ازدواج رونالدو برای بار چهاردهم - جدید 97

سکس,سکسی,س ک س,عکس سکسی

تبلیغات ویژهرزرو جایگاه

 

خانه / اخبار داغ / ازدواج رونالدو برای بار چهاردهم

ازدواج رونالدو برای بار چهاردهم

ازدواج رونالدو برای بار چهاردهم

رونالدو برای چهارمین بار ازدواج میکند ,  رونالدو، ستاره پیشین برزیلی قصد دارد برای چهارمین بار ازدواج کند. به گزارش وب‌سایت خبری «UOL ESPORTE» برزیل، او قصد دارد سال آینده مراسم عروسی مفصلی برگزار کند که قرار است 3 روز طول بکشد و 1000 نفر هم به آن دعوت خواهند شد.

 

این‌طور که پیداست مراسم عروسی رونالدو با نامزدش «مورایس» در یک مکان تفریحی خصوصی در 170 کیلومتری ریودوژانیرو برگزار خواهد شد.

 

گزارش وب‌سایت خبری برزیلی براساس گفته‌های یکی از نزدیکان این زوج تنظیم شده که نامش فاش نشده است. به گفته این منبع آگاه، ستاره پیشین رئال‌مادرید و بارسلونا اول تصمیم داشته در ماه می‌(‌اردیبهشت) سال آینده ازدواج کند اما بعد تاریخ را کمی جلو انداخته و حالا قرار است مراسم روزهای 18 تا 20 آوریل (29 تا 31 فروردین) برگزار و به روز 21‌ همین ماه (یکم اردیبهشت) که جشن ملی برزیل است متصل شود.

ازدواج رونالدو برای بار چهاردهم

در اظهارات این منبع آگاه آمده: «از جشن خیلی خوش‌شان می‌آید و بعید نیست یکدفعه مراسم عروسی‌شان به روز چهارم هم کشیده شود.»

 

مورایس، نامزد 28 ساله رونالدو «دی جی» است و آشنایی رونالدو با او به سال 2012 برمی‌گردد. آنها تابستان سال گذشته برای مدتی کوتاه از هم جدا شدند اما بعد از آن دوباره رابطه‌شان را از سر گرفتند و به همین مناسبت سفری هم به «ایبیسا» در اسپانیا داشتند.
ملی‌پوش اسطوره‌ای برزیلی که پنجمین قهرمانی جهان در این تیم را تجربه کرد، از 3 همسر سابقش 4 فرزند دارد.

 

رونالدو 14 ساله، نتیجه ازدواج اول او با فوتبالیستی به نام «ملین دومینگس» است. او از همسر دومش «دانیا سیکارلی»، مدل برزیلی که رابطه‌شان فقط 3 ماه طول کشید، فرزندی ندارد اما ماریا آلیس و ماریا سوفیا که به ترتیب 3 و 5 ساله هستند، حاصل ازدواج 6 ساله او با خانم مهندسی به اسم «بیا آنتونی» هستند. فرزند چهارم رونالدو با نام آلکساندر هم نتیجه رابطه کوتاه مدت او با مدل برزیلی با نام «میشله اومزو» است.

ازدواج رونالدو برای بار چهاردهم ازدواج رونالدو برای بار چهاردهم ازدواج رونالدو برای بار چهاردهم

دسته بندی :
  • بدون دیدگاه
  • سعید
  • ۱۹ مهر ۱۳۹۳
  • 376 بازدید
تبلیغات ویژهرزرو جایگاه