بهترین غذا ها برای کاهش استرس  | جدید 96

عکس بازیگران زن,سکس,س ک س,شب زفاف,ترک خودارضایی,خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر زیبا,گالری

فال حافظ

آخرین مطالب ارسال شده

بازدید : 292 views
دسته : پزشکی

بهترین غذا ها برای کاهش استرس 

استرس 

 

غذایی که می خورید و نوشیدنی که می نوشید می تواند ضربان قلبتان را چند برابر کند یا اینکه آرامشی را که مدت ها تجربه نکرده بودید، به شما هدیه کند. با کمک این راهنما شما می توانید برخی از خوراکی های اضطراب زا و برخی از خوراکی های اضطراب کش را بشناسید.

باید اسفناج بخورید: مصرف است که مى تواند کمبود منیزیوم مى کند. اسفناج یکى از گیاهانى دارند، به کاهش اضطراب کمک خوراکى هایى که منیزیوم بالایى بدنتان را جبران کند.

نوشیدنى نباید چاى پررنگ بخورید: چاى، نسکافه و قهوه اصلاً مى شود و ضربان قلبتان بالاتر کردنشان اضطراب شما بیشتر اما واقعیت این است که با مصرف این نوشیدنى ها آرامش بخشند، بسیارى از افراد تصور مى کنند زندگى شما نیستند. گرچه خوبى براى روزهاى پراسترس مى رود.

باید عرق کاسنى بخورید: کاسنى، بیدمشک و بهارنارنج را بهتر شدن حالتان، ما به شما عرق مى توانند اضطراب را کم کنند. براى عرقیاتى که طبع سرد دارند، توصیه مى کنیم. الاى قند موجود در نباید نوشابه گازدار بخورید: نه تنها میزان ب هم مى تواند شما را گرفتار اضطراب به این نوشیدنى ها اضافه مى شود نوشابه هاى گازدار، بلکه فسفرى که کند.

 

استرس 

 

باید برنج بخورید: مصرف خوراکى هایى که ویتامین B بالایى دارند، مى تواند به آرامش شما کمک کند. کاهش اضطراب شما مى تواند مؤثر مصرف برنج و نان سبوس دار در باشد.

دوست عزیز از مطالب جذاب زیر نیز دیدن فرمایید

نكات مهم برای دوری از استرس نكات مهم برای دوری از استرس با نزدیك شدن به آخر سال افراد روزهای پرمشغله‌ای را سپری می‌كنند. اگر فكر می‌كنید كار زیادی دارید باید بدانید استرس كا...

توجه

مطالب پیشنهادی سایت
loading...

دیدگاه شما در مورد این مطلب20 − دوازده =

Xبستن تبليغات


عکس نرگس محمدی و همسرش علی اوجی در آغوش هم

عکس خوشگل ترين دختر خارجي در سال 2017