راهای افزایش سایز آلت مردان بدون دارو | جدید 96

عکس بازیگران زن,سکس,س ک س,شب زفاف,ترک خودارضایی,خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر زیبا,گالری

اخبار جام جهانی

آخرین مطالب ارسال شده

تبليغات

سايت
بازدید : 56,534 views

راهای افزایش سایز الت مردان بدون دارو

راهای افزایش سایز آلت مردان بدون دارو

نکته اول : دوست عزیز ۹۵ درصد شما که به اشتباه فکر میکنید التتون غیر طبیعی ، اگر الت شما حد اقل ۹ سانت است طبیعی است 

در ضمن البت کمتر از ۵ سانت مشکل جدی محسوب میشود و الی با مهارت کافی با التی با  حد اقل بین ۵ تا ۹ سانت نیز میشود همسر را به ارگاسم رساند 

نکته بسیار مهم : این روش ها برای افراد متاهل فقط توصیه میشود ان هم به کمک همسر ، برای افرادی که مجردند و یا سن آن ها کمتراز 

۲۰ سال میباشد به هیچ وجه توصیه نمیشود

روش پنیمور به عنوان یکی از معتیرترین روشهای بزرگ کردن آلت تناسلی در دنیا میباشد . این روش که بر پایه یکسری تمرینات مخصوص روزانه بنا  شده است ، در حقیقت بی عارضه ترین روش محسوب میشود . این روش سالهاست که در کشورهای آمریکایی و اروپایی استفاده میشود .تا به امروز تحقیقات مفصلی بر روی این روش انجام شده و امروزه توسط پزشکان سکسولوژیست در سراسر دنیا توصیه میشود…

مشاهده شده است که اگر این تمرینات را به دقت و بدون وقفه انجام دهید ، معمولاً اثر آن بعد از سه هفته تا یک ماه شروع شده و تا ۶ماه کامل میشود . معمولاً بین٢ سانتیمتر به محیط آلت تناسلی اضافه / ١ تا ۵ / ۳تا ۱۰ سانتیمتر به طول و حدود ۵ میشود.درصد موفقیت این روش تا به امروز % ٩٨ گزارش شده است .دیده شده است که بروز آثار این روش به یکسری از فاکتورهای فردی ارتباط دارد .بطور مثال سیگار باعث تضعیف آثار این روش شده و برعکس ، تغذیه مناسب و مرتب انجام دادن این تمرینات باعث تقویت این روش میشود . 

مطالعات نشان داده عوامل خارجی نیز میتواند در رشد و نمو آلت تناسلی نقش داشته باشد . همانطور که ذکر شد سیگار از جمله عوامل مهم با اثر منفی بر روی این روش است . متاسفانه گزارش شده است که آلودگی هوا در نواحی شهری هم همانند سیگار دارای اثر منفی میباشد . همچنین لباسهای زیر تنگ ، مایوهای شنا و لیاسهای تنگ ورزشی مثل لباسهای سوارکاری هم اثر منفی دارند و یرعکس ورزش ، بخصوص ورزشهای پر تحرک مثل دویدن ، شنا و … اثری بسیار مطلوب بر این روش دارد 

روشهایی که از انجام آنها باید اجتناب کرد

استفاده از دارو : بسیاری از سایتها با استغاده از تبلیغات کاذب اقدام به فروش قرص هایی برای افزایش سایز آلت تناسلی میکنند ، باید توجه کرد که تاکنون هیچ دارویی برای این امر ساخته نشده است و تمامی این قرصها بی تاثیرند. استفاده از دستگاه مکنده : این روش که به ساکشن آلت تناسلی معروف است ، به دلیل مکیدن آلت باعث رسیدن خون بیشتر به آلت تناسلی شده که این روش همراه با درد و کبودی عضو میباشد. 

استفاده از وزنه : این روش که در قدیم مرسوم بوده ، وزنه های مختلفی را به مدت حدودا ۲۰ دقیقه به آلت تناسلی وصل میکردندکه این روش باعث بیماری قانقاریا میشود. 

عمل جراحی : روشی کاملا خطرناک همراه با درد زیاد و احتمال مرگ !!!در این روش با استفاده از عمل جراحی پلاستیک مقداری چربی به آلت تناسلی تزریق میکنند که علاوه بر هزینه بالای جراحی ، مدت زمان دوره نقاهت زیاد است 

نکته هایی در این زمینه

* سایز آلت تناسلی در مردان بین ۱۱ تا ۱۵ سانتیمتر میباشد ، همچنین استثناعاتی هم وجود دارد ولی به خاطر داشته باشید کوچکی آلت زمانی مشکل ساز است که طول آن کمتر از ۵سانتیمتر باشد و نتوان عمل نزدیکی را انجام داد ، در همین رابطه ( بزرگ بودن آلت تناسلی ) افرادی هستد که با داشتن آلتی ۲۰ سانتی از بزرگی آن رنج میبرند و باید اضافه کرد درصد کمی از زنان قادر به تحمل آلتی بزرگتر از ۲۰ سانتیمتر هستند . 

* این تمرینات باید بطور مستمر و پیگیر انجام و با دقت به دستورات آن عمل شود تا حداکثر اثر را نشان دهد . 

* اثر این تمرینات ممعمولاً در مدت کمتر از یک ماه ظاهر و تا شش ماه کامل میشود . 

* تمام این تمرینات باید ۵روز در هته انجام شود و ۲ روز متوالی هم استراحت کرد . 

* بهتر است موهای اطراف آلت تناسلی را کوتاه کنید . 

* باید دقت کنیم هدف از این تمرینات بزرگ کردن آلت تناسلی میباشد و نباید در اثر زیادهروی به خود آسیب وارد کنید . 

* اگر درد و یا هرگونه زخم در اثر این تمرینات انجام شد ، باید بدانید زیاده روی کرده اید و باید استراحت کنید تا درد برطرف شود . 

* باید دارای ذهنی مثبت باشید تا بهترین اثر را دریافت کنید . 

خلاصه برنامه روزانه

١- استفاده از حوله گرم ( ١ دقیقه) 

٢- تمرینات کششی ( ۲۵ تا ۳۰ دقیقه) 

٣- تمرینات رشد و گردش خون ( ١ دقیقه) 

۴- استفاده ار ماده لیز کننده 

۵- تمرینات جلکینگ ( ۱۰ تا ۲۰ دقیقه) 

۶- ماساژ و گرم کردن ( ۵ تا ۱۰ دقیقه) 

١- استفاده از حوله گرم 

یک حوله یا پارچه تمیز را انتخاب کرده و توسط گرما و یا در آب گرم آن را گرم کرده و به مدت ۱دقیقه به دور آلت تناسلی بپیچید و یا اگر میخواهید تمرینات را در حمام انجام دهید میتوانید به مدت ۳۰ ثانیه آلت تناسلی را زیر آب گرم نگه دارید .این کار باعث افزایش خونرسانی و الاستیسیته آلت تناسلی میشود .هر چه خونرسانی به آلت تناسلی بهتر باشد ، رشد آن بهتر و سریعتر خواهد بود . 

٢- تمرینات کششی 

این تمرین باعث افزایش طول آلت تناسلی میشود .افرادی که میخواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد طولی داشته باشد میتوانند بیشتر از این تکنیک استفاده نمایند .چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما میتوانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید . این تمرینات را میتوانید در حالت ایستاده و یا نشسته انجام دهید که به شرح زیر میباشد .نکه مهم در مورد این تمرینات این است که حتماً آلت تناسلی شل باشد ، زیرا در غیر اینصورت آثار تمرینات ظاهر نخواهد شد . 

تکنیک اول

سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید Flaccid الف : در حالت استراحت یا (آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود) 

ب : آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که میتوانید (نباید احساس درد داشته باشید) و به مدت ۵دقیقه نگه دارید ، بعد از هر یک دقیقه آن را آرام رها کرده و به مدت چند ثانیه استراحت کنید و سپس دوباره انجام دهید. 

ج : بعد از ۵دقیقه اول به مدت ۱دقیقه آلت تناسلی را ریلکس کرده و ۳۰ بار آنرا درحالت شل) بچرخانید . ) 

د : مراحل فوق را در چهار جهت دیگر )بالا ، پایین ، چپ و راست (انجام دهید و بعد از هر ۵ دقیقه در هر جهت ، مرحله ج را تکرار کنید . 

ه : بعد از اتمام مراحل فوق به مدت ۱دقیقه ، آلت تناسلی خود را ۱۰ بار به سمت جلو بکشید . 

تکنیک دوم

این تکنیک بسیار شبیه تکنیک اول است و بارها این تکنیک با موفقیت روبرو بوده است . سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید 

الف : در حالت استراحت(آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود) 

ب : آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که میتوانید (نباید احساس درد 

داشته باشید) و به مدت ۱دقیقه نگه دارید و سپس آنرا آرام رها کرده و به مدت چند 

ثانیه (حدوداً ۱۰ ثانیه) به آن استراحت دهید . 

ج : عمل فوق را ۱۵ تا ۲۰ بار تکرار کنید و سپس به مدت ۱۰ دقیقه استراحت کنید . 

تکنیک سوم

سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید الف : در حالت استراحت یا (آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود) 

ب : به صورت ریتمیک آلت تناسلی را به تعداد ۱۰ بار و هر بار به مدت ۱۵ ثانیه آنرا به سمت جلو بکشید و رها کنید. 

ج :عمل فوق را در سه جهت راست ( ۱۰ بار) ، چپ ( ۱۰ بار) و پایین ( ۱۰ بار) تکرار کنید. 

د : سر آلت را کمی بمالید تا به حالت نیمه راست شده برسد ، سپس آلت را گرفته 

آن را در حالتی که میچرخانید به سمت بیرون بکشید و سپس رها کنید (نباید آنقدر بکشید که درد ایجاد شود) 

ه : سپس عمل فوق را در دو جهت راست و چپ تکرار کنید . 

٣- تمرینات رشد و گردش خون 

بعد از تمرینات کششی حتماً باید تمرینات رشد و گردش خون را انجام داد ، زیرا باعث افزایش گردش خون در آلت تناسلی شده و موجب رشد آن میشود .روش کار به این شکل است که آلت تناسلی را به سمت جلو نگه داشته و با دست دیگر ضربات آرامی به آن وارد کنید ( ۳۰ بار) . باید مواظب باشید تا ضربات به مناطق حساس مانند بیضه ها برخورد نکند . 

۴- استفاده ار ماده لیز کننده 

قبل از شروع تمرینات جلکینگ میبایست به مقذار کمی ماده لیز کننده مانند ژل لوبریکانت را بر روی آلت تناسلی بمالید زیرا باعث راحتی در انجام تمرینات جلکینگ میشود . 

۵- تمرینات جلکینگ 

این تمرین باعث افزایش محیط آلت تناسلی میشود .افرادی که میخواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد محیطی داشته باشد میتوانند بیشتر از این تمرین استفاده نمایند. چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما میتوانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید . نکته مهم این مرحله انجام این تمرینات در حالت نیمه راست شدۀ آلت تناسلی میباشد . 

تکنیک اول

پس از استفده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی نیمه راست شد ، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده پس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و آن را بدوشید ، باید حتماً حرکت دست و تماس آن با آلت به سمت جلو باشد ، سپس همین کار را با دست راست انجام دهید . با این کار سر آلت تناسلی شما قرمز و بزرگ میشود (به علت تجمع خون) که این امر مورد انتظار است ، در این مرحله از دست زدن به نوک آلت بپرهیزید زیرا بسیار حساس است . اگر در حین این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاًشد و یا نزدیک به حالت انزال رسیدید باید کمی صبر کنید تا دوباره به حالت نیمه راست برگردد . این روش را درهفته اول ٢٠٠ تا ٣٠٠ بار ، در هفته دوم ٣٠٠ تا ۵٠٠ بار و در هفته های بعد ۵٠٠ بار و یا بیشتر انجام دهید . 

تکنیک دومپس از استفاده از لوبریکانت ، در حالت شل مانند عمل دوشیدن ، با استفاده از هر دو دست آلت را به سمت پایین و خارج(مانند تکنیک قبل) بدوشید . این تمرین باید در حالت شل انجام گیرد و اگر در حین این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاًErect شد و یا نزدیک به حالت انزال رسیدید ، باید کمی صبر کنید تا دوباره به حالت استراحت و یا شل برگردد . عمل فوق را ١٠٠ بار انجام دهید .به مدت دو هفته در هر بار تمرین عمل فوق را ١٠٠ بار انجام دهید و در هفته های بعد این کار را به ٢٠٠ بار در هر تمرین برسانید . 

تکنیک سوماین تمرین برای کسانی توصیه میشود که میخواهند سر آلت تناسلی خود را هم بزرگ کنند . پس از استفاده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی به حالت نیمه راست شده درآمد، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده سپس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و دست را نزدیک سر آلت به مدت ۵ثانیه نگه دارید .سپس این عمل را با دست دیگر انجام دهید.این کار را میتوانید به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در هر تمرین انجام دهید 

۶- ماساژ و گرم کردن  پس از انجام مراحل ذکر شده نوبت ماساژ و استراحت میرسد که باید به  نرمی انجام شود .میتوانید از حوله گرم نیز استفاده کنید و در پایان میتوانید آلت تناسلی را شسته و آن را خشک نمایی


توجه

مطالب پیشنهادی

توجه

مطالب پیشنهادی سایت
loading...

دیدگاه شما در مورد این مطلب

 1. توسط : امین در تاریخ 7 دسامبر 2017

  سلام
  میشه لطفا جواب بدین
  این روش پس برای چه کسانی جواب میده که برای من چون سی ساله هستم امکان رشد وجود نداره؟
  اونای که قبل از سن بلوغ هستن خیلی راحت کی تون افزایش سایز داشته باشن
  مشکل کوچیکی آلت برای ما هاس که سن بلوغ رو رد کردیم

  • توسط : سعید در تاریخ 13 دسامبر 2017

   با سلام
   بله حق با شما , پیشنهاد میکنم برای مشاوره تخصصی به یک ارولوژیست مراجعه نمایید

 2. توسط : امین در تاریخ 22 نوامبر 2017

  سلام…
  آقای دکتر من سی ساله هستم تازه ازدواج کردم آلتم ده سانته و همسرم خیلی شاکیه در حدی که در حال جدا شدن هستیم.
  راستی من چاق هستم
  میشه کمکم کنید؟
  با این تمرین ها میشه سایز آلتم بزرگتر بشه؟
  فقط تورو خدا نگید طبیعیه

  • توسط : سعید در تاریخ 23 نوامبر 2017

   با سلام
   فقط تورو خدا نگید طبیعیه : حداقل نرم سایز آلت ۹٫۳ است , مشکل شما عدم توانایی برای ارضا همسر که باید در این خصوص مقالات مناسب مطالعه نمایید تا بتوانید از نظر جنسی همسرتون تامین کنید .
   در خصوص این که همسرتون میخواهد جدا بشه پیشنهاد میکنم حتما به یک مشاوره زن هر دو مراجعه کنید و عجولانه تصمیم نگیرید .
   در مورد افزایش سایز آلت متاسفانه امکان رشد در این سن هیچ تضمینی ندارد و پیشنهاد میکنم حتما به یک ارولوژیست مراجعه کنید

 3. توسط : سروش در تاریخ 21 نوامبر 2017

  من سیزده سالمه سول التم در حالت خواب ۴و درحالت کشیده به ۷میرسد زود جواب بدین ایا من دچار کوچکی الت شده ام

  • توسط : سعید در تاریخ 22 نوامبر 2017

   با سلام
   دوست عزیز ممکن است هنوز بلوغ شما نیز شروع نشده باشد پس فکر کردن به این مسائل اصلا مناسب سن شما نیست
   برا این که خیال شما راحت بشه بدونید که ۴ سال زمان میبرد تا بلوغ کامل شود و بدن رشد کاملی برسد

 4. توسط : Amir در تاریخ 10 نوامبر 2017

  با سلام ، ممنون میشم به سوالم جواب بدید ، من ۱۵ سال سن دارم ، قدم ۱۷۶ وزنم ۸۶ کیلو ، آلت تناسلیم در حالت نعوظ ۱۰ سانته ، این مسئله اذیتم میکنه ، راهی هست برای درمان ، آیا این اندازه برای سن من غیر طبیعیه ، آیا کاهش وزن تاثیری داره ؟ ممنون از سایت بینظیرتون

  • توسط : سعید در تاریخ 22 نوامبر 2017

   با سلام سایز کاملا طبیعی و حتی امکان رشد هم وجود داره .

 5. توسط : سهراب در تاریخ 4 نوامبر 2017

  با درود
  حالا برای اونایی که گنده هست راهی وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • توسط : saeid در تاریخ 6 نوامبر 2017

   با سلام
   خیر

 6. توسط : یاسین در تاریخ 10 آگوست 2017

  سلام ممنون از سایت خوبتون عالی بود
  فقط یه نکته ای برای افزایش قطر در تمام مواردی که نام بردین نوعی خودارضایی بود و من هرگز نمیتوانم خودارضایی کنم.
  حال برای افزایش قطر آلتم کار دیگری نمیتوانم بکنم؟؟؟

  • توسط : سعید در تاریخ 11 آگوست 2017

   با سلام , در ابتدا پست این نکته آورده شده است که این روش ها برای افراد متاهل فقط توصیه میشود ان هم به کمک همسر ، برای افرادی که مجردند و یا سن آن ها کمتراز ۲۰ سال میباشد به هیچ وجه توصیه نمیشود.
   با افزایش وزن این اتفاق خواهد افتاد , قرص و دارو نیز برای این کار هست ولی توصیه نمیشود

 7. توسط : رضا در تاریخ 2 جولای 2017

  راستی کاملا التم ور زمان شل دفن شده است انگار هیچ چیزی وجود ندارد

  • توسط : سعید در تاریخ 4 جولای 2017

   باسلام
   سن شما چقدر است ؟
   برای معاینه حتما به ارولوژیست مراجعه کنید

 8. توسط : رضا در تاریخ 30 ژوئن 2017

  سلام میخواستم بدونم اگه فقط تمرینات طولى یا کششى رو انجام بدیم جواب میده در طول یا باید حتما همراش تمرینات جلکینگ و بقیه رو انجام بدیم؟

  • توسط : سعید در تاریخ 4 جولای 2017

   با سلام
   سن شما چقدر است ؟ و سایز ؟

 9. توسط : حميد در تاریخ 30 ژوئن 2017

  سلام من سیزده ساله هستم در حالت نعوظ ۹ سانت میشه

  • توسط : سعید در تاریخ 1 جولای 2017

   با سلام
   کاملا طبیعی و تا ۱۷ سالگی نیز رشد دارد

 10. توسط : عرفان در تاریخ 24 ژوئن 2017

  سلام و وقت بخیر خوشحال میشم جوابمو بدین بااینکه میدونم سرتون شلوغه من ۲۵ سالمه میخواستم ببینم نوشتین تا ۵ سانت افزایش میده ایا تواین سن هم ممکنه این میزان افزایش یابد لطفا فقط بله یا خیر طول التم ۱۵ هست ممنون میشم میدونم طبیعی ولی کنجکاو شدم توروخدا جواب بدین باتشکر

  • توسط : سعید در تاریخ 25 ژوئن 2017

   با سلام چون سایز التتون کاملا طبیعی خیلی صریح میگم , در این سن رشد الت متوقف شده است و هر تلاشی صرفا روحیه شمارا بهم میریزد

 11. توسط : ابی در تاریخ 16 ژوئن 2017

  ۱۳سال و نیم طول الان در حالت شل ۴ و در حالت سفت ۷ سانتی متر است

  • توسط : سعید در تاریخ 17 ژوئن 2017

   سلام مجدد
   الت تا ۱۷ سالگی رشد سریع دارد پس در این سن افکار جنسی و … از خود دور کنید

 12. توسط : ابی در تاریخ 16 ژوئن 2017

  در حالت نعوظ ۷سانت

  • توسط : سعید در تاریخ 16 ژوئن 2017

   با سلام
   سن شما چقدر است ؟

 13. توسط : nashenas در تاریخ 15 ژوئن 2017

  سلام دکتر خسته نباشین
  ببخشید من ۱۴سال و پنج ماهم هست یعن متولد ۸۱
  التم در حالت نعوظ حدود ۸الی ۹سانت هست یعنی از بدنم تا نوک الت دقیقا,ولی در حالت غیر نعوظ خیلی کوچک تر میشه,میخاستم بدونم مشکلی هستش؟
  تا چند وقت بعد چمقدار رشد میکنه؟
  در ضمن به بلوغ هم رسیدم,منظورم خارج شدن منی ورشد موهای زاید هستش,لطفا جوابمو کامل بدین.خیل نگرانم

  • توسط : سعید در تاریخ 16 ژوئن 2017

   با سلام
   خیر سایز طبیعی و تا ۱۷ سالگی رشد دارد

 14. توسط : محمد در تاریخ 15 ژوئن 2017

  سلام آقای دکتر…جواب منو ندادین که
  من نوشته بودم در حالت نعوظ ۱۴ سانت هست اما احساس میکنم قطرش کمه…برا افزایش قطر باید چکارکرد؟من بیست سالمه…

  • توسط : سعید در تاریخ 16 ژوئن 2017

   با سلام
   سایز طبیعی برای قطر باید برای معاینه به متخصص مراجعه کنید

 15. توسط : ابی در تاریخ 14 ژوئن 2017

  نعوظ یعنی چی

  • توسط : سعید در تاریخ 14 ژوئن 2017

   نعوظ به حالتی از آلت گفته میشود که تغییر سایز داده میشود و بزرگ و سفت میشود

 16. توسط : امیر در تاریخ 14 ژوئن 2017

  چرا جواب منو نمیدین ؟
  پرسیدم تا چند سالگی الت رشد میکنه؟

  • توسط : سعید در تاریخ 14 ژوئن 2017

   سلام
   اصولا بعد از بلوغ و تا سن ۱۷ سالگی رشد آلت بسیار سریع و زیاد است و بعد از آن تا ۲۵ سالگی رشد بسیار کمی خواهد داشت که قابل توجه نیست

 17. توسط : ابی در تاریخ 13 ژوئن 2017

  راستی در حالت شل هم ۴ سامانه چیکار کنم تورو خدا بگین

  • توسط : سعید در تاریخ 13 ژوئن 2017

   با سلام
   در حالت نعوظ چقدر است ؟

 18. توسط : ابی در تاریخ 13 ژوئن 2017

  سلام دکتر من ۱۳ سالمه و طول الان در حالت سفت ۷ سانته است برای من در آینده مشکل ساز نمیشه درضمن من از ۱۰ سالگی تا الان الان رشد نکرد راستی چاق هم هستم

  • توسط : سعید در تاریخ 13 ژوئن 2017

   با سلام
   سن شما برای بررسی این مورد فقط بستگی به بلوغ شما دارد , که در هر دو صورت سایز ۷ سانت طبیعی ولی بعد از بلوغ سایز باید حداقل به ۹٫۳ برسد و میانگین سایز درد مردان ایرانی ۱۳ سانت است

 19. توسط : Ali در تاریخ 31 می 2017

  دکتر خدا ب دادت برسه همه کامنتاتو خوندم
  طرف ۱۲سالشه سوال جنسی کرده انقدر خندیدم
  ولی خیلی ممنون که با فروتنی و تواضع جواب تک تکشونو دادی
  بازم تشکر میکنم

 20. توسط : مهدی در تاریخ 25 می 2017

  سلام من ۲۱ سالم آلتم در حالت ایستاده ۹ سانت میخوام بزرگ بشه چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

  • توسط : سعید در تاریخ 27 می 2017

   با سلام
   سایز حداقل نرم جهانی است

 21. توسط : امیر در تاریخ 16 می 2017

  سلام۱۸سال سن دارم وطول آلتم درحالت نعوظ۱۰سانت است.طبیعی است؟ آیاامکان رشددارد؟
  لطفاجواب بدید

  • توسط : سعید در تاریخ 17 می 2017

   با سلام بله طبیعی است

 22. توسط : به تو چه در تاریخ 13 می 2017

  بهمن ۱۵سالمه طول التم ۲۲سانته و کیسه ابم خیلی بزرگه چیکار کنم کتووچیک شه

  • توسط : سعید در تاریخ 15 می 2017

   با سلام
   سوالتون بیشتر شبیه مزاح و شوخی !
   منظورتون از کیسه اب بیضه است ؟

 23. توسط : hossein در تاریخ 7 می 2017

  سلام و خسته نباشید
  ۱۷سالمه و مصرف سیگار دارم . سایز آلتم در حالت راست شده۱۵سانته ایا ممکن مشکل ساز باشه موضوع…؟

  • توسط : سعید در تاریخ 8 می 2017

   فقط مصرف سیگار باعث کاهش میل جنسی و کیفیت اسپرم میشود
   لطفا ترک نمایید

 24. توسط : hasssan در تاریخ 27 آوریل 2017

  با سلام من پسری هستم ۱۶ساله و التم ۱۴سانت هستش ایا طبیعی هست یا ن
  راستی التم سرش نسبت ب وسط هاش و تهش خیلی خیلی کوچیکه ایا راهی وجود داره ک سرش رو هم بزرگ کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
  خیلی اعتماد ب نفسمو اورده پایین

  • توسط : سعید در تاریخ 4 می 2017

   با سلام
   سایز کاملا طبیعی
   فرم آلت هر شخص با دیگری متفاوت است
   لطفا این مورد را به هیچ وجه مقایسه ننمایید

 25. توسط : مهرشاد در تاریخ 4 فوریه 2017

  با سلام و درود خدمت آدمین عزیز. واقعا دستتون درد نکنه دکتر جان تمام مراحلی رو که گفتین انجامش دادم و جواب گرفتم.به دوستان هم توصیه میکنم طبق روش ها عمل کنن تشکر بازم آقای دکتر

 26. توسط : محمد در تاریخ 27 ژانویه 2017

  سلام اقای دکتر…
  اقای دکتر من ۲۵ سالمه و التم درحال سفت ۱۲ سانته ایا طبیعیه یان؟؟؟؟

  • توسط : مدیر در تاریخ 28 ژانویه 2017

   با سلام
   بله کاملا طبیعی است

 27. توسط : محمد در تاریخ 18 ژانویه 2017

  دکتر من‌ ۱۳ سالم در حالت عادی آلتم۶ودرارضا۸
  آیا عادیه

  • توسط : سعید در تاریخ 19 ژانویه 2017

   با سلام
   با توجه به سن طبیعی ولی سعی کنید از افکار جنسی کاملا دور کنید خودتون را

 28. توسط : Aq در تاریخ 5 ژانویه 2017

  با سلام من ۱۵ سالمه.آلت من در حالت نعوظ ۱۲ سانت است میخواستم بدونم عادی یا نه..ممنون

  • توسط : مدیر در تاریخ 5 ژانویه 2017

   با سلام
   بله کاملا طبیعی است

 29. توسط : علی در تاریخ 3 ژانویه 2017

  سلام دکتر جان مرسی از همراهی هات دکتر جان میگم ک من ۱۶ سالم تازه کامل شده سایز التم در حال عادی ۱۲سانتی متر و در حالت ایستادگی به ۱۵ سانت میرسه میخواستم بدونم با توجه به ستی ک دارم حدودا چتد سانت دیگه احتمال افزایش سایز دارم یا این ک اصلا احتمال داره بزرگ تر بشه خیلی دوس دارم به ۱۸ سانت برسه لطف کنید راهنمایی کنید وزنم ۷۰ و قدم ۱۸۱

  • توسط : سعید در تاریخ 3 ژانویه 2017

   با سلام
   با توجه به سن سایز کاملا طبیعی و میانگین مردان ایرانی است
   افزایش سایز کاملا ژنتیکی است ولی به احتمال زیاد به سایز مورد نظر میرسد

 30. توسط : iman در تاریخ 11 سپتامبر 2016

  با سلام
  سایز و قطر الت هرچه بیشتر باشد در ارضا زن موثر تراست؟

  • توسط : سعید در تاریخ 11 سپتامبر 2016

   با سلام
   قطر آلت اهمیت بالایی دارد ولی اهمیت اصلی را مهارت یک مرد تعین میکند

 31. توسط : داریوش در تاریخ 1 آگوست 2016

  سلام اقای دکتر بنده ۳۰ سال سن دارم و طول آلت در حالت نعوظ ۸ سانت هستش آیا امکان افزایش وجود داره؟ در ضمن چاق نیستم لطفا کمک کنین

  • توسط : سعید در تاریخ 3 آگوست 2016

   با سلام
   به متخصص ارولوژیست مراجعه نمایید
   امکان بسیار کم است

 32. توسط : ابولفضل در تاریخ 30 جولای 2016

  باسلام من ۲۰سالمه وطول التم ۱۳سانته ازچه راهی میتونم بزرگ ترش کنم

  • توسط : سعید در تاریخ 3 آگوست 2016

   با سلام کاملا طبیعی

 33. توسط : میلاد در تاریخ 5 جولای 2016

  باسلام و عرض خسته نباشید من ۱۷ سالمه و آلتم حدود ۱۵ سانت میخوام ۱۸ سانت باشه خواهشا کنید طبیعیه یه راه برام بگید مرسی از شما

  • توسط : سعید در تاریخ 18 جولای 2016

   با سلام
   سایز کاملا طبیعی
   راه حل شما این است که اعتماد به نفستون ببرید بالا

 34. توسط : علیرضا در تاریخ 30 ژوئن 2016

  با سلام.
  من ۱۹ سالمه و طول آلتم در حالت نعوظ ۱۲ سانت،
  میخواستم ببینم میتونم از این تمرینات استفاده کنم؟در ضمن من مجرد هستم.
  ممنون میشم پاسخ بدین.

  • توسط : سعید در تاریخ 19 جولای 2016

   با سلام
   سایز طبیعی

 35. توسط : mohammadhr168 در تاریخ 19 می 2016

  سلام دکتر…اول از همه خیلی ممنون بابت سایت عالیتون…من ۱۹ سال سن دارم که طول آلت من وقتی که شل هستش۶ سانت و در حالت کامل(سفت شده)۱۲سانتی متر که قطرش هم ۴ سانتی متره آیا این اندازه نرمال هستش و آیا هنوز امکان رشد داره؟ و اینکه در آینده مشکلی برام پیش نمیاد؟؟؟ بازم ممنون

  • توسط : admin در تاریخ 23 می 2016

   با سلام طبیعی و مشکلی وجودندارد
   بله امکان وجود دارد

 36. توسط : بردیا در تاریخ 12 می 2016

  سلام
  دکتر ایا دارویی هست برای افزایش سایز الت
  اگر هست بی زحمت معرفی کنید

  • توسط : admin در تاریخ 12 می 2016

   با سلام
   در این خصوص به پزشک متخصص ارولوژیست مراجعه نمایید و یا پزشک طب سنتی

 37. توسط : رضا در تاریخ 11 می 2016

  سلام
  خوبی دکترجون
  ببخشیدمن۱۷سالمه التم۱۳سانته بنظرت رشدمیکنه یانه ایامیتونم دراینده باهمین الت صاحب فرزندی بشم؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ 12 می 2016

   با سلام
   مشکلی وجود ندارد

 38. توسط : Karo در تاریخ 9 می 2016

  دوست عزیز من طلبکار نیستم.
  ولی خب به ادم برمیخوره وقتی همه سوالا جوابداده شده..یکی قبل من و بعد من جواب گرفتن و من دیده نشدم..
  بجای متاسف بودن میشد جوابمو بدید.
  اگه سایت زدید و زحمتی رو متحمل شدید باید کمی مسئولیت پذیر باشید.به هرحال ممنون از جوابتون.

  • توسط : admin در تاریخ 11 می 2016

   سوالات کوتاه سریع پاسخ داده میشود
   متاسفانه به تمام سوالات یا پاسخ نوبتی نیست

 39. توسط : امید در تاریخ 9 می 2016

  با سلام
  من ۲۳ سالمه آلتم ۲۰ سانته قطرشم ۸ سانته
  به نظر شما جای رشد هم داره؟

  • توسط : admin در تاریخ 11 می 2016

   با سلام بستگی به ژنتیک دارد

 40. توسط : علی در تاریخ 7 می 2016

  من پانزده سال سن دارم التک در حالت شل۳-۴سانت و در حالت نعوض۷-۸است ایا طبیعی است ؟من من چاق هستم

  • توسط : admin در تاریخ 11 می 2016

   با سلام
   نسبت به سن بلی البته بستگی به تاریخ بلوغ نیز دارد

 41. توسط : Karo در تاریخ 5 می 2016

  اقای محترم چرا جواب منو ندادی؟
  این کارتون نهایت بی ادبی و…
  واقعا متاسفم براتون.
  خوش باشید.

  • توسط : admin در تاریخ 8 می 2016

   با سلام
   شما ظاهرا طلب کار هستید ؟
   بیش از ۲۰۰۰ سوال پاسخ نداده در سایت میباشد که وقت رسیدگی به همه انها وجود ندارد
   واقعا طرز فکرتون عوض کنید خیلی خودخواهانه است

 42. توسط : SIROOS در تاریخ 5 می 2016

  باسلا من۱۷سالمه و التم۲۱سانت میخاستم ببینم واسه همسر ایندم مشکلی نداره..ممنون

  • توسط : admin در تاریخ 8 می 2016

   با سلام
   خیر !

 43. توسط : سجاد در تاریخ 4 می 2016

  سلام
  من۱۷سالمه طول آلتم۳،و درحالت راست۱۲سانته.میخواستم بدونم طبیعی هستش؟؟ل

  • توسط : modir در تاریخ 4 می 2016

   با سلام
   کاملا طبیعی است

 44. توسط : Karo در تاریخ 2 می 2016

  درود به شما دوست عزیز.
  عزیز یه سوالی داشتم ک اگه جواب بدید سپاسگذارتونم.
  حرکاتی برای افزایش طول و افزایش قطر و افزایش سر الت بیان کردید و بابتش بسیار ممنونم.
  حالا سوالم اینه ک اگه حرکات افزایش طول و قطر رو در یک نوبت و پشت سرهم انجام بدیم مشکلی نداره؟تاثیرهرکدوم کمتر میشه؟؟
  مثلا تمرین طول رو انجام بدیم و بلافاصله بعدش شروع به تمرین قطر الت کنیم.
  حتما جوابمو بدین.سوالاتو خوندم ک ببینم جوابم هست اونجا ک یه دوستی همین سوالو کرده بودن،ولی متاسفانه جواب نداده بودید.
  منتظرجوابتون.لطفا کامل باشه.
  بازم ممنونم.

  • توسط : admin در تاریخ 8 می 2016

   با سلام
   هر کدام از تمرین ها در دوره جدا باید صورت پذیرد

 45. توسط : علیرضا در تاریخ 30 آوریل 2016

  سلام ایا خودانزالی باعث بزرگ شدن الت تناسلی میشود
  چه غذایی باعث بزرگ شدن الت تناسلی میشود

  • توسط : admin در تاریخ 12 می 2016

   با سلام
   خیر !

 46. توسط : علیرضا در تاریخ 27 آوریل 2016

  سلام آیا خود انزالی باعث بزرگ شدن الت تناسلی میشه

  • توسط : admin در تاریخ 11 می 2016

   خیر

 47. توسط : علیرضا در تاریخ 26 آوریل 2016

  من ۱۸ سالمه و آلت تناسلی من ۱۶ سانت است و میخوام بزرگ شود

  • توسط : admin در تاریخ 27 آوریل 2016

   با سلام
   سایز کاملا طبیعی است

 48. توسط : مهدی در تاریخ 12 آوریل 2016

  با سلام من ۱۵سالمه والتم ۱۴سانتی متره ایا این طبیعی هس و جای رشد دارد

  • توسط : modir در تاریخ 12 آوریل 2016

   با سلام
   بله کاملاطبیعی است

 49. توسط : محمد در تاریخ 9 آوریل 2016

  سلام منتازه ازدواج کردم ۳۲سالمه تودوران عقدهستم الت تناسلیم درحالت خواب ۵سانته ودرحالت نعوذ۱۰سانته خیلی میترسم جلوزنم خوننواده خودم شرمنده بشم چکارکنم ازدکتررفتن هم هراس دارم کمکم کنیدلطفا

  • توسط : admin در تاریخ 9 آوریل 2016

   با سلام
   سایز شما طبیعی است ولی باید توجه کنید برای ارضا همسر باید دانش بسیار بالایی در ارضای جنسی همسر داشته باشید
   در این خصوص تحقیق بسیار کنید

 50. توسط : امیرعلی در تاریخ 2 آوریل 2016

  باسلام ۲۲سال دارم سایز آلتم۱۱سانته آیا طبیعه یان.
  وآیا امکان رشد وجود داره

  • توسط : admin در تاریخ 11 آوریل 2016

   با سلام
   طبیعی و امکان وجود دارد

 51. توسط : آراز در تاریخ 16 فوریه 2016

  سلام من ۲۹ سالمه اما التم در حالت راست ۹ سانتت.رازی نیستم.میشه راهنمایی کنید.

  • توسط : admin در تاریخ 16 فوریه 2016

   با سلام
   باید شاکر خداوند باشیم با همان چیزی که هستیم
   شما بهتر با مقالات و اموزش های تخصصی مهارت خود را در رابطه جنسی بالا ببرید
   و از این افکار نا امیید کننده به شدت دوری کنید

 52. توسط : علیرضا در تاریخ 13 فوریه 2016

  با سلام وخسته نباشید! شما این تمرینات رو برای افراد۲۰به بالا و متاهل توصیه میکنید؟؟ یعنی افراد زیر ۲۰ که متاهل نیستند این تمرینات رو انجام ندهند؟؟ لطفا پاسخ دهید ممنونم

  • توسط : admin در تاریخ 14 فوریه 2016

   با سلام قطعا خیر
   البته چون روش ها خود باعث تحریک جنسی میشود و فقط برای افراد متاهل توصیه میشود
   البته فقط در صورتی که التی کمتر از ۹ سانت باشد این تمرینات صورت بگیرد

 53. توسط : Mehdi در تاریخ 10 فوریه 2016

  با سلام وخسته نباشید..
  من چند روزه که این تمرینات رو انجام میدم و خیلی راضی هستم..
  یک سوال دارم..
  آیا تمرینات کششی و حجمی رو میشه با هم انجام داد در یک زمان و یا اینکه باید بصورت جداگانه و در زمان جدا از هم انجام داد..
  لطفاً واضح پاسخ بدید..
  ممنونم از مطالب علمی و پژوهشی شما..
  موفق باشید..

 54. توسط : علی در تاریخ 9 فوریه 2016

  سلام.دکتر .گفتین جلق زدن حرومه میشه یه روشی دیگه به جای جلق زدن پیشنهاد بدین هر چه سریع جوابم بدید.

  • توسط : admin در تاریخ 9 فوریه 2016

   سلام
   این حرف شما مثل این میمونه که بگید برای رفع تشنگی به جای لجن آب چی بخوریم تا تشنگیمون رفع بشه که جوابش خیلی ساده است و ازدواج !
   خودارضایی جایگزینی نداره چون گناه کبیره است ، راه صحیح و خدا پسندانه رفع نیاز جنسی ازدواج دوست عزیز ازدواج
   اگر شرایطشو ندارید سعی کنید پاکدامنی به خرج بدهید و این عمل زشتو ترک کنید

 55. توسط : امير در تاریخ 7 فوریه 2016

  سلام خسته نباشید کسانی که به بلوغ رسیده باشند و التشون طبیعی باشه با انجام این روش ها نتیجه ای خواهند گرفت؟

  • توسط : admin در تاریخ 12 فوریه 2016

   با سلام
   اگر کسی به بلوغ رسیده باشد که هیچ حتی حد اقل ۴ سال بعد هم نباید به هیچ وجه این تمرینان را انجام دهد
   این تمرینات برای افراد متاهل حد اقل ۲۰ سال سن میباشد

 56. توسط : elyas در تاریخ 5 فوریه 2016

  با سلام و خسته نباشید آیا خودارضایی در کوچک بودن آلت تناسلی نقشی دارد؟

  • توسط : admin در تاریخ 5 فوریه 2016

   با سلام
   در حالت مستقیم خیر

 57. توسط : امیر در تاریخ 4 فوریه 2016

  سلام باعرض ادب
  الت جنسی بیشتر از اینابه ارثی بودن ربط داره یا نه ؟درحال راست بودن ۱۹سانته وانال ۱۱سانته پس باعث گشادی گردن رحم نمی شه مشکل ایجاد نمی کنه؟؟

  • توسط : admin در تاریخ 4 فوریه 2016

   با سلام به فاکتور های بسیار زیادی بستگی دارد که ژن و ارث یکی از آن هاست
   نه مشکلی ایجاد نمیکند ، البته باید مقداری دخول انجام شود که دردناک نباشد رابطه برای زن

 58. توسط : خودم در تاریخ 31 ژانویه 2016

  سلام
  من هجده سال سن دارم طول التم در حالت نعوظ ۵سانته و ۱۱۰کیلو وزن دارم طول التم بخاطره وزن هست که کوچکه یانه ؟؟؟
  آیا لازم هست برم دکتر

  • توسط : admin در تاریخ 31 ژانویه 2016

   با سلام
   بله برای مشاوره به متخصص ارولوژیست مراجعه کنید

 59. توسط : علی در تاریخ 29 ژانویه 2016

  با سلام من ۱۴ سالمه التم هم ۱۲٫۵ سانته میخوام ۲۰ بشه امکان داره

  • توسط : admin در تاریخ 4 فوریه 2016

   با سلام
   تا ۲۰ سالگی تقریبا رشد ادامه دار است و دست شما نیست سایز

 60. توسط : مالک در تاریخ 27 ژانویه 2016

  این پاسخهای شما همش نرمال و طبیعی و مشکلی ندارد و از این حرفاست.برا هیچ کس راه حلی نمیگید.
  شما متخصص هستید یا یه فرد معمولی ملتو سر کار گذاشتین!!!!!!!!!!!!!!!!!؟

  • توسط : admin در تاریخ 27 ژانویه 2016

   با سلام
   دوست عزیز
   وقتی یک مقاله منتشر شده و ذکر شده حداقل ۹٫۳ طبیعی و بالاتر از ان نرمال و دوستان سوال میکنند جوابشون رو ندیم ؟
   فرض بنده یک متخصص هستم از پست لپ تاپ چه راه حلی ارائه میتونم بدم جز این که بگویم مهارت رابطه صحیح رو یادبگیرید
   ۹۹ درصد افرادی که در این صفحه میبایند فکر میکنند التشون غیر طبیعی و علتشم دیدن فیلم های پورنو و الگو برداری غلط
   مابقی که الت غیر طبیعی دارند باید به متخصص ارولوژیست مراجعه کنند ، جز این راهی نیست

 61. توسط : علی در تاریخ 23 ژانویه 2016

  سلام علی هستم طول آلتم ۱۵سانته و ۱۷سالمم هست این طول آیا عادیه و امکان رشدش هست؟ ممنون

  • توسط : modir در تاریخ 6 فوریه 2016

   با سلام
   بله کاملا طبیعی است

 62. توسط : حسن در تاریخ 21 ژانویه 2016

  سلام من ۱۸ سالمه طول آلتم در حالت نعوظ ۱۰ سانته. آیا طبیعیه؟

  • توسط : سعید در تاریخ 19 جولای 2016

   با سلام
   طبیعی

 63. توسط : الت ک‌وچیک در تاریخ 6 ژانویه 2016

  من چهارده سالمه قدم ۵۵\۱است التم حدود چهار پنج سانته به بلوغ‌هم رسیدم ایا این سایز کوچک نیست با تشکر

  • توسط : admin در تاریخ 6 ژانویه 2016

   با سلام
   نسبت به سن نمیشود نظری داد چون ۴ سال بعد بلوغ رشد بسیار زیاد است

 64. توسط : علیرضا در تاریخ 31 دسامبر 2015

  ببخشید یه صحبتی داشتم من ۱۶ سالمه تو این دورو زمونه که دخترا چشمشون همه چیزو دیده ماشالا از همه چیز خبر دارن خو وقتی تو فیلما آلت های بزرگ میبینن خب قطعا آلت ۱۰ و ۱۲ و اینا براشون.کوچیکه و مارو مسخره میکنن منظورم از ما خودم با تمامه دوستانیه که از آلت کوچیک رنج میبرن پس همش نگید طبیعیه تو این زمونه هیچی طبیعی نیست مرسی از مطالبتون فدای همگی

  • توسط : admin در تاریخ 31 دسامبر 2015

   با سلام
   پس با این طرز فکر یک زن نیز باید اندامش شبیه پورن استار ها باشد تا طبیعی باشد ؟
   دوست عزیز هرزه نگاری و یا دیدن فیلم های پورنو یک بیماریست و تمام حرف های شما بیشتر شبیه توجیه گناه هرزه نگاری یا شاید درد دل بود

  • توسط : admin در تاریخ 31 دسامبر 2015

   با سلام
   پس با این طرز فکر یک زن نیز باید اندامش شبیه پورن استار ها باشد تا طبیعی باشد ؟
   دوست عزیز هرزه نگاری و یا دیدن فیلم های پورنو یک بیماریست و تمام حرف های شما بیشتر شبیه توجیه گناه هرزه نگاری یا شاید درد دل بود

 65. توسط : Ara645 در تاریخ 26 دسامبر 2015

  واقعا براتون متاسفم

 66. توسط : mobin در تاریخ 25 دسامبر 2015

  سلام من سیزده سالمه و طول آلتم ۶یا۷سانته اب منی ازم خارج میشه سن بلوغ رسیدم چه سنی سن بلوغه اتداه التم معمولیه خیلی افسرذگی دارم سراین موضوع توروخدا جواب بدین

  • توسط : admin در تاریخ 25 دسامبر 2015

   با سلام سایز کاملا طبیعی تا ۱۷ سالگی سایز رشد کامل میکن

 67. توسط : عباس در تاریخ 24 دسامبر 2015

  سلام ببخشید من ۲۰سالمه التم ۱۳سانته ایا راهی هست بزرگترش کنم.تاهمسرمو بتونم ارضاع کنم.فقط از روشا نرمشی نباشه که نتیجه نگرفتم.ممنون

  • توسط : admin در تاریخ 25 دسامبر 2015

   با سلام
   دوست عزیز ۱۳ سانت سایز صد درصد نرمال !!!!
   بهترین راه آموزش روش های صحیح برای ارضا همسر نه بزرگ کردن آلت

 68. توسط : مبین در تاریخ 23 دسامبر 2015

  سلام من سیزده سالمه و طول آلتم ۶یا۷سانته و یه رفیقم میدونه و مسخرم میکنه ایا عادیه اندازش و رشدم میکنه خیلی خجالت میکشم توروخدا جواب بدین

  • توسط : admin در تاریخ 24 دسامبر 2015

   با سلام
   سعی کنید از افکاری جنسی دوری کنید چون باعث بلوغ زودرس و اسیب های روحی و جسمی میشود
   سایز کاملا طبیعی و تا ۴ سال بعد بلوغ سایز تغییر میکند

 69. توسط : hadi در تاریخ 20 دسامبر 2015

  با سلام توی یکی از نظرات جواب دادید که اسپری و قرصهای حجم دهنده از داروخانه ها معتبر بگیرید ولی بالاتر گفته بودید که هیچ دارویی در رابطه با این موضوع ساخته نشده ..ایا داروی حجم دهنده وجود داره ؟؟

  • توسط : admin در تاریخ 22 دسامبر 2015

   با سلام
   دارویی برای بزرگ کردن آلت ساخته نشده این رو تایید میکنم
   ولی دارو های معتبری برای حجیم کردن موقتی مثلا۱ ساعتی الت ساخته شده که باید حتما با تایید وزارت بهداشت تهیه شوند

 70. توسط : عماد در تاریخ 18 دسامبر 2015

  سلام

  • توسط : admin در تاریخ 19 دسامبر 2015

   سلام

 71. توسط : Mohammad در تاریخ 18 دسامبر 2015

  سلام
  در سنه ٢٠ سالگى باز هم امکان رشد وجود دارد؟

  • توسط : admin در تاریخ 19 دسامبر 2015

   با سلام بلی

 72. توسط : جواد در تاریخ 16 دسامبر 2015

  سلام خسته دوست عزیز این حالت اخری که گفتید ممکنه در اخر آدم ارضاءبشه آیا مشکلی وجود داره یا نه و یا ممکنه که بعد از انجام این روش عمل انزال انجام بشه ممکنه دست ادم نباشه ایا مشکلی میش میاد در تمرینات ؟؟

  • توسط : admin در تاریخ 18 دسامبر 2015

   با سلام
   به هیچ وجه نباید حالت نعوظ بگیرد که بخواهد انزال رخ بدهد! این که شما میگویید خودارضاییست و گناه کبیره است دوست عزیز

 73. توسط : محمد در تاریخ 14 دسامبر 2015

  سلام یه سوال دیگه من ۲۳سالمه التم ۱۴سانت ایابازم امکان بزرگ شدن داره .مرسی

  • توسط : admin در تاریخ 14 دسامبر 2015

   با سلام
   سایز کاملا طبیعی ولی امکان نیز وجود دارد ولی بسیار کم

 74. توسط : سیاوش در تاریخ 14 دسامبر 2015

  سلام هزینه عمل جراحی در ایران چقدر است.

  • توسط : admin در تاریخ 14 دسامبر 2015

   با سلام
   جراحی توصیه نمیگردد ولی باید از متخصص سوال کنید

  • توسط : admin در تاریخ 14 دسامبر 2015

   با سلام
   جراحی توصیه نمیگردد ولی باید از متخصص سوال کنید

 75. توسط : سوال در تاریخ 14 دسامبر 2015

  باسلام من ۲۵سالم اندازه ی آلتم ۱۲سانت آیا اندازش طبیعی هست

  • توسط : admin در تاریخ 14 دسامبر 2015

   با سلام
   بله طبیعی

 76. توسط : محمد در تاریخ 12 دسامبر 2015

  سلام من ۲۳سالمه طول التم ۱۴سانته به نظرشما کوچیک نیست یا بازم بزرگ میشه

  • توسط : admin در تاریخ 13 دسامبر 2015

   با سلام
   خیر طبیعی

 77. توسط : w در تاریخ 10 دسامبر 2015

  سلام من اصلا نعوذ را در خودم مشاهده نمی کنم والتم همیشه شله چکار باید کنم ۲۶سالمه

  • توسط : admin در تاریخ 12 دسامبر 2015

   با سلام به متخصص ارولوژیست مراجعه فرمایید

 78. توسط : امین در تاریخ 8 دسامبر 2015

  سلام و درود بر شما من التم ۱۲سانته و ۱۷سالمه ایا طبیعیه؟ و اینکه بازم جای رشد داره یا نه؟

  • توسط : admin در تاریخ 12 دسامبر 2015

   با سلام
   طبیعی
   بله دارد

 79. توسط : ایوب در تاریخ 6 دسامبر 2015

  سلام من بیست و پنج ساله هستم و طول التم ۱۲ سانتی متر است میخواسم بدونم طبیعی هست؟ و ایا احتمال افزایش طول در این سن هنوز هم هست؟

  • توسط : admin در تاریخ 7 دسامبر 2015

   با سلام
   طبیعی
   امکان بسیار کم است ولی وجود دارد

 80. توسط : حسام رضایی در تاریخ 6 دسامبر 2015

  سلام ۱۳سالم است آلتم۱۶٫۵است و قطر آن۵است آیا طبیعی است

  • توسط : admin در تاریخ 6 دسامبر 2015

   با سلام
   طبیعی

 81. توسط : a در تاریخ 3 دسامبر 2015

  سلام من ۱۴سال دارم والت مندر حالت عادی کوچک است وزن۸۷دارمو قد ۱۷۰باید برای رشد چیکار کنم

  • توسط : admin در تاریخ 3 دسامبر 2015

   با سلام
   سن شما برای تشخیص خیلی کم است
   حد اقل ۴ سال بعد از بلوغ معیار مشخص میشود

 82. توسط : میلاد در تاریخ 3 دسامبر 2015

  با سلام
  من ۲۶ سالمه طول التم در حات شل ۷-۸ سانت و در حالت نعوظ ۱۲ سانت میخوام برسونم به ۱۷-۱۸
  میخوام بدونم فقط حرکات کششی ۲۵ دقیقه و تمرینات رشد و گردش خون ۱ دقیقه
  این ۲ حرکت رو تو حمام انجام بدم کافیه؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا جواب بدید مرسی

  • توسط : admin در تاریخ 3 دسامبر 2015

   با سلام
   سایز کاملا طبیعی نیاز به انجام روش ها نیست

 83. توسط : احسان در تاریخ 3 دسامبر 2015

  با سلام
  اندازه ی الت تناسلی من ۱۲ سانت و قطر ان ۲ انگشت هست
  ایا طبیعی هست ؟
  خیلی نگرانم

  • توسط : admin در تاریخ 7 دسامبر 2015

   با سلام سن رو نفرمودید

   در کل طبیعی

 84. توسط : Ali در تاریخ 2 دسامبر 2015

  سلام و خسته نباشید
  ۲۰ سالمه و اندازه آلتم ۱۴ هست ایا طبیعیه؟

  • توسط : admin در تاریخ 3 دسامبر 2015

   با سلام
   بلی طبیعی

 85. توسط : emad در تاریخ 24 نوامبر 2015

  با سلام من ۱۷ سالمه و التم سیزده سانته میخواستم ببینم طبیعیه خودم فکر میکنم کوچیک باشه؟

  • توسط : admin در تاریخ 25 نوامبر 2015

   با سلام خیر طبیعی دوست عزیز

 86. توسط : امین در تاریخ 24 نوامبر 2015

  سلام من۱۶سالمه التم ۵سانته چیکار کنم؟

  • توسط : admin در تاریخ 25 نوامبر 2015

   با سلام
   برای بررسی دقیق به پزشک متخصص ارولوژیست مراجعه کنید
   در ضمن توجه کنید که رشد ۴ سال بعد از بلوغ زمان میبرد

 87. توسط : ali در تاریخ 20 نوامبر 2015

  سلام ممنون از مطالب
  چگونه باید مطلع شد که الت پنهان است یا نه؟

  • توسط : admin در تاریخ 25 نوامبر 2015

   با سلام به پزشک متخصص مراجعه شود

 88. توسط : امیر در تاریخ 19 نوامبر 2015

  با سلام من ۱۶ سالمه و التم ۲۴ سانته ایا تمارینی است که بتوانم رشد ان را متوقف کنم

  • توسط : admin در تاریخ 19 نوامبر 2015

   با سلام
   به پزشک متخصص مراجعه کنید

 89. توسط : Yasin در تاریخ 18 نوامبر 2015

  سلام التم ۱۷ سانته و ۱۷ سالمه میخواستم بدونم این سایز طبیعی هستش و نیاز به تمرینات داره یا نه
  مرسی از سایت خوبتون

  • توسط : admin در تاریخ 19 نوامبر 2015

   با سلام
   طبیعی

 90. توسط : حامد در تاریخ 17 نوامبر 2015

  سلام.میخواستم بدونم دستگاه اسنکنر برای سایز خوبه یانه.این روشهای ماساژچندسانت جواب میده چه مدت.ممنون

  • توسط : admin در تاریخ 18 نوامبر 2015

   با سلام
   به هیچ وجه دستگاه توصیه نمیشود

 91. توسط : فرشاد در تاریخ 16 نوامبر 2015

  باعرض سلام و خسته نباشید
  ممنون از مطالب مفیدتون

  من ۲۶ سالمه ومشکلی کوچکی الت دارم تا بحال قرص هایی مثل max man و افرودیت استفاده کردم هرگونه عوارضی و تحمل کردم ولی نتیجه نگرفتم.واقعا به مشکل برخوردم از بابت کوچکی مخصوصا قطر
  لطفا راهنمایی کنین.

  • توسط : admin در تاریخ 17 نوامبر 2015

   با سلام
   تمام این قرص ها فقط تبلیغات پوچ اند
   و بار ها و بارها این رو در سایت گفته ایم …
   بهتر از کاندوم های خار دار استفاده کنید
   و مهارت به ارگاسم رساندن همسر را آموزش ببینید

 92. توسط : amir در تاریخ 15 نوامبر 2015

  سلام من سیزده سالمه التم در حالت معمولی۵و شق۱۱ مشکلی نیست

  • توسط : admin در تاریخ 15 نوامبر 2015

   با سلام طبیعی

 93. توسط : A در تاریخ 14 نوامبر 2015

  سلام من ۱۴ سالمه وزنم ۶۰ و قدم ۱۶۴ الت من ۱۱ سانت هست طبیعیه و پنهان نیست؟؟؟؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ 14 نوامبر 2015

   با سلام طبیعی نگران نباشید

 94. توسط : علی رضا در تاریخ 13 نوامبر 2015

  با سلام طول الت مندر حال معمولی چار سانت و در حالن سفت۶سانت است من ۱۴ سال سن دارن ایا طبیعی است ؟

  • توسط : admin در تاریخ 16 نوامبر 2015

   با سلام
   باید حد اقل ۴ سال از شروع بلوغ بگذرد تا معیار مشخص شود
   سعی کنید از این افکار دوری کنید

 95. توسط : مسهین در تاریخ 13 نوامبر 2015

  سلام…این مراحلی رو که ذکر کردید تو چند ماه یک سانت افزایش درازای آلت می افتد؟

  • توسط : admin در تاریخ 16 نوامبر 2015

   با سلام
   بستگی به نحوه انجام دارد در حالت کلی نمیش گفت اره یا خیر

 96. توسط : A در تاریخ 13 نوامبر 2015

  سلام من ۱۴ سال دارم وزنم ۶۰ و قدم ۱۶۴ می باشد اب منی از من خارج نمی شود ولی روییدن مو را دارم وایا الت من پنهان است اندازه ی التم در حالت نقوظ ۱۰ سانت هست نیاز به کمتر کردن وزن هست و یا تمرینات کششی چند بار سوا کردم ولی جواب نمی دهید لطفا بگید

  • توسط : admin در تاریخ 16 نوامبر 2015

   با سلام
   طبیعی هستید شما دوره بلوغ تکمیل نشده است

 97. توسط : mehdi در تاریخ 13 نوامبر 2015

  سلام من ۱۵ سال دارم و سایز آلتم ۱۱ الی ۱۲ است.
  میخوام سایزش طبیعی هست یا نه.
  میخوام کمی بزرگ تر باشه نیازی هست تمرینات رو انجام بدم؟

  • توسط : admin در تاریخ 16 نوامبر 2015

   با سلام طبیعی
   نیاز به تمرینات ندارید

 98. توسط : بهزای در تاریخ 12 نوامبر 2015

  من۲۱سالمه والتم ۱۰الا۱۱میباشد ایاطبیعیه لازم به دکتر نیست

  • توسط : admin در تاریخ 16 نوامبر 2015

   با سلام طبیعی

 99. توسط : امیر در تاریخ 12 نوامبر 2015

  من۱۲سال دارم وطول آلتم۵سانت است من فکر می کنم خیلی کوچک است

  • توسط : admin در تاریخ 16 نوامبر 2015

   با سلام
   ۴ سال بعد بلوغ به فکر این موارد باشید
   برای این که طبیعی بدنتون رشد کن از این افکار دوری کنید

 100. توسط : Alireza در تاریخ 12 نوامبر 2015

  Kheyli mamnon az pasokheton
  Movaffagh bashid❤

 101. توسط : سیاوش در تاریخ 11 نوامبر 2015

  سلام
  یه سوال داشتم در افرادی که الت کوچیک دارن در حالت شل مثلا ۵ سانت در موقع سوند گذاری چنانچه عملی داشته باشن مشکل ایجاد نمیکنه این کوچیکی الت ؟

  • توسط : admin در تاریخ 16 نوامبر 2015

   با سلام خیر

 102. توسط : ایرنا در تاریخ 11 نوامبر 2015

  سلام میخواستم بدون این روش ها تاچند سایز عملیه و واقعا کار می کنه وطول درمان چقدره؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ 16 نوامبر 2015

   با سلام
   نظرات بخونید

 103. توسط : Alireza در تاریخ 11 نوامبر 2015

  Kho mnm soal porsidaMa

  • توسط : admin در تاریخ 18 نوامبر 2015

   با سلام
   سوال یافت نشد

 104. توسط : علیرضا در تاریخ 10 نوامبر 2015

  سلام من التم حالت طبیعی هستش میخواستم بپرسم اسپرمم نسبت به التم کمه باید چکار کنم؟؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ 11 نوامبر 2015

   با سلام
   چطور میزان اسپرم را اندازه گیری کردید ؟
   بعد دوست گرامی میزان اسپرم هیچ ارتباطی به اندازه الت ندارد !
   و مورد اخر اگر منظور شما میزان مایع منی میباشد که کم است ، باید خدمتتون عرض کنم این مقدار رو فقط در فاصله زمانی مشخص
   توسط ازمایش گاه اندازه گیری کرد نه با چشم

 105. توسط : ali در تاریخ 10 نوامبر 2015

  سلام راه حل ساده تری ندارید برای بزرگتر شدن آلت فکر میکنم خیلی وقت میبره ولی حسن خوبی که داره بدون عوارض هست.

  • توسط : admin در تاریخ 18 نوامبر 2015

   اگر حد اقل ۸-۹ سانت میباشد راضی باشید و خدارو شکر کنید
   و سعی کنید مهارت را اموزش ببینید

 106. توسط : Alireza در تاریخ 10 نوامبر 2015

  Javab LotfaaaaaaaN 🙁

 107. توسط : Alireza در تاریخ 9 نوامبر 2015

  Salam admin e aziz. Mn 15 sal daram o toole .Alatam 15 cm e.mn mikham be 20 cm berese chikar konm? Yani age ta 20 salegi roshd kone khodesh 20 cm mishe?
  Mamnoon mishaM javab bdin.

  • توسط : admin در تاریخ 11 نوامبر 2015

   با سلام
   سایز کاملا طبیعی و تا ۲۰سالگی نیز امکان رشد وجود دارد
   در ضمن از این افکار دوری کنید و شاکر نعمت های خدا باشید

 108. توسط : امیر در تاریخ 9 نوامبر 2015

  با درود
  من سیزده سالمه و طول آلتم ۱۷ سانتی متره
  می خواستم بدونم که طبیعیه یا نه؟
  با تشکر

  • توسط : modir در تاریخ 10 نوامبر 2015

   با سلام و عرض ادب
   بله کاملا طبیعی است

 109. توسط : سالار در تاریخ 7 نوامبر 2015

  سلام من ١٧ ساله مه و اندازه ى آلتم ٢١ به نظر شما این طبیعى

  • توسط : admin در تاریخ 7 نوامبر 2015

   با سلام طبیعی

 110. توسط : امید در تاریخ 5 نوامبر 2015

  سلام خسته نباشید … من الان ۱۶ سالم هست و طول آلتم ۱۱ هست … ایا این اندازه طبیعیه ؟

  • توسط : admin در تاریخ 7 نوامبر 2015

   با سلام طبیعی

 111. توسط : سینا در تاریخ 5 نوامبر 2015

  سلام
  ببخشید نظر شماراجب روش های جراحی مثل ایمپلنت یا پروتز گذاری چیه؟

  • توسط : admin در تاریخ 7 نوامبر 2015

   با سلام توصیه نمیشود
   عوارض بسیار زیادی داردکه جبران ناپذیر

 112. توسط : علی در تاریخ 4 نوامبر 2015

  لطفا جواب بدین این بار سوم هستش که سوال میپرسم
  آیا استفاده از روغن زالو میتونه تاثیری روی رشد آلت داشته باشه؟
  با تشکر

  • توسط : admin در تاریخ 7 نوامبر 2015

   با سلام
   در این موارد متاسفانه ما اجازه مجوز دادن و یا نظر دادن نداریم
   پیشنهاد میکنم به متخصص طب گیاهی مراجعه کنید

 113. توسط : امیر در تاریخ 4 نوامبر 2015

  سلام،من ۱۷ سال دارم سایز التم ۱۶سانت میباشد،احتیاجی به تمرینات هست؟

  • توسط : admin در تاریخ 4 نوامبر 2015

   با سلام خیر دوست گرامی

 114. توسط : سام در تاریخ 1 نوامبر 2015

  سلام من التم ۱۶هست و سنم ۲۵ طبعیه خوبه چطوره!؟

  • توسط : admin در تاریخ 1 نوامبر 2015

   با سلام
   طبیعی

 115. توسط : علیرضا در تاریخ 19 اکتبر 2015

  با سلام
  25سالمه التم 10سانته انصافا کوتاس ده سانت دیگه چیه!
  خواستم ببینم کسی این تمرینات و انجام داده نتیجه گرفته یا نه؟
  یه سوال دیگه این داروها و ژل ها تاثیر بخشن واقعا وسوسه میکنه
  متشکر ادمین عزیز

  • توسط : admin در تاریخ 25 دسامبر 2015

   با سلام
   دارو به هیچ وجه توصیه نمیشود مگر با تجویز پزشک متخصص
   در مورد سایز باید خدمتتون عرض کنید سایز کاملا طبیعی و علت نارضایتی افراد از چنین سایزی مقایسه سایز با پورن استار ها میباشد که بسیار اسیب پذیر است
   بهتر برای حل مشکل مهارت صحیح رابطه جنسی را آموزش ببینید

 116. توسط : علی در تاریخ 14 اکتبر 2015

  با سلام خدمت شما
  من 16 سال سن دارم و چند ماه دیگه 17 ساله میشوم و طول التم 8.5 الی 9 سانت هستش ایا هنوز امکان بزرگ شدن الت وجود دارد؟

  • توسط : admin در تاریخ 14 اکتبر 2015

   با سلام
   بله در مردان رشد بدن تا 25 سالگی است

 117. توسط : علی در تاریخ 14 اکتبر 2015

  سلام من 14سالمه واندازه آلتم 6سانته حدود 2ماهه که به بلوغ رسیدم میخواستم بدونم این اندازه عادیه

  • توسط : admin در تاریخ 14 اکتبر 2015

   با سلام
   بله

 118. توسط : ehsan در تاریخ 13 اکتبر 2015

  سلام من هفده سالم هست و طول آلتم چهارده سانت.به نظرم خیلی کوچیکه آیا طبیعیه؟

  • توسط : admin در تاریخ 14 اکتبر 2015

   با سلام طبیعی

 119. توسط : محمد در تاریخ 8 اکتبر 2015

  ببخشید من 13 سالمه و طول آلتم بین 12 تا 13 هست طبیعی هست؟

  • توسط : admin در تاریخ 9 اکتبر 2015

   با سلام
   طبیعی

 120. توسط : مهران در تاریخ 7 اکتبر 2015

  با سلام من نوزده سالمه و طول التم 18سانت ایا رشدش طبیعی هست یا میتونه در دراز مدت سبب ایجاد مشکلاتی بشه .

  • توسط : admin در تاریخ 10 اکتبر 2015

   با سلام
   طبیعی نگران نباشید

 121. توسط : a.a در تاریخ 6 اکتبر 2015

  مطالب خواندنی وجالبی بود متشکر
  فقط درخواستم از نحوانان اینه کمتر خودشون رو در گیر این مسائل کنند
  تا وقت وموقعش برسد
  همانجور که گفته شد 4سال بعد از بلوغ کامل

 122. توسط : reza jiver در تاریخ 5 اکتبر 2015

  سلام من بیست سالمه و طول التم در حالت خوابیده پنج سانته و در حالت شق نهایتا هشت یا نه سانت در ضمن یکم گوشت اضافه به سر التم چسبیده که فکر کنم مربوط به ختنه کردنم باشه خودمم احساس میکنم خیلی کوچیکه خواهش میکنم یه راهنمایی خوب کنید منو یا بگید چه دکتری میتونم برم خواهش میکنم جواب بدید ممنون از سایت عالیتون

  • توسط : admin در تاریخ 5 اکتبر 2015

   با سلام و عرض ادب
   به پزشک متخصص ارولوژیست مراجعه کنید

 123. توسط : ab در تاریخ 2 اکتبر 2015

  سلام من 34 سالم التم رو درست ختنه نکرده اند پوستهای کنار الت به سر الت چسبیده است من باید چکار کنم

  • توسط : admin در تاریخ 4 اکتبر 2015

   با سلام در صورت نیاز باید ختنه اصلاح شود با جراحی
   به پزشک متخصص ارولوژیست مراجعه فرمایید

 124. توسط : سجاد در تاریخ 2 اکتبر 2015

  سلام من نوزده سالمه الت من ۱۲ سانته و قطرش ۴.۵ سانته شما میگید این طبیعیه اما به نظرم خیلی کوچیک میاد من میترسم وقتی دختری اینو ببینه منو مسخره کنه من هم به این دلیل از دخترا دوری میکنم اعتماد به نفسمو از دست دادم خواهشا راهنمایی بفرمایید با تشکر

  • توسط : admin در تاریخ 4 اکتبر 2015

   با سلام
   مهارت مهم است دوست عزیز
   سعی کنید مهارت رو یاد بگیرید

  • توسط : admin در تاریخ 4 اکتبر 2015

   با سلام
   مهارت مهم است دوست عزیز
   سعی کنید مهارت رو یاد بگیرید

 125. توسط : amir در تاریخ 30 سپتامبر 2015

  سلام 14سال دارم سایز الت 6 سانته به بلوغ نرسیدم طبیعیه؟

  • توسط : admin در تاریخ 30 سپتامبر 2015

   با سلام
   بله ، فقط درگیر این مسائل نشوید بلوغ در زمان خودش رخ دهد

 126. توسط : محمد ام دی در تاریخ 30 سپتامبر 2015

  من چهارده سالمه و اندازه التم شانزده سانته میخواستم ببینم رشدش باعث مشکلاتی برام نمیشه چون داره دائما بزرگ میشه راهنماییم کنید

  • توسط : admin در تاریخ 30 سپتامبر 2015

   با سلام
   خیر نگران نباشید

 127. توسط : amir در تاریخ 28 سپتامبر 2015

  سلام من 13 سالمه طول التم 8 است نیاز به تمرین نیست

  • توسط : admin در تاریخ 29 سپتامبر 2015

   با سلام خیر

 128. توسط : amir در تاریخ 25 سپتامبر 2015

  Slm man16salame va tool alatam dar halat khab 4sant va dar halat shagh 14sante mikhastam bedonam moshkeli nadaram

  • توسط : modir در تاریخ 27 سپتامبر 2015

   با سلام و عرض ادب
   خیر
   کاملا طبیعی است

 129. توسط : ramin در تاریخ 23 سپتامبر 2015

  باسلام
  من ۲۳ سال دارم و طول آلتم در حالت شق ۱۲ سانتی متر است و همیشه میترسم با دختری نزدیکی کنم و احساس میکنم کوچکی آلتم اعتماد به نفسم را ازم گرفته لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون از این سایت خوبتون

  • توسط : modir در تاریخ 27 سپتامبر 2015

   با سلام و عرض ادب
   نرم جهانی 9.3 است
   الت شما کاملا طبیعی است

 130. توسط : pouriya در تاریخ 23 سپتامبر 2015

  سلام.من18سالمه طوله النم 11سانته احساس میکنم کوچیکه ب چه دکتر باید مراجعه کنم کمکم کنید لطفا داره این مشکل بزرگی میشه برام

  • توسط : modir در تاریخ 27 سپتامبر 2015

   با سلام و عرض ادب
   نرم جهانی 9.3 است
   الت شما کاملا طبیعی است

 131. توسط : mrv در تاریخ 22 سپتامبر 2015

  با سلام
  من 15 سالمه و آلتم 12 سانته مسخاستم طول آلتم برسه به حدود 14 و 15 این تمرین ها حتما جواب میده

  • توسط : admin در تاریخ 23 سپتامبر 2015

   با سلام
   سایز طبیعی نیاز به تمرین نیست

 132. توسط : امیر در تاریخ 13 سپتامبر 2015

  سلام من 13 سالمه طول آلتم 14 سانته میخواستم بدونم مشکلی نیست

  • توسط : modir در تاریخ 13 سپتامبر 2015

   با سلام و عرض ادب
   نرم جهانی 9.3 است . مشکلی نیست

 133. توسط : سامان در تاریخ 12 سپتامبر 2015

  سلام من 18 سال سن دارم و آلتم در حالت شق 12 سانت هست آیا طبیعی هست؟

  • توسط : admin در تاریخ 12 سپتامبر 2015

   با سلام
   بله جای نگرانی نیست

 134. توسط : فرهاد در تاریخ 12 سپتامبر 2015

  با سلام من متاهل دارای دو فرزند هستم اندازه آلتم 14 و قطرشم خوبه ولی بدلیل هیدروسل{آب آوردن بیضه}مشکل نعوذ دارم 38 سالم هست ورزشکار هم هستم ولی دکترای متخصص هم فقط قرص ویاگرا میدن لطفا راهنمایی کنین

  • توسط : admin در تاریخ 14 سپتامبر 2015

   با سلام
   بهترین راه پزشک متخصص است
   با تشکر

 135. توسط : امیر در تاریخ 12 سپتامبر 2015

  سلام مرسی از مطالب خوبتون من سایز التم ی بند انگشته ولی بعضی اوقات کیسه تخم هام شل میشنسایزش بزرگتر میشه میخواستم ببینم عادیه یا نه

  • توسط : admin در تاریخ 12 سپتامبر 2015

   با سلام
   بله طبیعی

 136. توسط : m در تاریخ 8 سپتامبر 2015

  سلام . من 15 سالمه و اندازه آلتم 11 سانته میخواستم بدونم آیا ندازه اش طبیعی هست و یا نیازی به این تمرینات دارم با تشکر

  • توسط : modir در تاریخ 13 سپتامبر 2015

   با سلام و عرض ادب
   نرم جهانی 9.3 است کاملا طبیعی است

 137. توسط : behzad در تاریخ 5 سپتامبر 2015

  ممنون میشم راهنمایی کنین..

 138. توسط : س در تاریخ 2 سپتامبر 2015

  سلام سن 20 و طول آلت 10 آیا کوچک است و یا ممکن است تا 22 سالگی 1 سانت رشد کند ؟

  • توسط : admin در تاریخ 2 سپتامبر 2015

   با سلام
   خیر نرمال است …
   بله امکان وجود داره

 139. توسط : مسعود در تاریخ 1 سپتامبر 2015

  یه سوال دیگه پس چرا دخترا موقع سکس میگن آلت بزرگ رو بیشتر دوست دارند؟مگه نمیگیدکه اندازه آلت مهم نیست؟

  • توسط : admin در تاریخ 1 سپتامبر 2015

   با سلام
   این ها ریشه گرفته از دیدن فیلم های پورنو هست که باعث ایجاد تصور غلط شده است …
   دوست گرامی مهارت در رابطه جنسی دارای اهمیت بسیار بالایی است ان را فرا بگیرید

 140. توسط : مسعود در تاریخ 1 سپتامبر 2015

  سلام من 21 سالمه اندازه الت من درحالت شل 6سانت در حالت نعوظ 12و قطر آن 4سانت است به نظر شما مناسب است؟

  • توسط : admin در تاریخ 30 سپتامبر 2015

   با سلام
   طبیعی

 141. توسط : hasan در تاریخ 31 آگوست 2015

  سلام من بیست سال سن دارم و متاهل میباشم سایز الت من در حالت بزرگی(شق)به هیفده سانت میرسد اما همسرم ناراضی است اگر از این روش ها استفاده کنم سایز التم به نوزده سانت میرسد؟

  • توسط : admin در تاریخ 1 سپتامبر 2015

   با سلام
   طول واژن زن نهایت 11 سانت میباشد
   بهتر است به جای بزرگ کردن الت در پی مهارت صحیح رابطه جنسی باشید
   برای مثال به نکته زیر عمل کنید :
   قبل از رابطه جنسی 30 دقیقه عشق بازی کامل کنید و تا زمانی که همسر درخواست دخول نکرده دخول نکنید
   و وقتی دخول کردید تا زمانی که همسر ارضا نشده ارضا نشوید ، برای این کار میتوانید هر موقع احساس کردید نزدیک به ارضا هستید
   5 دقیقه دراز بکشید و نفس عمیق بکشید و همچنین از کاندوم تاخیری استفاده کنید

 142. توسط : amir در تاریخ 31 آگوست 2015

  باسلام من14 سالمه والتم 6سانته مشکلی که نیست

  • توسط : admin در تاریخ 1 سپتامبر 2015

   با سلام
   در صورتی که از زمان بلوغ 4 سال گذشته باشد باید حد اقل الت 9 سانت باشد
   برای سن شما جای نگرانی نیست ، سعی کنید در فکر مسائل جنسی نباشید

 143. توسط : saeed در تاریخ 30 آگوست 2015

  سلام یه سوال داشتم خدمتتون و جواب میخوام چرا بعد از خود ارضایی بعضی اوقات سر التم خیلی خیلییی کوچیک تیر میکشه و بعد مدتی خوب میشه طول التمم ۱۷سانته ایا طبیعیه مرسی از سایت خوبتون

  • توسط : admin در تاریخ 1 سپتامبر 2015

   با سلام
   بله سایز طبیعی

 144. توسط : Omid در تاریخ 30 آگوست 2015

  با سلام مجدد
  والا همه این روش ها رو امتحان کردم، معاشقه طولانی هم انجام میدم ولی موقع دخول همسرم میگن که باید با دهانه رحمم تماس داشته باشه که من عمیقا ارضا شم. اصرار دارن که هر کاری برای افزایش سایز لازم باشه رو باید انجام بدم تا طولش به 17 الی 19 سانت برسه و بتونم عمیقا ارضاشون کنم! -_-
  ضمنا اینم بگم که رحمشون یکم بالاتر از حد معمول هست

  • توسط : admin در تاریخ 3 سپتامبر 2015

   با سلام
   دوست گرامی طول واژن 9 سانت میباشد و در حالت جنسی به 11 سانت میرسد
   یک الت 9 سانتی برای ارضای یک زن کافی است ، بهتر از کاندوم های خاردار و یا فضایی استفاده کنید
   این کاندوم ها تحریک بسیار بالایی دارند …
   معاشقه رو باید انقدر طولانی کنید که زن به حالت التماس و ولع از شما دخول بخواهد برای این کار میتوانید از فشردن و مکیدن سینه ها لب ها و لاله گوش استفاده کنید
   توجه کنید انتقدر دخول ادامه دار باشد تا ارضا شوند ، هر زمان نزدیک به ارضا بودید 5 دقیقه دراز بکشید

   به داروخانه معتبر مراجعه کنید تا قرص و یا اسپری حجم دهنده تایید شده به شما بدهند

 145. توسط : Omid در تاریخ 30 آگوست 2015

  با سلام
  من 27 سالمه و متاهل هستم. طول آلتم 12 سانت و قطرش 4.5 سانته. ولی همسرم اصلا راضی نیست و به دلیل نرسیدن آلت به دهانه رحم، هیچگاه کاملا ارضا نمیشود. هر دو اضافه وزن داریم و شدیدا در حال کم کردن آن هستیم ولی تقریبا 5 تا 7 سانتی متر باید به طول آلتم اضافه شود تا بتوانم همسرم را ارضا کنم. لطفا کمکم کنید

  • توسط : admin در تاریخ 30 آگوست 2015

   با سلام و عرض ادب
   طول واژن نهایت به 11-12 سانت میرسد و این تصور غلطی که شما نسبت به این قضیه پیدا کرده اید !!!
   میانگین طوال الت مردان ایرانی 13 سانت است و سایز شما طبیعی است
   راه حل : حد اقل نیم ساعت قبل از دخول عشق بازی کنید مخصوصا سینه ها را بفشارید و بمکید و حرف های عاشقانه بزنید
   انقدر عشق بازی ادامه پیدا کند تا همسر درخواست دخول کند ، تا ارضا نشدن همسر ارضا نشوید ، اگر احساس کردید دارید ارضا میشود
   دست از دخول بکشید و 4 دقیقه دراز بکشید و نفس عمیق بکشید و دوباره دخول کنید و ارامش خود را هنگام دخول حفظ کنید
   برای دیر ارضا تر شدن میتوانید از کاندوم های تاخیری استفاده کنید ….

 146. توسط : حسین در تاریخ 29 آگوست 2015

  سلام ببخشید من سیزده سالم هست والتم هنگام بزرگ شدن به شیشو نیم سانت حداکثر میرسه میخواستم بدونم که چیکار کنم بزرگتر شه؟اندازش طبیعی هستی یا نه؟من تازه دارم سیزده رو پر میکنم متولد دی هشتادو یک هستم.بی زحمت جواب رو قابل فهم بگید.ممنونم

  • توسط : admin در تاریخ 30 آگوست 2015

   با سلام
   دوره بلوغ در پسرال 4 سال است
   و شما تا اتمام بلوغ نیازی نیست روی این مورد حساس باشید

 147. توسط : علی در تاریخ 28 آگوست 2015

  سلام30سال دارم سایز التم در حالت نعوذ 10سانت میرسه قطر 4 و این مشکل نگرانم کرده اخه توفیلمها خیلی التشون بزرگه

  • توسط : admin در تاریخ 29 آگوست 2015

   با سلام
   فیلم های پورنوگرافی رفتارهایی را الگو میکنند که هنجار شکانانه است پس دوست عزیز دنبال مهارت در رابطه جنسی صحیح باشید
   اندازه طبیعی

 148. توسط : محمد در تاریخ 27 آگوست 2015

  با سلام خسته نباشید من ۱۳سالمه وطول التم ۸ سانتی متر است میخواستم ببینم طبیعیه یا نه

  • توسط : admin در تاریخ 30 آگوست 2015

   با سلام
   بله طبیعی

 149. توسط : روئين در تاریخ 26 آگوست 2015

  سلام : سنم ٣٠ ساله و آلت تناسلي ام در حالت خوابيده ٦ سانته و حالت استاده ٩ سانته
  لطفاً بگيد اين طبيعي يا خوردي ؟
  منتظر جواب تان هستمو
  مرسي

  • توسط : admin در تاریخ 30 آگوست 2015

   با سلام طبیعی

 150. توسط : رضا در تاریخ 24 آگوست 2015

  سلام
  اين روش عوارض نداره؟؟ كشيدن الت باعث اسيب به بافتش نميشه؟
  ممنون

  • توسط : admin در تاریخ 24 آگوست 2015

   با سلام
   این روش باید با صبر و بدون تحریک جنسی باشد
   ما قرار نیست اسیبی به الت وارد کنیم ، در کل درد در این روش نباید وجود داشته باشد
   و اگر کسی میبیند تحریک میشود و به گناه می افتد نباید انجام دهد
   این روش برای افراد متاهل میباشد

 151. توسط : reza در تاریخ 24 آگوست 2015

  من ۱۸سال دارم التم ۱۲سانته فک میکنم خیلی کوچیکه خواهشا راهنمایم کنید ممنون میشم

  • توسط : admin در تاریخ 24 آگوست 2015

   با سلام و عرض ادب
   طبیعی است نگران نباشید

 152. توسط : aLi در تاریخ 23 آگوست 2015

  با سلام و خسته نباشید
  من 19سالمه و اندازه التم هنگام ایستاده 12سانته ولی قطر کمی داره لطفا راهنمایی کنین من چجوری میتونم این مشکلمو حل کنم

  • توسط : admin در تاریخ 24 آگوست 2015

   با سلام
   سایز طبیعی و بدون مشکل

 153. توسط : امیر در تاریخ 22 آگوست 2015

  با سلام و خسته نباشید.
  من 17 سال دارم و طول آلت من در حالت بزرگ شدت 9 سانت مرسه و فکر مکنم کوچک هستش.و کمی حالت خمیدگی داره به طرف بالا به نظر شما باید برم پیش دکتر؟؟

  • توسط : admin در تاریخ 24 آگوست 2015

   با سلام
   9 سانت غیر طبیعی نیست
   نیاز به دکتر نیست

 154. توسط : امیر حسین در تاریخ 22 آگوست 2015

  با سلام 13سالمه آلام 14سانته ولی قطرش 1/5 است چیکار کنم قطرش بزرگ بشه

  • توسط : admin در تاریخ 23 آگوست 2015

   با سلام
   طول مناسب و قطر نسبت به سن موردی نداره

 155. توسط : مهدی در تاریخ 22 آگوست 2015

  با سلام من ادمی هستم روزی چند بار خود ارضایی میکنم میخاستم ببینم این کار در افزایش طول الت موثر است یا نه

  • توسط : admin در تاریخ 23 آگوست 2015

   با سلام
   این عمل زشت و گناه کبیره است و فقط باعث خراب کردن ذهن و اینده جنسی زندگی زناشویی میشود

 156. توسط : رضا در تاریخ 20 آگوست 2015

  با سلام من 24 سالمه آیا این تمرینات اثری داره؟

  • توسط : admin در تاریخ 24 آگوست 2015

   با سلام
   اگر متاهل هستید میتوانید یک دوره انجام دهید

 157. توسط : farzad در تاریخ 19 آگوست 2015

  سلام..من ١٦ سالمه خوابش ٤ سانته راسش ١٠ سانته…طبيعيه؟!

  • توسط : admin در تاریخ 1 سپتامبر 2015

   با سلام
   بله طبیعی

 158. توسط : saeed در تاریخ 19 آگوست 2015

  سلام ۱۹سالمه طول التم ۱۷یا ۱۸سانته ایا باید این تمرینات یا دارویی مصرف کتم لطفا جواب بدین خیلی نگرانم سکسم نداشتم

  • توسط : admin در تاریخ 19 آگوست 2015

   با سلام طبیعی
   نیاز ندارید

 159. توسط : علیرضا در تاریخ 17 آگوست 2015

  با سلام میخواستم بدونم من در حالت خود ارضایی بعضی مواقعکمی منی ازم خارج میشه طبیعی هست یا نه لطفا جواب بدین

  • توسط : admin در تاریخ 24 آگوست 2015

   با سلام
   خیر طبیعی نیست
   زیرا با خود ارضایی قدرت بندی خود را تحلیل میدهید

 160. توسط : Sh در تاریخ 16 آگوست 2015

  سلام الت من در حالت عادي بنج سانته و در حالت راست شونزده مشكلي نداره اين فاصله ي سايزي
  ممنون بيست سالمه

  • توسط : admin در تاریخ 24 آگوست 2015

   با سلام
   طبیعی

 161. توسط : Omid در تاریخ 16 آگوست 2015

  باسلام من پسری 15ساله هستم الت تناسلی من 3 در حلالت شق7 می شود به دکتر مراجعه کنم:)

  • توسط : admin در تاریخ 24 آگوست 2015

   با سلام
   برای مشاوره هیچ موردی نداره مراجعه کنید دوست گرامی

 162. توسط : كيا در تاریخ 16 آگوست 2015

  سلام من ١٦ سالمه و بيماري الت پنهان دارم و قطر التمم خيلي كمه درست ميشه

  • توسط : admin در تاریخ 24 آگوست 2015

   با سلام
   به پزشک متخصص مراحعه کنید

 163. توسط : ابوالفضل در تاریخ 15 آگوست 2015

  باسلام به ادمین عزیز
  داداش من13سالمه وطول الت من درحالت عادی وخواب 2سانته ولی در حالت خودارضایی ونعوظ به8تا9سانت میرسه ایا طبیعی هستش یاباید از این روشهای شما استفاده کنم؟وراستی درموقع خودارضایی بعضی مواقع کمی منی ازم خارج میشه. طبیعی هستش؟؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ 16 آگوست 2015

   با سلام
   اندازه طبیعی نیاز به این تمرینات نیست

 164. توسط : امیر در تاریخ 9 آگوست 2015

  سلامبا عرض خسته نباشید من بیست سال سنمه و طول آلتم حول و هش هفت سانته و امروزه دغدغه ی ذهنیم شده که آیا آلت کوچک است یا خیر ؟

  • توسط : admin در تاریخ 14 آگوست 2015

   با سلام و عرض ادب
   نرم جهانی 9.3 میباشد
   نگران نباشید و برای مشاوره به پزشک ارولوزیست مراجعه کنید

 165. توسط : محسن در تاریخ 7 آگوست 2015

  سلام.من۱۷سالمه.طول التم در حالت خواب ۹و در حالت بزرگ۱۶سانته.سایزش خوبه عایا؟

  • توسط : admin در تاریخ 16 آگوست 2015

   با سلام
   طبیعی

 166. توسط : سش در تاریخ 6 آگوست 2015

  پس چی شد طبیعیه یا نه

 167. توسط : مهدی در تاریخ 5 آگوست 2015

  سلام من سیزده سالمه و اندازه التم پنج سانتی متر و به سن بلوغ رسیدم و اب کمر هم دارم میخواستم بدونم این طبیعیه

  • توسط : admin در تاریخ 16 آگوست 2015

   با سلام
   نرم جهانی در حالت ایستاده الت 9.3 است
   البته سن شما پایین است و باید دوره بلوغ تکمیل شود

 168. توسط : فردین کاظمی در تاریخ 4 آگوست 2015

  با سلام من ۱۸سالمه التم17سانت هست باید چکار کنم بزرکتر بشه

  • توسط : admin در تاریخ 5 آگوست 2015

   با سلام طبیعی
   نیاز به بزرگتر شدن نیست

 169. توسط : pooyan.aghil در تاریخ 2 آگوست 2015

  سلام.من تازه دیروز سیزده سالم شد و

  طول عالتم چهار سانتی متره.نه سبیل در اوردم نه ماده منی ازم خارج شده درکل فک نکنم ب بلوغ رسیده باشم حالا این چهار سانت مشکل داره وباید کاری بکنم یا طبیعیه؟لطفن پاسخ بدبن

  • توسط : admin در تاریخ 2 آگوست 2015

   با سلام
   کاملا طبیعی میباشد

 170. توسط : حامد در تاریخ 30 جولای 2015

  با،سلام 24سالمه سایز آلتم14سانت احساس میکنم کوچیکه لطفل راهنمایی کنید ممنون

  • توسط : admin در تاریخ 5 آگوست 2015

   با سلام میانگین برای مردان ایرانی 13 است پس نگران نباشید

 171. توسط : ارمین در تاریخ 28 جولای 2015

  با سلام چکار باید کرد تا التی سیاه رنگ داشت

  • توسط : admin در تاریخ 2 آگوست 2015

   با سلام
   این کار چه نیازی میتونه داشته باش تا انجام بگیر ؟
   ولی اگر خیلی ضروری میتونید پوست گردو رو ابشو بگیرید و با پلاستیک به الت بمالید
   بعد سیاه میشود البته بعد مدتی به رنگ سبز در می اید
   البته لزوم این کار را متوجه نمیشویم !

 172. توسط : mehdi در تاریخ 27 جولای 2015

  من ۲۹ سالمه الت در حالت راست ۱۳ ایا این روشها بر روی بزرگ شدن تاثیر دارد یا داشته ؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ 14 سپتامبر 2015

   با سلام
   نیازی به تمرینات ندارید

 173. توسط : amir در تاریخ 24 جولای 2015

  سلام خسته نباشید
  من ۲۴ سالمه و طول آلتم ۱۲ سانته،احساس میکنم که باید بزرگتر بشه، این روش برای سن من جواب میده یا نه؟

  • توسط : admin در تاریخ 26 جولای 2015

   با سلام و عرض ادب
   طبیعی است

 174. توسط : علی در تاریخ 23 جولای 2015

  با سلام مطالبتونو خوندم امیدوار شدم من سایز التم حدود13 است یه سوال دیگه داشتم اونم اینه ک طول آلت باید چقدر باشه تا توی رابطه سکس با همسر خانوم لذت ببره ممنون میشم جوابمو بدید

  • توسط : admin در تاریخ 26 جولای 2015

   با سلام حد اقل 9.3

 175. توسط : mahdi.jb در تاریخ 21 جولای 2015

  با سلام من 18سالمه و الت تناسلی من 27سانته و قطرش ب 6یا 7میرسه
  میخواستم بدون ایا تو رابطهی زناشویی مشکلی ایجاد نمیشه ایا؟

  • توسط : admin در تاریخ 26 جولای 2015

   با سلام
   بایست از نژاد خودتون همسر بگیرید ،
   به این نکته توجه کنید طول واژن 11 ثانت است

 176. توسط : Arshia در تاریخ 20 جولای 2015

  با سلام و خسته نباشید من 13 سالمه و آلتم در حالت راست شده 7سانته ميخواستم بدونم این طبیعیه

  • توسط : admin در تاریخ 20 جولای 2015

   با سلام نسبت به سنتون بله
   نرم جهانی حد اقل 9.3 است ولی سن شما هنوز جای رشد دارد

 177. توسط : kareem در تاریخ 19 جولای 2015

  سلام ممنون ازشما.
  من 22 سال دارم و قبلا رابطه جنسی هم داشتم ميخواستم بگویم که طول آلت
  در حالت عادی 6 سانت و در حالت کاملا سفت و خیسته به 14 سانت میرسه و قطران 6سانت لطفا بگيد طبیعی است یا نه ….تشکر

  • توسط : admin در تاریخ 20 جولای 2015

   با سلام طبیعی است

 178. توسط : محمدرضا در تاریخ 18 جولای 2015

  سلام خسته نباشید
  من ۲۲سالمه التم۱۳سانته دوس دارم بزرگتر بشه
  فکرمو مشغول کرده
  این حرکات هم ک انجام میدم ب حالت راست تبدیل میشه چیکار کنم
  لطفا راهنمایی کنید

  • توسط : admin در تاریخ 19 جولای 2015

   با سلام
   سایز کاملا طبیعی

 179. توسط : مهرداد در تاریخ 18 جولای 2015

  با سلام..من ۱۹ سالمه و طول آلتم در حالت بزرگ شده ۱۳ سانته..اما قطرش کمه ب نظرم..آیا طبیعیه؟؟از چ روشی استفاده کنم برای افزایش قطر؟

  • توسط : admin در تاریخ 20 جولای 2015

   با سلام بله طبیعی است
   برای قطر به پزشک ارولوزیست مراجعه کنید

 180. توسط : محمدرضا در تاریخ 16 جولای 2015

  سلام ببخشد من شونزده سالمه و طول التمم چهار ده سانتی متره میخواستم بدونم طبیعیه؟

  • توسط : admin در تاریخ 26 جولای 2015

   با سلام
   بله کاملا طبیعی

 181. توسط : علیرضا در تاریخ 15 جولای 2015

  سلام من پسری ۱۴ساله هستم در حالت خاب۳/۵ودر حالت نعوض۱۰تا ۱۱سانت است لطفا کمکم کنید

  • توسط : admin در تاریخ 26 جولای 2015

   با سلام
   کاملا طبیعی جای نگرانی نیست

 182. توسط : امير در تاریخ 15 جولای 2015

  با سلام طول آلت من 13سانته و دوست دارم بيشتر باشه.
  اشكالي كه نداره از اين روش هايي كه گفتين استفاده كنم؟

  • توسط : admin در تاریخ 17 جولای 2015

   با سلام
   سایز طبیعی نیاز به این کار ها نیست

 183. توسط : محمد در تاریخ 12 جولای 2015

  برای شل نگه داشتن آلت چه کنم من تا دست میبرم شق میشود و شما هم گفتین در حالت شق اثری ندارد

  • توسط : admin در تاریخ 26 جولای 2015

   بهتر این کار رو انجام ندهید چون ممکن به گناه بیافتید

 184. توسط : عرفان در تاریخ 1 جولای 2015

  سلام من 22 سالمه و سایز التم 13 سانته و تا حالا رابطه نداشتم و میترسم که کوچک باشه

  • توسط : مدیر در تاریخ 1 جولای 2015

   با سلام و عرض ادب
   نرم جهانی 9.3 است و کاملا طبیعی است

 185. توسط : yasin در تاریخ 27 ژوئن 2015

  با سلام ، ایا خود ارضایی باعث جلوگیری از رشد آلت میشود؟
  با تشکر

  • توسط : admin در تاریخ 27 ژوئن 2015

   با سلام
   در خیر

 186. توسط : hosein در تاریخ 24 ژوئن 2015

  سلام.من 19 سالمه و التم 10 سانته ایا طبیعه اگر بزرگتر بشه بهتره

  • توسط : مدیر در تاریخ 24 ژوئن 2015

   با سلام و عرض ادب
   نرم جهانی 9.3 است و کاملا طبیعی است

 187. توسط : god در تاریخ 20 ژوئن 2015

  چرا آلت در حالات خواب در برخی مواقع یک سانت هست!!! آیا عادی هست؟
  در حالی که در حالت بزرگ 16 سانت میشه…

  • توسط : admin در تاریخ 21 ژوئن 2015

   با سلام
   بستگی به شرایط محیط مخصوصا دما دارد
   طبیعی است

 188. توسط : امید در تاریخ 19 ژوئن 2015

  سلام من 22 سالمه متاهل هستم سایز آلت 16 ولی همسرم میگه کوچیکه چیکار کنم کدوم روش بهتره

  • توسط : admin در تاریخ 14 سپتامبر 2015

   با سلام
   سایز شما از نرم سایز مردان ایرانی نیز بیشتر است !
   بهتر مهارت در رابطه جنسی رو فرا بگیرید
   برای یک نکته کوتاه : معاشقه قبل از دخول را طولانی کنید
   موفق باشید

 189. توسط : رضا در تاریخ 16 ژوئن 2015

  سلام من 22 سالمه وطول آلتم درحالت نعوظ 13سانته اما قطرش کمه میخواستم ببینم برای ازدواج مشکل دارم یا ن؟

  • توسط : مدیر در تاریخ 16 ژوئن 2015

   با سلام و عرض ادب
   خیر مشکلی ندارید طبیعی است
   دهانه واژن زن خود را با قطر الت شما تطبیق میدهد

 190. توسط : god در تاریخ 13 ژوئن 2015

  خمیده گی آلت آیا عادی هست؟!

  • توسط : admin در تاریخ 14 ژوئن 2015

   با سلام
   اگر زیاد نباشید مشکلی وجود ندارد

  • توسط : admin در تاریخ 14 ژوئن 2015

   با سلام
   اگر زیاد نباشید مشکلی وجود ندارد

 191. توسط : mohsen در تاریخ 12 ژوئن 2015

  باسلام من 17 سالمه اندازه التم 14 سانته میخواستم ببینم نیازی دارم این حرکاتو انجام بدم؟
  و ی چیزه دیگه که خیلی زود ارضا میشم؟

  • توسط : admin در تاریخ 14 ژوئن 2015

   با سلام خیر طبیعی است
   علتش خودارضایی ترک کنید

 192. توسط : مصطفی رضایی در تاریخ 11 ژوئن 2015

  ممنون از سایت خوبتون

 193. توسط : nariman در تاریخ 10 ژوئن 2015

  سلام ببخشید باید همه ی این حرکاتو انجام بدم یا یکیشو

  • توسط : admin در تاریخ 11 ژوئن 2015

   یکی کافی

 194. توسط : احسان در تاریخ 6 ژوئن 2015

  سلام.خیلی ممنون برای مقالتون…
  یممنون میشم سوالمو جواب بدید.
  من ۱۹ سالمه و طول آلتم ۴سانت هست..میخواستم بپرسم این مشکلی نداره؟
  پیش کدوم دکتر باید برم(منظورم تخصصشه)
  این قضیه باعث افسردگیم شده…لطفا کمکم کنید

  • توسط : مدیر در تاریخ 13 ژوئن 2015

   با سلام و عرض ادب
   جهت مشاوره تخصصی حتما به دکتر متخصص اورولوژیست مراجعه کنید

 195. توسط : yaaaaas در تاریخ 4 ژوئن 2015

  سلام یکی از روش هارو انجام بدم کافیه
  من میخام فقط اندازش بزرگ تر شه

  • توسط : admin در تاریخ 9 ژوئن 2015

   سلام
   بله

 196. توسط : علي در تاریخ 1 ژوئن 2015

  سلام و خسته نباشيد
  قابليت رشد الت تناسلي مرد تا چنه سني وجود داره؟

  • توسط : admin در تاریخ 2 ژوئن 2015

   محدودیتی ندارد
   ولی 98 درصد تا اتمام سن بلوغ

 197. توسط : علی رضا در تاریخ 1 ژوئن 2015

  باسلام
  من ۲۰سالمه سایزالتم خیلی کوچکه وتاحالاسکس نداشتم خواستم راهنماییم کنید

  • توسط : admin در تاریخ 2 ژوئن 2015

   با سلام
   اگر حدود 9 ثانت است طبیعی
   بهتر قبل ازدواج در این باره تحقیق داشته باشید

 198. توسط : shaian در تاریخ 31 می 2015

  سلام.من پانزده سالمه وطول سایز آلتم وقتی که بزرگه پانزده سانته.آیا این طبیعی؟

  • توسط : admin در تاریخ 1 ژوئن 2015

   با سلام
   طبیعی است

 199. توسط : ali در تاریخ 30 می 2015

  سلام خسته نباشید و ممنون از این مطلب بسیار مفیدتون یه سوال داشتم میشه فقط از تکنیک دوم برای افزایش طول استفاده کرد و جواب گرفتم میدونم شاید سوالم تکراری باشه ولی خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید خییلی ممنون.

 200. توسط : امیر در تاریخ 29 می 2015

  سلام اندازه الت من 5سانتی متر است .الن هم 15سالمه به نظر شما کوچیک نیست؟

  • توسط : admin در تاریخ 3 ژوئن 2015

   با سلام
   بهتر برای مشاوره به پزشک ارولوژیست مراجعه نمایید

 201. توسط : حامد در تاریخ 28 می 2015

  با سلام من 17 سالمه و اندازه آلتم هنگامی که نیمه راسته 6cm ولی وقتی بلند میشه حدود 12cm آیا این اندازه میتونه طرف مقابل رو راضی کنه یا ن

  • توسط : admin در تاریخ 3 ژوئن 2015

   با سلام به دوست عزیز

 202. توسط : hamed در تاریخ 28 می 2015

  سلام خسته نباشید.من ۱۵سالمه و طول التم ۱۲سانته ایا طبیعیه ؟

  • توسط : admin در تاریخ 3 ژوئن 2015

   بله طبیعی

 203. توسط : علی در تاریخ 27 می 2015

  ببخشید من سعی کردم این نرمش هارو انجام بدم اما تا یکم لمس میکنم کاملا راست میشه چیکار باید بکنم ؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ 9 ژوئن 2015

   با سلام
   اگرکنترل ندارید بهتر انجام ندهید

 204. توسط : reza در تاریخ 26 می 2015

  باسلام وتشکر ب خاطر اطلاعاتتون
  منظورتون از اینکه نرمال جهانی 3،9یعنی چی؟؟؟کمتراز9سانت غیر عادیه؟؟؟
  واینک ایا خودارضایی درطول تمرینات باعث بی اثر بودن میباشد یا ن؟؟؟؟ ممنونم

  • توسط : admin در تاریخ 9 ژوئن 2015

   با سلام نرمال جهانی 9.3 است و کمتر از ان هر چقدر پایین تر از این نرم خارج است

 205. توسط : سعید در تاریخ 25 می 2015

  سلام خسته نباشید؟
  یک سوال داشتم
  من 25 سالمه و الته من در هنگام راست به 12 اینا میرسه ایا موردی ندارد؟
  امکان نزدیکی میشود؟

  • توسط : admin در تاریخ 27 می 2015

   با سلام
   کاملا طبیعی است

 206. توسط : رضا در تاریخ 23 می 2015

  سلام
  به نظر خودم طول آلتم عادیه اما قطرش زیاده!!!!
  20 ساله هستم و قطر آن به شعاع 6تا 7 سانت است.
  برای نزدیکی با همسرآینده ام مشکل ساز نباشه؟؟؟؟؟؟
  ممنون.

  • توسط : admin در تاریخ 3 ژوئن 2015

   با سلام
   در اوایل شاید کمی مشکل باشد ولی واژن زن خود را تطبیق میدهد نگران نباشید

 207. توسط : محمود در تاریخ 22 می 2015

  سلام من 19 سالمه و آلتم 27 سانته وخیلی از این موضوع رنج میبرم میشه راهنمایی کنید.

  • توسط : admin در تاریخ 22 می 2015

   با سلام
   به پزشک ارولوزیست مراجعه کنید

 208. توسط : بنیامین در تاریخ 21 می 2015

  ببخشید اخه رشته بگم واسه من چند سانته اما خودم اصلا راضی نیشتم 23 سالمه اما سانت نکردم تاحالا ولی مطمئنم کوچیده. به نظرت چیکار کنم؟

  • توسط : admin در تاریخ 21 می 2015

   با سلام
   کمتر از 9.3 نرمال نیست
   و باید به متخصص ارولوژیست مراجعه کنید

 209. توسط : sepehr در تاریخ 18 می 2015

  من 18سالمه آلتم22سانته وقتی با کسی نزدیکی میکنم بدلیل دردی که میکشه نمیتونم لذت ببرم و دیر ارضا میشم چیکار کنم

  • توسط : admin در تاریخ 18 می 2015

   با سلام
   بیشتر از 8 سانت نباید داخل شود و میتوانید از کرم لوبریکانت استفاده کنید بسیار مفید است

 210. توسط : pezhman در تاریخ 18 می 2015

  سلام ببخشىد خود ارضاىى هم امکان کوچک کردن آلت دارد؟

  • توسط : admin در تاریخ 18 می 2015

   با سلام خیر

 211. توسط : علی در تاریخ 17 می 2015

  سلام من 13 سالمه التم از هم سن و سالام خیلی کوچک تر است . حودودا 3 تا 4 سانته خجالت می کشم به خادوادم بگم . چی کار کنم؟

  • توسط : مدیر در تاریخ 2 جولای 2015

   با سلام
   شما به پزشک ارولوژیست مراجعه کنید

 212. توسط : ابولفضل در تاریخ 16 می 2015

  سلام من التم ۶ سانته ولی در حالت راست شدن ۱۰سانته وعرضشم ۳ ایا طبیعیه ۱۷ ساله هستم

  • توسط : admin در تاریخ 21 می 2015

   با سلام بلی طبیعی است

 213. توسط : رضا در تاریخ 14 می 2015

  سلام.من ٢ روز دارم يكى از تكنيكهارو انجام مىدم.مى خواستم ببينم فقط يكى از تكنيكهارو انجام بدم كافيه؟؟؟ لطفن جواب بدين

  • توسط : admin در تاریخ 15 می 2015

   بله دوست عزیز

 214. توسط : علیرضا در تاریخ 13 می 2015

  سلام، آیا این روش محدودیت سنی داره؟

  • توسط : admin در تاریخ 13 می 2015

   با سلام
   خیر

 215. توسط : علی در تاریخ 8 می 2015

  لطفا جواب بدید خیلی مهمه من ۱۵ سالمه و حس میکنم هنوز به بلوغ نرسیدم آلت تناسلی هم خیلی کوتاهه ۲،۳ سانته این هایی گه گفتین انجام بدم فایده داره؟

  • توسط : admin در تاریخ 21 می 2015

   با سلام بهتر
   به متخصص ارولوژیست مراجعه فرمایید

 216. توسط : mehdi در تاریخ 8 می 2015

  خوب بود من پونزده سالمه طول آلتم ده سانتی متر است تبیین است یانه؟

  • توسط : admin در تاریخ 16 می 2015

   با سلام
   طبیعی است

 217. توسط : نیما در تاریخ 7 می 2015

  سلام
  ببخشید من سیزده سالم هست و آلتم در حالت عادی 7 سانتی متر هست و د ر حالت راست 12 سانتی متر…
  آیا این سایز طبیعی هست؟
  لطفا حتما جوابم رو بدین…با تشکر از سایت خوبتون

  • توسط : مدیر در تاریخ 13 ژوئن 2015

   با سلام و عرض ادب
   نرم جهانی 9.3 است
   کاملا طبیعی است

 218. توسط : حجت در تاریخ 7 می 2015

  سلام خدمت عزیزان و همچنین ادمین
  سایز آلت من سیزده سانتی متره و محیطش هم دوازدهه میشه راهنمایی کنین و بگین که اندازه ش خوبه یا باید این تمرینات رو انجام بدم

  ممنون میشم راهنمایی کنین

  • توسط : مدیر در تاریخ 13 ژوئن 2015

   با سلام و عرض ادب
   نرم جهانی 9.3 است
   کاملا طبیعی است

 219. توسط : omid.. در تاریخ 6 می 2015

  سلام یه سوال داشتم الت تناسلی در سن ۱۷چند سانت باید باشد و اگر سایز نرمال پایین تر بود چه باید کرد

  • توسط : admin در تاریخ 9 می 2015

   با سلام
   نرمال جهانی حد اقل 9.3 است

 220. توسط : ali در تاریخ 4 می 2015

  سلام ببخشيد شما در مطلب بالا گفتين ٥سانت غير عادي هست منظورتون در حالت خواب بود يا در حالت راست شدن چون من الان در حالت خوابم ٥سانت وكوچيك تره ولي در حالت بيداري ١٢سانت ميشه

  • توسط : admin در تاریخ 4 می 2015

   با سلام
   در حالت بیداری برای فرد بالغ بایست حد اقل 9.3 باشد
   پس برای شما طبیعی است

 221. توسط : حسن در تاریخ 30 آوریل 2015

  سلام،من 25 سالمه،طول آلتم 22 و قطرش 6 سانته،،میخوام بزرگترش کنم،کدوم ازین تکنیک ها رو بیشتر انجام بدم؟ ممنون

  • توسط : admin در تاریخ 5 می 2015

   با سلام
   دوست گرامی الت بزرگ تر از این غیر طبیعی میشود !
   بهتر به جای بزرگ کردن الت تناسلی ، مهارت یک رابطه جنسی سالم و قدرت لذت بخشیدن و حس ارامش رو فرا بگیرید
   ملاعبه و عشق بازی بسیار بسیار مهم تر است

 222. توسط : حامد در تاریخ 28 آوریل 2015

  با سلام ـ ۲۳ ساله هستم وسایزش ۱۴ هست
  آیا محدودیت سن داره و اینکه در مدت یک ماه تا چند سانت اضافه میشه (حتما عدد بگین) ؟
  ممنون از سایت خوبتون

  • توسط : admin در تاریخ 28 آوریل 2015

   با سلام
   سایز کاملا طبیعی
   معلوم نیست

 223. توسط : علی رضا در تاریخ 26 آوریل 2015

  سلام من ۱۶ سالمه و سایز التم نزدیک به ۱۹ سانته…میخواستم ببینم راهی برای کاهش سایز هست.

  • توسط : admin در تاریخ 26 آوریل 2015

   با سلام خیر

 224. توسط : parsa در تاریخ 23 آوریل 2015

  سلام من سیزده سالمه و طول التم پنج سانت است ایا طبیعیه؟

  • توسط : admin در تاریخ 23 آوریل 2015

   با سلام
   اگر بلوغ نشده اید بلی

 225. توسط : vahid در تاریخ 23 آوریل 2015

  باسلام.من 21سالمه و سایز آلتم9سانتی متر است.میتونمم ازین روشاستفاده کنم؟

  • توسط : admin در تاریخ 23 آوریل 2015

   با سلام
   سایز شما طبیعی است و نزدیک به 9.3 که نرم جهانی است میباشد

  • توسط : admin در تاریخ 23 آوریل 2015

   با سلام
   سایز شما طبیعی است و نزدیک به 9.3 که نرم جهانی است میباشد

 226. توسط : محسن در تاریخ 20 آوریل 2015

  سلام اندازه الت من حدود ٣یا۴است و پانزده سالمه باید چی کار کنم در زمن اضافه وزنم دارم

  • توسط : admin در تاریخ 20 آوریل 2015

   با سلام به پزشک متخصص مراجعه فرمایید

 227. توسط : میلاد در تاریخ 18 آوریل 2015

  سلام.۲۰ سالمه التم ۱۲ سانته‌‌.چیکار کنم بزرگ بشه.چند سال دیگه میخوام ازدواج کنم

  • توسط : admin در تاریخ 19 آوریل 2015

   با سلام
   مشکلی نداره دوست عزیز

 228. توسط : امىرى در تاریخ 18 آوریل 2015

  باسلام…
  من 18سالمه الت من 9سانته اىا باىد اىن روش روانجام بدم,لطفا جواب دهىد…
  خىلى مهمه

  • توسط : admin در تاریخ 19 آوریل 2015

   با سلام تنها راه موجود همین بدون دارو
   ولی تقریبا روی نرم جهانی قرار دارید

 229. توسط : علیرضا در تاریخ 17 آوریل 2015

  با سلام خواهش میکنم جوابمو بدین دارم دیوانه میشم.من پسری 15 ساله هستم سایز آلتم بین15 تا 16 سانته.آیاسایزش کمه یا طبیعیه.بعد من حالت آلتم کمی رو به پایین هستش اما برای بعضی از دوستام رو به بالا هستشمیخواستم بدونم میشه حالتش عوض کرد یا همینجوری خوبه؟؟ خواهش میکنم جواببدین؟؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ 17 آوریل 2015

   با سلام طبیعی است

 230. توسط : حسین در تاریخ 15 آوریل 2015

  سلام من 13 سالمه اندازه التم 11 سانتی متر در 3 هستش نیازی به بزرک تر شدن اون هست.

  • توسط : admin در تاریخ 16 آوریل 2015

   سلام
   خیر

 231. توسط : اسماعیل در تاریخ 11 آوریل 2015

  سلام خیلی ممنونم از راهکارتون خیلی مفید بود

 232. توسط : ح در تاریخ 7 آوریل 2015

  سلام من28سالمه اندازه آلتم 18هست آیا نیازی به بزرگتر کردن دارم؟

  • توسط : admin در تاریخ 8 آوریل 2015

   با سلام خیر

 233. توسط : رضا در تاریخ 6 آوریل 2015

  من پسری ۲۰ ساله و مجرد هستم.
  اندازه آلتم نزدیک 18 سانت طول و نزدیک 13 سانت قطر دارد.
  به نظر شما لازم هست که به پزشک مراجعه کنم؟؟؟
  تا به حال با کسی رابطه جنسی نداشته ام.آیا بعدا برای برقراری رابطه جنسی با همسرم دچار مشکل میشوم؟؟؟

 234. توسط : hafex در تاریخ 5 آوریل 2015

  طول الت من 13سانته الانم یه ساله ازدواج کردم و همسرم از اندازه التم ناراضی می باشد سنم 28میباشد .میخوام اندازه التم 16 الی 17 بشه ایا میشه زودتر نتیجه بگیرم

  • توسط : admin در تاریخ 8 آوریل 2015

   با سلام
   نرمال جهانی 9.3 میباشد و میانگین مردان ایرانی 14 ث ثانت
   سایز الت شما کاملا طبیعی است و با توجه به اینکه طول واژن تا رحم نهایت 11 ثانت است الت بزرگ تر باعث ایجاد درد زیاد میشود

 235. توسط : milad در تاریخ 30 مارس 2015

  سلام من 21 سالمه و سایزه آلتم 10 سانته در صورتیکه اکثر دوستانم حدودا 15 سانت هستند می خواستم بدونم آیا این روش برای من اثر داره تو این سن و این که آیا عوارض هم دارن ؟

  • توسط : admin در تاریخ 1 آوریل 2015

   با سلام طبیعی است

 236. توسط : mehrdad در تاریخ 29 مارس 2015

  سلام.من 19 سالمه اندازه آلتم 17 سانته میخواستم بدونم نیازی به انجام این تمرینات دارم

  • توسط : admin در تاریخ 1 آوریل 2015

   با سلام
   خیر به هیچ وجه

 237. توسط : امیر توکلی در تاریخ 19 مارس 2015

  سلام خدمت دوستان گلم
  من 15 سالمه اندازه الت تناسلیم در حالت نعوذ 11سانتی متره
  میخواستم بدونم ایا نرمال و استاندارد هست یا نه؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدید
  من خیلی نگرانم حتما جواب بدید

  • توسط : admin در تاریخ 19 مارس 2015

   با سلام
   طبیعی

 238. توسط : بیداد در تاریخ 11 مارس 2015

  سلام.ممنونم بابت این مطالب فوق العاده و عای شما دوست عزیز.
  بایستی بگم که من الان حدود یک ماه میشه مه شروع کردم و فوق الهاده جواب داره میده.در حالت معمولی حدود 6 سانت شده و در حالت Erect 16 سانت شده.خیلیم راضیمم.واقعا ممنونم ازتون.

 239. توسط : ................. در تاریخ 10 مارس 2015

  آیا آلتی به طول 10 سانتی برای یک ÷سر 13 ساله بزرگ است؟

  • توسط : admin در تاریخ 16 مارس 2015

   با سلام خیر

 240. توسط : رضا در تاریخ 10 مارس 2015

  ضمنا فراموش کردم که بگویم، من پسری 20 ساله و مجرد هستم.
  تا به حال با کسی رابطه جنسی نداشته ام.آیا بعدا برای برقراری رابطه جنسی با همسرم دچار مشکل میشوم؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ 19 مارس 2015

   با سلام
   حتما باید اموزش های لازم رو یاد بگیرید
   در قیمت زناشویی سایت تمام اموزش ها موجود است

 241. توسط : بردیا.ن در تاریخ 2 مارس 2015

  سلام من 25سالمه و طول آلتم 9سانته هنگام نزدیکی اعتماد به نفسم فوق العاده پایین میاد. واقعا راه دیگه ای وجود داره که زودتر بشه به نتیجه رسید؟

  • توسط : admin در تاریخ 4 مارس 2015

   با سلام

   سایز نرمال جهانی 9.3 است
   و یک مرد با این حدود سایز میتواند با مهارت رابطه جنسی همسر خود را به اوج لذت یعنی ارگاسم و.. برساند

   دقت فرمایید طول واژن بیش از این نیست و الت بزرگ تر باعث دردناک شدن رابطه میشود !!

   پس سعی کنید مهارت را بیاموزید تا همسرتان شما را بهترین و جذاب ترین مرد دنیا بداند

 242. توسط : محمد در تاریخ 1 مارس 2015

  سلام من 14 سال دارم و طول آن 15 سانت است آیا کوچیکه یا نه؟

  • توسط : admin در تاریخ 1 مارس 2015

   با سلام
   طبیعی است

 243. توسط : MAHDI در تاریخ 25 فوریه 2015

  سلام..شانزده سال دارم و اندازه ی التم 9 سانته میخواستم بدونم ایا باید به پزشک مراجعه کنم یا طبیعی هست لطفا جواب دهید؟

  • توسط : admin در تاریخ 26 فوریه 2015

   با سلام
   نرمال جهانی 9.3 است

   نیازی به پزشک نیست دوست عزیز برای سه دهم !

 244. توسط : امین در تاریخ 23 فوریه 2015

  آیا مصرف سیگار کاملا جلوی تاثیر این روش رو میگیره یا تاثیرشو کم میکنه ؟

  • توسط : admin در تاریخ 25 فوریه 2015

   با سلام
   سیگار خیلی بیشتر از ان که تصور کنید مخرب است دوست عزیز

 245. توسط : فی فی در تاریخ 19 فوریه 2015

  سلام.اگه کسی فقط بخواد طوله التشو اقزایش بده و قطرش زیاد نشه ,ایا بازم باید تمرینات جلکینک رو انجام بده?من دوسدارم طولشو زیاد کنم اما قطرش ثابت بمونه

 246. توسط : امیر در تاریخ 15 فوریه 2015

  باسلام
  28سال سن دارم سایز آلتم حالت عادی 8سانتیمتر ویه بیضه دارم آیا برای زندگی زناشویی بر به مشکل میخورم؟!
  ممنون

  • توسط : admin در تاریخ 17 فوریه 2015

   با سلام
   نرمال جهانی 9.3 است ولی با اگاهی کامل از رابطه جنسی و مهارت های به ارگاسم رساندن شریک مشکلی نخواهید داشت انشالله

 247. توسط : mm در تاریخ 13 فوریه 2015

  سلام
  من دیابت نوع یک دارم
  وقند بالا باعث کوچیک شدن آلتم شده
  و22سالمه آیا جوابی میگیرم اینای ک گفتین رو امتحان کنم
  الانم قندم کنترل.

  • توسط : admin در تاریخ 17 فوریه 2015

   با سلام
   به پزشک مراجعه کنید مورد شما خاص است

 248. توسط : امیر در تاریخ 12 فوریه 2015

  سلام من آلت تناسلیم بین11ونیم خواستم ببینم خوبه چهارده سالمه

  • توسط : admin در تاریخ 12 فوریه 2015

   با سلام
   کاملا طبیعی است

  • توسط : admin در تاریخ 12 فوریه 2015

   با سلام
   کاملا طبیعی است

 249. توسط : ahmad در تاریخ 30 ژانویه 2015

  بله متشکرم. ولی بهرحال برای انجام این تکنیک ها اگر آلت تناسلی در حین کشیدن به حالت نیمه راست در بیاد مشکلی بوجود میاد ؟ یا مثلا تاثیر این کار از بین میره ؟

  اگر اینطور باشه چه راه حلی وجود داره ؟

 250. توسط : محمد در تاریخ 30 ژانویه 2015

  سلام ممنون از زحمات شما
  آیا تا الان کسی بوده که با انجام این روش 2 یا 3 سانت یا کمتر و بیشتر طول التش اضافه شده باشه
  آیا در بدن های مختلف تاثیرش متفاوته ؟ یا برای همه یه جور جواب میده ؟

  • توسط : admin در تاریخ 31 ژانویه 2015

   با سلام
   بیشتر به سن مربوط است

 251. توسط : ahmad در تاریخ 30 ژانویه 2015

  با سلام. ممنون از مطلب خوبتون
  من ۱۸ سالمه و اندازه آلتم ۱۴.۵ سانته. آیا طبیعیه؟

  مشکلی که من با این روش دارم اینه که بعد از ۴،۵ بار انجام حرکت کششی آلتم از حالت شل به نیمه سفت تغییر حالت پیدا میکنه. آیا این باعث اختلال در حرکات میشه ؟ اگر موجب اختلال میشه من باید چیکار کنم که در حین انجام حرکات این مشکل پیش نیاد؟

  • توسط : admin در تاریخ 30 ژانویه 2015

   با سلام
   سایز طبیعی است
   به هیچ وجه نیاز به این تمرین ها ندارید

 252. توسط : سعید در تاریخ 25 ژانویه 2015

  با سلا و خسته نباشید،مطالبی که درون سایتتون گذاشتین واقعا عالیه و لی همونطر که دوستان هم گفتن خیلی وقت گیره و برا هرکسی انجام دادنش مقدور نیست.خواهش میکنم مطالبی که با صرف وقت کم و بدون عوارض بتوان به نتیجه رسید را در سایت البته اگه هست رو بگذارید.با تشکر فراوان از مطالب خوبتون.

 253. توسط : Hamid. cj در تاریخ 24 ژانویه 2015

  خیلی میخوامت مرسی قبلا,14بود داره کمکم به15 میسره مرررریی

  • توسط : admin در تاریخ 26 ژانویه 2015

   با سلام
   خوشحالیم مفید بوده است

 254. توسط : hamid در تاریخ 21 ژانویه 2015

  خیلی خوبه من 2روزه شروع کردم بد نیست خیلی خیلی ممنون ایشالا که نتیجه بده .اگه برای افزایش و جهش اب کمر هم مطلبی دارید بزارید ممنون میشم، با سپاس فراوان

 255. توسط : احمد در تاریخ 20 ژانویه 2015

  عالی بود…ممنون از شما…!

 256. توسط : محمد ام در تاریخ 6 ژانویه 2015

  سلام داداش من 18 سالمه آلتم 13 سانته
  تا چند سالگی رشد میکنه؟
  اگه نهایت رشدش تا 18 سالگیه یه خاکی بریزم تو سرم

  • توسط : admin در تاریخ 18 ژانویه 2015

   با سلام
   طبیعی

 257. توسط : Mohammad در تاریخ 3 ژانویه 2015

  سلام من سیزده سالمه و سایز التم بین 15_16هست. میخواستم بدونم طبیعیه

  • توسط : admin در تاریخ 17 ژانویه 2015

   با سلام
   طبیعی

 258. توسط : حمید در تاریخ 30 نوامبر 2014

  ببخشید آلت تناسلی من 12سانتیمتر است مشکلی برای رابطه برقرار کردن داره یا خیر منتظر جوابتون هستم

  • توسط : admin در تاریخ 2 دسامبر 2014

   با سلام
   خیر ولی حتما بایست از لحاظ عمل رابطه جنسی بسیار دانا شوید که این مورد پوشیده شود

 259. توسط : علیرضا در تاریخ 27 نوامبر 2014

  سلام آیا این دستگاه های اکستندر مگنت دار برای افزایش قطر و طول آلت همین کار رو میکنه؟؟؟؟

  • توسط : admin در تاریخ 28 نوامبر 2014

   با سلام
   خیر تایید نمیشود

 260. توسط : reza در تاریخ 22 نوامبر 2014

  سلام
  ممنونم از مقاله تون
  ولی من حدود یک ماهه این کار رو میکنم اصلا تاثیر نداشته، میشه لطفا راهنماییم کنیدخیلی نگران زندگیم هستم

  • توسط : admin در تاریخ 23 نوامبر 2014

   با سلام
   ممنون دوست عزیز
   به پزشک متخصص مراجعه فرمایید تا اقدامات تخصصی صورت بگیرد

 261. توسط : mohammad در تاریخ 10 نوامبر 2014

  سلام.مطالبتون واقعا عالی بود. خدا خیرتون بده

 262. توسط : هارلي در تاریخ 5 نوامبر 2014

  سلام دوستان بنده تمارين را انجام دادم و در روزهاي اول تاثيرش را ديدم فکر کنم تا انتهاي زمان تعيين شده نتيجه بدهد.

 263. توسط : omid در تاریخ 21 اکتبر 2014

  سلام… میگم بجای لوبریکانت بهتر نیست از یه روغنی که از گیاه جینسینگ درست شده استفاد کنیم؟؟ آخه این گیاه برای تقویت و رشد آلت خیلی موثره.. یه روغنی پیدا کردم به اسم bigger تو ایران هم بفروش می رسه که حاوی جینگسینگ هستش… میشه یه تحقیق بکنین ببینبن این روغن اصلا فایدهای داره یا نه… منتطر جوابتون هستم

  متشکرم…

  • توسط : admin در تاریخ 21 اکتبر 2014

   با سلام
   روغن های متفرقه ریسکشون بالا و باید با پزشک متخصص در میان گذاشته شوند

 264. توسط : Kia در تاریخ 20 اکتبر 2014

  سلام و تشکر بابت مطالب خوبتون میخواستم بپرسم این روش هایی که ذکر کردین برای افراد از چه سنی به بعد مفید و کارسازه ؟

  • توسط : admin در تاریخ 20 اکتبر 2014

   سن مشخصی ندارد .

 265. توسط : امیر در تاریخ 13 اکتبر 2014

  ضمن سپاس فراوان از اطلاعات مفید عارضم که بنده از کوچک بودن سایز احساس افسردگی میکنم باتوجه به وقتگیر بودن این موارد آیا راهی هست که زودتر به نتیجه برسم؟

  • توسط : admin در تاریخ 14 اکتبر 2014

   با سلام به پزشک متخصص مراجعه فرمایید

 266. توسط : اتابك در تاریخ 10 اکتبر 2014

  مسلام راستشو بخواين من ميترسم اين روش عوارض داشته باشه

 267. توسط : كوروش در تاریخ 11 سپتامبر 2014

  واقعاً موثر بود هم جلسات اول تاثيرشو ديدم

 268. توسط : نیما در تاریخ 20 آگوست 2014

  سلام من سایزم 12هست و نگران این وضم.دانشجوی بزشکیم و یکی از دوستانم این روشو بیشنهاد داد ولی انجام ندادم.من کارایی کردم که فکر میکنم بخاطر اونا این اتفاق افتاده.ازتون میخوام راهنماییم کنید

 269. توسط : ارام در تاریخ 16 آگوست 2014

  با سلام بعضي قرص هاي خارجي در سايت هاي غير ايراني تبليغ ميشود كه در ايران براي فروش نيست ايا ممكنه اين قرص ها براي افزايش الت جواب بده ،مثل قرص alpha fuel XT

  • توسط : admin در تاریخ 16 آگوست 2014

   با سلام به هیچ وجه توصیه نمیشه
   فقط با تجویز پزشک متخصص از این داروها میتوان استفاده کرد

 270. توسط : ahmad در تاریخ 12 آگوست 2014

  واقعا ۲۰۰تا۳۰۰بار زیاده

 271. توسط : احمد در تاریخ 26 جولای 2014

  خیلی وقت گیره

 272. توسط : akbar در تاریخ 26 جولای 2014

  سلام – ممنون از راهنمائی هاتون موثر واقع شد داروها اصلا” باعث ناتوانی و ضرر میباشد

  دعاتون میکنیم

 273. توسط : علی در تاریخ 13 آوریل 2014

  سلام .ممنون از راهنمایی کارساز شما

 274. توسط : mohsen در تاریخ 27 مارس 2014

  ممنون خیلی مفیدبود

 275. توسط : حسین در تاریخ 24 مارس 2014

  سلام برای محمد میخواستم بگم از عوارض استفاده از دارو ها و پمادها اقیم شدن شخص است یعنی شخص هرگز صاحب فرزند نخواهد شد.
  با تشکر از مطالب خوبتون

 276. توسط : رضا در تاریخ 23 مارس 2014

  سلام داداش واقعا مطالبی که جمع کردی خوبه و خیلی بهتر از سایت های چرت و پرتی هست که الان میبینیم ممنونم از از گفته هات خیلی استفاده کردم
  موفق باشی

 277. توسط : siavash در تاریخ 10 فوریه 2014

  سلام مرسی از توصیه هات…. :evilgrin:

 278. توسط : محمد در تاریخ 7 فوریه 2014

  واسه من 15 سانته.
  مسخواستم 18 سانت بشه.
  اگه از قرص یا پماد استفاده کنم عوارض داره؟
  ممنون از مطالبتون این روش خیلی وقت گیره.

  • توسط : admin در تاریخ 7 فوریه 2014

   بله برخی از پماد ها و قرص ها عوارض خاص خودشون رو دارن

 279. توسط : یوسف پلنگ در تاریخ 27 ژانویه 2014

  عالی بود :blush: متشکرم

 280. توسط : فرشاد در تاریخ 15 دسامبر 2013

  ممنون عالی بود

 281. توسط : ali در تاریخ 9 دسامبر 2013

  سلام دوست گرامی روش خوبیه همانطور که دوستان هم گغتن وقت گیر هست اگه روشی سریعتر و زود بازده ارائه بدید ممنون میشم

  • توسط : admin در تاریخ 11 دسامبر 2013

   سلام علی جان
   فعلا مقاله ی معتبری که تمرین های زود بازده تر ارائه کرده باشه پیدا نکردم

 282. توسط : behrooz در تاریخ 7 دسامبر 2013

  با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم این تمرینات رو باید تا چه مدت انجام دهیم اینکه نوشته بودین در کمتر از یک ماه اثرخود رو نشون میده و تا شش ماه کامل میشه یعنی تا شش ماه باید تمرینات رو انجام داد؟
  ممنون از مطالب مفیدتون

 283. توسط : ک در تاریخ 6 دسامبر 2013

  سلام
  خودم تقریبا به این نتیجه رسیده بودم که با ورزش دادن میشه آلت رو بزرگتر کرد و با خوندن مقاله شما خیالم راحت شد که با این تکنیکهایی که شما نوشته بودید شدنیه البته آلت من 15 سانت است اما من بیشتر نارحت از اینم که محیطش بزرگته حالا نگرانیم از اینه که این روش باعث بزرگی محیطش نمیشه؟ و سوالم هم اینه که آیا میشه با این روش محیطش رو کوچکتر کرد؟
  بازم ممنون از مطالب مفیدتون.

 284. توسط : سلمان در تاریخ 4 دسامبر 2013

  خوب بود ولی خیلی وقت گیره

 285. توسط : علی در تاریخ 27 نوامبر 2013

  سلام راهکاره خوبیه برای کسانی که خونه مجردی دارن اگه یه کی نیم ساعت بره تو حموم چی فکر میکنن اگه میشه روش دیگه پیشنهاد بدین ممنون میشم باشکر که وقت میزارین

 286. توسط : مهدی در تاریخ 24 نوامبر 2013

  خوب بود ولی ادم بیکارمیخواد وحوصله/راه سریع نداری دکتر :blush:

 287. توسط : Dvidev در تاریخ 21 نوامبر 2013

  با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر سایت.خاستم تشکر کنم بخاطر مطالب مفید،برام خیلی جالب بود به اطلاعاتم اضافه شد.ممنون مرسی از زحماتت

  • توسط : admin در تاریخ 21 نوامبر 2013

   سلام خدمت شما
   خواهش می کنم .اطلاع رسانی وظیفس…
   امیدوارم مفید باشه.
   بازم به سایت سر بزنید.

 288. توسط : رهام در تاریخ 18 نوامبر 2013

  سلام
  آلت من 26 سانته
  نمیدونم باید چیکار کنم
  راهی نیست حداقل 8،7 سانت کوچیکتر بشه♥
  درضمن تو این وضعیت با هرکسی نمیتونم رابطه داشته باشم

  • توسط : admin در تاریخ 18 نوامبر 2013

   سلام رهام جان
   خیر متاسافانه مقاله ای درباره کوچک کردن سایز آلت مردان هنوز پیدا نکردم و بعید میدونم پیدا شه.

 289. توسط : ارمان در تاریخ 18 نوامبر 2013

  اقا اگه جواب بده که دمت گرم خیلی عالیه سپاس گزارم از مطالبی که گذاشتی

  • توسط : admin در تاریخ 18 نوامبر 2013

   انشاالله جواب میده آرمان جان
   شماهم زیاد رو سایز حساسیت نشون نده.

 290. توسط : کيوان در تاریخ 17 نوامبر 2013

  سلام آفا علي ممنون خوب بود

  • توسط : admin در تاریخ 17 نوامبر 2013

   سلام آقا کیوان
   امیدوارم مفید بوده باشه

 291. توسط : سعید در تاریخ 13 نوامبر 2013

  سلام. ممنون از ارایه راه کارهای مفید شما. نظرتون در مورد وسایلی مثل لارجرباکس یا پمپ های بزرگ کننده الت چیه؟ ایا اون ها هم موثرند و اثرات سوئی ندارند؟
  ممنون

  • توسط : admin در تاریخ 13 نوامبر 2013

   سلام سعید آقا
   ممنون.خوشحالم مقاله “راه های افزایش سایز آلت مردان” مفید بوده
   برای اون دسته از وسایل ها هم سعی می کنم مقالاتی قرار بدم زودتر
   تاثیر دارن ولی عوارض رو هنوز مقاله ای براش پیدا نکردم

 292. توسط : ehsan در تاریخ 10 نوامبر 2013

  من التم ۱۵ سانته واحساس میکنم که باید بزرگ تر بشه این روش برای همه جواب میده

  • توسط : admin در تاریخ 10 نوامبر 2013

   سلام خدمت شما
   بله این یک روش عمومی هست.

 293. توسط : Artush در تاریخ 29 اکتبر 2013

  باسلام و خسته نباشید مطالبی که تو سایتتون هست واقعا عالیه.امیدوارم این روال رو ادامه بدین.مرسی

  • توسط : admin در تاریخ 29 اکتبر 2013

   سلام و درود
   ممنون نظر لطفتونه
   بازم سر بزنید خوشحال میشم11 − پنج =

× بستن تبليغات
Xبستن تبليغات


عکس نرگس محمدی و همسرش علی اوجی در آغوش هم

عکس خوشگل ترين دختر خارجي در سال 2017