رابطه جنسی بلافاصله بعد از دوستی - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

سریال دستت را به من بدهسریال دستت را به من بده
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

خانه / آموزش مسائل زناشویی / مقالات عمومی / رابطه جنسی بلافاصله بعد از دوستی

jensi سوال درباره شهوت و خودارضایی

رابطه جنسی بلافاصله بعد از دوستی

در چندین سال اخیردر کشورمان و مخصوصا در کشورهای غربی این باب شده است که پسران و گاهی دختران بعد از دوستی بلافاصه به طرفشان پیشنهاد سکس می دهند که این موضوع واقعا بر خلاف ارزش های اخلاقی و انسانی جامعه می باشد.خانم هایی که وارد این روابط می شوند بدانند که هدف طرف مقابل چیزی جز سوء استفاده جنسی نبوده و اصلا مسئله عشق و عاشقی مطرح نمی باشد و دوست داشتنی در میان نیست حتی احتمال خیلی زیادی وجود دارد که پس از رابطه جنسی دیگر از طرف مقابل خبری نشود و این مسئله باعث مشکلات روحی و احساسی زیادی می شود.رابطه جنسی همواره برای خانم ها باید همراه با احساس و اتصال های عاطقی باشد و فقط بعد از ازدواج انجام شود….

در این مقاله بررسی میکنیم که آیا برای خانم‌ها هم امکان دارد که بدون ایجاد واکنش احساسی یا وابستگی،  با کسی ارتباط جنسی برقرار کنند؟ به عبارت دیگر، آیا خانم‌ها هم می‌توانند مثل خیلی از آقایان رابطه‌جنسی بی‌احساس داشته باشند؟ در ۹۹% از موارد پاسخ منفی است.

 

بیشتر خانم‌ها نمی‌توانند بدون وارد کردن قلب و احساس خود یا انتظارات و توقعات بعدی، با کسی ارتباط جنسی برقرار کنند اما چرا؟ اجازه بدهید کمی به بیولوژی بدن آنها بپردازیم. وقتی خانم‌ها شروع به تبادلات فیزیکی با مردی می‌کنند، از در آغوش کشیدن گرفته تا ایجاد رابطه جنسی، مقدار زیادی هورمون پیوندی اُکسی‌توسین در بدن آنها ترشح می‌شود. زمانیکه این هورمون ترشح می‌شود، شیمی مغز تغییر کرده و فرد از نظر احساسی، پیوند بیشتری با فردی که آن را تحریک کرده پیدا می‌کند. اگر تصور می‌کنید که یک خانم می‌تواند بدون ایجاد هیچ حسی با مردی ارتباط برقرار کند، مطمئن باشید که اکسی‌توسین همه چیز را تغییر خواهد داد! حتی اگر واقعاً علاقه‌ای به دیدن دوباره او نداشته باشد، مطمئناً هنوز دوست دارد از او خبر داشته باشد تا مطمئن شود که همه ارتباطش کاملاً بی‌مفهوم نبوده است. و اگر قبل از برقراری ارتباط به او تمایل داشته باشد، اکسی‌توسین باعث می‌شود انتظارش از آن رابطه بیشتر شود. باعث می‌شود روز بعد مدام نگاهش به تلفن‌همراهش باشد و انتظار یک تماس یا پیام را بکشد و فکرش هم مدام پیش او خواهد بود. این متاسفانه کاملاً طبیعی است. میل خانم‌ها به ارتباط عاطفی بخاطر تغییر هورمونی ایجاد شده در مغزشان و چون موجوداتی احساسی هستند، بعد از ایجاد ارتباط جسمی بیشتر می‌شود.

 

وقتی زنی وارد یک رابطه جنسی عادی بدون آینده می‌شود و چیزیکه می‌خواهد را طلب نمی‌کند یا چیزیکه دوست دارد را انجام نمی‌دهد یا در هر حال احساس رانده شدن می‌کند، دچار یک نوع خماری بعد از معاشقه می‌شود. این خماری بخاطر وجود هورمون‌های پیوندی زیاد در بدن اوست که هیچکس را برای وصل شدن پیدا نمی‌کنند. ممکن است احساس ناامیدی، ناراحتی، عصبانیت، گناه یا خجالت کند زیرا مقدار زیادی اکسی‌توسین در بدنش تولید شده است بدون اینکه کسی را بیابد که با او ارتباط احساسی پیدا کند.

 

علاوه‌براین، خانم‌هایی که در مسیرهای معنوی گام برمی‌دارند نسبت به این نوع ارتباطات حساس‌تر هستند. چرا؟ زیرا وقتی برای ارتقای معنویت خود تلاش می‌کنیم، آگاه‌تر و روشن‌تر می‌شویم و احساس وابستگی و اتصال بیشتری داریم و بخش عظیمی از رشد معنوی ما درمورد پایین کشیدن دیوارهایی است که حس عدم وابستگی و ارتباط را ایجاد می‌کنند. طبیعتاً حساس‌تر شده و نسبت به راهنمای درونمان دقیق‌تر می‌شویم. اگر آگاهانه وارد شویم و با افرادی ارتباط برقرار کنیم که تمایل به ازدواج با ما را دارند و رابطه جنسی را به بعد از ازدواج موکول میکنند، صمیمیت جسمی و جنسی می‌تواند بخش مهمی از زندگی معنوی را تشکیل دهد.

درغیراینصورت، احساس خالی بودن و بی‌مفهوم بودن را ایجاد کرده و واقعاً آیا ارزشش را دارد؟

مطمئناً خیلی از خانم‌ها دور این نوع روابط جنسی را خط کشیده‌اند. اما شاید لازم باشد دوباره به مرزهای خود فکر کنید و ببینید انتخاب‌های شما چطور بر نوع مردهایی که با آنها ارتباط برقرار می‌کنید، تاثیر می‌گذارد. دفعه بعدی که در شرایطی قرار گرفتید که فردی که از قبل نمی‌شناختید یا به او علاقه‌ای نداشتید از شما تقاضای رابطه جنسی کرد، این سوالات را از خودتان بپرسید:

 

۱٫ آیا فقط به این دلیل اینکار را می‌کنم که فکر می‌کنم وقتش رسیده است یا به نظر می‌رسد که واقعاً از من

خوشش آمده و دوست ندارم این علاقه‌اش از بین برود؟

۲٫ آیا برای اینکه به خودم یا فردی دیگر چیزی را ثابت کنم می‌خواهم وارد چنین ارتباطی شوم؟

۳٫ چه مرزهایی دارم و آیا آنها را عنوان کرده‌ام و به آنها احترام می‌گذارم؟

۴٫ آیا می‌خواهم کارهایی را انجام دهم که اصلاً دوست ندارم و احساس خوبی از انجام آن پیدا نمی‌کنم؟

۵٫ آیا به او اجازه می‌دهم به جای اینکه با من و تمایلات من در این ارتباط هماهنگ باشد، خودش فرمانروایی کند؟

۶٫ آیا بیشتر روی لذت دادن به او تمرکز دارم تا لذت جسمانی خودم؟

۷٫ آیا اگر فردا دیگر هیچ خبری از او نداشته باشم ناامید و ناراحت نخواهم شد؟

با خودتان صادق باشید. مطمئناً وقتی هورمون‌ها شروع به ترشح می‌کنند، دیگر ذهنتان چندان خوب و واضح کار نمی‌کند. به همین دلیل خیلی مهم است که قبل از اینکه وارد این جریان شوید، این سوالات را از خود بپرسید. و مطمئن باشید اگر قبل از ازدواج وارد رابطه جنسی با او شوید، باعث نخواهد شد که بیشتر دوستتان داشته باشد! منتظر مردی بمانید که رابطه‌ای واقعی با شما شروع کند و قصدش ازدواج باشد، از شما درمورد زندگیتان بپرسد و به تدریج به شما علاقه‌مند شود.

 

حالا برمی‌گردیم به سوالی که در ابتدا مطرح کردیم. آیا برای خانم‌ها هم امکان دارد که بدون ایجاد واکنش احساسی یا وابستگی، با کسی ارتباط جنسی برقرار کنند؟ در دو صورت چنین چیزی امکانپذیر است. اولی زمانی است که زن بی قید است و قدرت جنسی بالایی دارد و همیشه به دنبال تمایلات خود می‌رود، هیچ توقعی ندارد و به هیچ عنوان به دنبال هیچ رابطه‌ای نیست. دومی زنانی است که تمایل آن مرد بسیار بیشتر از آن زن بوده و به همین علت عشقبازی زیادی با زن انجام می‌دهد. خیلی وقت‌ها اگر زنی از مردی خیلی خوشش نیاید، حتی بعد از ایجاد رابطه‌جنسی راحت‌تر می‌تواند بگذرد و برود. هر دو این شرایط بسیار نادر هستند. در اکثر موارد خانم‌ها از ایجاد چنین ارتباطاتی پشیمان می‌شوند و وقتی می‌فهمند که آن مرد به دنبال ایجاد رابطه بیشتر نبوده، ناامید شده و سعی می‌کنند خودشان را توجیه کنند که آن ارتباط یک تجربه خود برایشان بوده است.

 

خانم‌ها باید بدانند که بدنشان مقدس است و تمایلات جنسی آنها بخشی از روحشان است. جسم و روح آنها هر دو برای ایجاد لذت در آنها هستند. قلب آنها با تمایلات جنسیشان در ارتباط است و باید بدانند وقتی وارد رابطه جنسی می‌شوند قلبشان را هم وارد جریان کرده‌اند. از اینرو بهتر است جنسیت و تمایلات جنسی خود را فقط بعد از ازدواج و با راه‌هایی تجربه کنید که باعث نشود احساس بدی به خودتان پیدا کنید.

 

اگر رابطه‌ای به آن شکل زودگذر و یک‌شبه را تجربه کردید، اول از همه باید بتوانید خود را ببخشید و دست از قضاوت کردن خود بردارید. به خودتان سخت نگیرید. به درگاه خدا توبه کنید. در دفترچه خاطراتتان چیزایی که از آن تجربه یاد گرفته‌اید را یادداشت کنید و ببینید چطور این تجربه می‌تواند کمکتان کند بفهمید واقعاً چه می‌خواهید و به دنبال چه هستید. افسار تمایلات جنسی‌تان را دوباره به دست گیرید و از آن به بعد آن را هماهنگ با واقعیت وجودیتان و نوع صمیمیتی که به دنبالش هستید راه ببرید.

 

منبع:taahod.com

دسته بندی :
 • ۵ دیدگاه
 • سعید
 • ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲
 • 13,394 بازدید
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
 1. ساناز گفت:

  سلام به نظر من مطالب آموزنده بود اما من دوستام و خودم فقط با یک نفر رابطه داشتیم که الان اونها شوهرامونن
  و تو دوستی با هم رابطه داشتیم

  پس اگر پسری عاشق باشه و فهمیده نمیگه اونی که باهام بود خرابه میگه عاشقم بود

  اما من با اینکه ازدواج کردم خودم و دوستام به نظرم هیچ موقع این اتفاقات تا قبل ازدواج نباید بیوفته

  چون شما حتی ازدواجم کنی با طرف اون عاشقتم بوده باشه بهت بدبین میشه و همیشه میزنه تو چشمات میزنه پس گوش کنید مرسی از مطالبتون

 2. bita گفت:

  سلام -مطالب خوب بود
  منم جزه كسايي كه اشتباه كردم و احساس خوبي ندارم!
  ولي چيزايي هم هس كه شما درك نميكنين
  خود من كسيم كه تا سن 31سالگي دست نامحرم بم نخورده بودولي اين حس تنهايي خيلي روم اثر گذاشت و دليل اصليه اشتباهاتم همين احساس تنهاييو..
  اگه ي دختر ميل جنسي و عاطفي بخاد و سنش بره بالا و امكان ازدواجم واسش پيش نياد تكليفش چيه؟
  شمام بهتره ي طرفه به قاضي نريد حرف زدن راحته ولي اينكه كسيو درك كنين بايد جاي اوون باشين -افسردگي يكي از عواقبيه كه من باش دستو پنجه نرم ميكردم -پايين اوومدن اعتماد به نفسم يكي ديگه و و و.. چرا ما ايرانيا طرز فكرمونو عوض نكنيم- ما ايرانيا فرو رفتيم تو تفريط خارجيام تو ازادياشون فرو رفتن تو افراط من ميگم حد وسطي واسه ما ادما نيس كه بتونيم هم از زندگي لذت ببريم هم خودمونو از چيزي 100 درصدمحروم نكنيم؟
  با اين حرفا نميخام كارايي كه كردمو توجيه كنم ولي من بعد از اوون تفريط دچار افراط شدم كه البته اگه كسي بود كه تو اوون روزاي تنهاييم دركم ميكرد بيشتر بم نزديك ميشد و دردمو ميبرسيد شايد اين اتفاقام نميافتاد به هر حال بازم ميگم مقصرم
  اما در مطلب كلي جدا ي راه حلي بيدا كنيم واسه اين موضوع چون طرز فكر مردا و زناي ايراني هم به شدت تعصبيه ومثلا ي مرد ايراني اصلا نميپذيره كه يه زنم بابا ادمه و ميخاد رفع نياز بشه اوونقد به چشم بد به اين موضوع نگاه نكنيد مردا -واگه شرايط ازدواج نيس به نظر من ي دختر البته با در نظر گرفتن عقل واحتياط وحتي داشتن ي ادم باتجربه دلسوز واسه راهنمايي ميتونه ي دوس بسر واسه خودش داشته باشه تا زمان ازدواج كه اينقدم اين موضوع واسش نشه دقدقه فكري كه هر كي اوومد يا نشناخته بگه بله يا كلا از كارو زندگيش بيفته واسه اين مطلب! اخه ازدواج بايد وسيله باشه نه هدف
  حرفام زياده ولي كاش كسي باشه كه تره خورد كنه
  به هر حال مرسي.

  • admin گفت:

   سلام بیتا خانم
   بله حرفای شما تا حدی درست هست به نظرم.
   بهرحال شرایط ازدواج خیلی سخت شده ولی دلیلی نمیشه بریم سراغ….
   مرسی از نظرتون.
   انشاالله مشکل ازدواج جوانایی مثل شما ، بنده و دیگر جوان های ایرانی حل بشه.

 3. sara گفت:

  salam, kheyli matlabe khubi bud vaghaan mamnunam. kash khoda tobamo ghabool kone va babate in eshtebah ke tu ye lahzeye kutah etefagh oftade mojazate badi ro vasam dar nazar nagire. gahi vaghta in eshtebahat tavanesh kheyli sangine makhsusan vase amsale man ke hamishe saay karde paybande be ye seri osul bashe. paragrafe akhare matlabetun omidvaram kard ruzaye sakhto por az esteresi ro daram migzarunam vasam doa konid. :'(

تمامی حقوق این سایت برای رها فان محفوظ است و هرگونه کپی برداری از مطالب و قالب پیگرد قانونی دارد . طراحی و کدنویسی : شیکنا