بهترین غذا ها برای کاهش استرس  | جدید 96

عکس بازیگران زن,سکس,س ک س,شب زفاف,ترک خودارضایی,خوردن

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر زیبا,گالری

اخبار جام جهانی

آخرین مطالب ارسال شده

توجه

باکس ویژه

توجه

باکس ویژه
خرید بک لینک

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم

توجه

تبلیغات
خرید کاندوم
بازدید : 325 views

بهترین غذا ها برای کاهش استرس 

استرس 

 

غذایی که می خورید و نوشیدنی که می نوشید می تواند ضربان قلبتان را چند برابر کند یا اینکه آرامشی را که مدت ها تجربه نکرده بودید، به شما هدیه کند. با کمک این راهنما شما می توانید برخی از خوراکی های اضطراب زا و برخی از خوراکی های اضطراب کش را بشناسید.

باید اسفناج بخورید: مصرف است که مى تواند کمبود منیزیوم مى کند. اسفناج یکى از گیاهانى دارند، به کاهش اضطراب کمک خوراکى هایى که منیزیوم بالایى بدنتان را جبران کند.

نوشیدنى نباید چاى پررنگ بخورید: چاى، نسکافه و قهوه اصلاً مى شود و ضربان قلبتان بالاتر کردنشان اضطراب شما بیشتر اما واقعیت این است که با مصرف این نوشیدنى ها آرامش بخشند، بسیارى از افراد تصور مى کنند زندگى شما نیستند. گرچه خوبى براى روزهاى پراسترس مى رود.

باید عرق کاسنى بخورید: کاسنى، بیدمشک و بهارنارنج را بهتر شدن حالتان، ما به شما عرق مى توانند اضطراب را کم کنند. براى عرقیاتى که طبع سرد دارند، توصیه مى کنیم. الاى قند موجود در نباید نوشابه گازدار بخورید: نه تنها میزان ب هم مى تواند شما را گرفتار اضطراب به این نوشیدنى ها اضافه مى شود نوشابه هاى گازدار، بلکه فسفرى که کند.

 

استرس 

 

باید برنج بخورید: مصرف خوراکى هایى که ویتامین B بالایى دارند، مى تواند به آرامش شما کمک کند. کاهش اضطراب شما مى تواند مؤثر مصرف برنج و نان سبوس دار در باشد.

دوست عزیز از مطالب جذاب زیر نیز دیدن فرمایید


توجه باکس ویژه

دیدگاه شما در مورد این مطلبXمطالب داغ روز

عکس زیباترین زنان جهان در سال 2018

عکس بهاره رهنما بعد از کاهش وزن ۴۰ کیلویی