راه های افزایش سایز آلت مردان بدون دارو - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

سریال دستت را به من بدهسریال دستت را به من بده
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

خانه / آموزش مسائل زناشویی / مقالات عمومی / راه های افزایش سایز آلت مردان بدون دارو

راهای افزایش سایز الت مردان بدون دارو

راهای افزایش سایز آلت مردان بدون دارو

نکته اول : دوست عزیز ۹۵ درصد شما که به اشتباه فکر میکنید التتون غیر طبیعی ، اگر الت شما حد اقل ۹ سانت است طبیعی است 

در ضمن البت کمتر از ۵ سانت مشکل جدی محسوب میشود و الی با مهارت کافی با التی با  حد اقل بین ۵ تا ۹ سانت نیز میشود همسر را به ارگاسم رساند 

نکته بسیار مهم : این روش ها برای افراد متاهل فقط توصیه میشود ان هم به کمک همسر ، برای افرادی که مجردند و یا سن آن ها کمتراز 

۲۰ سال میباشد به هیچ وجه توصیه نمیشود

روش پنیمور به عنوان یکی از معتیرترین روشهای بزرگ کردن آلت تناسلی در دنیا میباشد . این روش که بر پایه یکسری تمرینات مخصوص روزانه بنا  شده است ، در حقیقت بی عارضه ترین روش محسوب میشود . این روش سالهاست که در کشورهای آمریکایی و اروپایی استفاده میشود .تا به امروز تحقیقات مفصلی بر روی این روش انجام شده و امروزه توسط پزشکان سکسولوژیست در سراسر دنیا توصیه میشود…

مشاهده شده است که اگر این تمرینات را به دقت و بدون وقفه انجام دهید ، معمولاً اثر آن بعد از سه هفته تا یک ماه شروع شده و تا ۶ماه کامل میشود . معمولاً بین٢ سانتیمتر به محیط آلت تناسلی اضافه / ١ تا ۵ / ۳تا ۱۰ سانتیمتر به طول و حدود ۵ میشود.درصد موفقیت این روش تا به امروز % ٩٨ گزارش شده است .دیده شده است که بروز آثار این روش به یکسری از فاکتورهای فردی ارتباط دارد .بطور مثال سیگار باعث تضعیف آثار این روش شده و برعکس ، تغذیه مناسب و مرتب انجام دادن این تمرینات باعث تقویت این روش میشود . 

مطالعات نشان داده عوامل خارجی نیز میتواند در رشد و نمو آلت تناسلی نقش داشته باشد . همانطور که ذکر شد سیگار از جمله عوامل مهم با اثر منفی بر روی این روش است . متاسفانه گزارش شده است که آلودگی هوا در نواحی شهری هم همانند سیگار دارای اثر منفی میباشد . همچنین لباسهای زیر تنگ ، مایوهای شنا و لیاسهای تنگ ورزشی مثل لباسهای سوارکاری هم اثر منفی دارند و یرعکس ورزش ، بخصوص ورزشهای پر تحرک مثل دویدن ، شنا و … اثری بسیار مطلوب بر این روش دارد 

روشهایی که از انجام آنها باید اجتناب کرد

استفاده از دارو : بسیاری از سایتها با استغاده از تبلیغات کاذب اقدام به فروش قرص هایی برای افزایش سایز آلت تناسلی میکنند ، باید توجه کرد که تاکنون هیچ دارویی برای این امر ساخته نشده است و تمامی این قرصها بی تاثیرند. استفاده از دستگاه مکنده : این روش که به ساکشن آلت تناسلی معروف است ، به دلیل مکیدن آلت باعث رسیدن خون بیشتر به آلت تناسلی شده که این روش همراه با درد و کبودی عضو میباشد. 

استفاده از وزنه : این روش که در قدیم مرسوم بوده ، وزنه های مختلفی را به مدت حدودا ۲۰ دقیقه به آلت تناسلی وصل میکردندکه این روش باعث بیماری قانقاریا میشود. 

عمل جراحی : روشی کاملا خطرناک همراه با درد زیاد و احتمال مرگ !!!در این روش با استفاده از عمل جراحی پلاستیک مقداری چربی به آلت تناسلی تزریق میکنند که علاوه بر هزینه بالای جراحی ، مدت زمان دوره نقاهت زیاد است 

نکته هایی در این زمینه

* سایز آلت تناسلی در مردان بین ۱۱ تا ۱۵ سانتیمتر میباشد ، همچنین استثناعاتی هم وجود دارد ولی به خاطر داشته باشید کوچکی آلت زمانی مشکل ساز است که طول آن کمتر از ۵سانتیمتر باشد و نتوان عمل نزدیکی را انجام داد ، در همین رابطه ( بزرگ بودن آلت تناسلی ) افرادی هستد که با داشتن آلتی ۲۰ سانتی از بزرگی آن رنج میبرند و باید اضافه کرد درصد کمی از زنان قادر به تحمل آلتی بزرگتر از ۲۰ سانتیمتر هستند . 

* این تمرینات باید بطور مستمر و پیگیر انجام و با دقت به دستورات آن عمل شود تا حداکثر اثر را نشان دهد . 

* اثر این تمرینات ممعمولاً در مدت کمتر از یک ماه ظاهر و تا شش ماه کامل میشود . 

* تمام این تمرینات باید ۵روز در هته انجام شود و ۲ روز متوالی هم استراحت کرد . 

* بهتر است موهای اطراف آلت تناسلی را کوتاه کنید . 

* باید دقت کنیم هدف از این تمرینات بزرگ کردن آلت تناسلی میباشد و نباید در اثر زیادهروی به خود آسیب وارد کنید . 

* اگر درد و یا هرگونه زخم در اثر این تمرینات انجام شد ، باید بدانید زیاده روی کرده اید و باید استراحت کنید تا درد برطرف شود . 

* باید دارای ذهنی مثبت باشید تا بهترین اثر را دریافت کنید . 

خلاصه برنامه روزانه

١- استفاده از حوله گرم ( ١ دقیقه) 

٢- تمرینات کششی ( ۲۵ تا ۳۰ دقیقه) 

٣- تمرینات رشد و گردش خون ( ١ دقیقه) 

۴- استفاده ار ماده لیز کننده 

۵- تمرینات جلکینگ ( ۱۰ تا ۲۰ دقیقه) 

۶- ماساژ و گرم کردن ( ۵ تا ۱۰ دقیقه) 

١- استفاده از حوله گرم 

یک حوله یا پارچه تمیز را انتخاب کرده و توسط گرما و یا در آب گرم آن را گرم کرده و به مدت ۱دقیقه به دور آلت تناسلی بپیچید و یا اگر میخواهید تمرینات را در حمام انجام دهید میتوانید به مدت ۳۰ ثانیه آلت تناسلی را زیر آب گرم نگه دارید .این کار باعث افزایش خونرسانی و الاستیسیته آلت تناسلی میشود .هر چه خونرسانی به آلت تناسلی بهتر باشد ، رشد آن بهتر و سریعتر خواهد بود . 

٢- تمرینات کششی 

این تمرین باعث افزایش طول آلت تناسلی میشود .افرادی که میخواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد طولی داشته باشد میتوانند بیشتر از این تکنیک استفاده نمایند .چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما میتوانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید . این تمرینات را میتوانید در حالت ایستاده و یا نشسته انجام دهید که به شرح زیر میباشد .نکه مهم در مورد این تمرینات این است که حتماً آلت تناسلی شل باشد ، زیرا در غیر اینصورت آثار تمرینات ظاهر نخواهد شد . 

تکنیک اول

سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید Flaccid الف : در حالت استراحت یا (آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود) 

ب : آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که میتوانید (نباید احساس درد داشته باشید) و به مدت ۵دقیقه نگه دارید ، بعد از هر یک دقیقه آن را آرام رها کرده و به مدت چند ثانیه استراحت کنید و سپس دوباره انجام دهید. 

ج : بعد از ۵دقیقه اول به مدت ۱دقیقه آلت تناسلی را ریلکس کرده و ۳۰ بار آنرا درحالت شل) بچرخانید . ) 

د : مراحل فوق را در چهار جهت دیگر )بالا ، پایین ، چپ و راست (انجام دهید و بعد از هر ۵ دقیقه در هر جهت ، مرحله ج را تکرار کنید . 

ه : بعد از اتمام مراحل فوق به مدت ۱دقیقه ، آلت تناسلی خود را ۱۰ بار به سمت جلو بکشید . 

تکنیک دوم

این تکنیک بسیار شبیه تکنیک اول است و بارها این تکنیک با موفقیت روبرو بوده است . سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید 

الف : در حالت استراحت(آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود) 

ب : آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که میتوانید (نباید احساس درد 

داشته باشید) و به مدت ۱دقیقه نگه دارید و سپس آنرا آرام رها کرده و به مدت چند 

ثانیه (حدوداً ۱۰ ثانیه) به آن استراحت دهید . 

ج : عمل فوق را ۱۵ تا ۲۰ بار تکرار کنید و سپس به مدت ۱۰ دقیقه استراحت کنید . 

تکنیک سوم

سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید الف : در حالت استراحت یا (آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود) 

ب : به صورت ریتمیک آلت تناسلی را به تعداد ۱۰ بار و هر بار به مدت ۱۵ ثانیه آنرا به سمت جلو بکشید و رها کنید. 

ج :عمل فوق را در سه جهت راست ( ۱۰ بار) ، چپ ( ۱۰ بار) و پایین ( ۱۰ بار) تکرار کنید. 

د : سر آلت را کمی بمالید تا به حالت نیمه راست شده برسد ، سپس آلت را گرفته 

آن را در حالتی که میچرخانید به سمت بیرون بکشید و سپس رها کنید (نباید آنقدر بکشید که درد ایجاد شود) 

ه : سپس عمل فوق را در دو جهت راست و چپ تکرار کنید . 

٣- تمرینات رشد و گردش خون 

بعد از تمرینات کششی حتماً باید تمرینات رشد و گردش خون را انجام داد ، زیرا باعث افزایش گردش خون در آلت تناسلی شده و موجب رشد آن میشود .روش کار به این شکل است که آلت تناسلی را به سمت جلو نگه داشته و با دست دیگر ضربات آرامی به آن وارد کنید ( ۳۰ بار) . باید مواظب باشید تا ضربات به مناطق حساس مانند بیضه ها برخورد نکند . 

۴- استفاده ار ماده لیز کننده 

قبل از شروع تمرینات جلکینگ میبایست به مقذار کمی ماده لیز کننده مانند ژل لوبریکانت را بر روی آلت تناسلی بمالید زیرا باعث راحتی در انجام تمرینات جلکینگ میشود . 

۵- تمرینات جلکینگ 

این تمرین باعث افزایش محیط آلت تناسلی میشود .افرادی که میخواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد محیطی داشته باشد میتوانند بیشتر از این تمرین استفاده نمایند. چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما میتوانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید . نکته مهم این مرحله انجام این تمرینات در حالت نیمه راست شدۀ آلت تناسلی میباشد . 

تکنیک اول

پس از استفده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی نیمه راست شد ، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده پس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و آن را بدوشید ، باید حتماً حرکت دست و تماس آن با آلت به سمت جلو باشد ، سپس همین کار را با دست راست انجام دهید . با این کار سر آلت تناسلی شما قرمز و بزرگ میشود (به علت تجمع خون) که این امر مورد انتظار است ، در این مرحله از دست زدن به نوک آلت بپرهیزید زیرا بسیار حساس است . اگر در حین این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاًشد و یا نزدیک به حالت انزال رسیدید باید کمی صبر کنید تا دوباره به حالت نیمه راست برگردد . این روش را درهفته اول ٢٠٠ تا ٣٠٠ بار ، در هفته دوم ٣٠٠ تا ۵٠٠ بار و در هفته های بعد ۵٠٠ بار و یا بیشتر انجام دهید . 

تکنیک دومپس از استفاده از لوبریکانت ، در حالت شل مانند عمل دوشیدن ، با استفاده از هر دو دست آلت را به سمت پایین و خارج(مانند تکنیک قبل) بدوشید . این تمرین باید در حالت شل انجام گیرد و اگر در حین این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاًErect شد و یا نزدیک به حالت انزال رسیدید ، باید کمی صبر کنید تا دوباره به حالت استراحت و یا شل برگردد . عمل فوق را ١٠٠ بار انجام دهید .به مدت دو هفته در هر بار تمرین عمل فوق را ١٠٠ بار انجام دهید و در هفته های بعد این کار را به ٢٠٠ بار در هر تمرین برسانید . 

تکنیک سوماین تمرین برای کسانی توصیه میشود که میخواهند سر آلت تناسلی خود را هم بزرگ کنند . پس از استفاده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی به حالت نیمه راست شده درآمد، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده سپس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و دست را نزدیک سر آلت به مدت ۵ثانیه نگه دارید .سپس این عمل را با دست دیگر انجام دهید.این کار را میتوانید به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در هر تمرین انجام دهید 

۶- ماساژ و گرم کردن  پس از انجام مراحل ذکر شده نوبت ماساژ و استراحت میرسد که باید به  نرمی انجام شود .میتوانید از حوله گرم نیز استفاده کنید و در پایان میتوانید آلت تناسلی را شسته و آن را خشک نمایی

دسته بندی :
 • ۵۶۷ دیدگاه
 • سعید
 • ۰۵ اسفند ۱۳۹۱
 • 74,734 بازدید
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
 1. Stinger گفت:

  سلام من ۱۷ سالمه و طول آلتم ۱۱ سانته آیا امکان رشد طبیعی هس؟
  یا باید مراحل بالا رو انجام بدم
  ممنون

  • سعید گفت:

   با سلام
   به صورت طبیعی نیز امکان رشد هنوز وجود دارد ولی بسیار کم
   البته سایز فعلی کاملا طبیعی

 2. محمد گفت:

  جدی میگی ؟

 3. میلاد گفت:

  من ۱۷ سالمه ۱۶ سانت التمه بیشتر از این هم رشت میکنه؟

 4. Erfan.un گفت:

  ایول دکتر خسته نباشی ده بار ده بار سوالارو با حوصله جواب میدی خداقوت دکی جون

 5. hadi گفت:

  سلام دکتر خسته نباشید. در سن ۲۰ سالگی طول الت چند سانت باشه خوبه و کافیه؟

  • سعید گفت:

   با سلام و عرض ادب

   حداقل 9.3 و به طور میانگین 13.5 میباشد ولی هرچقدر بیشتر باشد متناسب با ژنتیک شما مشکلی ندارد

 6. امیرحسین گفت:

  سلام من 21سالمه طول التم12سانت هست چه کار کنم سریع طولش افزایش پیدا کنه؟

 7. ارش گفت:

  سلام خسته نیاشید ارش ۲۰
  میخواستم بدونم ژل لوبریکانت چیه واز کجا میتونم تهیش کنم؟؟؟

 8. امید گفت:

  سلام ممنون از زحمات دکتر .من التم در حالت 22 سانت هست ولی کج مایل به چپ هست درد زیاد رو.وارد میکنه .راهی داره صاف بشه از وسط کمر الت کج هستش.ممنون

 9. امین گفت:

  سلام
  میشه لطفا جواب بدین
  این روش پس برای چه کسانی جواب میده که برای من چون سی ساله هستم امکان رشد وجود نداره؟
  اونای که قبل از سن بلوغ هستن خیلی راحت کی تون افزایش سایز داشته باشن
  مشکل کوچیکی آلت برای ما هاس که سن بلوغ رو رد کردیم

 10. امین گفت:

  سلام…
  آقای دکتر من سی ساله هستم تازه ازدواج کردم آلتم ده سانته و همسرم خیلی شاکیه در حدی که در حال جدا شدن هستیم.
  راستی من چاق هستم
  میشه کمکم کنید؟
  با این تمرین ها میشه سایز آلتم بزرگتر بشه؟
  فقط تورو خدا نگید طبیعیه

  • سعید گفت:

   با سلام
   فقط تورو خدا نگید طبیعیه : حداقل نرم سایز آلت ۹٫۳ است , مشکل شما عدم توانایی برای ارضا همسر که باید در این خصوص مقالات مناسب مطالعه نمایید تا بتوانید از نظر جنسی همسرتون تامین کنید .
   در خصوص این که همسرتون میخواهد جدا بشه پیشنهاد میکنم حتما به یک مشاوره زن هر دو مراجعه کنید و عجولانه تصمیم نگیرید .
   در مورد افزایش سایز آلت متاسفانه امکان رشد در این سن هیچ تضمینی ندارد و پیشنهاد میکنم حتما به یک ارولوژیست مراجعه کنید

 11. سروش گفت:

  من سیزده سالمه سول التم در حالت خواب ۴و درحالت کشیده به ۷میرسد زود جواب بدین ایا من دچار کوچکی الت شده ام

  • سعید گفت:

   با سلام
   دوست عزیز ممکن است هنوز بلوغ شما نیز شروع نشده باشد پس فکر کردن به این مسائل اصلا مناسب سن شما نیست
   برا این که خیال شما راحت بشه بدونید که ۴ سال زمان میبرد تا بلوغ کامل شود و بدن رشد کاملی برسد

 12. Amir گفت:

  با سلام ، ممنون میشم به سوالم جواب بدید ، من ۱۵ سال سن دارم ، قدم ۱۷۶ وزنم ۸۶ کیلو ، آلت تناسلیم در حالت نعوظ ۱۰ سانته ، این مسئله اذیتم میکنه ، راهی هست برای درمان ، آیا این اندازه برای سن من غیر طبیعیه ، آیا کاهش وزن تاثیری داره ؟ ممنون از سایت بینظیرتون

 13. سهراب گفت:

  با درود
  حالا برای اونایی که گنده هست راهی وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 14. یاسین گفت:

  سلام ممنون از سایت خوبتون عالی بود
  فقط یه نکته ای برای افزایش قطر در تمام مواردی که نام بردین نوعی خودارضایی بود و من هرگز نمیتوانم خودارضایی کنم.
  حال برای افزایش قطر آلتم کار دیگری نمیتوانم بکنم؟؟؟

  • سعید گفت:

   با سلام , در ابتدا پست این نکته آورده شده است که این روش ها برای افراد متاهل فقط توصیه میشود ان هم به کمک همسر ، برای افرادی که مجردند و یا سن آن ها کمتراز ۲۰ سال میباشد به هیچ وجه توصیه نمیشود.
   با افزایش وزن این اتفاق خواهد افتاد , قرص و دارو نیز برای این کار هست ولی توصیه نمیشود

 15. رضا گفت:

  راستی کاملا التم ور زمان شل دفن شده است انگار هیچ چیزی وجود ندارد

 16. رضا گفت:

  سلام میخواستم بدونم اگه فقط تمرینات طولى یا کششى رو انجام بدیم جواب میده در طول یا باید حتما همراش تمرینات جلکینگ و بقیه رو انجام بدیم؟

 17. حميد گفت:

  سلام من سیزده ساله هستم در حالت نعوظ ۹ سانت میشه

 18. عرفان گفت:

  سلام و وقت بخیر خوشحال میشم جوابمو بدین بااینکه میدونم سرتون شلوغه من ۲۵ سالمه میخواستم ببینم نوشتین تا ۵ سانت افزایش میده ایا تواین سن هم ممکنه این میزان افزایش یابد لطفا فقط بله یا خیر طول التم ۱۵ هست ممنون میشم میدونم طبیعی ولی کنجکاو شدم توروخدا جواب بدین باتشکر

  • سعید گفت:

   با سلام چون سایز التتون کاملا طبیعی خیلی صریح میگم , در این سن رشد الت متوقف شده است و هر تلاشی صرفا روحیه شمارا بهم میریزد

 19. ابی گفت:

  ۱۳سال و نیم طول الان در حالت شل ۴ و در حالت سفت ۷ سانتی متر است

 20. ابی گفت:

  در حالت نعوظ ۷سانت

 21. nashenas گفت:

  سلام دکتر خسته نباشین
  ببخشید من ۱۴سال و پنج ماهم هست یعن متولد ۸۱
  التم در حالت نعوظ حدود ۸الی ۹سانت هست یعنی از بدنم تا نوک الت دقیقا,ولی در حالت غیر نعوظ خیلی کوچک تر میشه,میخاستم بدونم مشکلی هستش؟
  تا چند وقت بعد چمقدار رشد میکنه؟
  در ضمن به بلوغ هم رسیدم,منظورم خارج شدن منی ورشد موهای زاید هستش,لطفا جوابمو کامل بدین.خیل نگرانم

 22. محمد گفت:

  سلام آقای دکتر…جواب منو ندادین که
  من نوشته بودم در حالت نعوظ ۱۴ سانت هست اما احساس میکنم قطرش کمه…برا افزایش قطر باید چکارکرد؟من بیست سالمه…

 23. ابی گفت:

  نعوظ یعنی چی

 24. امیر گفت:

  چرا جواب منو نمیدین ؟
  پرسیدم تا چند سالگی الت رشد میکنه؟

  • سعید گفت:

   سلام
   اصولا بعد از بلوغ و تا سن ۱۷ سالگی رشد آلت بسیار سریع و زیاد است و بعد از آن تا ۲۵ سالگی رشد بسیار کمی خواهد داشت که قابل توجه نیست

 25. ابی گفت:

  راستی در حالت شل هم ۴ سامانه چیکار کنم تورو خدا بگین

 26. ابی گفت:

  سلام دکتر من ۱۳ سالمه و طول الان در حالت سفت ۷ سانته است برای من در آینده مشکل ساز نمیشه درضمن من از ۱۰ سالگی تا الان الان رشد نکرد راستی چاق هم هستم

  • سعید گفت:

   با سلام
   سن شما برای بررسی این مورد فقط بستگی به بلوغ شما دارد , که در هر دو صورت سایز ۷ سانت طبیعی ولی بعد از بلوغ سایز باید حداقل به ۹٫۳ برسد و میانگین سایز درد مردان ایرانی ۱۳ سانت است

 27. Ali گفت:

  دکتر خدا ب دادت برسه همه کامنتاتو خوندم
  طرف ۱۲سالشه سوال جنسی کرده انقدر خندیدم
  ولی خیلی ممنون که با فروتنی و تواضع جواب تک تکشونو دادی
  بازم تشکر میکنم

 28. مهدی گفت:

  سلام من ۲۱ سالم آلتم در حالت ایستاده ۹ سانت میخوام بزرگ بشه چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

 29. امیر گفت:

  سلام۱۸سال سن دارم وطول آلتم درحالت نعوظ۱۰سانت است.طبیعی است؟ آیاامکان رشددارد؟
  لطفاجواب بدید

 30. به تو چه گفت:

  بهمن ۱۵سالمه طول التم ۲۲سانته و کیسه ابم خیلی بزرگه چیکار کنم کتووچیک شه

 31. hossein گفت:

  سلام و خسته نباشید
  ۱۷سالمه و مصرف سیگار دارم . سایز آلتم در حالت راست شده۱۵سانته ایا ممکن مشکل ساز باشه موضوع…؟

 32. hasssan گفت:

  با سلام من پسری هستم ۱۶ساله و التم ۱۴سانت هستش ایا طبیعی هست یا ن
  راستی التم سرش نسبت ب وسط هاش و تهش خیلی خیلی کوچیکه ایا راهی وجود داره ک سرش رو هم بزرگ کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
  خیلی اعتماد ب نفسمو اورده پایین

  • سعید گفت:

   با سلام
   سایز کاملا طبیعی
   فرم آلت هر شخص با دیگری متفاوت است
   لطفا این مورد را به هیچ وجه مقایسه ننمایید

 33. مهرشاد گفت:

  با سلام و درود خدمت آدمین عزیز. واقعا دستتون درد نکنه دکتر جان تمام مراحلی رو که گفتین انجامش دادم و جواب گرفتم.به دوستان هم توصیه میکنم طبق روش ها عمل کنن تشکر بازم آقای دکتر

 34. محمد گفت:

  سلام اقای دکتر…
  اقای دکتر من ۲۵ سالمه و التم درحال سفت ۱۲ سانته ایا طبیعیه یان؟؟؟؟

 35. محمد گفت:

  دکتر من‌ ۱۳ سالم در حالت عادی آلتم۶ودرارضا۸
  آیا عادیه

 36. Aq گفت:

  با سلام من ۱۵ سالمه.آلت من در حالت نعوظ ۱۲ سانت است میخواستم بدونم عادی یا نه..ممنون

 37. علی گفت:

  سلام دکتر جان مرسی از همراهی هات دکتر جان میگم ک من ۱۶ سالم تازه کامل شده سایز التم در حال عادی ۱۲سانتی متر و در حالت ایستادگی به ۱۵ سانت میرسه میخواستم بدونم با توجه به ستی ک دارم حدودا چتد سانت دیگه احتمال افزایش سایز دارم یا این ک اصلا احتمال داره بزرگ تر بشه خیلی دوس دارم به ۱۸ سانت برسه لطف کنید راهنمایی کنید وزنم ۷۰ و قدم ۱۸۱

  • سعید گفت:

   با سلام
   با توجه به سن سایز کاملا طبیعی و میانگین مردان ایرانی است
   افزایش سایز کاملا ژنتیکی است ولی به احتمال زیاد به سایز مورد نظر میرسد

 38. iman گفت:

  با سلام
  سایز و قطر الت هرچه بیشتر باشد در ارضا زن موثر تراست؟

 39. داریوش گفت:

  سلام اقای دکتر بنده ۳۰ سال سن دارم و طول آلت در حالت نعوظ ۸ سانت هستش آیا امکان افزایش وجود داره؟ در ضمن چاق نیستم لطفا کمک کنین

 40. ابولفضل گفت:

  باسلام من ۲۰سالمه وطول التم ۱۳سانته ازچه راهی میتونم بزرگ ترش کنم

 41. میلاد گفت:

  باسلام و عرض خسته نباشید من ۱۷ سالمه و آلتم حدود ۱۵ سانت میخوام ۱۸ سانت باشه خواهشا کنید طبیعیه یه راه برام بگید مرسی از شما

 42. علیرضا گفت:

  با سلام.
  من ۱۹ سالمه و طول آلتم در حالت نعوظ ۱۲ سانت،
  میخواستم ببینم میتونم از این تمرینات استفاده کنم؟در ضمن من مجرد هستم.
  ممنون میشم پاسخ بدین.

 43. mohammadhr168 گفت:

  سلام دکتر…اول از همه خیلی ممنون بابت سایت عالیتون…من ۱۹ سال سن دارم که طول آلت من وقتی که شل هستش۶ سانت و در حالت کامل(سفت شده)۱۲سانتی متر که قطرش هم ۴ سانتی متره آیا این اندازه نرمال هستش و آیا هنوز امکان رشد داره؟ و اینکه در آینده مشکلی برام پیش نمیاد؟؟؟ بازم ممنون

 44. بردیا گفت:

  سلام
  دکتر ایا دارویی هست برای افزایش سایز الت
  اگر هست بی زحمت معرفی کنید

 45. رضا گفت:

  سلام
  خوبی دکترجون
  ببخشیدمن۱۷سالمه التم۱۳سانته بنظرت رشدمیکنه یانه ایامیتونم دراینده باهمین الت صاحب فرزندی بشم؟؟؟

 46. Karo گفت:

  دوست عزیز من طلبکار نیستم.
  ولی خب به ادم برمیخوره وقتی همه سوالا جوابداده شده..یکی قبل من و بعد من جواب گرفتن و من دیده نشدم..
  بجای متاسف بودن میشد جوابمو بدید.
  اگه سایت زدید و زحمتی رو متحمل شدید باید کمی مسئولیت پذیر باشید.به هرحال ممنون از جوابتون.

 47. امید گفت:

  با سلام
  من ۲۳ سالمه آلتم ۲۰ سانته قطرشم ۸ سانته
  به نظر شما جای رشد هم داره؟

 48. علی گفت:

  من پانزده سال سن دارم التک در حالت شل۳-۴سانت و در حالت نعوض۷-۸است ایا طبیعی است ؟من من چاق هستم

 49. Karo گفت:

  اقای محترم چرا جواب منو ندادی؟
  این کارتون نهایت بی ادبی و…
  واقعا متاسفم براتون.
  خوش باشید.

  • admin گفت:

   با سلام
   شما ظاهرا طلب کار هستید ؟
   بیش از ۲۰۰۰ سوال پاسخ نداده در سایت میباشد که وقت رسیدگی به همه انها وجود ندارد
   واقعا طرز فکرتون عوض کنید خیلی خودخواهانه است

 50. SIROOS گفت:

  باسلا من۱۷سالمه و التم۲۱سانت میخاستم ببینم واسه همسر ایندم مشکلی نداره..ممنون

 51. سجاد گفت:

  سلام
  من۱۷سالمه طول آلتم۳،و درحالت راست۱۲سانته.میخواستم بدونم طبیعی هستش؟؟ل

 52. Karo گفت:

  درود به شما دوست عزیز.
  عزیز یه سوالی داشتم ک اگه جواب بدید سپاسگذارتونم.
  حرکاتی برای افزایش طول و افزایش قطر و افزایش سر الت بیان کردید و بابتش بسیار ممنونم.
  حالا سوالم اینه ک اگه حرکات افزایش طول و قطر رو در یک نوبت و پشت سرهم انجام بدیم مشکلی نداره؟تاثیرهرکدوم کمتر میشه؟؟
  مثلا تمرین طول رو انجام بدیم و بلافاصله بعدش شروع به تمرین قطر الت کنیم.
  حتما جوابمو بدین.سوالاتو خوندم ک ببینم جوابم هست اونجا ک یه دوستی همین سوالو کرده بودن،ولی متاسفانه جواب نداده بودید.
  منتظرجوابتون.لطفا کامل باشه.
  بازم ممنونم.

 53. علیرضا گفت:

  سلام ایا خودانزالی باعث بزرگ شدن الت تناسلی میشود
  چه غذایی باعث بزرگ شدن الت تناسلی میشود

 54. علیرضا گفت:

  سلام آیا خود انزالی باعث بزرگ شدن الت تناسلی میشه

 55. علیرضا گفت:

  من ۱۸ سالمه و آلت تناسلی من ۱۶ سانت است و میخوام بزرگ شود

 56. مهدی گفت:

  با سلام من ۱۵سالمه والتم ۱۴سانتی متره ایا این طبیعی هس و جای رشد دارد

 57. محمد گفت:

  سلام منتازه ازدواج کردم ۳۲سالمه تودوران عقدهستم الت تناسلیم درحالت خواب ۵سانته ودرحالت نعوذ۱۰سانته خیلی میترسم جلوزنم خوننواده خودم شرمنده بشم چکارکنم ازدکتررفتن هم هراس دارم کمکم کنیدلطفا

  • admin گفت:

   با سلام
   سایز شما طبیعی است ولی باید توجه کنید برای ارضا همسر باید دانش بسیار بالایی در ارضای جنسی همسر داشته باشید
   در این خصوص تحقیق بسیار کنید

 58. امیرعلی گفت:

  باسلام ۲۲سال دارم سایز آلتم۱۱سانته آیا طبیعه یان.
  وآیا امکان رشد وجود داره

 59. آراز گفت:

  سلام من ۲۹ سالمه اما التم در حالت راست ۹ سانتت.رازی نیستم.میشه راهنمایی کنید.

  • admin گفت:

   با سلام
   باید شاکر خداوند باشیم با همان چیزی که هستیم
   شما بهتر با مقالات و اموزش های تخصصی مهارت خود را در رابطه جنسی بالا ببرید
   و از این افکار نا امیید کننده به شدت دوری کنید

 60. علیرضا گفت:

  با سلام وخسته نباشید! شما این تمرینات رو برای افراد۲۰به بالا و متاهل توصیه میکنید؟؟ یعنی افراد زیر ۲۰ که متاهل نیستند این تمرینات رو انجام ندهند؟؟ لطفا پاسخ دهید ممنونم

  • admin گفت:

   با سلام قطعا خیر
   البته چون روش ها خود باعث تحریک جنسی میشود و فقط برای افراد متاهل توصیه میشود
   البته فقط در صورتی که التی کمتر از ۹ سانت باشد این تمرینات صورت بگیرد

 61. Mehdi گفت:

  با سلام وخسته نباشید..
  من چند روزه که این تمرینات رو انجام میدم و خیلی راضی هستم..
  یک سوال دارم..
  آیا تمرینات کششی و حجمی رو میشه با هم انجام داد در یک زمان و یا اینکه باید بصورت جداگانه و در زمان جدا از هم انجام داد..
  لطفاً واضح پاسخ بدید..
  ممنونم از مطالب علمی و پژوهشی شما..
  موفق باشید..

 62. علی گفت:

  سلام.دکتر .گفتین جلق زدن حرومه میشه یه روشی دیگه به جای جلق زدن پیشنهاد بدین هر چه سریع جوابم بدید.

  • admin گفت:

   سلام
   این حرف شما مثل این میمونه که بگید برای رفع تشنگی به جای لجن آب چی بخوریم تا تشنگیمون رفع بشه که جوابش خیلی ساده است و ازدواج !
   خودارضایی جایگزینی نداره چون گناه کبیره است ، راه صحیح و خدا پسندانه رفع نیاز جنسی ازدواج دوست عزیز ازدواج
   اگر شرایطشو ندارید سعی کنید پاکدامنی به خرج بدهید و این عمل زشتو ترک کنید

 63. امير گفت:

  سلام خسته نباشید کسانی که به بلوغ رسیده باشند و التشون طبیعی باشه با انجام این روش ها نتیجه ای خواهند گرفت؟

  • admin گفت:

   با سلام
   اگر کسی به بلوغ رسیده باشد که هیچ حتی حد اقل ۴ سال بعد هم نباید به هیچ وجه این تمرینان را انجام دهد
   این تمرینات برای افراد متاهل حد اقل ۲۰ سال سن میباشد

 64. elyas گفت:

  با سلام و خسته نباشید آیا خودارضایی در کوچک بودن آلت تناسلی نقشی دارد؟

 65. امیر گفت:

  سلام باعرض ادب
  الت جنسی بیشتر از اینابه ارثی بودن ربط داره یا نه ؟درحال راست بودن ۱۹سانته وانال ۱۱سانته پس باعث گشادی گردن رحم نمی شه مشکل ایجاد نمی کنه؟؟

  • admin گفت:

   با سلام به فاکتور های بسیار زیادی بستگی دارد که ژن و ارث یکی از آن هاست
   نه مشکلی ایجاد نمیکند ، البته باید مقداری دخول انجام شود که دردناک نباشد رابطه برای زن

 66. خودم گفت:

  سلام
  من هجده سال سن دارم طول التم در حالت نعوظ ۵سانته و ۱۱۰کیلو وزن دارم طول التم بخاطره وزن هست که کوچکه یانه ؟؟؟
  آیا لازم هست برم دکتر

 67. علی گفت:

  با سلام من ۱۴ سالمه التم هم ۱۲٫۵ سانته میخوام ۲۰ بشه امکان داره

 68. مالک گفت:

  این پاسخهای شما همش نرمال و طبیعی و مشکلی ندارد و از این حرفاست.برا هیچ کس راه حلی نمیگید.
  شما متخصص هستید یا یه فرد معمولی ملتو سر کار گذاشتین!!!!!!!!!!!!!!!!!؟

  • admin گفت:

   با سلام
   دوست عزیز
   وقتی یک مقاله منتشر شده و ذکر شده حداقل ۹٫۳ طبیعی و بالاتر از ان نرمال و دوستان سوال میکنند جوابشون رو ندیم ؟
   فرض بنده یک متخصص هستم از پست لپ تاپ چه راه حلی ارائه میتونم بدم جز این که بگویم مهارت رابطه صحیح رو یادبگیرید
   ۹۹ درصد افرادی که در این صفحه میبایند فکر میکنند التشون غیر طبیعی و علتشم دیدن فیلم های پورنو و الگو برداری غلط
   مابقی که الت غیر طبیعی دارند باید به متخصص ارولوژیست مراجعه کنند ، جز این راهی نیست

 69. علی گفت:

  سلام علی هستم طول آلتم ۱۵سانته و ۱۷سالمم هست این طول آیا عادیه و امکان رشدش هست؟ ممنون

 70. حسن گفت:

  سلام من ۱۸ سالمه طول آلتم در حالت نعوظ ۱۰ سانته. آیا طبیعیه؟

 71. الت ک‌وچیک گفت:

  من چهارده سالمه قدم ۵۵\۱است التم حدود چهار پنج سانته به بلوغ‌هم رسیدم ایا این سایز کوچک نیست با تشکر

 72. علیرضا گفت:

  ببخشید یه صحبتی داشتم من ۱۶ سالمه تو این دورو زمونه که دخترا چشمشون همه چیزو دیده ماشالا از همه چیز خبر دارن خو وقتی تو فیلما آلت های بزرگ میبینن خب قطعا آلت ۱۰ و ۱۲ و اینا براشون.کوچیکه و مارو مسخره میکنن منظورم از ما خودم با تمامه دوستانیه که از آلت کوچیک رنج میبرن پس همش نگید طبیعیه تو این زمونه هیچی طبیعی نیست مرسی از مطالبتون فدای همگی

  • admin گفت:

   با سلام
   پس با این طرز فکر یک زن نیز باید اندامش شبیه پورن استار ها باشد تا طبیعی باشد ؟
   دوست عزیز هرزه نگاری و یا دیدن فیلم های پورنو یک بیماریست و تمام حرف های شما بیشتر شبیه توجیه گناه هرزه نگاری یا شاید درد دل بود

  • admin گفت:

   با سلام
   پس با این طرز فکر یک زن نیز باید اندامش شبیه پورن استار ها باشد تا طبیعی باشد ؟
   دوست عزیز هرزه نگاری و یا دیدن فیلم های پورنو یک بیماریست و تمام حرف های شما بیشتر شبیه توجیه گناه هرزه نگاری یا شاید درد دل بود

 73. Ara645 گفت:

  واقعا براتون متاسفم

 74. mobin گفت:

  سلام من سیزده سالمه و طول آلتم ۶یا۷سانته اب منی ازم خارج میشه سن بلوغ رسیدم چه سنی سن بلوغه اتداه التم معمولیه خیلی افسرذگی دارم سراین موضوع توروخدا جواب بدین

 75. عباس گفت:

  سلام ببخشید من ۲۰سالمه التم ۱۳سانته ایا راهی هست بزرگترش کنم.تاهمسرمو بتونم ارضاع کنم.فقط از روشا نرمشی نباشه که نتیجه نگرفتم.ممنون

  • admin گفت:

   با سلام
   دوست عزیز ۱۳ سانت سایز صد درصد نرمال !!!!
   بهترین راه آموزش روش های صحیح برای ارضا همسر نه بزرگ کردن آلت

 76. مبین گفت:

  سلام من سیزده سالمه و طول آلتم ۶یا۷سانته و یه رفیقم میدونه و مسخرم میکنه ایا عادیه اندازش و رشدم میکنه خیلی خجالت میکشم توروخدا جواب بدین

  • admin گفت:

   با سلام
   سعی کنید از افکاری جنسی دوری کنید چون باعث بلوغ زودرس و اسیب های روحی و جسمی میشود
   سایز کاملا طبیعی و تا ۴ سال بعد بلوغ سایز تغییر میکند

 77. hadi گفت:

  با سلام توی یکی از نظرات جواب دادید که اسپری و قرصهای حجم دهنده از داروخانه ها معتبر بگیرید ولی بالاتر گفته بودید که هیچ دارویی در رابطه با این موضوع ساخته نشده ..ایا داروی حجم دهنده وجود داره ؟؟

  • admin گفت:

   با سلام
   دارویی برای بزرگ کردن آلت ساخته نشده این رو تایید میکنم
   ولی دارو های معتبری برای حجیم کردن موقتی مثلا۱ ساعتی الت ساخته شده که باید حتما با تایید وزارت بهداشت تهیه شوند

 78. Mohammad گفت:

  سلام
  در سنه ٢٠ سالگى باز هم امکان رشد وجود دارد؟

 79. جواد گفت:

  سلام خسته دوست عزیز این حالت اخری که گفتید ممکنه در اخر آدم ارضاءبشه آیا مشکلی وجود داره یا نه و یا ممکنه که بعد از انجام این روش عمل انزال انجام بشه ممکنه دست ادم نباشه ایا مشکلی میش میاد در تمرینات ؟؟

  • admin گفت:

   با سلام
   به هیچ وجه نباید حالت نعوظ بگیرد که بخواهد انزال رخ بدهد! این که شما میگویید خودارضاییست و گناه کبیره است دوست عزیز

 80. محمد گفت:

  سلام یه سوال دیگه من ۲۳سالمه التم ۱۴سانت ایابازم امکان بزرگ شدن داره .مرسی

 81. سیاوش گفت:

  سلام هزینه عمل جراحی در ایران چقدر است.

 82. سوال گفت:

  باسلام من ۲۵سالم اندازه ی آلتم ۱۲سانت آیا اندازش طبیعی هست

 83. محمد گفت:

  سلام من ۲۳سالمه طول التم ۱۴سانته به نظرشما کوچیک نیست یا بازم بزرگ میشه

 84. w گفت:

  سلام من اصلا نعوذ را در خودم مشاهده نمی کنم والتم همیشه شله چکار باید کنم ۲۶سالمه

 85. امین گفت:

  سلام و درود بر شما من التم ۱۲سانته و ۱۷سالمه ایا طبیعیه؟ و اینکه بازم جای رشد داره یا نه؟

 86. ایوب گفت:

  سلام من بیست و پنج ساله هستم و طول التم ۱۲ سانتی متر است میخواسم بدونم طبیعی هست؟ و ایا احتمال افزایش طول در این سن هنوز هم هست؟

 87. حسام رضایی گفت:

  سلام ۱۳سالم است آلتم۱۶٫۵است و قطر آن۵است آیا طبیعی است

 88. a گفت:

  سلام من ۱۴سال دارم والت مندر حالت عادی کوچک است وزن۸۷دارمو قد ۱۷۰باید برای رشد چیکار کنم

 89. میلاد گفت:

  با سلام
  من ۲۶ سالمه طول التم در حات شل ۷-۸ سانت و در حالت نعوظ ۱۲ سانت میخوام برسونم به ۱۷-۱۸
  میخوام بدونم فقط حرکات کششی ۲۵ دقیقه و تمرینات رشد و گردش خون ۱ دقیقه
  این ۲ حرکت رو تو حمام انجام بدم کافیه؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا جواب بدید مرسی

 90. احسان گفت:

  با سلام
  اندازه ی الت تناسلی من ۱۲ سانت و قطر ان ۲ انگشت هست
  ایا طبیعی هست ؟
  خیلی نگرانم

 91. Ali گفت:

  سلام و خسته نباشید
  ۲۰ سالمه و اندازه آلتم ۱۴ هست ایا طبیعیه؟

 92. emad گفت:

  با سلام من ۱۷ سالمه و التم سیزده سانته میخواستم ببینم طبیعیه خودم فکر میکنم کوچیک باشه؟

 93. امین گفت:

  سلام من۱۶سالمه التم ۵سانته چیکار کنم؟

  • admin گفت:

   با سلام
   برای بررسی دقیق به پزشک متخصص ارولوژیست مراجعه کنید
   در ضمن توجه کنید که رشد ۴ سال بعد از بلوغ زمان میبرد

 94. ali گفت:

  سلام ممنون از مطالب
  چگونه باید مطلع شد که الت پنهان است یا نه؟

 95. امیر گفت:

  با سلام من ۱۶ سالمه و التم ۲۴ سانته ایا تمارینی است که بتوانم رشد ان را متوقف کنم

 96. Yasin گفت:

  سلام التم ۱۷ سانته و ۱۷ سالمه میخواستم بدونم این سایز طبیعی هستش و نیاز به تمرینات داره یا نه
  مرسی از سایت خوبتون

 97. حامد گفت:

  سلام.میخواستم بدونم دستگاه اسنکنر برای سایز خوبه یانه.این روشهای ماساژچندسانت جواب میده چه مدت.ممنون

 98. فرشاد گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید
  ممنون از مطالب مفیدتون

  من ۲۶ سالمه ومشکلی کوچکی الت دارم تا بحال قرص هایی مثل max man و افرودیت استفاده کردم هرگونه عوارضی و تحمل کردم ولی نتیجه نگرفتم.واقعا به مشکل برخوردم از بابت کوچکی مخصوصا قطر
  لطفا راهنمایی کنین.

  • admin گفت:

   با سلام
   تمام این قرص ها فقط تبلیغات پوچ اند
   و بار ها و بارها این رو در سایت گفته ایم …
   بهتر از کاندوم های خار دار استفاده کنید
   و مهارت به ارگاسم رساندن همسر را آموزش ببینید

 99. amir گفت:

  سلام من سیزده سالمه التم در حالت معمولی۵و شق۱۱ مشکلی نیست

 100. A گفت:

  سلام من ۱۴ سالمه وزنم ۶۰ و قدم ۱۶۴ الت من ۱۱ سانت هست طبیعیه و پنهان نیست؟؟؟؟؟؟

 101. علی رضا گفت:

  با سلام طول الت مندر حال معمولی چار سانت و در حالن سفت۶سانت است من ۱۴ سال سن دارن ایا طبیعی است ؟

 102. مسهین گفت:

  سلام…این مراحلی رو که ذکر کردید تو چند ماه یک سانت افزایش درازای آلت می افتد؟

 103. A گفت:

  سلام من ۱۴ سال دارم وزنم ۶۰ و قدم ۱۶۴ می باشد اب منی از من خارج نمی شود ولی روییدن مو را دارم وایا الت من پنهان است اندازه ی التم در حالت نقوظ ۱۰ سانت هست نیاز به کمتر کردن وزن هست و یا تمرینات کششی چند بار سوا کردم ولی جواب نمی دهید لطفا بگید

 104. mehdi گفت:

  سلام من ۱۵ سال دارم و سایز آلتم ۱۱ الی ۱۲ است.
  میخوام سایزش طبیعی هست یا نه.
  میخوام کمی بزرگ تر باشه نیازی هست تمرینات رو انجام بدم؟

 105. بهزای گفت:

  من۲۱سالمه والتم ۱۰الا۱۱میباشد ایاطبیعیه لازم به دکتر نیست

 106. امیر گفت:

  من۱۲سال دارم وطول آلتم۵سانت است من فکر می کنم خیلی کوچک است

  • admin گفت:

   با سلام
   ۴ سال بعد بلوغ به فکر این موارد باشید
   برای این که طبیعی بدنتون رشد کن از این افکار دوری کنید

 107. Alireza گفت:

  Kheyli mamnon az pasokheton
  Movaffagh bashid❤

 108. سیاوش گفت:

  سلام
  یه سوال داشتم در افرادی که الت کوچیک دارن در حالت شل مثلا ۵ سانت در موقع سوند گذاری چنانچه عملی داشته باشن مشکل ایجاد نمیکنه این کوچیکی الت ؟

 109. ایرنا گفت:

  سلام میخواستم بدون این روش ها تاچند سایز عملیه و واقعا کار می کنه وطول درمان چقدره؟؟؟

 110. Alireza گفت:

  Kho mnm soal porsidaMa

 111. علیرضا گفت:

  سلام من التم حالت طبیعی هستش میخواستم بپرسم اسپرمم نسبت به التم کمه باید چکار کنم؟؟؟؟

  • admin گفت:

   با سلام
   چطور میزان اسپرم را اندازه گیری کردید ؟
   بعد دوست گرامی میزان اسپرم هیچ ارتباطی به اندازه الت ندارد !
   و مورد اخر اگر منظور شما میزان مایع منی میباشد که کم است ، باید خدمتتون عرض کنم این مقدار رو فقط در فاصله زمانی مشخص
   توسط ازمایش گاه اندازه گیری کرد نه با چشم

 112. ali گفت:

  سلام راه حل ساده تری ندارید برای بزرگتر شدن آلت فکر میکنم خیلی وقت میبره ولی حسن خوبی که داره بدون عوارض هست.

 113. Alireza گفت:

  Javab LotfaaaaaaaN 🙁

 114. Alireza گفت:

  Salam admin e aziz. Mn 15 sal daram o toole .Alatam 15 cm e.mn mikham be 20 cm berese chikar konm? Yani age ta 20 salegi roshd kone khodesh 20 cm mishe?
  Mamnoon mishaM javab bdin.

  • admin گفت:

   با سلام
   سایز کاملا طبیعی و تا ۲۰سالگی نیز امکان رشد وجود دارد
   در ضمن از این افکار دوری کنید و شاکر نعمت های خدا باشید

 115. امیر گفت:

  با درود
  من سیزده سالمه و طول آلتم ۱۷ سانتی متره
  می خواستم بدونم که طبیعیه یا نه؟
  با تشکر

 116. سالار گفت:

  سلام من ١٧ ساله مه و اندازه ى آلتم ٢١ به نظر شما این طبیعى

 117. امید گفت:

  سلام خسته نباشید … من الان ۱۶ سالم هست و طول آلتم ۱۱ هست … ایا این اندازه طبیعیه ؟

 118. سینا گفت:

  سلام
  ببخشید نظر شماراجب روش های جراحی مثل ایمپلنت یا پروتز گذاری چیه؟

 119. علی گفت:

  لطفا جواب بدین این بار سوم هستش که سوال میپرسم
  آیا استفاده از روغن زالو میتونه تاثیری روی رشد آلت داشته باشه؟
  با تشکر

  • admin گفت:

   با سلام
   در این موارد متاسفانه ما اجازه مجوز دادن و یا نظر دادن نداریم
   پیشنهاد میکنم به متخصص طب گیاهی مراجعه کنید

 120. امیر گفت:

  سلام،من ۱۷ سال دارم سایز التم ۱۶سانت میباشد،احتیاجی به تمرینات هست؟

 121. سام گفت:

  سلام من التم ۱۶هست و سنم ۲۵ طبعیه خوبه چطوره!؟

 122. علیرضا گفت:

  با سلام
  25سالمه التم 10سانته انصافا کوتاس ده سانت دیگه چیه!
  خواستم ببینم کسی این تمرینات و انجام داده نتیجه گرفته یا نه؟
  یه سوال دیگه این داروها و ژل ها تاثیر بخشن واقعا وسوسه میکنه
  متشکر ادمین عزیز

  • admin گفت:

   با سلام
   دارو به هیچ وجه توصیه نمیشود مگر با تجویز پزشک متخصص
   در مورد سایز باید خدمتتون عرض کنید سایز کاملا طبیعی و علت نارضایتی افراد از چنین سایزی مقایسه سایز با پورن استار ها میباشد که بسیار اسیب پذیر است
   بهتر برای حل مشکل مهارت صحیح رابطه جنسی را آموزش ببینید

 123. علی گفت:

  با سلام خدمت شما
  من 16 سال سن دارم و چند ماه دیگه 17 ساله میشوم و طول التم 8.5 الی 9 سانت هستش ایا هنوز امکان بزرگ شدن الت وجود دارد؟

 124. علی گفت:

  سلام من 14سالمه واندازه آلتم 6سانته حدود 2ماهه که به بلوغ رسیدم میخواستم بدونم این اندازه عادیه

 125. ehsan گفت:

  سلام من هفده سالم هست و طول آلتم چهارده سانت.به نظرم خیلی کوچیکه آیا طبیعیه؟

 126. محمد گفت:

  ببخشید من 13 سالمه و طول آلتم بین 12 تا 13 هست طبیعی هست؟

 127. مهران گفت:

  با سلام من نوزده سالمه و طول التم 18سانت ایا رشدش طبیعی هست یا میتونه در دراز مدت سبب ایجاد مشکلاتی بشه .

 128. a.a گفت:

  مطالب خواندنی وجالبی بود متشکر
  فقط درخواستم از نحوانان اینه کمتر خودشون رو در گیر این مسائل کنند
  تا وقت وموقعش برسد
  همانجور که گفته شد 4سال بعد از بلوغ کامل

 129. reza jiver گفت:

  سلام من بیست سالمه و طول التم در حالت خوابیده پنج سانته و در حالت شق نهایتا هشت یا نه سانت در ضمن یکم گوشت اضافه به سر التم چسبیده که فکر کنم مربوط به ختنه کردنم باشه خودمم احساس میکنم خیلی کوچیکه خواهش میکنم یه راهنمایی خوب کنید منو یا بگید چه دکتری میتونم برم خواهش میکنم جواب بدید ممنون از سایت عالیتون

 130. ab گفت:

  سلام من 34 سالم التم رو درست ختنه نکرده اند پوستهای کنار الت به سر الت چسبیده است من باید چکار کنم

 131. سجاد گفت:

  سلام من نوزده سالمه الت من ۱۲ سانته و قطرش ۴.۵ سانته شما میگید این طبیعیه اما به نظرم خیلی کوچیک میاد من میترسم وقتی دختری اینو ببینه منو مسخره کنه من هم به این دلیل از دخترا دوری میکنم اعتماد به نفسمو از دست دادم خواهشا راهنمایی بفرمایید با تشکر

 132. amir گفت:

  سلام 14سال دارم سایز الت 6 سانته به بلوغ نرسیدم طبیعیه؟

 133. محمد ام دی گفت:

  من چهارده سالمه و اندازه التم شانزده سانته میخواستم ببینم رشدش باعث مشکلاتی برام نمیشه چون داره دائما بزرگ میشه راهنماییم کنید

 134. amir گفت:

  سلام من 13 سالمه طول التم 8 است نیاز به تمرین نیست

 135. amir گفت:

  Slm man16salame va tool alatam dar halat khab 4sant va dar halat shagh 14sante mikhastam bedonam moshkeli nadaram

 136. ramin گفت:

  باسلام
  من ۲۳ سال دارم و طول آلتم در حالت شق ۱۲ سانتی متر است و همیشه میترسم با دختری نزدیکی کنم و احساس میکنم کوچکی آلتم اعتماد به نفسم را ازم گرفته لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون از این سایت خوبتون

 137. pouriya گفت:

  سلام.من18سالمه طوله النم 11سانته احساس میکنم کوچیکه ب چه دکتر باید مراجعه کنم کمکم کنید لطفا داره این مشکل بزرگی میشه برام

 138. mrv گفت:

  با سلام
  من 15 سالمه و آلتم 12 سانته مسخاستم طول آلتم برسه به حدود 14 و 15 این تمرین ها حتما جواب میده

 139. امیر گفت:

  سلام من 13 سالمه طول آلتم 14 سانته میخواستم بدونم مشکلی نیست

 140. سامان گفت:

  سلام من 18 سال سن دارم و آلتم در حالت شق 12 سانت هست آیا طبیعی هست؟

 141. فرهاد گفت:

  با سلام من متاهل دارای دو فرزند هستم اندازه آلتم 14 و قطرشم خوبه ولی بدلیل هیدروسل{آب آوردن بیضه}مشکل نعوذ دارم 38 سالم هست ورزشکار هم هستم ولی دکترای متخصص هم فقط قرص ویاگرا میدن لطفا راهنمایی کنین

 142. امیر گفت:

  سلام مرسی از مطالب خوبتون من سایز التم ی بند انگشته ولی بعضی اوقات کیسه تخم هام شل میشنسایزش بزرگتر میشه میخواستم ببینم عادیه یا نه

 143. m گفت:

  سلام . من 15 سالمه و اندازه آلتم 11 سانته میخواستم بدونم آیا ندازه اش طبیعی هست و یا نیازی به این تمرینات دارم با تشکر

 144. behzad گفت:

  ممنون میشم راهنمایی کنین..

 145. س گفت:

  سلام سن 20 و طول آلت 10 آیا کوچک است و یا ممکن است تا 22 سالگی 1 سانت رشد کند ؟

 146. مسعود گفت:

  یه سوال دیگه پس چرا دخترا موقع سکس میگن آلت بزرگ رو بیشتر دوست دارند؟مگه نمیگیدکه اندازه آلت مهم نیست؟

  • admin گفت:

   با سلام
   این ها ریشه گرفته از دیدن فیلم های پورنو هست که باعث ایجاد تصور غلط شده است …
   دوست گرامی مهارت در رابطه جنسی دارای اهمیت بسیار بالایی است ان را فرا بگیرید

 147. مسعود گفت:

  سلام من 21 سالمه اندازه الت من درحالت شل 6سانت در حالت نعوظ 12و قطر آن 4سانت است به نظر شما مناسب است؟

 148. hasan گفت:

  سلام من بیست سال سن دارم و متاهل میباشم سایز الت من در حالت بزرگی(شق)به هیفده سانت میرسد اما همسرم ناراضی است اگر از این روش ها استفاده کنم سایز التم به نوزده سانت میرسد؟

  • admin گفت:

   با سلام
   طول واژن زن نهایت 11 سانت میباشد
   بهتر است به جای بزرگ کردن الت در پی مهارت صحیح رابطه جنسی باشید
   برای مثال به نکته زیر عمل کنید :
   قبل از رابطه جنسی 30 دقیقه عشق بازی کامل کنید و تا زمانی که همسر درخواست دخول نکرده دخول نکنید
   و وقتی دخول کردید تا زمانی که همسر ارضا نشده ارضا نشوید ، برای این کار میتوانید هر موقع احساس کردید نزدیک به ارضا هستید
   5 دقیقه دراز بکشید و نفس عمیق بکشید و همچنین از کاندوم تاخیری استفاده کنید

 149. amir گفت:

  باسلام من14 سالمه والتم 6سانته مشکلی که نیست

  • admin گفت:

   با سلام
   در صورتی که از زمان بلوغ 4 سال گذشته باشد باید حد اقل الت 9 سانت باشد
   برای سن شما جای نگرانی نیست ، سعی کنید در فکر مسائل جنسی نباشید

 150. saeed گفت:

  سلام یه سوال داشتم خدمتتون و جواب میخوام چرا بعد از خود ارضایی بعضی اوقات سر التم خیلی خیلییی کوچیک تیر میکشه و بعد مدتی خوب میشه طول التمم ۱۷سانته ایا طبیعیه مرسی از سایت خوبتون

 151. Omid گفت:

  با سلام مجدد
  والا همه این روش ها رو امتحان کردم، معاشقه طولانی هم انجام میدم ولی موقع دخول همسرم میگن که باید با دهانه رحمم تماس داشته باشه که من عمیقا ارضا شم. اصرار دارن که هر کاری برای افزایش سایز لازم باشه رو باید انجام بدم تا طولش به 17 الی 19 سانت برسه و بتونم عمیقا ارضاشون کنم! -_-
  ضمنا اینم بگم که رحمشون یکم بالاتر از حد معمول هست

  • admin گفت:

   با سلام
   دوست گرامی طول واژن 9 سانت میباشد و در حالت جنسی به 11 سانت میرسد
   یک الت 9 سانتی برای ارضای یک زن کافی است ، بهتر از کاندوم های خاردار و یا فضایی استفاده کنید
   این کاندوم ها تحریک بسیار بالایی دارند …
   معاشقه رو باید انقدر طولانی کنید که زن به حالت التماس و ولع از شما دخول بخواهد برای این کار میتوانید از فشردن و مکیدن سینه ها لب ها و لاله گوش استفاده کنید
   توجه کنید انتقدر دخول ادامه دار باشد تا ارضا شوند ، هر زمان نزدیک به ارضا بودید 5 دقیقه دراز بکشید

   به داروخانه معتبر مراجعه کنید تا قرص و یا اسپری حجم دهنده تایید شده به شما بدهند

 152. Omid گفت:

  با سلام
  من 27 سالمه و متاهل هستم. طول آلتم 12 سانت و قطرش 4.5 سانته. ولی همسرم اصلا راضی نیست و به دلیل نرسیدن آلت به دهانه رحم، هیچگاه کاملا ارضا نمیشود. هر دو اضافه وزن داریم و شدیدا در حال کم کردن آن هستیم ولی تقریبا 5 تا 7 سانتی متر باید به طول آلتم اضافه شود تا بتوانم همسرم را ارضا کنم. لطفا کمکم کنید

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   طول واژن نهایت به 11-12 سانت میرسد و این تصور غلطی که شما نسبت به این قضیه پیدا کرده اید !!!
   میانگین طوال الت مردان ایرانی 13 سانت است و سایز شما طبیعی است
   راه حل : حد اقل نیم ساعت قبل از دخول عشق بازی کنید مخصوصا سینه ها را بفشارید و بمکید و حرف های عاشقانه بزنید
   انقدر عشق بازی ادامه پیدا کند تا همسر درخواست دخول کند ، تا ارضا نشدن همسر ارضا نشوید ، اگر احساس کردید دارید ارضا میشود
   دست از دخول بکشید و 4 دقیقه دراز بکشید و نفس عمیق بکشید و دوباره دخول کنید و ارامش خود را هنگام دخول حفظ کنید
   برای دیر ارضا تر شدن میتوانید از کاندوم های تاخیری استفاده کنید ….

 153. حسین گفت:

  سلام ببخشید من سیزده سالم هست والتم هنگام بزرگ شدن به شیشو نیم سانت حداکثر میرسه میخواستم بدونم که چیکار کنم بزرگتر شه؟اندازش طبیعی هستی یا نه؟من تازه دارم سیزده رو پر میکنم متولد دی هشتادو یک هستم.بی زحمت جواب رو قابل فهم بگید.ممنونم

 154. علی گفت:

  سلام30سال دارم سایز التم در حالت نعوذ 10سانت میرسه قطر 4 و این مشکل نگرانم کرده اخه توفیلمها خیلی التشون بزرگه

  • admin گفت:

   با سلام
   فیلم های پورنوگرافی رفتارهایی را الگو میکنند که هنجار شکانانه است پس دوست عزیز دنبال مهارت در رابطه جنسی صحیح باشید
   اندازه طبیعی

 155. محمد گفت:

  با سلام خسته نباشید من ۱۳سالمه وطول التم ۸ سانتی متر است میخواستم ببینم طبیعیه یا نه

 156. روئين گفت:

  سلام : سنم ٣٠ ساله و آلت تناسلي ام در حالت خوابيده ٦ سانته و حالت استاده ٩ سانته
  لطفاً بگيد اين طبيعي يا خوردي ؟
  منتظر جواب تان هستمو
  مرسي

 157. رضا گفت:

  سلام
  اين روش عوارض نداره؟؟ كشيدن الت باعث اسيب به بافتش نميشه؟
  ممنون

  • admin گفت:

   با سلام
   این روش باید با صبر و بدون تحریک جنسی باشد
   ما قرار نیست اسیبی به الت وارد کنیم ، در کل درد در این روش نباید وجود داشته باشد
   و اگر کسی میبیند تحریک میشود و به گناه می افتد نباید انجام دهد
   این روش برای افراد متاهل میباشد

 158. reza گفت:

  من ۱۸سال دارم التم ۱۲سانته فک میکنم خیلی کوچیکه خواهشا راهنمایم کنید ممنون میشم

 159. aLi گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من 19سالمه و اندازه التم هنگام ایستاده 12سانته ولی قطر کمی داره لطفا راهنمایی کنین من چجوری میتونم این مشکلمو حل کنم

 160. امیر گفت:

  با سلام و خسته نباشید.
  من 17 سال دارم و طول آلت من در حالت بزرگ شدت 9 سانت مرسه و فکر مکنم کوچک هستش.و کمی حالت خمیدگی داره به طرف بالا به نظر شما باید برم پیش دکتر؟؟

 161. امیر حسین گفت:

  با سلام 13سالمه آلام 14سانته ولی قطرش 1/5 است چیکار کنم قطرش بزرگ بشه

 162. مهدی گفت:

  با سلام من ادمی هستم روزی چند بار خود ارضایی میکنم میخاستم ببینم این کار در افزایش طول الت موثر است یا نه

  • admin گفت:

   با سلام
   این عمل زشت و گناه کبیره است و فقط باعث خراب کردن ذهن و اینده جنسی زندگی زناشویی میشود

 163. رضا گفت:

  با سلام من 24 سالمه آیا این تمرینات اثری داره؟

 164. farzad گفت:

  سلام..من ١٦ سالمه خوابش ٤ سانته راسش ١٠ سانته…طبيعيه؟!

 165. saeed گفت:

  سلام ۱۹سالمه طول التم ۱۷یا ۱۸سانته ایا باید این تمرینات یا دارویی مصرف کتم لطفا جواب بدین خیلی نگرانم سکسم نداشتم

 166. علیرضا گفت:

  با سلام میخواستم بدونم من در حالت خود ارضایی بعضی مواقعکمی منی ازم خارج میشه طبیعی هست یا نه لطفا جواب بدین

 167. Sh گفت:

  سلام الت من در حالت عادي بنج سانته و در حالت راست شونزده مشكلي نداره اين فاصله ي سايزي
  ممنون بيست سالمه

 168. Omid گفت:

  باسلام من پسری 15ساله هستم الت تناسلی من 3 در حلالت شق7 می شود به دکتر مراجعه کنم:)

 169. كيا گفت:

  سلام من ١٦ سالمه و بيماري الت پنهان دارم و قطر التمم خيلي كمه درست ميشه

 170. ابوالفضل گفت:

  باسلام به ادمین عزیز
  داداش من13سالمه وطول الت من درحالت عادی وخواب 2سانته ولی در حالت خودارضایی ونعوظ به8تا9سانت میرسه ایا طبیعی هستش یاباید از این روشهای شما استفاده کنم؟وراستی درموقع خودارضایی بعضی مواقع کمی منی ازم خارج میشه. طبیعی هستش؟؟؟؟

 171. امیر گفت:

  سلامبا عرض خسته نباشید من بیست سال سنمه و طول آلتم حول و هش هفت سانته و امروزه دغدغه ی ذهنیم شده که آیا آلت کوچک است یا خیر ؟

  • admin گفت:

   با سلام و عرض ادب
   نرم جهانی 9.3 میباشد
   نگران نباشید و برای مشاوره به پزشک ارولوزیست مراجعه کنید

 172. محسن گفت:

  سلام.من۱۷سالمه.طول التم در حالت خواب ۹و در حالت بزرگ۱۶سانته.سایزش خوبه عایا؟

 173. سش گفت:

  پس چی شد طبیعیه یا نه

 174. مهدی گفت:

  سلام من سیزده سالمه و اندازه التم پنج سانتی متر و به سن بلوغ رسیدم و اب کمر هم دارم میخواستم بدونم این طبیعیه

  • admin گفت:

   با سلام
   نرم جهانی در حالت ایستاده الت 9.3 است
   البته سن شما پایین است و باید دوره بلوغ تکمیل شود

 175. فردین کاظمی گفت:

  با سلام من ۱۸سالمه التم17سانت هست باید چکار کنم بزرکتر بشه

 176. pooyan.aghil گفت:

  سلام.من تازه دیروز سیزده سالم شد و

  طول عالتم چهار سانتی متره.نه سبیل در اوردم نه ماده منی ازم خارج شده درکل فک نکنم ب بلوغ رسیده باشم حالا این چهار سانت مشکل داره وباید کاری بکنم یا طبیعیه؟لطفن پاسخ بدبن

 177. حامد گفت:

  با،سلام 24سالمه سایز آلتم14سانت احساس میکنم کوچیکه لطفل راهنمایی کنید ممنون

 178. ارمین گفت:

  با سلام چکار باید کرد تا التی سیاه رنگ داشت

  • admin گفت:

   با سلام
   این کار چه نیازی میتونه داشته باش تا انجام بگیر ؟
   ولی اگر خیلی ضروری میتونید پوست گردو رو ابشو بگیرید و با پلاستیک به الت بمالید
   بعد سیاه میشود البته بعد مدتی به رنگ سبز در می اید
   البته لزوم این کار را متوجه نمیشویم !

 179. mehdi گفت:

  من ۲۹ سالمه الت در حالت راست ۱۳ ایا این روشها بر روی بزرگ شدن تاثیر دارد یا داشته ؟؟؟

 180. amir گفت:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۴ سالمه و طول آلتم ۱۲ سانته،احساس میکنم که باید بزرگتر بشه، این روش برای سن من جواب میده یا نه؟

 181. علی گفت:

  با سلام مطالبتونو خوندم امیدوار شدم من سایز التم حدود13 است یه سوال دیگه داشتم اونم اینه ک طول آلت باید چقدر باشه تا توی رابطه سکس با همسر خانوم لذت ببره ممنون میشم جوابمو بدید

 182. mahdi.jb گفت:

  با سلام من 18سالمه و الت تناسلی من 27سانته و قطرش ب 6یا 7میرسه
  میخواستم بدون ایا تو رابطهی زناشویی مشکلی ایجاد نمیشه ایا؟

 183. Arshia گفت:

  با سلام و خسته نباشید من 13 سالمه و آلتم در حالت راست شده 7سانته ميخواستم بدونم این طبیعیه

 184. kareem گفت:

  سلام ممنون ازشما.
  من 22 سال دارم و قبلا رابطه جنسی هم داشتم ميخواستم بگویم که طول آلت
  در حالت عادی 6 سانت و در حالت کاملا سفت و خیسته به 14 سانت میرسه و قطران 6سانت لطفا بگيد طبیعی است یا نه ….تشکر

 185. محمدرضا گفت:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۲سالمه التم۱۳سانته دوس دارم بزرگتر بشه
  فکرمو مشغول کرده
  این حرکات هم ک انجام میدم ب حالت راست تبدیل میشه چیکار کنم
  لطفا راهنمایی کنید

 186. مهرداد گفت:

  با سلام..من ۱۹ سالمه و طول آلتم در حالت بزرگ شده ۱۳ سانته..اما قطرش کمه ب نظرم..آیا طبیعیه؟؟از چ روشی استفاده کنم برای افزایش قطر؟

 187. محمدرضا گفت:

  سلام ببخشد من شونزده سالمه و طول التمم چهار ده سانتی متره میخواستم بدونم طبیعیه؟

 188. علیرضا گفت:

  سلام من پسری ۱۴ساله هستم در حالت خاب۳/۵ودر حالت نعوض۱۰تا ۱۱سانت است لطفا کمکم کنید

 189. امير گفت:

  با سلام طول آلت من 13سانته و دوست دارم بيشتر باشه.
  اشكالي كه نداره از اين روش هايي كه گفتين استفاده كنم؟

 190. محمد گفت:

  برای شل نگه داشتن آلت چه کنم من تا دست میبرم شق میشود و شما هم گفتین در حالت شق اثری ندارد

 191. عرفان گفت:

  سلام من 22 سالمه و سایز التم 13 سانته و تا حالا رابطه نداشتم و میترسم که کوچک باشه

 192. yasin گفت:

  با سلام ، ایا خود ارضایی باعث جلوگیری از رشد آلت میشود؟
  با تشکر

 193. hosein گفت:

  سلام.من 19 سالمه و التم 10 سانته ایا طبیعه اگر بزرگتر بشه بهتره

 194. god گفت:

  چرا آلت در حالات خواب در برخی مواقع یک سانت هست!!! آیا عادی هست؟
  در حالی که در حالت بزرگ 16 سانت میشه…

 195. امید گفت:

  سلام من 22 سالمه متاهل هستم سایز آلت 16 ولی همسرم میگه کوچیکه چیکار کنم کدوم روش بهتره

  • admin گفت:

   با سلام
   سایز شما از نرم سایز مردان ایرانی نیز بیشتر است !
   بهتر مهارت در رابطه جنسی رو فرا بگیرید
   برای یک نکته کوتاه : معاشقه قبل از دخول را طولانی کنید
   موفق باشید

 196. رضا گفت:

  سلام من 22 سالمه وطول آلتم درحالت نعوظ 13سانته اما قطرش کمه میخواستم ببینم برای ازدواج مشکل دارم یا ن؟

  • مدیر گفت:

   با سلام و عرض ادب
   خیر مشکلی ندارید طبیعی است
   دهانه واژن زن خود را با قطر الت شما تطبیق میدهد

 197. god گفت:

  خمیده گی آلت آیا عادی هست؟!

 198. mohsen گفت:

  باسلام من 17 سالمه اندازه التم 14 سانته میخواستم ببینم نیازی دارم این حرکاتو انجام بدم؟
  و ی چیزه دیگه که خیلی زود ارضا میشم؟

 199. مصطفی رضایی گفت:

  ممنون از سایت خوبتون

 200. nariman گفت:

  سلام ببخشید باید همه ی این حرکاتو انجام بدم یا یکیشو

 201. احسان گفت:

  سلام.خیلی ممنون برای مقالتون…
  یممنون میشم سوالمو جواب بدید.
  من ۱۹ سالمه و طول آلتم ۴سانت هست..میخواستم بپرسم این مشکلی نداره؟
  پیش کدوم دکتر باید برم(منظورم تخصصشه)
  این قضیه باعث افسردگیم شده…لطفا کمکم کنید

 202. yaaaaas گفت:

  سلام یکی از روش هارو انجام بدم کافیه
  من میخام فقط اندازش بزرگ تر شه

 203. علي گفت:

  سلام و خسته نباشيد
  قابليت رشد الت تناسلي مرد تا چنه سني وجود داره؟

 204. علی رضا گفت:

  باسلام
  من ۲۰سالمه سایزالتم خیلی کوچکه وتاحالاسکس نداشتم خواستم راهنماییم کنید

 205. shaian گفت:

  سلام.من پانزده سالمه وطول سایز آلتم وقتی که بزرگه پانزده سانته.آیا این طبیعی؟

 206. ali گفت:

  سلام خسته نباشید و ممنون از این مطلب بسیار مفیدتون یه سوال داشتم میشه فقط از تکنیک دوم برای افزایش طول استفاده کرد و جواب گرفتم میدونم شاید سوالم تکراری باشه ولی خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید خییلی ممنون.

 207. امیر گفت:

  سلام اندازه الت من 5سانتی متر است .الن هم 15سالمه به نظر شما کوچیک نیست؟

 208. حامد گفت:

  با سلام من 17 سالمه و اندازه آلتم هنگامی که نیمه راسته 6cm ولی وقتی بلند میشه حدود 12cm آیا این اندازه میتونه طرف مقابل رو راضی کنه یا ن

 209. hamed گفت:

  سلام خسته نباشید.من ۱۵سالمه و طول التم ۱۲سانته ایا طبیعیه ؟

 210. علی گفت:

  ببخشید من سعی کردم این نرمش هارو انجام بدم اما تا یکم لمس میکنم کاملا راست میشه چیکار باید بکنم ؟؟؟

 211. reza گفت:

  باسلام وتشکر ب خاطر اطلاعاتتون
  منظورتون از اینکه نرمال جهانی 3،9یعنی چی؟؟؟کمتراز9سانت غیر عادیه؟؟؟
  واینک ایا خودارضایی درطول تمرینات باعث بی اثر بودن میباشد یا ن؟؟؟؟ ممنونم

 212. سعید گفت:

  سلام خسته نباشید؟
  یک سوال داشتم
  من 25 سالمه و الته من در هنگام راست به 12 اینا میرسه ایا موردی ندارد؟
  امکان نزدیکی میشود؟

 213. رضا گفت:

  سلام
  به نظر خودم طول آلتم عادیه اما قطرش زیاده!!!!
  20 ساله هستم و قطر آن به شعاع 6تا 7 سانت است.
  برای نزدیکی با همسرآینده ام مشکل ساز نباشه؟؟؟؟؟؟
  ممنون.

 214. محمود گفت:

  سلام من 19 سالمه و آلتم 27 سانته وخیلی از این موضوع رنج میبرم میشه راهنمایی کنید.

 215. بنیامین گفت:

  ببخشید اخه رشته بگم واسه من چند سانته اما خودم اصلا راضی نیشتم 23 سالمه اما سانت نکردم تاحالا ولی مطمئنم کوچیده. به نظرت چیکار کنم؟

 216. sepehr گفت:

  من 18سالمه آلتم22سانته وقتی با کسی نزدیکی میکنم بدلیل دردی که میکشه نمیتونم لذت ببرم و دیر ارضا میشم چیکار کنم

  • admin گفت:

   با سلام
   بیشتر از 8 سانت نباید داخل شود و میتوانید از کرم لوبریکانت استفاده کنید بسیار مفید است

 217. pezhman گفت:

  سلام ببخشىد خود ارضاىى هم امکان کوچک کردن آلت دارد؟

 218. علی گفت:

  سلام من 13 سالمه التم از هم سن و سالام خیلی کوچک تر است . حودودا 3 تا 4 سانته خجالت می کشم به خادوادم بگم . چی کار کنم؟

 219. ابولفضل گفت:

  سلام من التم ۶ سانته ولی در حالت راست شدن ۱۰سانته وعرضشم ۳ ایا طبیعیه ۱۷ ساله هستم

 220. رضا گفت:

  سلام.من ٢ روز دارم يكى از تكنيكهارو انجام مىدم.مى خواستم ببينم فقط يكى از تكنيكهارو انجام بدم كافيه؟؟؟ لطفن جواب بدين

 221. علیرضا گفت:

  سلام، آیا این روش محدودیت سنی داره؟

 222. علی گفت:

  لطفا جواب بدید خیلی مهمه من ۱۵ سالمه و حس میکنم هنوز به بلوغ نرسیدم آلت تناسلی هم خیلی کوتاهه ۲،۳ سانته این هایی گه گفتین انجام بدم فایده داره؟

 223. mehdi گفت:

  خوب بود من پونزده سالمه طول آلتم ده سانتی متر است تبیین است یانه؟

 224. نیما گفت:

  سلام
  ببخشید من سیزده سالم هست و آلتم در حالت عادی 7 سانتی متر هست و د ر حالت راست 12 سانتی متر…
  آیا این سایز طبیعی هست؟
  لطفا حتما جوابم رو بدین…با تشکر از سایت خوبتون

 225. حجت گفت:

  سلام خدمت عزیزان و همچنین ادمین
  سایز آلت من سیزده سانتی متره و محیطش هم دوازدهه میشه راهنمایی کنین و بگین که اندازه ش خوبه یا باید این تمرینات رو انجام بدم

  ممنون میشم راهنمایی کنین

 226. omid.. گفت:

  سلام یه سوال داشتم الت تناسلی در سن ۱۷چند سانت باید باشد و اگر سایز نرمال پایین تر بود چه باید کرد

 227. ali گفت:

  سلام ببخشيد شما در مطلب بالا گفتين ٥سانت غير عادي هست منظورتون در حالت خواب بود يا در حالت راست شدن چون من الان در حالت خوابم ٥سانت وكوچيك تره ولي در حالت بيداري ١٢سانت ميشه

 228. حسن گفت:

  سلام،من 25 سالمه،طول آلتم 22 و قطرش 6 سانته،،میخوام بزرگترش کنم،کدوم ازین تکنیک ها رو بیشتر انجام بدم؟ ممنون

  • admin گفت:

   با سلام
   دوست گرامی الت بزرگ تر از این غیر طبیعی میشود !
   بهتر به جای بزرگ کردن الت تناسلی ، مهارت یک رابطه جنسی سالم و قدرت لذت بخشیدن و حس ارامش رو فرا بگیرید
   ملاعبه و عشق بازی بسیار بسیار مهم تر است

 229. حامد گفت:

  با سلام ـ ۲۳ ساله هستم وسایزش ۱۴ هست
  آیا محدودیت سن داره و اینکه در مدت یک ماه تا چند سانت اضافه میشه (حتما عدد بگین) ؟
  ممنون از سایت خوبتون

 230. علی رضا گفت:

  سلام من ۱۶ سالمه و سایز التم نزدیک به ۱۹ سانته…میخواستم ببینم راهی برای کاهش سایز هست.

 231. parsa گفت:

  سلام من سیزده سالمه و طول التم پنج سانت است ایا طبیعیه؟

 232. vahid گفت:

  باسلام.من 21سالمه و سایز آلتم9سانتی متر است.میتونمم ازین روشاستفاده کنم؟

 233. محسن گفت:

  سلام اندازه الت من حدود ٣یا۴است و پانزده سالمه باید چی کار کنم در زمن اضافه وزنم دارم

 234. میلاد گفت:

  سلام.۲۰ سالمه التم ۱۲ سانته‌‌.چیکار کنم بزرگ بشه.چند سال دیگه میخوام ازدواج کنم

 235. امىرى گفت:

  باسلام…
  من 18سالمه الت من 9سانته اىا باىد اىن روش روانجام بدم,لطفا جواب دهىد…
  خىلى مهمه

 236. علیرضا گفت:

  با سلام خواهش میکنم جوابمو بدین دارم دیوانه میشم.من پسری 15 ساله هستم سایز آلتم بین15 تا 16 سانته.آیاسایزش کمه یا طبیعیه.بعد من حالت آلتم کمی رو به پایین هستش اما برای بعضی از دوستام رو به بالا هستشمیخواستم بدونم میشه حالتش عوض کرد یا همینجوری خوبه؟؟ خواهش میکنم جواببدین؟؟؟؟

 237. حسین گفت:

  سلام من 13 سالمه اندازه التم 11 سانتی متر در 3 هستش نیازی به بزرک تر شدن اون هست.

 238. اسماعیل گفت:

  سلام خیلی ممنونم از راهکارتون خیلی مفید بود

 239. ح گفت:

  سلام من28سالمه اندازه آلتم 18هست آیا نیازی به بزرگتر کردن دارم؟

 240. رضا گفت:

  من پسری ۲۰ ساله و مجرد هستم.
  اندازه آلتم نزدیک 18 سانت طول و نزدیک 13 سانت قطر دارد.
  به نظر شما لازم هست که به پزشک مراجعه کنم؟؟؟
  تا به حال با کسی رابطه جنسی نداشته ام.آیا بعدا برای برقراری رابطه جنسی با همسرم دچار مشکل میشوم؟؟؟

 241. hafex گفت:

  طول الت من 13سانته الانم یه ساله ازدواج کردم و همسرم از اندازه التم ناراضی می باشد سنم 28میباشد .میخوام اندازه التم 16 الی 17 بشه ایا میشه زودتر نتیجه بگیرم

  • admin گفت:

   با سلام
   نرمال جهانی 9.3 میباشد و میانگین مردان ایرانی 14 ث ثانت
   سایز الت شما کاملا طبیعی است و با توجه به اینکه طول واژن تا رحم نهایت 11 ثانت است الت بزرگ تر باعث ایجاد درد زیاد میشود

 242. milad گفت:

  سلام من 21 سالمه و سایزه آلتم 10 سانته در صورتیکه اکثر دوستانم حدودا 15 سانت هستند می خواستم بدونم آیا این روش برای من اثر داره تو این سن و این که آیا عوارض هم دارن ؟

 243. mehrdad گفت:

  سلام.من 19 سالمه اندازه آلتم 17 سانته میخواستم بدونم نیازی به انجام این تمرینات دارم

 244. امیر توکلی گفت:

  سلام خدمت دوستان گلم
  من 15 سالمه اندازه الت تناسلیم در حالت نعوذ 11سانتی متره
  میخواستم بدونم ایا نرمال و استاندارد هست یا نه؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدید
  من خیلی نگرانم حتما جواب بدید

 245. بیداد گفت:

  سلام.ممنونم بابت این مطالب فوق العاده و عای شما دوست عزیز.
  بایستی بگم که من الان حدود یک ماه میشه مه شروع کردم و فوق الهاده جواب داره میده.در حالت معمولی حدود 6 سانت شده و در حالت Erect 16 سانت شده.خیلیم راضیمم.واقعا ممنونم ازتون.

 246. ................. گفت:

  آیا آلتی به طول 10 سانتی برای یک ÷سر 13 ساله بزرگ است؟

 247. رضا گفت:

  ضمنا فراموش کردم که بگویم، من پسری 20 ساله و مجرد هستم.
  تا به حال با کسی رابطه جنسی نداشته ام.آیا بعدا برای برقراری رابطه جنسی با همسرم دچار مشکل میشوم؟؟؟

 248. بردیا.ن گفت:

  سلام من 25سالمه و طول آلتم 9سانته هنگام نزدیکی اعتماد به نفسم فوق العاده پایین میاد. واقعا راه دیگه ای وجود داره که زودتر بشه به نتیجه رسید؟

  • admin گفت:

   با سلام

   سایز نرمال جهانی 9.3 است
   و یک مرد با این حدود سایز میتواند با مهارت رابطه جنسی همسر خود را به اوج لذت یعنی ارگاسم و.. برساند

   دقت فرمایید طول واژن بیش از این نیست و الت بزرگ تر باعث دردناک شدن رابطه میشود !!

   پس سعی کنید مهارت را بیاموزید تا همسرتان شما را بهترین و جذاب ترین مرد دنیا بداند

 249. محمد گفت:

  سلام من 14 سال دارم و طول آن 15 سانت است آیا کوچیکه یا نه؟

 250. MAHDI گفت:

  سلام..شانزده سال دارم و اندازه ی التم 9 سانته میخواستم بدونم ایا باید به پزشک مراجعه کنم یا طبیعی هست لطفا جواب دهید؟

 251. امین گفت:

  آیا مصرف سیگار کاملا جلوی تاثیر این روش رو میگیره یا تاثیرشو کم میکنه ؟

 252. فی فی گفت:

  سلام.اگه کسی فقط بخواد طوله التشو اقزایش بده و قطرش زیاد نشه ,ایا بازم باید تمرینات جلکینک رو انجام بده?من دوسدارم طولشو زیاد کنم اما قطرش ثابت بمونه

 253. امیر گفت:

  باسلام
  28سال سن دارم سایز آلتم حالت عادی 8سانتیمتر ویه بیضه دارم آیا برای زندگی زناشویی بر به مشکل میخورم؟!
  ممنون

  • admin گفت:

   با سلام
   نرمال جهانی 9.3 است ولی با اگاهی کامل از رابطه جنسی و مهارت های به ارگاسم رساندن شریک مشکلی نخواهید داشت انشالله

 254. mm گفت:

  سلام
  من دیابت نوع یک دارم
  وقند بالا باعث کوچیک شدن آلتم شده
  و22سالمه آیا جوابی میگیرم اینای ک گفتین رو امتحان کنم
  الانم قندم کنترل.

 255. امیر گفت:

  سلام من آلت تناسلیم بین11ونیم خواستم ببینم خوبه چهارده سالمه

 256. ahmad گفت:

  بله متشکرم. ولی بهرحال برای انجام این تکنیک ها اگر آلت تناسلی در حین کشیدن به حالت نیمه راست در بیاد مشکلی بوجود میاد ؟ یا مثلا تاثیر این کار از بین میره ؟

  اگر اینطور باشه چه راه حلی وجود داره ؟

 257. محمد گفت:

  سلام ممنون از زحمات شما
  آیا تا الان کسی بوده که با انجام این روش 2 یا 3 سانت یا کمتر و بیشتر طول التش اضافه شده باشه
  آیا در بدن های مختلف تاثیرش متفاوته ؟ یا برای همه یه جور جواب میده ؟

 258. ahmad گفت:

  با سلام. ممنون از مطلب خوبتون
  من ۱۸ سالمه و اندازه آلتم ۱۴.۵ سانته. آیا طبیعیه؟

  مشکلی که من با این روش دارم اینه که بعد از ۴،۵ بار انجام حرکت کششی آلتم از حالت شل به نیمه سفت تغییر حالت پیدا میکنه. آیا این باعث اختلال در حرکات میشه ؟ اگر موجب اختلال میشه من باید چیکار کنم که در حین انجام حرکات این مشکل پیش نیاد؟

 259. سعید گفت:

  با سلا و خسته نباشید،مطالبی که درون سایتتون گذاشتین واقعا عالیه و لی همونطر که دوستان هم گفتن خیلی وقت گیره و برا هرکسی انجام دادنش مقدور نیست.خواهش میکنم مطالبی که با صرف وقت کم و بدون عوارض بتوان به نتیجه رسید را در سایت البته اگه هست رو بگذارید.با تشکر فراوان از مطالب خوبتون.

 260. Hamid. cj گفت:

  خیلی میخوامت مرسی قبلا,14بود داره کمکم به15 میسره مرررریی

 261. hamid گفت:

  خیلی خوبه من 2روزه شروع کردم بد نیست خیلی خیلی ممنون ایشالا که نتیجه بده .اگه برای افزایش و جهش اب کمر هم مطلبی دارید بزارید ممنون میشم، با سپاس فراوان

 262. احمد گفت:

  عالی بود…ممنون از شما…!

 263. محمد ام گفت:

  سلام داداش من 18 سالمه آلتم 13 سانته
  تا چند سالگی رشد میکنه؟
  اگه نهایت رشدش تا 18 سالگیه یه خاکی بریزم تو سرم

 264. Mohammad گفت:

  سلام من سیزده سالمه و سایز التم بین 15_16هست. میخواستم بدونم طبیعیه

 265. حمید گفت:

  ببخشید آلت تناسلی من 12سانتیمتر است مشکلی برای رابطه برقرار کردن داره یا خیر منتظر جوابتون هستم

 266. علیرضا گفت:

  سلام آیا این دستگاه های اکستندر مگنت دار برای افزایش قطر و طول آلت همین کار رو میکنه؟؟؟؟

 267. reza گفت:

  سلام
  ممنونم از مقاله تون
  ولی من حدود یک ماهه این کار رو میکنم اصلا تاثیر نداشته، میشه لطفا راهنماییم کنیدخیلی نگران زندگیم هستم

 268. mohammad گفت:

  سلام.مطالبتون واقعا عالی بود. خدا خیرتون بده

 269. هارلي گفت:

  سلام دوستان بنده تمارين را انجام دادم و در روزهاي اول تاثيرش را ديدم فکر کنم تا انتهاي زمان تعيين شده نتيجه بدهد.

 270. omid گفت:

  سلام… میگم بجای لوبریکانت بهتر نیست از یه روغنی که از گیاه جینسینگ درست شده استفاد کنیم؟؟ آخه این گیاه برای تقویت و رشد آلت خیلی موثره.. یه روغنی پیدا کردم به اسم bigger تو ایران هم بفروش می رسه که حاوی جینگسینگ هستش… میشه یه تحقیق بکنین ببینبن این روغن اصلا فایدهای داره یا نه… منتطر جوابتون هستم

  متشکرم…

 271. Kia گفت:

  سلام و تشکر بابت مطالب خوبتون میخواستم بپرسم این روش هایی که ذکر کردین برای افراد از چه سنی به بعد مفید و کارسازه ؟

 272. امیر گفت:

  ضمن سپاس فراوان از اطلاعات مفید عارضم که بنده از کوچک بودن سایز احساس افسردگی میکنم باتوجه به وقتگیر بودن این موارد آیا راهی هست که زودتر به نتیجه برسم؟

 273. اتابك گفت:

  مسلام راستشو بخواين من ميترسم اين روش عوارض داشته باشه

 274. كوروش گفت:

  واقعاً موثر بود هم جلسات اول تاثيرشو ديدم

 275. نیما گفت:

  سلام من سایزم 12هست و نگران این وضم.دانشجوی بزشکیم و یکی از دوستانم این روشو بیشنهاد داد ولی انجام ندادم.من کارایی کردم که فکر میکنم بخاطر اونا این اتفاق افتاده.ازتون میخوام راهنماییم کنید

 276. ارام گفت:

  با سلام بعضي قرص هاي خارجي در سايت هاي غير ايراني تبليغ ميشود كه در ايران براي فروش نيست ايا ممكنه اين قرص ها براي افزايش الت جواب بده ،مثل قرص alpha fuel XT

 277. ahmad گفت:

  واقعا ۲۰۰تا۳۰۰بار زیاده

 278. احمد گفت:

  خیلی وقت گیره

 279. akbar گفت:

  سلام – ممنون از راهنمائی هاتون موثر واقع شد داروها اصلا” باعث ناتوانی و ضرر میباشد

  دعاتون میکنیم

 280. علی گفت:

  سلام .ممنون از راهنمایی کارساز شما

 281. mohsen گفت:

  ممنون خیلی مفیدبود

 282. حسین گفت:

  سلام برای محمد میخواستم بگم از عوارض استفاده از دارو ها و پمادها اقیم شدن شخص است یعنی شخص هرگز صاحب فرزند نخواهد شد.
  با تشکر از مطالب خوبتون

 283. رضا گفت:

  سلام داداش واقعا مطالبی که جمع کردی خوبه و خیلی بهتر از سایت های چرت و پرتی هست که الان میبینیم ممنونم از از گفته هات خیلی استفاده کردم
  موفق باشی

 284. siavash گفت:

  سلام مرسی از توصیه هات…. :evilgrin:

 285. محمد گفت:

  واسه من 15 سانته.
  مسخواستم 18 سانت بشه.
  اگه از قرص یا پماد استفاده کنم عوارض داره؟
  ممنون از مطالبتون این روش خیلی وقت گیره.

 286. عالی بود :blush: متشکرم

 287. فرشاد گفت:

  ممنون عالی بود

 288. ali گفت:

  سلام دوست گرامی روش خوبیه همانطور که دوستان هم گغتن وقت گیر هست اگه روشی سریعتر و زود بازده ارائه بدید ممنون میشم

 289. behrooz گفت:

  با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم این تمرینات رو باید تا چه مدت انجام دهیم اینکه نوشته بودین در کمتر از یک ماه اثرخود رو نشون میده و تا شش ماه کامل میشه یعنی تا شش ماه باید تمرینات رو انجام داد؟
  ممنون از مطالب مفیدتون

 290. ک گفت:

  سلام
  خودم تقریبا به این نتیجه رسیده بودم که با ورزش دادن میشه آلت رو بزرگتر کرد و با خوندن مقاله شما خیالم راحت شد که با این تکنیکهایی که شما نوشته بودید شدنیه البته آلت من 15 سانت است اما من بیشتر نارحت از اینم که محیطش بزرگته حالا نگرانیم از اینه که این روش باعث بزرگی محیطش نمیشه؟ و سوالم هم اینه که آیا میشه با این روش محیطش رو کوچکتر کرد؟
  بازم ممنون از مطالب مفیدتون.

 291. سلمان گفت:

  خوب بود ولی خیلی وقت گیره

 292. علی گفت:

  سلام راهکاره خوبیه برای کسانی که خونه مجردی دارن اگه یه کی نیم ساعت بره تو حموم چی فکر میکنن اگه میشه روش دیگه پیشنهاد بدین ممنون میشم باشکر که وقت میزارین

 293. مهدی گفت:

  خوب بود ولی ادم بیکارمیخواد وحوصله/راه سریع نداری دکتر :blush:

 294. Dvidev گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر سایت.خاستم تشکر کنم بخاطر مطالب مفید،برام خیلی جالب بود به اطلاعاتم اضافه شد.ممنون مرسی از زحماتت

 295. رهام گفت:

  سلام
  آلت من 26 سانته
  نمیدونم باید چیکار کنم
  راهی نیست حداقل 8،7 سانت کوچیکتر بشه♥
  درضمن تو این وضعیت با هرکسی نمیتونم رابطه داشته باشم

  • admin گفت:

   سلام رهام جان
   خیر متاسافانه مقاله ای درباره کوچک کردن سایز آلت مردان هنوز پیدا نکردم و بعید میدونم پیدا شه.

 296. ارمان گفت:

  اقا اگه جواب بده که دمت گرم خیلی عالیه سپاس گزارم از مطالبی که گذاشتی

 297. کيوان گفت:

  سلام آفا علي ممنون خوب بود

 298. سعید گفت:

  سلام. ممنون از ارایه راه کارهای مفید شما. نظرتون در مورد وسایلی مثل لارجرباکس یا پمپ های بزرگ کننده الت چیه؟ ایا اون ها هم موثرند و اثرات سوئی ندارند؟
  ممنون

  • admin گفت:

   سلام سعید آقا
   ممنون.خوشحالم مقاله “راه های افزایش سایز آلت مردان” مفید بوده
   برای اون دسته از وسایل ها هم سعی می کنم مقالاتی قرار بدم زودتر
   تاثیر دارن ولی عوارض رو هنوز مقاله ای براش پیدا نکردم

 299. ehsan گفت:

  من التم ۱۵ سانته واحساس میکنم که باید بزرگ تر بشه این روش برای همه جواب میده

 300. Artush گفت:

  باسلام و خسته نباشید مطالبی که تو سایتتون هست واقعا عالیه.امیدوارم این روال رو ادامه بدین.مرسی

تمامی حقوق این سایت برای رها فان محفوظ است و هرگونه کپی برداری از مطالب و قالب پیگرد قانونی دارد . طراحی و کدنویسی : شیکنا