اعتراض بوکسور زن‌ هندی به ناداوری در مسابقات آسیایی اینچئون - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

 

خانه / گالری عکس / ورزشی / اعتراض بوکسور زن‌ هندی به ناداوری در مسابقات آسیایی اینچئون

اعتراض بوکسور زن‌ هندی به ناداوری در مسابقات آسیایی اینچئون

اعتراض بوکسور زن‌ هندی به ناداوری در مسابقات آسیایی اینچئون

ساریتا دوی Sarita Devi ، بوکسور زن سبک وزن هندی که در مسابقات آسیایی اینچئون مدال برنز را از آن خود کرده بود، در اعتراض به نحوه داوری مدال برنز خود را به گردن رقیبش از کره جنوبی که وی را حذف کرده بود، آویخت.

دوی که در مراسم اعطای جوایز با چشمانی گریان روی صحنه ظاهر شده بود، در میان تعجب همه حاضران مدال برنز را که مسئولان می خواستند به گردن وی بیندازند، قبول نکرد و زمانی که قصد داشت از سکو پائین بیاید مدال خود را از مسئولان گرفت و آن را به گردن پارک جی-نا بوکسور کره جنوبی که در این وزن به مدال نقره دست یافته بود، آویخت.

بوکسور زن معترض هندی در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه گفت: من به رقیبم از کره جنوبی گفتم بهتر است این مدال مال تو و همه مردم کره باشد، چرا که تو فقط شایسته برنز هستی. من این کار را به نمایندگی از همه ورزشکاران جهان و به نشانه اعتراض به ناداوری در ورزش انجام دادم.

سخنگوی کمیته برگزار کننده بازیهای آسیایی اینچئون اعلام کرد اعضای این کمیته رفتار بوکسور زن هندی را توهین آمیز می دانند. وی تاکید کرد اگر بوکسور هندی می خواست مدال را قبول نکند، می بایست در مراسم حضور پیدا نمی کرد.

اعتراض بوکسور زن‌ هندی به ناداوری در مسابقات آسیایی اینچئون

دسته بندی :
  • یک دیدگاه
  • سعید
  • ۱۱ مهر ۱۳۹۳
  • 382 بازدید
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه
  1. بهرام گفت:

    یعنی عالی بود. بهترین کاری که می شد کرد. به فکرم نرسیده بود. پس این بلا رو سر بقیه ی کشورها هم آوردن! خیلی خوشم اومد از حرکتش. اعتراضمون رو به بهترین نحو بیان کرد.