را در دو جهت راست و چپ تکرار کنید . 

٣- تمرینات رشد و گردش خون 

بعد از تمرینات کششی حتماً باید تمرینات رشد و گردش خون را انجام داد ، زیرا باعث افزایش گردش خون در آلت تناسلی شده و موجب رشد آن میشود .روش کار به این شکل است که آلت تناسلی را به سمت جلو نگه داشته و با دست دیگر ضربات آرامی به آن وارد کنید ( ۳۰ بار) . باید مواظب باشید تا ضربات به مناطق حساس مانند بیضه ها برخورد نکند . 

۴- استفاده ار ماده لیز کننده 

قبل از شروع تمرینات جلکینگ میبایست به مقذار کمی ماده لیز کننده مانند ژل لوبریکانت را بر روی آلت تناسلی بمالید زیرا باعث راحتی در انجام تمرینات جلکینگ میشود . 

۵- تمرینات جلکینگ 

این تمرین باعث افزایش محیط آلت تناسلی میشود .افرادی که میخواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد محیطی داشته باشد میتوانند بیشتر از این تمرین استفاده نمایند. چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما میتوانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید . نکته مهم این مرحله انجام این تمرینات در حالت نیمه راست شدۀ آلت تناسلی میباشد . 

تکنیک اول

پس از استفده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی نیمه راست شد ، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده پس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و آن را بدوشید ، باید حتماً حرکت دست و تماس آن با آلت به سمت جلو باشد ، سپس همین کار را با دست راست انجام دهید . با این کار سر آلت تناسلی شما قرمز و بزرگ میشود (به علت تجمع خون) که این امر مورد انتظار است ، در این مرحله از دست زدن به نوک آلت بپرهیزید زیرا بسیار حساس است . اگر در حین این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاًشد و یا نزدیک به حالت انزال رسیدید باید کمی صبر کنید تا دوباره به حالت نیمه راست برگردد . این روش را درهفته اول ٢٠٠ تا ٣٠٠ بار ، در هفته دوم ٣٠٠ تا ۵٠٠ بار و در هفته های بعد ۵٠٠ بار و یا بیشتر انجام دهید . 

تکنیک دومپس از استفاده از لوبریکانت ، در حالت شل مانند عمل دوشیدن ، با استفاده از هر دو دست آلت را به سمت پایین و خارج(مانند تکنیک قبل) بدوشید . این تمرین باید در حالت شل انجام گیرد و اگر در حین این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاًErect شد و یا نزدیک به حالت انزال رسیدید ، باید کمی صبر کنید تا دوباره به حالت استراحت و یا شل برگردد . عمل فوق را ١٠٠ بار انجام دهید .به مدت دو هفته در هر بار تمرین عمل فوق را ١٠٠ بار انجام دهید و در هفته های بعد این کار را به ٢٠٠ بار در هر تمرین برسانید . 

تکنیک سوماین تمرین برای کسانی توصیه میشود که میخواهند سر آلت تناسلی خود را هم بزرگ کنند . پس از استفاده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی به حالت نیمه راست شده درآمد، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده سپس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و دست را نزدیک سر آلت به مدت ۵ثانیه نگه دارید .سپس این عمل را با دست دیگر انجام دهید.این کار را میتوانید به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در هر تمرین انجام دهید 

۶- ماساژ و گرم کردن  پس از انجام مراحل ذکر شده نوبت ماساژ و استراحت میرسد که باید به  نرمی انجام شود .میتوانید از حوله گرم نیز استفاده کنید و در پایان میتوانید آلت تناسلی را شسته و آن را خشک نمایی


توجه باکس ویژه
loading...
loading...

دیدگاه شما در مورد این مطلب

 1. توسط : میلاد در تاریخ ۱۶ بهمن ۱۳۹۶

  من ۱۷ سالمه ۱۶ سانت التمه بیشتر از این هم رشت میکنه؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۶

   با سلام
   سایز کاملا طبیعی , امکان رشد بسیار کم ولی بله امکان رشد هست

 2. توسط : Erfan.un در تاریخ ۲۰ دی ۱۳۹۶

  ایول دکتر خسته نباشی ده بار ده بار سوالارو با حوصله جواب میدی خداقوت دکی جون

 3. توسط : hadi در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۶

  سلام دکتر خسته نباشید. در سن ۲۰ سالگی طول الت چند سانت باشه خوبه و کافیه؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۶

   با سلام و عرض ادب

   حداقل 9.3 و به طور میانگین 13.5 میباشد ولی هرچقدر بیشتر باشد متناسب با ژنتیک شما مشکلی ندارد

 4. توسط : امیرحسین در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۶

  سلام من 21سالمه طول التم12سانت هست چه کار کنم سریع طولش افزایش پیدا کنه؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۴ بهمن ۱۳۹۶

   با سلام
   سایز کاملا طبیعی و بیش از این رشد نخواهد کرد

 5. توسط : ارش در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۶

  سلام خسته نیاشید ارش ۲۰
  میخواستم بدونم ژل لوبریکانت چیه واز کجا میتونم تهیش کنم؟؟؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۴ بهمن ۱۳۹۶

   با سلام از داروخانه

 6. توسط : امید در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۶

  سلام ممنون از زحمات دکتر .من التم در حالت 22 سانت هست ولی کج مایل به چپ هست درد زیاد رو.وارد میکنه .راهی داره صاف بشه از وسط کمر الت کج هستش.ممنون

  • توسط : سعید در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۶

   با سلام
   بله برای بررسی و درمان به متخصص ارولوژیست مراجعه نمایید

 7. توسط : امین در تاریخ ۱۶ آذر ۱۳۹۶

  سلام
  میشه لطفا جواب بدین
  این روش پس برای چه کسانی جواب میده که برای من چون سی ساله هستم امکان رشد وجود نداره؟
  اونای که قبل از سن بلوغ هستن خیلی راحت کی تون افزایش سایز داشته باشن
  مشکل کوچیکی آلت برای ما هاس که سن بلوغ رو رد کردیم

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۶

   با سلام
   بله حق با شما , پیشنهاد میکنم برای مشاوره تخصصی به یک ارولوژیست مراجعه نمایید

 8. توسط : امین در تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۶

  سلام…
  آقای دکتر من سی ساله هستم تازه ازدواج کردم آلتم ده سانته و همسرم خیلی شاکیه در حدی که در حال جدا شدن هستیم.
  راستی من چاق هستم
  میشه کمکم کنید؟
  با این تمرین ها میشه سایز آلتم بزرگتر بشه؟
  فقط تورو خدا نگید طبیعیه

  • توسط : سعید در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۶

   با سلام
   فقط تورو خدا نگید طبیعیه : حداقل نرم سایز آلت ۹٫۳ است , مشکل شما عدم توانایی برای ارضا همسر که باید در این خصوص مقالات مناسب مطالعه نمایید تا بتوانید از نظر جنسی همسرتون تامین کنید .
   در خصوص این که همسرتون میخواهد جدا بشه پیشنهاد میکنم حتما به یک مشاوره زن هر دو مراجعه کنید و عجولانه تصمیم نگیرید .
   در مورد افزایش سایز آلت متاسفانه امکان رشد در این سن هیچ تضمینی ندارد و پیشنهاد میکنم حتما به یک ارولوژیست مراجعه کنید

 9. توسط : سروش در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۶

  من سیزده سالمه سول التم در حالت خواب ۴و درحالت کشیده به ۷میرسد زود جواب بدین ایا من دچار کوچکی الت شده ام

  • توسط : سعید در تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۶

   با سلام
   دوست عزیز ممکن است هنوز بلوغ شما نیز شروع نشده باشد پس فکر کردن به این مسائل اصلا مناسب سن شما نیست
   برا این که خیال شما راحت بشه بدونید که ۴ سال زمان میبرد تا بلوغ کامل شود و بدن رشد کاملی برسد

 10. توسط : Amir در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۶

  با سلام ، ممنون میشم به سوالم جواب بدید ، من ۱۵ سال سن دارم ، قدم ۱۷۶ وزنم ۸۶ کیلو ، آلت تناسلیم در حالت نعوظ ۱۰ سانته ، این مسئله اذیتم میکنه ، راهی هست برای درمان ، آیا این اندازه برای سن من غیر طبیعیه ، آیا کاهش وزن تاثیری داره ؟ ممنون از سایت بینظیرتون

  • توسط : سعید در تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۶

   با سلام سایز کاملا طبیعی و حتی امکان رشد هم وجود داره .

 11. توسط : سهراب در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۹۶

  با درود
  حالا برای اونایی که گنده هست راهی وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • توسط : saeid در تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۶

   با سلام
   خیر

 12. توسط : یاسین در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶

  سلام ممنون از سایت خوبتون عالی بود
  فقط یه نکته ای برای افزایش قطر در تمام مواردی که نام بردین نوعی خودارضایی بود و من هرگز نمیتوانم خودارضایی کنم.
  حال برای افزایش قطر آلتم کار دیگری نمیتوانم بکنم؟؟؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۶

   با سلام , در ابتدا پست این نکته آورده شده است که این روش ها برای افراد متاهل فقط توصیه میشود ان هم به کمک همسر ، برای افرادی که مجردند و یا سن آن ها کمتراز ۲۰ سال میباشد به هیچ وجه توصیه نمیشود.
   با افزایش وزن این اتفاق خواهد افتاد , قرص و دارو نیز برای این کار هست ولی توصیه نمیشود

 13. توسط : رضا در تاریخ ۱۱ تیر ۱۳۹۶

  راستی کاملا التم ور زمان شل دفن شده است انگار هیچ چیزی وجود ندارد

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۶

   باسلام
   سن شما چقدر است ؟
   برای معاینه حتما به ارولوژیست مراجعه کنید

 14. توسط : رضا در تاریخ ۹ تیر ۱۳۹۶

  سلام میخواستم بدونم اگه فقط تمرینات طولى یا کششى رو انجام بدیم جواب میده در طول یا باید حتما همراش تمرینات جلکینگ و بقیه رو انجام بدیم؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۶

   با سلام
   سن شما چقدر است ؟ و سایز ؟

 15. توسط : حميد در تاریخ ۹ تیر ۱۳۹۶

  سلام من سیزده ساله هستم در حالت نعوظ ۹ سانت میشه

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۶

   با سلام
   کاملا طبیعی و تا ۱۷ سالگی نیز رشد دارد

 16. توسط : عرفان در تاریخ ۳ تیر ۱۳۹۶

  سلام و وقت بخیر خوشحال میشم جوابمو بدین بااینکه میدونم سرتون شلوغه من ۲۵ سالمه میخواستم ببینم نوشتین تا ۵ سانت افزایش میده ایا تواین سن هم ممکنه این میزان افزایش یابد لطفا فقط بله یا خیر طول التم ۱۵ هست ممنون میشم میدونم طبیعی ولی کنجکاو شدم توروخدا جواب بدین باتشکر

  • توسط : سعید در تاریخ ۴ تیر ۱۳۹۶

   با سلام چون سایز التتون کاملا طبیعی خیلی صریح میگم , در این سن رشد الت متوقف شده است و هر تلاشی صرفا روحیه شمارا بهم میریزد

 17. توسط : ابی در تاریخ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶

  ۱۳سال و نیم طول الان در حالت شل ۴ و در حالت سفت ۷ سانتی متر است

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶

   سلام مجدد
   الت تا ۱۷ سالگی رشد سریع دارد پس در این سن افکار جنسی و … از خود دور کنید

 18. توسط : ابی در تاریخ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶

  در حالت نعوظ ۷سانت

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶

   با سلام
   سن شما چقدر است ؟

 19. توسط : nashenas در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۶

  سلام دکتر خسته نباشین
  ببخشید من ۱۴سال و پنج ماهم هست یعن متولد ۸۱
  التم در حالت نعوظ حدود ۸الی ۹سانت هست یعنی از بدنم تا نوک الت دقیقا,ولی در حالت غیر نعوظ خیلی کوچک تر میشه,میخاستم بدونم مشکلی هستش؟
  تا چند وقت بعد چمقدار رشد میکنه؟
  در ضمن به بلوغ هم رسیدم,منظورم خارج شدن منی ورشد موهای زاید هستش,لطفا جوابمو کامل بدین.خیل نگرانم

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶

   با سلام
   خیر سایز طبیعی و تا ۱۷ سالگی رشد دارد

 20. توسط : محمد در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۶

  سلام آقای دکتر…جواب منو ندادین که
  من نوشته بودم در حالت نعوظ ۱۴ سانت هست اما احساس میکنم قطرش کمه…برا افزایش قطر باید چکارکرد؟من بیست سالمه…

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶

   با سلام
   سایز طبیعی برای قطر باید برای معاینه به متخصص مراجعه کنید

 21. توسط : ابی در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۹۶

  نعوظ یعنی چی

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۹۶

   نعوظ به حالتی از آلت گفته میشود که تغییر سایز داده میشود و بزرگ و سفت میشود

 22. توسط : امیر در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۹۶

  چرا جواب منو نمیدین ؟
  پرسیدم تا چند سالگی الت رشد میکنه؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۹۶

   سلام
   اصولا بعد از بلوغ و تا سن ۱۷ سالگی رشد آلت بسیار سریع و زیاد است و بعد از آن تا ۲۵ سالگی رشد بسیار کمی خواهد داشت که قابل توجه نیست

 23. توسط : ابی در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۶

  راستی در حالت شل هم ۴ سامانه چیکار کنم تورو خدا بگین

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۶

   با سلام
   در حالت نعوظ چقدر است ؟

 24. توسط : ابی در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۶

  سلام دکتر من ۱۳ سالمه و طول الان در حالت سفت ۷ سانته است برای من در آینده مشکل ساز نمیشه درضمن من از ۱۰ سالگی تا الان الان رشد نکرد راستی چاق هم هستم

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۶

   با سلام
   سن شما برای بررسی این مورد فقط بستگی به بلوغ شما دارد , که در هر دو صورت سایز ۷ سانت طبیعی ولی بعد از بلوغ سایز باید حداقل به ۹٫۳ برسد و میانگین سایز درد مردان ایرانی ۱۳ سانت است

 25. توسط : Ali در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۶

  دکتر خدا ب دادت برسه همه کامنتاتو خوندم
  طرف ۱۲سالشه سوال جنسی کرده انقدر خندیدم
  ولی خیلی ممنون که با فروتنی و تواضع جواب تک تکشونو دادی
  بازم تشکر میکنم

 26. توسط : مهدی در تاریخ ۴ خرداد ۱۳۹۶

  سلام من ۲۱ سالم آلتم در حالت ایستاده ۹ سانت میخوام بزرگ بشه چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

  • توسط : سعید در تاریخ ۶ خرداد ۱۳۹۶

   با سلام
   سایز حداقل نرم جهانی است

 27. توسط : امیر در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام۱۸سال سن دارم وطول آلتم درحالت نعوظ۱۰سانت است.طبیعی است؟ آیاامکان رشددارد؟
  لطفاجواب بدید

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

   با سلام بله طبیعی است

 28. توسط : به تو چه در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

  بهمن ۱۵سالمه طول التم ۲۲سانته و کیسه ابم خیلی بزرگه چیکار کنم کتووچیک شه

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

   با سلام
   سوالتون بیشتر شبیه مزاح و شوخی !
   منظورتون از کیسه اب بیضه است ؟

 29. توسط : hossein در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام و خسته نباشید
  ۱۷سالمه و مصرف سیگار دارم . سایز آلتم در حالت راست شده۱۵سانته ایا ممکن مشکل ساز باشه موضوع…؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

   فقط مصرف سیگار باعث کاهش میل جنسی و کیفیت اسپرم میشود
   لطفا ترک نمایید

 30. توسط : hasssan در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

  با سلام من پسری هستم ۱۶ساله و التم ۱۴سانت هستش ایا طبیعی هست یا ن
  راستی التم سرش نسبت ب وسط هاش و تهش خیلی خیلی کوچیکه ایا راهی وجود داره ک سرش رو هم بزرگ کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
  خیلی اعتماد ب نفسمو اورده پایین

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

   با سلام
   سایز کاملا طبیعی
   فرم آلت هر شخص با دیگری متفاوت است
   لطفا این مورد را به هیچ وجه مقایسه ننمایید

 31. توسط : مهرشاد در تاریخ ۱۶ بهمن ۱۳۹۵

  با سلام و درود خدمت آدمین عزیز. واقعا دستتون درد نکنه دکتر جان تمام مراحلی رو که گفتین انجامش دادم و جواب گرفتم.به دوستان هم توصیه میکنم طبق روش ها عمل کنن تشکر بازم آقای دکتر

 32. توسط : محمد در تاریخ ۸ بهمن ۱۳۹۵

  سلام اقای دکتر…
  اقای دکتر من ۲۵ سالمه و التم درحال سفت ۱۲ سانته ایا طبیعیه یان؟؟؟؟

  • توسط : مدیر در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۵

   با سلام
   بله کاملا طبیعی است

 33. توسط : محمد در تاریخ ۲۹ دی ۱۳۹۵

  دکتر من‌ ۱۳ سالم در حالت عادی آلتم۶ودرارضا۸
  آیا عادیه

  • توسط : سعید در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۵

   با سلام
   با توجه به سن طبیعی ولی سعی کنید از افکار جنسی کاملا دور کنید خودتون را

 34. توسط : Aq در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۵

  با سلام من ۱۵ سالمه.آلت من در حالت نعوظ ۱۲ سانت است میخواستم بدونم عادی یا نه..ممنون

  • توسط : مدیر در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۵

   با سلام
   بله کاملا طبیعی است

 35. توسط : علی در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۵

  سلام دکتر جان مرسی از همراهی هات دکتر جان میگم ک من ۱۶ سالم تازه کامل شده سایز التم در حال عادی ۱۲سانتی متر و در حالت ایستادگی به ۱۵ سانت میرسه میخواستم بدونم با توجه به ستی ک دارم حدودا چتد سانت دیگه احتمال افزایش سایز دارم یا این ک اصلا احتمال داره بزرگ تر بشه خیلی دوس دارم به ۱۸ سانت برسه لطف کنید راهنمایی کنید وزنم ۷۰ و قدم ۱۸۱

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۵

   با سلام
   با توجه به سن سایز کاملا طبیعی و میانگین مردان ایرانی است
   افزایش سایز کاملا ژنتیکی است ولی به احتمال زیاد به سایز مورد نظر میرسد

 36. توسط : iman در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۵

  با سلام
  سایز و قطر الت هرچه بیشتر باشد در ارضا زن موثر تراست؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۵

   با سلام
   قطر آلت اهمیت بالایی دارد ولی اهمیت اصلی را مهارت یک مرد تعین میکند

 37. توسط : داریوش در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۳۹۵

  سلام اقای دکتر بنده ۳۰ سال سن دارم و طول آلت در حالت نعوظ ۸ سانت هستش آیا امکان افزایش وجود داره؟ در ضمن چاق نیستم لطفا کمک کنین

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۳ مرداد ۱۳۹۵

   با سلام
   به متخصص ارولوژیست مراجعه نمایید
   امکان بسیار کم است

 38. توسط : ابولفضل در تاریخ ۹ مرداد ۱۳۹۵

  باسلام من ۲۰سالمه وطول التم ۱۳سانته ازچه راهی میتونم بزرگ ترش کنم

  • توسط : سعید در تاریخ ۱۳ مرداد ۱۳۹۵

   با سلام کاملا طبیعی

 39. توسط : میلاد در تاریخ ۱۵ تیر ۱۳۹۵

  باسلام و عرض خسته نباشید من ۱۷ سالمه و آلتم حدود ۱۵ سانت میخوام ۱۸ سانت باشه خواهشا کنید طبیعیه یه راه برام بگید مرسی از شما

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۸ تیر ۱۳۹۵

   با سلام
   سایز کاملا طبیعی
   راه حل شما این است که اعتماد به نفستون ببرید بالا

 40. توسط : علیرضا در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۵

  با سلام.
  من ۱۹ سالمه و طول آلتم در حالت نعوظ ۱۲ سانت،
  میخواستم ببینم میتونم از این تمرینات استفاده کنم؟در ضمن من مجرد هستم.
  ممنون میشم پاسخ بدین.

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۹ تیر ۱۳۹۵

   با سلام
   سایز طبیعی

 41. توسط : mohammadhr168 در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلام دکتر…اول از همه خیلی ممنون بابت سایت عالیتون…من ۱۹ سال سن دارم که طول آلت من وقتی که شل هستش۶ سانت و در حالت کامل(سفت شده)۱۲سانتی متر که قطرش هم ۴ سانتی متره آیا این اندازه نرمال هستش و آیا هنوز امکان رشد داره؟ و اینکه در آینده مشکلی برام پیش نمیاد؟؟؟ بازم ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۳ خرداد ۱۳۹۵

   با سلام طبیعی و مشکلی وجودندارد
   بله امکان وجود دارد

 42. توسط : بردیا در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلام
  دکتر ایا دارویی هست برای افزایش سایز الت
  اگر هست بی زحمت معرفی کنید

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

   با سلام
   در این خصوص به پزشک متخصص ارولوژیست مراجعه نمایید و یا پزشک طب سنتی

 43. توسط : رضا در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلام
  خوبی دکترجون
  ببخشیدمن۱۷سالمه التم۱۳سانته بنظرت رشدمیکنه یانه ایامیتونم دراینده باهمین الت صاحب فرزندی بشم؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

   با سلام
   مشکلی وجود ندارد

 44. توسط : Karo در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

  دوست عزیز من طلبکار نیستم.
  ولی خب به ادم برمیخوره وقتی همه سوالا جوابداده شده..یکی قبل من و بعد من جواب گرفتن و من دیده نشدم..
  بجای متاسف بودن میشد جوابمو بدید.
  اگه سایت زدید و زحمتی رو متحمل شدید باید کمی مسئولیت پذیر باشید.به هرحال ممنون از جوابتون.

  • توسط : admin در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

   سوالات کوتاه سریع پاسخ داده میشود
   متاسفانه به تمام سوالات یا پاسخ نوبتی نیست

 45. توسط : امید در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

  با سلام
  من ۲۳ سالمه آلتم ۲۰ سانته قطرشم ۸ سانته
  به نظر شما جای رشد هم داره؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

   با سلام بستگی به ژنتیک دارد

 46. توسط : علی در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

  من پانزده سال سن دارم التک در حالت شل۳-۴سانت و در حالت نعوض۷-۸است ایا طبیعی است ؟من من چاق هستم

  • توسط : admin در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

   با سلام
   نسبت به سن بلی البته بستگی به تاریخ بلوغ نیز دارد

 47. توسط : Karo در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

  اقای محترم چرا جواب منو ندادی؟
  این کارتون نهایت بی ادبی و…
  واقعا متاسفم براتون.
  خوش باشید.

  • توسط : admin در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

   با سلام
   شما ظاهرا طلب کار هستید ؟
   بیش از ۲۰۰۰ سوال پاسخ نداده در سایت میباشد که وقت رسیدگی به همه انها وجود ندارد
   واقعا طرز فکرتون عوض کنید خیلی خودخواهانه است

 48. توسط : SIROOS در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

  باسلا من۱۷سالمه و التم۲۱سانت میخاستم ببینم واسه همسر ایندم مشکلی نداره..ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

   با سلام
   خیر !

 49. توسط : سجاد در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلام
  من۱۷سالمه طول آلتم۳،و درحالت راست۱۲سانته.میخواستم بدونم طبیعی هستش؟؟ل

  • توسط : modir در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

   با سلام
   کاملا طبیعی است

 50. توسط : Karo در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

  درود به شما دوست عزیز.
  عزیز یه سوالی داشتم ک اگه جواب بدید سپاسگذارتونم.
  حرکاتی برای افزایش طول و افزایش قطر و افزایش سر الت بیان کردید و بابتش بسیار ممنونم.
  حالا سوالم اینه ک اگه حرکات افزایش طول و قطر رو در یک نوبت و پشت سرهم انجام بدیم مشکلی نداره؟تاثیرهرکدوم کمتر میشه؟؟
  مثلا تمرین طول رو انجام بدیم و بلافاصله بعدش شروع به تمرین قطر الت کنیم.
  حتما جوابمو بدین.سوالاتو خوندم ک ببینم جوابم هست اونجا ک یه دوستی همین سوالو کرده بودن،ولی متاسفانه جواب نداده بودید.
  منتظرجوابتون.لطفا کامل باشه.
  بازم ممنونم.

  • توسط : admin در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

   با سلام
   هر کدام از تمرین ها در دوره جدا باید صورت پذیرد

 51. توسط : علیرضا در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلام ایا خودانزالی باعث بزرگ شدن الت تناسلی میشود
  چه غذایی باعث بزرگ شدن الت تناسلی میشود

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

   با سلام
   خیر !

 52. توسط : علیرضا در تاریخ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلام آیا خود انزالی باعث بزرگ شدن الت تناسلی میشه

  • توسط : admin در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

   خیر

 53. توسط : علیرضا در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵

  من ۱۸ سالمه و آلت تناسلی من ۱۶ سانت است و میخوام بزرگ شود

  • توسط : admin در تاریخ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

   با سلام
   سایز کاملا طبیعی است

 54. توسط : مهدی در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۳۹۵

  با سلام من ۱۵سالمه والتم ۱۴سانتی متره ایا این طبیعی هس و جای رشد دارد

  • توسط : modir در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۳۹۵

   با سلام
   بله کاملاطبیعی است

 55. توسط : محمد در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۳۹۵

  سلام منتازه ازدواج کردم ۳۲سالمه تودوران عقدهستم الت تناسلیم درحالت خواب ۵سانته ودرحالت نعوذ۱۰سانته خیلی میترسم جلوزنم خوننواده خودم شرمنده بشم چکارکنم ازدکتررفتن هم هراس دارم کمکم کنیدلطفا

  • توسط : admin در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۳۹۵

   با سلام
   سایز شما طبیعی است ولی باید توجه کنید برای ارضا همسر باید دانش بسیار بالایی در ارضای جنسی همسر داشته باشید
   در این خصوص تحقیق بسیار کنید

 56. توسط : امیرعلی در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۹۵

  باسلام ۲۲سال دارم سایز آلتم۱۱سانته آیا طبیعه یان.
  وآیا امکان رشد وجود داره

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ فروردین ۱۳۹۵

   با سلام
   طبیعی و امکان وجود دارد

 57. توسط : آراز در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۴

  سلام من ۲۹ سالمه اما التم در حالت راست ۹ سانتت.رازی نیستم.میشه راهنمایی کنید.

  • توسط : admin در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام
   باید شاکر خداوند باشیم با همان چیزی که هستیم
   شما بهتر با مقالات و اموزش های تخصصی مهارت خود را در رابطه جنسی بالا ببرید
   و از این افکار نا امیید کننده به شدت دوری کنید

 58. توسط : علیرضا در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۴

  با سلام وخسته نباشید! شما این تمرینات رو برای افراد۲۰به بالا و متاهل توصیه میکنید؟؟ یعنی افراد زیر ۲۰ که متاهل نیستند این تمرینات رو انجام ندهند؟؟ لطفا پاسخ دهید ممنونم

  • توسط : admin در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام قطعا خیر
   البته چون روش ها خود باعث تحریک جنسی میشود و فقط برای افراد متاهل توصیه میشود
   البته فقط در صورتی که التی کمتر از ۹ سانت باشد این تمرینات صورت بگیرد

 59. توسط : Mehdi در تاریخ ۲۱ بهمن ۱۳۹۴

  با سلام وخسته نباشید..
  من چند روزه که این تمرینات رو انجام میدم و خیلی راضی هستم..
  یک سوال دارم..
  آیا تمرینات کششی و حجمی رو میشه با هم انجام داد در یک زمان و یا اینکه باید بصورت جداگانه و در زمان جدا از هم انجام داد..
  لطفاً واضح پاسخ بدید..
  ممنونم از مطالب علمی و پژوهشی شما..
  موفق باشید..

 60. توسط : علی در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۴

  سلام.دکتر .گفتین جلق زدن حرومه میشه یه روشی دیگه به جای جلق زدن پیشنهاد بدین هر چه سریع جوابم بدید.

  • توسط : admin در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۴

   سلام
   این حرف شما مثل این میمونه که بگید برای رفع تشنگی به جای لجن آب چی بخوریم تا تشنگیمون رفع بشه که جوابش خیلی ساده است و ازدواج !
   خودارضایی جایگزینی نداره چون گناه کبیره است ، راه صحیح و خدا پسندانه رفع نیاز جنسی ازدواج دوست عزیز ازدواج
   اگر شرایطشو ندارید سعی کنید پاکدامنی به خرج بدهید و این عمل زشتو ترک کنید

 61. توسط : امير در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۴

  سلام خسته نباشید کسانی که به بلوغ رسیده باشند و التشون طبیعی باشه با انجام این روش ها نتیجه ای خواهند گرفت؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام
   اگر کسی به بلوغ رسیده باشد که هیچ حتی حد اقل ۴ سال بعد هم نباید به هیچ وجه این تمرینان را انجام دهد
   این تمرینات برای افراد متاهل حد اقل ۲۰ سال سن میباشد

 62. توسط : elyas در تاریخ ۱۶ بهمن ۱۳۹۴

  با سلام و خسته نباشید آیا خودارضایی در کوچک بودن آلت تناسلی نقشی دارد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام
   در حالت مستقیم خیر

 63. توسط : امیر در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

  سلام باعرض ادب
  الت جنسی بیشتر از اینابه ارثی بودن ربط داره یا نه ؟درحال راست بودن ۱۹سانته وانال ۱۱سانته پس باعث گشادی گردن رحم نمی شه مشکل ایجاد نمی کنه؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام به فاکتور های بسیار زیادی بستگی دارد که ژن و ارث یکی از آن هاست
   نه مشکلی ایجاد نمیکند ، البته باید مقداری دخول انجام شود که دردناک نباشد رابطه برای زن

 64. توسط : خودم در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۴

  سلام
  من هجده سال سن دارم طول التم در حالت نعوظ ۵سانته و ۱۱۰کیلو وزن دارم طول التم بخاطره وزن هست که کوچکه یانه ؟؟؟
  آیا لازم هست برم دکتر

  • توسط : admin در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام
   بله برای مشاوره به متخصص ارولوژیست مراجعه کنید

 65. توسط : علی در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۴

  با سلام من ۱۴ سالمه التم هم ۱۲٫۵ سانته میخوام ۲۰ بشه امکان داره

  • توسط : admin در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام
   تا ۲۰ سالگی تقریبا رشد ادامه دار است و دست شما نیست سایز

 66. توسط : مالک در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۴

  این پاسخهای شما همش نرمال و طبیعی و مشکلی ندارد و از این حرفاست.برا هیچ کس راه حلی نمیگید.
  شما متخصص هستید یا یه فرد معمولی ملتو سر کار گذاشتین!!!!!!!!!!!!!!!!!؟

  • توسط : admin در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام
   دوست عزیز
   وقتی یک مقاله منتشر شده و ذکر شده حداقل ۹٫۳ طبیعی و بالاتر از ان نرمال و دوستان سوال میکنند جوابشون رو ندیم ؟
   فرض بنده یک متخصص هستم از پست لپ تاپ چه راه حلی ارائه میتونم بدم جز این که بگویم مهارت رابطه صحیح رو یادبگیرید
   ۹۹ درصد افرادی که در این صفحه میبایند فکر میکنند التشون غیر طبیعی و علتشم دیدن فیلم های پورنو و الگو برداری غلط
   مابقی که الت غیر طبیعی دارند باید به متخصص ارولوژیست مراجعه کنند ، جز این راهی نیست

 67. توسط : علی در تاریخ ۳ بهمن ۱۳۹۴

  سلام علی هستم طول آلتم ۱۵سانته و ۱۷سالمم هست این طول آیا عادیه و امکان رشدش هست؟ ممنون

  • توسط : modir در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

   با سلام
   بله کاملا طبیعی است

 68. توسط : حسن در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۴

  سلام من ۱۸ سالمه طول آلتم در حالت نعوظ ۱۰ سانته. آیا طبیعیه؟

  • توسط : سعید در تاریخ ۲۹ تیر ۱۳۹۵

   با سلام
   طبیعی

 69. توسط : الت ک‌وچیک در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۴

  من چهارده سالمه قدم ۵۵\۱است التم حدود چهار پنج سانته به بلوغ‌هم رسیدم ایا این سایز کوچک نیست با تشکر

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۴

   با سلام
   نسبت به سن نمیشود نظری داد چون ۴ سال بعد بلوغ رشد بسیار زیاد است

 70. توسط : علیرضا در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۴

  ببخشید یه صحبتی داشتم من ۱۶ سالمه تو این دورو زمونه که دخترا چشمشون همه چیزو دیده ماشالا از همه چیز خبر دارن خو وقتی تو فیلما آلت های بزرگ میبینن خب قطعا آلت ۱۰ و ۱۲ و اینا براشون.کوچیکه و مارو مسخره میکنن منظورم از ما خودم با تمامه دوستانیه که از آلت کوچیک رنج میبرن پس همش نگید طبیعیه تو این زمونه هیچی طبیعی نیست مرسی از مطالبتون فدای همگی

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۴

   با سلام
   پس با این طرز فکر یک زن نیز باید اندامش شبیه پورن استار ها باشد تا طبیعی باشد ؟
   دوست عزیز هرزه نگاری و یا دیدن فیلم های پورنو یک بیماریست و تمام حرف های شما بیشتر شبیه توجیه گناه هرزه نگاری یا شاید درد دل بود

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۴

   با سلام
   پس با این طرز فکر یک زن نیز باید اندامش شبیه پورن استار ها باشد تا طبیعی باشد ؟
   دوست عزیز هرزه نگاری و یا دیدن فیلم های پورنو یک بیماریست و تمام حرف های شما بیشتر شبیه توجیه گناه هرزه نگاری یا شاید درد دل بود

 71. توسط : Ara645 در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۴

  واقعا براتون متاسفم

 72. توسط : mobin در تاریخ ۴ دی ۱۳۹۴

  سلام من سیزده سالمه و طول آلتم ۶یا۷سانته اب منی ازم خارج میشه سن بلوغ رسیدم چه سنی سن بلوغه اتداه التم معمولیه خیلی افسرذگی دارم سراین موضوع توروخدا جواب بدین

  • توسط : admin در تاریخ ۴ دی ۱۳۹۴

   با سلام سایز کاملا طبیعی تا ۱۷ سالگی سایز رشد کامل میکن

 73. توسط : عباس در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۴

  سلام ببخشید من ۲۰سالمه التم ۱۳سانته ایا راهی هست بزرگترش کنم.تاهمسرمو بتونم ارضاع کنم.فقط از روشا نرمشی نباشه که نتیجه نگرفتم.ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۴ دی ۱۳۹۴

   با سلام
   دوست عزیز ۱۳ سانت سایز صد درصد نرمال !!!!
   بهترین راه آموزش روش های صحیح برای ارضا همسر نه بزرگ کردن آلت

 74. توسط : مبین در تاریخ ۲ دی ۱۳۹۴

  سلام من سیزده سالمه و طول آلتم ۶یا۷سانته و یه رفیقم میدونه و مسخرم میکنه ایا عادیه اندازش و رشدم میکنه خیلی خجالت میکشم توروخدا جواب بدین

  • توسط : admin در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۴

   با سلام
   سعی کنید از افکاری جنسی دوری کنید چون باعث بلوغ زودرس و اسیب های روحی و جسمی میشود
   سایز کاملا طبیعی و تا ۴ سال بعد بلوغ سایز تغییر میکند

 75. توسط : hadi در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۴

  با سلام توی یکی از نظرات جواب دادید که اسپری و قرصهای حجم دهنده از داروخانه ها معتبر بگیرید ولی بالاتر گفته بودید که هیچ دارویی در رابطه با این موضوع ساخته نشده ..ایا داروی حجم دهنده وجود داره ؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱ دی ۱۳۹۴

   با سلام
   دارویی برای بزرگ کردن آلت ساخته نشده این رو تایید میکنم
   ولی دارو های معتبری برای حجیم کردن موقتی مثلا۱ ساعتی الت ساخته شده که باید حتما با تایید وزارت بهداشت تهیه شوند

 76. توسط : عماد در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۴

  سلام

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۴

   سلام

 77. توسط : Mohammad در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۴

  سلام
  در سنه ٢٠ سالگى باز هم امکان رشد وجود دارد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۴

   با سلام بلی

 78. توسط : جواد در تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۴

  سلام خسته دوست عزیز این حالت اخری که گفتید ممکنه در اخر آدم ارضاءبشه آیا مشکلی وجود داره یا نه و یا ممکنه که بعد از انجام این روش عمل انزال انجام بشه ممکنه دست ادم نباشه ایا مشکلی میش میاد در تمرینات ؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۴

   با سلام
   به هیچ وجه نباید حالت نعوظ بگیرد که بخواهد انزال رخ بدهد! این که شما میگویید خودارضاییست و گناه کبیره است دوست عزیز

 79. توسط : محمد در تاریخ ۲۳ آذر ۱۳۹۴

  سلام یه سوال دیگه من ۲۳سالمه التم ۱۴سانت ایابازم امکان بزرگ شدن داره .مرسی

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ آذر ۱۳۹۴

   با سلام
   سایز کاملا طبیعی ولی امکان نیز وجود دارد ولی بسیار کم

 80. توسط : سیاوش در تاریخ ۲۳ آذر ۱۳۹۴

  سلام هزینه عمل جراحی در ایران چقدر است.

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ آذر ۱۳۹۴

   با سلام
   جراحی توصیه نمیگردد ولی باید از متخصص سوال کنید

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ آذر ۱۳۹۴

   با سلام
   جراحی توصیه نمیگردد ولی باید از متخصص سوال کنید

 81. توسط : سوال در تاریخ ۲۳ آذر ۱۳۹۴

  باسلام من ۲۵سالم اندازه ی آلتم ۱۲سانت آیا اندازش طبیعی هست

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ آذر ۱۳۹۴

   با سلام
   بله طبیعی

 82. توسط : محمد در تاریخ ۲۱ آذر ۱۳۹۴

  سلام من ۲۳سالمه طول التم ۱۴سانته به نظرشما کوچیک نیست یا بازم بزرگ میشه

  • توسط : admin در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۴

   با سلام
   خیر طبیعی

 83. توسط : w در تاریخ ۱۹ آذر ۱۳۹۴

  سلام من اصلا نعوذ را در خودم مشاهده نمی کنم والتم همیشه شله چکار باید کنم ۲۶سالمه

  • توسط : admin در تاریخ ۲۱ آذر ۱۳۹۴

   با سلام به متخصص ارولوژیست مراجعه فرمایید

 84. توسط : امین در تاریخ ۱۷ آذر ۱۳۹۴

  سلام و درود بر شما من التم ۱۲سانته و ۱۷سالمه ایا طبیعیه؟ و اینکه بازم جای رشد داره یا نه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۱ آذر ۱۳۹۴

   با سلام
   طبیعی
   بله دارد

 85. توسط : ایوب در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۴

  سلام من بیست و پنج ساله هستم و طول التم ۱۲ سانتی متر است میخواسم بدونم طبیعی هست؟ و ایا احتمال افزایش طول در این سن هنوز هم هست؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ آذر ۱۳۹۴

   با سلام
   طبیعی
   امکان بسیار کم است ولی وجود دارد

 86. توسط : حسام رضایی در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۴

  سلام ۱۳سالم است آلتم۱۶٫۵است و قطر آن۵است آیا طبیعی است

  • توسط : admin در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۴

   با سلام
   طبیعی

 87. توسط : a در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۴

  سلام من ۱۴سال دارم والت مندر حالت عادی کوچک است وزن۸۷دارمو قد ۱۷۰باید برای رشد چیکار کنم

  • توسط : admin در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۴

   با سلام
   سن شما برای تشخیص خیلی کم است
   حد اقل ۴ سال بعد از بلوغ معیار مشخص میشود

 88. توسط : میلاد در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۴

  با سلام
  من ۲۶ سالمه طول التم در حات شل ۷-۸ سانت و در حالت نعوظ ۱۲ سانت میخوام برسونم به ۱۷-۱۸
  میخوام بدونم فقط حرکات کششی ۲۵ دقیقه و تمرینات رشد و گردش خون ۱ دقیقه
  این ۲ حرکت رو تو حمام انجام بدم کافیه؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا جواب بدید مرسی

  • توسط : admin در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۴

   با سلام
   سایز کاملا طبیعی نیاز به انجام روش ها نیست

 89. توسط : احسان در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۴

  با سلام
  اندازه ی الت تناسلی من ۱۲ سانت و قطر ان ۲ انگشت هست
  ایا طبیعی هست ؟
  خیلی نگرانم

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ آذر ۱۳۹۴

   با سلام سن رو نفرمودید

   در کل طبیعی

 90. توسط : Ali در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۴

  سلام و خسته نباشید
  ۲۰ سالمه و اندازه آلتم ۱۴ هست ایا طبیعیه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۴

   با سلام
   بلی طبیعی

 91. توسط : emad در تاریخ ۳ آذر ۱۳۹۴

  با سلام من ۱۷ سالمه و التم سیزده سانته میخواستم ببینم طبیعیه خودم فکر میکنم کوچیک باشه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۴ آذر ۱۳۹۴

   با سلام خیر طبیعی دوست عزیز

 92. توسط : امین در تاریخ ۳ آذر ۱۳۹۴

  سلام من۱۶سالمه التم ۵سانته چیکار کنم؟

  • توسط : admin در تاریخ ۴ آذر ۱۳۹۴

   با سلام
   برای بررسی دقیق به پزشک متخصص ارولوژیست مراجعه کنید
   در ضمن توجه کنید که رشد ۴ سال بعد از بلوغ زمان میبرد

 93. توسط : ali در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۴

  سلام ممنون از مطالب
  چگونه باید مطلع شد که الت پنهان است یا نه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۴ آذر ۱۳۹۴

   با سلام به پزشک متخصص مراجعه شود

 94. توسط : امیر در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۴

  با سلام من ۱۶ سالمه و التم ۲۴ سانته ایا تمارینی است که بتوانم رشد ان را متوقف کنم

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   به پزشک متخصص مراجعه کنید

 95. توسط : Yasin در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۴

  سلام التم ۱۷ سانته و ۱۷ سالمه میخواستم بدونم این سایز طبیعی هستش و نیاز به تمرینات داره یا نه
  مرسی از سایت خوبتون

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   طبیعی

 96. توسط : حامد در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۴

  سلام.میخواستم بدونم دستگاه اسنکنر برای سایز خوبه یانه.این روشهای ماساژچندسانت جواب میده چه مدت.ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   به هیچ وجه دستگاه توصیه نمیشود

 97. توسط : فرشاد در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۴

  باعرض سلام و خسته نباشید
  ممنون از مطالب مفیدتون

  من ۲۶ سالمه ومشکلی کوچکی الت دارم تا بحال قرص هایی مثل max man و افرودیت استفاده کردم هرگونه عوارضی و تحمل کردم ولی نتیجه نگرفتم.واقعا به مشکل برخوردم از بابت کوچکی مخصوصا قطر
  لطفا راهنمایی کنین.

  • توسط : admin در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   تمام این قرص ها فقط تبلیغات پوچ اند
   و بار ها و بارها این رو در سایت گفته ایم …
   بهتر از کاندوم های خار دار استفاده کنید
   و مهارت به ارگاسم رساندن همسر را آموزش ببینید

 98. توسط : amir در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۴

  سلام من سیزده سالمه التم در حالت معمولی۵و شق۱۱ مشکلی نیست

  • توسط : admin در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۴

   با سلام طبیعی

 99. توسط : A در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۴

  سلام من ۱۴ سالمه وزنم ۶۰ و قدم ۱۶۴ الت من ۱۱ سانت هست طبیعیه و پنهان نیست؟؟؟؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۴

   با سلام طبیعی نگران نباشید

 100. توسط : علی رضا در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۴

  با سلام طول الت مندر حال معمولی چار سانت و در حالن سفت۶سانت است من ۱۴ سال سن دارن ایا طبیعی است ؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   باید حد اقل ۴ سال از شروع بلوغ بگذرد تا معیار مشخص شود
   سعی کنید از این افکار دوری کنید

 101. توسط : مسهین در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۴

  سلام…این مراحلی رو که ذکر کردید تو چند ماه یک سانت افزایش درازای آلت می افتد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   بستگی به نحوه انجام دارد در حالت کلی نمیش گفت اره یا خیر

 102. توسط : A در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۴

  سلام من ۱۴ سال دارم وزنم ۶۰ و قدم ۱۶۴ می باشد اب منی از من خارج نمی شود ولی روییدن مو را دارم وایا الت من پنهان است اندازه ی التم در حالت نقوظ ۱۰ سانت هست نیاز به کمتر کردن وزن هست و یا تمرینات کششی چند بار سوا کردم ولی جواب نمی دهید لطفا بگید

  • توسط : admin در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   طبیعی هستید شما دوره بلوغ تکمیل نشده است

 103. توسط : mehdi در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۴

  سلام من ۱۵ سال دارم و سایز آلتم ۱۱ الی ۱۲ است.
  میخوام سایزش طبیعی هست یا نه.
  میخوام کمی بزرگ تر باشه نیازی هست تمرینات رو انجام بدم؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۴

   با سلام طبیعی
   نیاز به تمرینات ندارید

 104. توسط : بهزای در تاریخ ۲۱ آبان ۱۳۹۴

  من۲۱سالمه والتم ۱۰الا۱۱میباشد ایاطبیعیه لازم به دکتر نیست

  • توسط : admin در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۴

   با سلام طبیعی

 105. توسط : امیر در تاریخ ۲۱ آبان ۱۳۹۴

  من۱۲سال دارم وطول آلتم۵سانت است من فکر می کنم خیلی کوچک است

  • توسط : admin در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   ۴ سال بعد بلوغ به فکر این موارد باشید
   برای این که طبیعی بدنتون رشد کن از این افکار دوری کنید

 106. توسط : Alireza در تاریخ ۲۱ آبان ۱۳۹۴

  Kheyli mamnon az pasokheton
  Movaffagh bashid❤

 107. توسط : سیاوش در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۴

  سلام
  یه سوال داشتم در افرادی که الت کوچیک دارن در حالت شل مثلا ۵ سانت در موقع سوند گذاری چنانچه عملی داشته باشن مشکل ایجاد نمیکنه این کوچیکی الت ؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۴

   با سلام خیر

 108. توسط : ایرنا در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۴

  سلام میخواستم بدون این روش ها تاچند سایز عملیه و واقعا کار می کنه وطول درمان چقدره؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   نظرات بخونید

 109. توسط : Alireza در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۴

  Kho mnm soal porsidaMa

  • توسط : admin در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   سوال یافت نشد

 110. توسط : علیرضا در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۴

  سلام من التم حالت طبیعی هستش میخواستم بپرسم اسپرمم نسبت به التم کمه باید چکار کنم؟؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   چطور میزان اسپرم را اندازه گیری کردید ؟
   بعد دوست گرامی میزان اسپرم هیچ ارتباطی به اندازه الت ندارد !
   و مورد اخر اگر منظور شما میزان مایع منی میباشد که کم است ، باید خدمتتون عرض کنم این مقدار رو فقط در فاصله زمانی مشخص
   توسط ازمایش گاه اندازه گیری کرد نه با چشم

 111. توسط : ali در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۴

  سلام راه حل ساده تری ندارید برای بزرگتر شدن آلت فکر میکنم خیلی وقت میبره ولی حسن خوبی که داره بدون عوارض هست.

  • توسط : admin در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۴

   اگر حد اقل ۸-۹ سانت میباشد راضی باشید و خدارو شکر کنید
   و سعی کنید مهارت را اموزش ببینید

 112. توسط : Alireza در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۴

  Javab LotfaaaaaaaN 🙁

 113. توسط : Alireza در تاریخ ۱۸ آبان ۱۳۹۴

  Salam admin e aziz. Mn 15 sal daram o toole .Alatam 15 cm e.mn mikham be 20 cm berese chikar konm? Yani age ta 20 salegi roshd kone khodesh 20 cm mishe?
  Mamnoon mishaM javab bdin.

  • توسط : admin در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   سایز کاملا طبیعی و تا ۲۰سالگی نیز امکان رشد وجود دارد
   در ضمن از این افکار دوری کنید و شاکر نعمت های خدا باشید

 114. توسط : امیر در تاریخ ۱۸ آبان ۱۳۹۴

  با درود
  من سیزده سالمه و طول آلتم ۱۷ سانتی متره
  می خواستم بدونم که طبیعیه یا نه؟
  با تشکر

  • توسط : modir در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   بله کاملا طبیعی است

 115. توسط : سالار در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۴

  سلام من ١٧ ساله مه و اندازه ى آلتم ٢١ به نظر شما این طبیعى

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۴

   با سلام طبیعی

 116. توسط : امید در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۴

  سلام خسته نباشید … من الان ۱۶ سالم هست و طول آلتم ۱۱ هست … ایا این اندازه طبیعیه ؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۴

   با سلام طبیعی

 117. توسط : سینا در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۴

  سلام
  ببخشید نظر شماراجب روش های جراحی مثل ایمپلنت یا پروتز گذاری چیه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۴

   با سلام توصیه نمیشود
   عوارض بسیار زیادی داردکه جبران ناپذیر

 118. توسط : علی در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۹۴

  لطفا جواب بدین این بار سوم هستش که سوال میپرسم
  آیا استفاده از روغن زالو میتونه تاثیری روی رشد آلت داشته باشه؟
  با تشکر

  • توسط : admin در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   در این موارد متاسفانه ما اجازه مجوز دادن و یا نظر دادن نداریم
   پیشنهاد میکنم به متخصص طب گیاهی مراجعه کنید

 119. توسط : امیر در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۹۴

  سلام،من ۱۷ سال دارم سایز التم ۱۶سانت میباشد،احتیاجی به تمرینات هست؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۹۴

   با سلام خیر دوست گرامی

 120. توسط : سام در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۴

  سلام من التم ۱۶هست و سنم ۲۵ طبعیه خوبه چطوره!؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۴

   با سلام
   طبیعی

 121. توسط : علیرضا در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۴

  با سلام
  25سالمه التم 10سانته انصافا کوتاس ده سانت دیگه چیه!
  خواستم ببینم کسی این تمرینات و انجام داده نتیجه گرفته یا نه؟
  یه سوال دیگه این داروها و ژل ها تاثیر بخشن واقعا وسوسه میکنه
  متشکر ادمین عزیز

  • توسط : admin در تاریخ ۴ دی ۱۳۹۴

   با سلام
   دارو به هیچ وجه توصیه نمیشود مگر با تجویز پزشک متخصص
   در مورد سایز باید خدمتتون عرض کنید سایز کاملا طبیعی و علت نارضایتی افراد از چنین سایزی مقایسه سایز با پورن استار ها میباشد که بسیار اسیب پذیر است
   بهتر برای حل مشکل مهارت صحیح رابطه جنسی را آموزش ببینید

 122. توسط : علی در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۴

  با سلام خدمت شما
  من 16 سال سن دارم و چند ماه دیگه 17 ساله میشوم و طول التم 8.5 الی 9 سانت هستش ایا هنوز امکان بزرگ شدن الت وجود دارد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   بله در مردان رشد بدن تا 25 سالگی است

 123. توسط : علی در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۴

  سلام من 14سالمه واندازه آلتم 6سانته حدود 2ماهه که به بلوغ رسیدم میخواستم بدونم این اندازه عادیه

  • توسط : admin در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   بله

 124. توسط : ehsan در تاریخ ۲۱ مهر ۱۳۹۴

  سلام من هفده سالم هست و طول آلتم چهارده سانت.به نظرم خیلی کوچیکه آیا طبیعیه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۴

   با سلام طبیعی

 125. توسط : محمد در تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۹۴

  ببخشید من 13 سالمه و طول آلتم بین 12 تا 13 هست طبیعی هست؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۷ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   طبیعی

 126. توسط : مهران در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۴

  با سلام من نوزده سالمه و طول التم 18سانت ایا رشدش طبیعی هست یا میتونه در دراز مدت سبب ایجاد مشکلاتی بشه .

  • توسط : admin در تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   طبیعی نگران نباشید

 127. توسط : a.a در تاریخ ۱۴ مهر ۱۳۹۴

  مطالب خواندنی وجالبی بود متشکر
  فقط درخواستم از نحوانان اینه کمتر خودشون رو در گیر این مسائل کنند
  تا وقت وموقعش برسد
  همانجور که گفته شد 4سال بعد از بلوغ کامل

 128. توسط : reza jiver در تاریخ ۱۳ مهر ۱۳۹۴

  سلام من بیست سالمه و طول التم در حالت خوابیده پنج سانته و در حالت شق نهایتا هشت یا نه سانت در ضمن یکم گوشت اضافه به سر التم چسبیده که فکر کنم مربوط به ختنه کردنم باشه خودمم احساس میکنم خیلی کوچیکه خواهش میکنم یه راهنمایی خوب کنید منو یا بگید چه دکتری میتونم برم خواهش میکنم جواب بدید ممنون از سایت عالیتون

  • توسط : admin در تاریخ ۱۳ مهر ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   به پزشک متخصص ارولوژیست مراجعه کنید

 129. توسط : ab در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۹۴

  سلام من 34 سالم التم رو درست ختنه نکرده اند پوستهای کنار الت به سر الت چسبیده است من باید چکار کنم

  • توسط : admin در تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۹۴

   با سلام در صورت نیاز باید ختنه اصلاح شود با جراحی
   به پزشک متخصص ارولوژیست مراجعه فرمایید

 130. توسط : سجاد در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۹۴

  سلام من نوزده سالمه الت من ۱۲ سانته و قطرش ۴.۵ سانته شما میگید این طبیعیه اما به نظرم خیلی کوچیک میاد من میترسم وقتی دختری اینو ببینه منو مسخره کنه من هم به این دلیل از دخترا دوری میکنم اعتماد به نفسمو از دست دادم خواهشا راهنمایی بفرمایید با تشکر

  • توسط : admin در تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   مهارت مهم است دوست عزیز
   سعی کنید مهارت رو یاد بگیرید

  • توسط : admin در تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   مهارت مهم است دوست عزیز
   سعی کنید مهارت رو یاد بگیرید

 131. توسط : amir در تاریخ ۸ مهر ۱۳۹۴

  سلام 14سال دارم سایز الت 6 سانته به بلوغ نرسیدم طبیعیه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۸ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   بله ، فقط درگیر این مسائل نشوید بلوغ در زمان خودش رخ دهد

 132. توسط : محمد ام دی در تاریخ ۸ مهر ۱۳۹۴

  من چهارده سالمه و اندازه التم شانزده سانته میخواستم ببینم رشدش باعث مشکلاتی برام نمیشه چون داره دائما بزرگ میشه راهنماییم کنید

  • توسط : admin در تاریخ ۸ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   خیر نگران نباشید

 133. توسط : amir در تاریخ ۶ مهر ۱۳۹۴

  سلام من 13 سالمه طول التم 8 است نیاز به تمرین نیست

  • توسط : admin در تاریخ ۷ مهر ۱۳۹۴

   با سلام خیر

 134. توسط : amir در تاریخ ۳ مهر ۱۳۹۴

  Slm man16salame va tool alatam dar halat khab 4sant va dar halat shagh 14sante mikhastam bedonam moshkeli nadaram

  • توسط : modir در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   خیر
   کاملا طبیعی است

 135. توسط : ramin در تاریخ ۱ مهر ۱۳۹۴

  باسلام
  من ۲۳ سال دارم و طول آلتم در حالت شق ۱۲ سانتی متر است و همیشه میترسم با دختری نزدیکی کنم و احساس میکنم کوچکی آلتم اعتماد به نفسم را ازم گرفته لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون از این سایت خوبتون

  • توسط : modir در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   نرم جهانی 9.3 است
   الت شما کاملا طبیعی است

 136. توسط : pouriya در تاریخ ۱ مهر ۱۳۹۴

  سلام.من18سالمه طوله النم 11سانته احساس میکنم کوچیکه ب چه دکتر باید مراجعه کنم کمکم کنید لطفا داره این مشکل بزرگی میشه برام

  • توسط : modir در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   نرم جهانی 9.3 است
   الت شما کاملا طبیعی است

 137. توسط : mrv در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۴

  با سلام
  من 15 سالمه و آلتم 12 سانته مسخاستم طول آلتم برسه به حدود 14 و 15 این تمرین ها حتما جواب میده

  • توسط : admin در تاریخ ۱ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   سایز طبیعی نیاز به تمرین نیست

 138. توسط : امیر در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

  سلام من 13 سالمه طول آلتم 14 سانته میخواستم بدونم مشکلی نیست

  • توسط : modir در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   نرم جهانی 9.3 است . مشکلی نیست

 139. توسط : سامان در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۴

  سلام من 18 سال سن دارم و آلتم در حالت شق 12 سانت هست آیا طبیعی هست؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   بله جای نگرانی نیست

 140. توسط : فرهاد در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۴

  با سلام من متاهل دارای دو فرزند هستم اندازه آلتم 14 و قطرشم خوبه ولی بدلیل هیدروسل{آب آوردن بیضه}مشکل نعوذ دارم 38 سالم هست ورزشکار هم هستم ولی دکترای متخصص هم فقط قرص ویاگرا میدن لطفا راهنمایی کنین

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   بهترین راه پزشک متخصص است
   با تشکر

 141. توسط : امیر در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۴

  سلام مرسی از مطالب خوبتون من سایز التم ی بند انگشته ولی بعضی اوقات کیسه تخم هام شل میشنسایزش بزرگتر میشه میخواستم ببینم عادیه یا نه

  • توسط : admin در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   بله طبیعی

 142. توسط : m در تاریخ ۱۷ شهریور ۱۳۹۴

  سلام . من 15 سالمه و اندازه آلتم 11 سانته میخواستم بدونم آیا ندازه اش طبیعی هست و یا نیازی به این تمرینات دارم با تشکر

  • توسط : modir در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   نرم جهانی 9.3 است کاملا طبیعی است

 143. توسط : behzad در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

  ممنون میشم راهنمایی کنین..

 144. توسط : س در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

  سلام سن 20 و طول آلت 10 آیا کوچک است و یا ممکن است تا 22 سالگی 1 سانت رشد کند ؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   خیر نرمال است …
   بله امکان وجود داره

 145. توسط : مسعود در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴

  یه سوال دیگه پس چرا دخترا موقع سکس میگن آلت بزرگ رو بیشتر دوست دارند؟مگه نمیگیدکه اندازه آلت مهم نیست؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   این ها ریشه گرفته از دیدن فیلم های پورنو هست که باعث ایجاد تصور غلط شده است …
   دوست گرامی مهارت در رابطه جنسی دارای اهمیت بسیار بالایی است ان را فرا بگیرید

 146. توسط : مسعود در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴

  سلام من 21 سالمه اندازه الت من درحالت شل 6سانت در حالت نعوظ 12و قطر آن 4سانت است به نظر شما مناسب است؟

  • توسط : admin در تاریخ ۸ مهر ۱۳۹۴

   با سلام
   طبیعی

 147. توسط : hasan در تاریخ ۹ شهریور ۱۳۹۴

  سلام من بیست سال سن دارم و متاهل میباشم سایز الت من در حالت بزرگی(شق)به هیفده سانت میرسد اما همسرم ناراضی است اگر از این روش ها استفاده کنم سایز التم به نوزده سانت میرسد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   طول واژن زن نهایت 11 سانت میباشد
   بهتر است به جای بزرگ کردن الت در پی مهارت صحیح رابطه جنسی باشید
   برای مثال به نکته زیر عمل کنید :
   قبل از رابطه جنسی 30 دقیقه عشق بازی کامل کنید و تا زمانی که همسر درخواست دخول نکرده دخول نکنید
   و وقتی دخول کردید تا زمانی که همسر ارضا نشده ارضا نشوید ، برای این کار میتوانید هر موقع احساس کردید نزدیک به ارضا هستید
   5 دقیقه دراز بکشید و نفس عمیق بکشید و همچنین از کاندوم تاخیری استفاده کنید

 148. توسط : amir در تاریخ ۹ شهریور ۱۳۹۴

  باسلام من14 سالمه والتم 6سانته مشکلی که نیست

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   در صورتی که از زمان بلوغ 4 سال گذشته باشد باید حد اقل الت 9 سانت باشد
   برای سن شما جای نگرانی نیست ، سعی کنید در فکر مسائل جنسی نباشید

 149. توسط : saeed در تاریخ ۸ شهریور ۱۳۹۴

  سلام یه سوال داشتم خدمتتون و جواب میخوام چرا بعد از خود ارضایی بعضی اوقات سر التم خیلی خیلییی کوچیک تیر میکشه و بعد مدتی خوب میشه طول التمم ۱۷سانته ایا طبیعیه مرسی از سایت خوبتون

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   بله سایز طبیعی

 150. توسط : Omid در تاریخ ۸ شهریور ۱۳۹۴

  با سلام مجدد
  والا همه این روش ها رو امتحان کردم، معاشقه طولانی هم انجام میدم ولی موقع دخول همسرم میگن که باید با دهانه رحمم تماس داشته باشه که من عمیقا ارضا شم. اصرار دارن که هر کاری برای افزایش سایز لازم باشه رو باید انجام بدم تا طولش به 17 الی 19 سانت برسه و بتونم عمیقا ارضاشون کنم! -_-
  ضمنا اینم بگم که رحمشون یکم بالاتر از حد معمول هست

  • توسط : admin در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   دوست گرامی طول واژن 9 سانت میباشد و در حالت جنسی به 11 سانت میرسد
   یک الت 9 سانتی برای ارضای یک زن کافی است ، بهتر از کاندوم های خاردار و یا فضایی استفاده کنید
   این کاندوم ها تحریک بسیار بالایی دارند …
   معاشقه رو باید انقدر طولانی کنید که زن به حالت التماس و ولع از شما دخول بخواهد برای این کار میتوانید از فشردن و مکیدن سینه ها لب ها و لاله گوش استفاده کنید
   توجه کنید انتقدر دخول ادامه دار باشد تا ارضا شوند ، هر زمان نزدیک به ارضا بودید 5 دقیقه دراز بکشید

   به داروخانه معتبر مراجعه کنید تا قرص و یا اسپری حجم دهنده تایید شده به شما بدهند

 151. توسط : Omid در تاریخ ۸ شهریور ۱۳۹۴

  با سلام
  من 27 سالمه و متاهل هستم. طول آلتم 12 سانت و قطرش 4.5 سانته. ولی همسرم اصلا راضی نیست و به دلیل نرسیدن آلت به دهانه رحم، هیچگاه کاملا ارضا نمیشود. هر دو اضافه وزن داریم و شدیدا در حال کم کردن آن هستیم ولی تقریبا 5 تا 7 سانتی متر باید به طول آلتم اضافه شود تا بتوانم همسرم را ارضا کنم. لطفا کمکم کنید

  • توسط : admin در تاریخ ۸ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   طول واژن نهایت به 11-12 سانت میرسد و این تصور غلطی که شما نسبت به این قضیه پیدا کرده اید !!!
   میانگین طوال الت مردان ایرانی 13 سانت است و سایز شما طبیعی است
   راه حل : حد اقل نیم ساعت قبل از دخول عشق بازی کنید مخصوصا سینه ها را بفشارید و بمکید و حرف های عاشقانه بزنید
   انقدر عشق بازی ادامه پیدا کند تا همسر درخواست دخول کند ، تا ارضا نشدن همسر ارضا نشوید ، اگر احساس کردید دارید ارضا میشود
   دست از دخول بکشید و 4 دقیقه دراز بکشید و نفس عمیق بکشید و دوباره دخول کنید و ارامش خود را هنگام دخول حفظ کنید
   برای دیر ارضا تر شدن میتوانید از کاندوم های تاخیری استفاده کنید ….

 152. توسط : حسین در تاریخ ۷ شهریور ۱۳۹۴

  سلام ببخشید من سیزده سالم هست والتم هنگام بزرگ شدن به شیشو نیم سانت حداکثر میرسه میخواستم بدونم که چیکار کنم بزرگتر شه؟اندازش طبیعی هستی یا نه؟من تازه دارم سیزده رو پر میکنم متولد دی هشتادو یک هستم.بی زحمت جواب رو قابل فهم بگید.ممنونم

  • توسط : admin در تاریخ ۸ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   دوره بلوغ در پسرال 4 سال است
   و شما تا اتمام بلوغ نیازی نیست روی این مورد حساس باشید

 153. توسط : علی در تاریخ ۶ شهریور ۱۳۹۴

  سلام30سال دارم سایز التم در حالت نعوذ 10سانت میرسه قطر 4 و این مشکل نگرانم کرده اخه توفیلمها خیلی التشون بزرگه

  • توسط : admin در تاریخ ۷ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   فیلم های پورنوگرافی رفتارهایی را الگو میکنند که هنجار شکانانه است پس دوست عزیز دنبال مهارت در رابطه جنسی صحیح باشید
   اندازه طبیعی

 154. توسط : محمد در تاریخ ۵ شهریور ۱۳۹۴

  با سلام خسته نباشید من ۱۳سالمه وطول التم ۸ سانتی متر است میخواستم ببینم طبیعیه یا نه

  • توسط : admin در تاریخ ۸ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   بله طبیعی

 155. توسط : روئين در تاریخ ۴ شهریور ۱۳۹۴

  سلام : سنم ٣٠ ساله و آلت تناسلي ام در حالت خوابيده ٦ سانته و حالت استاده ٩ سانته
  لطفاً بگيد اين طبيعي يا خوردي ؟
  منتظر جواب تان هستمو
  مرسي

  • توسط : admin در تاریخ ۸ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام طبیعی

 156. توسط : رضا در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۴

  سلام
  اين روش عوارض نداره؟؟ كشيدن الت باعث اسيب به بافتش نميشه؟
  ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   این روش باید با صبر و بدون تحریک جنسی باشد
   ما قرار نیست اسیبی به الت وارد کنیم ، در کل درد در این روش نباید وجود داشته باشد
   و اگر کسی میبیند تحریک میشود و به گناه می افتد نباید انجام دهد
   این روش برای افراد متاهل میباشد

 157. توسط : reza در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۴

  من ۱۸سال دارم التم ۱۲سانته فک میکنم خیلی کوچیکه خواهشا راهنمایم کنید ممنون میشم

  • توسط : admin در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   طبیعی است نگران نباشید

 158. توسط : aLi در تاریخ ۱ شهریور ۱۳۹۴

  با سلام و خسته نباشید
  من 19سالمه و اندازه التم هنگام ایستاده 12سانته ولی قطر کمی داره لطفا راهنمایی کنین من چجوری میتونم این مشکلمو حل کنم

  • توسط : admin در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   سایز طبیعی و بدون مشکل

 159. توسط : امیر در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۴

  با سلام و خسته نباشید.
  من 17 سال دارم و طول آلت من در حالت بزرگ شدت 9 سانت مرسه و فکر مکنم کوچک هستش.و کمی حالت خمیدگی داره به طرف بالا به نظر شما باید برم پیش دکتر؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   9 سانت غیر طبیعی نیست
   نیاز به دکتر نیست

 160. توسط : امیر حسین در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۴

  با سلام 13سالمه آلام 14سانته ولی قطرش 1/5 است چیکار کنم قطرش بزرگ بشه

  • توسط : admin در تاریخ ۱ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   طول مناسب و قطر نسبت به سن موردی نداره

 161. توسط : مهدی در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۴

  با سلام من ادمی هستم روزی چند بار خود ارضایی میکنم میخاستم ببینم این کار در افزایش طول الت موثر است یا نه

  • توسط : admin در تاریخ ۱ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   این عمل زشت و گناه کبیره است و فقط باعث خراب کردن ذهن و اینده جنسی زندگی زناشویی میشود

 162. توسط : رضا در تاریخ ۲۹ مرداد ۱۳۹۴

  با سلام من 24 سالمه آیا این تمرینات اثری داره؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   اگر متاهل هستید میتوانید یک دوره انجام دهید

 163. توسط : farzad در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۴

  سلام..من ١٦ سالمه خوابش ٤ سانته راسش ١٠ سانته…طبيعيه؟!

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   بله طبیعی

 164. توسط : saeed در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۴

  سلام ۱۹سالمه طول التم ۱۷یا ۱۸سانته ایا باید این تمرینات یا دارویی مصرف کتم لطفا جواب بدین خیلی نگرانم سکسم نداشتم

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام طبیعی
   نیاز ندارید

 165. توسط : علیرضا در تاریخ ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

  با سلام میخواستم بدونم من در حالت خود ارضایی بعضی مواقعکمی منی ازم خارج میشه طبیعی هست یا نه لطفا جواب بدین

  • توسط : admin در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   خیر طبیعی نیست
   زیرا با خود ارضایی قدرت بندی خود را تحلیل میدهید

 166. توسط : Sh در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

  سلام الت من در حالت عادي بنج سانته و در حالت راست شونزده مشكلي نداره اين فاصله ي سايزي
  ممنون بيست سالمه

  • توسط : admin در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   طبیعی

 167. توسط : Omid در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

  باسلام من پسری 15ساله هستم الت تناسلی من 3 در حلالت شق7 می شود به دکتر مراجعه کنم:)

  • توسط : admin در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   برای مشاوره هیچ موردی نداره مراجعه کنید دوست گرامی

 168. توسط : كيا در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

  سلام من ١٦ سالمه و بيماري الت پنهان دارم و قطر التمم خيلي كمه درست ميشه

  • توسط : admin در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   به پزشک متخصص مراحعه کنید

 169. توسط : ابوالفضل در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۴

  باسلام به ادمین عزیز
  داداش من13سالمه وطول الت من درحالت عادی وخواب 2سانته ولی در حالت خودارضایی ونعوظ به8تا9سانت میرسه ایا طبیعی هستش یاباید از این روشهای شما استفاده کنم؟وراستی درموقع خودارضایی بعضی مواقع کمی منی ازم خارج میشه. طبیعی هستش؟؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   اندازه طبیعی نیاز به این تمرینات نیست

 170. توسط : امیر در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۴

  سلامبا عرض خسته نباشید من بیست سال سنمه و طول آلتم حول و هش هفت سانته و امروزه دغدغه ی ذهنیم شده که آیا آلت کوچک است یا خیر ؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   نرم جهانی 9.3 میباشد
   نگران نباشید و برای مشاوره به پزشک ارولوزیست مراجعه کنید

 171. توسط : محسن در تاریخ ۱۶ مرداد ۱۳۹۴

  سلام.من۱۷سالمه.طول التم در حالت خواب ۹و در حالت بزرگ۱۶سانته.سایزش خوبه عایا؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   طبیعی

 172. توسط : سش در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

  پس چی شد طبیعیه یا نه

 173. توسط : مهدی در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

  سلام من سیزده سالمه و اندازه التم پنج سانتی متر و به سن بلوغ رسیدم و اب کمر هم دارم میخواستم بدونم این طبیعیه

  • توسط : admin در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   نرم جهانی در حالت ایستاده الت 9.3 است
   البته سن شما پایین است و باید دوره بلوغ تکمیل شود

 174. توسط : فردین کاظمی در تاریخ ۱۳ مرداد ۱۳۹۴

  با سلام من ۱۸سالمه التم17سانت هست باید چکار کنم بزرکتر بشه

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام طبیعی
   نیاز به بزرگتر شدن نیست

 175. توسط : pooyan.aghil در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

  سلام.من تازه دیروز سیزده سالم شد و

  طول عالتم چهار سانتی متره.نه سبیل در اوردم نه ماده منی ازم خارج شده درکل فک نکنم ب بلوغ رسیده باشم حالا این چهار سانت مشکل داره وباید کاری بکنم یا طبیعیه؟لطفن پاسخ بدبن

  • توسط : admin در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   کاملا طبیعی میباشد

 176. توسط : حامد در تاریخ ۸ مرداد ۱۳۹۴

  با،سلام 24سالمه سایز آلتم14سانت احساس میکنم کوچیکه لطفل راهنمایی کنید ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام میانگین برای مردان ایرانی 13 است پس نگران نباشید

 177. توسط : ارمین در تاریخ ۶ مرداد ۱۳۹۴

  با سلام چکار باید کرد تا التی سیاه رنگ داشت

  • توسط : admin در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   این کار چه نیازی میتونه داشته باش تا انجام بگیر ؟
   ولی اگر خیلی ضروری میتونید پوست گردو رو ابشو بگیرید و با پلاستیک به الت بمالید
   بعد سیاه میشود البته بعد مدتی به رنگ سبز در می اید
   البته لزوم این کار را متوجه نمیشویم !

 178. توسط : mehdi در تاریخ ۵ مرداد ۱۳۹۴

  من ۲۹ سالمه الت در حالت راست ۱۳ ایا این روشها بر روی بزرگ شدن تاثیر دارد یا داشته ؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   نیازی به تمرینات ندارید

 179. توسط : amir در تاریخ ۲ مرداد ۱۳۹۴

  سلام خسته نباشید
  من ۲۴ سالمه و طول آلتم ۱۲ سانته،احساس میکنم که باید بزرگتر بشه، این روش برای سن من جواب میده یا نه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   طبیعی است

 180. توسط : علی در تاریخ ۱ مرداد ۱۳۹۴

  با سلام مطالبتونو خوندم امیدوار شدم من سایز التم حدود13 است یه سوال دیگه داشتم اونم اینه ک طول آلت باید چقدر باشه تا توی رابطه سکس با همسر خانوم لذت ببره ممنون میشم جوابمو بدید

  • توسط : admin در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام حد اقل 9.3

 181. توسط : mahdi.jb در تاریخ ۳۰ تیر ۱۳۹۴

  با سلام من 18سالمه و الت تناسلی من 27سانته و قطرش ب 6یا 7میرسه
  میخواستم بدون ایا تو رابطهی زناشویی مشکلی ایجاد نمیشه ایا؟

  • توسط : admin در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   بایست از نژاد خودتون همسر بگیرید ،
   به این نکته توجه کنید طول واژن 11 ثانت است

 182. توسط : Arshia در تاریخ ۲۹ تیر ۱۳۹۴

  با سلام و خسته نباشید من 13 سالمه و آلتم در حالت راست شده 7سانته ميخواستم بدونم این طبیعیه

  • توسط : admin در تاریخ ۲۹ تیر ۱۳۹۴

   با سلام نسبت به سنتون بله
   نرم جهانی حد اقل 9.3 است ولی سن شما هنوز جای رشد دارد

 183. توسط : kareem در تاریخ ۲۸ تیر ۱۳۹۴

  سلام ممنون ازشما.
  من 22 سال دارم و قبلا رابطه جنسی هم داشتم ميخواستم بگویم که طول آلت
  در حالت عادی 6 سانت و در حالت کاملا سفت و خیسته به 14 سانت میرسه و قطران 6سانت لطفا بگيد طبیعی است یا نه ….تشکر

  • توسط : admin در تاریخ ۲۹ تیر ۱۳۹۴

   با سلام طبیعی است

 184. توسط : محمدرضا در تاریخ ۲۷ تیر ۱۳۹۴

  سلام خسته نباشید
  من ۲۲سالمه التم۱۳سانته دوس دارم بزرگتر بشه
  فکرمو مشغول کرده
  این حرکات هم ک انجام میدم ب حالت راست تبدیل میشه چیکار کنم
  لطفا راهنمایی کنید

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ تیر ۱۳۹۴

   با سلام
   سایز کاملا طبیعی

 185. توسط : مهرداد در تاریخ ۲۷ تیر ۱۳۹۴

  با سلام..من ۱۹ سالمه و طول آلتم در حالت بزرگ شده ۱۳ سانته..اما قطرش کمه ب نظرم..آیا طبیعیه؟؟از چ روشی استفاده کنم برای افزایش قطر؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۹ تیر ۱۳۹۴

   با سلام بله طبیعی است
   برای قطر به پزشک ارولوزیست مراجعه کنید

 186. توسط : محمدرضا در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۴

  سلام ببخشد من شونزده سالمه و طول التمم چهار ده سانتی متره میخواستم بدونم طبیعیه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   بله کاملا طبیعی

 187. توسط : علیرضا در تاریخ ۲۴ تیر ۱۳۹۴

  سلام من پسری ۱۴ساله هستم در حالت خاب۳/۵ودر حالت نعوض۱۰تا ۱۱سانت است لطفا کمکم کنید

  • توسط : admin در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   کاملا طبیعی جای نگرانی نیست

 188. توسط : امير در تاریخ ۲۴ تیر ۱۳۹۴

  با سلام طول آلت من 13سانته و دوست دارم بيشتر باشه.
  اشكالي كه نداره از اين روش هايي كه گفتين استفاده كنم؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۶ تیر ۱۳۹۴

   با سلام
   سایز طبیعی نیاز به این کار ها نیست

 189. توسط : محمد در تاریخ ۲۱ تیر ۱۳۹۴

  برای شل نگه داشتن آلت چه کنم من تا دست میبرم شق میشود و شما هم گفتین در حالت شق اثری ندارد

  • توسط : admin در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۴

   بهتر این کار رو انجام ندهید چون ممکن به گناه بیافتید

 190. توسط : عرفان در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۴

  سلام من 22 سالمه و سایز التم 13 سانته و تا حالا رابطه نداشتم و میترسم که کوچک باشه

  • توسط : مدیر در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   نرم جهانی 9.3 است و کاملا طبیعی است

 191. توسط : yasin در تاریخ ۶ تیر ۱۳۹۴

  با سلام ، ایا خود ارضایی باعث جلوگیری از رشد آلت میشود؟
  با تشکر

  • توسط : admin در تاریخ ۶ تیر ۱۳۹۴

   با سلام
   در خیر

 192. توسط : hosein در تاریخ ۳ تیر ۱۳۹۴

  سلام.من 19 سالمه و التم 10 سانته ایا طبیعه اگر بزرگتر بشه بهتره

  • توسط : مدیر در تاریخ ۳ تیر ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   نرم جهانی 9.3 است و کاملا طبیعی است

 193. توسط : god در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۴

  چرا آلت در حالات خواب در برخی مواقع یک سانت هست!!! آیا عادی هست؟
  در حالی که در حالت بزرگ 16 سانت میشه…

  • توسط : admin در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   بستگی به شرایط محیط مخصوصا دما دارد
   طبیعی است

 194. توسط : امید در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۴

  سلام من 22 سالمه متاهل هستم سایز آلت 16 ولی همسرم میگه کوچیکه چیکار کنم کدوم روش بهتره

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۴

   با سلام
   سایز شما از نرم سایز مردان ایرانی نیز بیشتر است !
   بهتر مهارت در رابطه جنسی رو فرا بگیرید
   برای یک نکته کوتاه : معاشقه قبل از دخول را طولانی کنید
   موفق باشید

 195. توسط : رضا در تاریخ ۲۶ خرداد ۱۳۹۴

  سلام من 22 سالمه وطول آلتم درحالت نعوظ 13سانته اما قطرش کمه میخواستم ببینم برای ازدواج مشکل دارم یا ن؟

  • توسط : مدیر در تاریخ ۲۶ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   خیر مشکلی ندارید طبیعی است
   دهانه واژن زن خود را با قطر الت شما تطبیق میدهد

 196. توسط : god در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۴

  خمیده گی آلت آیا عادی هست؟!

  • توسط : admin در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   اگر زیاد نباشید مشکلی وجود ندارد

  • توسط : admin در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   اگر زیاد نباشید مشکلی وجود ندارد

 197. توسط : mohsen در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۴

  باسلام من 17 سالمه اندازه التم 14 سانته میخواستم ببینم نیازی دارم این حرکاتو انجام بدم؟
  و ی چیزه دیگه که خیلی زود ارضا میشم؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام خیر طبیعی است
   علتش خودارضایی ترک کنید

 198. توسط : مصطفی رضایی در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۹۴

  ممنون از سایت خوبتون

 199. توسط : nariman در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۴

  سلام ببخشید باید همه ی این حرکاتو انجام بدم یا یکیشو

  • توسط : admin در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۹۴

   یکی کافی

 200. توسط : احسان در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۳۹۴

  سلام.خیلی ممنون برای مقالتون…
  یممنون میشم سوالمو جواب بدید.
  من ۱۹ سالمه و طول آلتم ۴سانت هست..میخواستم بپرسم این مشکلی نداره؟
  پیش کدوم دکتر باید برم(منظورم تخصصشه)
  این قضیه باعث افسردگیم شده…لطفا کمکم کنید

  • توسط : مدیر در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   جهت مشاوره تخصصی حتما به دکتر متخصص اورولوژیست مراجعه کنید

 201. توسط : yaaaaas در تاریخ ۱۴ خرداد ۱۳۹۴

  سلام یکی از روش هارو انجام بدم کافیه
  من میخام فقط اندازش بزرگ تر شه

  • توسط : admin در تاریخ ۱۹ خرداد ۱۳۹۴

   سلام
   بله

 202. توسط : علي در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۴

  سلام و خسته نباشيد
  قابليت رشد الت تناسلي مرد تا چنه سني وجود داره؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۴

   محدودیتی ندارد
   ولی 98 درصد تا اتمام سن بلوغ

 203. توسط : علی رضا در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۴

  باسلام
  من ۲۰سالمه سایزالتم خیلی کوچکه وتاحالاسکس نداشتم خواستم راهنماییم کنید

  • توسط : admin در تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   اگر حدود 9 ثانت است طبیعی
   بهتر قبل ازدواج در این باره تحقیق داشته باشید

 204. توسط : shaian در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۴

  سلام.من پانزده سالمه وطول سایز آلتم وقتی که بزرگه پانزده سانته.آیا این طبیعی؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   طبیعی است

 205. توسط : ali در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۴

  سلام خسته نباشید و ممنون از این مطلب بسیار مفیدتون یه سوال داشتم میشه فقط از تکنیک دوم برای افزایش طول استفاده کرد و جواب گرفتم میدونم شاید سوالم تکراری باشه ولی خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید خییلی ممنون.

 206. توسط : امیر در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۴

  سلام اندازه الت من 5سانتی متر است .الن هم 15سالمه به نظر شما کوچیک نیست؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   بهتر برای مشاوره به پزشک ارولوژیست مراجعه نمایید

 207. توسط : حامد در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۴

  با سلام من 17 سالمه و اندازه آلتم هنگامی که نیمه راسته 6cm ولی وقتی بلند میشه حدود 12cm آیا این اندازه میتونه طرف مقابل رو راضی کنه یا ن

  • توسط : admin در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام به دوست عزیز

 208. توسط : hamed در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۴

  سلام خسته نباشید.من ۱۵سالمه و طول التم ۱۲سانته ایا طبیعیه ؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۴

   بله طبیعی

 209. توسط : علی در تاریخ ۶ خرداد ۱۳۹۴

  ببخشید من سعی کردم این نرمش هارو انجام بدم اما تا یکم لمس میکنم کاملا راست میشه چیکار باید بکنم ؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۹ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   اگرکنترل ندارید بهتر انجام ندهید

 210. توسط : reza در تاریخ ۵ خرداد ۱۳۹۴

  باسلام وتشکر ب خاطر اطلاعاتتون
  منظورتون از اینکه نرمال جهانی 3،9یعنی چی؟؟؟کمتراز9سانت غیر عادیه؟؟؟
  واینک ایا خودارضایی درطول تمرینات باعث بی اثر بودن میباشد یا ن؟؟؟؟ ممنونم

  • توسط : admin در تاریخ ۱۹ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام نرمال جهانی 9.3 است و کمتر از ان هر چقدر پایین تر از این نرم خارج است

 211. توسط : سعید در تاریخ ۴ خرداد ۱۳۹۴

  سلام خسته نباشید؟
  یک سوال داشتم
  من 25 سالمه و الته من در هنگام راست به 12 اینا میرسه ایا موردی ندارد؟
  امکان نزدیکی میشود؟

  • توسط : admin در تاریخ ۶ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   کاملا طبیعی است

 212. توسط : رضا در تاریخ ۲ خرداد ۱۳۹۴

  سلام
  به نظر خودم طول آلتم عادیه اما قطرش زیاده!!!!
  20 ساله هستم و قطر آن به شعاع 6تا 7 سانت است.
  برای نزدیکی با همسرآینده ام مشکل ساز نباشه؟؟؟؟؟؟
  ممنون.

  • توسط : admin در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   در اوایل شاید کمی مشکل باشد ولی واژن زن خود را تطبیق میدهد نگران نباشید

 213. توسط : محمود در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۴

  سلام من 19 سالمه و آلتم 27 سانته وخیلی از این موضوع رنج میبرم میشه راهنمایی کنید.

  • توسط : admin در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام
   به پزشک ارولوزیست مراجعه کنید

 214. توسط : بنیامین در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

  ببخشید اخه رشته بگم واسه من چند سانته اما خودم اصلا راضی نیشتم 23 سالمه اما سانت نکردم تاحالا ولی مطمئنم کوچیده. به نظرت چیکار کنم؟

  • توسط : admin در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام
   کمتر از 9.3 نرمال نیست
   و باید به متخصص ارولوژیست مراجعه کنید

 215. توسط : sepehr در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

  من 18سالمه آلتم22سانته وقتی با کسی نزدیکی میکنم بدلیل دردی که میکشه نمیتونم لذت ببرم و دیر ارضا میشم چیکار کنم

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام
   بیشتر از 8 سانت نباید داخل شود و میتوانید از کرم لوبریکانت استفاده کنید بسیار مفید است

 216. توسط : pezhman در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام ببخشىد خود ارضاىى هم امکان کوچک کردن آلت دارد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام خیر

 217. توسط : علی در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام من 13 سالمه التم از هم سن و سالام خیلی کوچک تر است . حودودا 3 تا 4 سانته خجالت می کشم به خادوادم بگم . چی کار کنم؟

  • توسط : مدیر در تاریخ ۱۱ تیر ۱۳۹۴

   با سلام
   شما به پزشک ارولوژیست مراجعه کنید

 218. توسط : ابولفضل در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام من التم ۶ سانته ولی در حالت راست شدن ۱۰سانته وعرضشم ۳ ایا طبیعیه ۱۷ ساله هستم

  • توسط : admin در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام بلی طبیعی است

 219. توسط : رضا در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام.من ٢ روز دارم يكى از تكنيكهارو انجام مىدم.مى خواستم ببينم فقط يكى از تكنيكهارو انجام بدم كافيه؟؟؟ لطفن جواب بدين

  • توسط : admin در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

   بله دوست عزیز

 220. توسط : علیرضا در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام، آیا این روش محدودیت سنی داره؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام
   خیر

 221. توسط : علی در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

  لطفا جواب بدید خیلی مهمه من ۱۵ سالمه و حس میکنم هنوز به بلوغ نرسیدم آلت تناسلی هم خیلی کوتاهه ۲،۳ سانته این هایی گه گفتین انجام بدم فایده داره؟

  • توسط : admin در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام بهتر
   به متخصص ارولوژیست مراجعه فرمایید

 222. توسط : mehdi در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

  خوب بود من پونزده سالمه طول آلتم ده سانتی متر است تبیین است یانه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام
   طبیعی است

 223. توسط : نیما در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام
  ببخشید من سیزده سالم هست و آلتم در حالت عادی 7 سانتی متر هست و د ر حالت راست 12 سانتی متر…
  آیا این سایز طبیعی هست؟
  لطفا حتما جوابم رو بدین…با تشکر از سایت خوبتون

  • توسط : مدیر در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   نرم جهانی 9.3 است
   کاملا طبیعی است

 224. توسط : حجت در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام خدمت عزیزان و همچنین ادمین
  سایز آلت من سیزده سانتی متره و محیطش هم دوازدهه میشه راهنمایی کنین و بگین که اندازه ش خوبه یا باید این تمرینات رو انجام بدم

  ممنون میشم راهنمایی کنین

  • توسط : مدیر در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۴

   با سلام و عرض ادب
   نرم جهانی 9.3 است
   کاملا طبیعی است

 225. توسط : omid.. در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام یه سوال داشتم الت تناسلی در سن ۱۷چند سانت باید باشد و اگر سایز نرمال پایین تر بود چه باید کرد

  • توسط : admin در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام
   نرمال جهانی حد اقل 9.3 است

 226. توسط : ali در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام ببخشيد شما در مطلب بالا گفتين ٥سانت غير عادي هست منظورتون در حالت خواب بود يا در حالت راست شدن چون من الان در حالت خوابم ٥سانت وكوچيك تره ولي در حالت بيداري ١٢سانت ميشه

  • توسط : admin در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام
   در حالت بیداری برای فرد بالغ بایست حد اقل 9.3 باشد
   پس برای شما طبیعی است

 227. توسط : حسن در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام،من 25 سالمه،طول آلتم 22 و قطرش 6 سانته،،میخوام بزرگترش کنم،کدوم ازین تکنیک ها رو بیشتر انجام بدم؟ ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام
   دوست گرامی الت بزرگ تر از این غیر طبیعی میشود !
   بهتر به جای بزرگ کردن الت تناسلی ، مهارت یک رابطه جنسی سالم و قدرت لذت بخشیدن و حس ارامش رو فرا بگیرید
   ملاعبه و عشق بازی بسیار بسیار مهم تر است

 228. توسط : حامد در تاریخ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

  با سلام ـ ۲۳ ساله هستم وسایزش ۱۴ هست
  آیا محدودیت سن داره و اینکه در مدت یک ماه تا چند سانت اضافه میشه (حتما عدد بگین) ؟
  ممنون از سایت خوبتون

  • توسط : admin در تاریخ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام
   سایز کاملا طبیعی
   معلوم نیست

 229. توسط : علی رضا در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام من ۱۶ سالمه و سایز التم نزدیک به ۱۹ سانته…میخواستم ببینم راهی برای کاهش سایز هست.

  • توسط : admin در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام خیر

 230. توسط : parsa در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام من سیزده سالمه و طول التم پنج سانت است ایا طبیعیه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام
   اگر بلوغ نشده اید بلی

 231. توسط : vahid در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴

  باسلام.من 21سالمه و سایز آلتم9سانتی متر است.میتونمم ازین روشاستفاده کنم؟

  • توسط : admin در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام
   سایز شما طبیعی است و نزدیک به 9.3 که نرم جهانی است میباشد

  • توسط : admin در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴

   با سلام
   سایز شما طبیعی است و نزدیک به 9.3 که نرم جهانی است میباشد

 232. توسط : محسن در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۴

  سلام اندازه الت من حدود ٣یا۴است و پانزده سالمه باید چی کار کنم در زمن اضافه وزنم دارم

  • توسط : admin در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۴

   با سلام به پزشک متخصص مراجعه فرمایید

 233. توسط : میلاد در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۴

  سلام.۲۰ سالمه التم ۱۲ سانته‌‌.چیکار کنم بزرگ بشه.چند سال دیگه میخوام ازدواج کنم

  • توسط : admin در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۳۹۴

   با سلام
   مشکلی نداره دوست عزیز

 234. توسط : امىرى در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۴

  باسلام…
  من 18سالمه الت من 9سانته اىا باىد اىن روش روانجام بدم,لطفا جواب دهىد…
  خىلى مهمه

  • توسط : admin در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۳۹۴

   با سلام تنها راه موجود همین بدون دارو
   ولی تقریبا روی نرم جهانی قرار دارید

 235. توسط : علیرضا در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۴

  با سلام خواهش میکنم جوابمو بدین دارم دیوانه میشم.من پسری 15 ساله هستم سایز آلتم بین15 تا 16 سانته.آیاسایزش کمه یا طبیعیه.بعد من حالت آلتم کمی رو به پایین هستش اما برای بعضی از دوستام رو به بالا هستشمیخواستم بدونم میشه حالتش عوض کرد یا همینجوری خوبه؟؟ خواهش میکنم جواببدین؟؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۴

   با سلام طبیعی است

 236. توسط : حسین در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

  سلام من 13 سالمه اندازه التم 11 سانتی متر در 3 هستش نیازی به بزرک تر شدن اون هست.

  • توسط : admin در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۹۴

   سلام
   خیر

 237. توسط : اسماعیل در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۳۹۴

  سلام خیلی ممنونم از راهکارتون خیلی مفید بود

 238. توسط : ح در تاریخ ۱۸ فروردین ۱۳۹۴

  سلام من28سالمه اندازه آلتم 18هست آیا نیازی به بزرگتر کردن دارم؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۴

   با سلام خیر

 239. توسط : رضا در تاریخ ۱۷ فروردین ۱۳۹۴

  من پسری ۲۰ ساله و مجرد هستم.
  اندازه آلتم نزدیک 18 سانت طول و نزدیک 13 سانت قطر دارد.
  به نظر شما لازم هست که به پزشک مراجعه کنم؟؟؟
  تا به حال با کسی رابطه جنسی نداشته ام.آیا بعدا برای برقراری رابطه جنسی با همسرم دچار مشکل میشوم؟؟؟

 240. توسط : hafex در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۴

  طول الت من 13سانته الانم یه ساله ازدواج کردم و همسرم از اندازه التم ناراضی می باشد سنم 28میباشد .میخوام اندازه التم 16 الی 17 بشه ایا میشه زودتر نتیجه بگیرم

  • توسط : admin در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۴

   با سلام
   نرمال جهانی 9.3 میباشد و میانگین مردان ایرانی 14 ث ثانت
   سایز الت شما کاملا طبیعی است و با توجه به اینکه طول واژن تا رحم نهایت 11 ثانت است الت بزرگ تر باعث ایجاد درد زیاد میشود

 241. توسط : milad در تاریخ ۱۰ فروردین ۱۳۹۴

  سلام من 21 سالمه و سایزه آلتم 10 سانته در صورتیکه اکثر دوستانم حدودا 15 سانت هستند می خواستم بدونم آیا این روش برای من اثر داره تو این سن و این که آیا عوارض هم دارن ؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۲ فروردین ۱۳۹۴

   با سلام طبیعی است

 242. توسط : mehrdad در تاریخ ۹ فروردین ۱۳۹۴

  سلام.من 19 سالمه اندازه آلتم 17 سانته میخواستم بدونم نیازی به انجام این تمرینات دارم

  • توسط : admin در تاریخ ۱۲ فروردین ۱۳۹۴

   با سلام
   خیر به هیچ وجه

 243. توسط : امیر توکلی در تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۳

  سلام خدمت دوستان گلم
  من 15 سالمه اندازه الت تناسلیم در حالت نعوذ 11سانتی متره
  میخواستم بدونم ایا نرمال و استاندارد هست یا نه؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدید
  من خیلی نگرانم حتما جواب بدید

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۳

   با سلام
   طبیعی

 244. توسط : بیداد در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۳

  سلام.ممنونم بابت این مطالب فوق العاده و عای شما دوست عزیز.
  بایستی بگم که من الان حدود یک ماه میشه مه شروع کردم و فوق الهاده جواب داره میده.در حالت معمولی حدود 6 سانت شده و در حالت Erect 16 سانت شده.خیلیم راضیمم.واقعا ممنونم ازتون.

 245. توسط : ................. در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۳

  آیا آلتی به طول 10 سانتی برای یک ÷سر 13 ساله بزرگ است؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۳

   با سلام خیر

 246. توسط : رضا در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۳

  ضمنا فراموش کردم که بگویم، من پسری 20 ساله و مجرد هستم.
  تا به حال با کسی رابطه جنسی نداشته ام.آیا بعدا برای برقراری رابطه جنسی با همسرم دچار مشکل میشوم؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۳

   با سلام
   حتما باید اموزش های لازم رو یاد بگیرید
   در قیمت زناشویی سایت تمام اموزش ها موجود است

 247. توسط : بردیا.ن در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۳۹۳

  سلام من 25سالمه و طول آلتم 9سانته هنگام نزدیکی اعتماد به نفسم فوق العاده پایین میاد. واقعا راه دیگه ای وجود داره که زودتر بشه به نتیجه رسید؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۹۳

   با سلام

   سایز نرمال جهانی 9.3 است
   و یک مرد با این حدود سایز میتواند با مهارت رابطه جنسی همسر خود را به اوج لذت یعنی ارگاسم و.. برساند

   دقت فرمایید طول واژن بیش از این نیست و الت بزرگ تر باعث دردناک شدن رابطه میشود !!

   پس سعی کنید مهارت را بیاموزید تا همسرتان شما را بهترین و جذاب ترین مرد دنیا بداند

 248. توسط : محمد در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۳

  سلام من 14 سال دارم و طول آن 15 سانت است آیا کوچیکه یا نه؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۳

   با سلام
   طبیعی است

 249. توسط : MAHDI در تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۳

  سلام..شانزده سال دارم و اندازه ی التم 9 سانته میخواستم بدونم ایا باید به پزشک مراجعه کنم یا طبیعی هست لطفا جواب دهید؟

  • توسط : admin در تاریخ ۷ اسفند ۱۳۹۳

   با سلام
   نرمال جهانی 9.3 است

   نیازی به پزشک نیست دوست عزیز برای سه دهم !

 250. توسط : امین در تاریخ ۴ اسفند ۱۳۹۳

  آیا مصرف سیگار کاملا جلوی تاثیر این روش رو میگیره یا تاثیرشو کم میکنه ؟

  • توسط : admin در تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۳

   با سلام
   سیگار خیلی بیشتر از ان که تصور کنید مخرب است دوست عزیز

 251. توسط : فی فی در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۳

  سلام.اگه کسی فقط بخواد طوله التشو اقزایش بده و قطرش زیاد نشه ,ایا بازم باید تمرینات جلکینک رو انجام بده?من دوسدارم طولشو زیاد کنم اما قطرش ثابت بمونه

 252. توسط : امیر در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۳

  باسلام
  28سال سن دارم سایز آلتم حالت عادی 8سانتیمتر ویه بیضه دارم آیا برای زندگی زناشویی بر به مشکل میخورم؟!
  ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام
   نرمال جهانی 9.3 است ولی با اگاهی کامل از رابطه جنسی و مهارت های به ارگاسم رساندن شریک مشکلی نخواهید داشت انشالله

 253. توسط : mm در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۳

  سلام
  من دیابت نوع یک دارم
  وقند بالا باعث کوچیک شدن آلتم شده
  و22سالمه آیا جوابی میگیرم اینای ک گفتین رو امتحان کنم
  الانم قندم کنترل.

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام
   به پزشک مراجعه کنید مورد شما خاص است

 254. توسط : امیر در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۳

  سلام من آلت تناسلیم بین11ونیم خواستم ببینم خوبه چهارده سالمه

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام
   کاملا طبیعی است

  • توسط : admin در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام
   کاملا طبیعی است

 255. توسط : ahmad در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۳

  بله متشکرم. ولی بهرحال برای انجام این تکنیک ها اگر آلت تناسلی در حین کشیدن به حالت نیمه راست در بیاد مشکلی بوجود میاد ؟ یا مثلا تاثیر این کار از بین میره ؟

  اگر اینطور باشه چه راه حلی وجود داره ؟

 256. توسط : محمد در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۳

  سلام ممنون از زحمات شما
  آیا تا الان کسی بوده که با انجام این روش 2 یا 3 سانت یا کمتر و بیشتر طول التش اضافه شده باشه
  آیا در بدن های مختلف تاثیرش متفاوته ؟ یا برای همه یه جور جواب میده ؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام
   بیشتر به سن مربوط است

 257. توسط : ahmad در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۳

  با سلام. ممنون از مطلب خوبتون
  من ۱۸ سالمه و اندازه آلتم ۱۴.۵ سانته. آیا طبیعیه؟

  مشکلی که من با این روش دارم اینه که بعد از ۴،۵ بار انجام حرکت کششی آلتم از حالت شل به نیمه سفت تغییر حالت پیدا میکنه. آیا این باعث اختلال در حرکات میشه ؟ اگر موجب اختلال میشه من باید چیکار کنم که در حین انجام حرکات این مشکل پیش نیاد؟

  • توسط : admin در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام
   سایز طبیعی است
   به هیچ وجه نیاز به این تمرین ها ندارید

 258. توسط : سعید در تاریخ ۵ بهمن ۱۳۹۳

  با سلا و خسته نباشید،مطالبی که درون سایتتون گذاشتین واقعا عالیه و لی همونطر که دوستان هم گفتن خیلی وقت گیره و برا هرکسی انجام دادنش مقدور نیست.خواهش میکنم مطالبی که با صرف وقت کم و بدون عوارض بتوان به نتیجه رسید را در سایت البته اگه هست رو بگذارید.با تشکر فراوان از مطالب خوبتون.

 259. توسط : Hamid. cj در تاریخ ۴ بهمن ۱۳۹۳

  خیلی میخوامت مرسی قبلا,14بود داره کمکم به15 میسره مرررریی

  • توسط : admin در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۳

   با سلام
   خوشحالیم مفید بوده است

 260. توسط : hamid در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۳

  خیلی خوبه من 2روزه شروع کردم بد نیست خیلی خیلی ممنون ایشالا که نتیجه بده .اگه برای افزایش و جهش اب کمر هم مطلبی دارید بزارید ممنون میشم، با سپاس فراوان

 261. توسط : احمد در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۳

  عالی بود…ممنون از شما…!

 262. توسط : محمد ام در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۳

  سلام داداش من 18 سالمه آلتم 13 سانته
  تا چند سالگی رشد میکنه؟
  اگه نهایت رشدش تا 18 سالگیه یه خاکی بریزم تو سرم

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ دی ۱۳۹۳

   با سلام
   طبیعی

 263. توسط : Mohammad در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۹۳

  سلام من سیزده سالمه و سایز التم بین 15_16هست. میخواستم بدونم طبیعیه

  • توسط : admin در تاریخ ۲۷ دی ۱۳۹۳

   با سلام
   طبیعی

 264. توسط : حمید در تاریخ ۹ آذر ۱۳۹۳

  ببخشید آلت تناسلی من 12سانتیمتر است مشکلی برای رابطه برقرار کردن داره یا خیر منتظر جوابتون هستم

  • توسط : admin در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۳

   با سلام
   خیر ولی حتما بایست از لحاظ عمل رابطه جنسی بسیار دانا شوید که این مورد پوشیده شود

 265. توسط : علیرضا در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۳

  سلام آیا این دستگاه های اکستندر مگنت دار برای افزایش قطر و طول آلت همین کار رو میکنه؟؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۳

   با سلام
   خیر تایید نمیشود

 266. توسط : reza در تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۳

  سلام
  ممنونم از مقاله تون
  ولی من حدود یک ماهه این کار رو میکنم اصلا تاثیر نداشته، میشه لطفا راهنماییم کنیدخیلی نگران زندگیم هستم

  • توسط : admin در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۳

   با سلام
   ممنون دوست عزیز
   به پزشک متخصص مراجعه فرمایید تا اقدامات تخصصی صورت بگیرد

 267. توسط : mohammad در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۳

  سلام.مطالبتون واقعا عالی بود. خدا خیرتون بده

 268. توسط : هارلي در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۳

  سلام دوستان بنده تمارين را انجام دادم و در روزهاي اول تاثيرش را ديدم فکر کنم تا انتهاي زمان تعيين شده نتيجه بدهد.

 269. توسط : omid در تاریخ ۲۹ مهر ۱۳۹۳

  سلام… میگم بجای لوبریکانت بهتر نیست از یه روغنی که از گیاه جینسینگ درست شده استفاد کنیم؟؟ آخه این گیاه برای تقویت و رشد آلت خیلی موثره.. یه روغنی پیدا کردم به اسم bigger تو ایران هم بفروش می رسه که حاوی جینگسینگ هستش… میشه یه تحقیق بکنین ببینبن این روغن اصلا فایدهای داره یا نه… منتطر جوابتون هستم

  متشکرم…

  • توسط : admin در تاریخ ۲۹ مهر ۱۳۹۳

   با سلام
   روغن های متفرقه ریسکشون بالا و باید با پزشک متخصص در میان گذاشته شوند

 270. توسط : Kia در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۳

  سلام و تشکر بابت مطالب خوبتون میخواستم بپرسم این روش هایی که ذکر کردین برای افراد از چه سنی به بعد مفید و کارسازه ؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۳

   سن مشخصی ندارد .

 271. توسط : امیر در تاریخ ۲۱ مهر ۱۳۹۳

  ضمن سپاس فراوان از اطلاعات مفید عارضم که بنده از کوچک بودن سایز احساس افسردگی میکنم باتوجه به وقتگیر بودن این موارد آیا راهی هست که زودتر به نتیجه برسم؟

  • توسط : admin در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۳

   با سلام به پزشک متخصص مراجعه فرمایید

 272. توسط : اتابك در تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۹۳

  مسلام راستشو بخواين من ميترسم اين روش عوارض داشته باشه

 273. توسط : كوروش در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۳

  واقعاً موثر بود هم جلسات اول تاثيرشو ديدم

 274. توسط : نیما در تاریخ ۲۹ مرداد ۱۳۹۳

  سلام من سایزم 12هست و نگران این وضم.دانشجوی بزشکیم و یکی از دوستانم این روشو بیشنهاد داد ولی انجام ندادم.من کارایی کردم که فکر میکنم بخاطر اونا این اتفاق افتاده.ازتون میخوام راهنماییم کنید

 275. توسط : ارام در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

  با سلام بعضي قرص هاي خارجي در سايت هاي غير ايراني تبليغ ميشود كه در ايران براي فروش نيست ايا ممكنه اين قرص ها براي افزايش الت جواب بده ،مثل قرص alpha fuel XT

  • توسط : admin در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

   با سلام به هیچ وجه توصیه نمیشه
   فقط با تجویز پزشک متخصص از این داروها میتوان استفاده کرد

 276. توسط : ahmad در تاریخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

  واقعا ۲۰۰تا۳۰۰بار زیاده

 277. توسط : احمد در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۳

  خیلی وقت گیره

 278. توسط : akbar در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۳

  سلام – ممنون از راهنمائی هاتون موثر واقع شد داروها اصلا” باعث ناتوانی و ضرر میباشد

  دعاتون میکنیم

 279. توسط : علی در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۳۹۳

  سلام .ممنون از راهنمایی کارساز شما

 280. توسط : mohsen در تاریخ ۷ فروردین ۱۳۹۳

  ممنون خیلی مفیدبود

 281. توسط : حسین در تاریخ ۴ فروردین ۱۳۹۳

  سلام برای محمد میخواستم بگم از عوارض استفاده از دارو ها و پمادها اقیم شدن شخص است یعنی شخص هرگز صاحب فرزند نخواهد شد.
  با تشکر از مطالب خوبتون

 282. توسط : رضا در تاریخ ۳ فروردین ۱۳۹۳

  سلام داداش واقعا مطالبی که جمع کردی خوبه و خیلی بهتر از سایت های چرت و پرتی هست که الان میبینیم ممنونم از از گفته هات خیلی استفاده کردم
  موفق باشی

 283. توسط : siavash در تاریخ ۲۱ بهمن ۱۳۹۲

  سلام مرسی از توصیه هات…. :evilgrin:

 284. توسط : محمد در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۲

  واسه من 15 سانته.
  مسخواستم 18 سانت بشه.
  اگه از قرص یا پماد استفاده کنم عوارض داره؟
  ممنون از مطالبتون این روش خیلی وقت گیره.

  • توسط : admin در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۲

   بله برخی از پماد ها و قرص ها عوارض خاص خودشون رو دارن

 285. توسط : یوسف پلنگ در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۲

  عالی بود :blush: متشکرم

 286. توسط : فرشاد در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۲

  ممنون عالی بود

 287. توسط : ali در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۲

  سلام دوست گرامی روش خوبیه همانطور که دوستان هم گغتن وقت گیر هست اگه روشی سریعتر و زود بازده ارائه بدید ممنون میشم

  • توسط : admin در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۲

   سلام علی جان
   فعلا مقاله ی معتبری که تمرین های زود بازده تر ارائه کرده باشه پیدا نکردم

 288. توسط : behrooz در تاریخ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

  با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم این تمرینات رو باید تا چه مدت انجام دهیم اینکه نوشته بودین در کمتر از یک ماه اثرخود رو نشون میده و تا شش ماه کامل میشه یعنی تا شش ماه باید تمرینات رو انجام داد؟
  ممنون از مطالب مفیدتون

 289. توسط : ک در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

  سلام
  خودم تقریبا به این نتیجه رسیده بودم که با ورزش دادن میشه آلت رو بزرگتر کرد و با خوندن مقاله شما خیالم راحت شد که با این تکنیکهایی که شما نوشته بودید شدنیه البته آلت من 15 سانت است اما من بیشتر نارحت از اینم که محیطش بزرگته حالا نگرانیم از اینه که این روش باعث بزرگی محیطش نمیشه؟ و سوالم هم اینه که آیا میشه با این روش محیطش رو کوچکتر کرد؟
  بازم ممنون از مطالب مفیدتون.

 290. توسط : سلمان در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

  خوب بود ولی خیلی وقت گیره

 291. توسط : علی در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۲

  سلام راهکاره خوبیه برای کسانی که خونه مجردی دارن اگه یه کی نیم ساعت بره تو حموم چی فکر میکنن اگه میشه روش دیگه پیشنهاد بدین ممنون میشم باشکر که وقت میزارین

 292. توسط : مهدی در تاریخ ۳ آذر ۱۳۹۲

  خوب بود ولی ادم بیکارمیخواد وحوصله/راه سریع نداری دکتر :blush:

 293. توسط : Dvidev در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

  با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر سایت.خاستم تشکر کنم بخاطر مطالب مفید،برام خیلی جالب بود به اطلاعاتم اضافه شد.ممنون مرسی از زحماتت

  • توسط : admin در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

   سلام خدمت شما
   خواهش می کنم .اطلاع رسانی وظیفس…
   امیدوارم مفید باشه.
   بازم به سایت سر بزنید.

 294. توسط : رهام در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۲

  سلام
  آلت من 26 سانته
  نمیدونم باید چیکار کنم
  راهی نیست حداقل 8،7 سانت کوچیکتر بشه♥
  درضمن تو این وضعیت با هرکسی نمیتونم رابطه داشته باشم

  • توسط : admin در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۲

   سلام رهام جان
   خیر متاسافانه مقاله ای درباره کوچک کردن سایز آلت مردان هنوز پیدا نکردم و بعید میدونم پیدا شه.

 295. توسط : ارمان در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۲

  اقا اگه جواب بده که دمت گرم خیلی عالیه سپاس گزارم از مطالبی که گذاشتی

  • توسط : admin در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۲

   انشاالله جواب میده آرمان جان
   شماهم زیاد رو سایز حساسیت نشون نده.

 296. توسط : کيوان در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۲

  سلام آفا علي ممنون خوب بود

  • توسط : admin در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۲

   سلام آقا کیوان
   امیدوارم مفید بوده باشه

 297. توسط : سعید در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۲

  سلام. ممنون از ارایه راه کارهای مفید شما. نظرتون در مورد وسایلی مثل لارجرباکس یا پمپ های بزرگ کننده الت چیه؟ ایا اون ها هم موثرند و اثرات سوئی ندارند؟
  ممنون

  • توسط : admin در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۲

   سلام سعید آقا
   ممنون.خوشحالم مقاله “راه های افزایش سایز آلت مردان” مفید بوده
   برای اون دسته از وسایل ها هم سعی می کنم مقالاتی قرار بدم زودتر
   تاثیر دارن ولی عوارض رو هنوز مقاله ای براش پیدا نکردم

 298. توسط : ehsan در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۲

  من التم ۱۵ سانته واحساس میکنم که باید بزرگ تر بشه این روش برای همه جواب میده

  • توسط : admin در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۲

   سلام خدمت شما
   بله این یک روش عمومی هست.

 299. توسط : Artush در تاریخ ۷ آبان ۱۳۹۲

  باسلام و خسته نباشید مطالبی که تو سایتتون هست واقعا عالیه.امیدوارم این روال رو ادامه بدین.مرسی

  • توسط : admin در تاریخ ۷ آبان ۱۳۹۲

   سلام و درود
   ممنون نظر لطفتونه
   بازم سر بزنید خوشحال میشمXمطالب داغ روز

عکس زیباترین زنان جهان در سال 2018

عکس بهاره رهنما بعد از کاهش وزن ۴۰ کیلویی